Skocz do zawartości

TVP 4K


Patjyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Mateusz2006 napisał:

Ale Wolski to petarda czułem się jak bym oglądał Canal+ podczas meczu Walia-Szwajcaria. Jedną wpadkę zaliczył.

Już praktycznie wszystkie pary komentatorskie słyszeliśmy , został tylko Iwański z Żewłakowem. Borek i Wolski nakrywają czapką resztę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, paw98 napisał:

Na początku brak komentarza, teraz obraz w HD i jeszcze Zawadzki , Strejlau , normalnie mieszanka wybuchowa 

Pan Andrzej to klasyk. Jak na swój wiek to chylić tylko czoła. Wszelkie wpadki dozwolone👍

Jakość przekazu + własne ustalenia TV = super obraz

 

Z innej beczki: czy umiałby ktoś z Was odpowiedzieć co wpływa na to, że dany kanał UHD jest nadawany z częstotliwością odświeżania 60 klatek /s, a TVP 4K 50 klatek /s ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment jeśli chodzi o komentarz to wg mnie Borek > Wolski > Kwiatkowski (trochę pozytywne zaskoczenie) > Laskowski > Zawacki > Szpakowski (masakra, wiem że legenda ale mam nadzieję, że po Euro zakończy karierę komentatorską, bo nie na się słuchać)

Edytowane przez mejveno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

2 minuty temu, Arkon napisał:

Jak jakość u poszczególnych nadawców? Ja w Vectrze nie jestem zachwycony. @kingofsouthmasz dostęp do naziemnej, PC+ i Vectry- gdzie jest najlepiej Twoim zdaniem, bo najgorzej chyba się zgodzisz, że w kablu Vectry?

Na początku było najlepiej w naziemnej (dzień startu ME)

Od wczoraj najlepiej prezentuje sie PC+

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mnie nie ma w mieszkaniu gdzie mam Vectre.

@tyrla ,nie ma w online

 

Pisane było na forum , że TVP 4K zajął w Vectrze miejsce kanału Filmax 4K. Ten kanał w Online miał na początku bitrate 15Mb/s , jeśli tyle samo dostal TVP 4K to slabo , ale czy tak jest , to nie mam pojęcia.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atmos AC-3 gra głośniej niż Atmos AC-4. Generalnie oglądam z Atmos AC-3 a komentarz na początku był ciszej potem zrobili głośniej. Mam wrażenie, ze głośność komentarza jest co pewien czas poddawana korekcie przez realizatorów, gdy jest aplauz / głośno na stadionie, komentarz staje się nieczytelny i chyba wtedy robią korektę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...