Skocz do zawartości

TV Trwam


kulaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli dla kogoś Głos Wolnej Polski to wywyższanie PiS-u jako jedynej partii dla "wszystkich polaków" to widać jak trzeba mieć ograniczony umysł i dać się manipulować.

Tak jak kiedyś wierzyło w PZPR tak teraz wierzą w PiS.

No cóż gdyby stacja była apolityczna, lub przedstawiała punkt widzenia każdej partii politycznej nie wywyższając jednak tylko PiS-u to byłbym za TV Trwam w NTC.

A tak to śmiem twierdzić że TV Trwam wywiera wpływ na kogo maja glosować w wyborach jej widzowie i słuchacze Radia Maryja (liczę że każdy ma rozum i jednak w większości sam podejmuje ową decyzje)....

 

Jeśli Episkopat Polski wybiera tylko to co religijne w TV Trwam i to popiera to też niestety zasiadają tam osoby mało kompetentne i powinno się je usunąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Janusz1945, ''jedyny Głos Wolnej Polski'' :?: Zgodzilbym sie jakby mowili tez o PO itd. ale nie tylko o PiSie.

PiS dobry, a PO zlo.

 

Mówią też o PO, a w "Informacjach Dnia" pojawiają się wypowiedzi osób z różnych środowisk. W przeszłości posłowie PO byli zapraszani też do "Rozmów niedokończonych", ale kilka lat temu to się skończyło, prawdopodobnie posłowie PO dostali zakaz przychodzenia do TV Trwam.

 

Jeśli dla kogoś Głos Wolnej Polski to wywyższanie PiS-u jako jedynej partii dla "wszystkich polaków" to widać jak trzeba mieć ograniczony umysł i dać się manipulować.

Tak jak kiedyś wierzyło w PZPR tak teraz wierzą w PiS.

No cóż gdyby stacja była apolityczna, lub przedstawiała punkt widzenia każdej partii politycznej nie wywyższając jednak tylko PiS-u to byłbym za TV Trwam w NTC.

A tak to śmiem twierdzić że TV Trwam wywiera wpływ na kogo maja glosować w wyborach jej widzowie i słuchacze Radia Maryja (liczę że każdy ma rozum i jednak w większości sam podejmuje ową decyzje)....

 

Jeśli Episkopat Polski wybiera tylko to co religijne w TV Trwam i to popiera to też niestety zasiadają tam osoby mało kompetentne i powinno się je usunąć...

 

PiS-u w TV Trwam jest dużo, ale nie jest wywyższany. Być może są od czasu do czasu wywyższani pojedynczy posłowie z bardzo katolickiej frakcji, ale nic poza tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku trzeba rozdzielić dwie rzeczy-religia i wiara to jedno a kościół i księża to drugie.

 

Kościół to zorganizowana grupa bazująca na wierze bądz ciemnocie ludzi nastawiona na zysk.Np jak się bierze ślub,zwykły sakrament ale jak się zapłaci więcej to dywan położą,organista zagra,kwiaty postawią itd Księża oficjalnie nie mogą ale i tak mają swoje kobiety i dzieci im robią.Stawiają luksusowe domy i kupują drogie samochody.Oczywiście wszystko z pieniędzy ludzi.Do tego nie płacą podatków.

 

Jak ktoś ich atakuje i chce coś z tym zrobić ( Palikot i jego sukces wyborczy) to jest to odbierane jako atak na religię i wiarę.Nikt nie może z nimi wygrać bo mają niezawodną przykrywkę i swoich wyznawców.

 

Z TV Trwam jest podobnie.Ma ona swoją dużą grupę odbiorców.Są to osoby starsze,wierzące,związane z kościołem.Jest to elektorat PiS.I właśnie dlatego ta telewizja nie dostała miejsca na multipleksie,żeby nie mieć większego zasięgu i siać swojej propagandy.

 

W ostatnich dniach Jarosław Kaczyński zaczął kampanię prezydencką, odgrzał katastrofę smoleńską,dziękował Rydzykowi i TV Trwam co jest potwierdzeniem moich ww wniosków.

 

Starsze osoby chcą mieć swoją telewizję a Rydzyk i Kaczyński dzięki niej możliwość zdobycia większego poparcia politycznego aby potem odnosić wzajemne korzyści.

 

Właśnie dla tego rząd nie dopuści aby TV Trwam dostała się do NTC.

 

Proszę uprzejmie nie kasować mojego postu.Wyraziłem w nim swoje zdanie,nie obrażając nikogo.Każdy ma prawo do własnej opini,nie koniecznie musi się zgadzać z moją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dla tego rząd nie dopuści aby TV Trwam dostała się do NTC.

Jeszcze nie dostała ale dostanie, ludzie już teraz wychodzą na ulice a co będzie jeśli w drugim rozdaniu stacja koncesji nie otrzyma?? Już teraz sprawą interesuje się UE oraz pozostałe państwa... sam pomyśl. Poza tym zgadzam się z Twoim postem w 100% że była to tylko i wyłącznie decyzja polityczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie koledzy, jesteście w błędzie, to nie była decyzja polityczna, a decyzja spowodowana nie wypełnieniem wymogów formalnych przez Fundację Lux Veritatis. Wszystko jest zapisane w decyzji Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, której Fundacja Lux Veritatis nie chce odtajnić aby móc dalej krzyczeć, a miejsce uzyskać poprzez naciski i afery (wystarczy spojrzeć na komisje sejmowej transmitowane przez TV Trwam). Taka jest w tej chwili prawda i jeżeli Fundacja Lux Veritatis będzie dalej tak czynić to jestem przeciwnikiem TV Trwam w Naziemnej Telewizji Cyfrowej. Jeżeli natomiast TV Trwam spełni wszelkie wymagania formalne to jestem za TV Trwam w Naziemnej Telewizji Cyfrowej. W tym miejscu nadmienię, że do tej pory było mi obojętne czy TV Trwam znajdzie się, czy nie w Naziemnej Telewizji Cyfrowej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się zainteresowali, bo TV Trwam i część jej widzów zrobiła niepotrzebny szum. Pomijam już fakt, że część środowisk, które ją poparły zostało wprowadzonych w błąd albo zgrozo sami mówili nieprawdę np. dotyczącą przyszłości sygnału analogowego i cyfrowego w Polsce, wrzucając telewizję naziemną, kablową i satelitarną do jednego worka, mimo, że nie mają ze sobą nic wspólnego. Druga sprawa to ciągłe transmitowanie spotkań komisji sejmowych itp. - po co to wszystko? Przecież to propaganda. Czemu tego typu transmisji nie przeprowadzają inne poszkodowane telewizje? Żeby nadawać naziemnie trzeba spełniać pewne wymagania, głównie finansowe - TV Trwam nie spełnia. A co do reszty nadawców z niskim kapitałem zakładowym - co wam po liczbach, skoro stoją za nimi potężne grupy medialne. Za TV Trwam stoją widzowie i długi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Trwam mówi o wielu sprawach o których nigdy nie dowiesz się z mainstreamu

Możesz podać kolego kilka przykładów?

 

1. Marsz Niepodległości (poświęcili też uwagę marszowi, a nie tylko zadymie chuliganów w miejscu, przez które miał przechodzić, ale nie przeszedł przez ową zadymę, a na której skupiło się większość mediów).

2. sprawy Kościoła

3. prześladowanie chrześcijan (choć może nie zawsze, ale wspominają częściej niż media mainstreamowe)

itd.

 

Na początku trzeba rozdzielić dwie rzeczy-religia i wiara to jedno a kościół i księża to drugie.

 

Kościół to zorganizowana grupa bazująca na wierze bądz ciemnocie ludzi nastawiona na zysk.Np jak się bierze ślub,zwykły sakrament ale jak się zapłaci więcej to dywan położą,organista zagra,kwiaty postawią itd Księża oficjalnie nie mogą ale i tak mają swoje kobiety i dzieci im robią.Stawiają luksusowe domy i kupują drogie samochody.Oczywiście wszystko z pieniędzy ludzi.Do tego nie płacą podatków.

 

Jak ktoś ich atakuje i chce coś z tym zrobić ( Palikot i jego sukces wyborczy) to jest to odbierane jako atak na religię i wiarę.Nikt nie może z nimi wygrać bo mają niezawodną przykrywkę i swoich wyznawców.

 

Z TV Trwam jest podobnie.Ma ona swoją dużą grupę odbiorców.Są to osoby starsze,wierzące,związane z kościołem.Jest to elektorat PiS.I właśnie dlatego ta telewizja nie dostała miejsca na multipleksie,żeby nie mieć większego zasięgu i siać swojej propagandy.

 

W ostatnich dniach Jarosław Kaczyński zaczął kampanię prezydencką, odgrzał katastrofę smoleńską,dziękował Rydzykowi i TV Trwam co jest potwierdzeniem moich ww wniosków.

 

Starsze osoby chcą mieć swoją telewizję a Rydzyk i Kaczyński dzięki niej możliwość zdobycia większego poparcia politycznego aby potem odnosić wzajemne korzyści.

 

Właśnie dla tego rząd nie dopuści aby TV Trwam dostała się do NTC.

 

Proszę uprzejmie nie kasować mojego postu.Wyraziłem w nim swoje zdanie,nie obrażając nikogo.Każdy ma prawo do własnej opini,nie koniecznie musi się zgadzać z moją.

 

Dobrze, że dodałeś, że to tylko twoja opinia, bo z rzeczywistością się rozminąłeś (to, że niektórzy księża są źli, nie znaczy, że cały Kościół jest zły, tak samo jak przez to, że niektórzy Polacy są źli, wszyscy Polacy nie mogą zostać uznani za niegodziwców, a negatywne opinie o Kościele powstają właśnie na pojedynczych przypadkach). przyzwyczaiłem się już do takich zarzutów, które Kościołowi stawiają najczęściej ludzie z nim kompletnie niezwiązani.

 

Wszyscy się zainteresowali, bo TV Trwam i część jej widzów zrobiła niepotrzebny szum. Pomijam już fakt, że część środowisk, które ją poparły zostało wprowadzonych w błąd albo zgrozo sami mówili nieprawdę np. dotyczącą przyszłości sygnału analogowego i cyfrowego w Polsce, wrzucając telewizję naziemną, kablową i satelitarną do jednego worka, mimo, że nie mają ze sobą nic wspólnego. Druga sprawa to ciągłe transmitowanie spotkań komisji sejmowych itp. - po co to wszystko? Przecież to propaganda. Czemu tego typu transmisji nie przeprowadzają inne poszkodowane telewizje? Żeby nadawać naziemnie trzeba spełniać pewne wymagania, głównie finansowe - TV Trwam nie spełnia. A co do reszty nadawców z niskim kapitałem zakładowym - co wam po liczbach, skoro stoją za nimi potężne grupy medialne. Za TV Trwam stoją widzowie i długi.

 

Komisje sejmowe propagandą? Czyją? Uczestniczą w niej m.in. przedstawiciele KRRiT, UKE, wszystkich partii politycznych zasiadających w Sejmie, więc to może być propaganda każdego z nich. Co do reszty - powtarzasz propagandę KRRiT - niestety ani z ust przedstawicieli KRRiT, ani z twoich wpisów nie dowiedziałem się o jakichkolwiek dowodach na poparcie waszych tez. Są tylko słowa KRRiT przeciwko słowom FLV. Jako, że rynek medialny obserwuję od dobrych kilku lat, to wiem komu wierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się zainteresowali, bo TV Trwam i część jej widzów zrobiła niepotrzebny szum. Pomijam już fakt, że część środowisk, które ją poparły zostało wprowadzonych w błąd albo zgrozo sami mówili nieprawdę np. dotyczącą przyszłości sygnału analogowego i cyfrowego w Polsce, wrzucając telewizję naziemną, kablową i satelitarną do jednego worka, mimo, że nie mają ze sobą nic wspólnego. Druga sprawa to ciągłe transmitowanie spotkań komisji sejmowych itp. - po co to wszystko? Przecież to propaganda. Czemu tego typu transmisji nie przeprowadzają inne poszkodowane telewizje? Żeby nadawać naziemnie trzeba spełniać pewne wymagania, głównie finansowe - TV Trwam nie spełnia. A co do reszty nadawców z niskim kapitałem zakładowym - co wam po liczbach, skoro stoją za nimi potężne grupy medialne. Za TV Trwam stoją widzowie i długi.

Za Trwam stoi Ojciec Dyrektor, który właśnie przez te twoje liberalne media jest uważany za biznesmena, ba ma nawet IMPERIUM!

Szum jak najbardziej jest potrzebny. Chciałbym, żeby kilka stacji było prorządowych, kilka antyrządowych, kilka po środku, ale w chwili obecnej, w mainstreamie mamy 100% mediów prorządowych! Miał być pluralizm, a co mamy? Kolejne kopie Polsatu i TVNu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komisje sejmowe propagandą? Czyją? Uczestniczą w niej m.in. przedstawiciele KRRiT, UKE, wszystkich partii politycznych zasiadających w Sejmie, więc to może być propaganda każdego z nich. Co do reszty - powtarzasz propagandę KRRiT - niestety ani z ust przedstawicieli KRRiT, ani z twoich wpisów nie dowiedziałem się o jakichkolwiek dowodach na poparcie waszych tez. Są tylko słowa KRRiT przeciwko słowom FLV. Jako, że rynek medialny obserwuję od dobrych kilku lat, to wiem komu wierzyć.

Czytając twoje posty widzę, że naprawdę jesteś zaślepiony miłością do mediów Ojca Rydzyka albo po prostu używasz minimalnej, potrzebnej do codziennego funkcjonowania ilości szarych komórek. Po co transmitować spotkanie komisji sejmowej i niepotrzebnie trwonić pieniądze na przekaz satelitarny, skoro to jest sprawa pomiędzy nadawcami a regulatorem, a nie materiał dla widza telewizji katolickiej. Dworak mówił prawdę, że TV Trwam nie może dać gwarancji powodzenia finansowego jeśli chodzi o nadawanie w DVB-T, bo jak życie pokazuje tam wydaje się pieniądze na naprawdę błahe dla społeczeństwa sprawy. W tym czasie mogliby emitować inny program, przerywany np. reklamami żeby nie zaciągać kredytów, tylko działać samowystarczalnie, a co za tym idzie pokazać KRRiT, że są chociaż minimalnie przygotowani do nadawania w NTC.

 

Poza tym to Ty ciągle starasz się negować zdanie tych, którzy krytykują TV Trwam, Fundację Lux Veritatis i sam nie potrafisz zarzucić konkretnymi dowodami, że masz rację. No i dalej nikt nie umie odpowiedzieć na pytanie - czemu właśnie TV Trwam w DVB-T a nie TVN Meteo? Ja nie chcę katolickiej telewizji w eterze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Marsz Niepodległości (poświęcili też uwagę marszowi, a nie tylko zadymie chuliganów w miejscu, przez które miał przechodzić, ale nie przeszedł przez ową zadymę, a na której skupiło się większość mediów).

2. sprawy Kościoła

3. prześladowanie chrześcijan (choć może nie zawsze, ale wspominają częściej niż media mainstreamowe)

1. Oglądałem relację na Polsacie News i zarówno w tym dniu program był poświęcony i marszowi, i zamieszkom. Chyba nie oczekiwałeś, że kwestia zamieszek zostanie pominięta i nie wspomną o tym słowem (mieli to cenzurować i udawać, że nic nie stało się? pachnie to Polską do 1989 roku), o tym, że przez sporą grupę chuliganów demolowane jest stołeczne miasto?

2. Mówi się o tym. Chociażby ostatnio o kwestiach finansowania Kościoła. :)

3. Wbrew pozorom na ten temat jest mówione wiele. Może nie rzuca się to w oczy, bo wbrew pozorom, w Polsce czegoś takiego nie ma.

 

Za Trwam stoi Ojciec Dyrektor, który właśnie przez te twoje liberalne media jest uważany za biznesmena, ba ma nawet IMPERIUM!

A co może nie ma? Fundacja Lux Veritatis i jej działalność w postaci TV Trwam, telefonii W naszej Rodzinie czy wyższej szkoły w Toruniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po wyborach i ewentualnej przegranej PO co zrobić? Wyrzucić TV Trwam z NTC - przecież zmienią się rządy mediów publicznych, TVN też nie będzie musiał przyklaskiwać Tuskowi jeśli jego popularność do wyborów za bardzo spadnie. Nie będzie pluralizmu i DVB-T do d***. A nie lepiej zaoferować telewizję, która do polityki się nie miesza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komisje sejmowe propagandą? Czyją? Uczestniczą w niej m.in. przedstawiciele KRRiT, UKE, wszystkich partii politycznych zasiadających w Sejmie, więc to może być propaganda każdego z nich. Co do reszty - powtarzasz propagandę KRRiT - niestety ani z ust przedstawicieli KRRiT, ani z twoich wpisów nie dowiedziałem się o jakichkolwiek dowodach na poparcie waszych tez. Są tylko słowa KRRiT przeciwko słowom FLV. Jako, że rynek medialny obserwuję od dobrych kilku lat, to wiem komu wierzyć.

Czytając twoje posty widzę, że naprawdę jesteś zaślepiony miłością do mediów Ojca Rydzyka albo po prostu używasz minimalnej, potrzebnej do codziennego funkcjonowania ilości szarych komórek. Po co transmitować spotkanie komisji sejmowej i niepotrzebnie trwonić pieniądze na przekaz satelitarny, skoro to jest sprawa pomiędzy nadawcami a regulatorem, a nie materiał dla widza telewizji katolickiej. Dworak mówił prawdę, że TV Trwam nie może dać gwarancji powodzenia finansowego jeśli chodzi o nadawanie w DVB-T, bo jak życie pokazuje tam wydaje się pieniądze na naprawdę błahe dla społeczeństwa sprawy. W tym czasie mogliby emitować inny program, przerywany np. reklamami żeby nie zaciągać kredytów, tylko działać samowystarczalnie, a co za tym idzie pokazać KRRiT, że są chociaż minimalnie przygotowani do nadawania w NTC.

 

Poza tym to Ty ciągle starasz się negować zdanie tych, którzy krytykują TV Trwam, Fundację Lux Veritatis i sam nie potrafisz zarzucić konkretnymi dowodami, że masz rację. No i dalej nikt nie umie odpowiedzieć na pytanie - czemu właśnie TV Trwam w DVB-T a nie TVN Meteo? Ja nie chcę katolickiej telewizji w eterze.

 

Proszę, bez ataków osobistych. To, że nie masz argumentów i dlatego musisz się posiłkować atakami personalnymi albo propagandą KRRiT nie popartą jakimikolwiek dowodami, to już wiem. Lepiej jednak czyta się wpis o wysokiej kulturze piszącego, bez ataków personalnych, z czystymi zarzutami i przynajmniej próbą uargumentowania. Widzę, że nie masz pojęcia jaką koncesję przyznano TV Trwam już na samym początku jej nadawania, a było to dobre kilka lat temu - jest to koncesja na stację o profilu katolicko-społecznym (w dokumencie koncesyjnym może to być ujęte jakoś inaczej, ale na pewno synonimicznie do mojego określenia), a nie o profilu katolickim. Spotkanie komisji sejmowej zajmujące się sprawą NTC jest materiałem dla widza stacji katolicko-społecznej. To, że większość ludzi akcentuje częściej tą część katolicką nie zmienia brzmienia dokumentu koncesyjnego. A co do kredytu - kredyt jest długoterminowy, a z informacji, jakie były przekazywane na posiedzeniach wspomnianych komisji, inne podmioty mają kredyty krótkoterminowe - co, jeśli nie będą mogły ich spłacić? Już teraz KRRiT musi większości podmiotom rozkładać opłatę koncesyjną na raty (od kilku do 114). W przypadku TV Trwam, jak wszyscy wierni widzowie TVN wiedzą, jego właściciel (o. Rydzyk) ma imperium medialne, a w razie czego pomóc mu mogą starsi ludzie, których podobno tak zmusza do płacenia na jego dzieła od lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem czemu ma służyć atak na TV TRWAM. O "kazaniach" słyszymy wszędzie. No prawie wszędzie, by nie powiedzieć o innej formie "nakazach".

Kazanie, to przemowa wygłaszana zwykle przez osobę duchowną wyznania chrześcijańskiego, która ma za zadanie nauczanie i przekazanie treści religijnych - i nie tylko – choć tak być nie powinno.

Dlatego w każdym przypadku w wygłaszanym słowie, zdaniu kogokolwiek znajdziemy domieszkę polityczną i odwrotnie w tych nakazowych religijną. Ale akurat jest tak, że w tych drugich - nie wiedzieć czemu - nikomu to nie przeszkadza. Wystarczy uważnie śledzić wszelakich mówców, aby się o tym przekonać.

Ja tu o tym przemilczę, by nie zakotłować mocnej polityki. Jeszcze tylko tego by brakowało.

Czemu zatem jest atak tylko na TV TRWAM? Czy tu chodzi o samą telewizję? A może chodzi o tą grupę społeczną, która jest skupiona wokół TV TRWAM?

Na zasadzie aby tylko przyłożyć?! Albo coś wskórać?! Wywoływanie tak często i gęsto o. Rydzyka jest tylko pretekstem do draki i uciech dla tych, co chcą, aby zaistnieć. Chociażby na krótko. I to jest ta cena, jeśli się nie ma pomysłu na przemiany społeczne, życie i w końcu na Polskę.

Nie chcę nikomu robić osobistych wycieczek. Ale zakończę takim zdaniem. Potraktujcie TV TRWAM jak każdą inną. A wszystkim wyjdzie to na zdrowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu zatem jest atak tylko na TV TRWAM? [...] Potraktujcie TV TRWAM jak każdą inną.

Nikt nie atakuje TV Trwam. Jak na razie to atakowana jest tylko Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji tylko dlatego, że TV Trwam potraktowała jak każdą inną. Mam nadzieję, że to rozwieje wszystkie wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem czemu ma służyć atak na TV TRWAM.

Co to znaczy atak na telewizję Trwam? Niespełnienie ultimatum: dawajcie koncesję albo podburzymy armię fanatyków, która będzie za nas protestować pod pozorem obrony wolności słowa, a w rzeczywistości w naszych interesach i zeszkalujemy was we wszystkich naszych mediach, aż w końcu i tak ją na was wymusimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...