Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem sobie telewizor Samsung ue40f6770 i mam oryginalny moduł z C +. Kiedy wkładam moduł to go wykrywa normalnie, jest tylko problem ze nie ma zasięgu ani siły. Na innym telewizorze działa normalnie. Kabel sprawdziłem działa w 100 %. Wiece co mogę zrobić w takim przypadku ? Nie mam już pomysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem moduł CI na CI+. Nie ma problemów z działaniem na Manta HD9000. Natomiast na Fergusonie Ariva TT HD PVR jest kłopot. Jeżeli przełączamy pomiędzy kanałami kodowanymi to wchodzą one płynnie, bez zacięć. Ale jeśli przeskoczymy na kanał FTA i ponownie wrzucimy kanał kodowany to kanał ów nie jest już odkodowany. Trzeba wrzucić następny kodowany kanał i wtedy odkodowuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduły CI są w dystrybucji Działu Logistyki Cyfrowego Polsatu, ale po co Ci to w ogóle? Cyfrowy Polsat od dwóch lat nie sprzedaje modułów a od roku dekoderów z ofertą przedpłaconą, tylko moduły CI+ lub dekodery z ofertą abonamentową z możliwością przejścia na pakiet Darmowy HD lub przedpłaconą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat od dwóch lat nie sprzedaje modułów a od roku dekoderów z ofertą przedpłaconą,

 

Coś tu się nie zgadza. News z czerwca tego roku: https://satkurier.pl/news/86461/cyfr ... epaid.html

 

W formule prepaid zaoferowane zostały też dekodery satelitarne HD 2000 i HD 3000 za 149 zł, z Pakietem Mini HD gwarantującym dostęp do 33 kanałów przez 6 miesięcy bez opłat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie proszę o poradę. Otóż wymyśliłem sobie coś takiego - wezmę CP pakiet Mini HD oraz Moduł CAM CI+ za 49 zł i wepnę go do TV LG 42LS570S - będzie hulało? Potem planuję zakup Ferdka Ariva 250 Combo, który umożliwiłby mi nagrywanie takie jak obecnie z DVB-T na pendrive/dysk bez problemów z szyfrowaniem - czy dobrze myślę? Jest mi chyba jednak niezbędna platforma SAT, bo jak zniknie HD z NTC to jak tu np. oglądnąć MŚ, ME w piłce nożnej w HD?

 

Jeszcze jedna kwestia choć już może nie w tym wątku to z tego co zrozumiałem na stronie CP dostałbym na 3 miesiące 10 kanałów za darmo płacąc 14,90, ale potem mogę za 24,90 mieć je na stałe tak? Wśród tych kanałów jest tylko jeden, który mnie bardzo interesuje a więc Polsat Sport Extra. Czy to oznacza, że miałbym za 24,90 dostęp do niego? Wyjaśnijcie jak to jest, gdyż jestem ciemny obecnie w tych sprawach. Jeszcze o jakiejś antenie i konwerterze będę musiał pomyśleć, ale to mniejszy problem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14,90 to cena za Pakiet MiniHD, 24,90 to cena za Pakiet RodzinnyHD. Proponuję się wstrzymać miesiąc z umową - idą Święta, a jeśli nic nie będzie ciekawego cena dotychczasowych pakietów pewnie nie ulegnie zmianie ;)

 

Jeśli chodzi o kanały HD, możesz zakupić TNK HD, wrzucić w Arive i też będzie śmigać ;) Podepniesz DVB-T i SAT. SAT rozbuduj na kilka pozycji satelitarnych i wszystko w temacie ;)

 

Ps. Możesz kupić antenę od Polsatu z logiem dla bajeru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...