Skocz do zawartości

TVP 4K


Patjyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, all999 napisał:

Każde źródło ma niezależne od innych ustawienia. Spokojnie możesz się pobawić, a jeśli nie będziesz przepinał konsol, to tam się nic nie zmieni. Chyba, że po wszystkim naciśniesz "zastosuj do wszystkich źródeł", czy coś w tym rodzaju.

 

Dokładnie,bardziej z ciekawości chciałem porównać ustawienia,jadę na fabrycznych w naziemnej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ciekawskich Rai4k też bywały szare kolory przy HDR-ze plusem nie ociemniowało miejsc ciemnych i komentatorów ledwo słychać głośniej odbywały się odgłosy z stadionu.Ponoć szał.Na Rai1 Kamery że stadiony SD mieli,a prowadziły kobiety.Lecz Włosi od dwóch trzech lat od zaczynają HD ,a bawią się 4K .Dopiero od nowego roku aut SD.U nas SD znikło prawie 5lat temu z końcem 2016roku.

Edytowane przez viva-91_91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zawartości programowej TVP 4K

Powinni zamiast obrazu kontrolnego włączyć z archiwum mecze MŚ 2018. Chyba, że są dogadani z operatorami platform , by tego nie robić bo 24 godzinny kanał zniszczy im jakość na innych kanałach ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kosciuszkowiec napisał:

Moim zdaniem zdecydowanie warto. Dolby Atmos z soundbara jest bez porównania lepsze niż głośników wewnętrznych TV.

W tej chwili mam optycznym, cenie sobie takie rozwiazanie, bo jednym kablem wszystkie sprzety obskocze, ale jesli faktycznie warto, to chyba dla dekodera TV zrobie wyjatek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, _Artek_ napisał:

Powiem tak..... jakość tego. 4k mocno dyskusyjna....

Trochę się zagalopowałeś. Jakość 4K bardzo dobra.

W dniu 10.06.2021 o 08:38, _Artek_ napisał:

Ja nie zobaczę w 4k bo telewizor mi padł a nowego tego co chce jeszcze nie ma..... także pozostaje życzyć dobrego odbioru. 

Naprawiłeś ? ;)

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

9 minut temu, kingofsouth napisał:

Myślę , że w tym temacie jakości 4K (natywnego) więcej osób ma takie zdanie jak ja.

  • Dyskusyjny był obraz w PC+ (TVP 4K) 
  • Naziemna TVP 4K , bajeczny , kolorki itd.  

 

 No to jednak się zgadzamy bo ja oglądałem z sat.  (pc+)
Sam ciągle czekam na  premierę x95j od sony.....może na finał to by było ciekawe porównanie :D 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, OlafS napisał:

Pomysł jak pomysł, ale ktoś robi takie"znaczki pocztowe" z 4K :?:  toż to w dzisiejszych czasach praktycznie monitor do kompa.

43' to raczej w HD można dostać

Ja już wiele razy pisałem : nie każdy może sobie pozwolić na większy telewizor do takiego codziennego użytku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...