Skocz do zawartości

CANAL+ 4K Ultra HD


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, kingofsouth napisał:

Pisałeś to z lekką szyderą, ale gdyby tak spojrzeć na sport w 4K to jest nieźle. Pokaż mi gdzie jest więcej w Polsce treści 4K?Mowa o talerzu.

NC+ nie ma konkurenta i takie są fakty.

Chyba się nie zrozumieliśmy. :D Sam Rai nakręcił już mnóstwo treści w 4K. ;) Dodać do tego treści z innych europejskich stacji w 4K, to mielibyście pełnowartościowy kanał UHD nadający kilkanaście godzin dziennie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SatExpert

Jeżeli oglądasz i masz dostęp do o kanałów FTA na satelicie: Hot Bird 4K1, UHD1 by Astra, FTV UHD, NASA UHD są to świetne uzupełnienia do tego, czego brakuje na kanale Canal+ 4K Ultra HD. Dodatkowo za free. 

Owszem, brakuje filmów i tutaj muszą dziurę załatać, ale nie znam żadnej europejskiej stacji 4K, która by miała w swojej ramówce wszystko razem to co piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@SatExpert, ja trochę inaczej podchodzę do tematu. ;)

Canal+4K jest dla mnie uzupełnieniem tego czego nie mam w Amazon Prime Video oraz w Netflixie. Mowa tutaj oczywiście o sporcie.

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma co już oceniać każdej transmisji w 4k czy jest dobra lub rewelacyjna (chyba że są jakieś problemy). Jest dobrze i tyle. Myślę że jednym z problemów staje się brak tymczasowego kanału w 4k do transmisji nakładających się na siebie. Dzisiejszy dzień pokazuje jak bardzo przydałby się taki kanał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze z 2-3 lata i raz, że będzie szerszy dostęp klientów do tej jakości przekazu jak i będzie pewnie więcej samych transmisji. Prawa sportowe napewno nie potanieją, ale osprzęt do nadawania UHD już na pewno tak. Ciekawy też jestem jak potoczą się losy nowych satelit Hot Bird, czy będzie więcej miejsca na tp. niż na dotychczasowych i w jakim kierunku pójdzie przyszłość przekazu TV.

 https://satkurier.pl/news/172768/dwa-nowe-satelity-hot-bird-w-2021.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
W dniu 9.02.2019 o 19:58, mara68 napisał:

Czy u was na koncercie Evanescence też były szare pasy na dole i górze ekranu ?

Koncert od dzisiaj jest dostępny w kolekcji Net VOD: Canal+4K i również są te szare pasy.   :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, kingofsouth napisał:

Aż chciało by się, by wszystkie mecze na Canal+4K wyglądały, tak jak obecnie wygląda Ekstraklasa.  8-)

 

Zgadza się tylko poziom meczów Ekstraklasy mógłby być taki jak wszędzie ;)

 

comment_k98HHvkeZY29fnXGLSY8JgSl0SQwjeIi

Edytowane przez shevchenko1987
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Dziś

  1. 13:25Liga angielska Burnley FC - Tottenham Hotspur FC
  2. 17:00   LOTTO Ekstraklasa - studio
  3. 17:55   Lech Poznań - Legia Warszawa
  4. 20:00   LOTTO Ekstraklasa - studio
  5. 20:30   Liga hiszpańska: Sevilla FC - FC Barcelona

Niedziela:

 

  1. 15:00  Liga angielska : Manchester United FC - Liverpool FC
  2. 17:40   LOTTO Ekstraklasa : Cracovia - Jagiellonia Białystok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, shevchenko1987 napisał:

Strasznie ciemny obraz dzisiaj na meczu ligi angielskiej :/

Mam wrażenie, że nc+ nie tyle co tego jak i My nie zauważa, ale najwyraźniej nic nie może z tym zrobić. Każdy kto ogląda w 4K wybrane spotkania Premier League i Ekstraklasy widzi gołym okiem różnice. Za chwile będzie to można to porównać, bo Nasza liga choć podwórkowa pod kątem jakości gry to żyleta pod kątem jakości obrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Transmisja Ekstraklasy wzorcowa. Jakość obrazu rewelacyjna.  @Krzysiek11:), mam nadzieje, ze oglądasz ten mecz.  I jak twoje wrażenia?  :>

edit:

No i ten dźwięk: 5:1 :brawo:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...