Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może troszkę nie w temacie, ale czy moduł z telewizorem Sony Bravia(tegoroczny model) będzie działać lepiej niż jakikolwiek dekoder z CP?

 

Podoba mi się idea braku dekodera oraz obsługi jednym pilotem ale czy przypadkiem nie stracę na funkcjonalności lub szybkości działania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale mój TV występuje na liście dedykowanych dla modułu CI+ CP (Sony W905).

Witam! właśnie padł mi dekoder z polsatu hd5000 i zastanawiam się nad modułem cam ci + z polsatu do mojedo w905a. Jak ogólnie ten moduł współpracuje z w905a, tak jak wspomniałeś w905a jest na liście na stronie polsatu co dzięki temu zyskują posiadacze w905a. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zyskują dostęp w oprogramowaniu telewizora do gotowca listy kanałów CP (na liście kanałów telewizora "Preferowany satelita").

 

Nie jest to rozwiązanie idealne, bo ZAWSZE lepiej wyszukać kanały samemu, przeszukując według założonego planu, wszystkie transpondery używane przez operatora, u którego mamy wykupione usługi, ale dla szczypiorków to może być dosyć wygodne.

 

W905a działa z modułem CP bardzo dobrze, po wyłączeniu w module "Kontroli rodzicielskiej".

 

ps. Jedna istotna uwaga, w telewizorach serii W905A, najlepiej korzystać z listy kanałów >>Ogólny Satelita<<, gdzie działa podgląd podczas korzystania z EPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Niepotrzebny Ci żaden dodatkowy dekoder, bo Sony działa z modułem Polsatu idealnie, ale jeśli już koniecznie musisz kupić coś dodatkowego, to na razie KAŻDY dekoder SAT mający slot CI, z powodzeniem obsłuży ten moduł, jako że działa w trybie zgodności (legacy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z wymianą starego modułu na nowy: kilka tygodni temu pisałem w tym wątku o tym, że Cyfrowy Polsat postanowił wymienić mi moduł poprzez kuriera, kilkanaście dni temu przyjechał kurier, ale stwierdził, że w pudełku nie ma umowy, którą rzekomo miał że mną podpisać (jaka umowa???) i nie może mi wymienić modułu, dzisiaj sytuacja się powtórzyła i kurier znowu twierdził, że w pudełku nie ma umowy i nie wymieni mi modułu :shock: poszło kolejne już zgłoszenie na infolinię CP (w sprawie kolejnej nieudanej próby wymiany modułu), ale czy to coś da? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie jak przyjechał kurier z nowym modułem CI+ to miał jedynie przy sobie protokół wymiany, który podpisałem wymieniliśmy się modułami i tyle, żadnego przedłużania umowy. 30 czerwca 2014 r. wchodzi w życie umowa DRH6 na moim module CI, więc też będę "walczył" o wymianę na CI+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie jak przyjechał kurier z nowym modułem CI+ to miał jedynie przy sobie protokół wymiany, który podpisałem wymieniliśmy się modułami i tyle (...)

no właśnie w moim przypadku też miało być tak łatwo jak w twoim, no ale niestety nie jest :/ kurcze co za beznadziejna firma kurierska :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział FAQ między innymi się kłania ;)

 

Włącz jeden z kanałów: Polsat Sport News, Polsat Food, CBS Europa, TV6, Superstacja, Travel, Polsat Jim Jam, Disney Junior, Boomerang, MTV Rocks, ATM Rozrywka TV z TP 12284MHz, polaryzacja H (włączenie kanału Dla Abonentów może bardzo wydłużyć proces aktywacji karty lub może się nie udać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(włączenie kanału Dla Abonentów może bardzo wydłużyć proces aktywacji karty lub może się nie udać).

Dobre. Czasem jednak nie warto czytać FAQ. Od żadnego konsultanta jeszcze tego nie słyszałem, a 30min to jednak nie tak długo.

a jak wybija mi komunikat Błąd 03 (karta niesparowana), to czy muszę dzwonić na party line, czy wystarczy poczekać?

Czekaj, aż karta osiągnie porozumienie z modułem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proces aktywacji karty w dekoderze uległ zmianie 19 marca 2013 roku. Od tego czasu NIE JEST zalecane oczekiwanie na aktywacje na kanale "Dla Abonentów". W szczególnych przypadkach może nastąpić sparowanie modułu z kartą, ale nie zostaną odebrane uprawnienia. Efekt będzie taki, że kanał "Dla Abonentów" i kanały FTA będą działały a na pozostałych będzie komunikat "Tego kanału nie ma w Twoim abonamencie" i proces aktywacji będzie trzeba i tak powtarzać na wskazanych kanałach.

Dział FAQ na tym forum (i w tym dziale) nie powstał w celu wprowadzania ludzi w błąd czy dla czyjegoś widzimisię, tylko aby pomóc uniknąć ewentualnych problemów.

 

Błąd 03 - cierpliwie czekaj na sparowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...