Skocz do zawartości

Transmisje w CANAL+ Now 4K


shark
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Myślę, że tu może być jakiś "deal" bo nie sądzę , że Canal+ kupiło by mecze tzw: gorszego sortu. Bo po co?
Kto wie, może część meczy będzie się dublowało, a to już dla nas abo NC+ bardzo dobra wiadomość. Jeśli tak by się stało. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tego szkoda. Liczyłem właśnie jednak , że to TVP 4K pojawi się w NC+, a tak to pewnie tylko w Orange.  Chociaż to jeszcze nic potwierdzonego. Może jednak wejdzie też do NC+

Może kolega mieć rację, że TVP 4K udostępnią w światłowodach Orange, bo w naziemnej oraz kablowej tego nie wypuszczą.

Liczę osobiście, że w Canal+ Now / Canal+ 4K pojawi się cześć spotkań z aren w Rosji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre, tylko co powiedzą ci co nie oglądają TVPIS  :>

A co mają mówić , przecież od dawien dawna było wiadomo ,że  TVP będzie miało mundial na wyłączność. A to że chcą się podzielić  to w sumie były tylko plotki. A swoją drogą nie rozumiem argumentacji TVPiS. Fakt faktem ktoś może mieć obiekcje ,że manipulacja w wiadomościach, ok tu się zgodzę. Ale co komu k**wa wydarzenie sportowe przeszkadza ? Co to za różnica w jakiej stacji, tu i tu ten sam mecz jest.  Już prędzej bym zrozumiał jakby ktoś podał argument , że lipny komentarz, ale argument o przynależności politycznej danej stacji przy oglądaniu transmisji sportowej jest żałosny. Swoją drogą na konferencji mundialowej po finale LM się dowiemy jak będzie nadawany TVP 4K i jak się TVP podzieliło meczami z NC+.

Edytowane przez adam160
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie, to nc+ jeszcze niczego nie kupiło. Tylko taki mają zamiar.

 

Jak oficjalnie poinformują o zakupie, to wtedy możemy dyskutować co, gdzie, jak, kiedy. A teraz? Takie gdybanie i wymyślanie scenariuszy nie ma najmniejszego sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już tylko tak w ramach marzenia to najlepiej dla nas by było aby to TVP 4K było jednak też na satelicie. Bo tak skoro Mundial w Rosji jest w całości realizowany w 4K a TVP zapowiedziało , że pokaże na TVP 4K tylko połowę z tych meczów to wypadałoby żeby drugą połowę w ramach sublicencji pokazało NC+ na Canal + NOW 4K bądź Canal + 4K  i wtedy jak TVP 4K byłoby na satelicie to abonenci NC+ obejrzeli by cały Mundial w 4K. Tak wiem rozpędziłem się za bardzo....ale pomarzyć dobra rzecz :)

Edytowane przez adam160
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to nie będzie taka sublicencja jak z Eleven, czyli że część meczów na wyłączność w Kanalii... :/

Cały mundial będzie w TVP, TVP potrzebuje wiedzy jaką ma C+ bo to on jest pionierem 4k a jako, że 4k w nc+ to bardzo mała grupa abonentów to taki deal dla nich ma sens bo nie zagrozi im wpływom z reklam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

CANAL+ pionierem w 4K? Dobry żart :lol:

Nie ma co się śmiać. Dobrze ci @mad85 napisał :cool:

Lepiej być pionierem na Polskę 4K niż Super HD. :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli chodzi o transmisję na żywo to tak, ale kanały 4K w polskim kablu są od ponad dwóch lat. Przekaz transmisji (i to jak na razie w większości niezbyt umiejętny) realizowanej przez kogo innego, nie rożni się specjalnie od emisji koncertu czy dokumentu na Funbox 4K więc nieszczególnie jest tu czym się ekscytować. Od dawna wiadomo, że TVP bardziej się lubi z NC+ niż CP, więc kolejna współpraca po TVP HD i pamiętnym TVP 1 "HD" z Nki nie dziwi. Swoją drogą to dopiero było pionierskie - super SD ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby był takim pionierem, to pokazywaliby już dawno jakieś filmy i seriale w 4K (nie mówię o jednym KRUK-u, bo to zdecydowanie za mało). A także oferowaliby dostęp do takich treści on-the-go, a tutaj też dają ciała.

 

Też mi pionierstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...