Skocz do zawartości

TV Trwam


kulaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skończcie już [beep]yć takie farmazony że ten kanał jest niezależny, pewnie tak samo jak republika. Informacje przekazywane w tv reaguje rząd? Tak chyba było 30 lat temu, na siłę chcesz ludziom weprzeć że takie coś istnieje teraz.

 

Kanał trwam jest tak słabej jakości że nie powinien nadawać. Wstyd takie coś pokazywać w DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam,że często oglądam informacje na tym kanale tak z ciekawości.Wniosek jest taki iż tak nieobiektywnej stacji (oprócz rzecz jasna :twisted: TV republika) to na Polskim rynku nie ma.Z każdej informacji wynika zawsze tylko jedno wszystkiemu winien jest rząd,jak by ojciec Rydzyk zapomniał,że jego ulubiona partia była u władzy i mogła się wykazać a jak było to każdy chyba pamięta.Ciągłym agresywnym mieszaniem się w politykę kanał ten przekreśla wszystkie pozostałe pozytywne programy które prezentuje. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat była wypowiedź A.Wajdy. Trudno mówić o niezależności kiedy to dziwnym trafem reklamy pochodzące od instytucji powiązanych z rządem to zastrzyk gotówki dla "Gazety Wyborczej" w wysokości 62 mln zł, jest to kwota gigantyczna jeśli porówna się ją z innymi . Zresztą ta sieć powiązań jest tak zawiła,że o wielu rzeczach nigdy się nie dowiemy. Tymczasem urzędy państwowe robią wszystko by opóźnić start TV TRwam na multipleksie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem dzisiaj jakieś wiadomości w tv trwam. Cały czas walkowali o tym wyimaginowanym gender, informacje o nominacji biskupa w Gdański i informacja o pogrzebie Kilara i jako najważniejsza cześć tej informacji było powiedziane że bym on w komitecie popierającym, cytuję "Jarka Kaczyńskiego".

Bardzo zmanipulowane na rzecz jednej opcji były te informacje. Pranie mózgu oglądających, obowiązkowe.

 

Edit:

Ale jaja. Na antenie odczytują od kogo dostali pieniądze. Tego to się nie spodziewałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem dzisiaj jakieś wiadomości w tv trwam. Cały czas walkowali o tym wyimaginowanym gender, informacje o nominacji biskupa w Gdański i informacja o pogrzebie Kilara i jako najważniejsza cześć tej informacji było powiedziane że bym on w komitecie popierającym, cytuję "Jarka Kaczyńskiego".

Bardzo zmanipulowane na rzecz jednej opcji były te informacje. Pranie mózgu oglądających, obowiązkowe.

 

Edit:

Ale jaja. Na antenie odczytują od kogo dostali pieniądze. Tego to się nie spodziewałem.

i ustawiani

 

ale,ale.a tu jakoś nie widziałem o kolejności ustawiania wiadomości w TN24 lub TVP a można by pomówić oj można....

wiec dajmy spokój ,niech ustawiają jak chcą

w czym widzicie problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem dzisiaj jakieś wiadomości w tv trwam. Cały czas walkowali o tym wyimaginowanym gender

 

Wyimaginowanym według niektórych celebrytów ;). Ci sami celebryci twierdzą, że to Kosciół gender wymyślił i że zanim Kościół się tym tematem nie zajął, to nikt o tym nie mówił, czemu przeczy wiele publikacji internetowych, czy podawane sobie od osoby do osoby linki do filmiku norweskiego komika, który w nim zrobił sobie jaja z genderystów - to wszystko nastąpiło zanim Kościół choć słowem wspomniał o gender. To bardzo ciekawe, że wspomniani celebryci wcześniej przed nagonką na gender nie protestowali, dopiero wtedy, kiedy biskupi się tym problemem zajęli to zrobili nagonkę na biskupów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy groźny czy nie - to czym jest? Żaden zwolennik ani przeciwnik gender nie będzie potrafił na to pytanie odpowiedzieć. Każda odpowiedź będzie podyktowana poglądami lewicowymi bądź prawicowymi. Jedni chwalą, drudzy ganią ślepo powtarzając co mówi Twój Ruch bądź Kościół. Nawet literatury nie ma na ten temat albo jest sprzeczna. Może tym warto się zająć niż straszyć lub zachwalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy pisza ze polskie media siedza w kieszeni obecnej wladcy.Po trochu jakies powiazania napewno sa np reklamy ale tego nie da sie wyeliminowac.A czy tv trwam jest obiektywna,czy ona mowi cos pozytywnego o rzadzie?Jak ma taki news,ktorego nie da sie pominac to tak to przekaze ze to zasluga Jarka.Jak wejda na mux to zobaczymy na czym polega obiektywizm dziennikarski,bedzie gorzej jak za komuny chodz i obecnie wiadomosci na tv trwam to taki wspolczesny dziennik telewizyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chodziły słuchy ,że Tv Trwam ma być na HB prawda li to czy fałsz.??

. A co do samej stacji ja mam ją na tunerach SAT od samego początku istnienia tej stacji.. Ja i domownicy przełączają sporadycznie na tę stację .. I tak samo będzie w przypadku pojawienia się jej na Mux-ach .. Telewizja Trwam może jedynie jeszcze bardziej zdecydowanie wygrywać z siostrzaną telewizją to jest z telewizją tv Republika.. Ba po ewentualnym wygraniu wyborów przez PiS Tv republika stanie się kolejną [beep]ką rządową.. A Ojciec Rydzyk zawsze mimo nawet że jest za ale jest w opozycji... Druga rzecz tv Trwam jest bardziej dostępną i to za darmo od tv Republika ta jest dostępna w sieciach kablowych w pakietach tych droższych .. np. w Vectrze w platynowym pakiecie a Trwam dostępna praktycznie w pakietach podstawowych wszystkich sieci kablowych.. I za darmo na Astrze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się trochę zmienić TV Trwam po starcie w MUX-1. Przede wszystkim przedłużą serwisy informacyjne, żeby ludzie przekonali się bardziej do nich. Być może dodadzą też reklamy. Ogólnopolska widownia lepiej przekona reklamodawców, a poza tym muszą jakoś zarobić na licencję. Chociaż ja osobiście nigdy nie wykupił bym u nich reklamy swojej firmy, nawet jeśli zaoferowali by korzystne warunki (lepsze od TVP, Polsatu, TVN'u i innych na których na razie mnie nie stać :/).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...