Skocz do zawartości

Inne tunery satelitarne a karta N/platformy CANAL+ (Conax)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak to jest w Conaxie, ale NDS ma dziury w parowaniu kart. Karta Sky UK na niesparowanym z nią Sky Digiboxie (np. na kanałach RedHot i ich freeviews) pokazuje że nie można zdekodować programu, gdyż karta jest nie od tego boxa. Natomiast na Pheonixie i na przykład SkyStarze 2, bez podania BOX Keya wszystko ładnie śmiga. Być może (a nawet na pewno) w n oryginalny soft blokuje dekodowanie z "obcej" karty. Na innych nieoficjalnych odbiornikach CA nie ma takiej potrzeby i to co trzeba działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ,jestem posiadaczem Technisata oraz mam kartę N-z full pakietem . W moim przypadku udaje mi się odbierać w technisacie z karty N FILBOX .FILMBOX exstra bez HD oraz tvn meteo ,turbo reszty oferty niestety nie a było by to świetną sprawą jakby jeden dekoder obsługiwał wszystkie Polskie platfomy.Może ktoś z Szanownych forumowiczów się orientuje dlaczego niema możliwości odbioru całej oferty N na technisatcie ,parowanie karty z dekoderem byłoby logicznym wytłumaczeniem ale można oglądać część TVN oraz Filmboxy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja na swoim skromnym RELOOK IP 9000HD z kartą N ( wykupione wszystkie pakiety) odbierać umiem:

 

TVN

TVN 24

TVN CNBC BIZNES

TVN METEO

TVN SIEDEM

TVN STYLE

TVN TURBO

FILMBOX

FILMBOX EXTRA

EUROSPORT

EUROSPORT 2

HBO

HBO 2

HBO COMEDY

BABY TV

COMEDY CETRAL

MTV

VH 1

SCI-FI CANEL

UNIVERSAL CHANNEL

CNN INTERNATIONAL

 

przekazy w DVB-S MPEG 4 i DVB-S2 MPEG 4 choć odbiera to są zakodowane i wyskakuje ze brak mam uprawnień.

 

A szkoda że gdyby sie dało to z chęcią schowałbym do szafy Nboxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam czy sa jakieś szanse aby oglądać poket n-ki namodule conax lub w czytnikach tunerów? wiem , że w tej chwili mozna podejrzeć uniwersal ,filmboxy i tvn-y a co zresztą? są jakieś wieści? dodam ,że jestem zwolennikiem dostępu do oferty na własnym tunerze więc dlatego pytam pozdrawiam sat kurier :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie n-ka narazie nie chce udostępnić modułów, bo boi się piractwa. W czytnikach narazie działają tylko te kanały o których wiesz. Myślę, że po jakimś czasie pojawią się moduły, bo przez to zyskali by duuuuużo abonentów. Ale narazie nic nie wiadomo a ni o module a tym bardziej o możliwej dacie wprowadzenia do sprzedaży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy ktoś może potwierdzić jednoznacznie czy na module Conax (jak w podpisie) z karta n bede mógł oglądać kanał Sci-Fi (tylko ten kanał mnie interesuje z ich oferty). Może ktoś już coś takiego sprawdzał :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi że chce wykupić pakiet film + jeszcze jakiś wraz z ich nBoxem ale nie mam miejsca na drugi tuner a moduł Conax posiadam (zreszta w opisie jest napisane). Więc pytanie czy jest to na 100% pewne (sprawdzone przez Ciebie), czy tylko gdzies ktoś powiedział że działa i tak sie przyjeło odpowiadać :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem na innych forach i stronach i każdemu działało. Zresztą poczytaj ten temat, wszystkie tematy z Sat Kuriera, które o tym mówią, poszukaj też coś na forum n i innych forach. Zapewniam Cię, że problemu raczej nie będzie / nie powinno być. No a jak nawet nie będzie działać to zawsze tego nBoxa gdzieś położysz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ciekawy temat (szkoda, że dopiero teraz go odkryłem, ale lepiej późno, niż wcale :D ), bo mnie też by interesowała opcja dekodowania kanałów "nki" z oryginalnej karty na własnym tunerze (w mieszkaniu miejsca brak na trzeci tuner, a "TVP Sport" ciągle kusi :D ...).

 

Z tego co tu czytam to "parowanie" karty nie jest jakieś ścisłe i wszystko zależy od oprogramowania tunera, albo modułu "Conax" (podejrzewam, że przy odpowiednim sofcie i tunerze HD działały by też kanały w "MPEG4"...)...

 

A próbował ktoś może już testować kartę "nki" na karcie "DVB" do kompa z czytnikiem kart, albo slotem na moduł???

 

Swoją drogą popieram pomysł, żeby "nka" wypuściła własny moduł, albo wyłączyła "parowanie" kart, bo bez tego raczej nie ruszą "z kopyta" ze wzrostem liczby abonentów (gdyby "Cyfrowy Polsat" nie wprowadził modułów, to ja bym ich abonentem nie został). A może to będzie jedna z niespodzianek na zapowiadanej konferencji "nki" :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

W naszym interesie to raczej nie... Raczej w swoim... Choć to też wątpliwa przyjemność. Ja nie chcę mieć na półce kilku tunerów tv-sat i miło byłoby jakby N pozwoliła na zakup kart z modułami... Od razu bym zrezygnował z CP i wziął pakiet Nki do C+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...