Skocz do zawartości

TV Trwam


kulaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież od lat TV Trwam jest FTA na satelicie - jednorazowo wyrzucasz 200-300zł na super zestawik odbiorczy i cieszysz się tą telewizją do bólu. Wątpię, aby ludzie specjalnie brali kablówki płacąc przynajmiej 40-50zł abonamentu, bo jest tam Ojciec Rydzyk. I ten post nie jest prześmiewczy - to czyste realia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrakło tam słowa "ciągle", chociaż wydawało mi się że to zrozumiałe że są także inne powody...

Jakby nie było, ojciec dyktator nie zarobi na dekoderach, no chyba że publicznie stwierdzi że 100 zł za dekoder to zdzierstwo i ON, zbawca społeczeństwa, sprzeda go ludziom taniej - po 15 zł miesięcznie, przez rok... Ej, co sie nie da? ;d Wszystko sie da.

 

PS. Czytać czytać, szybko czytać - w tym wątku panuje wybiórcza cenzura, więc zaraz post zniknie. Za lokowanie produktu "kąśliwa ironia" bez oznaczenia wizualnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, TV Trwam wg numeracji LCN dostanie kanał z przedziału 29-32:

http://www.dipol.com.pl/wdrazanie_dvb-t ... 210.htm#11

Nawet ewentualni przyszli nadawcy lokalni dostaną lepsze kanały (21-28). :D

 

Co ciekawe sporo telewizorów ignoruje lub nie posiada funkcji LCN, a sporo zewnętrznych tunerów nie dość, że LCN posiada to ma go także domyślnie włączony i trudno znaleźć opcję jego wyłączenia. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe sporo telewizorów ignoruje lub nie posiada funkcji LCN, a sporo zewnętrznych tunerów nie dość, że LCN posiada to ma go także domyślnie włączony i trudno znaleźć opcję jego wyłączenia. :P

O i tu jest pole do popisu dla dyrektora. Może sprzedawać jedynie słuszne, poświęcone, tunery DVB-T w których TV Trwam na sztywno będzie przypisana do numeru 1 :D

 

Czy wiadomo kto jest właścicielem, operatorem transpondera z którego nadaje TV Trwam? Bo ostatnio Ojciec Dyrektor zarzucał TV Republika współpracę ze złym Polsatem. Ciekawe z kim współpracuje, komu TV Trwam? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że kibicowałam Trwam w ich wysiłkach przy uzyskaniu miejsca ,ale teraz zaczyna się robić [beep]ada - dalej marsze ,podpisy ,wiece .Przecież dostali miejsce ,jakoś nie umią wykazać trochę cierpliwości .Ostatnio słuchałam wypowiedzi Ojca Dyrektora ,który twierdził że medii katolickich powinno być tyle ile jest katolików ,stad wniosek że jedno miejsce w NTC ich nie zadowala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba płacą bezpośrednio SES Astra: http://www.sat-charts.eu/multiplex,192E,11186V22000.html

No nie wiem. Obok nadaje Fashion TV która jest "sygnowany" RRSAT. RRSAT chwali się że ma miejsce na Astrze. Czyżby TV Trwam płaciła firmie mającej siedzibę w Izraelu? :D Niech życzliwi rzucą cynk TV Republika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że kibicowałam Trwam w ich wysiłkach przy uzyskaniu miejsca ,ale teraz zaczyna się robić [beep]ada - dalej marsze ,podpisy ,wiece .Przecież dostali miejsce ,jakoś nie umią wykazać trochę cierpliwości .Ostatnio słuchałam wypowiedzi Ojca Dyrektora ,który twierdził że medii katolickich powinno być tyle ile jest katolików ,stad wniosek że jedno miejsce w NTC ich nie zadowala

 

Zgadza się, Ojciec Rydzyk na razie nie chce demobilizować swojej "armii". Ja z kolei czytałem, że chce ją wykorzystać w walce o wartości chrześcijańskie przeciwko zalewającej nas ideologii zwanej ogólnie i potocznie [beep]wem. I to wtedy miałoby sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio stacja emituje spoty "Rio na Śląsku" i "Rio w Świebodzinie" w bloku "Autopromocja". To jednak po prostu zwykłe reklamy imprez, a nie jakieś zapowiedzi transmsji w TV Trwam, nie ma żadnej informacji, żeby TV Trwam była partnerem medialnym tych wydarzeń. Ciekawe, co na to KRRiT? Znając życie, skoro Dworak swego czasu nawet nie wiedział, która stacja w NTC już nadaje, a która nie, to w przypadku jeszcze satelitarnej TV Trwam nawet nie wie, co się tam dzieje. A żeby nie było, że się tylko czepiam - bardzo mi się podoba studio przed transmisjami ŚDM. Bardzo dobrze, że zaprosili do komentowania ojców posługujących od wielu lat w Brazylii. O wiele lepiej się te transmisje ogląda niż ochłapy w TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to mają rację.Po co tyle czekać jak już praktycznie można nadawać.Nie jestem ich fanem ale rozumiem te działania,dostali teorię a oni chcą już w praktyce być na multiplexie.Walczą z biurokracją.

 

Nie oglądam tej stacji ale nie przeszkadza mi że starsze osoby będą miały coś dla siebie w mux.To całe zamieszanie skończy siędopiero jak pojawią się w dvb-t.

 

Dziwi mnie,że ci wszyscy ludzie tak ślepo wierzą w tego Rydzyka.Marsze w obronie TV Trwam- a co ktoś im chciał ją zabrać? Nie. Niektórzy pewnie nie wiedzieli po co tam są. Wszyscy muszą podlegać pewnym zasadom a tutaj zaraz jest rzucane hasło atak na kościół i marginesowanie mediów katolickich.

Jak pracownik sklepu jest złodziejem to oskarżenia są rzucane na niego i wyciągane konsekwencje wobec niego a nie jest to odbierane jako atak na sklep.Jak ksiądz jest złodziejem ,normalnie jawnie wciska głupoty ludziom,ktòrzy sami mu zanoszą pieniądze i ktoś to powie to zaraz jest atak na kościòł.

Dla mnie TV Trwam to zwykły biznes,nastawiony na zysk z naiwnych ludzi.A jak ktoś tak to nazwie to zaraz uruchamia się parasol ochronny w postaci przynależności do kościoła i odwrócenie kota ogonem że to atak o niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwię się kiedy jak już znajdą się na tym MUXie będą organizować marsze "żeby TV Trwam wyszukiwał się jako pierwszy w dekoderze" lub "żeby TV Trwam nie mial problemów technicznych nawet na sekundę bo ich obecność to atak na kościół ustalony przez Tuska i Palikota. LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...