Skocz do zawartości

Które kanały Cyfry+ powinne pójśc do wymiany


yacgery
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli wyrzucać, to wg mnie: Movies24, Filmboxy, Cinemax SD Cinemax 2 SD, HBO SD, C+ Film SD, FoxLife SD, Espn Classic, Extreme Sports (czy jakoś tak), Eurosporty SD, MTV Polska, Animal Planet, Zone Romantica (żenada do kwadratu).

A przyszło Ci do głowy, że nie wszyscy mają dekodery HD, a nawet, że ich posiadacze są w mniejszości? Spójrz dalej niż czubek własnego nosa i pomyśl zanim napiszesz takie bzdury. A poza tym, wymienione prze Ciebie pozostałe kanały też mają sporą widownię i na szczęście nie Ty decydujesz o ich usunięciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz dalej niż czubek własnego nosa i pomyśl zanim napiszesz takie bzdury. A poza tym, wymienione prze Ciebie pozostałe kanały też mają sporą widownię i na szczęście nie Ty decydujesz o ich usunięciu.

 

No to mnie zlinczuj. Tragedia, bo się pomyliłem (nie sądziłem, że na C+ są jeszcze dekodery SD - nka tylko HD)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to żebyś bredni nie pisał na forum:P Nie pasuje Ci kanał to go pomiń na liście i tyle. Bo abonamentu i tak Ci nikt nie obniży.

 

Brednie? każdy ma swoje zdanie....

 

Poza tym nie uważam, żeby Animal Planet był świetnym kanałem. Jakość taka, że wzrok można stracić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do tematu! Widze tez, ze sie zgadzamy! Bo ja wlasnie te Zone'y tez wszystkie bym powyzucal! Te kanaly byly w GB za friko na sat, to ich i tak nikt nie chcial ogladac, wiec je przerobili na CBS - np. CBS Reality! Te kanaly, to porazka i tandeta. Za takie cos nie powinno sie w Polsce placic!!! Wyzucic kanaly Zone z Cyfry+ i zastapic jakosciowymi i markowymi, jak E! Entertainment, Biography Channel. Dziwie sie ze CP wyzucil E! Entertainment. To byl naprawde swietny rozrywkowy kanal ze Stanow. Oby C+ wlaczyla!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...