Skocz do zawartości

Inne tunery satelitarne a karta N/platformy CANAL+ (Conax)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam Technisata DigiCorder HD S2 i chciałbym wziąć N i ciekawy jestem jakie mógłbym na nim odbierać kanały.

Powiem tak: nie byłaby to nawet połowa oferty... Może 1/4 - tak jak pisałem, tylko DVB-S i MPEG-2. Może kiedyś, jak firmy dostosują jakoś specjalnie softy pod n to będzie, ale na razie - brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Na razie N w tej sprawie milczy.Nic nie wiadomo o nmodule

 

Przy okazji:sprawdziłem jak wygląda współpraca karty N-ki z modułem Conax pocket NP4 na tunerze Golden Interstar Gi-S 780 Xpeed z oprogramowaniem pod modułl NP4.Otóż moduł ten bez problemów rozpoznaje kartę,można podejrzeć jakie są na niej uprawnienia.Ale niestety moduł nie dekoduje żadnych kanałów zarówno tych w MPEG 2 jak i w MPEG 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa też ESP HD i MTV HD po za tunerem N
Jaki tuner, soft, jakie jeszcze kanały? O kur.. :oops: Wyglądam na jakiegoś spamera. Jak to połączyć do kupy? Proszę moda o łagodny wymiar kary. :cry: Dlaczego na forum nie można usuwać swoich postów? Zrobiłbym porządek ze sobą a tak wyszło, jak wyszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam. Byłem dzisiaj w sklepie n-ki i pan powiedział że za tydzień lub dwa ruszy nowa promocja w n i będzie można kupić sobie sama kartę z oferta platformy n. Spytałem że może chodzi o telewizję na kartę ale on powiedział że tnk jest już w sprzedaży. Podobno technisat ma wypuścić nowy soft do wszystkich odbiorników na rynku. Czy mógłby to ktoś potwierdzić bo jakoś w to nie mogę uwierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do technisata to prawda będzie nowy soft, co do kart Nki to LOL wątpie a przynajmniej nic o tym nie wiem a powinienem, w każdym razie żadna informacja taka się nie pojawiła ani na portalu firmowym, ani na firmowym mailu, zwykle informują nas o takich rzeczach. Chłopak sie przećpał na weekend albo za bardzo dał w baniak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Z informacji podawanych przez użytkowników for internetowych wynika, iż telewizja nowej generacji n, zaprzestała parowania kanałów z tunerem nbox HDTV. Okazuje się bowiem, że w dniu 31 stycznia 2009 duża część paczki n jest dostępna na innych niededykowanych odbiornikach, jak np.: Ferguson HF 8800, Ferguson HF 8900 oraz Globo HD S1. Aktualnie nie wiadomo, czy to stały trend, czy tylko jakaś usterka u operatora. Brak parowania kanałów z konkretnym sprzętem umożliwi korzystanie z pakietu kanałów n na dowolnym tunerze HDTV (podobna sytuacja ma miejsce w przypadku Cyfry+ oraz Cyfrowego Polsatu). Do tej pory karty n umieszczone w innym tunerze niż nbox dekodowały jedynie kanały SD nie nadawane z transponderów operatora, np.: MTV Polska, Disney Channel, czy paczka AXN (aktualnie tp. n).

 

 

W dniu 31.01.2009 dostępne są bez parowania następujące kanały:

 

W dniu 31.01.2009 dostępne są bez parowania następujące kanały:

 

- TVP 1

- TVP 2

- TVP Info

- TVP HD

- TVN HD

- TVN

- TVN 24

- TVN CNBC Biznes

- TVN Meteo

- TVN Siedem

- Religia TV

- Wojna i Pokój

- AXN

- AXN Crime

- AXN Sci-Fi

- MGM HD

- Cartoon Network/TCM

- Universal

- Sci Fi

- Movies 24

- Kino Polska

- Comedy Central

- Eurosport

- Eurosport 2

- Eurosport HD

- Filmbox

- Filmbox HD

- Filmbox Extra

- Filmbox Family

- Baby TV

- Disney Channel

- Nick Polska

- MTV Polska

- MTVNHD

- VH1 Polska

 

Kanały, które zostały wytłuszczone są dostępne tylko i wyłącznie w platformie n oraz sieciach kablowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...