Jump to content

Recommended Posts

Można przypuszczać,  że pakiety sportowe z " uwolnionymi": C+4K , czy PSP w natywnej jakości u operatorów światłowodowych  będą kolejnymi drogimi pakietami .Jeśli klient będzie się kierował ceną/ jakość w ofercie sportowej to i tak wybierze operatorów satelitarnych... ;-).

Jednak mimo wszystko tej wolności wyboru dopuki C+4K jest na wyłączność brakuje.

• Haha 1

Wolności prędko nie będzie bo jest to dla nich wisienka na torcie...więc nie mają powodu by to oddać komukolwiek..

A że samo oferują też "HD" to doskonale wiedzą co oferują i jak duża różnica jest w 4K...

W Uk jest to samo..nikt nie oddaje 4K konkurencji...a mało tego...już testują 8K.

• Haha 1
  • Upvote 1

Oddadzą, oddadzą. Jak tylko będą mieli realną konkurencję czyli Polsat wejdzie w 4K. Jednak tak jak mówi Polsat przyszłość 4K jest tylko w IP. Dlatego nie chce wchodzić w 4K na satelicie.

Prawdę mówiąc mnie lotto 4K. Niech dadzą przez kabel internetowy kanały o jakości PSP przez satelitę i będę wniebowzięty. Kanały sportowe, bo z innymi mogą sobie ciąć w wuja. W przypadku informacyjnych, jakość nie musi być top klasa, a jeśli chodzi o filmy, to ludzie już dawno przerzucili się na Amazony, Netflixy itp serwisy.

• Like 1

20 minut temu, djadijos napisał:

Oddadzą, oddadzą. Jak tylko będą mieli realną konkurencję czyli Polsat wejdzie w 4K. Jednak tak jak mówi Polsat przyszłość 4K jest tylko w IP. Dlatego nie chce wchodzić w 4K na satelicie.

A co Polsat w 4K ma niby zmienić?

Jeśli jest możliwość poprawy aplikacji  ( tu też opinie są różne ) i pominąć okazjonalnośc 4K w  PSP w Ipli, to Polsat już teraz  nie musi dokładać się do kosztów w dodatkowy sprzęt UHD.

Polsat Sport 4K, Polsat Sport Premium 4K w IPTV, ipli oraz Netii. 

2 kanały które spowodują rozwój 4K w Polsce jeśli w końcu wejdą w życie.

25 minut temu, śmiechu warte napisał:

W przypadku informacyjnych, jakość nie musi być top klasa

TVP Info 4K 💘

Oczywiście w IPTV CP.

TVP Info 4K

Cała prawda, tylko prawda i jedyna prawda całą dobę.

• Haha 3

Pogoń Szczecin - Zagłebie Lubin obraz żyleta do tego dzwięk 5.1.

Nareszcie mamy 4K HDR na żywo :mrgreen:

Obraz żyleta. A dźwięk lepszy od prawdziwych polskich kiboli, których czasami nie dało się słuchać. Szczególnie Legi. Technicznie transmisja doskonała. 

• Like 1

Dziś po raz pierwszy miałem okazje oglądać naszą ekstraklasę w 4K...ostatni raz oglądałem Mundial w 4K...tak więc miałem długą przerwę...

Czy też tak macie,że na meczu wczorajszym obraz,menu  był ciemniejszy,a na kanale Muzeum normalny obraz -jasny jest ?

O co chodzi ?

To aktywne HDR włącza się? 

Posted (edited)
3 minuty temu, Adam197211 napisał:

Czy też tak macie,że na meczu wczorajszym obraz.menu  był ciemniejszy,a na kanale Muzeum normalny obraz -jasny jest ?

Na czym był ciemniejszy? Na Canal+4K? Jeśli masz TV o dobrych parametrach obraz będzie bardzo przyjemny dla oka :D

U mnie był właśnie taki przyjemny, nie ciemny. Tak to magia HDR :mrgreen:

Edited by kingofsouth

Teraz, kingofsouth napisał:

Na czym był ciemniejszy? Na Canal+4K? Jeśli masz TV o dobrych parametrach obraz będzie bardzo przyjemny dla oka :D

Tak, na C+4K ,pytam bo nie wiem czy to normalne,że obraz ciemnieje,na Muzeum 4k nie,a tv mam od 2 dni dopiero 

HDR się włączył i twój TV widocznie sobie z tym radzi gorzej ;)

A tak poważnie,to tak ma być jak rozumiem,laikiem jestem więc dopytuję.

pozdrawiam

Poważnie piszę. Tak ma być , zależy jaki masz TV i jak on sobie poradzi z HDR HLG. Nie ma na to złotego środka.

8 minut temu, frankie1905 napisał:

Ja oglądałem Premier League w tym roku. Jakość bajka.

Też potwierdzam jakość fantastyczna oglądałem Premier League i Tenis .

Bez porównania z tym [beep]em co zaproponował Canal+

Posted (edited)

Po przełączeniu na C+sport HD obraz aż raził po oczach,tutaj przyjemniejszy nie powiem :)

TV 

Samsung 49'' Curved 

Edited by Adam197211

Jeśli dla ciebie lepszy był obraz na Canal+Sport HD jak ten sam mecz na Canal+4K , to ja nie wiem jaki masz TV ;)

Bez urazy.

Nie zrozumiałeś mnie,na C+ sport HD raził po oczach,na C+ 4k przyjemniejszy,tylko że ciemniejszy stąd dopytuję  :)

Było to samo na moim Sony xg95, na zwykłym c+sport hd obraz był jaśniejszy dużo, po przełączeniu na c+4k faktycznie obraz żyleta ale jak by przyciemniony. Może to kwestja dekodera i jego przesyłania tego HDR do tv i tu jest jakiś problem? Kabel hdmi mam dobrej klasy spełniający wymogi 4k i hdr, sam nie wiem.

2 godziny temu, piotrekj66 napisał:

Było to samo na moim Sony xg95, na zwykłym c+sport hd obraz był jaśniejszy dużo, po przełączeniu na c+4k faktycznie obraz żyleta ale jak by przyciemniony. Może to kwestja dekodera i jego przesyłania tego HDR do tv i tu jest jakiś problem? Kabel hdmi mam dobrej klasy spełniający wymogi 4k i hdr, sam nie wiem.

Tak ma być,kwestia  przyzwyczajenia się.

Tj. HDR.

1-szy raz dziwnie to wyglądało ,fakt .

Edited by Adam197211

Ok, dzięki za info. Jesli chodzi o materiały z hdr na tym kanale to tylko ekstraklasa czy jeszcze może jakieś filmy albo inne wydarzenia sportowe sa realizowane z HDR?

12 minut temu, piotrekj66 napisał:

Jesli chodzi o materiały z hdr na tym kanale to tylko ekstraklasa czy jeszcze może jakieś filmy albo inne wydarzenia sportowe sa realizowane z HDR?

100 % Ekstraklasa. 

• Sad 1