Skocz do zawartości

Konferencje platformy n


melman-x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzęt, NBOXy ceny,dokładne zdjęcia itd:

http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=1970

 

 

Programy, ceny, FTA itd:

http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=1970

 

Ogólnie na temat N TV:

http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=1964

 

Gdzie kupić, punkty sprzedaży:

http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=1971

 

Zdjęcia z prezentacji:

http://hdtvpolska.com/Zdjecia_z_prezent ... t1973.html

 

Polecam bo widać, że Ci ludzie wiedzą wszystko....masę zdjęc, specyfikacje, informacje właściwie odpowiedź na kazde pytanie....

 

Edycja Mr. Orbita: Wyczuwam reklamę, ale niech tam - powiedzmy, że przymknę oko - żeby to ostatni raz było :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie powiem tak - po telefonie na infolinię i "Gradobiciu pytań" odemnie ;) może coś z tego będzie - aktualnie oferta dla mnie nie trafiona, ale z pewnością ktoś znajdzie coś dobrego dla siebie. Podobno wkrótce jest szansa na kanały Zone Media (Zone Reality, Zone Club itp. - może się ktoś Zone Romanticą zainteresuje :?: O Viasacie cisza)

 

Na pytanie czemu w wykazie kanałów pakietów płatnych pojawiły się stacje ogólnodostępne (FTA) odpowiedzi nie zna nikt - no mam nadzieję, że to był pierwszy i ostatni raz taka próba dziwnego przykantowania.

 

Póki co zostaję z tym co mam i czekam na rozwój wypadków i oceny od pierwszych abonentów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zwróciliście uwagę na sam koniec konferencji cytat - miło jest nam poinformować, że naszym strategicznym sponsorem została firma Sony - i ta informacja też może cieszyć.
- poprawiam ten zapis, bo było tak: .... naszym partnerm technologicznym jest Sony.

 

Wojna i Pokój - kanał filmowy przedstawiajacy kino radzieckie i rosyjskie od filmu niemego aż po repertuar współczesny. Filmy takie jak: Lecą żurawie, Zamrzyj, umrzyj, zmarstwychwstań, Pancernik Potiomkin, Brat, Cyrulik syberyjski, Andrej Rublow, Straż nocna będą nie lada gratka. Dołączy również, tak myślę, całe kino światowe, w którym są wielkie ekranizacje literatury rosyjskiej między innymi Wojna i Pokój, Anna Karenina i inne. Ja właśnie na takie kino bardzo czekałem. Kiedyś w naszej telewizji publicznej bardzo rozpowszechniane a dziś zapomiane.

Rozpisałem się aż za bardzo na ten temat - a to dla tych Userów co tak krytycznie odnieśli się do tego kanału i skazali ten kanał na porażkę.

-pozdrawiam-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie powiem tak - po telefonie na infolinię i "Gradobiciu pytań" odemnie ;) może coś z tego będzie - aktualnie oferta dla mnie nie trafiona, ale z pewnością ktoś znajdzie coś dobrego dla siebie. Podobno wkrótce jest szansa na kanały Zone Media (Zone Reality, Zone Club itp. - może się ktoś Zone Romanticą zainteresuje :?: O Viasacie cisza)

 

Na pytanie czemu w wykazie kanałów pakietów płatnych pojawiły się stacje ogólnodostępne (FTA) odpowiedzi nie zna nikt - no mam nadzieję, że to był pierwszy i ostatni raz taka próba dziwnego przykantowania.

 

Póki co zostaję z tym co mam i czekam na rozwój wypadków i oceny od pierwszych abonentów :D

w wykazie sa kanaly niekodowane bo jakby ich nie dali oferta byla by uboga. Mnie oferta nie zainteresowala zostne z cyfra+ :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie ciesze ze bedzie:jednorazowa oplata za dekoder-przy dluzszej umowie nie przeplacam,nie bedzie (jak dla mnie)[beep]u wszelkiej masci kanalow zone,moj abo wyniesie 48 zl+oplata za vod,bede mial wysoka jakosc odbioru,z ferdka pociagne niemal caly pakiet muzyczny.W koncu nie musze placic za cos czego nie ogladam.W ostatecznosci jest tez druga dobra strona:do tych 48 zl,moge dorzucic tematyczny i multiplex za lacznie 76 zl co da mi w sumie 124 zl :).Wtedy mam duzo wiecej,za tyle samo,w polowie w lepszej jakosci niz mialem dotad :)..

Kaucja za dekoder z pvr wcale nie jest taka wysoka,wystarczy byc stalym w uczuciach :) ,a w Cyfrze za sprzet podobnej klasy i tak wyjdzie drozej,podobnie jak i za oferte w HD...Dla mnie mimo wszystko,jest rewelacja(zwlaszcza jak na sam start)...Proponuje tez odczepic sie od kanalu Wojna i Pokoj,bo zapewne bedzie to bardzo ciekawy kanal,lepszy niz np Hallmark,czy Zone Europa.Oni teraz robia lepsze filmy niz u nas.Czesc z Was ma tylko dziwne podejscie antykomunistyczne,a to nie ma zwiazku.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę wam brakuje Polsatu i TV4? Ja pierwszą 10 kanałów z C+ oglądam naprawdę sporadycznie. Wyjątkiem jest TVN24. Oczywiście nie chcę tutaj urazić wielbicieli tych programów.

 

A żebyś wiedział że brak!

Dla kofos kto miał CP i przechodzi do N brak Polsatu, Polsatu2 i TV4 będzie odczuwalny! czesto go ogladam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaucja za dekoder z pvr wcale nie jest taka wysoka,wystarczy byc stalym w uczuciach :) ,a w Cyfrze za sprzet podobnej klasy i tak wyjdzie drozej,podobnie jak i za oferte w HD...

 

nie kaucja tylko aktywacja (nie zwroca tego!!) wiec 450 od tak na poczatek i tak bedziesz musial oddac dekoder nie jest dla mnie zachwycajace.

 

A co do Cyfry+ to gdzie masz taki sprzet zeby mowic ze wyjdzie drozej?? Kurcze masz jakies konkretne informacje na temat oferty HD w cyfrze czy jakos tak Ci sie wydaje ze bedzie drozej???

 

Pozdro

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za roznica czy zapałcisz teraz te 450 zł czy w Cyfrze wyjdzie ci to 3.5 roku. Żadna. Tylko jest powazna sprawa. W cyfrze co roku wchodziłes w nowe promocje aby płacic taniej, tutaj masz ograniczone takie mozliwosci ze wzgledu na taka cene. Wezmiesz na rok i co roku zapłacicsz ten 450. Widac, ze przeanaalizowali rynek i to dobrze. A wiadomo promocje dla nowych zawsze sa lepsze. I co do Vodu to wydaj mi sie ze tez tam bedzie jakis haczyk z iloscia pakietów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to to samo,wiem ze nie zwroca.Kiedys tak samo robila Cyfra,ale gdzie poszli na zakupy po glupote i tak im zostalo...Nie dojdzie przynajmniej do absurdu,ze po 10 latach uzytkowania bede mial zlom,zaplace 1200 zl(przy obecnej stawce za te wraki)i nadal nie bede wlascicielem.Zreszta po co mi wlasnosc wybebeszonego sprzetu,na ktorym i tak poza fta nic nie zobacze.Jak zechce to sobie kiedys tam kupie np Dreama 8000,albo chociaz Humaxa i bede sie zabawial.Na temat HD w Cyfrze nic nie musze znac.Po tylu latach mam takie,a nie inne doswiadczenia i wiem ze czynsz za taki sprzet wyniesie minimum 15 zl,albo i nawet 20,wlascicielem tez nie zostane,a wiekszosc platform bierze dodatkowe oplaty za HD,wiec i Cyfra to zrobi na 100%.Moze nie na starcie,ale jak da te HD calodobowo,a nie 2 mecze na weekend z 3-4 filmami na tydzien.Cyfra jest niereformowalna,tam sa same betony i co gorsza rzadza Francuzi...

No ja tu zadnej promocji dla nowych nie widze i mam nadzieje,ze takich idiotyzmow nie bedzie.Kazdy abonent powinien byc rowny,no moze tez placacy wiecej,moglby miec jakies ulgi,ale na pewno nie ten nowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J...Proponuje tez odczepic sie od kanalu Wojna i Pokoj,bo zapewne bedzie to bardzo ciekawy kanal,lepszy niz np Hallmark,czy Zone Europa.Oni teraz robia lepsze filmy niz u nas.Czesc z Was ma tylko dziwne podejscie antykomunistyczne,a to nie ma zwiazku.....

 

Widac nie wiesz co to komunizm w wydaniu sowietów...

Pamietam jak kiedyś w listopad był w kinach miesiacem filmu radzieckiego i wiesz chała totalna gorsze od Zone Europa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to to samo,wiem ze nie zwroca.Kiedys tak samo robila Cyfra,ale gdzie poszli na zakupy po glupote i tak im zostalo...Nie dojdzie przynajmniej do absurdu,ze po 10 latach uzytkowania bede mial zlom,zaplace 1200 zl(przy obecnej stawce za te wraki)i nadal nie bede wlascicielem.Zreszta po co mi wlasnosc wybebeszonego sprzetu,na ktorym i tak poza fta nic nie zobacze.Jak zechce to sobie kiedys tam kupie np Dreama 8000,albo chociaz Humaxa i bede sie zabawial.

 

No ale tak po pierwsze przez 10 lat to mozesz sobie 100 razy taki sprzet wymienic teraz sa nowe thomsony wiec wymienic sobie moznesz takiego starego mediasata na tego nowego bez zadnego problemu nie musi byc zepsuty!! A jak wprowadza cos nowego to tez nic nie doplacisz tylko wymienisz i juz. A co do tego ze kupisz sobie Dreama no ok ale N sobie na nim nie pogladasz a cyfre tak :D

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michał ale ja mowie o czescie np za rok. Beda musieli czyms przyciagac abonentów. I napewno beda robic promocje. W tej chwili jest rono dla wszystkich bo dopiero zbieraja klientów. Ale za jakis czas niestety to bedzie inaczej, starego jest zawsze łatwiej przyciagnac niz nowego dlatego sa wymyslane roznego rodzaju promocje. Ale ludzie majacy C+ byli madrzejsi i wykozystywali to i co roku brali od poczatku kozystajac z ulg. Tu takie działąnie jest ograniczone w szczegolnosci w tym drugim przypadku dekodera. I to jest raczej celowy zabieg. Ja osobiscie poczekam na tego drugiego nboxa i moze wezme to sobie dla potestowania vodu choc sam sie zastanawiam czy nie poczekac na Dreama. Bo napewno jedynie wział bym ta platforme z ciekawosci bo akurat ja nie miałbym zabardzo nic do ogladania tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wspolpracuja z Sony, to byc mozem "wielkim hollywodzkim kanalem" w HD bedzie kanal Sony Pictures albo cos w tym stylu

 

Sony ma być partnerem technologocznym, więc nie wiem, czy można się spodziewać od nich kanałów TV.

 

 

Przeglądałem sobie różne komentarze na różnych portalach odnośnie platformy N i śmiech mnie ogarnia. Niektórzy sądzą że ten tajemniczy kanał filmowy to będzie lepszy od C+ i HBO razem wziętych :lol: W pakiecie za 16 PLN, jaaaaasneeee. Poza tym prawa są rozdysponowane. Niektórzy chwalą cene N porównując ją do pakietu prestiżowego. zapominają tylko, że tam są 2 pakiety premium. Porównując ceny N i Cyfry trzeba stwierdzić, że są one podobne. wszystkie pakiety w N to cena Komfortowego z dodatkami. Gdyby jakimś cudem w N znalazło się HBO i C+ to cena dochodziłaby do 140 PLN. Po co więc takie głupie gadanie. Prawda jest taka, że ten co miał opcje premium w Cyfrze, to nie pójdzie do N, bo tam nie ma nic w zamian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez startuje dopiero 12 listopada,dla mnie ten bez vodu i pvr nie ma najmniejszego sensu.Najlepsza promocja dla nowych bedzie ulepszanie oferty i brak,lub minimalne podwyzki w miare polepszania oferty.To wystarczy.Mam swiadomosc,ze dekoder z pvr za pol roku czy rok beda rozprowadzac za 200-300 zl i akurat przeciw temu nie mam nic.Za nowosc sie placi,ale obnizka pakietu za 10 zl o polowe przez 3 miesiace jest smieszna...

Do Krzycha-owszem na dreame nie poogladam "n",ale bede mial juz sprzet od nich,tamten bylby do zabaw i ewentualnie podparcia Cyfra.Zamiana z mediasata na Thomsona nic nie wnosi,poza zmiana wygladu i DD,z ktorego i tak nie mozna korzystac oprocz TVN :P (chyba?).Zmiany dekoderow z pustego w prozne nie maja sensu.Zreszta chyba trzeba skonczyc umowe i podpisac nowa/lub przedluzyc,aby moc takiej "zmiany" dokonac....

ITI ma prawa do filmow Warnera,wiec tragedii nie bedzie,doliczajac vod-powinno wystarczyc.JA tu zaplace niemal za to co mnie interesuje,a nie jak w komforcie polowa wcale nie ogladana,ktory brany byl tylko dla NAT GEO,eurosportu 2 i mozliwosci kupienia premium.Bedac abonentem Cyfry ja bym bral tylko startowy i premium,ale takiej mozliwosci nie ma wiec i mnie tam nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak niedawno oglądałem rosyjski film Straż Nocna i muszę powiedzieć że nie był aż taki zły. Szczególnie początek był bardzo dobry. Jak na tym kanale będą filmy podobne do tego, to może będzie wkońcu jakaś dobra odskocznia od amerykańskiego kina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...