Skocz do zawartości

Transmisje w CANAL+ Now 4K


shark
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Panowie najważniejsze, że NC+ coś tam myśli o swoich abonentach i będzie część meczy w 4K a nie w jakimś tam Super HD. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie NC+ pokaże mecze Mundialowe 2018, dzięki sublicencji od TVP. https://media2.pl/media/150295-Platforma-NCplus-planuje-pokazac-mecze-Mundialu-2018-w-4K.html

Edytowane przez Mr. Orbita
Przeniesione z innego wątku - na ten sam temat dyskusja jest jednocześnie już 3 trzech miejscach - bez przesady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze MŚ w piłce nożnej w Rosji, w jakości 4K nie tylko w kanale TVP 4K, ale również na platformie nc+(w kanale, kanałach: Canal+ Now 4K ? Canal+ 4K ?) ?

TVP odsprzeda na rzecz nc+, część praw do transmitowania meczów w 4K na zasadzie sublicencji ?

 

Źródło informacji: https://satkurier.pl/news/170588/mundial-w-4k-takze-w-platformie-nc.html

 

Bardzo dobrze moim zdaniem, że TVP coś sprzeda[mądrze trzeba to robić, bądź nie robić i nie "wyprzedawać jak już - to chyba jasne ?] w końcu*(jakieś swoje prawa do transmisji sportowych), a co za tym idzie finansowo się być może poprawi(w TVP), nawet w minimalnym stopniu. Nie tylko ze względów finansowych myślę, że jest to dobre posunięcie ze strony TVP, ale i ze względów logistycznych.

 

* za dużych możliwości(szans korzyści z takiego czynu) z tego co wiem, do odsprzedawania jakichś swoich praw, do transmisji sportowych, to TVP nie ma, napisałem: "w końcu" z myślą, że: w końcu TVP trafiła się dobra okazja.

Edytowane przez Mr. Orbita
Przeniesione z innego wątku - dyskusja o tym samym jest w zbyt wielu miejscach na raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...