Jump to content
lukas_k

Kurierowy Bukmacher 2018

Recommended Posts

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 45
Obowiązuje na dni: 19-25.11.2018

 

 

4. Anwil Włocławek - Le Mans  1 

6. Zenit Kazań - United Volley Frankfurt  1

7. KK Cedevita - Arka Gdynia  2
8. VfB Friedrichshafen - ACH Volley Lublana  1
9. Polska - Estonia  1
10. Sir Colussi Sicoma Perugia - Dynamo Moskwa  1
15. New York Rangers - New York Islanders  1
16. Cleveland Cavaliers - Los Angeles Lakers  2
18. Chemik Police - CSM Bukareszt  1
19. KTS Enea Siarka Tarnobrzeg - Mart Hodonin  1

 


26. Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec  2
30. Energa Wybrzeże Gdańsk - Arka Gdynia  2
38. Hiszpania - Polska  2
42. SD Eibar - Real Madryt  2
44. GKS Katowice - Stocznia Szczecin  2
46. Korona Kielce - Górnik Zabrze  1
47. 1.FSV Mainz - Borussia Dortmund  1
48. Bayern Monachium - Fortuna Dusseldorf  1
50. Orlen Wisła Płock - ABANCA Ademar Leon  1
51. West Ham United - Manchester City  2

 


54. TSV Prolactal Hartberg - Red Bull Salzburg  2
55. Aluron Virtu Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów  2
57. PGE VIVE Kielce - FC Barcelona  1
58. Lech Poznań - Wisła Płock  1
59. Juventus Turyn - SPAL 2013  1
61. Tottenham Hotspur - Chelsea Londyn  2
64. NAC Breda - Ajax Amsterdam  2
65. Polska - Brazylia  1
67. Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław  1
68. Irlandia - USA  1

 


69. Inter Mediolan - Frosinone Calcio  1
70. Il Bisonte Firenze - Igor Gorgonzola Novara  2
72. Atletico Madryt - FC Barcelona  2
74. PSV Eindhoven - sc Heerenveen  1
75. River Plate Buenos Aires - Boca Juniors Buenos Aires  X
79. IBB Polonia Londyn - Malory Eagles  1
80. PEC Zwolle - ADO Den Haag  1
82. Oklahoma City Thunder - Denver Nuggets  2
83. Dmitriy Bivol - Jean Pascal  1
84. Francis Ngannou - Curtis Blaydes  1

 


85. Anadolu Efes Stambuł - Gaziantep Basketbol  1
88. MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń  1
89. Pogoń Szczecin - Miedź Legnica  X
90. Górnik Zabrze - Gwardia Opole  1
91. SSV Jahn Regensburg - FC St. Pauli  1
93. Bournemouth AFC - Arsenal Londyn  2
95. SSC Napoli - Chievo Verona  1
96. Energa Toruń - Arka Gdynia  2
99. Sevilla FC - Real Valladolid  1

107. BKS Profi Credit Bielsko-Biała - #Volley Wrocław  1

 


108. Borussia Monchengladbach - Hannover 96  1
109. Lazio Rzym - AC Milan  X
110. Bayern Monachium - Giessen 46ers  1
111. Niemcy - Polska  2
112. Espanyol Barcelona - Girona FC  1
113. FC Barcelona - Real Madryt  2
114. Genoa CFC - Sampdoria Genua  X
116. Los Angeles Lakers - Orlando Magic  1
117. Atlanta United - New York Red Bulls  2
118. Portland Timbers - Sporting Kansas City  1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 46
Obowiązuje na dni: 26.11-2.12.2018

1. HC Mieszków Brześć - HC Nexe (Sportklub 15:30 WT) - piłka ręczna, Liga SEHA
2. Bayern Monachium - Benfica Lizbona (Polsat Sport Premium 1 15:50 WT) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów
3. Cucine Lube Civitanova - Zenit Kazań (Polsat Sport Extra 17:30 WT) - siatkówka mężczyzn, Klubowe Mistrzostwa Świata
4. Tatran Presov - HC PPD Zagrzeb (Sportklub 17:30 WT) - piłka ręczna, Liga SEHA
5. AEK Ateny - Ajax Amsterdam (Polsat Sport Premium 1 18:45 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
6. CSKA Moskwa - Viktoria Pilzno (Polsat Sport Premium 2 18:45 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
7. ONICO Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polsat Sport News 19:00 WT) - siatkówka mężczyzn, liga polska
8. PGE VIVE Kielce - Energa Wybrzeże Gdańsk (nSport+ 20:00 WT) - piłka ręczna, liga polska
9. Fakieł Nowy Urengoj - PGE Skra Bełchatów (Polsat Sport 20:30 WT) - siatkówka mężczyzn, Klubowe Mistrzostwa Świata
10. Juventus Turyn - Valencia CF (Polsat Sport Premium 1 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
11. AS Roma - Real Madryt (Polsat Sport Premium 2 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
12. Manchester United - Young Boys Berno (Polsat Sport Premium 3 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
13. Bayern Monachium - Benfica Lizbona (Polsat Sport Premium 4 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
14. Olympique Lyon - Manchester City (Polsat Sport Premium 5 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
15. TSG 1899 Hoffenheim - Szachtar Donieck (Polsat Sport Premium 6 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
16. Atletico Madryt - AS Monaco (Polsat Sport Premium 1 13:50 ŚR) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów
17. Paris Saint-Germain - Liverpool FC (Polsat Sport Premium 1 15:50 ŚR) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów
18. Riihimaeen Cocks - Orlen Wisła Płock (nSport+, Eleven Sports 1 17:10 ŚR) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
19. Sada Cruzeiro - Trentino Volley (Polsat Sport Extra 17:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Klubowe Mistrzostwa Świata
20. GKS Katowice - ŁKS Łódź (Polsat Sport News 17:45 ŚR) - piłka nożna, 1.liga polska
21. HC Zeleznicar 1949 - HC CSA Steaua Bukareszt (Sportklub 18:00 ŚR) - piłka ręczna, Liga SEHA
22. Lokomotiw Moskwa - Galatasaray Stambuł (Polsat Sport Premium 1 18:45 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
23. Atletico Madryt - AS Monaco (Polsat Sport Premium 2 18:45 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
24. SG Flensburg-Handewitt - MOL-Pick Szeged (nSport+, Eleven Sports 1 18:55 ŚR) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
25. HC Vardar Skopje - RK Izvidac (Sportklub 20:15 ŚR) - piłka ręczna, Liga SEHA
26. Imoco Voley Conegliano - Igor Gorgonzola Novara (C+ Sport 2 20:25 ŚR) - siatkówka kobiet, liga włoska
27. Khatam Ardakan - Asseco Resovia Rzeszów (Polsat Sport 20:35 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Klubowe Mistrzostwa Świata
28. Paris Saint-Germain - Liverpool FC (Polsat Sport Premium 1, TVP Sport, TVP 1 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
29. PSV Eindhoven - FC Barcelona (Polsat Sport Premium 2 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
30. Borussia Dortmund - Club Brugge (Polsat Sport Premium 3 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
31. FC Porto - Schalke 04 Gelsenkirchen (Polsat Sport Premium 4 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
32. Tottenham Hotspur - Inter Mediolan (Polsat Sport Premium 5 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
33. SSC Napoli - Crvena Zvezda Belgrad (Polsat Sport Premium 6 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
34. Florida Panthers - Anaheim Ducks (TVP Sport 1:00 CZW) - hokej na lodzie, NHL
35. FK Astana - Dynamo Kijów (Polsat Sport Premium 2 16:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
36. Asseco Resovia Rzeszów - Trentino Volley (Polsat Sport 17:30 CZW) - siatkówka mężczyzn, Klubowe Mistrzostwa Świata
37. Fakieł Nowy Urengoj - Cucine Lube Civitanova (Polsat Sport Extra 17:30 CZW) - siatkówka mężczyzn, Klubowe Mistrzostwa Świata
38. AC Milan - F91 Dudelange (Polsat Sport Premium 1 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
39. Girondins Bordeaux - Slavia Praga (Polsat Sport Premium 2 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
40. Fenerbahce Stambuł - Dinamo Zagrzeb (Polsat Sport Premium 3 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
41. Worskla Połtawa - Arsenal Londyn (Polsat Sport Premium 4 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
42. Red Bull Salzburg - RB Lipsk (Polsat Sport Premium 5 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
43. Bayer Leverkusen - Ludogorec Razgrad (Polsat Sport Premium 6 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
44. Stocznia Szczecin - Trefl Gdańsk (Polsat Sport News 19:00 CZW) - siatkówka mężczyzn, liga polska
45. Holandia - Polska (TVP Sport 19:35 CZW) - koszykówka mężczyzn, Eliminacje Mistrzostw Świata
46. Wacker Thun - Dinamo Bukareszt (Eleven Sports 1 19:55 CZW) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
47. SC Magdeburg - Frisch Auf! Goppingen (Sportklub 20:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka
48. PGE Skra Bełchatów - Zenit Kazań (Polsat Sport 20:30 CZW) - siatkówka mężczyzn, Klubowe Mistrzostwa Świata
49. Khatam Ardakan - Sada Cruzeiro (Polsat Sport Extra 20:30 CZW) - siatkówka mężczyzn, Klubowe Mistrzostwa Świata
50. Standard Liege - FK Krasnodar (Polsat Sport Premium 1 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
51. Rangers FC - Villarreal CF (Polsat Sport Premium 2 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
52. Chelsea Londyn - PAOK Saloniki (Polsat Sport Premium 3 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
53. Eintracht Frankfurt - Olympique Marsylia (Polsat Sport Premium 4 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
54. Malmo FF - KRC Genk (Polsat Sport Premium 5 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
55. Apollon Limassol - Lazio Rzym (Polsat Sport Premium 6 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
56. Francja - Rosja (TVP Sport 22:00 CZW) - piłka ręczna kobiet, Mistrzostwa Europy we Francji
57. New York Red Bulls - Atlanta United (Eurosport 1 1:45 PT) - piłka nożna, MLS
58. Sporting Kansas City - Portland Timbers (Eurosport 1 3:45 PT) - piłka nożna, MLS
59. Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk (Eurosport 2 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska
60. Serbia - Polska (TVP Sport 17:50 PT) - piłka ręczna kobiet, Mistrzostwa Europy we Francji
61. SC Paderborn - Arminia Bielefeld (Eleven Sports 1 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
62. APP Krispol Września - MKS Ślepsk Suwałki (Polsat Sport News 18:30 PT) - siatkówka mężczyzn, 1.liga polska
63. Polska - Anglia (Polsat Sport Fight 18:30 PT) - boks, mecz towarzyski
64. AZS Katowice - Piast Gliwice (Sportklub 20:00 PT) - futsal, liga polska
65. Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska
66. Fortuna Dusseldorf - 1.FSV Mainz (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka
67. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin (Polsat Sport 20:30 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska
68. FC Barcelona - Fenerbahce Stambuł (Polsat Sport Extra 20:45 PT) - koszykówka mężczyzn, Euroliga
69. Solihull Moors - Blackpool FC (Eleven Sports 3 20:50 PT) - piłka nożna, Puchar Anglii
70. Dania - Szwecja (TVP Sport 20:50 PT) - piłka ręczna kobiet, Mistrzostwa Europy we Francji
71. Cardiff City - Wolverhampton Wanderers (C+ Sport 2 20:55 PT) - piłka nożna, liga angielska
72. Rayo Vallecano - SD Eibar (Eleven Sports 2 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska
73. Washington Capitals - New Jersey Devils (TVP Sport 1:05 SOB) - hokej na lodzie, NHL
74. San Antonio Spurs - Houston Rockets (C+ Sport 2:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA
75. Rafael dos Anjos - Kamaru Usman (Polsat Sport 4:00 SOB) - sporty walki, gala The Ultimate Fighter: Heavy Hitters Finale
76. Celta Vigo - SD Huesca (C+ Sport, nSport+ 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
77. FC Ingolstadt - HSV Hamburg (Eleven Sports 1 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
78. Sheffield United - Leeds United (Eleven Sports 3 13:30 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska
79. Chrobry Głogów - Wigry Suwałki (Polsat Sport 14:50 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska
80. SPAL 2013 - Empoli FC (Eleven Sports 2 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
81. Wisła Płock - Górnik Zabrze (nSport+ 15:10 SOB) - piłka nożna, liga polska
82. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Niżnym Tagile* (Eurosport 1, TVP Sport 15:15 SOB) 
83. Borussia Dortmund - SC Freiburg (C+ Sport 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
84. Werder Brema - Bayern Monachium (Eleven Sports 1 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
85. Hannover 96 - Hertha Berlin (Eleven Sports 4 15:30 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
86. Manchester City - Bournemouth AFC (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska
87. Real Valladolid - CD Leganes (Eleven Sports 3 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
88. 1.FC Slovacko - Sparta Praga (Polsat Sport Extra 17:00 SOB) - piłka nożna, liga czeska
89. HC Vardar Skopje - PGE VIVE Kielce (C+, Eleven Sports 2 17:25 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
90. Miedź Legnica - Wisła Kraków (C+ Sport 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
91. AC Fiorentina - Juventus Turyn (Eleven Sports 1 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
92. Hiszpania - Chorwacja (TVP Sport 18:00 SOB) - piłka ręczna kobiet, Mistrzostwa Europy we Francji
93. TSG 1899 Hoffenheim - Schalke 04 Gelsenkirchen (C+ Now 18:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
94. Southampton FC - Manchester United (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
95. Getafe CF - Espanyol Barcelona (nSport+ 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
96. AZ Alkmaar - Willem II Tilburg (Polsat Sport Extra 19:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska
97. Legia Warszawa - Korona Kielce (C+ Sport 20:00 SOB) - piłka nożna, liga polska
98. Sampdoria Genua - Bologna FC (Eleven Sports 2 20:25 SOB) - piłka nożna, liga włoska
99. Real Madryt - Valencia CF (Eleven Sports 1 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
100. Wrexham AFC - Newport County (Eleven Sports 3 20:55 SOB) - piłka nożna, Puchar Anglii 
101. New York Knicks - Milwaukee Bucks (C+ Sport 2 23:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA
102. Adonis Stevenson - Olexandr Gvozdyk (C+ Sport 0:30 ND) - boks, gala boksu zawodowego w Quebecu
103. Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers (TVP Sport 1:05 ND) - hokej na lodzie, NHL
104. Deontay Wilder - Tyson Fury (C+ Sport 2:45 ND) - boks, gala boksu zawodowego w Los Angeles
105. Junior dos Santos - Tai Tuivasa (Polsat Sport 4:00 ND) - sporty walki, gala UFC Fight Night
106. Real Betis - Real Sociedad (C+ Sport 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
107. AC Milan - Parma FC (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
108. Odra Opole - Raków Częstochowa (Polsat Sport Extra 12:30 ND) - piłka nożna, 1.liga polska
109. Orlen Wisła Płock - KS Azoty-Puławy (nSport+ 12:45 ND) - piłka ręczna, liga polska
110. Chelsea Londyn - Fulham Londyn (C+ Sport 2 12:55 ND) - piłka nożna, liga angielska
111. TSV Hannover-Burgdorf - THW Kiel (Sportklub 13:10 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka
112. 1.FC Magdeburg - VfL Bochum (Eleven Sports 2 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
113. Feyenoord Rotterdam - PSV Eindhoven (Polsat Sport Extra 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska
114. Grot Budowlani Łódź - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka kobiet, liga polska
115. Torino FC - Genoa CFC (Eleven Sports 1 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
116. US Sassuolo - Udinese Calcio (Eleven Sports 4 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
117. Arsenal Londyn - Tottenham Hotspur (C+ Sport 2 15:00 ND) - piłka nożna, liga angielska
118. Zagłębie Sosnowiec - KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska
119. RB Lipsk - Borussia Monchengladbach (Eleven Sports 2 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
120. Vero Volley Monza - Azimut Leo Shoes Modena (Polsat Sport News 15:30 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska
121. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Niżnym Tagile* (Eurosport 1, TVP Sport 16:00 ND) 
122. Fuchse Berlin - Bergischer HC (Sportklub 16:00 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka
123. Girona FC - Atletico Madryt (Eleven Sports 3 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
124. Liverpool FC - Everton FC (C+ Sport 2 17:10 ND) - piłka nożna, liga angielska
125. Cracovia Kraków - Lech Poznań (C+ 17:40 ND) - piłka nożna, liga polska
126. Eintracht Frankfurt - VfL Wolfsburg (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
127. Chievo Verona - Lazio Rzym (Eleven Sports 2 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
128. Szwecja - Serbia (TVP Sport 18:00 ND) - piłka ręczna kobiet, Mistrzostwa Europy we Francji
129. FC Barcelona - Villarreal CF (C+ Sport 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
130. Telekom Veszprem - Montpellier Handball (nSport+, Eleven Sports 3 18:55 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
131. Red Bull Salzburg - Sportclub Rheindorf Altach (Sportklub 19:00 ND) - piłka nożna, liga austriacka
132. Ajax Amsterdam - ADO Den Haag (Polsat Sport News 19:30 ND) - piłka nożna, liga holenderska
133. Polska - Włochy (TVP Sport 19:55 ND) - koszykówka mężczyzn, Eliminacje Mistrzostw Świata 
134. AS Roma - Inter Mediolan (Eleven Sports 1 20:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
135. Deportivo Alaves - Sevilla FC (C+ Sport 2 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
136. 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Canpack Kraków (Sportklub 21:00 ND) - koszykówka kobiet, liga polska
137. Los Angeles Lakers - Phoenix Suns (C+ Now 21:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA

 

 

 

 

 

 

 

1. HC Mieszków Brześć - HC Nexe 1
2. Bayern Monachium - Benfica Lizbona 1
3. Cucine Lube Civitanova - Zenit Kazań 2
4. Tatran Presov - HC PPD Zagrzeb 2
5. AEK Ateny - Ajax Amsterdam 2
6. CSKA Moskwa - Viktoria Pilzno 1
7. ONICO Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
8. PGE VIVE Kielce - Energa Wybrzeże Gdańsk 1
9. Fakieł Nowy Urengoj - PGE Skra Bełchatów 2
10. Juventus Turyn - Valencia CF 1


11. AS Roma - Real Madryt X
12. Manchester United - Young Boys Berno 1
13. Bayern Monachium - Benfica Lizbona 1
14. Olympique Lyon - Manchester City 2
15. TSG 1899 Hoffenheim - Szachtar Donieck X
16. Atletico Madryt - AS Monaco 1
17. Paris Saint-Germain - Liverpool FC 1
18. Riihimaeen Cocks - Orlen Wisła Płock 2
19. Sada Cruzeiro - Trentino Volley 2
20. GKS Katowice - ŁKS Łódź 2


21. HC Zeleznicar 1949 - HC CSA Steaua Bukareszt 1
22. Lokomotiw Moskwa - Galatasaray Stambuł 1
23. Atletico Madryt - AS Monaco 1
24. SG Flensburg-Handewitt - MOL-Pick Szeged 1
25. HC Vardar Skopje - RK Izvidac 1
26. Imoco Voley Conegliano - Igor Gorgonzola Novara 1
27. Khatam Ardakan - Asseco Resovia Rzeszów 2
28. Paris Saint-Germain - Liverpool FC 2
29. PSV Eindhoven - FC Barcelona 2
30. Borussia Dortmund - Club Brugge 1


31. FC Porto - Schalke 04 Gelsenkirchen 1
32. Tottenham Hotspur - Inter Mediolan X
33. SSC Napoli - Crvena Zvezda Belgrad 1
34. Florida Panthers - Anaheim Ducks 1
35. FK Astana - Dynamo Kijów 1
36. Asseco Resovia Rzeszów - Trentino Volley 1
37. Fakieł Nowy Urengoj - Cucine Lube Civitanova 2
38. AC Milan - F91 Dudelange 1
39. Girondins Bordeaux - Slavia Praga 1
40. Fenerbahce Stambuł - Dinamo Zagrzeb 1


41. Worskla Połtawa - Arsenal Londyn 2
42. Red Bull Salzburg - RB Lipsk 1
43. Bayer Leverkusen - Ludogorec Razgrad 1
44. Stocznia Szczecin - Trefl Gdańsk 2
45. Holandia - Polska 2
46. Wacker Thun - Dinamo Bukareszt 1
47. SC Magdeburg - Frisch Auf! Goppingen 1
48. PGE Skra Bełchatów - Zenit Kazań 2
49. Khatam Ardakan - Sada Cruzeiro 2
50. Standard Liege - FK Krasnodar 1


51. Rangers FC - Villarreal CF 2
52. Chelsea Londyn - PAOK Saloniki 1
53. Eintracht Frankfurt - Olympique Marsylia 1
54. Malmo FF - KRC Genk 2
55. Apollon Limassol - Lazio Rzym 2
56. Francja - Rosja 1
57. New York Red Bulls - Atlanta United 1
58. Sporting Kansas City - Portland Timbers 1
59. Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 2
60. Serbia - Polska 2


61. SC Paderborn - Arminia Bielefeld 1
62. APP Krispol Września - MKS Ślepsk Suwałki 2
63. Polska - Anglia 1
64. AZS Katowice - Piast Gliwice 1
65. Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 1
66. Fortuna Dusseldorf - 1.FSV Mainz 2
67. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin 1
68. FC Barcelona - Fenerbahce Stambuł 1
69. Solihull Moors - Blackpool FC 2
70. Dania - Szwecja 1


71. Cardiff City - Wolverhampton Wanderers 2
72. Rayo Vallecano - SD Eibar 2
73. Washington Capitals - New Jersey Devils 1
74. San Antonio Spurs - Houston Rockets 1
75. Rafael dos Anjos - Kamaru Usman 1
76. Celta Vigo - SD Huesca 1
77. FC Ingolstadt - HSV Hamburg 2
78. Sheffield United - Leeds United 2
79. Chrobry Głogów - Wigry Suwałki 2
80. SPAL 2013 - Empoli FC 1


81. Wisła Płock - Górnik Zabrze 2
82. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Niżnym Tagile - Kamil Stoch
83. Borussia Dortmund - SC Freiburg 1
84. Werder Brema - Bayern Monachium 2
85. Hannover 96 - Hertha Berlin 2
86. Manchester City - Bournemouth AFC 1
87. Real Valladolid - CD Leganes 2
88. 1.FC Slovacko - Sparta Praga 2
89. HC Vardar Skopje - PGE VIVE Kielce 2
90. Miedź Legnica - Wisła Kraków 2


91. AC Fiorentina - Juventus Turyn 2
92. Hiszpania - Chorwacja 1
93. TSG 1899 Hoffenheim - Schalke 04 Gelsenkirchen X
94. Southampton FC - Manchester United 2
95. Getafe CF - Espanyol Barcelona 2
96. AZ Alkmaar - Willem II Tilburg 1
97. Legia Warszawa - Korona Kielce 1
98. Sampdoria Genua - Bologna FC 1
99. Real Madryt - Valencia CF 1
100. Wrexham AFC - Newport County X


101. New York Knicks - Milwaukee Bucks 1
102. Adonis Stevenson - Olexandr Gvozdyk 1
103. Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers 1
104. Deontay Wilder - Tyson Fury 2
105. Junior dos Santos - Tai Tuivasa 1
106. Real Betis - Real Sociedad 1
107. AC Milan - Parma FC 1
108. Odra Opole - Raków Częstochowa 2
109. Orlen Wisła Płock - KS Azoty-Puławy 1
110. Chelsea Londyn - Fulham Londyn 1


111. TSV Hannover-Burgdorf - THW Kiel 2
112. 1.FC Magdeburg - VfL Bochum 2
113. Feyenoord Rotterdam - PSV Eindhoven 2
114. Grot Budowlani Łódź - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 1
115. Torino FC - Genoa CFC 2
116. US Sassuolo - Udinese Calcio 1
117. Arsenal Londyn - Tottenham Hotspur 2
118. Zagłębie Sosnowiec - KGHM Zagłębie Lubin 2
119. RB Lipsk - Borussia Monchengladbach 1
120. Vero Volley Monza - Azimut Leo Shoes Modena 1


121. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Niżnym Tagile - Kamil Stoch
122. Fuchse Berlin - Bergischer HC 1
123. Girona FC - Atletico Madryt 2
124. Liverpool FC - Everton FC 1
125. Cracovia Kraków - Lech Poznań 2
126. Eintracht Frankfurt - VfL Wolfsburg 2
127. Chievo Verona - Lazio Rzym 2
128. Szwecja - Serbia 2
129. FC Barcelona - Villarreal CF 1
130. Telekom Veszprem - Montpellier Handball 1


131. Red Bull Salzburg - Sportclub Rheindorf Altach 1
132. Ajax Amsterdam - ADO Den Haag 1
133. Polska - Włochy 1
134. AS Roma - Inter Mediolan 2
135. Deportivo Alaves - Sevilla FC 2
136. 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Canpack Kraków 2
137. Los Angeles Lakers - Phoenix Suns 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. HC Mieszków Brześć - HC Nexe 1
2. Bayern Monachium - Benfica Lizbona 1
3. Cucine Lube Civitanova - Zenit Kazań 2
4. Tatran Presov - HC PPD Zagrzeb 2
5. AEK Ateny - Ajax Amsterdam 2
6. CSKA Moskwa - Viktoria Pilzno 1
7. ONICO Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
8. PGE VIVE Kielce - Energa Wybrzeże Gdańsk 2
9. Fakieł Nowy Urengoj - PGE Skra Bełchatów 2
10. Juventus Turyn - Valencia CF 1


11. AS Roma - Real Madryt X
12. Manchester United - Young Boys Berno 1
13. Bayern Monachium - Benfica Lizbona 1
14. Olympique Lyon - Manchester City 2
15. TSG 1899 Hoffenheim - Szachtar Donieck 1
16. Atletico Madryt - AS Monaco 1
17. Paris Saint-Germain - Liverpool FC 1
18. Riihimaeen Cocks - Orlen Wisła Płock 2
19. Sada Cruzeiro - Trentino Volley 2
20. GKS Katowice - ŁKS Łódź 2


21. HC Zeleznicar 1949 - HC CSA Steaua Bukareszt 1
22. Lokomotiw Moskwa - Galatasaray Stambuł 1
23. Atletico Madryt - AS Monaco 1
24. SG Flensburg-Handewitt - MOL-Pick Szeged 2
25. HC Vardar Skopje - RK Izvidac 1
26. Imoco Voley Conegliano - Igor Gorgonzola Novara 1
27. Khatam Ardakan - Asseco Resovia Rzeszów 2
28. Paris Saint-Germain - Liverpool FC 2
29. PSV Eindhoven - FC Barcelona 2
30. Borussia Dortmund - Club Brugge 1


31. FC Porto - Schalke 04 Gelsenkirchen 1
32. Tottenham Hotspur - Inter Mediolan 1
33. SSC Napoli - Crvena Zvezda Belgrad 1
34. Florida Panthers - Anaheim Ducks 1
35. FK Astana - Dynamo Kijów 1
36. Asseco Resovia Rzeszów - Trentino Volley 1
37. Fakieł Nowy Urengoj - Cucine Lube Civitanova 2
38. AC Milan - F91 Dudelange 1
39. Girondins Bordeaux - Slavia Praga 1
40. Fenerbahce Stambuł - Dinamo Zagrzeb 1


41. Worskla Połtawa - Arsenal Londyn 2
42. Red Bull Salzburg - RB Lipsk 1
43. Bayer Leverkusen - Ludogorec Razgrad 1
44. Stocznia Szczecin - Trefl Gdańsk 2
45. Holandia - Polska 2
46. Wacker Thun - Dinamo Bukareszt 2
47. SC Magdeburg - Frisch Auf! Goppingen 1
48. PGE Skra Bełchatów - Zenit Kazań 1
49. Khatam Ardakan - Sada Cruzeiro 2
50. Standard Liege - FK Krasnodar 1


51. Rangers FC - Villarreal CF 2
52. Chelsea Londyn - PAOK Saloniki 1
53. Eintracht Frankfurt - Olympique Marsylia 1
54. Malmo FF - KRC Genk 2
55. Apollon Limassol - Lazio Rzym 2
56. Francja - Rosja 1
57. New York Red Bulls - Atlanta United 1
58. Sporting Kansas City - Portland Timbers 1
59. Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 2
60. Serbia - Polska 2


61. SC Paderborn - Arminia Bielefeld 1
62. APP Krispol Września - MKS Ślepsk Suwałki 2
63. Polska - Anglia 1
64. AZS Katowice - Piast Gliwice 1
65. Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 2
66. Fortuna Dusseldorf - 1.FSV Mainz 2
67. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin 1
68. FC Barcelona - Fenerbahce Stambuł 1
69. Solihull Moors - Blackpool FC 2
70. Dania - Szwecja 1


71. Cardiff City - Wolverhampton Wanderers 2
72. Rayo Vallecano - SD Eibar 2
73. Washington Capitals - New Jersey Devils 1
74. San Antonio Spurs - Houston Rockets 1
75. Rafael dos Anjos - Kamaru Usman 1
76. Celta Vigo - SD Huesca 1
77. FC Ingolstadt - HSV Hamburg 2
78. Sheffield United - Leeds United 2
79. Chrobry Głogów - Wigry Suwałki 2
80. SPAL 2013 - Empoli FC 1


81. Wisła Płock - Górnik Zabrze 2
82. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Niżnym Tagile - Kamil Stoch
83. Borussia Dortmund - SC Freiburg 1
84. Werder Brema - Bayern Monachium 2
85. Hannover 96 - Hertha Berlin 2
86. Manchester City - Bournemouth AFC 1
87. Real Valladolid - CD Leganes 2
88. 1.FC Slovacko - Sparta Praga 2
89. HC Vardar Skopje - PGE VIVE Kielce 2
90. Miedź Legnica - Wisła Kraków 2


91. AC Fiorentina - Juventus Turyn 2
92. Hiszpania - Chorwacja 1
93. TSG 1899 Hoffenheim - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
94. Southampton FC - Manchester United 2
95. Getafe CF - Espanyol Barcelona 2
96. AZ Alkmaar - Willem II Tilburg 1
97. Legia Warszawa - Korona Kielce 1
98. Sampdoria Genua - Bologna FC 1
99. Real Madryt - Valencia CF 1
100. Wrexham AFC - Newport County X


101. New York Knicks - Milwaukee Bucks 1
102. Adonis Stevenson - Olexandr Gvozdyk 1
103. Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers 1
104. Deontay Wilder - Tyson Fury 2
105. Junior dos Santos - Tai Tuivasa 1
106. Real Betis - Real Sociedad 1
107. AC Milan - Parma FC 1
108. Odra Opole - Raków Częstochowa 2
109. Orlen Wisła Płock - KS Azoty-Puławy 1
110. Chelsea Londyn - Fulham Londyn 1


111. TSV Hannover-Burgdorf - THW Kiel 2
112. 1.FC Magdeburg - VfL Bochum 2
113. Feyenoord Rotterdam - PSV Eindhoven 2
114. Grot Budowlani Łódź - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 1
115. Torino FC - Genoa CFC 2
116. US Sassuolo - Udinese Calcio 1
117. Arsenal Londyn - Tottenham Hotspur 2
118. Zagłębie Sosnowiec - KGHM Zagłębie Lubin 2
119. RB Lipsk - Borussia Monchengladbach 1
120. Vero Volley Monza - Azimut Leo Shoes Modena 1


121. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Niżnym Tagile - Kamil Stoch
122. Fuchse Berlin - Bergischer HC 1
123. Girona FC - Atletico Madryt 2
124. Liverpool FC - Everton FC 1
125. Cracovia Kraków - Lech Poznań 2
126. Eintracht Frankfurt - VfL Wolfsburg 2
127. Chievo Verona - Lazio Rzym 2
128. Szwecja - Serbia 2
129. FC Barcelona - Villarreal CF 1
130. Telekom Veszprem - Montpellier Handball 1


131. Red Bull Salzburg - Sportclub Rheindorf Altach 1
132. Ajax Amsterdam - ADO Den Haag 1
133. Polska - Włochy 1
134. AS Roma - Inter Mediolan 2
135. Deportivo Alaves - Sevilla FC 2
136. 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Canpack Kraków 2
137. Los Angeles Lakers - Phoenix Suns 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 46
Obowiązuje na dni: 26.11-2.12.2018

 

1. HC Mieszków Brześć - HC Nexe 1
3. Cucine Lube Civitanova - Zenit Kazań 1
4. Tatran Presov - HC PPD Zagrzeb 1
5. AEK Ateny - Ajax Amsterdam 2
6. CSKA Moskwa - Viktoria Pilzno 1
7. ONICO Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
8. PGE VIVE Kielce - Energa Wybrzeże Gdańsk 1
9. Fakieł Nowy Urengoj - PGE Skra Bełchatów 2
10. Juventus Turyn - Valencia CF 1
11. AS Roma - Real Madryt 2


12. Manchester United - Young Boys Berno 1
13. Bayern Monachium - Benfica Lizbona 1
14. Olympique Lyon - Manchester City 2
15. TSG 1899 Hoffenheim - Szachtar Donieck 1
16. Atletico Madryt - AS Monaco 1
18. Riihimaeen Cocks - Orlen Wisła Płock 2
19. Sada Cruzeiro - Trentino Volley 2
20. GKS Katowice - ŁKS Łódź 2
21. HC Zeleznicar 1949 - HC CSA Steaua Bukareszt 2
22. Lokomotiw Moskwa - Galatasaray Stambuł 1


23. Atletico Madryt - AS Monaco 1
25. HC Vardar Skopje - RK Izvidac 1
26. Imoco Voley Conegliano - Igor Gorgonzola Novara 1
27. Khatam Ardakan - Asseco Resovia Rzeszów 2
28. Paris Saint-Germain - Liverpool FC 1
29. PSV Eindhoven - FC Barcelona 2
30. Borussia Dortmund - Club Brugge 1
31. FC Porto - Schalke 04 Gelsenkirchen 1
32. Tottenham Hotspur - Inter Mediolan 1
33. SSC Napoli - Crvena Zvezda Belgrad 1


36. Asseco Resovia Rzeszów - Trentino Volley 2
37. Fakieł Nowy Urengoj - Cucine Lube Civitanova 2
38. AC Milan - F91 Dudelange 1
40. Fenerbahce Stambuł - Dinamo Zagrzeb 1
41. Worskla Połtawa - Arsenal Londyn 2
42. Red Bull Salzburg - RB Lipsk 2
43. Bayer Leverkusen - Ludogorec Razgrad 1
44. Stocznia Szczecin - Trefl Gdańsk 1
45. Holandia - Polska 2
46. Wacker Thun - Dinamo Bukareszt 2


47. SC Magdeburg - Frisch Auf! Goppingen 1
48. PGE Skra Bełchatów - Zenit Kazań 2
49. Khatam Ardakan - Sada Cruzeiro 2
50. Standard Liege - Sevilla 2
51. Rangers FC - Villarreal CF 2
52. Chelsea Londyn - PAOK Saloniki 1
53. Eintracht Frankfurt - Olympique Marsylia 1
54. Malmo FF - KRC Genk 2
55. Apollon Limassol - Lazio Rzym 1
56. Francja - Rosja 1


57. New York Red Bulls - Atlanta United 1
58. Sporting Kansas City - Portland Timbers 1
60. Serbia - Polska 2
61. SC Paderborn - Arminia Bielefeld 1
62. APP Krispol Września - MKS Ślepsk Suwałki 1
63. Polska - Anglia 1
64. AZS Katowice - Piast Gliwice 1
65. Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 1
67. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin 1
69. Solihull Moors - Blackpool FC 2


71. Cardiff City - Wolverhampton Wanderers 2
73. Washington Capitals - New Jersey Devils 1
74. San Antonio Spurs - Houston Rockets 1
76. Celta Vigo - SD Huesca 1
77. FC Ingolstadt - HSV Hamburg 2
79. Chrobry Głogów - Wigry Suwałki 1
81. Wisła Płock - Górnik Zabrze 1
83. Borussia Dortmund - SC Freiburg 1
84. Werder Brema - Bayern Monachium 2
86. Manchester City - Bournemouth AFC 1


88. 1.FC Slovacko - Sparta Praga 2
89. HC Vardar Skopje - PGE VIVE Kielce 2
90. Miedź Legnica - Wisła Kraków 2
91. AC Fiorentina - Juventus Turyn 2
92. Hiszpania - Chorwacja 1
93. TSG 1899 Hoffenheim - Schalke 04 Gelsenkirchen 1
94. Southampton FC - Manchester United 2
96. AZ Alkmaar - Willem II Tilburg 1
97. Legia Warszawa - Korona Kielce 1
98. Sampdoria Genua - Bologna FC 1


99. Real Madryt - Valencia CF 1
101. New York Knicks - Milwaukee Bucks 2
106. Real Betis - Real Sociedad 1
107. AC Milan - Parma FC 1
108. Odra Opole - Raków Częstochowa 2
109. Orlen Wisła Płock - KS Azoty-Puławy 1
110. Chelsea Londyn - Fulham Londyn 1
111. TSV Hannover-Burgdorf - THW Kiel 2
113. Feyenoord Rotterdam - PSV Eindhoven 2
114. Grot Budowlani Łódź - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 1


115. Torino FC - Genoa CFC 1
116. US Sassuolo - Udinese Calcio 1
117. Arsenal Londyn - Tottenham Hotspur 1
119. RB Lipsk - Borussia Monchengladbach 1
120. Vero Volley Monza - Azimut Leo Shoes Modena 2
122. Fuchse Berlin - Bergischer HC 1
123. Girona FC - Atletico Madryt 2
124. Liverpool FC - Everton FC 1
125. Cracovia Kraków - Lech Poznań 2
126. Eintracht Frankfurt - VfL Wolfsburg 1


127. Chievo Verona - Lazio Rzym 2
129. FC Barcelona - Villarreal CF 1
130. Telekom Veszprem - Montpellier Handball 1
131. Red Bull Salzburg - Sportclub Rheindorf Altach 1
132. Ajax Amsterdam - ADO Den Haag 1
133. Polska - Włochy 1
135. Deportivo Alaves - Sevilla FC 2
137. Los Angeles Lakers - Phoenix Suns 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 46
Obowiązuje na dni: 26.11-2.12.2018

 


18. Riihimaeen Cocks - Orlen Wisła Płock  2
19. Sada Cruzeiro - Trentino Volley  2
20. GKS Katowice - ŁKS Łódź  2
22. Lokomotiw Moskwa - Galatasaray Stambuł  1
23. Atletico Madryt - AS Monaco  1
25. HC Vardar Skopje - RK Izvidac  1
27. Khatam Ardakan - Asseco Resovia Rzeszów  2
28. Paris Saint-Germain - Liverpool FC  1
29. PSV Eindhoven - FC Barcelona  2
30. Borussia Dortmund - Club Brugge  1

 


31. FC Porto - Schalke 04 Gelsenkirchen  1
33. SSC Napoli - Crvena Zvezda Belgrad  1
35. FK Astana - Dynamo Kijów  2
37. Fakieł Nowy Urengoj - Cucine Lube Civitanova  2
38. AC Milan - F91 Dudelange  1
39. Girondins Bordeaux - Slavia Praga  1
40. Fenerbahce Stambuł - Dinamo Zagrzeb  2
41. Worskla Połtawa - Arsenal Londyn  2
42. Red Bull Salzburg - RB Lipsk  X
44. Stocznia Szczecin - Trefl Gdańsk  1

 


45. Holandia - Polska  2
52. Chelsea Londyn - PAOK Saloniki  1
53. Eintracht Frankfurt - Olympique Marsylia  1
55. Apollon Limassol - Lazio Rzym  2
57. New York Red Bulls - Atlanta United  1
60. Serbia - Polska  2
62. APP Krispol Września - MKS Ślepsk Suwałki  1
63. Polska - Anglia  1
65. Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia  2
67. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin  1

 


68. FC Barcelona - Fenerbahce Stambuł  1
69. Solihull Moors - Blackpool FC  2
70. Dania - Szwecja  1
71. Cardiff City - Wolverhampton Wanderers  1
74. San Antonio Spurs - Houston Rockets  2
78. Sheffield United - Leeds United  2
80. SPAL 2013 - Empoli FC  1
81. Wisła Płock - Górnik Zabrze  1
83. Borussia Dortmund - SC Freiburg  1
84. Werder Brema - Bayern Monachium  2

 


85. Hannover 96 - Hertha Berlin  2
86. Manchester City - Bournemouth AFC  1
88. 1.FC Slovacko - Sparta Praga  2
89. HC Vardar Skopje - PGE VIVE Kielce  2
90. Miedź Legnica - Wisła Kraków  1
91. AC Fiorentina - Juventus Turyn  2
94. Southampton FC - Manchester United  2
96. AZ Alkmaar - Willem II Tilburg  1
98. Sampdoria Genua - Bologna FC  1
99. Real Madryt - Valencia CF  1

 


100. Wrexham AFC - Newport County  1
101. New York Knicks - Milwaukee Bucks  2
107. AC Milan - Parma FC  1
108. Odra Opole - Raków Częstochowa  2
109. Orlen Wisła Płock - KS Azoty-Puławy  1
110. Chelsea Londyn - Fulham Londyn  1
113. Feyenoord Rotterdam - PSV Eindhoven  2
114. Grot Budowlani Łódź - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz  1
115. Torino FC - Genoa CFC  2
118. Zagłębie Sosnowiec - KGHM Zagłębie Lubin  1

 


119. RB Lipsk - Borussia Monchengladbach  1
123. Girona FC - Atletico Madryt  2
124. Liverpool FC - Everton FC  1
125. Cracovia Kraków - Lech Poznań  2
126. Eintracht Frankfurt - VfL Wolfsburg  1
127. Chievo Verona - Lazio Rzym  2
129. FC Barcelona - Villarreal CF  1
130. Telekom Veszprem - Montpellier Handball  1
131. Red Bull Salzburg - Sportclub Rheindorf Altach  1
132. Ajax Amsterdam - ADO Den Haag  1

 


133. Polska - Włochy  1
135. Deportivo Alaves - Sevilla FC  2
137. Los Angeles Lakers - Phoenix Suns  1

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 47
Obowiązuje na dni: 3-9.12.2018

1. Piast Gliwice - Pogoń Szczecin (Eurosport 1 17:30 PN) - piłka nożna, liga polska
2. ENEA PTPS Piła - E.Leclerc Radomka Radom (Polsat Sport 17:30 PN) - siatkówka kobiet, liga polska
3. Tatran Presov - HC CSA Steaua Bukareszt (Sportklub 17:30 PN) - piłka ręczna, Liga SEHA
4. Chorwacja - Węgry (TVP Sport 17:50 PN) - piłka ręczna kobiet, Mistrzostwa Europy we Francji
5. SFC Opava - Slavia Praga (Polsat Sport Extra 18:00 PN) - piłka nożna, liga czeska
6. Atalanta Bergamo - SSC Napoli (Eleven Sports 1 20:25 PN) - piłka nożna, liga włoska
7. Holandia - Hiszpania (TVP Sport 20:50 PN) - piłka ręczna kobiet, Mistrzostwa Europy we Francji
8. Levante UD - Athletic Bilbao (Eleven Sports 2 20:55 PN) - piłka nożna, liga hiszpańska
9. New Jersey Devils - Tampa Bay Lightning (TVP Sport 1:00 WT) - hokej na lodzie, NHL
10. Puszcza Niepołomice - Wisła Płock (Polsat Sport 13:15 WT) - piłka nożna, Puchar Polski
11. Darussafaka Tekfen - Galatasaray Stambuł (Sportklub 16:00 WT) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
12. Śląsk Wrocław - Miedź Legnica (Polsat Sport 16:45 WT) - piłka nożna, Puchar Polski
13. Szwecja - Polska (TVP Sport 17:50 WT) - piłka ręczna kobiet, Mistrzostwa Europy we Francji
14. Skelleftea AIK - HC Pilzno 1929 (Eurosport 2 18:00 WT) - hokej na lodzie, Liga Mistrzów
15. Fenerbahce Stambuł - Pinar Karsiyaka (Sportklub 18:15 WT) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
16. Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok (Polsat Sport 20:15 WT) - piłka nożna, Puchar Polski
17. ONICO Warszawa - GKS Katowice (Polsat Sport Extra 20:30 WT) - siatkówka mężczyzn, liga polska
18. Sampdoria Genua - SPAL 2013 (TVP Sport 20:40 WT) - piłka nożna, Puchar Włoch
19. Watford FC - Manchester City (C+ Sport 20:55 WT) - piłka nożna, liga angielska
20. HC PPD Zagrzeb - HC Nexe (Sportklub 21:00 WT) - piłka ręczna, Liga SEHA
21. Dania - Serbia (TVP Sport 21:30 WT) - piłka ręczna kobiet, Mistrzostwa Europy we Francji
22. Bologna FC - Crotone FC (TVP Sport 23:25 WT) - piłka nożna, Puchar Włoch
23. Wisła Sandomierz - Odra Opole (Polsat Sport 12:00 ŚR) - piłka nożna, Puchar Polski
24. Turk Telekom - Tofas SK (Sportklub 16:00 ŚR) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
25. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk (Polsat Sport 16:45 ŚR) - piłka nożna, Puchar Polski
26. Spartak Moskwa - Ural Jekaterynburg (nSport+ 17:25 ŚR) - piłka nożna, Puchar Rosji
27. US Sassuolo - Catania Calcio (TVP Sport 17:55 ŚR) - piłka nożna, Puchar Włoch
28. BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Grot Budowlani Łódź (Polsat Sport Extra 18:00 ŚR) - siatkówka kobiet, liga polska
29. Banvit BK - Afyon Belediyespor (Sportklub 18:15 ŚR) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
30. Holandia - Chorwacja (TVP Sport 20:00 ŚR) - piłka ręczna kobiet, Mistrzostwa Europy we Francji
31. Chrobry Głogów - Legia Warszawa (Polsat Sport 20:15 ŚR) - piłka nożna, Puchar Polski
32. HC Metalurg AD Skopje - HC Vardar Skopje (Sportklub 20:15 ŚR) - piłka ręczna, Liga SEHA
33. Chievo Verona - Cagliari Calcio (TVP Sport 20:40 ŚR) - piłka nożna, Puchar Włoch
34. Manchester United - Arsenal Londyn (C+ Sport 20:55 ŚR) - piłka nożna, liga angielska
35. Norwegia - Rumunia (TVP Sport 23:25 ŚR) - piłka ręczna kobiet, Mistrzostwa Europy we Francji
36. Rozwój Katowice - Górnik Zabrze (Polsat Sport 12:00 CZW) - piłka nożna, Puchar Polski
37. Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra (Polsat Sport Extra 17:30 CZW) - koszykówka mężczyzn, liga polska
38. Genoa CFC - Virtus Entella (TVP Sport 17:55 CZW) - piłka nożna, Puchar Włoch
39. Rhein-Neckar Lowen - SC Magdeburg (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka
40. Feyenoord Rotterdam - VVV-Venlo (Polsat Sport Extra 19:55 CZW) - piłka nożna, liga holenderska
41. Wigry Suwałki - Raków Częstochowa (Polsat Sport 20:15 CZW) - piłka nożna, Puchar Polski
42. Gaziantep Basketbol - Bahcesehir Koleji (Sportklub 20:45 CZW) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
43. KGHM Zagłębie Lubin - Piast Gliwice (Eurosport 2 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska
44. E.Leclerc Radomka Radom - Energa MKS Kalisz (Polsat Sport 17:30 PT) - siatkówka kobiet, liga polska
45. PGE VIVE Kielce - KPR Gwardia Opole (nSport+ 18:15 PT) - piłka ręczna, liga polska
46. SSV Jahn Regensburg - 1.FC Koln (Eleven Sports 2 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
47. Panathinaikos Ateny - Fenerbahce Stambuł (Polsat Sport News 20:15 PT) - koszykówka mężczyzn, Euroliga
48. Lech Poznań - Śląsk Wrocław (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska
49. Werder Brema - Fortuna Dusseldorf (C+ Sport 2 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka
50. Juventus Turyn - Inter Mediolan (Eleven Sports 1 20:25 PT) - piłka nożna, liga włoska
51. Trefl Gdańsk - ONICO Warszawa (Polsat Sport 20:30 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska
52. ALBA Berlin - Fraport Skyliners (Sportklub 20:30 PT) - koszykówka mężczyzn, liga niemiecka
53. CD Leganes - Getafe CF (C+ Now, nSport+ 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska
54. West Bromwich Albion - Aston Villa (Eleven Sports 2 20:55 PT) - piłka nożna, 2.liga angielska
55. Winnipeg Jets - St. Louis Blues (TVP Sport 2:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL
56. Milwaukee Bucks - Golden State Warriors (C+ Sport 3:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA
57. Pinar Karsiyaka - Turk Telekom (Sportklub 11:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
58. King Szczecin - Polpharma Starogard Gdański (Polsat Sport 12:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska
59. Atletico Madryt - Deportivo Alaves (C+ Sport 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
60. 1.FC Heidenheim - MSV Duisburg (Eleven Sports 1 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
61. Galatasaray Stambuł - Banvit BK (Sportklub 13:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
62. Bournemouth AFC - Liverpool FC (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
63. Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
64. SSC Napoli - Frosinone Calcio (Eleven Sports 2 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
65. Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec (nSport+, C+ Now 15:10 SOB) - piłka nożna, liga polska
66. Bayern Monachium - 1.FC Nurnberg (C+ Sport 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
67. Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Dortmund (Eleven Sports 1 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
68. VfL Wolfsburg - TSG 1899 Hoffenheim (Eleven Sports 4 15:30 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
69. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Titisee-Neustadt* (TVP Sport, Eurosport 1 15:30 SOB)
70. Manchester United - Fulham Londyn (C+ Sport 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska
71. Valencia CF - Sevilla FC (Eleven Sports 3 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
72. Slavia Praga - Mlada Boleslav (Polsat Sport Extra 16:55 SOB) - piłka nożna, liga czeska
73. Admira Wacker Modling - Red Bull Salzburg (Sportklub 17:00 SOB) - piłka nożna, liga austriacka
74. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu Warta Zawiercie (Polsat Sport 17:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
75. Korona Kielce - Wisła Płock (C+ Sport 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
76. Cagliari Calcio - AS Roma (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
77. Chelsea Londyn - Manchester City (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
78. Villarreal CF - Celta Vigo (C+ Now, nSport+ 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
79. Hertha Berlin - Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
80. PEC Zwolle - Ajax Amsterdam (Polsat Sport News 18:25 SOB) - piłka nożna, liga holenderska
81. Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok (C+ Sport 20:05 SOB) - piłka nożna, liga polska
82. HC Zeleznicar Sarajewo - HC Vardar Skopje (Sportklub 20:15 SOB) - piłka ręczna, Liga SEHA
83. Lardini Filottrano - Bosca S.Bernardo Cuneo (nSport+ 20:25 SOB) - siatkówka kobiet, liga włoska
84. Lazio Rzym - Sampdoria Genua (Eleven Sports 1 20:25 SOB) - piłka nożna, liga włoska
85. Chemik Bydgoszcz - Stocznia Szczecin (Polsat Sport Extra 20:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
86. PSV Eindhoven - Excelsior Rotterdam (Polsat Sport News 20:30 SOB) - piłka nożna, liga holenderska
87. Espanyol Barcelona - FC Barcelona (C+ 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
88. Leicester City - Tottenham Hotspur (C+ Sport 2 20:40 SOB) - piłka nożna, liga angielska
89. Kell Brook - Michael Zerafa (Polsat Sport 21:00 SOB) - boks, gala w Sheffield    
90. Valencia BC - Morabanc Andorra (Sportklub 22:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
91. Azimut Leo Shoes Modena - Emma Villas Siena (Polsat Sport Extra 23:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
92. Dallas Mavericks - Houston Rockets (C+ Sport 0:00 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA
93. Ottawa Senators - Pittsburgh Penguins (TVP Sport 1:00 ND) - hokej na lodzie, NHL
94. Vasyl Lomachenko - Jose Pedraza (Polsat Sport Extra 2:00 ND) - boks, walka o pasy WBA i WBO w Nowym Jorku
95. Max Holloway - Brian Ortega (Polsat Sport 4:00 ND) - sporty walki, gala UFC 231
96. Valentina Shevchenko - Joanna Jędrzejczyk (Polsat Sport 4:00 ND) - sporty walki, gala UFC 231
97. SD Eibar - Levante UD (Eleven Sports 2 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
98. US Sassuolo - AC Fiorentina (Eleven Sports 1 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
99. ROSA Radom - Legia Warszawa (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska
100. MKS Zagłębie Lubin - KS Azoty-Puławy (nSport+ 12:45 ND) - piłka ręczna, liga polska
101. 1.FC Magdeburg - 1.FC Union Berlin (Eleven Sports 3 13:30 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
102. FC Emmen - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska
103. PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska
104. Parma FC - Chievo Verona (Eleven Sports 2 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
105. CCC Polkowice - InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski (Sportklub 15:00 ND) - koszykówka kobiet, liga polska
106. Górnik Zabrze - Miedź Legnica (C+ Sport 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska
107. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Titisee-Neustadt* (TVP Sport, Eurosport 1 15:30 ND)
108. 1.FSV Mainz - Hannover 96 (Eleven Sports 3 15:30 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
109. SD Huesca - Real Madryt (Eleven Sports 1 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
110. Newcastle United - Wolverhampton Wanderers (C+ Sport 2 16:55 ND) - piłka nożna, liga angielska
111. Sparta Praga - FK Teplice (Polsat Sport News 16:55 ND) - piłka nożna, liga czeska
112. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Chimki Moskwa (Eurosport 2 17:30 ND) - koszykówka mężczyzn, Liga VTB
113. Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin (Polsat Sport 17:30 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska
114. HC Metalurg AD Skopje - HC Mieszków Brześć (Sportklub 17:30 ND) - piłka ręczna, Liga SEHA
115. Lechia Gdańsk - Legia Warszawa (C+ 17:40 ND) - piłka nożna, liga polska
116. Borussia Monchengladbach - VfB Stuttgart (C+ Sport 17:50 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
117. Genoa CFC - SPAL 2013 (Eleven Sports 2 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
118. Kioene Padwa - Sir Safety Conad Perugia (Polsat Sport Extra 18:00 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
119. Real Sociedad - Real Valladolid (C+ Now, nSport+ 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
120. Real Madryt - Herbalife Gran Canaria (Sportklub 19:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
121. AC Milan - Torino FC (Eleven Sports 1 20:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
122. Chemik Police - Grot Budowlani Łódź (Polsat Sport 20:30 ND) - siatkówka kobiet, liga polska
123. Real Betis - Rayo Vallecano (Eleven Sports 2 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
124. Detroit Pistons - New Orleans Pelicans (C+ Sport 2 21:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA
125. Istanbul BBSK - Fenerbahce Stambuł (Sportklub 21:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka

 

 

 

 

 

 

 

1. Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 2
2. ENEA PTPS Piła - E.Leclerc Radomka Radom 1
3. Tatran Presov - HC CSA Steaua Bukareszt 1
4. Chorwacja - Węgry 1
5. SFC Opava - Slavia Praga 2
6. Atalanta Bergamo - SSC Napoli 2
7. Holandia - Hiszpania 2
8. Levante UD - Athletic Bilbao 2
9. New Jersey Devils - Tampa Bay Lightning 2
10. Puszcza Niepołomice - Wisła Płock 2


11. Darussafaka Tekfen - Galatasaray Stambuł 2
12. Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 1
13. Szwecja - Polska 2
14. Skelleftea AIK - HC Pilzno 1929 1
15. Fenerbahce Stambuł - Pinar Karsiyaka 1
16. Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok 2
17. ONICO Warszawa - GKS Katowice 1
18. Sampdoria Genua - SPAL 2013 1
19. Watford FC - Manchester City 2
20. HC PPD Zagrzeb - HC Nexe 1


21. Dania - Serbia 1
22. Bologna FC - Crotone FC 1
23. Wisła Sandomierz - Odra Opole 1
24. Turk Telekom - Tofas SK 2
25. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk 2
26. Spartak Moskwa - Ural Jekaterynburg 1
27. US Sassuolo - Catania Calcio 1
28. BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Grot Budowlani Łódź 2
29. Banvit BK - Afyon Belediyespor 1
30. Holandia - Chorwacja 2


31. Chrobry Głogów - Legia Warszawa 2
32. HC Metalurg AD Skopje - HC Vardar Skopje 2
33. Chievo Verona - Cagliari Calcio 2
34. Manchester United - Arsenal Londyn 2
35. Norwegia - Rumunia 1
36. Rozwój Katowice - Górnik Zabrze 2
37. Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra 2
38. Genoa CFC - Virtus Entella 1
39. Rhein-Neckar Lowen - SC Magdeburg 1
40. Feyenoord Rotterdam - VVV-Venlo 1


41. Wigry Suwałki - Raków Częstochowa 2
42. Gaziantep Basketbol - Bahcesehir Koleji 1
43. KGHM Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 1
44. E.Leclerc Radomka Radom - Energa MKS Kalisz 1
45. PGE VIVE Kielce - KPR Gwardia Opole 1
46. SSV Jahn Regensburg - 1.FC Koln 2
47. Panathinaikos Ateny - Fenerbahce Stambuł 2
48. Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1
49. Werder Brema - Fortuna Dusseldorf 1
50. Juventus Turyn - Inter Mediolan 1


51. Trefl Gdańsk - ONICO Warszawa 1
52. ALBA Berlin - Fraport Skyliners 1
53. CD Leganes - Getafe CF 1
54. West Bromwich Albion - Aston Villa 1
55. Winnipeg Jets - St. Louis Blues 1
56. Milwaukee Bucks - Golden State Warriors 2
57. Pinar Karsiyaka - Turk Telekom 1
58. King Szczecin - Polpharma Starogard Gdański 1
59. Atletico Madryt - Deportivo Alaves 1
60. 1.FC Heidenheim - MSV Duisburg X


61. Galatasaray Stambuł - Banvit BK 1
62. Bournemouth AFC - Liverpool FC 2
63. Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów 1
64. SSC Napoli - Frosinone Calcio 1
65. Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec 1
66. Bayern Monachium - 1.FC Nurnberg 1
67. Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Dortmund X
68. VfL Wolfsburg - TSG 1899 Hoffenheim 2
69. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Titisee-Neustadt - Polska
70. Manchester United - Fulham Londyn 1


71. Valencia CF - Sevilla FC 2
72. Slavia Praga - Mlada Boleslav 1
73. Admira Wacker Modling - Red Bull Salzburg 2
74. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1
75. Korona Kielce - Wisła Płock 1
76. Cagliari Calcio - AS Roma 2
77. Chelsea Londyn - Manchester City 1
78. Villarreal CF - Celta Vigo 1
79. Hertha Berlin - Eintracht Frankfurt 1
80. PEC Zwolle - Ajax Amsterdam 2


81. Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 2
82. HC Zeleznicar Sarajewo - HC Vardar Skopje 2
83. Lardini Filottrano - Bosca S.Bernardo Cuneo 1
84. Lazio Rzym - Sampdoria Genua 1
85. Chemik Bydgoszcz - Stocznia Szczecin 1
86. PSV Eindhoven - Excelsior Rotterdam 1
87. Espanyol Barcelona - FC Barcelona 2
88. Leicester City - Tottenham Hotspur 2
89. Kell Brook - Michael Zerafa 1
90. Valencia BC - Morabanc Andorra 1


91. Azimut Leo Shoes Modena - Emma Villas Siena 1
92. Dallas Mavericks - Houston Rockets 1
93. Ottawa Senators - Pittsburgh Penguins 2
94. Vasyl Lomachenko - Jose Pedraza 1
95. Max Holloway - Brian Ortega 1
96. Valentina Shevchenko - Joanna Jędrzejczyk 2
97. SD Eibar - Levante UD 1
98. US Sassuolo - AC Fiorentina 2
99. ROSA Radom - Legia Warszawa 1
100. MKS Zagłębie Lubin - KS Azoty-Puławy 2


101. 1.FC Magdeburg - 1.FC Union Berlin 2
102. FC Emmen - Feyenoord Rotterdam 2
103. PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom 1
104. Parma FC - Chievo Verona 1
105. CCC Polkowice - InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski 1
106. Górnik Zabrze - Miedź Legnica 1
107. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Titisee-Neustadt - Kamil Stoch
108. 1.FSV Mainz - Hannover 96 1
109. SD Huesca - Real Madryt 2
110. Newcastle United - Wolverhampton Wanderers 1


111. Sparta Praga - FK Teplice 1
112. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Chimki Moskwa 1
113. Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 1
114. HC Metalurg AD Skopje - HC Mieszków Brześć 2
115. Lechia Gdańsk - Legia Warszawa X
116. Borussia Monchengladbach - VfB Stuttgart 1
117. Genoa CFC - SPAL 2013 1
118. Kioene Padwa - Sir Safety Conad Perugia 2
119. Real Sociedad - Real Valladolid 1
120. Real Madryt - Herbalife Gran Canaria 1


121. AC Milan - Torino FC 1
122. Chemik Police - Grot Budowlani Łódź 1
123. Real Betis - Rayo Vallecano 1
124. Detroit Pistons - New Orleans Pelicans 1
125. Istanbul BBSK - Fenerbahce Stambuł 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 47
Obowiązuje na dni: 3-9.12.2018


2. ENEA PTPS Piła - E.Leclerc Radomka Radom 1
3. Tatran Presov - HC CSA Steaua Bukareszt 1
4. Chorwacja - Węgry 2
5. SFC Opava - Slavia Praga 2
6. Atalanta Bergamo - SSC Napoli 2
7. Holandia - Hiszpania 1
10. Puszcza Niepołomice - Wisła Płock 2
12. Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 1
13. Szwecja - Polska 1
14. Skelleftea AIK - HC Pilzno 1929 1


15. Fenerbahce Stambuł - Pinar Karsiyaka 1
17. ONICO Warszawa - GKS Katowice 1
18. Sampdoria Genua - SPAL 2013 1
19. Watford FC - Manchester City 2
20. HC PPD Zagrzeb - HC Nexe 1
21. Dania - Serbia 1
22. Bologna FC - Crotone FC 1
23. Wisła Sandomierz - Odra Opole 2
25. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk 2
26. Spartak Moskwa - Ural Jekaterynburg 1


27. US Sassuolo - Catania Calcio 1
28. BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Grot Budowlani Łódź 2
30. Holandia - Chorwacja 1
31. Chrobry Głogów - Legia Warszawa 2
32. HC Metalurg AD Skopje - HC Vardar Skopje 2
34. Manchester United - Arsenal Londyn 1
35. Norwegia - Rumunia 1
36. Rozwój Katowice - Górnik Zabrze 2
38. Genoa CFC - Virtus Entella 1
40. Feyenoord Rotterdam - VVV-Venlo 1


41. Wigry Suwałki - Raków Częstochowa 2
43. KGHM Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 1
45. PGE VIVE Kielce - KPR Gwardia Opole 1
46. SSV Jahn Regensburg - 1.FC Koln 2
47. Panathinaikos Ateny - Fenerbahce Stambuł 1
48. Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1
49. Werder Brema - Fortuna Dusseldorf 1
50. Juventus Turyn - Inter Mediolan 1
52. ALBA Berlin - Fraport Skyliners 1
55. Winnipeg Jets - St. Louis Blues 1


56. Milwaukee Bucks - Golden State Warriors 1
57. Pinar Karsiyaka - Turk Telekom 1
58. King Szczecin - Polpharma Starogard Gdański 1
59. Atletico Madryt - Deportivo Alaves 1
60. 1.FC Heidenheim - MSV Duisburg 1
61. Galatasaray Stambuł - Banvit BK 1
62. Bournemouth AFC - Liverpool FC 2
63. Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów 1
64. SSC Napoli - Frosinone Calcio 1
65. Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec 1


66. Bayern Monachium - 1.FC Nurnberg 1
67. Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Dortmund 2
69. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Titisee-Neustadt - Polska
70. Manchester United - Fulham Londyn 1
72. Slavia Praga - Mlada Boleslav 1
73. Admira Wacker Modling - Red Bull Salzburg 2
74. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1
75. Korona Kielce - Wisła Płock 1
76. Cagliari Calcio - AS Roma 2
77. Chelsea Londyn - Manchester City 2


78. Villarreal CF - Celta Vigo 1
80. PEC Zwolle - Ajax Amsterdam 2
81. Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 1
82. HC Zeleznicar Sarajewo - HC Vardar Skopje 2
83. Lardini Filottrano - Bosca S.Bernardo Cuneo 2
84. Lazio Rzym - Sampdoria Genua 1
86. PSV Eindhoven - Excelsior Rotterdam 1
87. Espanyol Barcelona - FC Barcelona 2
88. Leicester City - Tottenham Hotspur 2
89. Kell Brook - Michael Zerafa 1


91. Azimut Leo Shoes Modena - Emma Villas Siena 1
92. Dallas Mavericks - Houston Rockets 2
94. Vasyl Lomachenko - Jose Pedraza 1
96. Valentina Shevchenko - Joanna Jędrzejczyk 2
97. SD Eibar - Levante UD 1
100. MKS Zagłębie Lubin - KS Azoty-Puławy 2
102. FC Emmen - Feyenoord Rotterdam 2
103. PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom 1
104. Parma FC - Chievo Verona 1
105. CCC Polkowice - InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski 1


106. Górnik Zabrze - Miedź Legnica 1
108. 1.FSV Mainz - Hannover 96 1
109. SD Huesca - Real Madryt 2
111. Sparta Praga - FK Teplice 1
112. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Chimki Moskwa 2
113. Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 1
115. Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1
116. Borussia Monchengladbach - VfB Stuttgart 1
117. Genoa CFC - SPAL 2013 1
118. Kioene Padwa - Sir Safety Conad Perugia 2


119. Real Sociedad - Real Valladolid 1
120. Real Madryt - Herbalife Gran Canaria 1
121. AC Milan - Torino FC 1
122. Chemik Police - Grot Budowlani Łódź 1
123. Real Betis - Rayo Vallecano 1
124. Detroit Pistons - New Orleans Pelicans 1
125. Istanbul BBSK - Fenerbahce Stambuł 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 2
2. ENEA PTPS Piła - E.Leclerc Radomka Radom 1
3. Tatran Presov - HC CSA Steaua Bukareszt 1
4. Chorwacja - Węgry 1
5. SFC Opava - Slavia Praga 2
6. Atalanta Bergamo - SSC Napoli 2
7. Holandia - Hiszpania 2
8. Levante UD - Athletic Bilbao 2
9. New Jersey Devils - Tampa Bay Lightning 2
10. Puszcza Niepołomice - Wisła Płock 2


11. Darussafaka Tekfen - Galatasaray Stambuł 2
12. Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 1
13. Szwecja - Polska 2
14. Skelleftea AIK - HC Pilzno 1929 1
15. Fenerbahce Stambuł - Pinar Karsiyaka 1
16. Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok 1
17. ONICO Warszawa - GKS Katowice 1
18. Sampdoria Genua - SPAL 2013 1
19. Watford FC - Manchester City 2
20. HC PPD Zagrzeb - HC Nexe 1


21. Dania - Serbia 1
22. Bologna FC - Crotone FC 1
23. Wisła Sandomierz - Odra Opole 1
24. Turk Telekom - Tofas SK 2
25. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk 2
26. Spartak Moskwa - Ural Jekaterynburg 1
27. US Sassuolo - Catania Calcio 1
28. BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Grot Budowlani Łódź 2
29. Banvit BK - Afyon Belediyespor 1
30. Holandia - Chorwacja 1


31. Chrobry Głogów - Legia Warszawa 2
32. HC Metalurg AD Skopje - HC Vardar Skopje 2
33. Chievo Verona - Cagliari Calcio 2
34. Manchester United - Arsenal Londyn 2
35. Norwegia - Rumunia 1
36. Rozwój Katowice - Górnik Zabrze 2
37. Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra 2
38. Genoa CFC - Virtus Entella 1
39. Rhein-Neckar Lowen - SC Magdeburg 1
40. Feyenoord Rotterdam - VVV-Venlo 1


41. Wigry Suwałki - Raków Częstochowa 2
42. Gaziantep Basketbol - Bahcesehir Koleji 1
43. KGHM Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 1
44. E.Leclerc Radomka Radom - Energa MKS Kalisz 1
45. PGE VIVE Kielce - KPR Gwardia Opole 1
46. SSV Jahn Regensburg - 1.FC Koln 2
47. Panathinaikos Ateny - Fenerbahce Stambuł 2
48. Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1
49. Werder Brema - Fortuna Dusseldorf 1
50. Juventus Turyn - Inter Mediolan 1


51. Trefl Gdańsk - ONICO Warszawa 1
52. ALBA Berlin - Fraport Skyliners 1
53. CD Leganes - Getafe CF 1
54. West Bromwich Albion - Aston Villa 1
55. Winnipeg Jets - St. Louis Blues 1
56. Milwaukee Bucks - Golden State Warriors 2
57. Pinar Karsiyaka - Turk Telekom 1
58. King Szczecin - Polpharma Starogard Gdański 1
59. Atletico Madryt - Deportivo Alaves 1
60. 1.FC Heidenheim - MSV Duisburg X


61. Galatasaray Stambuł - Banvit BK 1
62. Bournemouth AFC - Liverpool FC 2
63. Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów 2
64. SSC Napoli - Frosinone Calcio 1
65. Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec 1
66. Bayern Monachium - 1.FC Nurnberg 1
67. Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Dortmund X
68. VfL Wolfsburg - TSG 1899 Hoffenheim 2
69. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Titisee-Neustadt - Polska
70. Manchester United - Fulham Londyn 1


71. Valencia CF - Sevilla FC 2
72. Slavia Praga - Mlada Boleslav 1
73. Admira Wacker Modling - Red Bull Salzburg 2
74. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1
75. Korona Kielce - Wisła Płock 1
76. Cagliari Calcio - AS Roma 2
77. Chelsea Londyn - Manchester City 2
78. Villarreal CF - Celta Vigo 1
79. Hertha Berlin - Eintracht Frankfurt 1
80. PEC Zwolle - Ajax Amsterdam 2


81. Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 2
82. HC Zeleznicar Sarajewo - HC Vardar Skopje 2
83. Lardini Filottrano - Bosca S.Bernardo Cuneo 1
84. Lazio Rzym - Sampdoria Genua 1
85. Chemik Bydgoszcz - Stocznia Szczecin 1
86. PSV Eindhoven - Excelsior Rotterdam 1
87. Espanyol Barcelona - FC Barcelona 2
88. Leicester City - Tottenham Hotspur 2
89. Kell Brook - Michael Zerafa 1
90. Valencia BC - Morabanc Andorra 1


91. Azimut Leo Shoes Modena - Emma Villas Siena 1
92. Dallas Mavericks - Houston Rockets 1
93. Ottawa Senators - Pittsburgh Penguins 2
94. Vasyl Lomachenko - Jose Pedraza 1
95. Max Holloway - Brian Ortega 1
96. Valentina Shevchenko - Joanna Jędrzejczyk 2
97. SD Eibar - Levante UD 1
98. US Sassuolo - AC Fiorentina 2
99. ROSA Radom - Legia Warszawa 1
100. MKS Zagłębie Lubin - KS Azoty-Puławy 2


101. 1.FC Magdeburg - 1.FC Union Berlin 2
102. FC Emmen - Feyenoord Rotterdam 2
103. PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom 1
104. Parma FC - Chievo Verona 1
105. CCC Polkowice - InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski 1
106. Górnik Zabrze - Miedź Legnica 1
107. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Titisee-Neustadt - Kamil Stoch
108. 1.FSV Mainz - Hannover 96 1
109. SD Huesca - Real Madryt 2
110. Newcastle United - Wolverhampton Wanderers 1


111. Sparta Praga - FK Teplice 1
112. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Chimki Moskwa 1
113. Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 1
114. HC Metalurg AD Skopje - HC Mieszków Brześć 2
115. Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1
116. Borussia Monchengladbach - VfB Stuttgart 1
117. Genoa CFC - SPAL 2013 1
118. Kioene Padwa - Sir Safety Conad Perugia 2
119. Real Sociedad - Real Valladolid 1
120. Real Madryt - Herbalife Gran Canaria 1


121. AC Milan - Torino FC 1
122. Chemik Police - Grot Budowlani Łódź 1
123. Real Betis - Rayo Vallecano 1
124. Detroit Pistons - New Orleans Pelicans 1
125. Istanbul BBSK - Fenerbahce Stambuł 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 47
Obowiązuje na dni: 3-9.12.2018

 


6. Atalanta Bergamo - SSC Napoli  2
10. Puszcza Niepołomice - Wisła Płock  2
12. Śląsk Wrocław - Miedź Legnica  2
13. Szwecja - Polska  2
16. Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok  1
18. Sampdoria Genua - SPAL 2013  1
19. Watford FC - Manchester City  2
23. Wisła Sandomierz - Odra Opole  1
25. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk  1
36. Rozwój Katowice - Górnik Zabrze  2

 


38. Genoa CFC - Virtus Entella  1
40. Feyenoord Rotterdam - VVV-Venlo  1
41. Wigry Suwałki - Raków Częstochowa  2
43. KGHM Zagłębie Lubin - Piast Gliwice  1
45. PGE VIVE Kielce - KPR Gwardia Opole  1
46. SSV Jahn Regensburg - 1.FC Koln  2
48. Lech Poznań - Śląsk Wrocław  1
49. Werder Brema - Fortuna Dusseldorf  1
50. Juventus Turyn - Inter Mediolan  1
56. Milwaukee Bucks - Golden State Warriors  2

 


59. Atletico Madryt - Deportivo Alaves  1
62. Bournemouth AFC - Liverpool FC  2
64. SSC Napoli - Frosinone Calcio  1
65. Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec  2
66. Bayern Monachium - 1.FC Nurnberg  1
67. Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Dortmund  2
68. VfL Wolfsburg - TSG 1899 Hoffenheim  1
69. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Titisee-Neustadt - Polska
70. Manchester United - Fulham Londyn  1
72. Slavia Praga - Mlada Boleslav  1

 


73. Admira Wacker Modling - Red Bull Salzburg  2
74. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu Warta Zawiercie  1
75. Korona Kielce - Wisła Płock  1
76. Cagliari Calcio - AS Roma  2
77. Chelsea Londyn - Manchester City  1
79. Hertha Berlin - Eintracht Frankfurt  1
80. PEC Zwolle - Ajax Amsterdam  2
81. Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok  1
83. Lardini Filottrano - Bosca S.Bernardo Cuneo  1
84. Lazio Rzym - Sampdoria Genua  2

 


85. Chemik Bydgoszcz - Stocznia Szczecin  1
86. PSV Eindhoven - Excelsior Rotterdam  1
87. Espanyol Barcelona - FC Barcelona  2
88. Leicester City - Tottenham Hotspur  2
89. Kell Brook - Michael Zerafa  1
90. Valencia BC - Morabanc Andorra  1
91. Azimut Leo Shoes Modena - Emma Villas Siena  1
92. Dallas Mavericks - Houston Rockets  2
96. Valentina Shevchenko - Joanna Jędrzejczyk  2
100. MKS Zagłębie Lubin - KS Azoty-Puławy  2

 


102. FC Emmen - Feyenoord Rotterdam  2
103. PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom  1
106. Górnik Zabrze - Miedź Legnica  1
109. SD Huesca - Real Madryt  2
110. Newcastle United - Wolverhampton Wanderers  1
111. Sparta Praga - FK Teplice  1
116. Borussia Monchengladbach - VfB Stuttgart  1
117. Genoa CFC - SPAL 2013  1
118. Kioene Padwa - Sir Safety Conad Perugia  2
119. Real Sociedad - Real Valladolid  1

 


120. Real Madryt - Herbalife Gran Canaria  1
121. AC Milan - Torino FC  1
122. Chemik Police - Grot Budowlani Łódź  2
124. Detroit Pistons - New Orleans Pelicans  1

 

Edited by aro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 48
Obowiązuje na dni: 10-16.12.2018

2. AS Monaco - Borussia Dortmund (Polsat Sport Premium 1 13:50 WT) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów
3. FC Barcelona - Tottenham Hotspur (Polsat Sport Premium 1 15:50 WT) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów
4. HC CSA Steaua Bukareszt - HC PPD Zagrzeb (Sportklub 17:00 WT) - piłka ręczna, Liga SEHA
5. Hiszpania - Rumunia (TVP Sport 17:50 WT) - piłka ręczna kobiet, Mistrzostwa Europy we Francji
6. STS Olimpia Sulęcin - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki (Polsat Sport Extra 18:00 WT) - siatkówka mężczyzn, 1.liga polska
7. Schalke 04 Gelsenkirchen - Lokomotiw Moskwa (Polsat Sport Premium 1 18:45 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
8. Galatasaray Stambuł - FC Porto (Polsat Sport Premium 2 18:45 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
9. Arka Gdynia - ALBA Berlin (Eurosport 1 20:30 WT) - koszykówka mężczyzn, Eurocup
10. Liverpool FC - SSC Napoli (Polsat Sport Premium 1 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
11. FC Barcelona - Tottenham Hotspur (Polsat Sport Premium 2 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
12. Inter Mediolan - PSV Eindhoven (Polsat Sport Premium 3 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
13. AS Monaco - Borussia Dortmund (Polsat Sport Premium 4 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
14. Club Brugge - Atletico Madryt (Polsat Sport Premium 5 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
15. Crvena Zvezda Belgrad - Paris Saint-Germain (Polsat Sport Premium 6 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
16. Holandia - Norwegia (TVP Sport 20:50 WT) - piłka ręczna kobiet, Mistrzostwa Europy we Francji
17. Young Boys Berno - Juventus Turyn (Polsat Sport Premium 1 13:50 ŚR) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów
18. Dania - Czarnogóra (TVP Sport 15:35 ŚR) - piłka ręczna kobiet, Mistrzostwa Europy we Francji
19. Ajax Amsterdam - Bayern Monachium (Polsat Sport Premium 1 15:50 ŚR) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów
20. HC Mieszkow Brześć - HC Zeleznicar 1949 Sarajewo (Sportklub 17:00 ŚR) - piłka ręczna, Liga SEHA
21. Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polsat Sport Extra 17:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, liga polska
22. Szwecja - Rosja (TVP Sport 17:50 ŚR) - piłka ręczna kobiet, Mistrzostwa Europy we Francji
23. Anwil Włocławek - Ventspils BK (Eleven Sports 1 18:25 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Liga Mistrzów
24. Real Madryt - CSKA Moskwa (Polsat Sport Premium 1 18:45 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
25. Viktoria Pilzno - AS Roma (Polsat Sport Premium 2 18:45 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
26. UNICS Kazań - Unicaja Malaga (Sportklub 19:00 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Eurocup
27. HC Vardar Skopje - Tatran Presov (Sportklub 20:15 ŚR) - piłka ręczna, Liga SEHA 
28. ONICO Warszawa - Indykpol AZS Olsztyn (Polsat Sport Extra 20:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, liga polska
29. Ajax Amsterdam - Bayern Monachium (Polsat Sport Premium 1, TVP 1, TVP Sport 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
30. Valencia CF - Manchester United (Polsat Sport Premium 2 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
31. Benfica Lizbona - AEK Ateny (Polsat Sport Premium 3 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
32. Szachtar Donieck - Olympique Lyon (Polsat Sport Premium 4 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
33. Manchester City - TSG 1899 Hoffenheim (Polsat Sport Premium 5 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
34. Young Boys Berno - Juventus Turyn (Polsat Sport Premium 6 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
35. MKS Ślepsk Suwałki - KS Gwardia Wrocław (Polsat Sport 18:00 CZW) - siatkówka mężczyzn, 1.liga polska
36. Rapid Wiedeń - Rangers FC (Polsat Sport Premium 1 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
37. Villarreal CF - Spartak Moskwa (Polsat Sport Premium 2 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
38. Sevilla FC - FK Krasnodar (Polsat Sport Premium 3 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
39. Besiktas Stambuł - Malmo FF (Polsat Sport Premium 4 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
40. KRC Genk - Sarpsborg FF (Polsat Sport Premium 5 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
41. Akhisar Belediye - Standard Liege (Polsat Sport Premium 6 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
42. TVB 1898 Stuttgart - SG BBM Bietigheim (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka
43. Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź (Polsat Sport 20:30 CZW) - siatkówka kobiet, liga polska
44. Real Madryt - FC Barcelona (Polsat Sport Extra 20:45 CZW) - koszykówka mężczyzn, Euroliga
45. Olympiakos Pireus - AC Milan (Polsat Sport Premium 1 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
46. Celtic Glasgow - Red Bull Salzburg (Polsat Sport Premium 2 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
47. RB Lipsk - Rosenborg Trondheim (Polsat Sport Premium 3 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
48. FC Kopenhaga - Girondins Bordeaux (Polsat Sport Premium 4 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
49. Slavia Praga - Zenit Sankt Petersburg (Polsat Sport Premium 5 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
50. Arsenal Londyn - Qarabag Agdam (Polsat Sport Premium 6 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
51. Columbus Blue Jackets - Los Angeles Kings (TVP Sport 1:00 PT) - hokej na lodzie, NHL 
52. Wisła Płock - Wisła Kraków (Eurosport 2 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska
53. ENEA PTPS Piła - Energa MKS Kalisz (Polsat Sport 17:30 PT) - siatkówka kobiet, liga polska
54. MSV Duisburg - HSV Hamburg (Eleven Sports 1 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
55. Rekord Bielsko-Biała - Gatta Active Zduńska Wola (Sportklub 20:00 PT) - futsal, liga polska
56. Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska
57. 1.FC Nurnberg - VfL Wolfsburg (Eleven Sprots 1 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka
58. Sheffield United - West Bromwich Albion (Eleven Sports 2 20:40 PT) - piłka nożna, 2.liga angielska
59. Celta Vigo - CD Leganes (nSport+ 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska
60. Pittsburgh Penguins - Boston Bruins (TVP Sport 1:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL 
61. Philadelphia 76ers - Indiana Pacers (C+ Sport 1:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA
62. Fenerbahce Stambuł - Afyon Belediyespor (Sportklub 11:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
63. MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek (Polsat Sport 12:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska
64. Getafe CF - Real Sociedad (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
65. 1.FC Union Berlin - VfL Bochum (Eleven Sports 2 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
66. Manchester City - Everton FC (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
67. PGE Skra Bełchatów - Stocznia Szczecin (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, 1.liga polska
68. CCC Polkowice - Wisła Can-Pack Kraków (Sportklub 15:00 SOB) - koszykówka kobiet, liga polska
69. Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin (nSport+ 15:10 SOB) - piłka nożna, liga polska
70. TSG 1899 Hoffenheim - Borussia Monchengladbach (C+ Sport 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
71. Hannover 96 - Bayern Monachium (Eleven Sports 1 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
72. FC Augsburg - Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 2 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
73. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Engelbergu* (TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1 15:45 SOB)
74. Tottenham Hotspur - Burnley FC (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska
75. Real Valladolid - Atletico Madryt (C+ 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
76. 1.FK Przybram - Sparta Praga (Polsat Sport Extra 17:00 SOB) - piłka nożna, liga czeska
77. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice (Polsat Sport 17:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
78. Górnik Zabrze - Arka Gdynia (C+ Sport 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
79. Inter Mediolan - Udinese Calcio (Eleven Sports 1 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
80. Iberostar Tenerife - Kirolbet Baskonia (Sportklub 18:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
81. Borussia Dortmund - Werder Brema (C+ Now 18:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
82. Fulham Londyn - West Ham United (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
83. Real Madryt - Rayo Vallecano (C+ 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
84. Heracles Almelo - PSV Eindhoven (Polsat Sport News 19:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska
85. Legia Warszawa - Piast Gliwice (C+ Sport 20:00 SOB) - piłka nożna, liga polska
86. Paweł Pawlak - Daniel Skibiński (Polsat Sport 20:00 SOB) - sporty walki, gala Babilon MMA 6
87. RK Izvidac - HC PPD Zagrzeb (Sportklub 20:00 SOB) - piłka ręczna, Liga SEHA
88. Torino FC - Juventus Turyn (Eleven Sports 1 20:25 SOB) - piłka nożna, liga włoska
89. Zanetti Bergamo - Club Italia Crai (nSport+ 20:25 SOB) - siatkówka kobiet, liga włoska
90. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu Warta Zawiercie (Polsat Sport Extra 20:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
91. SD Eibar - Valencia CF (Eleven Sports 2 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
92. Gaziantep Basketbol - Tofas SK (Sportklub 21:45 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
93. Orlando Magic - Utah Jazz (C+ Sport 2 23:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA
94. Kevin Lee - Al Iaquinta (Polsat Sport 4:00 ND) - sporty walki, gala UFC Fight Night
95. Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye Basketbol - Galatasaray Stambuł (Sportklub 11:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
96. Sevilla FC - Girona FC (C+ Sport 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
97. SPAL 2013 - Chievo Verona (Eleven Sports 1 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
98. Arka Gdynia - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska
99. Erzgebirge Aue - SV Darmstadt (Eleven Sports 2 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
100. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Engelbergu* (TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1 14:15 ND)
101. Southampton FC - Arsenal Londyn (C+ Sport 2 14:25 ND) - piłka nożna, liga angielska
102. Ajax Amsterdam - De Graafschap (Polsat Sport News 14:30 ND) - piłka nożna, liga holenderska
103. Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka kobiet, liga polska
104. Sampdoria Genua - Parma FC (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
105. AC Fiorentina - Empoli FC (Eleven Sports 3 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
106. Bayern Monachium - ALBA Berlin (Sportklub 15:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga niemiecka
107. Śląsk Wrocław - Korona Kielce (C+ Sport 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska
108. RB Lipsk - 1.FSV Mainz (Eleven Sports 2 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
109. Espanyol Barcelona - Real Betis (C+ Now, nSport+ 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
110. Liverpool FC - Manchester United (C+ Sport 2 16:55 ND) - piłka nożna, liga angielska
111. Austria Wiedeń - Rapid Wiedeń (Sportklub 17:00 ND) - piłka nożna, liga austriacka
112. Jastrzębski Węgiel - ONICO Warszawa (Polsat Sport 17:30 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska
113. Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań (C+ 17:40 ND) - piłka nożna, liga polska
114. Cagliari Calcio - SSC Napoli (Eleven Sports 1 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
115. Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
116. Itas Trentino - Azimut Leo Shoes Modena (Polsat Sport News 18:00 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
117. SD Huesca - Villarreal CF (Eleven Sports 3 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
118. Unicaja Malaga - FC Barcelona (Sportklub 19:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
119. AS Roma - Genoa CFC (Eleven Sports 20:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
120. Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin (Polsat Sport 20:30 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska
121. Feyenoord Rotterdam - Fortuna Sittard (Polsat Sport News 20:30 ND) - piłka nożna, liga holenderska
122. Levante UD - FC Barcelona (Eleven Sports 1 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
123. Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers (C+ Sport 2 21:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA
124. HC Nexe - HC Metalurg AD Skopje (Sportklub 21:30 ND) - piłka ręczna, Liga SEHA

 

PS: Przepraszam za błąd w numeracji, ale jeden mecz wyleciał z powodu tego, że późno wrzuciłem zestaw par i już nie chciało mi się znów zmieniać każdego numerka. 

 

 

 

 

 

 

 

2. AS Monaco - Borussia Dortmund 2
3. FC Barcelona - Tottenham Hotspur 1
4. HC CSA Steaua Bukareszt - HC PPD Zagrzeb 1
5. Hiszpania - Rumunia 1
6. STS Olimpia Sulęcin - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
7. Schalke 04 Gelsenkirchen - Lokomotiw Moskwa 1
8. Galatasaray Stambuł - FC Porto X
9. Arka Gdynia - ALBA Berlin 1
10. Liverpool FC - SSC Napoli 1


11. FC Barcelona - Tottenham Hotspur 1
12. Inter Mediolan - PSV Eindhoven 1
13. AS Monaco - Borussia Dortmund 2
14. Club Brugge - Atletico Madryt 2
15. Crvena Zvezda Belgrad - Paris Saint-Germain 2
16. Holandia - Norwegia 1
17. Young Boys Berno - Juventus Turyn 2
18. Dania - Czarnogóra 1
19. Ajax Amsterdam - Bayern Monachium 2
20. HC Mieszkow Brześć - HC Zeleznicar 1949 Sarajewo 1


21. Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
22. Szwecja - Rosja 2
23. Anwil Włocławek - Ventspils BK 1
24. Real Madryt - CSKA Moskwa 1
25. Viktoria Pilzno - AS Roma 2
26. UNICS Kazań - Unicaja Malaga 2
27. HC Vardar Skopje - Tatran Presov 1
28. ONICO Warszawa - Indykpol AZS Olsztyn 1
29. Ajax Amsterdam - Bayern Monachium 2
30. Valencia CF - Manchester United 2


31. Benfica Lizbona - AEK Ateny 1
32. Szachtar Donieck - Olympique Lyon 2
33. Manchester City - TSG 1899 Hoffenheim 1
34. Young Boys Berno - Juventus Turyn 2
35. MKS Ślepsk Suwałki - KS Gwardia Wrocław 1
36. Rapid Wiedeń - Rangers FC 2
37. Villarreal CF - Spartak Moskwa 1
38. Sevilla FC - FK Krasnodar 1
39. Besiktas Stambuł - Malmo FF 1
40. KRC Genk - Sarpsborg FF 1


41. Akhisar Belediye - Standard Liege 2
42. TVB 1898 Stuttgart - SG BBM Bietigheim 1
43. Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź 1
44. Real Madryt - FC Barcelona 1
45. Olympiakos Pireus - AC Milan 2
46. Celtic Glasgow - Red Bull Salzburg 2
47. RB Lipsk - Rosenborg Trondheim 1
48. FC Kopenhaga - Girondins Bordeaux 2
49. Slavia Praga - Zenit Sankt Petersburg 2
50. Arsenal Londyn - Qarabag Agdam 1


51. Columbus Blue Jackets - Los Angeles Kings 1
52. Wisła Płock - Wisła Kraków 2
53. ENEA PTPS Piła - Energa MKS Kalisz 1
54. MSV Duisburg - HSV Hamburg 2
55. Rekord Bielsko-Biała - Gatta Active Zduńska Wola 1
56. Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin 1
57. 1.FC Nurnberg - VfL Wolfsburg 2
58. Sheffield United - West Bromwich Albion 2
59. Celta Vigo - CD Leganes 1
60. Pittsburgh Penguins - Boston Bruins 1


61. Philadelphia 76ers - Indiana Pacers 1 
62. Fenerbahce Stambuł - Afyon Belediyespor 1
63. MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek 2
64. Getafe CF - Real Sociedad 2
65. 1.FC Union Berlin - VfL Bochum 1
66. Manchester City - Everton FC 1
67. PGE Skra Bełchatów - Stocznia Szczecin 1
68. CCC Polkowice - Wisła Can-Pack Kraków 2
69. Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 1
70. TSG 1899 Hoffenheim - Borussia Monchengladbach 1


71. Hannover 96 - Bayern Monachium 2
72. FC Augsburg - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
73. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Engelbergu - Kamil Stoch
74. Tottenham Hotspur - Burnley FC 1
75. Real Valladolid - Atletico Madryt 2
76. 1.FK Przybram - Sparta Praga 2
77. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 1
78. Górnik Zabrze - Arka Gdynia 1
79. Inter Mediolan - Udinese Calcio 1
80. Iberostar Tenerife - Kirolbet Baskonia 1


81. Borussia Dortmund - Werder Brema 1
82. Fulham Londyn - West Ham United 2
83. Real Madryt - Rayo Vallecano 1
84. Heracles Almelo - PSV Eindhoven 2
85. Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
86. Paweł Pawlak - Daniel Skibiński 1
87. RK Izvidac - HC PPD Zagrzeb 2
88. Torino FC - Juventus Turyn 2
89. Zanetti Bergamo - Club Italia Crai 1
90. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1


91. SD Eibar - Valencia CF 2
92. Gaziantep Basketbol - Tofas SK 2
93. Orlando Magic - Utah Jazz 1
94. Kevin Lee - Al Iaquinta 1
95. Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye Basketbol - Galatasaray Stambuł 2
96. Sevilla FC - Girona FC 1
97. SPAL 2013 - Chievo Verona 1
98. Arka Gdynia - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1
99. Erzgebirge Aue - SV Darmstadt 1
100. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Engelbergu - Kamil Stoch


101. Southampton FC - Arsenal Londyn 2
102. Ajax Amsterdam - De Graafschap 1
103. Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom 2
104. Sampdoria Genua - Parma FC 1
105. AC Fiorentina - Empoli FC 1
106. Bayern Monachium - ALBA Berlin 1
107. Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1
108. RB Lipsk - 1.FSV Mainz 1
109. Espanyol Barcelona - Real Betis X
110. Liverpool FC - Manchester United 1


111. Austria Wiedeń - Rapid Wiedeń 1
112. Jastrzębski Węgiel - ONICO Warszawa 1
113. Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań 2
114. Cagliari Calcio - SSC Napoli 2
115. Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen 2
116. Itas Trentino - Azimut Leo Shoes Modena 1
117. SD Huesca - Villarreal CF 2
118. Unicaja Malaga - FC Barcelona 2
119. AS Roma - Genoa CFC 1
120. Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin 1


121. Feyenoord Rotterdam - Fortuna Sittard 1
122. Levante UD - FC Barcelona 2
123. Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers 1
124. HC Nexe - HC Metalurg AD Skopje 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 48
Obowiązuje na dni: 10-16.12.2018


3. FC Barcelona - Tottenham Hotspur 1
4. HC CSA Steaua Bukareszt - HC PPD Zagrzeb 2
5. Hiszpania - Rumunia 2
6. STS Olimpia Sulęcin - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
7. Schalke 04 Gelsenkirchen - Lokomotiw Moskwa 1
9. Arka Gdynia - ALBA Berlin 2
10. Liverpool FC - SSC Napoli 1
11. FC Barcelona - Tottenham Hotspur 1
12. Inter Mediolan - PSV Eindhoven 1
13. AS Monaco - Borussia Dortmund 2


14. Club Brugge - Atletico Madryt 2
15. Crvena Zvezda Belgrad - Paris Saint-Germain 2
16. Holandia - Norwegia 2
17. Young Boys Berno - Juventus Turyn 2
18. Dania - Czarnogóra 2
20. HC Mieszkow Brześć - HC Zeleznicar 1949 Sarajewo 1
21. Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
23. Anwil Włocławek - Ventspils BK 1
24. Real Madryt - CSKA Moskwa 1
26. UNICS Kazań - Unicaja Malaga 1
27. HC Vardar Skopje - Tatran Presov 1


28. ONICO Warszawa - Indykpol AZS Olsztyn 1
29. Ajax Amsterdam - Bayern Monachium 2
30. Valencia CF - Manchester United 2
31. Benfica Lizbona - AEK Ateny 1
32. Szachtar Donieck - Olympique Lyon 1
33. Manchester City - TSG 1899 Hoffenheim 1
34. Young Boys Berno - Juventus Turyn 2
35. MKS Ślepsk Suwałki - KS Gwardia Wrocław 1
37. Villarreal CF - Spartak Moskwa 1
38. Sevilla FC - FK Krasnodar 1


39. Besiktas Stambuł - Malmo FF 1
40. KRC Genk - Sarpsborg FF 1
41. Akhisar Belediye - Standard Liege 2
42. TVB 1898 Stuttgart - SG BBM Bietigheim 1
43. Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź 1
44. Real Madryt - FC Barcelona 1
47. RB Lipsk - Rosenborg Trondheim 1
48. FC Kopenhaga - Girondins Bordeaux 1
49. Slavia Praga - Zenit Sankt Petersburg 1
50. Arsenal Londyn - Qarabag Agdam 1


51. Columbus Blue Jackets - Los Angeles Kings 1
52. Wisła Płock - Wisła Kraków 2
53. ENEA PTPS Piła - Energa MKS Kalisz 1
54. MSV Duisburg - HSV Hamburg 2
55. Rekord Bielsko-Biała - Gatta Active Zduńska Wola 1
56. Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin 1
57. 1.FC Nurnberg - VfL Wolfsburg 2
59. Celta Vigo - CD Leganes 1
61. Philadelphia 76ers - Indiana Pacers 1
62. Fenerbahce Stambuł - Afyon Belediyespor 1


65. 1.FC Union Berlin - VfL Bochum 1
66. Manchester City - Everton FC 1
67. PGE Skra Bełchatów - Stocznia Szczecin 1
68. CCC Polkowice - Wisła Can-Pack Kraków 1
70. TSG 1899 Hoffenheim - Borussia Monchengladbach 1
71. Hannover 96 - Bayern Monachium 2
74. Tottenham Hotspur - Burnley FC 1
75. Real Valladolid - Atletico Madryt 2
76. 1.FK Przybram - Sparta Praga 2
77. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 1


79. Inter Mediolan - Udinese Calcio 1
80. Iberostar Tenerife - Kirolbet Baskonia 2
81. Borussia Dortmund - Werder Brema 1
83. Real Madryt - Rayo Vallecano 1
84. Heracles Almelo - PSV Eindhoven 2
85. Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
87. RK Izvidac - HC PPD Zagrzeb 2
88. Torino FC - Juventus Turyn 2
89. Zanetti Bergamo - Club Italia Crai 1
90. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1


92. Gaziantep Basketbol - Tofas SK 2
94. Kevin Lee - Al Iaquinta 1
96. Sevilla FC - Girona FC 1
97. SPAL 2013 - Chievo Verona 1
98. Arka Gdynia - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 2
101. Southampton FC - Arsenal Londyn 2
102. Ajax Amsterdam - De Graafschap 1
103. Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom 1
104. Sampdoria Genua - Parma FC 1
105. AC Fiorentina - Empoli FC 1


106. Bayern Monachium - ALBA Berlin 1
108. RB Lipsk - 1.FSV Mainz 1
110. Liverpool FC - Manchester United 2
112. Jastrzębski Węgiel - ONICO Warszawa 1
113. Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań 2
114. Cagliari Calcio - SSC Napoli 2
116. Itas Trentino - Azimut Leo Shoes Modena 1
117. SD Huesca - Villarreal CF 2
119. AS Roma - Genoa CFC 1
120. Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin 1


121. Feyenoord Rotterdam - Fortuna Sittard 1
122. Levante UD - FC Barcelona 2
124. HC Nexe - HC Metalurg AD Skopje 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

2. AS Monaco - Borussia Dortmund 2
3. FC Barcelona - Tottenham Hotspur 2
4. HC CSA Steaua Bukareszt - HC PPD Zagrzeb 1
5. Hiszpania - Rumunia 1
6. STS Olimpia Sulęcin - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
7. Schalke 04 Gelsenkirchen - Lokomotiw Moskwa 1
8. Galatasaray Stambuł - FC Porto X
9. Arka Gdynia - ALBA Berlin 1
10. Liverpool FC - SSC Napoli 1


11. FC Barcelona - Tottenham Hotspur 2
12. Inter Mediolan - PSV Eindhoven 2
13. AS Monaco - Borussia Dortmund 2
14. Club Brugge - Atletico Madryt 2
15. Crvena Zvezda Belgrad - Paris Saint-Germain 2
16. Holandia - Norwegia 1
17. Young Boys Berno - Juventus Turyn 2
18. Dania - Czarnogóra 2
19. Ajax Amsterdam - Bayern Monachium 2
20. HC Mieszkow Brześć - HC Zeleznicar 1949 Sarajewo 1


21. Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
22. Szwecja - Rosja 2
23. Anwil Włocławek - Ventspils BK 1
24. Real Madryt - CSKA Moskwa 1
25. Viktoria Pilzno - AS Roma 2
26. UNICS Kazań - Unicaja Malaga 2
27. HC Vardar Skopje - Tatran Presov 1
28. ONICO Warszawa - Indykpol AZS Olsztyn 1
29. Ajax Amsterdam - Bayern Monachium 2
30. Valencia CF - Manchester United 2


31. Benfica Lizbona - AEK Ateny 1
32. Szachtar Donieck - Olympique Lyon 2
33. Manchester City - TSG 1899 Hoffenheim 1
34. Young Boys Berno - Juventus Turyn 2
35. MKS Ślepsk Suwałki - KS Gwardia Wrocław 1
36. Rapid Wiedeń - Rangers FC 2
37. Villarreal CF - Spartak Moskwa 1
38. Sevilla FC - FK Krasnodar 1
39. Besiktas Stambuł - Malmo FF 1
40. KRC Genk - Sarpsborg FF 1


41. Akhisar Belediye - Standard Liege 2
42. TVB 1898 Stuttgart - SG BBM Bietigheim 1
43. Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź 1
44. Real Madryt - FC Barcelona 1
45. Olympiakos Pireus - AC Milan 2
46. Celtic Glasgow - Red Bull Salzburg 2
47. RB Lipsk - Rosenborg Trondheim 1
48. FC Kopenhaga - Girondins Bordeaux 2
49. Slavia Praga - Zenit Sankt Petersburg 2
50. Arsenal Londyn - Qarabag Agdam 1


51. Columbus Blue Jackets - Los Angeles Kings 1
52. Wisła Płock - Wisła Kraków 2
53. ENEA PTPS Piła - Energa MKS Kalisz 1
54. MSV Duisburg - HSV Hamburg 2
55. Rekord Bielsko-Biała - Gatta Active Zduńska Wola 1
56. Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin 1
57. 1.FC Nurnberg - VfL Wolfsburg 2
58. Sheffield United - West Bromwich Albion 2
59. Celta Vigo - CD Leganes 1
60. Pittsburgh Penguins - Boston Bruins 1


61. Philadelphia 76ers - Indiana Pacers 1 
62. Fenerbahce Stambuł - Afyon Belediyespor 1
63. MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek 2
64. Getafe CF - Real Sociedad 2
65. 1.FC Union Berlin - VfL Bochum 1
66. Manchester City - Everton FC 1
67. PGE Skra Bełchatów - Stocznia Szczecin 1
68. CCC Polkowice - Wisła Can-Pack Kraków 2
69. Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 1
70. TSG 1899 Hoffenheim - Borussia Monchengladbach 1


71. Hannover 96 - Bayern Monachium 2
72. FC Augsburg - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
73. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Engelbergu - Kamil Stoch
74. Tottenham Hotspur - Burnley FC 1
75. Real Valladolid - Atletico Madryt 2
76. 1.FK Przybram - Sparta Praga 2
77. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 1
78. Górnik Zabrze - Arka Gdynia 2
79. Inter Mediolan - Udinese Calcio 1
80. Iberostar Tenerife - Kirolbet Baskonia 1


81. Borussia Dortmund - Werder Brema 1
82. Fulham Londyn - West Ham United 2
83. Real Madryt - Rayo Vallecano 1
84. Heracles Almelo - PSV Eindhoven 2
85. Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
86. Paweł Pawlak - Daniel Skibiński 1
87. RK Izvidac - HC PPD Zagrzeb 2
88. Torino FC - Juventus Turyn 2
89. Zanetti Bergamo - Club Italia Crai 1
90. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1


91. SD Eibar - Valencia CF 2
92. Gaziantep Basketbol - Tofas SK 2
93. Orlando Magic - Utah Jazz 1
94. Kevin Lee - Al Iaquinta 1
95. Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye Basketbol - Galatasaray Stambuł 2
96. Sevilla FC - Girona FC 1
97. SPAL 2013 - Chievo Verona 1
98. Arka Gdynia - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1
99. Erzgebirge Aue - SV Darmstadt 1
100. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Engelbergu - Kamil Stoch


101. Southampton FC - Arsenal Londyn 2
102. Ajax Amsterdam - De Graafschap 1
103. Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom 2
104. Sampdoria Genua - Parma FC 1
105. AC Fiorentina - Empoli FC 1
106. Bayern Monachium - ALBA Berlin 1
107. Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1
108. RB Lipsk - 1.FSV Mainz 1
109. Espanyol Barcelona - Real Betis X
110. Liverpool FC - Manchester United 1


111. Austria Wiedeń - Rapid Wiedeń 1
112. Jastrzębski Węgiel - ONICO Warszawa 1
113. Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań 2
114. Cagliari Calcio - SSC Napoli 2
115. Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen 2
116. Itas Trentino - Azimut Leo Shoes Modena 1
117. SD Huesca - Villarreal CF 2
118. Unicaja Malaga - FC Barcelona 2
119. AS Roma - Genoa CFC 1
120. Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin 1


121. Feyenoord Rotterdam - Fortuna Sittard 1
122. Levante UD - FC Barcelona 2
123. Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers 1
124. HC Nexe - HC Metalurg AD Skopje 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 48
Obowiązuje na dni: 10-16.12.2018

 

 

7. Schalke 04 Gelsenkirchen - Lokomotiw Moskwa  2
8. Galatasaray Stambuł - FC Porto  1
9. Arka Gdynia - ALBA Berlin  1
10. Liverpool FC - SSC Napoli  2
11. FC Barcelona - Tottenham Hotspur  1
12. Inter Mediolan - PSV Eindhoven  1
13. AS Monaco - Borussia Dortmund  2
14. Club Brugge - Atletico Madryt  2
15. Crvena Zvezda Belgrad - Paris Saint-Germain  2
24. Real Madryt - CSKA Moskwa  1

 


29. Ajax Amsterdam - Bayern Monachium  2
30. Valencia CF - Manchester United  2
31. Benfica Lizbona - AEK Ateny  X
33. Manchester City - TSG 1899 Hoffenheim  1
34. Young Boys Berno - Juventus Turyn  2
38. Sevilla FC - FK Krasnodar  1
39. Besiktas Stambuł - Malmo FF  1
44. Real Madryt - FC Barcelona  1
45. Olympiakos Pireus - AC Milan  X
50. Arsenal Londyn - Qarabag Agdam  1

 


52. Wisła Płock - Wisła Kraków  X
53. ENEA PTPS Piła - Energa MKS Kalisz  2
56. Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin  1
60. Pittsburgh Penguins - Boston Bruins  1
61. Philadelphia 76ers - Indiana Pacers  1
66. Manchester City - Everton FC  1
67. PGE Skra Bełchatów - Stocznia Szczecin  1
68. CCC Polkowice - Wisła Can-Pack Kraków  1
69. Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin  1
70. TSG 1899 Hoffenheim - Borussia Monchengladbach  1

 


71. Hannover 96 - Bayern Monachium  2
74. Tottenham Hotspur - Burnley FC  1
75. Real Valladolid - Atletico Madryt  2
76. 1.FK Przybram - Sparta Praga  2
77. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice  1
78. Górnik Zabrze - Arka Gdynia  2
79. Inter Mediolan - Udinese Calcio  1
80. Iberostar Tenerife - Kirolbet Baskonia  1
81. Borussia Dortmund - Werder Brema  1
82. Fulham Londyn - West Ham United  2

 


83. Real Madryt - Rayo Vallecano  1
84. Heracles Almelo - PSV Eindhoven  2
88. Torino FC - Juventus Turyn  2
89. Zanetti Bergamo - Club Italia Crai  1
90. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu Warta Zawiercie  1
91. SD Eibar - Valencia CF  1
93. Orlando Magic - Utah Jazz  1
96. Sevilla FC - Girona FC  1
98. Arka Gdynia - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski  2
99. Erzgebirge Aue - SV Darmstadt  1

 


101. Southampton FC - Arsenal Londyn  2
102. Ajax Amsterdam - De Graafschap  1
104. Sampdoria Genua - Parma FC  1
108. RB Lipsk - 1.FSV Mainz  1
110. Liverpool FC - Manchester United  1
113. Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań  2
114. Cagliari Calcio - SSC Napoli  2
115. Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen  1
117. SD Huesca - Villarreal CF  2
118. Unicaja Malaga - FC Barcelona  2

 


119. AS Roma - Genoa CFC  X
120. Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin  1
121. Feyenoord Rotterdam - Fortuna Sittard  1
122. Levante UD - FC Barcelona  2
123. Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers  2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 45 Kolejka :

 


1. Dynamo Moskwa - Fenerbahce Stambuł  1:3
2. Eczacibasi VItrA Stambuł - Urałoczka-NTMK Jekaterynburg  3:0
3. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - VK Cez Karlovarsko  3:0
4. Anwil Włocławek - Le Mans  76:64
5. Cuprum Lubin - ONICO Warszawa  1:3
6. Zenit Kazań - United Volleys Frankfurt  3:0
7. KK Cedevita - Arka Gdynia  94:87
8. VfB Friedrichshafen - ACH Volley Lublana  3:0
9. Polska - Estonia  82:51
10. Sir Colussi Sicoma Perugia - Dynamo Moskwa  3:0
11. Imoco Volley Conegliano - Savino Del Bene Scandicci  3:2
12. Salford City - Shrewsbury Town  1:3
13. Unicaja Malaga - KK Mornar Bar  113:76
14. Arkas Spor - Tours VB  0:3
15. New York Rangers - New York Islanders  5:0
16. Cleveland Cavaliers - Los Angeles Lakers  105:109
17. VakifBank Stambuł - Allianz MTV Stuttgart  3:1
18. Chemik Police - CSM Bukareszt  1:3
19. KTS Enea Siarka Tarnobrzeg - Mart Hodonin  1:3
20. Darussafaka Tekfen Stambuł - Anadolu Efes Stambuł  88:93
21. Exact Systems Norwid Częstochowa - Tauron AZS Częstochowa  3:2
22. THW Kiel - Fuchse Berlin  26:22
23. Berlin Recycling Volleys - Greenyard Maaseik  3:1
24. Igor Gorgonzola Novara - Grot Budowlani Łódź  3:0
25. Cucine Lube Civitanova - Azimut Modena  3:0
26. Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec  0:0
27. Slovan Liberec - Viktoria Pilzno  1:1
28. Brooklyn Nets - Minnesota Timberwolves  102:112
29. Cerrad Czarni Radom - MKS Będzin  3:0
30. Energa Wybrzeże Gdańsk - Arka Gdynia  33:27
31. Arminia Bielefeld - MSV Duisburg  0:1
32. Polska - Rosja  4:14
33. Bayer Leverkusen - VfB Stuttgart  2:0
34. Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn  2:3
35. Raków Częstochowa - Chojniczanka Chojnice  1:0
36. Ipswich Town - West Bromwich Albion  1:2
37. CD Leganes - Deportivo Alaves  1:0
38. Hiszpania - Polska  23:16
39. Columbus Blue Jackets - Toronto Maple Leafs  4:2
40. Bahcesehir Koleji - Arel Universitesi Buyukcekmece Basketbol  92:78
41. Legia Warszawa - Anwil Włocławek  72:103
42. SD Eibar - Real Madryt  3:0
43. SV Darmstadt - 1.FC Koln  0:3
44. GKS Katowice - Stocznia Szczecin  3:1
45. Udinese Calcio - AS Roma  1:0
46. Korona Kielce - Górnik Zabrze  4:2
47. 1.FSV Mainz - Borussia Dortmund  1:2
48. Bayern Monachium - Fortuna Dusseldorf  3:3
49. VfL Wolfsburg - RB Lipsk  1:0
50. Orlen Wisła Płock - ABANCA Ademar Leon  25:23
51. West Ham United - Manchester City  0:4
52. Valencia CF - Rayo Vallecano  3:0
53. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Ruce - Ryoyu Kobayashi
54. TSV Prolactal Hartberg - Red Bull Salzburg  0:4
55. Aluron Virtu Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów  3:1
56. GKS Tychy - GKS Katowice  4:0
57. PGE VIVE Kielce - FC Barcelona  36:42
58. Lech Poznań - Wisła Płock  2:1
59. Juventus Turyn - SPAL 2013  2:0
60. Walia - RPA  20:11
61. Tottenham Hotspur - Chelsea Londyn  3:1
62. SD Huesca - Levante UD  2:2
63. Schalke 04 Gelsenkirchen - 1.FC Nurnberg  5:2
64. NAC Breda - Ajax Amsterdam  0:3
65. Polska - Brazylia  32:26
66. Developres SkyRes Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź  3:2
67. Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław  1:1
68. Irlandia - USA  57:14
69. Inter Mediolan - Frosinone Calcio  3:0
70. Il Bisonte Firenze - Igor Gorgonzola Novara  0:3
71. Rhein-Neckar Lowen - Telekom Veszprem HC  25:29
72. Atletico Madryt - FC Barcelona  1:1
73. Francja - Fidżi  14:21
74. PSV Eindhoven - sc Heerenveen  3:0
75. River Plate Buenos Aires - Boca Juniors Buenos Aires  mecz przełożony
76. Denis Lebedev - Mike Wilson  wygrana Denis Lebedev
77. Szkocja - Argentyna  14:9
78. Zenit Sankt Petersburg - Stelmet Enea BC Zielona Góra  83:71
79. IBB Polonia Londyn - Malory Eagles  3:0
80. PEC Zwolle - ADO Den Haag  2:3
81. Montreal Canadiens - Boston Bruins  2:3
82. Oklahoma City Thunder - Denver Nuggets  98:105
83. Dmitriy Bivol - Jean Pascal  wygrana Dmitriy Bivol
84. Francis Ngannou - Curtis Blaydes  wygrana  Francis Ngannou
85. Anadolu Efes Stambuł - Gaziantep Basketbol  88:81
86. Athletic Bilbao - Getafe CF  1:1
87. Parma FC - US Sassuolo  2:1
88. MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń  93:84
89. Pogoń Szczecin - Miedź Legnica  2:0
90. Górnik Zabrze - Gwardia Opole  32:25
91. SSV Jahn Regensburg - FC St. Pauli  1:1
92. Formuła 1 - Grand Prix ZEA - Lewis Hamilton
93. Bournemouth AFC - Arsenal Londyn  1:2
94. Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk  0:3
95. SSC Napoli - Chievo Verona  0:0
96. Energa Toruń - Arka Gdynia  62:71
97. KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa  0:1
98. SC Freiburg - Werder Brema  1:1
99. Sevilla FC - Real Valladolid  1:0
100. Wolverhampton Wanderers - Huddersfield Town  0:2
101. Motor Zaporoże - RK Celje Pivovarna Lasko  36:27
102. Montpellier HB - IFK Kristianstad  30:31
103. Sparta Praga - FK Jablonec  0:0
104. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Ruce - Ryoyu Kobayashi
105. Globo Banca Popolare del Frustinate Sora - Consar Ravenna  0:3
106. Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok  3:2
107. BKS Profi Credit Bielsko-Biała - #Volley Wrocław  3:0
108. Borussia Monchengladbach - Hannover 96  4:1
109. Lazio Rzym - AC Milan  1:1
110. Bayern Monachium - Giessen 46ers  94:79
111. Niemcy - Polska  28:27
112. Espanyol Barcelona - Girona FC  1:3
113. FC Barcelona - Real Madryt  86:69
114. Genoa CFC - Sampdoria Genua  1:1
115. Villarreal CF - Real Betis  2:1
116. Los Angeles Lakers - Orlando Magic  104:108
117. Atlanta United - New York Red Bulls  3:0
118. Portland Timbers - Sporting Kansas City  0:0

 

Tabela :

 

1.tyrla - 939 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10;40-19;50-22;42-14;52-21;32-5;44-14;41-27;41-32;42-33;51-21;34-22;41-24;36-19;47-12;46-14;41-12;31-20;25-9;15-9;11-7;6-4;17-11;17-11;17-20;20-15;28-17;44-19;29-17;58-28;57-32;59-28;79-36;38-24;35-24;67-38;60-28;79-28;43-23:62-30)

2.lukas_k - 633 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32;55-39;79-51;55-41;66-47;34-22;50-41;53-48;57-49;60-53;59-41;45-29;49-41;35-38;56-30;51-33;45-20;41-30;32-12;12-15;10-8 ;5-5;16-15;24-14;18-27;22-20;32-24;50-35;32-23;58-45;68-43;65-46;83-54;45-30;34-36;72-64;71-42;84-50;44-33;68-48)

3.bartek2lp2 - 569 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34;51-43;76-54;57-39;61-52;32-24;52-39;52-49;57-49;57-56;57-43;37-31;47-43;42-31;57-29;50-27;46-19;39-30;32-12;16-11;10-8 ;4-6;17-14;21-17;20-25;21-21;34-22;50-35;32-23;54-49;65-46;65-46;84-53;44-31;34-36;70-66;70-43;81-53;44-32:67-49)

4.aro - 487 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21;40-19;46-31;38-18;36-24;19-9;40-20;34-32;29-27;32-37;40-30;25-27;33-26;37-17;47-19;50-27;43-11;41-22;22-18;9-11;7-10;3-3;6-16;11-17;15-18;20-16;25-21;28-22;30-16;49-31;39-34;56-37;66-35;30-16;27-18;40-33;40-18;40-29;26-22;34-25)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 49
Obowiązuje na dni: 17-23.12.2018

1. Fenerbahce Stambuł - Chemik Police (C+ Sport 2 16:25 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
2. Trefl Gdańsk - Berlin Recycling Volleys (C+ Sport 17:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
3. VK CEZ Karlovarsko - Cucine Lube Civitanova (C+ Now 17:55 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
4. Minczanka Mińsk - Igor Gorgonzola Novara (nSport+ 17:55 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
5. Schalke 04 Gelsenkirchen - Bayer Leverkusen (Eleven Sports 1 18:25 ŚR) - piłka nożna, liga niemiecka
6. HC Zeleznicar Sarajewo - HC Nexe (Sportklub 19:00 ŚR) - piłka ręczna, Liga SEHA
7. Tours VB - Volley Perugia (C+ Sport 2 19:55 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
8. Azimut Modena - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (C+ Sport 20:25 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
9. Bayern Monachium - RB Lipsk (Eleven Sports 1 20:25 ŚR) - piłka nożna, liga niemiecka
10. Limoges CSP - Arka Gdynia (Eurosport 1 20:30 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Eurocup
11. Arsenal Londyn - Tottenham Hotspur (Eleven Sports 2 20:40 ŚR) - piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej
12. Chelsea Londyn - Bournemouth AFC (Eleven Sports 3 20:40 ŚR) - piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej
13. Martiza Płowdiw - VakifBank Stambuł (C+ Sport 16:55 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
14. HC Vojvodina Nowy Sad - HC CSA Steaua Bukareszt (Sportklub 17:00 CZW) - piłka ręczna, Liga SEHA
15. Grot Budowlani Łódź - RC Cannes (C+ Sport 2 17:30 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
16. Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław (Eurosport 2 17:30 CZW) - piłka nożna, liga polska
17. KPS Kielce - Tauron AZS Częstochowa (Polsat Sport 17:30 CZW) - siatkówka mężczyzn, 1.liga polska
18. Rhein-Neckar Lowen - TVB 1898 Stuttgart (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka
19. Buducnost VOLI Podgorica - Fenerbahce Stambuł (Polsat Sport Extra 19:45 CZW) - koszykówka mężczyzn, Euroliga
20. Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa (C+ Sport 20:10 CZW) - piłka nożna, liga polska
21. Savino Del Bene Scandicci - ŁKS Commercecon Łódź (C+ Sport 2 20:25 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
22. Knack Roeselare - Zenit Kazań (nSport+ 20:25 CZW) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
23. Cerrad Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów (Polsat Sport 20:30 CZW) - siatkówka mężczyzn, liga polska
24. Philadelphia Flyers - Nashville Predators (TVP Sport 1:00 PT) - hokej na lodzie, NHL
25. Tatran Presov - HC Mieszkow Brześć (Sportklub 15:00 PT) - piłka ręczna, Liga SEHA 
26. Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok (Eurosport 2 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska
27. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cuprum Lubin (Polsat Sport 17:30 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska
28. Arka Gdynia - Wisła Płock (C+ Sport 17:40 PT) - piłka nożna, liga polska
29. Girona FC - Getafe CF (Eleven Sports 2 19:25 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska
30. Wisła Kraków - Lech Poznań (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska
31. Borussia Dortmund - Borussia Monchengladbach (Eleven Sports 1 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka
32. Chemik Bydgoszcz - ONICO Warszawa (Polsat Sport 20:30 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska
33. Wolverhampton Wanderers - Liverpool FC (C+ Sport 2 20:55 PT) - piłka nożna, liga angielska
34. Real Sociedad - Deportivo Alaves (C+ Now, nSport+ 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska
35. Boston Celtics - Milwaukee Bucks (C+ Sprot 2:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA
36. Colorado Avalanche - Chicago Blackhawks (TVP Sport 3:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL
37. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Banvit BK (Sportklub 11:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
38. Lazio Rzym - Cagliari Calcio (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 12:25 SOB) - piłka nożna, liga włoska
39. King Szczecin - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski (Polsat Sport 12:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska
40. Real Betis - SD Eibar (Eleven Sports 2 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
41. FC St. Pauli - 1.FC Magdeburg (Eleven Sports 3 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
42. Pinar Karsiyaka - Gaziantep Basketbol (Sportklub 13:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
43. Arsenal Londyn - Burnley FC (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
44. PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
45. SSC Napoli - SPAL 2013 (Eleven Sports 1 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
46. Genoa CFC - Atalanta Bergamo (Eleven Sports 2 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
47. Korona Kielce - Miedź Legnica (C+ Sport 15:10 SOB) - piłka nożna, liga polska
48. RB Lipsk - Werder Brema (C+ 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
49. VfB Stuttgart - Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 3 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
50. Istanbul BBSK - Arel Universitesi Buyukcekmece Basketbol (Sportklub 15:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
51. Manchester City - Crystal Palace (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska
52. Atletico Madryt - Espanyol Barcelona (Eleven Sports 4 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
53. Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice (Polsat Sport News 17:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
54. Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze (C+ Sport 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
55. KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków (nSport+ 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
56. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Lokomotiw Kubań (Sportklub 17:45 SOB) - koszykówka mężczyzn, Liga VTB
57. Chievo Verona - Inter Mediolan (Eleven Sports 2 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
58. Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium (C+ 18:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
59. Cardiff City - Manchester United (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
60. FC Barcelona - Celta Vigo (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
61. PSV Eindhoven - AZ Alkmaar (Polsat Sport Extra 19:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska
62. Dariusz Sęk - Robert Parzęczewski (Polsat Sport 20:00 SOB) - boks, gala MB Boxing Night w Radomiu
63. Pomi Casalmaggiore - Unet E-Work Busto Arsizio (nSport+ 20:25 SOB) - siatkówka kobiet, liga włoska
64. Juventus Turyn - AS Roma (Eleven Sports 1 20:25 SOB) - piłka nożna, liga włoska
65. MKS Będzin - Trefl Gdańsk (Polsat Sport News 20:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
66. Athletic Bilbao - Real Valladolid (C+ Sport 2 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
67. Los Angeles Clippers - Denver Nuggets (C+ Sport 23:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA
68. Dominic Breazeale - Carlos Negron (TVP Sport 2:00 ND) - boks, gala w Nowym Jorku
69. Jermell Charlo - Tony Harrison (TVP Sport 3:00 ND) - boks, walka o pas WBC World w Nowym Jorku
70. Afyon Belediyespor - Turk Telekom (Sportklub 11:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
71. Valencia CF - SD Huesca (Eleven Sports 1 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
72. Trefl Sopot - TBV Start Lublin (Polsat Sprot 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska
73. Galatasaray Stambuł - Fenerbahce Stambuł (Sportklub 13:15 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
74. Holstein Kiel - HSV Hamburg (Eleven Sports 3 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
75. Aston Villa - Leeds United (Eleven Sports 2 14:25 ND) - piłka nożna, 2.liga angielska
76. Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka kobiet, liga polska
77. FC Augsburg - VfL Wolfsburg (Eleven Sports 1 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
78. Tofas SK - Anadolu Efes Stambuł (Sportklub 15:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
79. CD Leganes - Sevilla FC (C+ Sport 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
80. Everton FC - Tottenham Hotspur (C+ Sport 2 16:55 ND) - piłka nożna, liga angielska
81. TSG 1899 Hoffenheim - 1.FSV Mainz (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
82. Top Valley Latina - Kioene Padwa (Polsat Sport Extra 18:00 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
83. Bayern Monachium - ALBA Berlin (Sportklub 18:00 ND) - koszykówka mężczyzn, Puchar Niemiec
84. Rayo Vallecano - Levante UD (C+ Sport 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
85. New Jersey Devils - Columbus Blue Jackets (TVP Sport 18:35 ND) - hokej na lodzie, NHL
86. SC Magdeburg - Fuchse Berlin (Sportklub 20:00 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka
87. Detroit Pistons - Atlanta Hawks (C+ Sport 2 22:00 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA 
88. Unicaja Malaga - Kirolbet Baskonia (Sportklub 22:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
89. Golden State Warriors - Los Angeles Clippers (C+ Sport 2:30 PN) - koszykówka mężczyzn, NBA 

 

 

 

 

 

 

1. Fenerbahce Stambuł - Chemik Police 1
2. Trefl Gdańsk - Berlin Recycling Volleys 1
3. VK CEZ Karlovarsko - Cucine Lube Civitanova 2
4. Minczanka Mińsk - Igor Gorgonzola Novara 2
5. Schalke 04 Gelsenkirchen - Bayer Leverkusen X
6. HC Zeleznicar Sarajewo - HC Nexe 1
7. Tours VB - Volley Perugia 2
8. Azimut Modena - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
9. Bayern Monachium - RB Lipsk 1
10. Limoges CSP - Arka Gdynia 1


11. Arsenal Londyn - Tottenham Hotspur 1
12. Chelsea Londyn - Bournemouth AFC 1
13. Martiza Płowdiw - VakifBank Stambuł 2
14. HC Vojvodina Nowy Sad - HC CSA Steaua Bukareszt 2
15. Grot Budowlani Łódź - RC Cannes 1
16. Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 1
17. KPS Kielce - Tauron AZS Częstochowa 2
18. Rhein-Neckar Lowen - TVB 1898 Stuttgart 1
19. Buducnost VOLI Podgorica - Fenerbahce Stambuł 2
20. Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa 2


21. Savino Del Bene Scandicci - ŁKS Commercecon Łódź 2
22. Knack Roeselare - Zenit Kazań 2
23. Cerrad Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów 1
24. Philadelphia Flyers - Nashville Predators 1
25. Tatran Presov - HC Mieszkow Brześć 2
26. Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok X
27. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cuprum Lubin 1
28. Arka Gdynia - Wisła Płock 1
29. Girona FC - Getafe CF X
30. Wisła Kraków - Lech Poznań 2


31. Borussia Dortmund - Borussia Monchengladbach 1
32. Chemik Bydgoszcz - ONICO Warszawa 2
33. Wolverhampton Wanderers - Liverpool FC 2
34. Real Sociedad - Deportivo Alaves 2
35. Boston Celtics - Milwaukee Bucks 1
36. Colorado Avalanche - Chicago Blackhawks 1
37. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Banvit BK 1
38. Lazio Rzym - Cagliari Calcio 1
39. King Szczecin - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 2
40. Real Betis - SD Eibar 1


41. FC St. Pauli - 1.FC Magdeburg 1
42. Pinar Karsiyaka - Gaziantep Basketbol 1
43. Arsenal Londyn - Burnley FC 1
44. PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
45. SSC Napoli - SPAL 2013 1
46. Genoa CFC - Atalanta Bergamo 1
47. Korona Kielce - Miedź Legnica 2
48. RB Lipsk - Werder Brema 1
49. VfB Stuttgart - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
50. Istanbul BBSK - Arel Universitesi Buyukcekmece Basketbol 1


51. Manchester City - Crystal Palace 1
52. Atletico Madryt - Espanyol Barcelona 1
53. Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice 1
54. Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 1
55. KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków X
56. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Lokomotiw Kubań 2
57. Chievo Verona - Inter Mediolan 2
58. Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium 2
59. Cardiff City - Manchester United 2
60. FC Barcelona - Celta Vigo 1


61. PSV Eindhoven - AZ Alkmaar 1
62. Dariusz Sęk - Robert Parzęczewski 1
63. Pomi Casalmaggiore - Unet E-Work Busto Arsizio 1
64. Juventus Turyn - AS Roma 1
65. MKS Będzin - Trefl Gdańsk 2
66. Athletic Bilbao - Real Valladolid 1
67. Los Angeles Clippers - Denver Nuggets 1
68. Dominic Breazeale - Carlos Negron 1
69. Jermell Charlo - Tony Harrison 1
70. Afyon Belediyespor - Turk Telekom 1


71. Valencia CF - SD Huesca 1
72. Trefl Sopot - TBV Start Lublin 2
73. Galatasaray Stambuł - Fenerbahce Stambuł 2
74. Holstein Kiel - HSV Hamburg 2
75. Aston Villa - Leeds United 2
76. Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź 1
77. FC Augsburg - VfL Wolfsburg 2
78. Tofas SK - Anadolu Efes Stambuł 2
79. CD Leganes - Sevilla FC 2
80. Everton FC - Tottenham Hotspur 2


81. TSG 1899 Hoffenheim - 1.FSV Mainz 1
82. Top Valley Latina - Kioene Padwa 1
83. Bayern Monachium - ALBA Berlin 1
84. Rayo Vallecano - Levante UD 1
85. New Jersey Devils - Columbus Blue Jackets 1
86. SC Magdeburg - Fuchse Berlin 1
87. Detroit Pistons - Atlanta Hawks 1
88. Unicaja Malaga - Kirolbet Baskonia 1
89. Golden State Warriors - Los Angeles Clippers 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 49
Obowiązuje na dni: 17-23.12.2018

 

1. Fenerbahce Stambuł - Chemik Police 1
2. Trefl Gdańsk - Berlin Recycling Volleys 1
3. VK CEZ Karlovarsko - Cucine Lube Civitanova 2
4. Minczanka Mińsk - Igor Gorgonzola Novara 2
6. HC Zeleznicar Sarajewo - HC Nexe 1
7. Tours VB - Volley Perugia 2
8. Azimut Modena - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1
9. Bayern Monachium - RB Lipsk 1
10. Limoges CSP - Arka Gdynia 1
11. Arsenal Londyn - Tottenham Hotspur 1


12. Chelsea Londyn - Bournemouth AFC 1
13. Martiza Płowdiw - VakifBank Stambuł 2
15. Grot Budowlani Łódź - RC Cannes 1
16. Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 1
17. KPS Kielce - Tauron AZS Częstochowa 1
18. Rhein-Neckar Lowen - TVB 1898 Stuttgart 1
19. Buducnost VOLI Podgorica - Fenerbahce Stambuł 2
20. Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa 2
21. Savino Del Bene Scandicci - ŁKS Commercecon Łódź 1
22. Knack Roeselare - Zenit Kazań 2


23. Cerrad Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów 1
25. Tatran Presov - HC Mieszkow Brześć 1
26. Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 2
27. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cuprum Lubin 1
30. Wisła Kraków - Lech Poznań 2
31. Borussia Dortmund - Borussia Monchengladbach 1
32. Chemik Bydgoszcz - ONICO Warszawa 2
33. Wolverhampton Wanderers - Liverpool FC 2
34. Real Sociedad - Deportivo Alaves 1
35. Boston Celtics - Milwaukee Bucks 1


36. Colorado Avalanche - Chicago Blackhawks 1
37. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Banvit BK 1
38. Lazio Rzym - Cagliari Calcio 1
39. King Szczecin - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 2
40. Real Betis - SD Eibar 1
41. FC St. Pauli - 1.FC Magdeburg 1
43. Arsenal Londyn - Burnley FC 1
44. PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1
45. SSC Napoli - SPAL 2013 1
46. Genoa CFC - Atalanta Bergamo 2


47. Korona Kielce - Miedź Legnica 1
48. RB Lipsk - Werder Brema 1
51. Manchester City - Crystal Palace 1
52. Atletico Madryt - Espanyol Barcelona 1
53. Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice 1
54. Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 1
56. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Lokomotiw Kubań 2
57. Chievo Verona - Inter Mediolan 2
58. Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium 2
59. Cardiff City - Manchester United 2


60. FC Barcelona - Celta Vigo 1
61. PSV Eindhoven - AZ Alkmaar 1
63. Pomi Casalmaggiore - Unet E-Work Busto Arsizio 1
64. Juventus Turyn - AS Roma 1
65. MKS Będzin - Trefl Gdańsk 2
66. Athletic Bilbao - Real Valladolid 1
67. Los Angeles Clippers - Denver Nuggets 1
69. Jermell Charlo - Tony Harrison 1
71. Valencia CF - SD Huesca 1
73. Galatasaray Stambuł - Fenerbahce Stambuł 2


76. Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź 1
78. Tofas SK - Anadolu Efes Stambuł 1
79. CD Leganes - Sevilla FC 2
80. Everton FC - Tottenham Hotspur 2
81. TSG 1899 Hoffenheim - 1.FSV Mainz 1
83. Bayern Monachium - ALBA Berlin 1
84. Rayo Vallecano - Levante UD 1
86. SC Magdeburg - Fuchse Berlin 1
87. Detroit Pistons - Atlanta Hawks 1
89. Golden State Warriors - Los Angeles Clippers 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Fenerbahce Stambuł - Chemik Police 2
2. Trefl Gdańsk - Berlin Recycling Volleys 1
3. VK CEZ Karlovarsko - Cucine Lube Civitanova 2
4. Minczanka Mińsk - Igor Gorgonzola Novara 2
5. Schalke 04 Gelsenkirchen - Bayer Leverkusen 11
6. HC Zeleznicar Sarajewo - HC Nexe 1
7. Tours VB - Volley Perugia 2
8. Azimut Modena - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
9. Bayern Monachium - RB Lipsk 1
10. Limoges CSP - Arka Gdynia 1


11. Arsenal Londyn - Tottenham Hotspur 2
12. Chelsea Londyn - Bournemouth AFC 1
13. Martiza Płowdiw - VakifBank Stambuł 2
14. HC Vojvodina Nowy Sad - HC CSA Steaua Bukareszt 2
15. Grot Budowlani Łódź - RC Cannes 1
16. Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 1
17. KPS Kielce - Tauron AZS Częstochowa 2
18. Rhein-Neckar Lowen - TVB 1898 Stuttgart 1
19. Buducnost VOLI Podgorica - Fenerbahce Stambuł 2
20. Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa 2


21. Savino Del Bene Scandicci - ŁKS Commercecon Łódź 2
22. Knack Roeselare - Zenit Kazań 2
23. Cerrad Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów 2
24. Philadelphia Flyers - Nashville Predators 1
25. Tatran Presov - HC Mieszkow Brześć 2
26. Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 2
27. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cuprum Lubin 1
28. Arka Gdynia - Wisła Płock 1
29. Girona FC - Getafe CF X
30. Wisła Kraków - Lech Poznań 2


31. Borussia Dortmund - Borussia Monchengladbach 1
32. Chemik Bydgoszcz - ONICO Warszawa 2
33. Wolverhampton Wanderers - Liverpool FC 2
34. Real Sociedad - Deportivo Alaves 2
35. Boston Celtics - Milwaukee Bucks 1
36. Colorado Avalanche - Chicago Blackhawks 1
37. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Banvit BK 1
38. Lazio Rzym - Cagliari Calcio 1
39. King Szczecin - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 2
40. Real Betis - SD Eibar 1


41. FC St. Pauli - 1.FC Magdeburg 1
42. Pinar Karsiyaka - Gaziantep Basketbol 1
43. Arsenal Londyn - Burnley FC 1
44. PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
45. SSC Napoli - SPAL 2013 1
46. Genoa CFC - Atalanta Bergamo 1
47. Korona Kielce - Miedź Legnica 2
48. RB Lipsk - Werder Brema 1
49. VfB Stuttgart - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
50. Istanbul BBSK - Arel Universitesi Buyukcekmece Basketbol 1


51. Manchester City - Crystal Palace 1
52. Atletico Madryt - Espanyol Barcelona 1
53. Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice 1
54. Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 1
55. KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków X
56. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Lokomotiw Kubań 1
57. Chievo Verona - Inter Mediolan 2
58. Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium 2
59. Cardiff City - Manchester United 2
60. FC Barcelona - Celta Vigo 1


61. PSV Eindhoven - AZ Alkmaar 1
62. Dariusz Sęk - Robert Parzęczewski 1
63. Pomi Casalmaggiore - Unet E-Work Busto Arsizio 1
64. Juventus Turyn - AS Roma 1
65. MKS Będzin - Trefl Gdańsk 2
66. Athletic Bilbao - Real Valladolid 1
67. Los Angeles Clippers - Denver Nuggets 1
68. Dominic Breazeale - Carlos Negron 1
69. Jermell Charlo - Tony Harrison 1
70. Afyon Belediyespor - Turk Telekom 1


71. Valencia CF - SD Huesca 1
72. Trefl Sopot - TBV Start Lublin 1
73. Galatasaray Stambuł - Fenerbahce Stambuł 2
74. Holstein Kiel - HSV Hamburg 2
75. Aston Villa - Leeds United 2
76. Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź 1
77. FC Augsburg - VfL Wolfsburg 2
78. Tofas SK - Anadolu Efes Stambuł 2
79. CD Leganes - Sevilla FC 2
80. Everton FC - Tottenham Hotspur 2


81. TSG 1899 Hoffenheim - 1.FSV Mainz 1
82. Top Valley Latina - Kioene Padwa 1
83. Bayern Monachium - ALBA Berlin 1
84. Rayo Vallecano - Levante UD 1
85. New Jersey Devils - Columbus Blue Jackets 1
86. SC Magdeburg - Fuchse Berlin 1
87. Detroit Pistons - Atlanta Hawks 1
88. Unicaja Malaga - Kirolbet Baskonia 1
89. Golden State Warriors - Los Angeles Clippers 1

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień:  49
Obowiązuje na dni: 17-23.12.2018

 


3. VK CEZ Karlovarsko - Cucine Lube Civitanova  2
9. Bayern Monachium - RB Lipsk  1
10. Limoges CSP - Arka Gdynia  2
12. Chelsea Londyn - Bournemouth AFC  1
16. Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław  1
18. Rhein-Neckar Lowen - TVB 1898 Stuttgart  1
22. Knack Roeselare - Zenit Kazań  2
28. Arka Gdynia - Wisła Płock  1
29. Girona FC - Getafe CF  1
30. Wisła Kraków - Lech Poznań  2

 


31. Borussia Dortmund - Borussia Monchengladbach  1
33. Wolverhampton Wanderers - Liverpool FC  2
35. Boston Celtics - Milwaukee Bucks  1
38. Lazio Rzym - Cagliari Calcio  1
39. King Szczecin - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski  2
40. Real Betis - SD Eibar  1
43. Arsenal Londyn - Burnley FC  1
44. PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  2
45. SSC Napoli - SPAL 2013  1
46. Genoa CFC - Atalanta Bergamo  1

 


47. Korona Kielce - Miedź Legnica  2
48. RB Lipsk - Werder Brema  1
49. VfB Stuttgart - Schalke 04 Gelsenkirchen  2
51. Manchester City - Crystal Palace  1
52. Atletico Madryt - Espanyol Barcelona  1
53. Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice  1
55. KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków  2
57. Chievo Verona - Inter Mediolan  2
58. Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium  2
59. Cardiff City - Manchester United  2

 


60. FC Barcelona - Celta Vigo  1
61. PSV Eindhoven - AZ Alkmaar  1
64. Juventus Turyn - AS Roma  1
65. MKS Będzin - Trefl Gdańsk  1
66. Athletic Bilbao - Real Valladolid  1
67. Los Angeles Clippers - Denver Nuggets  1
68. Dominic Breazeale - Carlos Negron  1
69. Jermell Charlo - Tony Harrison  1
70. Afyon Belediyespor - Turk Telekom  1
71. Valencia CF - SD Huesca  1

 


75. Aston Villa - Leeds United  2
77. FC Augsburg - VfL Wolfsburg  2
79. CD Leganes - Sevilla FC  2
80. Everton FC - Tottenham Hotspur  2
81. TSG 1899 Hoffenheim - 1.FSV Mainz  1
83. Bayern Monachium - ALBA Berlin  1
84. Rayo Vallecano - Levante UD  1
85. New Jersey Devils - Columbus Blue Jackets  1
88. Unicaja Malaga - Kirolbet Baskonia  1
89. Golden State Warriors - Los Angeles Clippers  1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 46 Kolejka :

 


1. HC Mieszków Brześć - HC Nexe  25:30
2. Bayern Monachium - Benfica Lizbona  2:2
3. Cucine Lube Civitanova - Zenit Kazań  3:2
4. Tatran Presov - HC PPD Zagrzeb  31:21
5. AEK Ateny - Ajax Amsterdam  0:2
6. CSKA Moskwa - Viktoria Pilzno  1:2
7. ONICO Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  1:3
8. PGE VIVE Kielce - Energa Wybrzeże Gdańsk  42:28
9. Fakieł Nowy Urengoj - PGE Skra Bełchatów  3:2
10. Juventus Turyn - Valencia CF  1:0
11. AS Roma - Real Madryt  0:2
12. Manchester United - Young Boys Berno  1:0
13. Bayern Monachium - Benfica Lizbona  5:1
14. Olympique Lyon - Manchester City  2:2
15. TSG 1899 Hoffenheim - Szachtar Donieck  2:3
16. Atletico Madryt - AS Monaco  3:0
17. Paris Saint-Germain - Liverpool FC  3:2
18. Riihimaeen Cocks - Orlen Wisła Płock  27:26
19. Sada Cruzeiro - Trentino Volley  1:3
20. GKS Katowice - ŁKS Łódź  1:1
21. HC Zeleznicar 1949 - HC CSA Steaua Bukareszt  28:21
22. Lokomotiw Moskwa - Galatasaray Stambuł  2:0
23. Atletico Madryt - AS Monaco  2:0
24. SG Flensburg-Handewitt - MOL-Pick Szeged  27:25
25. HC Vardar Skopje - RK Izvidac  38:27
26. Imoco Voley Conegliano - Igor Gorgonzola Novara  1:3
27. Khatam Ardakan - Asseco Resovia Rzeszów  0:3
28. Paris Saint-Germain - Liverpool FC  2:1
29. PSV Eindhoven - FC Barcelona  1:2
30. Borussia Dortmund - Club Brugge  0:0
31. FC Porto - Schalke 04 Gelsenkirchen  3:1
32. Tottenham Hotspur - Inter Mediolan  1:0
33. SSC Napoli - Crvena Zvezda Belgrad  3:1
34. Florida Panthers - Anaheim Ducks  2:3
35. FK Astana - Dynamo Kijów  0:1
36. Asseco Resovia Rzeszów - Trentino Volley  0:3
37. Fakieł Nowy Urengoj - Cucine Lube Civitanova  0:3
38. AC Milan - F91 Dudelange  5:2
39. Girondins Bordeaux - Slavia Praga  2:0
40. Fenerbahce Stambuł - Dinamo Zagrzeb  0:0
41. Worskla Połtawa - Arsenal Londyn  0:3
42. Red Bull Salzburg - RB Lipsk  1:0
43. Bayer Leverkusen - Ludogorec Razgrad  1:1
44. Stocznia Szczecin - Trefl Gdańsk  0:3
45. Holandia - Polska  78:105
46. Wacker Thun - Dinamo Bukareszt  29:33
47. SC Magdeburg - Frisch Auf! Goppingen  28:29
48. PGE Skra Bełchatów - Zenit Kazań  1:3
49. Khatam Ardakan - Sada Cruzeiro  0:3
50. Standard Liege - FK Krasnodar  mecz nie będze liczony
51. Rangers FC - Villarreal CF  0:0
52. Chelsea Londyn - PAOK Saloniki  4:0
53. Eintracht Frankfurt - Olympique Marsylia  4:0
54. Malmo FF - KRC Genk  2:2
55. Apollon Limassol - Lazio Rzym  2:0
56. Francja - Rosja  23:26
57. New York Red Bulls - Atlanta United  1:0
58. Sporting Kansas City - Portland Timbers  2:3
59. Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk  0:2
60. Serbia - Polska  33:26
61. SC Paderborn - Arminia Bielefeld  2:2
62. APP Krispol Września - MKS Ślepsk Suwałki  0:3
63. Polska - Anglia  10:6
64. AZS Katowice - Piast Gliwice  0:5
65. Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia  3:1
66. Fortuna Dusseldorf - 1.FSV Mainz  0:1
67. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin  3:0
68. FC Barcelona - Fenerbahce Stambuł  65:84
69. Solihull Moors - Blackpool FC  0:0
70. Dania - Szwecja  30:29
71. Cardiff City - Wolverhampton Wanderers  2:1
72. Rayo Vallecano - SD Eibar  1:0
73. Washington Capitals - New Jersey Devils  6:3
74. San Antonio Spurs - Houston Rockets  105:136
75. Rafael dos Anjos - Kamaru Usman  wygrana Kamaru Usman
76. Celta Vigo - SD Huesca  2:0
77. FC Ingolstadt - HSV Hamburg  1:2
78. Sheffield United - Leeds United  0:1
79. Chrobry Głogów - Wigry Suwałki  0:2
80. SPAL 2013 - Empoli FC  2:2
81. Wisła Płock - Górnik Zabrze  0:4
82. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Niżnym Tagile - Johann Andre Forfang
83. Borussia Dortmund - SC Freiburg  2:0
84. Werder Brema - Bayern Monachium  1:2
85. Hannover 96 - Hertha Berlin  0:2
86. Manchester City - Bournemouth AFC  3:1
87. Real Valladolid - CD Leganes  2:4
88. 1.FC Slovacko - Sparta Praga  2:1
89. HC Vardar Skopje - PGE VIVE Kielce  28:27
90. Miedź Legnica - Wisła Kraków  2:0
91. AC Fiorentina - Juventus Turyn  0:3
92. Hiszpania - Chorwacja  25:18
93. TSG 1899 Hoffenheim - Schalke 04 Gelsenkirchen  1:1
94. Southampton FC - Manchester United  2:2
95. Getafe CF - Espanyol Barcelona  3:0
96. AZ Alkmaar - Willem II Tilburg  0:2
97. Legia Warszawa - Korona Kielce  3:0
98. Sampdoria Genua - Bologna FC  4:1
99. Real Madryt - Valencia CF  2:0
100. Wrexham AFC - Newport County  0:0
101. New York Knicks - Milwaukee Bucks  136:134  po dogrywce
102. Adonis Stevenson - Olexandr Gvozdyk  wygrana Olexandr Gvozdyk
103. Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers  2:4
104. Deontay Wilder - Tyson Fury  walka remisowa
105. Junior dos Santos - Tai Tuivasa  wygrana Junior dos Santos
106. Real Betis - Real Sociedad  1:0
107. AC Milan - Parma FC  2:1
108. Odra Opole - Raków Częstochowa  0:2
109. Orlen Wisła Płock - KS Azoty-Puławy  28:17
110. Chelsea Londyn - Fulham Londyn  2:0
111. TSV Hannover-Burgdorf - THW Kiel  25:32
112. 1.FC Magdeburg - VfL Bochum  0:0
113. Feyenoord Rotterdam - PSV Eindhoven  2:1
114. Grot Budowlani Łódź - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz  1:3
115. Torino FC - Genoa CFC  2:1
116. US Sassuolo - Udinese Calcio  0:0
117. Arsenal Londyn - Tottenham Hotspur  4:2
118. Zagłębie Sosnowiec - KGHM Zagłębie Lubin  1:2
119. RB Lipsk - Borussia Monchengladbach  2:0
120. Vero Volley Monza - Azimut Leo Shoes Modena  0:3
121. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Niżnym Tagile - Ryoyu Kobayashi
122. Fuchse Berlin - Bergischer HC  26:22
123. Girona FC - Atletico Madryt  1:1
124. Liverpool FC - Everton FC  1:0
125. Cracovia Kraków - Lech Poznań  1:0
126. Eintracht Frankfurt - VfL Wolfsburg  1:2
127. Chievo Verona - Lazio Rzym  1:1
128. Szwecja - Serbia  22:21
129. FC Barcelona - Villarreal CF  2:0
130. Telekom Veszprem - Montpellier Handball  25:19
131. Red Bull Salzburg - Sportclub Rheindorf Altach  1:0
132. Ajax Amsterdam - ADO Den Haag  5:1
133. Polska - Włochy  94:78
134. AS Roma - Inter Mediolan  2:2
135. Deportivo Alaves - Sevilla FC  1:1
136. 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Canpack Kraków  80:69
137. Los Angeles Lakers - Phoenix Suns  120:96

 

Tabela :

 

1.tyrla - 960 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10;40-19;50-22;42-14;52-21;32-5;44-14;41-27;41-32;42-33;51-21;34-22;41-24;36-19;47-12;46-14;41-12;31-20;25-9;15-9;11-7;6-4;17-11;17-11;17-20;20-15;28-17;44-19;29-17;58-28;57-32;59-28;79-36;38-24;35-24;67-38;60-28;79-28;43-23:62-30;64-43)

2.lukas_k - 645 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32;55-39;79-51;55-41;66-47;34-22;50-41;53-48;57-49;60-53;59-41;45-29;49-41;35-38;56-30;51-33;45-20;41-30;32-12;12-15;10-8 ;5-5;16-15;24-14;18-27;22-20;32-24;50-35;32-23;58-45;68-43;65-46;83-54;45-30;34-36;72-64;71-42;84-50;44-33;68-48;74-62)

3.bartek2lp2 - 575 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34;51-43;76-54;57-39;61-52;32-24;52-39;52-49;57-49;57-56;57-43;37-31;47-43;42-31;57-29;50-27;46-19;39-30;32-12;16-11;10-8 ;4-6;17-14;21-17;20-25;21-21;34-22;50-35;32-23;54-49;65-46;65-46;84-53;44-31;34-36;70-66;70-43;81-53;44-32:67-49;71-65)

4.aro - 502 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21;40-19;46-31;38-18;36-24;19-9;40-20;34-32;29-27;32-37;40-30;25-27;33-26;37-17;47-19;50-27;43-11;41-22;22-18;9-11;7-10;3-3;6-16;11-17;15-18;20-16;25-21;28-22;30-16;49-31;39-34;56-37;66-35;30-16;27-18;40-33;40-18;40-29;26-22;34-25:44-29)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 47 Kolejka :

 


1. Piast Gliwice - Pogoń Szczecin  3:0
2. ENEA PTPS Piła - E.Leclerc Radomka Radom  3:1
3. Tatran Presov - HC CSA Steaua Bukareszt  26:19
4. Chorwacja - Węgry  18:24
5. SFC Opava - Slavia Praga  2:3  
6. Atalanta Bergamo - SSC Napoli  1:2
7. Holandia - Hiszpania  28:27
8. Levante UD - Athletic Bilbao  3:0
9. New Jersey Devils - Tampa Bay Lightning  1:5
10. Puszcza Niepołomice - Wisła Płock  3:1
11. Darussafaka Tekfen - Galatasaray Stambuł  79:84
12. Śląsk Wrocław - Miedź Legnica  0:1
13. Szwecja - Polska  23:22
14. Skelleftea AIK - HC Pilzno 1929  3:3
15. Fenerbahce Stambuł - Pinar Karsiyaka  80:72
16. Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok  0:2
17. ONICO Warszawa - GKS Katowice  3:1
18. Sampdoria Genua - SPAL 2013  2:1
19. Watford FC - Manchester City  1:2
20. HC PPD Zagrzeb - HC Nexe  20:17
21. Dania - Serbia  25:30
22. Bologna FC - Crotone FC  3:0
23. Wisła Sandomierz - Odra Opole  0:1
24. Turk Telekom - Tofas SK  85:72
25. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk  1:3
26. Spartak Moskwa - Ural Jekaterynburg  1:1
27. US Sassuolo - Catania Calcio  2:1
28. BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Grot Budowlani Łódź  1:3
29. Banvit BK - Afyon Belediyespor  72:71
30. Holandia - Chorwacja  34:23
31. Chrobry Głogów - Legia Warszawa  0:3
32. HC Metalurg AD Skopje - HC Vardar Skopje  26:27
33. Chievo Verona - Cagliari Calcio  1:2
34. Manchester United - Arsenal Londyn  2:2
35. Norwegia - Rumunia  23:31
36. Rozwój Katowice - Górnik Zabrze  1:4  po dogrywce
37. Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra  93:89
38. Genoa CFC - Virtus Entella  3:3  po rzutach karnych 6:7
39. Rhein-Neckar Lowen - SC Magdeburg  28:22
40. Feyenoord Rotterdam - VVV-Venlo  4:1
41. Wigry Suwałki - Raków Częstochowa  0:3
42. Gaziantep Basketbol - Bahcesehir Koleji  65:63
43. KGHM Zagłębie Lubin - Piast Gliwice  2:2
44. E.Leclerc Radomka Radom - Energa MKS Kalisz  3:0
45. PGE VIVE Kielce - KPR Gwardia Opole  40:30
46. SSV Jahn Regensburg - 1.FC Koln  1:3
47. Panathinaikos Ateny - Fenerbahce Stambuł  69:81
48. Lech Poznań - Śląsk Wrocław  2:0
49. Werder Brema - Fortuna Dusseldorf  3:1
50. Juventus Turyn - Inter Mediolan  1:0
51. Trefl Gdańsk - ONICO Warszawa  1:3
52. ALBA Berlin - Fraport Skyliners  87:74
53. CD Leganes - Getafe CF  1:1
54. West Bromwich Albion - Aston Villa  2:2
55. Winnipeg Jets - St. Louis Blues  0:1
56. Milwaukee Bucks - Golden State Warriors  95:105
57. Pinar Karsiyaka - Turk Telekom  86:89
58. King Szczecin - Polpharma Starogard Gdański  91:101
59. Atletico Madryt - Deportivo Alaves  3:0
60. 1.FC Heidenheim - MSV Duisburg  4:1
61. Galatasaray Stambuł - Banvit BK  86:76
62. Bournemouth AFC - Liverpool FC  0:4
63. Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów  3:1
64. SSC Napoli - Frosinone Calcio  4:0
65. Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec  1:0
66. Bayern Monachium - 1.FC Nurnberg  3:0
67. Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Dortmund  1:2
68. VfL Wolfsburg - TSG 1899 Hoffenheim  2:2
69. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Titisee-Neustadt - konkurs odwołany
70. Manchester United - Fulham Londyn  4:1
71. Valencia CF - Sevilla FC  1:1
72. Slavia Praga - Mlada Boleslav  3:2
73. Admira Wacker Modling - Red Bull Salzburg  2:2
74. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu Warta Zawiercie  3:1
75. Korona Kielce - Wisła Płock  2:2
76. Cagliari Calcio - AS Roma  2:2
77. Chelsea Londyn - Manchester City  2:0
78. Villarreal CF - Celta Vigo  2:3
79. Hertha Berlin - Eintracht Frankfurt  1:0
80. PEC Zwolle - Ajax Amsterdam  1:4
81. Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok  2:2
82. HC Zeleznicar Sarajewo - HC Vardar Skopje  22:24
83. Lardini Filottrano - Bosca S.Bernardo Cuneo  3:1
84. Lazio Rzym - Sampdoria Genua  2:2
85. Chemik Bydgoszcz - Stocznia Szczecin  mecz przełożony
86. PSV Eindhoven - Excelsior Rotterdam  6:0
87. Espanyol Barcelona - FC Barcelona  0:4
88. Leicester City - Tottenham Hotspur  0:2
89. Kell Brook - Michael Zerafa  wygrana Kell Brook
90. Valencia BC - Morabanc Andorra  91:72
91. Azimut Leo Shoes Modena - Emma Villas Siena  3:2
92. Dallas Mavericks - Houston Rockets  107:104
93. Ottawa Senators - Pittsburgh Penguins  2:1  po dogrywce
94. Vasyl Lomachenko - Jose Pedraza  wygrana Vasyl Lomachenko
95. Max Holloway - Brian Ortega  wygrana Max Holloway
96. Valentina Shevchenko - Joanna Jędrzejczyk  wygrana Valentina Shevchenko
97. SD Eibar - Levante UD  4:4
98. US Sassuolo - AC Fiorentina  3:3
99. ROSA Radom - Legia Warszawa  87:82
100. MKS Zagłębie Lubin - KS Azoty-Puławy  31:28
101. 1.FC Magdeburg - 1.FC Union Berlin  1:1
102. FC Emmen - Feyenoord Rotterdam  1:4
103. PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom  3:1
104. Parma FC - Chievo Verona  1:1
105. CCC Polkowice - InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski  78:73
106. Górnik Zabrze - Miedź Legnica  1:3
107. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Titisee-Neustadt - konkurs odwołany
108. 1.FSV Mainz - Hannover 96  1:1
109. SD Huesca - Real Madryt  0:1
110. Newcastle United - Wolverhampton Wanderers  1:2
111. Sparta Praga - FK Teplice  0:1
112. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Chimki Moskwa  74:97
113. Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin  2:3
114. HC Metalurg AD Skopje - HC Mieszków Brześć  28:34
115. Lechia Gdańsk - Legia Warszawa  0:0
116. Borussia Monchengladbach - VfB Stuttgart  3:0
117. Genoa CFC - SPAL 2013  1:1
118. Kioene Padwa - Sir Safety Conad Perugia  3:1
119. Real Sociedad - Real Valladolid  1:2
120. Real Madryt - Herbalife Gran Canaria  87:63
121. AC Milan - Torino FC  0:0
122. Chemik Police - Grot Budowlani Łódź  2:3
123. Real Betis - Rayo Vallecano  2:0
124. Detroit Pistons - New Orleans Pelicans  108:116
125. Istanbul BBSK - Fenerbahce Stambuł  86:103 

 

Tabela :

 

1.tyrla - 980 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10;40-19;50-22;42-14;52-21;32-5;44-14;41-27;41-32;42-33;51-21;34-22;41-24;36-19;47-12;46-14;41-12;31-20;25-9;15-9;11-7;6-4;17-11;17-11;17-20;20-15;28-17;44-19;29-17;58-28;57-32;59-28;79-36;38-24;35-24;67-38;60-28;79-28;43-23:62-30;64-43;58-38)

2.lukas_k - 661 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32;55-39;79-51;55-41;66-47;34-22;50-41;53-48;57-49;60-53;59-41;45-29;49-41;35-38;56-30;51-33;45-20;41-30;32-12;12-15;10-8 ;5-5;16-15;24-14;18-27;22-20;32-24;50-35;32-23;58-45;68-43;65-46;83-54;45-30;34-36;72-64;71-42;84-50;44-33;68-48;74-62;69-53)

3.bartek2lp2 - 585 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34;51-43;76-54;57-39;61-52;32-24;52-39;52-49;57-49;57-56;57-43;37-31;47-43;42-31;57-29;50-27;46-19;39-30;32-12;16-11;10-8 ;4-6;17-14;21-17;20-25;21-21;34-22;50-35;32-23;54-49;65-46;65-46;84-53;44-31;34-36;70-66;70-43;81-53;44-32:67-49;71-65;66-56)

4.aro - 514 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21;40-19;46-31;38-18;36-24;19-9;40-20;34-32;29-27;32-37;40-30;25-27;33-26;37-17;47-19;50-27;43-11;41-22;22-18;9-11;7-10;3-3;6-16;11-17;15-18;20-16;25-21;28-22;30-16;49-31;39-34;56-37;66-35;30-16;27-18;40-33;40-18;40-29;26-22;34-25:44-29;37-25)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 50
Obowiązuje na dni: 24-31.12.2018

1. Frosinone Calcio - AC Milan (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 12:25 ŚR) - piłka nożna, liga włoska
2. Fulham Londyn - Wolverhampton Wanderers (C+ Sport 13:25 ŚR) - piłka nożna, liga angielska
3. Skoki narciarskie - Mistrzostwa Polski w Zakopanem* (TVP Sport 14:45 ŚR)
4. Atalanta Bergamo - Juventus Turyn (Eleven Sports 1 14:55 ŚR) - piłka nożna, liga włoska
5. Cagliari Calcio - Genoa CFC (Eleven Sports 2 14:55 ŚR) - piłka nożna, liga włoska
6. Sampdoria Genua - Chievo Verona (Eleven Sports 3 14:55 ŚR) - piłka nożna, liga włoska
7. Bologna FC - Lazio Rzym (Eleven Sports 4 14:55 ŚR) - piłka nożna, liga włoska
8. HC Ocelari Trinec - HK Metallurg Magnitogorsk (Polsat Sport Extra 15:10 ŚR) - hokej na lodzie, Puchar Spenglera
9. Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra (Polsat Sport 15:50 ŚR) - koszykówka mężczyzn, liga polska
10. Liverpool FC - Newcastle United (C+ Sport 15:55 ŚR) - piłka nożna, liga angielska
11. Calzedonia Verona - Vero Volley Monza (Polsat Sport News 16:00 ŚR) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
12. AS Roma - US Sassuolo (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 17:55 ŚR) - piłka nożna, liga włoska
13. Torino FC - Empoli FC (Eleven Sports 2 17:55 ŚR) - piłka nożna, liga włoska
14. Top Volley Latina - Sir Safety Conad Perugia (Polsat Sport News 18:00 ŚR) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
15. Bayern Monachium - Oliver Wurzburg (Sporktlub 18:00 ŚR) - koszykówka mężczyzn, liga niemiecka
16. Brighton & Hove Albion - Arsenal Londyn (C+ Sport 18:10 ŚR) - piłka nożna, liga angielska
17. Pomi Casalmaggiore - Unet E-Work Busto Arsizio (nSport+ 18:25 ŚR) - siatkówka kobiet, liga włoska
18. TSV GWD Minden - TBV Lemgo (Sportklub 20:00 ŚR) - piłka ręczna, liga niemiecka
19. HC Davos - Team Canada (Polsat Sport Extra 20:15 ŚR) - hokej na lodzie, Puchar Spenglera
20. Watford FC - Chelsea Londyn (C+ Sport 20:25 ŚR) - piłka nożna, liga angielska 
21. Inter Mediolan - SSC Napoli (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 20:25 ŚR) - piłka nożna, liga włoska
22. Tauron GKS Katowice - JKH GKS Jastrzębie (TVP Sport 16:30 CZW) - hokej na lodzie, Puchar Polski
23. BK Chimki Moskwa - Kirolbet Baskonia (Polsat Sport 17:45 CZW) - koszykówka mężczyzn, Euroliga
24. THW Kiel - Rhein-Neckar Lowen (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka
25. GKS Tychy - TatrySki Podhale Nowy Targ (TVP Sport 19:55 CZW) - hokej na lodzie, Puchar Polski
26. Southampton FC - West Ham United (C+ Sport 20:40 CZW) - piłka nożna, liga angielska
27. Houston Rockets - Boston Celtics (C+ Sport 2:00 PT) - koszykówka mężczyzn, NBA
28. Polska - Japonia (TVP Sport 17:05 PT) - piłka ręczna mężczyzn, turniej towarzyski w Opolu
29. PGE Skra Bełchatów - Chemik Bydgoszcz (Polsat Sport 17:30 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska
30. Arel Universitesi Buyukcekmece Basketbol - Afyon Belediyespor (Sportklub 18:00 PT) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
31. Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice (Polsat Sport 20:30 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska
32. Florida Panthers - Montreal Canadiens (TVP Sport 1:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL
33. Denver Nuggets - San Antonio Spurs (C+ Sport 3:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA
34. Bahcesehir Koleji - Tofas SK (Sportklub 11:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
35. Juventus Turyn - Sampdoria Genua (Eleven Sports 1 12:25 SOB) - piłka nożna, liga włoska
36. TBV Start Lublin - Polski Cukier Toruń (Polsat Sport 12:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska
37. Turk Telekom - Galatasaray Stambuł (Sportklub 13:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
38. Jastrzębski Węgiel - Cerrad Czarni Radom (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
39. Genoa CFC - AC Fiorentina (Eleven Sports 1 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
40. Empoli FC - Inter Mediolan (Eleven Sports 2 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
41. Parma FC - AS Roma (Eleven Sports 3 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
42. Lazio Rzym - Torino FC (Eleven Sports 4 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
43. Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye Basketbol - Banvit BK (Sportklub 15:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
44. Tottenham Hotspur - Wolverhampton Wanderers (C+ Sport 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska
45. SSC Napoli - Bologna FC (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
46. Liverpool FC - Arsenal Londyn (C+ Sport 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
47. New Jersey Devils - Carolina Hurricanes (TVP Sport 19:05 SOB) - hokej na lodzie, NHL
48. AC Milan - SPAL 2013 (Eleven Sports 1 20:25 SOB) - piłka nożna, liga włoska
49. Igor Gorgonzola Novara - Pomi Casalmaggiore (nSport+ 20:25 SOB) - siatkówka kobiet, liga włoska
50. BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Energa MKS Kalisz (Polsat Sport 20:30 SOB) - siatkówka kobiet, liga polska
51. Morabanc Andorra - Movistar Estudiantes (Sportklub 20:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
52. Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets (C+ Sport 23:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA
53. Jon Jones - Alexander Gustafsson (Polsat Sport 4:00 ND) - sporty walki, gala UFC 232
54. Gaziantep Basketbol - Istanbul BBSK (Sportklub 11:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
55. AZS Koszalin - Miast Szkła Krosno (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska
56. Crystal Palace - Chelsea Londyn (C+ Sport 12:55 ND) - piłka nożna, liga angielska
57. Fenerbahce Stambuł - Darussafaka Tekfen (Sportklub 13:15 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
58. Southampton FC - Manchester City (C+ Sport 15:10 ND) - piłka nożna, liga angielska
59. Anadolu Efes Stambuł - Pinar Karsiyaka (Sportklub 15:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
60. Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni w Oberstdorfie* (Eurosport 1, TVP 1 16:30 ND)
61. Manchester United - Bournemouth AFC (C+ Sport 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska
62. Consar Ravenna - Cucine Lube Civitanova (Polsat Sport Extra 18:00 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
63. Sir Safety Conad Perugia - Calzedonia Verona (Polsat Sport News 18:00 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
64. Kirolbet Baskonia - Real Madryt (Sportklub 19:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
65. Orlando Magic - Detroit Pistons (C+ Sport 21:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA
66. Brose Bamberg - Bayern Monachium (Sportklub 21:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga niemiecka
67. Arizona Coyotes - Vegas Golden Knights (TVP Sport 2:00 PN) - hokej na lodzie, NHL 

 

 

 

 

 

 

 

1. Frosinone Calcio - AC Milan 2
2. Fulham Londyn - Wolverhampton Wanderers 2
3. Skoki narciarskie - Mistrzostwa Polski w Zakopanem - Kamil Stoch
4. Atalanta Bergamo - Juventus Turyn 2
5. Cagliari Calcio - Genoa CFC 2
6. Sampdoria Genua - Chievo Verona 1
7. Bologna FC - Lazio Rzym 2
8. HC Ocelari Trinec - HK Metallurg Magnitogorsk 1
9. Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra 1
10. Liverpool FC - Newcastle United 1


11. Calzedonia Verona - Vero Volley Monza 1
12. AS Roma - US Sassuolo 1
13. Torino FC - Empoli FC 1
14. Top Volley Latina - Sir Safety Conad Perugia 2
15. Bayern Monachium - Oliver Wurzburg 1
16. Brighton & Hove Albion - Arsenal Londyn 2
17. Pomi Casalmaggiore - Unet E-Work Busto Arsizio 1
18. TSV GWD Minden - TBV Lemgo 2
19. HC Davos - Team Canada 2
20. Watford FC - Chelsea Londyn 2


21. Inter Mediolan - SSC Napoli X
22. Tauron GKS Katowice - JKH GKS Jastrzębie 1
23. BK Chimki Moskwa - Kirolbet Baskonia 1
24. THW Kiel - Rhein-Neckar Lowen 1
25. GKS Tychy - TatrySki Podhale Nowy Targ 1
26. Southampton FC - West Ham United 1
27. Houston Rockets - Boston Celtics 2
28. Polska - Japonia 1
29. PGE Skra Bełchatów - Chemik Bydgoszcz 1
30. Arel Universitesi Buyukcekmece Basketbol - Afyon Belediyespor 1


31. Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice 1
32. Florida Panthers - Montreal Canadiens 2
33. Denver Nuggets - San Antonio Spurs 2
34. Bahcesehir Koleji - Tofas SK 2
35. Juventus Turyn - Sampdoria Genua 1
36. TBV Start Lublin - Polski Cukier Toruń 2
37. Turk Telekom - Galatasaray Stambuł 2
38. Jastrzębski Węgiel - Cerrad Czarni Radom 1
39. Genoa CFC - AC Fiorentina 1
40. Empoli FC - Inter Mediolan 2


41. Parma FC - AS Roma 2
42. Lazio Rzym - Torino FC 1
43. Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye Basketbol - Banvit BK 2
44. Tottenham Hotspur - Wolverhampton Wanderers 1
45. SSC Napoli - Bologna FC 1
46. Liverpool FC - Arsenal Londyn 1
47. New Jersey Devils - Carolina Hurricanes 1
48. AC Milan - SPAL 2013 1
49. Igor Gorgonzola Novara - Pomi Casalmaggiore 1
50. BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Energa MKS Kalisz 1


51. Morabanc Andorra - Movistar Estudiantes 2
52. Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets 2
53. Jon Jones - Alexander Gustafsson 1
54. Gaziantep Basketbol - Istanbul BBSK 1
55. AZS Koszalin - Miast Szkła Krosno 1
56. Crystal Palace - Chelsea Londyn 2
57. Fenerbahce Stambuł - Darussafaka Tekfen 1
58. Southampton FC - Manchester City 2
59. Anadolu Efes Stambuł - Pinar Karsiyaka 1
60. Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni w Oberstdorfie - Kamil Stoch


61. Manchester United - Bournemouth AFC 1
62. Consar Ravenna - Cucine Lube Civitanova 2
63. Sir Safety Conad Perugia - Calzedonia Verona 1
64. Kirolbet Baskonia - Real Madryt 2
65. Orlando Magic - Detroit Pistons 1
66. Brose Bamberg - Bayern Monachium 2
67. Arizona Coyotes - Vegas Golden Knights 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 50
Obowiązuje na dni: 24-31.12.2018

 

1. Frosinone Calcio - AC Milan 2
3. Skoki narciarskie - Mistrzostwa Polski w Zakopanem - Kamil Stoch
4. Atalanta Bergamo - Juventus Turyn 2
5. Cagliari Calcio - Genoa CFC 2
6. Sampdoria Genua - Chievo Verona 1
7. Bologna FC - Lazio Rzym 2
8. HC Ocelari Trinec - HK Metallurg Magnitogorsk 2
9. Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra 1
10. Liverpool FC - Newcastle United 1
11. Calzedonia Verona - Vero Volley Monza 1


12. AS Roma - US Sassuolo 1
13. Torino FC - Empoli FC 1
14. Top Volley Latina - Sir Safety Conad Perugia 2
15. Bayern Monachium - Oliver Wurzburg 1
16. Brighton & Hove Albion - Arsenal Londyn 2
17. Pomi Casalmaggiore - Unet E-Work Busto Arsizio 1
18. TSV GWD Minden - TBV Lemgo 1
19. HC Davos - Team Canada 2
20. Watford FC - Chelsea Londyn 2
22. Tauron GKS Katowice - JKH GKS Jastrzębie 1


24. THW Kiel - Rhein-Neckar Lowen 1
25. GKS Tychy - TatrySki Podhale Nowy Targ 1
26. Southampton FC - West Ham United 1
27. Houston Rockets - Boston Celtics 1
28. Polska - Japonia 1
29. PGE Skra Bełchatów - Chemik Bydgoszcz 1
30. Arel Universitesi Buyukcekmece Basketbol - Afyon Belediyespor 1
31. Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice 1
33. Denver Nuggets - San Antonio Spurs 1
34. Bahcesehir Koleji - Tofas SK 2


35. Juventus Turyn - Sampdoria Genua 1
36. TBV Start Lublin - Polski Cukier Toruń 2
38. Jastrzębski Węgiel - Cerrad Czarni Radom 1
39. Genoa CFC - AC Fiorentina 1
40. Empoli FC - Inter Mediolan 2
41. Parma FC - AS Roma 2
42. Lazio Rzym - Torino FC 1
43. Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye Basketbol - Banvit BK 1
44. Tottenham Hotspur - Wolverhampton Wanderers 1
45. SSC Napoli - Bologna FC 1


46. Liverpool FC - Arsenal Londyn 1
48. AC Milan - SPAL 2013 1
49. Igor Gorgonzola Novara - Pomi Casalmaggiore 1
50. BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Energa MKS Kalisz 1
51. Morabanc Andorra - Movistar Estudiantes 1
52. Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets 1
53. Jon Jones - Alexander Gustafsson 1
54. Gaziantep Basketbol - Istanbul BBSK 1
55. AZS Koszalin - Miast Szkła Krosno 1
56. Crystal Palace - Chelsea Londyn 2


57. Fenerbahce Stambuł - Darussafaka Tekfen 1
58. Southampton FC - Manchester City 1
59. Anadolu Efes Stambuł - Pinar Karsiyaka 1
61. Manchester United - Bournemouth AFC 1
62. Consar Ravenna - Cucine Lube Civitanova 2
63. Sir Safety Conad Perugia - Calzedonia Verona 1
64. Kirolbet Baskonia - Real Madryt 2
66. Brose Bamberg - Bayern Monachium 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 50
Obowiązuje na dni: 24-31.12.2018

 

 

1. Frosinone Calcio - AC Milan  2
3. Skoki narciarskie - Mistrzostwa Polski w Zakopanem - Kamil  Stoch
4. Atalanta Bergamo - Juventus Turyn  2
5. Cagliari Calcio - Genoa CFC  2
6. Sampdoria Genua - Chievo Verona  1
10. Liverpool FC - Newcastle United  1
16. Brighton & Hove Albion - Arsenal Londyn  2
20. Watford FC - Chelsea Londyn  2
21. Inter Mediolan - SSC Napoli  2
26. Southampton FC - West Ham United  2

 


27. Houston Rockets - Boston Celtics  1
28. Polska - Japonia  1
29. PGE Skra Bełchatów - Chemik Bydgoszcz  1
33. Denver Nuggets - San Antonio Spurs  1
35. Juventus Turyn - Sampdoria Genua  1
39. Genoa CFC - AC Fiorentina  1
40. Empoli FC - Inter Mediolan  2
44. Tottenham Hotspur - Wolverhampton Wanderers  1
45. SSC Napoli - Bologna FC  1
46. Liverpool FC - Arsenal Londyn  1

 

 

47. New Jersey Devils - Carolina Hurricanes  1

48. AC Milan - SPAL 2013  1

49. Igor Gorgonzola Novara - Pomi Casalmaggiore  1

50. BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Energa MKS Kalisz  2
52. Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets  1
56. Crystal Palace - Chelsea Londyn  2
58. Southampton FC - Manchester City  2
61. Manchester United - Bournemouth AFC  1
62. Consar Ravenna - Cucine Lube Civitanova  2
63. Sir Safety Conad Perugia - Calzedonia Verona  1

 

 

64. Kirolbet Baskonia - Real Madryt  2

65. Orlando Magic - Detroit Pistons  1

66. Brose Bamberg - Bayern Monachium  2
67. Arizona Coyotes - Vegas Golden Knights 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

22. Tauron GKS Katowice - JKH GKS Jastrzębie 1
23. BK Chimki Moskwa - Kirolbet Baskonia 1
24. THW Kiel - Rhein-Neckar Lowen 1
25. GKS Tychy - TatrySki Podhale Nowy Targ 1
26. Southampton FC - West Ham United 1
27. Houston Rockets - Boston Celtics 2
28. Polska - Japonia 1
29. PGE Skra Bełchatów - Chemik Bydgoszcz 1
30. Arel Universitesi Buyukcekmece Basketbol - Afyon Belediyespor 1


31. Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice 1
32. Florida Panthers - Montreal Canadiens 2
33. Denver Nuggets - San Antonio Spurs 2
34. Bahcesehir Koleji - Tofas SK 2
35. Juventus Turyn - Sampdoria Genua 1
36. TBV Start Lublin - Polski Cukier Toruń 2
37. Turk Telekom - Galatasaray Stambuł 2
38. Jastrzębski Węgiel - Cerrad Czarni Radom 1
39. Genoa CFC - AC Fiorentina 1
40. Empoli FC - Inter Mediolan 2


41. Parma FC - AS Roma 2
42. Lazio Rzym - Torino FC 1
43. Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye Basketbol - Banvit BK 2
44. Tottenham Hotspur - Wolverhampton Wanderers 1
45. SSC Napoli - Bologna FC 1
46. Liverpool FC - Arsenal Londyn 1
47. New Jersey Devils - Carolina Hurricanes 1
48. AC Milan - SPAL 2013 1
49. Igor Gorgonzola Novara - Pomi Casalmaggiore 1
50. BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Energa MKS Kalisz 1


51. Morabanc Andorra - Movistar Estudiantes 2
52. Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets 2
53. Jon Jones - Alexander Gustafsson 1
54. Gaziantep Basketbol - Istanbul BBSK 1
55. AZS Koszalin - Miast Szkła Krosno 1
56. Crystal Palace - Chelsea Londyn 2
57. Fenerbahce Stambuł - Darussafaka Tekfen 1
58. Southampton FC - Manchester City 2
59. Anadolu Efes Stambuł - Pinar Karsiyaka 1
60. Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni w Oberstdorfie - Kamil Stoch


61. Manchester United - Bournemouth AFC 1
62. Consar Ravenna - Cucine Lube Civitanova 2
63. Sir Safety Conad Perugia - Calzedonia Verona 1
64. Kirolbet Baskonia - Real Madryt 2
65. Orlando Magic - Detroit Pistons 1
66. Brose Bamberg - Bayern Monachium 2
67. Arizona Coyotes - Vegas Golden Knights 1

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 48 Kolejka :

 

2. AS Monaco - Borussia Dortmund  1:1
3. FC Barcelona - Tottenham Hotspur  0:2
4. HC CSA Steaua Bukareszt - HC PPD Zagrzeb  24:31
5. Hiszpania - Rumunia  25:27
6. STS Olimpia Sulęcin - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki  1:3
7. Schalke 04 Gelsenkirchen - Lokomotiw Moskwa  1:0
8. Galatasaray Stambuł - FC Porto  2:3
9. Arka Gdynia - ALBA Berlin  64:76
10. Liverpool FC - SSC Napoli  1:0
11. FC Barcelona - Tottenham Hotspur  1:1
12. Inter Mediolan - PSV Eindhoven  1:1
13. AS Monaco - Borussia Dortmund  0:2
14. Club Brugge - Atletico Madryt  0:0
15. Crvena Zvezda Belgrad - Paris Saint-Germain  1:4
16. Holandia - Norwegia  16:29
17. Young Boys Berno - Juventus Turyn  4:2
18. Dania - Czarnogóra  24:23
19. Ajax Amsterdam - Bayern Monachium  1:2
20. HC Mieszkow Brześć - HC Zeleznicar 1949 Sarajewo  28:20
21. Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  0:3
22. Szwecja - Rosja  39:30
23. Anwil Włocławek - Ventspils BK  84:71
24. Real Madryt - CSKA Moskwa  0:3
25. Viktoria Pilzno - AS Roma  2:1
26. UNICS Kazań - Unicaja Malaga  87:84
27. HC Vardar Skopje - Tatran Presov  23:21
28. ONICO Warszawa - Indykpol AZS Olsztyn  3:1
29. Ajax Amsterdam - Bayern Monachium  3:3
30. Valencia CF - Manchester United  2:1
31. Benfica Lizbona - AEK Ateny  1:0
32. Szachtar Donieck - Olympique Lyon  1:1
33. Manchester City - TSG 1899 Hoffenheim  2:1
34. Young Boys Berno - Juventus Turyn  2:1
35. MKS Ślepsk Suwałki - KS Gwardia Wrocław  1:3
36. Rapid Wiedeń - Rangers FC  1:0
37. Villarreal CF - Spartak Moskwa  2:0
38. Sevilla FC - FK Krasnodar  3:0
39. Besiktas Stambuł - Malmo FF  0:1
40. KRC Genk - Sarpsborg FF  4:0
41. Akhisar Belediye - Standard Liege  0:0
42. TVB 1898 Stuttgart - SG BBM Bietigheim  31:26
43. Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź  1:3
44. Real Madryt - FC Barcelona  92:65
45. Olympiakos Pireus - AC Milan  3:1  
46. Celtic Glasgow - Red Bull Salzburg  1:2
47. RB Lipsk - Rosenborg Trondheim  1:1
48. FC Kopenhaga - Girondins Bordeaux  0:1
49. Slavia Praga - Zenit Sankt Petersburg  2:0
50. Arsenal Londyn - Qarabag Agdam  1:0
51. Columbus Blue Jackets - Los Angeles Kings  4:1
52. Wisła Płock - Wisła Kraków  1:2
53. ENEA PTPS Piła - Energa MKS Kalisz  3:2
54. MSV Duisburg - HSV Hamburg  1:2
55. Rekord Bielsko-Biała - Gatta Active Zduńska Wola  3:6
56. Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin  0:4
57. 1.FC Nurnberg - VfL Wolfsburg  0:2
58. Sheffield United - West Bromwich Albion  1:2
59. Celta Vigo - CD Leganes  0:0
60. Pittsburgh Penguins - Boston Bruins  5:3
61. Philadelphia 76ers - Indiana Pacers  101:113
62. Fenerbahce Stambuł - Afyon Belediyespor  92:68
63. MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek  81:101
64. Getafe CF - Real Sociedad  1:0
65. 1.FC Union Berlin - VfL Bochum  2:0
66. Manchester City - Everton FC  3:1
67. PGE Skra Bełchatów - Stocznia Szczecin  mecz się nie odbył
68. CCC Polkowice - Wisła Can-Pack Kraków  82:70
69. Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin  2:1    
70. TSG 1899 Hoffenheim - Borussia Monchengladbach  0:0
71. Hannover 96 - Bayern Monachium  0:4
72. FC Augsburg - Schalke 04 Gelsenkirchen  1:1
73. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Engelbergu - Karl Geiger
74. Tottenham Hotspur - Burnley FC  1:0
75. Real Valladolid - Atletico Madryt  2:3
76. 1.FK Przybram - Sparta Praga  1:1
77. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice  3:1
78. Górnik Zabrze - Arka Gdynia  1:1
79. Inter Mediolan - Udinese Calcio  1:0
80. Iberostar Tenerife - Kirolbet Baskonia  70:63
81. Borussia Dortmund - Werder Brema  2:1
82. Fulham Londyn - West Ham United  0:2
83. Real Madryt - Rayo Vallecano  1:0
84. Heracles Almelo - PSV Eindhoven  0:4
85. Legia Warszawa - Piast Gliwice  2:0
86. Paweł Pawlak - Daniel Skibiński  wygrana Daniel Skibiński
87. RK Izvidac - HC PPD Zagrzeb  21:22
88. Torino FC - Juventus Turyn  0:1
89. Zanetti Bergamo - Club Italia Crai  3:0
90. Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu Warta Zawiercie  2:3
91. SD Eibar - Valencia CF  1:1
92. Gaziantep Basketbol - Tofas SK  66:79
93. Orlando Magic - Utah Jazz  96:89
94. Kevin Lee - Al Iaquinta  wygrana Al Iaquinta
95. Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye Basketbol - Galatasaray Stambuł  56:89
96. Sevilla FC - Girona FC  2:0
97. SPAL 2013 - Chievo Verona  0:0
98. Arka Gdynia - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski  86:73
99. Erzgebirge Aue - SV Darmstadt  2:2
100. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Engelbergu - Ryoyu Kobayashi
101. Southampton FC - Arsenal Londyn  3:2
102. Ajax Amsterdam - De Graafschap  8:0
103. Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom  0:3
104. Sampdoria Genua - Parma FC  2:0
105. AC Fiorentina - Empoli FC  3:1
106. Bayern Monachium - ALBA Berlin  83:81
107. Śląsk Wrocław - Korona Kielce  1:1
108. RB Lipsk - 1.FSV Mainz  4:1
109. Espanyol Barcelona - Real Betis  1:3
110. Liverpool FC - Manchester United  3:1
111. Austria Wiedeń - Rapid Wiedeń  6:1
112. Jastrzębski Węgiel - ONICO Warszawa  2:3
113. Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań  0:6
114. Cagliari Calcio - SSC Napoli  0:1
115. Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen  2:1
116. Itas Trentino - Azimut Leo Shoes Modena  3:1
117. SD Huesca - Villarreal CF  2:2
118. Unicaja Malaga - FC Barcelona  78:73
119. AS Roma - Genoa CFC  3:2
120. Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin  3:0
121. Feyenoord Rotterdam - Fortuna Sittard  0:2
122. Levante UD - FC Barcelona  0:5
123. Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers  105:128
124. HC Nexe - HC Metalurg AD Skopje  26:23

 

 

Tabela :

 

 

1.tyrla - 1005 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10;40-19;50-22;42-14;52-21;32-5;44-14;41-27;41-32;42-33;51-21;34-22;41-24;36-19;47-12;46-14;41-12;31-20;25-9;15-9;11-7;6-4;17-11;17-11;17-20;20-15;28-17;44-19;29-17;58-28;57-32;59-28;79-36;38-24;35-24;67-38;60-28;79-28;43-23:62-30;64-43;58-38;59-34)

2.lukas_k - 673 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32;55-39;79-51;55-41;66-47;34-22;50-41;53-48;57-49;60-53;59-41;45-29;49-41;35-38;56-30;51-33;45-20;41-30;32-12;12-15;10-8 ;5-5;16-15;24-14;18-27;22-20;32-24;50-35;32-23;58-45;68-43;65-46;83-54;45-30;34-36;72-64;71-42;84-50;44-33;68-48;74-62;69-53;67-55)

3.bartek2lp2 - 597 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34;51-43;76-54;57-39;61-52;32-24;52-39;52-49;57-49;57-56;57-43;37-31;47-43;42-31;57-29;50-27;46-19;39-30;32-12;16-11;10-8 ;4-6;17-14;21-17;20-25;21-21;34-22;50-35;32-23;54-49;65-46;65-46;84-53;44-31;34-36;70-66;70-43;81-53;44-32:67-49;71-65;66-56;67-55)

4.aro - 518 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21;40-19;46-31;38-18;36-24;19-9;40-20;34-32;29-27;32-37;40-30;25-27;33-26;37-17;47-19;50-27;43-11;41-22;22-18;9-11;7-10;3-3;6-16;11-17;15-18;20-16;25-21;28-22;30-16;49-31;39-34;56-37;66-35;30-16;27-18;40-33;40-18;40-29;26-22;34-25:44-29;37-25;34-30)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...