Skocz do zawartości

CANAL+ 4K Ultra HD


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Było to samo na moim Sony xg95, na zwykłym c+sport hd obraz był jaśniejszy dużo, po przełączeniu na c+4k faktycznie obraz żyleta ale jak by przyciemniony. Może to kwestja dekodera i jego przesyłania tego HDR do tv i tu jest jakiś problem? Kabel hdmi mam dobrej klasy spełniający wymogi 4k i hdr, sam nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, piotrekj66 napisał:

Było to samo na moim Sony xg95, na zwykłym c+sport hd obraz był jaśniejszy dużo, po przełączeniu na c+4k faktycznie obraz żyleta ale jak by przyciemniony. Może to kwestja dekodera i jego przesyłania tego HDR do tv i tu jest jakiś problem? Kabel hdmi mam dobrej klasy spełniający wymogi 4k i hdr, sam nie wiem.

Tak ma być,kwestia  przyzwyczajenia się.

Tj. HDR.

1-szy raz dziwnie to wyglądało ,fakt .

Edytowane przez Adam197211
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kingofsouth napisał:

To chyba dobrze ? emoji4.png

 Obraz rewelacja

 

emoji108.png

Porównując dwie równoległe transmisje ligi angielskiej w c+4k oraz finał pucharu Włoch na rai4k to miałem wrażenie że w Anglii grali przy połowie włączonych jupiterów. Ostrość obrazu też była dużo bardziej wyraźniejsza niż w c+4k a kolory dużo bardziej żywe.

Moim zdaniem to ,,rewelacyjnie" w C+4k wygląda tylko ekstraklasa a inne transmisje 4k są co najwyżej prawidłowe.

Edytowane przez mara68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest w końcu z tą jasnością? U mnie to samo mecze na c+4k są ciemne a przełaczając na ten sam mecz na c+sport aż razi w oczy. Teraz doszedłem do tego że w opcjach wyłączam HDR i od razu jest poprawa. Coś jak by ten HDR nie działał na tym kanale, może to ina dekodera ADB? Czy wszytkie materiały a tym kanale są w HDR? jak je rozpoznać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...