Skocz do zawartości

Reklamacje w Polsat Box


PINOL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakaś rekompensata za niedziałająca aplikację HBO w dekoderach Evobox będzie? Bo mamy już dobę jak nie działa.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wydzielam osobny wątek wzorem identycznego w nc+ https://forum.satkurier.pl/topic/9947-reklamacje-złożone-na-działania-nc/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

WARUNKI KORZYSTANIA Z HBO GO W CYFROWYM POLSACIE

-----

-----

 

VII. Postanowienia dodatkowe

1. Korzystając z materiałów audiowizualnych zgromadzonych w bibliotece HBO GO należy pamiętać, iż treść niektórych z nich może być nieodpowiednia dla osób niepełnoletnich, dlatego też dbając o ich prawidłowy rozwój należy stosować odpowiednie środki ostrożności – można to zrobić stosując system filtrowania treści dla odpowiednich grup wiekowych (tzw. kontrola rodzicielska), którego pełny opis zastosowania znajduje się w serwisie HBO GO. 2. Mając na uwadze, że HBO GO dla Abonentów Telewizji Cyfrowego Polsatu jest częścią Pakietu HBO HD HBO GO (dostępnego w ramach Usługi Telewizyjnej Cyfrowego Polsatu), w zakresie nieopisanym w niniejszych Warunkach korzystania z HBO GO w Cyfrowym Polsacie – w tym w zakresie pojęć pisanych wielką literą - odpowiednie zastosowanie znajduje Regulamin świadczenia Usług, Umowa Abonencka oraz Promocyjne Warunki Umowy (w przypadku korzystania z Pakietu HBO HD HBO GO na zasadach promocyjnych). Mając na uwadze, że HBO GO jest dostępne dla Abonentów Usługi Internetu Cyfrowego Polsatu w zakresie Usługi Internet zastosowanie znajduje Regulamin Świadczenia Usług Telekomunikacyjnych Internetu przez Cyfrowy Polsat S.A., Umowa oraz Regulamin Promocji (w przypadku korzystania z HBO GO na zasadach promocyjnych).

 

VIII. Postanowienia końcowe

 

1. Niniejsze Warunki korzystania z HBO GO w Cyfrowym Polsacie obowiązują od 14 stycznia 2016 r. i są dostępne na www.cyfrowypolsat.pl oraz w Punktach sprzedaży.

 

2. W przypadku zmiany zasad dostępu do serwisu HBO GO przez jego dostawcę lub wystąpienia ważnych przyczyn prawnych, technicznych lub finansowych dotyczących dostępu do HBO GO, niniejsze Warunki mogą ulec zmianie. Abonenci zostaną powiadomieni o zmianach przed ich dokonaniem i  zachowują prawo rezygnacji z HBO GO, co nie uchybia innym uprawnieniom Abonentów wynikającym z przepisów prawa.

Ja bym się zastanawiał czy brak dostępu do aplikacji z poziomu dekodera nie jest złamaniem warunków umowy a co za tym idzie powodu do wypowiedzenia umowy z winy CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zgłosiłem i reklamacja uznana....Jednocześnie nadmieniamy, że Cyfrowy Polsat dokonał miesięcznej korekty abonamentu za Pakiet HBO HD HBO GO.

Też bym reklamował, tylko co mam żądać, jak mam 7 miesięcy abonamentu za darmo ;)

Swoją drogą i tak słabo z ich strony żeby tyle dni i żadnej reakcji. Wcześniej cały czas miałem nc+ i nie miałem takiego problemu, pierwszy raz problem i na Polsat trafiło :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym reklamował, tylko co mam żądać, jak mam 7 miesięcy abonamentu za darmo ;)

Swoją drogą i tak słabo z ich strony żeby tyle dni i żadnej reakcji. Wcześniej cały czas miałem nc+ i nie miałem takiego problemu, pierwszy raz problem i na Polsat trafiło :/

Właśnie otrzymałem odpowiedź przez ICOK : reklamacja została pozytywnie rozpatrzona i tak dalej.... W każdym razie abonament za bieżący miesiąc został obniżony o 30 złotych. I jak tu nie lubić CP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zgłosiłem wczoraj reklamację. Tempo reakcji imponujące. Zaznaczyłem wyraźnie że jest to reklamacja i że oczekuję, że rozliczą to na moim koncie. Odpowiedź otrzymałem, że nie mogą nic rozliczyć gdyż korzystam z bezpłatnego okresu. Śmiech na sali. Przecież nie dziś to jutro mogą mi to zrekompensować! W takim razie równie dobrze mogą mi całkiem wyciąć kanały premium albo w ogóle cały sygnał tv i ze zdziwieniem pytać o co mi chodzi przecież to bezpłatny okres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie droczyłem z Panią Magdą, kierownikiem sekscji e-mail w CP. Ale powołałem się na regulamin, a dokładnie na fragmenty tu przytoczone powyżej i się udało. Nie daj się. Rekompensata się należy. Powinieneś mieć nadpłatę na koncie z tytułu uznania reklamacji.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzałem odpuszczać w i imię zasad. Tym niemniej dziękuję za Twoją budującą wypowiedź.

(edit po zamknięciu reklamacji)

Ja zaproponowałem Pani Kierownik aby to polsat wskazał odpowiednie punkty regulaminu. Otrzymałem odpowiedź ze reklamacja została uznana.

Edytowane przez kojkojo78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może ktoś podpowie co napisał do CP w sprawie reklamacji HBO GO i w którym miejscu w ICOK bo nie widzę tam jakiegoś działu reklamacje.

Wchodzisz w ICOK-na dole po lewej Kontakt z CP-Napisz Do Nas- Telewizja- kliknij nr karty o które dekoder chodzi- wybierz temat itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za HBO z HBO GO płacę 30 zł na miesiąc zwrotu dostałem 15 zł. Wszystkich awaria dotknęła tyle samo czasu, przez pół miesiąca czyli by się nawet zgadzało. Ale skoro

Pisać do ICOK w sprawie reklamacji, ja wczoraj napisałem i reklamacja została uznana w wysokości 30 zł :)

 

Więc jak to jest w końcu wielkością zwrotu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...