Skocz do zawartości

Które kanały Cyfry+ powinne pójśc do wymiany


yacgery
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście kanały CINeMax i CiNeMaX 2 nie powinny być kanałami premium...

To jest trochę nienormalne żeby płacić za nie 15zł albo żeby je oglądać trzeba mieć pakiet Prestiżowy + za 150,90zł :shock:

Te kanały (a przynajmniej jeden z nich) powinien być w pakiecie Komfortowym +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak większość premier z Sony i Warner'a, które są emitowane na Cinemaxie, po około sześciu miesiącach trafiają do HBO. Ja te kanały mam w pakiecie, i rzadko kiedy je oglądam. Chyba, że jest jakaś premiera z w/w studiów. Poza tym ich jakość jest kwestią dyskusyjną. O HD na razie można zapomnieć, ale 16:9 mogliby wprowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
CINeMax i CiNeMaX 2 bo to chała nie warta 15 zeta :lol:

nikt Ci nie każe dołączać programów do oferty, to opcja dodatkowa ;)

 

Nie mam pojęcia, po co założyliście ten wątek, jak już po kilku postach widać, że jedni zdecydowanie zachowali by dany kanał a inni usunęli. Taka jest właśnie oferta programowa... różnorodna i każdy coś dla siebie znajdzie.

 

Np.Jeśli Adam zdecydowanie usunął by np. Kino Polska, to Jadźka by się wściekła, bo to jej ulubiony program, mimo, że Adam uważa, że to chała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dokładnie. Ktoś powie "po co ESPN Classic - same stare badziewie" a drugi na to "Uwielbiam ten kanał za piękno sportu i możliwość podziwiania wielkich mistrzów". Zobaczcie, co się działo po usunięciu z CP TV1000. Jednym słowem burza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zone Romantica zamienić tv1000 chociaż będzie ostra erotyka

 

 

To chyba nie widziałeś nigdy ostrej erotyki. To jest tylko SOFT na kanale TV 1000, i po co sie podniecasz :evil:

 

 

Ja mysle że każdy kanał ma swoich zwolenników, poprostu dać opcje wyobru jakie kanały kto chce oglądać .

 

Choc swego czasu kilka opcji było Kino Polska czy AXN to jednak polacy byli skłonni wybierac pakiety niz pojedyncze kanały.

 

Wiec cieszmy sie z tego co mamy bo mogłoby byc gorzej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Do wymiany : Zone romantica,hallmark,movies 24,espn classic,kino polska,kuchnia tv.

 

Kino Polska świetny kanał, Kuchnia TV też mi się podoba.

 

Kanały, które ja pożegnałbym bez żalu to: Zone Romantica, Zone Club, Zone Reality, Crime & Investigation, Extreme Sports, Movies 24, MTV Polska, TVN CNBC Biznes, Filmbox Family, Fox Life, DOMO, Disney XD, Zig Zap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wyrzucać, to wg mnie: Movies24, Filmboxy, Cinemax SD Cinemax 2 SD, HBO SD, C+ Film SD, FoxLife SD, Espn Classic, Extreme Sports (czy jakoś tak), Eurosporty SD, MTV Polska, Animal Planet, Zone Romantica (żenada do kwadratu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wyrzucać, to wg mnie: Movies24, Filmboxy, Cinemax SD Cinemax 2 SD, HBO SD, C+ Film SD, FoxLife SD, Espn Classic, Extreme Sports (czy jakoś tak), Eurosporty SD, MTV Polska, Animal Planet, Zone Romantica (żenada do kwadratu).

 

Animal Planet - świetny kanał o tematyce przyrodniczej.

Filmbox - mi ten kanał odpowiada jako uzupełnienie ramówki

C+filmd SD. Eurosporty SD - a kupisz mi dekoder HD? albo będziesz płacił 20/mies?

Zone Club - zdarza mi się obejrzeć Jerry'ego...

Zone Reality - programy o śledztwach w Australii

 

Wiesz może po co wymyślono taki wynalazek jak oznaczenie kanałów, które się ogląda??? yY??? Po to żebyś bredni nie pisał na forum:P Nie pasuje Ci kanał to go pomiń na liście i tyle. Bo abonamentu i tak Ci nikt nie obniży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...