Skocz do zawartości

Transmisje w CANAL+ Now 4K


shark
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żartowałem sobie, ale póki co to chyba mało prawdopodobne, bo nawet sam CP nie ogłosił oficjalnie oferty na LM, więc trzeba czekać cierpliwie i się nie ekscytować, bo to pewnie będzie promocja na poziomie tej z wampirem ;)

W sumie coś tam ogłosili, ale wolą się z tym rozpędzać na raty. Pierwszy krok - zakup samych praw oraz ch[beep]e się tym. Drugi krok - im bliżej, tym wiemy już gdzie to zobaczymy. A następnym krokiem będzie prezentacja całej oferty bezpośredniej do klienta ;)

Ciekawe tylko jak będzie wyglądać Ultra HD w ich wykonaniu.

Iwanowi brakuje tego - na stronach nc+ narazie cisza nt Mundialu w 4K. Nieprzypadkowe to rosyjskobrzmiące imię

Brand journal nc+ informuje o tym normalnie, więc pewnie od wtorku rozpoczną kampanię z tym związaną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest jakaś rozpiska najbliższych transmisji 4K ?

Kanały 4 K nie będą dodatkowo płatne przynajmniej na razie zanim to wszystko nabierze rozpędu.

Ja stawiam że akcja z Ivanem to akcja z mundialem. Uważam też że Polsat kanały na LM nbędzie sprzedawał tak jak ME w piłce czyli będzie opcja wykupu w innych platformach. Za prawa zapłacili strasznie dużo, a  u nich abonenci raczej nie są skłonni płacić kroci za tv. Pakiet wyceniam na 15 zł miesięcznie, chyba że będzie opcja całościowa to około 99-129 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pozwala ściągnąć w pełnej jakości.Wrzuć gdzieś indziej jak możesz.

Edit;już pobrałem.Nie wygląda to źle..

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że przekaz od FIFA otrzymają nadawcy również na wysokim poziomie, oby tylko nie obniżali poziomu bitrate.

Wszystko zależy gdzie na transponderach umieszczą te 2 kanały UHD i pytanie czy będą tam sąsiedzi HD i SD czy wyłącznie te kanały będą somodzielne. To drugie rozwiązanie mnie osobowoście bardziej przekonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest moc. Super obraz. U mnie kolory dobre. TV Sony po kalibracji. Oby taka jakość była na mundialu.

Wygląda jak dobre HD z Bluraya/Netflixa, ale to zawsze coś w tej ogólnej marności jakościowej ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...