Skocz do zawartości

Strong 6860


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uuuu.. Przepraszam... Jeśli faktycznie oni tak napisali.

Muszą spełnić taką nagrodę każdemu..

Już do nich piszę.

Jeśli mi napiszą że NIE.. to narobią więcej brudu sobie.

 

Nie omieszkam napisać im że nieźle śledzą fora internetowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bawiłem się Strongiem, więc wcześniej nie zwróciłem na to uwagi, ale...

 

To Strong jako oficjalny odbiornik Cyfry ma EPG tylko na bieżącą i następną pozycję programową? ŻAŁOSNE! Inni producenci odbiorników cyfrowych na głowie stają, żeby ich produkty były w stanie pobrać chociaż 3 dni, a tu sama platforma wypuszcza sprzęt, który nie dość że nie obsługuje serwisów interaktywnych (ale to mogę zrozumieć jeszcze - Cyfrowy Polsat ma tak samo), nie obsługuje kanałów serwisów z wieloma ścieżkami audio (a Cyfra+ jak na złość nadaje stacje radiowe właśnie w paczkach po kilka stacji na jeden SID) to nawet własnego EPG nie obsługuje :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ciacho007 Opcję zmiany nazwy gdzieś widziałem. W nocy zejdę na dół i sprawdzę. Jutro napiszę.

 

Jeśli chodzi o EPG to np. dla Polsatu2 (FTA) Opticum daje pełne EPG na 7 dni. A Strong bardzo szczątkowe. Ten tuner to wielka niedoróbka. Pod względem funkcjonalnym podoba mi się przeszukiwanie całego satelity i... biało-zielona grafika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba Ci się wyszukiwanie satelity ? Nie widziałeś tunera który to robi szybciej z takim samym efektem ?

Czemu nikt nie pisze.. że.. jest rozczarowany że jednym zaoferowali friko miesiąc a innym nie. Przecież wszystkim userom Stronga się należy to samo.

Nie mam racji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że w liście do Cyfry+ zasugerujecie im -że jeśli dalej tak będą zwlekać z udostępnieniem nowego softu- iż myślicie o skierowaniu sprawy do UOKIK :wink:

Wtedy ten "straszak" powinien podziałać i dostaniecie miesiąc gratis abonamentu! Bo wedle prawa UE, jeśli płacicie za usługę, a jej nie macie- operator ma obowiązek odliczyć to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam stałe zlecenie i jak teraz wszedłem na ICE to pisze że mam do zapłaty 0 zł :-)

 

Dla mnie plusem Stronga jest to że jest mały i zajmuje niewiele miejsca.

I tak po zakończeniu kontraktu przejdę prawdopodobnie do Nki bo planuję zakup telewizora LCD a pod względem oferty kanałów HD Nka nie ma sobie równych.

W Cyfrze nie dość że musisz płacić dodatkowo za wynajem dekodera HD to jeszcze za każdy kanał osobno.

Jakaś paranoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cyfrze nie dość że musisz płacić dodatkowo za wynajem dekodera HD to jeszcze za każdy kanał osobno.

Jakaś paranoja.

Kurcze, a ja już myślałem, że tylko ja mam taką spostrzegawczość :lol2:

A swoją drogą Cyfra+ jest forso żerna i nie ma tu za grosz mitu, że jest to platforma, tylko dla "bogatych" :lol2::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Liścik do C+

 

Witam. Jestem bardzo rozgoryczony i bardzo zły ze względu na czekanie od grudnia na soft do Stronga. Już myślałem nad rezygnacją z Cyfry +. Teraz widzę że daliście aktualnie oglądany pakiet w kwietniu jednemu użytkownikowi za FREE. A to dlatego że również ma problemy ze strongiem jeśli chodzi o stacje radiowe. I nie tylko. Często nie działa tutaj Diseqc. Tak więc nie wiem ile można czekać na naprawienie tego. Obiecujecie od grudnia. Poza tym skoro jednemu użytkownikowi cały kwiecień znieśliście opłatę to i chcę również by inni też byli tak potraktowani. Oczywiście pismo UOKIK jedno już trafiło odnośnie przez nie wywiązywania się z umowy. W razie czego jak można zrezygnować ? Faxem pismo przesłać ? Na Forum Internetowym było napisane jak odsłuchiwać więcej ścieżek dźwiękowych niż 1.A teraz Wy dajecie taką radę klientom którzy piszą do Was już zażenowani po setki razy. Da się tak jednak z wielkim trudnem. Pozdrawiam.

 

Czekam teraz na odp o ile wogóle jakaś będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie napisane.

Ja jeszcze dodałem że zostałem oszukany i że żałuję że nie poszedłem do konkurencji.

A najlepsze w tym wszystkim jest to że gdyby nie to forum to bym nawet nie wiedział że jest problem z radiem w tym Strongu bo radio nie słucham na satelicie :brawo:

A teraz dzięki Wam mam przynajmniej miesiąc za FREE :brawo::jupi::brawo:

 

 

Miałem kiedyś Wizję i gdy kupiła ją Cyfra to była wielka akcja przestawiania anten.

I pamiętam jak u mnie dopiero trzeci instalator się podjął przestawić antenę bo trzeba ją było przenieść na dach bloku a miało to być zrobione gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż....

 

Szanowna Pani,

 

dziękuję za korespondencję. W odpowiedzi na e-mail uprzejmie informuję,

iż trwają prace nad poprawieniem oprogramowania aby była możliwość

poprawnego działania terminalu. Jednocześnie przepraszam za powstałe z tego

powodu niedogodności.

Aby uzyskać dźwięk na programach radiowych w dekoderach Strong, po

zmianie ścieżki należy nacisnąć MENU, aby przycisk BACK.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości pozostaję do

dyspozycji.

 

Z poważaniem

 

Piotr Bujanowski

 

Dział Relacji z Abonentami

 

Czyż to nie komputer ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Liścik do C+

 

Witam. Jestem bardzo rozgoryczony i bardzo zły ze względu na czekanie od grudnia na soft do Stronga. Już myślałem nad rezygnacją z Cyfry +. Teraz widzę że daliście aktualnie oglądany pakiet w kwietniu jednemu użytkownikowi za FREE. A to dlatego że również ma problemy ze strongiem jeśli chodzi o stacje radiowe. I nie tylko. Często nie działa tutaj Diseqc. Tak więc nie wiem ile można czekać na naprawienie tego. Obiecujecie od grudnia. Poza tym skoro jednemu użytkownikowi cały kwiecień znieśliście opłatę to i chcę również by inni też byli tak potraktowani. Oczywiście pismo UOKIK jedno już trafiło odnośnie przez nie wywiązywania się z umowy. W razie czego jak można zrezygnować ? Faxem pismo przesłać ? Na Forum Internetowym było napisane jak odsłuchiwać więcej ścieżek dźwiękowych niż 1.A teraz Wy dajecie taką radę klientom którzy piszą do Was już zażenowani po setki razy. Da się tak jednak z wielkim trudnem. Pozdrawiam.

 

Czekam teraz na odp o ile wogóle jakaś będzie.

 

 

Mogłeś trochę nad stylistyką popracować bo błędów w tym liście że ho, ho. Jak wysyłasz im taką nieskładną wiadomość to masz duże prawdopodobieństwo że Cię oleją. Jak widać w tym przypadku tak się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie dobrze napisane.

Sęk jest w tym że komputer reaguje na niektóre słowa i dobiera odpowiedź.

Prześledź temat od początku to zobaczysz że ludzie piszą do nich .. a oni odpisują tylko na połowe meila tak jak było w tym przypadku.

Pokaż mi te błędy.. skoro mówisz że ich tak dużo to zapewne nie będzie problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o błędy stylistyczne. Napisane jest to trochę nie po "Polskiemu". Piszesz oficjalnie pismo wiec warto użyć jakiejś formy i uporządkować swoje myśli. Należało opisać swoje problemy i określić czego się domagasz od C+ Przedstawić swoje stanowisko w uporządkowany sposób. W piśmie taki raczej należy używać potocznego słownictwa:

Teraz widzę że daliście aktualnie oglądany pakiet w kwietniu jednemu użytkownikowi za FREE.

 

Oczywiście pismo UOKIK jedno już trafiło odnośnie przez nie wywiązywania się z umowy. W razie czego jak można zrezygnować ? Faxem pismo przesłać ?

--Z czego można zrezygnować. Musisz napisać o co Ci chodzi.

 

Porównaj tekst napisany przez Ciebie i odpowiedź od Cyfry. Różnica jest widoczna

Jeśli w konkretny sposób przedstawisz swoje stanowisko to uzyskasz klarowną dla siebie odpowiedź.

Potraktuj to co pisze jako dobrą radę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem że traktuje.

Ale moja złość i nie tylko moja dochodzą już do światła zenitu.

Tak więc.. Takie słowa pisałem już jakie mi nachodziły myśli. A pisałem w " locie " Tak czy siak.. odpowiedział komputer.

Daliście wg mnie to normalne słowo.

A słowo FREE to zostaje mi .. z nawyków.. Jakby ktoś siedział na internecie 23/24 przez 10 lat to.. weszłoby troche w krew.

Nie mniej jednak.. komputer u nich pracuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...