Jump to content
lukas_k

Kurierowy Bukmacher 2018

Recommended Posts

Regulamin Kurierowy Bukmacher 2018:

1. Przed przystąpieniem do gry, użytkownik ma obowiązek przeczytania poniższego regulaminu.
2. Zwycięzca typowania, otrzyma rangę Król SK Bukmacher 18.
3. W przypadku równej ilości punktów na koniec zabawy o wyższym miejscu w tabeli decydować będzie:
a) mniejsza ilość kolejek w której gracz nie typował.
b ) większa ilość punktów w typowaniu z 2017 r.
c) dodatkowe spotkanie.
4. W typowaniu, mogą uczestniczyć jedynie zarejestrowani użytkownicy.
5. Do typowania można dołączyć w każdej chwili. Nowi typerzy, startują z zerowym dorobkiem punktowym.
6. Typowanie trwa od 8.01.2018 do 31.12.2018, do godziny 23:59.
7. W każdym nowym tygodniu, będę podawał aktualny zestaw par, a @aro aktualną tabelę.
8. Typowanie obejmuje spotkania, które będą transmitowane na następujących stacjach:
- CANAL+
- CANAL+ Sport
- CANAL+ Sport 2

- CANAL+ Now
- nSport+
- Eleven Sports 1
- Eleven Sports 2
- Eleven Sports 3

- Eleven Sports 4
- Extreme Sports Channel
- TVN Turbo
- Kanały dodatkowe
- Eurosport
- Eurosport 2
- Polsat Sport
- Polsat Sport Extra
- Polsat Sport News
- Sportklub
- TVP Sport
- TVP 1
- TVP 2
- Polsat
9. Zestaw par, będzie obejmował spotkania transmitowane na żywo lub z tzw. "poślizgiem".
10. Godzina przed danym spotkaniem, będzie oznaczać godzinę rozpoczęcia danej transmisji na jednym z ww. kanałów.
11. Spotkania mogą być typowane do 15 minut od czasu rozpoczęcia transmisji w danym kanale. W przypadku notorycznego typowania meczów po rozpoczęciu, gracz zostanie usunięty z zabawy.
12. Użytkownik nie może edytować posta, po oddaniu typów. W przeciwnym wypadku, typy nie zostaną uznane.
13. Jeśli dany gracz po prostu kopiuje typy od kogoś innego (np. z takimi samymi błędami) to wtedy będzie karany dyskwalifikacją w danej kolejce.
14. Zestaw par obejmuje wybrane przeze mnie transmisje sportowe z ww. kanałów. Gracz może poczuć się jak typowy bukmacher - nie musi typować wszystkich spotkań, może sam wybrać sobie pozycje, które chce obstawić. Ale uwaga: po pierwsze - musi wytypować przynajmniej 50% lub jak kto woli połowę pozycji z zestawu par (czyli jak wszystkich jest 80 to musi wytypować 40, bo w przypadku mniejszej ilości zostanie ukarany dyskwalifikacją), a za błędny typ jest ukarany minusowym punktem, więc warto się zastanowić co się wybiera. Oczywiście równie dobrze może typować wszystko - to już leży w jego gestii.
15. Nie można typować z tzw. podpórką. Można typować tylko 1 (gospodarze), 2 (goście) lub X (remis). W przypadku dogrywki pod uwagę jest brany wynik końcowy.
16. Punktacja:
(+1p) za poprawne wytypowanie rozstrzygnięcia
(-1p) za błędne wytypowanie rozstrzygnięcia.
17. Sposoby typowania:
1 - zwycięstwo gospodarzy
2 - zwycięstwo gości
X - remis
18. Zawody sportowe, które są oznaczone symbolem gwiazdki (*) oznaczają, iż trzeba w danym spotkaniu wytypować zwycięzcę danego wydarzenia.
19. Tytułu będzie bronił @aro.
20. Tą edycję typowania poprowadzę razem z @aro, który będzie odpowiedzialny za liczenie punktów. W przypadku błędów w tabeli bardzo proszę zgłaszać się do niego, ja odpowiadam jedynie za zestawy par i ogólne sprawne przeprowadzenie zabawy.
21. Sprawy które nie zostały wymienione w w/w regulaminie będą rozst[beep]ne przeze mnie. W razie jakichś wątpliwości dotyczących regulaminu na rok 2018, proszę o informacje na PW.

PS: Jeżeli ma ktoś jakieś zastrzeżenia do regulaminu lub inne pytania/propozycje, bardzo proszę pisać do mnie na PW.

 

 

 

 

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 1
Obowiązuje na dni: 8-14.01.2018
 
1. BKS Profi Credit Bielsko-Biała - KS Pałac Bydgoszcz (Polsat Sport 18:00 PN) - siatkówka kobiet, liga polska
2. Brighton & Hove Albion - Crystal Palace (Eleven Sports 2 20:40 PN) - piłka nożna, Puchar Anglii
3. Malaga CF - Espanyol Barcelona (Eleven Sports 1 20:55 PN) - piłka nożna, liga hiszpańska
4. RC Lens - US Boulogne (TVP Sport 20:55 PN) - piłka nożna, Puchar Francji
5. New Orleans Saints - Carolina Panthers (Eleven Sports 2 2:25 WT) - futbol amerykański, NFL
6. Dynamo Moskwa - Galatasaray Stambuł (Polsat Sport 16:50 WT) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
7. Unia Racibórz - AZS AWF Warszawa (TVP Sport 17:55 WT) - zapasy, Krajowa Liga Zapaśnicza
8. Stelmet Zielona Góra - Besiktas Sompo Japan Stambuł (Eleven Sports 1 18:25 WT) - koszykówka mężczyzn, Liga Mistrzów
9. Atletico Madryt - Lleida Esportiu (C+ Sport 19:25 WT) - piłka nożna, Puchar Króla
10. Umana Reyer Venezia - ROSA Radom (Eleven Sports 3 20:25 WT) - koszykówka mężczyzn, Liga Mistrzów
11. Manchester City - Bristol City (Eleven Sports 1 20:40 WT) - piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej
12. OGC Nice - AS Monaco (Eleven Sports 2 20:55 WT) - piłka nożna, Puchar Ligi Francuskiej
13. Valencia CF - UD Las Palmas (C+ Sport 21:25 WT) - piłka nożna, Puchar Króla
14. VakifBank Stambuł - Grot Budowlani Łódź (Polsat Sport News 16:50 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
15. Chemik Police - Dynamo Kazań (Polsat Sport Extra 17:50 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
16. PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów (Polsat Sport 18:00 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Puchar Polski
17. Imoco Volley Conegliano - Agel Prostejov (Polsat Sport Extra 20:20 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
18. ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel (Polsat Sport 20:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Puchar Polski
19. Chelsea Londyn - Arsenal Londyn (Eleven Sports 1 20:55 ŚR) - piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej
20. Amiens SC - Paris Saint-Germain (Eleven Sports 2 21:00 ŚR) - piłka nożna, Puchar Ligi Francuskiej
21. Real Madryt - CD Numancia (C+ Sport 21:25 ŚR) - piłka nożna, Puchar Króla
22. Corinthians Sao Paulo - PSV Eindhoven (Eleven Sports 1 0:55 CZW) - piłka nożna, Florida Cup
23. Fenerbahce Stambuł - Igor Gorgonzola Novara (Polsat Sport Extra 16:50 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
24. Developres SkyRes Rzeszów - CSM Volei Alba Blaj (Polsat Sport 17:50 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
25. TatrySki Podhale Nowy Targ - Orlik Opole (TVP Sport 17:50 CZW) - hokej na lodzie, liga polska
26. Maritza Płowdiw - Vizura Ruma (Polsat Sport News 18:20 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
27. Volero Zurych - ASPTT Mulhouse VB (Polsat Sport Extra 19:50 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
28. Philadelphia 76ers - Boston Celtics (C+ Sport 21:00 CZW) - koszykówka mężczyzn, NBA London Game
29. FC Barcelona - Celta Vigo (C+ Sport 2 21:25 CZW) - piłka nożna, Puchar Króla
30. Atletico Mineiro - Rangers FC (Eleven Sports 1 0:55 PT) - piłka nożna, Florida Cup
31. Jacksonville Jaguars - Buffalo Bills (Eleven Sports 2 2:25 PT) - futbol amerykański, NFL
32. BK Chimki Moskwa - Real Madryt (Polsat Sport Extra 17:50 PT) - koszykówka mężczyzn, Euroliga
33. Polska - Kosowo (TVP Sport 17:55 PT) - piłka ręczna, eliminacje do Mistrzostw Świata
34. Cuprum Lubin - Espadon Szczecin (Polsat Sport 18:00 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska
35. Portugalia - Cypr (TVP Sport 20:10 PT) - piłka ręczna, eliminacje do Mistrzostw Świata
36. Bayer Leverkusen - Bayern Monachium (Eleven Sports 1 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka
37. Sheffield United - Sheffield Wednesday (Eleven Sports 3 20:40 PT) - piłka nożna, 2.liga angielska
38. Bath Rugby - Scarlets (Polsat Sport Extra 20:40 PT) - rugby, European Champions Cup
39. Getafe CF - Malaga CF (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska
40. Szwecja - Islandia (TVP Sport 22:55 PT) - piłka ręczna, eliminacje do Mistrzostw Świata
41. PSV Eindhoven - Fluminense Rio de Janeiro (Eleven Sports 1 0:55 SOB) - piłka nożna, Florida Cup
42. Columbus Blue Jackets - Vancouver Canucks (TVP Sport 1:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL 
43. Banvit B.K. - Pinar Karsiyaka (Sportklub 11:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
44. Girona FC - UD Las Palmas (Eleven Sports 1 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
45. Tofas SK - Yesilgiresun Belediye Spor (Sportklub 13:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
46. Cardiff City - Sunderland AFC (Eleven Sports 2 13:25 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska
47. Ulster Rugby - La Rochelle (Polsat Sport News 13:55 SOB) - rugby, European Champions Cup
48. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Tauplitz/Bad Mitterndorfie* (Eurosport 1, TVP 1 14:00 SOB)
49. Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
50. VfB Stuttgart - Hertha Berlin (C+ Sport 2 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
51. Werder Brema - TSG 1899 Hoffenheim (Eleven Sports 2 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
52. Eintracht Frankfurt - SC Freiburg (Eleven Sports 4 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
53. Chelsea Londyn - Leicester City (C+ Sport 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska
54. Middlesbrough FC - Fulham Londyn (Eleven Sports 3 15:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska
55. Real Madryt - Villarreal CF (Eleven Sports 1 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
56. Niemcy - Czarnogóra (TVP Sport 17:05 SOB) - piłka ręczna, Mistrzostwa Europy w Chorwacji 
57. IBB Polonia Londyn - Wessex Volleyball Club (Polsat Sport 17:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga angielska
58. Istanbul BBSK - Fenerbahce Dogus Stambuł (Sportklub 18:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
59. Tottenham Hotspur - Everton FC (C+ Sport 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
60. RB Lipsk - Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
61. SD Eibar - Atletico Madryt (Eleven Sports 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
62. Rangers FC - Corinthians Sao Paulo (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 18:55 SOB) - piłka nożna, Florida Cup
63. Portugalia - Kosowo (TVP Sport 19:00 SOB) - piłka ręczna, eliminacje do Mistrzostw Świata
64. ONICO Warszawa - Trefl Gdańsk (Polsat Sport 20:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
65. Unet E-Work Busto Arsizio - Liu Jo Nordmeccanica Modena (nSport+ 20:25 SOB) - siatkówka kobiet, liga włoska
66. Deportivo La Coruna - Valencia CF (Eleven Sports 1 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
67. Ospreys - Saracens (Polsat Sport Extra 20:40 SOB) - rugby, European Champions Cup
68. Barcelona Guayaquil - Legia Warszawa (Eleven Sports 2 20:55 SOB) - piłka nożna, Florida Cup
69. Polska - Cypr (TVP Sport 21:30 SOB) - piłka ręczna, eliminacje do Mistrzostw Świata
70. Washington Wizards - Brooklyn Nets (C+ Sport 0:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA - Polish Heritage Night
71. Montreal Canadiens - Boston Bruins (TVP Sport 1:00 ND) - hokej na lodzie, NHL
72. Levante UD - Celta Vigo (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
73. ROSA Radom - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski (Polsat Sport 12:05 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska
74. UCAM Murcia - Herbalife Gran Canaria (Sportklub 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
75. Tauron GKS Katowice - GKS Tychy (TVP Sport 13:00 ND) - hokej na lodzie, liga polska
76. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Tauplitz/Bad Mitterndorfie* (Eurosport 1, TVP 1 14:15 ND)
77. Bournemouth AFC - Arsenal Londyn (C+ Sport 14:25 ND) - piłka nożna, liga angielska
78. Aluron Virtu Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska
79. 1.FC Koln - Borussia Monchengladbach (Eleven Sports 1 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
80. Sakarya Buyuksehir Belediye Basketbol - Eskisehir Basket (Sportklub 15:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
81. Deportivo Alaves - Sevilla FC (Eleven Sports 2 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
82. Racing 92 - Munster Rugby (Polsat Sport Extra 16:10 ND) - rugby, European Champions Cup
83. Liverpool FC - Manchester City (C+ Sport 16:55 ND) - piłka nożna, liga angielska
84. Olympique Lyon - Angers SCO (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 16:55 ND) - piłka nożna, liga francuska
85. Borussia Dortmund - VfL Wolfsburg (C+ Sport 2 17:50 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
86. Espanyol Barcelona - Athletic Bilbao (Eleven Sports 1 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
87. FC Barcelona - Unicaja Malaga (Sportklub 18:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
88. Atletico Nacional - Atletico Mineiro (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 18:55 ND) - piłka nożna, Florida Cup
89. Portugalia - Polska (TVP Sport 19:00 ND) - piłka ręczna, eliminacje do Mistrzostw Świata
90. Chemik Police - Grot Budowlani Łódź (Polsat Sport 20:00 ND) - siatkówka kobiet, liga polska
91. Muratbey Usak - Trabzonspor Medical Park (Sportklub 20:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
92. Real Sociedad - FC Barcelona (Eleven Sports 1 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
93. FC Nantes - Paris Saint-Germain (Eleven Sports 2 20:55 ND) - piłka nożna, liga francuska
94. Islandia - Chorwacja (TVP Sport 21:20 ND) - piłka ręczna, eliminacje do Mistrzostw Świata
95. New York Knicks - New Orleans Pelicans (C+ Sport 21:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 1
Obowiązuje na dni: 8-14.01.2018
 
 
1. BKS Profi Credit Bielsko-Biała - KS Pałac Bydgoszcz  1
9. Atletico Madryt - Lleida Esportiu  1
10. Umana Reyer Venezia - ROSA Radom  1
11. Manchester City - Bristol City  1
13. Valencia CF - UD Las Palmas  1
14. VakifBank Stambuł - Grot Budowlani Łódź  1
20. Amiens SC - Paris Saint-Germain  2
21. Real Madryt - CD Numancia  1
28. Philadelphia 76ers - Boston Celtics  2
29. FC Barcelona - Celta Vigo  1
 
 
33. Polska - Kosowo  1
35. Portugalia - Cypr  1
36. Bayer Leverkusen - Bayern Monachium  2
37. Sheffield United - Sheffield Wednesday  X
40. Szwecja - Islandia  1
50. VfB Stuttgart - Hertha Berlin  1
52. Eintracht Frankfurt - SC Freiburg  1
53. Chelsea Londyn - Leicester City  1
55. Real Madryt - Villarreal CF  1
56. Niemcy - Czarnogóra  1
 
 
59. Tottenham Hotspur - Everton FC  1
60. RB Lipsk - Schalke 04 Gelsenkirchen  1
61. SD Eibar - Atletico Madryt  2
63. Portugalia - Kosowo  1
66. Deportivo La Coruna - Valencia CF  2
68. Barcelona Guayaquil - Legia Warszawa  1
69. Polska - Cypr  1
70. Washington Wizards - Brooklyn Nets  1
73. ROSA Radom - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski  2
74. UCAM Murcia - Herbalife Gran Canaria  1
 
 
77. Bournemouth AFC - Arsenal Londyn  2
78. Aluron Virtu Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów  2
79. 1.FC Koln - Borussia Monchengladbach  2
80. Sakarya Buyuksehir Belediye Basketbol - Eskisehir Basket  1
81. Deportivo Alaves - Sevilla FC  2
83. Liverpool FC - Manchester City  2
84. Olympique Lyon - Angers SCO  1
85. Borussia Dortmund - VfL Wolfsburg  1
86. Espanyol Barcelona - Athletic Bilbao  2
87. FC Barcelona - Unicaja Malaga  1
 
 
88. Atletico Nacional - Atletico Mineiro  1
89. Portugalia - Polska  2
90. Chemik Police - Grot Budowlani Łódź  1
91. Muratbey Usak - Trabzonspor Medical Park  2
92. Real Sociedad - FC Barcelona  2
93. FC Nantes - Paris Saint-Germain  2
94. Islandia - Chorwacja  1
95. New York Knicks - New Orleans Pelicans  1

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. BKS Profi Credit Bielsko-Biała - KS Pałac Bydgoszcz 1
4. RC Lens - US Boulogne 1
6. Dynamo Moskwa - Galatasaray Stambuł 1
8. Stelmet Zielona Góra - Besiktas Sompo Japan Stambuł 2
9. Atletico Madryt - Lleida Esportiu 1
10. Umana Reyer Venezia - ROSA Radom 1
11. Manchester City - Bristol City 1
13. Valencia CF - UD Las Palmas 1
14. VakifBank Stambuł - Grot Budowlani Łódź 1
16. PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów 1
17. Imoco Volley Conegliano - Agel Prostejov 1
19. Chelsea Londyn - Arsenal Londyn 1
20. Amiens SC - Paris Saint-Germain 2
21. Real Madryt - CD Numancia 1
23. Fenerbahce Stambuł - Igor Gorgonzola Novara 1
24. Developres SkyRes Rzeszów - CSM Volei Alba Blaj 1
25. TatrySki Podhale Nowy Targ - Orlik Opole 1
27. Volero Zurych - ASPTT Mulhouse VB 1
28. Philadelphia 76ers - Boston Celtics 2
29. FC Barcelona - Celta Vigo 1
32. BK Chimki Moskwa - Real Madryt 2
33. Polska - Kosowo 1
36. Bayer Leverkusen - Bayern Monachium 2
37. Sheffield United - Sheffield Wednesday 1
39. Getafe CF - Malaga CF 1
40. Szwecja - Islandia 1
44. Girona FC - UD Las Palmas 1
46. Cardiff City - Sunderland AFC 1
53. Chelsea Londyn - Leicester City 1
55. Real Madryt - Villarreal CF 1
56. Niemcy - Czarnogóra 1
59. Tottenham Hotspur - Everton FC 1
60. RB Lipsk - Schalke 04 Gelsenkirchen 1
61. SD Eibar - Atletico Madryt 2
63. Portugalia - Kosowo 1
64. ONICO Warszawa - Trefl Gdańsk 1
66. Deportivo La Coruna - Valencia CF X
69. Polska - Cypr 1
70. Washington Wizards - Brooklyn Nets 1
73. ROSA Radom - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1
77. Bournemouth AFC - Arsenal Londyn 2
78. Aluron Virtu Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów 2
79. 1.FC Koln - Borussia Monchengladbach X
80. Sakarya Buyuksehir Belediye Basketbol - Eskisehir Basket 1
81. Deportivo Alaves - Sevilla FC 2
84. Olympique Lyon - Angers SCO 1
85. Borussia Dortmund - VfL Wolfsburg 1
87. FC Barcelona - Unicaja Malaga 1
89. Portugalia - Polska 2
90. Chemik Police - Grot Budowlani Łódź 1
92. Real Sociedad - FC Barcelona 2
93. FC Nantes - Paris Saint-Germain 2
94. Islandia - Chorwacja 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 1

Obowiązuje na dni: 8-14.01.2018

 

1. BKS Profi Credit Bielsko-Biała - KS Pałac Bydgoszcz (Polsat Sport 18:00 PN) - siatkówka kobiet, liga polska - 1

2. Brighton & Hove Albion - Crystal Palace (Eleven Sports 2 20:40 PN) - piłka nożna, Puchar Anglii - 2

3. Malaga CF - Espanyol Barcelona (Eleven Sports 1 20:55 PN) - piłka nożna, liga hiszpańska - 2

4. RC Lens - US Boulogne (TVP Sport 20:55 PN) - piłka nożna, Puchar Francji - 1

5. New Orleans Saints - Carolina Panthers (Eleven Sports 2 2:25 WT) - futbol amerykański, NFL - 1

6. Dynamo Moskwa - Galatasaray Stambuł (Polsat Sport 16:50 WT) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń - 1

7. Unia Racibórz - AZS AWF Warszawa (TVP Sport 17:55 WT) - zapasy, Krajowa Liga Zapaśnicza - 2

8. Stelmet Zielona Góra - Besiktas Sompo Japan Stambuł (Eleven Sports 1 18:25 WT) - koszykówka  mężczyzn, Liga Mistrzów - 1

9. Atletico Madryt - Lleida Esportiu (C+ Sport 19:25 WT) - piłka nożna, Puchar Króla - 1

10. Umana Reyer Venezia - ROSA Radom (Eleven Sports 3 20:25 WT) - koszykówka mężczyzn, Liga Mistrzów - 2

 

 

11. Manchester City - Bristol City (Eleven Sports 1 20:40 WT) - piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej - 1

12. OGC Nice - AS Monaco (Eleven Sports 2 20:55 WT) - piłka nożna, Puchar Ligi Francuskiej - 2

13. Valencia CF - UD Las Palmas (C+ Sport 21:25 WT) - piłka nożna, Puchar Króla - 1

14. VakifBank Stambuł - Grot Budowlani Łódź (Polsat Sport News 16:50 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń - 1

15. Chemik Police - Dynamo Kazań (Polsat Sport Extra 17:50 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń - 1

16. PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów (Polsat Sport 18:00 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Puchar Polski - 1

17. Imoco Volley Conegliano - Agel Prostejov (Polsat Sport Extra 20:20 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń - 2

18. ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel (Polsat Sport 20:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Puchar Polski - 2

19. Chelsea Londyn - Arsenal Londyn (Eleven Sports 1 20:55 ŚR) - piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej - 1

20. Amiens SC - Paris Saint-Germain (Eleven Sports 2 21:00 ŚR) - piłka nożna, Puchar Ligi Francuskiej - 2

 

 

21. Real Madryt - CD Numancia (C+ Sport 21:25 ŚR) - piłka nożna, Puchar Króla - 1

22. Corinthians Sao Paulo - PSV Eindhoven (Eleven Sports 1 0:55 CZW) - piłka nożna, Florida Cup - 2

23. Fenerbahce Stambuł - Igor Gorgonzola Novara (Polsat Sport Extra 16:50 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń - 1

24. Developres SkyRes Rzeszów - CSM Volei Alba Blaj (Polsat Sport 17:50 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń - 1

25. TatrySki Podhale Nowy Targ - Orlik Opole (TVP Sport 17:50 CZW) - hokej na lodzie, liga polska - 1

26. Maritza Płowdiw - Vizura Ruma (Polsat Sport News 18:20 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń - 1

27. Volero Zurych - ASPTT Mulhouse VB (Polsat Sport Extra 19:50 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń - 1

28. Philadelphia 76ers - Boston Celtics (C+ Sport 21:00 CZW) - koszykówka mężczyzn, NBA London Game - 2

29. FC Barcelona - Celta Vigo (C+ Sport 2 21:25 CZW) - piłka nożna, Puchar Króla - 1

30. Atletico Mineiro - Rangers FC (Eleven Sports 1 0:55 PT) - piłka nożna, Florida Cup - 2

 

 

31. Jacksonville Jaguars - Buffalo Bills (Eleven Sports 2 2:25 PT) - futbol amerykański, NFL - 2

32. BK Chimki Moskwa - Real Madryt (Polsat Sport Extra 17:50 PT) - koszykówka mężczyzn, Euroliga - 2

33. Polska - Kosowo (TVP Sport 17:55 PT) - piłka ręczna, eliminacje do Mistrzostw Świata - 1

34. Cuprum Lubin - Espadon Szczecin (Polsat Sport 18:00 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska - 1

35. Portugalia - Cypr (TVP Sport 20:10 PT) - piłka ręczna, eliminacje do Mistrzostw Świata - 1

36. Bayer Leverkusen - Bayern Monachium (Eleven Sports 1 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka - 2

37. Sheffield United - Sheffield Wednesday (Eleven Sports 3 20:40 PT) - piłka nożna, 2.liga angielska - 1

38. Bath Rugby - Scarlets (Polsat Sport Extra 20:40 PT) - rugby, European Champions Cup - 2

39. Getafe CF - Malaga CF (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska - 2

40. Szwecja - Islandia (TVP Sport 22:55 PT) - piłka ręczna, eliminacje do Mistrzostw Świata - 1

 

 

41. PSV Eindhoven - Fluminense Rio de Janeiro (Eleven Sports 1 0:55 SOB) - piłka nożna, Florida Cup - 1

42. Columbus Blue Jackets - Vancouver Canucks (TVP Sport 1:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL - 1

43. Banvit B.K. - Pinar Karsiyaka (Sportklub 11:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka - 1

44. Girona FC - UD Las Palmas (Eleven Sports 1 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska - 2

45. Tofas SK - Yesilgiresun Belediye Spor (Sportklub 13:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka - 1

46. Cardiff City - Sunderland AFC (Eleven Sports 2 13:25 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska - 2

47. Ulster Rugby - La Rochelle (Polsat Sport News 13:55 SOB) - rugby, European Champions Cup - 1

48. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Tauplitz/Bad Mitterndorfie* (Eurosport 1, TVP 1 14:00 SOB) - Kamil Stoch

49. Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska  - 1

50. VfB Stuttgart - Hertha Berlin (C+ Sport 2 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka - 1

 

 

51. Werder Brema - TSG 1899 Hoffenheim (Eleven Sports 2 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka - 1

52. Eintracht Frankfurt - SC Freiburg (Eleven Sports 4 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka - 1

53. Chelsea Londyn - Leicester City (C+ Sport 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska - 1

54. Middlesbrough FC - Fulham Londyn (Eleven Sports 3 15:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska - 2

55. Real Madryt - Villarreal CF (Eleven Sports 1 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska - 1

56. Niemcy - Czarnogóra (TVP Sport 17:05 SOB) - piłka ręczna, Mistrzostwa Europy w Chorwacji - 1

57. IBB Polonia Londyn - Wessex Volleyball Club (Polsat Sport 17:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga angielska - 2

58. Istanbul BBSK - Fenerbahce Dogus Stambuł (Sportklub 18:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka - 2

59. Tottenham Hotspur - Everton FC (C+ Sport 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska - 1

60. RB Lipsk - Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka - 1

 

 

61. SD Eibar - Atletico Madryt (Eleven Sports 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska - 2

62. Rangers FC - Corinthians Sao Paulo (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 18:55 SOB) - piłka nożna, Florida Cup - 1

63. Portugalia - Kosowo (TVP Sport 19:00 SOB) - piłka ręczna, eliminacje do Mistrzostw Świata - 1

64. ONICO Warszawa - Trefl Gdańsk (Polsat Sport 20:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska - 2

65. Unet E-Work Busto Arsizio - Liu Jo Nordmeccanica Modena (nSport+ 20:25 SOB) - siatkówka kobiet, liga włoska - 2

66. Deportivo La Coruna - Valencia CF (Eleven Sports 1 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska - 2

67. Ospreys - Saracens (Polsat Sport Extra 20:40 SOB) - rugby, European Champions Cup - 2

68. Barcelona Guayaquil - Legia Warszawa (Eleven Sports 2 20:55 SOB) - piłka nożna, Florida Cup - 2

69. Polska - Cypr (TVP Sport 21:30 SOB) - piłka ręczna, eliminacje do Mistrzostw Świata - 1

70. Washington Wizards - Brooklyn Nets (C+ Sport 0:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA - Polish Heritage Night - 1

 

 

71. Montreal Canadiens - Boston Bruins (TVP Sport 1:00 ND) - hokej na lodzie, NHL  - 1

72. Levante UD - Celta Vigo (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska - 2

73. ROSA Radom - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski (Polsat Sport 12:05 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska - 1

74. UCAM Murcia - Herbalife Gran Canaria (Sportklub 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska - 2

75. Tauron GKS Katowice - GKS Tychy (TVP Sport 13:00 ND) - hokej na lodzie, liga polska - 2

76. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Tauplitz/Bad Mitterndorfie* (Eurosport 1, TVP 1 14:15 ND) - Kamil Stoch

77. Bournemouth AFC - Arsenal Londyn (C+ Sport 14:25 ND) - piłka nożna, liga angielska - 2

78. Aluron Virtu Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska - 2

79. 1.FC Koln - Borussia Monchengladbach (Eleven Sports 1 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka - 2

80. Sakarya Buyuksehir Belediye Basketbol - Eskisehir Basket (Sportklub 15:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka - 1

 

 

81. Deportivo Alaves - Sevilla FC (Eleven Sports 2 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska - 2

82. Racing 92 - Munster Rugby (Polsat Sport Extra 16:10 ND) - rugby, European Champions Cup - 1

83. Liverpool FC - Manchester City (C+ Sport 16:55 ND) - piłka nożna, liga angielska - 2

84. Olympique Lyon - Angers SCO (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 16:55 ND) - piłka nożna, liga francuska - 1

85. Borussia Dortmund - VfL Wolfsburg (C+ Sport 2 17:50 ND) - piłka nożna, liga niemiecka - 1

86. Espanyol Barcelona - Athletic Bilbao (Eleven Sports 1 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska - 1

87. FC Barcelona - Unicaja Malaga (Sportklub 18:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska - 1

88. Atletico Nacional - Atletico Mineiro (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 18:55 ND) - piłka nożna, Florida Cup - 2

89. Portugalia - Polska (TVP Sport 19:00 ND) - piłka ręczna, eliminacje do Mistrzostw Świata - 2

90. Chemik Police - Grot Budowlani Łódź (Polsat Sport 20:00 ND) - siatkówka kobiet, liga polska - 1

 

 

91. Muratbey Usak - Trabzonspor Medical Park (Sportklub 20:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka - 1

92. Real Sociedad - FC Barcelona (Eleven Sports 1 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska - 2

93. FC Nantes - Paris Saint-Germain (Eleven Sports 2 20:55 ND) - piłka nożna, liga francuska - 2

94. Islandia - Chorwacja (TVP Sport 21:20 ND) - piłka ręczna, eliminacje do Mistrzostw Świata - 2

95. New York Knicks - New Orleans Pelicans (C+ Sport 21:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA - 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1. BKS Profi Credit Bielsko-Biała - KS Pałac Bydgoszcz 1

2. Brighton & Hove Albion - Crystal Palace X

3. Malaga CF - Espanyol Barcelona X

4. RC Lens - US Boulogne 1

5. New Orleans Saints - Carolina Panthers 1

6. Dynamo Moskwa - Galatasaray Stambuł 1

7. Unia Racibórz - AZS AWF Warszawa 1

8. Stelmet Zielona Góra - Besiktas Sompo Japan Stambuł 2

9. Atletico Madryt - Lleida Esportiu 1

10. Umana Reyer Venezia - ROSA Radom 1

11. Manchester City - Bristol City 1

12. OGC Nice - AS Monaco 2

13. Valencia CF - UD Las Palmas 1

14. VakifBank Stambuł - Grot Budowlani Łódź 1

15. Chemik Police - Dynamo Kazań 1

16. PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów 1

17. Imoco Volley Conegliano - Agel Prostejov 1

18. ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel 1

19. Chelsea Londyn - Arsenal Londyn 1

20. Amiens SC - Paris Saint-Germain 2

21. Real Madryt - CD Numancia 1

22. Corinthians Sao Paulo - PSV Eindhoven 1

23. Fenerbahce Stambuł - Igor Gorgonzola Novara 1

24. Developres SkyRes Rzeszów - CSM Volei Alba Blaj 1

25. TatrySki Podhale Nowy Targ - Orlik Opole 1

26. Maritza Płowdiw - Vizura Ruma 1

27. Volero Zurych - ASPTT Mulhouse VB 1

28. Philadelphia 76ers - Boston Celtics 1

29. FC Barcelona - Celta Vigo 1

30. Atletico Mineiro - Rangers FC 1

31. Jacksonville Jaguars - Buffalo Bills 1

32. BK Chimki Moskwa - Real Madryt 2

33. Polska - Kosowo 1

34. Cuprum Lubin - Espadon Szczecin 1

35. Portugalia - Cypr 1

36. Bayer Leverkusen - Bayern Monachium 2

37. Sheffield United - Sheffield Wednesday X

38. Bath Rugby - Scarlets 1

39. Getafe CF - Malaga CF 2

40. Szwecja - Islandia 1

41. PSV Eindhoven - Fluminense Rio de Janeiro X

42. Columbus Blue Jackets - Vancouver Canucks 1

43. Banvit B.K. - Pinar Karsiyaka 1

44. Girona FC - UD Las Palmas 1

45. Tofas SK - Yesilgiresun Belediye Spor 1

46. Cardiff City - Sunderland AFC 1

47. Ulster Rugby - La Rochelle 1

48. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Tauplitz/Bad Mitterndorfie - Kamil Stoch

49. Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2

50. VfB Stuttgart - Hertha Berlin 1

51. Werder Brema - TSG 1899 Hoffenheim 2

52. Eintracht Frankfurt - SC Freiburg 1

53. Chelsea Londyn - Leicester City 1

54. Middlesbrough FC - Fulham Londyn 1

55. Real Madryt - Villarreal CF 1

56. Niemcy - Czarnogóra 1

57. IBB Polonia Londyn - Wessex Volleyball Club 1

58. Istanbul BBSK - Fenerbahce Dogus Stambuł 2

59. Tottenham Hotspur - Everton FC 1

60. RB Lipsk - Schalke 04 Gelsenkirchen 1

61. SD Eibar - Atletico Madryt 2

62. Rangers FC - Corinthians Sao Paulo 2

63. Portugalia - Kosowo 1

64. ONICO Warszawa - Trefl Gdańsk 1

65. Unet E-Work Busto Arsizio - Liu Jo Nordmeccanica Modena 2

66. Deportivo La Coruna - Valencia CF 2

67. Ospreys - Saracens 1

68. Barcelona Guayaquil - Legia Warszawa X

69. Polska - Cypr 1

70. Washington Wizards - Brooklyn Nets 1

71. Montreal Canadiens - Boston Bruins 1

72. Levante UD - Celta Vigo 2

73. ROSA Radom - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1

74. UCAM Murcia - Herbalife Gran Canaria 2

75. Tauron GKS Katowice - GKS Tychy 2

76. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Tauplitz/Bad Mitterndorfie - Kamil Stoch

77. Bournemouth AFC - Arsenal Londyn 2

78. Aluron Virtu Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów 2

79. 1.FC Koln - Borussia Monchengladbach 2

80. Sakarya Buyuksehir Belediye Basketbol - Eskisehir Basket 2

81. Deportivo Alaves - Sevilla FC 2

82. Racing 92 - Munster Rugby 1

83. Liverpool FC - Manchester City 2

84. Olympique Lyon - Angers SCO 1

85. Borussia Dortmund - VfL Wolfsburg 1

86. Espanyol Barcelona - Athletic Bilbao 2

87. FC Barcelona - Unicaja Malaga 1

88. Atletico Nacional - Atletico Mineiro 1

89. Portugalia - Polska 2

90. Chemik Police - Grot Budowlani Łódź 1

91. Muratbey Usak - Trabzonspor Medical Park 1

92. Real Sociedad - FC Barcelona 2

93. FC Nantes - Paris Saint-Germain 2

94. Islandia - Chorwacja 2

95. New York Knicks - New Orleans Pelicans 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 2

Obowiązuje na dni: 15-21.01.2018

 

1. Enea PTPS Piła - Developres SkyRes Rzeszów (Polsat Sport 18:00 PN) - siatkówka kobiet, liga polska

2. Węgry - Hiszpania (TVP Sport 18:05 PN) - piłka ręczna, Mistrzostwa Europy w Chorwacji

3. Washington Wizards - Milwaukee Bucks (C+ Sport 20:00 PN) - koszykówka mężczyzn, NBA

4. Czarnogóra - Macedonia (TVP Sport 20:20 PN) - piłka ręczna, Mistrzostwa Europy w Chorwacji

5. Manchester United - Stoke City (C+ Sport 2 20:55 PN) - piłka nożna, liga angielska

6. Real Betis - CD Leganes (Eleven Sports 1 20:55 PN) - piłka nożna, liga hiszpańska

7. Fluminense Rio de Janeiro - Barcelona Guayaquil (Eleven Sports 2 21:55 PN) - piłka nożna, Florida Cup

8. Memphis Grizzlies - Los Angeles Lakers (C+ Sport 23:30 PN) - koszykówka mężczyzn, NBA

9. Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors (C+ Sport 2:00 WT) - koszykówka mężczyzn, NBA

10. Minnesota Vikings - New Orleans Saints (Eleven Sports 2 2:25 WT) - futbol amerykański, NFL

11. Zenit Kazań - Jastrzębski Węgiel (Polsat Sport 15:50 WT) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

12. Serbia - Islandia (TVP Sport 18:05 WT) - piłka ręczna, Mistrzostwa Europy w Chorwacji

13. Wybrzeże Gdańsk - KS SPR Chrobry Głogów (C+ Sport 18:15 WT) - piłka ręczna, liga polska

14. Sparta Rotterdam - Vitesse Arnhem (Polsat Sport News 20:00 WT) - piłka nożna, liga holenderska

15. Chaumont VB 52 Haute Marne - Lokomotiw Nowosybirsk (Polsat Sport Extra 20:20 WT) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

16. Chorwacja - Szwecja (TVP Sport 20:20 WT) - piłka ręczna, Mistrzostwa Europy w Chorwacji

17. AS Monaco - OGC Nice (Eleven Sports 1 20:55 WT) - piłka nożna, liga francuska

18. Knack Roeselare - Sir Colussi Sicoma Perugia (Polsat Sport News 15:07 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

19. Halkbank Ankara - Ford Store Levoranta Sastamala (Polsat Sport Extra 15:25 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

20. Dynamo Moskwa - PGE Skra Bełchatów (Polsat Sport 16:55 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

21. Niemcy - Macedonia (TVP Sport 18:05 ŚR) - piłka ręczna, Mistrzostwa Europy w Chorwacji

22. SPR Stal Mielec - KS Azoty-Puławy (C+ Sport 18:15 ŚR) - piłka ręczna, liga polska

23. ROSA Radom - AEK Ateny (Eleven Sports 2 18:25 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Liga Mistrzów

24. Atletico Madryt - Sevilla FC (C+ Sport 2 19:25 ŚR) - piłka nożna, Puchar Króla

25. Berlin Recycling Volleys - Spacer`s Toulouse VB (Polsat Sport News 19:25 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

26. Hiszpania - Dania (TVP Sport 20:20 ŚR) - piłka ręczna, Mistrzostwa Europy w Chorwacji

27. Sidigas Avellino - Stelmet Enea Zielona Góra (Eleven Sports 2 20:25 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Liga Mistrzów

28. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Noliko Maaseik (Polsat Sport 20:25 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

29. Cucine Lube Civitanova - Fenerbahce Stambuł (Polsat Sport News 20:25 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

30. Paris Saint-Germain - Dijon FCO (Eleven Sports 1 20:55 ŚR) - piłka nożna, liga francuska

31. Espanyol Barcelona - FC Barcelona(C+ Sport 21:25 ŚR) - piłka nożna, Puchar Króla

32. PAOK Saloniki - VfB Friedrichshafen (Polsat Sport 17:55 CZW) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

33. Trentino Diatec - Arkas Izmir (Polsat Sport 20:25 CZW) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

34. CD Leganes - Real Madryt (C+ Sport 21:25 CZW) - piłka nożna, Puchar Króla

35. Philadelphia Eagles - Atlanta Falcons (Eleven Sports 2 2:25 PT) - futbol amerykański, NFL

36. Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w lotach w Oberstdorfie* (TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1 14:45 PT)

37. GKS Katowice - ONICO Warszawa (Polsat Sport 18:00 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska

38. FC Utrecht - AZ Alkmaar (Polsat Sport Extra 19:55 PT) - piłka nożna, liga holenderska

39. Hertha Berlin - Borussia Dortmund (C+ Sport 20:20 PT) - piłka nożna, liga niemiecka

40. Taiwan Excellence Latina - Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia (Sportklub 20:30 PT) - siatkówka mężczyzn, liga włoska

41. Derby County - Bristol City (Eleven Sports 1 20:40 PT) - piłka nożna, 2.liga angielska

42. Unicaja Malaga - Real Madryt (Polsat Sport News 20:40 PT) - koszykówka mężczyzn, Euroliga

43. Getafe CF - Athletic Bilbao (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska

44. Washington Capitals - Montreal Canadiens (TVP Sport 1:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL 

45. Utah Jazz - New York Knicks (C+ Sport 4:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA

46. Energa MKS Kalisz - MKS Zagłębie Lubin (C+ Sport 2, nSport+ 12:45 SOB) - piłka ręczna, liga polska

47. Espanyol Barcelona - Sevilla FC (Eleven Sports 1 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

48. Brighton & Hove Albion - Chelsea Londyn (C+ Sport 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska

49. Trefl Proxima Kraków - ŁKS Commercecon Łódź (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka kobiet, liga polska

50. Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w lotach w Oberstdorfie* (TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1 15:45 SOB)

51. TSG 1899 Hoffenheim - Bayer Leverkusen (C+ Sport 2 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

52. SC Freiburg - RB Lipsk (Eleven Sports 2 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

53. VfL Wolfsburg - Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 4 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

54. Burnley FC - Manchester United (C+ Sport 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska

55. Aston Villa - Barnsley FC (Eleven Sports 3 15:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska

56. Real Madryt - Deportivo La Coruna (Eleven Sports 1 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

57. Manchester City - Newcastle United (C+ Sport 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska

58. HSV Hamburg - 1.FC Koln (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

59. Villarreal CF - UD Levante (Eleven Sports 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

60. Sheffield Wednesday - Cardiff City (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 18:25 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska

61. myCicero Volley Pesaro - Pomi Casalmaggiore (nSport+ 20:25 SOB) - siatkówka kobiet, liga włoska

62. UD Las Palmas - Valencia CF (Eleven Sports 1 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

63. Arsenal Londyn - Crystal Palace (C+ Sport 21:00 SOB) - piłka nożna, liga angielska

64. Legia Warszawa - Atletico Nacional (Eleven Sports 1 0:00 ND) - piłka nożna, Florida Cup

65. Montreal Canadiens - Boston Bruins (TVP Sport 1:00 ND) - hokej na lodzie, NHL

66. Errol Spence Jr. - Lamont Peterson (C+ Sport 3:00 ND) - boks, walka o pas mistrzowski federacji IBF World w Nowym Jorku

67. Deportivo Alaves - CD Leganes (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

68. Atalanta Bergamo - SSC Napoli (Eleven Sports 2 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska

69. Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gdański (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska

70. KPR Legionowo - SPR Stal Mielec (C+ Sport 12:45 ND) - piłka ręczna, liga polska

71. GKS Tychy - Comarch Cracovia (TVP Sport 13:00 ND) - hokej na lodzie, liga polska

72. Ajax Amsterdam - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska

73. PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska

74. Sampdoria Genua - AC Fiorentina (Eleven Sports 2 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska

75. Lazio Rzym - Chievo Verona (Eleven Sports 4 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska

76. Bayern Monachium - Werder Brema (Eleven Sports 1 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka

77. Skoki narciarskie - Drużynowe Mistrzostwa Świata w lotach w Oberstdorfie* (TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1 15:35 ND)

78. Atletico Madryt - Girona FC (Eleven Sports 3 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

79. Heracles Almelo - PSV Eindhoven (Polsat Sport Extra 16:40 ND) - piłka nożna, liga holenderska

80. Southampton FC - Tottenham Hotspur (C+ Sport 16:55 ND) - piłka nożna, liga angielska

81. AS Monaco - FC Metz (Eleven Sports 4 16:55 ND) - piłka nożna, liga włoska

82. Schalke 04 Gelsenkirchen - Hannover 96 (Eleven Sports 1 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka

83. Cagliari Calcio - AC Milan (Eleven Sports 2 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska

84. Cucine Lube Civitanova - Azimut Modena (Sportklub 18:00 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska

85. Real Sociedad - Celta Vigo (Eleven Sports 3 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

86. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów (Polsat Sport 20:00 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska

87. Real Betis - FC Barcelona (Eleven Sports 1 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

88. Inter Mediolan - AS Roma (Eleven Sports 2 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska

89. MoraBanc Andorra - FC Barcelona (Sportklub 20:45 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska

90. Olympique Lyon - Paris Saint-Germain (Eleven Sports 3 20:55 ND) - piłka nożna, liga francuska

91. Los Angeles Lakers - New York Knicks (C+ Sport 21:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA

 

 

 

 

 


 

 

1. Enea PTPS Piła - Developres SkyRes Rzeszów 2

2. Węgry - Hiszpania 2

3. Washington Wizards - Milwaukee Bucks 1

4. Czarnogóra - Macedonia 2

5. Manchester United - Stoke City 1

6. Real Betis - CD Leganes 1

7. Fluminense Rio de Janeiro - Barcelona Guayaquil X

8. Memphis Grizzlies - Los Angeles Lakers 2

9. Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors 2

10. Minnesota Vikings - New Orleans Saints 2

11. Zenit Kazań - Jastrzębski Węgiel 1

12. Serbia - Islandia 1

13. Wybrzeże Gdańsk - KS SPR Chrobry Głogów 2

14. Sparta Rotterdam - Vitesse Arnhem 2

15. Chaumont VB 52 Haute Marne - Lokomotiw Nowosybirsk 2

16. Chorwacja - Szwecja 1

17. AS Monaco - OGC Nice 1

18. Knack Roeselare - Sir Colussi Sicoma Perugia 2

19. Halkbank Ankara - Ford Store Levoranta Sastamala 1

20. Dynamo Moskwa - PGE Skra Bełchatów 2

21. Niemcy - Macedonia 1

22. SPR Stal Mielec - KS Azoty-Puławy 1

23. ROSA Radom - AEK Ateny 1

24. Atletico Madryt - Sevilla FC 1

25. Berlin Recycling Volleys - Spacer`s Toulouse VB 1

26. Hiszpania - Dania 1

27. Sidigas Avellino - Stelmet Enea Zielona Góra 2

28. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Noliko Maaseik 1

29. Cucine Lube Civitanova - Fenerbahce Stambuł 1

30. Paris Saint-Germain - Dijon FCO 1

31. Espanyol Barcelona - FC Barcelona 2

32. PAOK Saloniki - VfB Friedrichshafen 2

33. Trentino Diatec - Arkas Izmir 1

34. CD Leganes - Real Madryt  2

35. Philadelphia Eagles - Atlanta Falcons 1

36. Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w lotach w Oberstdorfie - Kamil Stoch

37. GKS Katowice - ONICO Warszawa 2

38. FC Utrecht - AZ Alkmaar 2

39. Hertha Berlin - Borussia Dortmund 2

40. Taiwan Excellence Latina - Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia 1

41. Derby County - Bristol City 1

42. Unicaja Malaga - Real Madryt 2

43. Getafe CF - Athletic Bilbao 2

44. Washington Capitals - Montreal Canadiens 1

45. Utah Jazz - New York Knicks 1

46. Energa MKS Kalisz - MKS Zagłębie Lubin 2

47. Espanyol Barcelona - Sevilla FC 2

48. Brighton & Hove Albion - Chelsea Londyn 2

49. Trefl Proxima Kraków - ŁKS Commercecon Łódź 1

50. Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w lotach w Oberstdorfie - Kamil Stoch

51. TSG 1899 Hoffenheim - Bayer Leverkusen 1

52. SC Freiburg - RB Lipsk 2

53. VfL Wolfsburg - Eintracht Frankfurt 1

54. Burnley FC - Manchester United X

55. Aston Villa - Barnsley FC 1

56. Real Madryt - Deportivo La Coruna 1

57. Manchester City - Newcastle United 1

58. HSV Hamburg - 1.FC Koln 2

59. Villarreal CF - UD Levante 1

60. Sheffield Wednesday - Cardiff City X

61. myCicero Volley Pesaro - Pomi Casalmaggiore 2

62. UD Las Palmas - Valencia CF 2

63. Arsenal Londyn - Crystal Palace 1

64. Legia Warszawa - Atletico Nacional 1

65. Montreal Canadiens - Boston Bruins 1

66. Errol Spence Jr. - Lamont Peterson 1

67. Deportivo Alaves - CD Leganes X

68. Atalanta Bergamo - SSC Napoli 2

69. Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gdański 1

70. KPR Legionowo - SPR Stal Mielec 2

71. GKS Tychy - Comarch Cracovia 2

72. Ajax Amsterdam - Feyenoord Rotterdam 1

73. PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel 1

74. Sampdoria Genua - AC Fiorentina X

75. Lazio Rzym - Chievo Verona 1

76. Bayern Monachium - Werder Brema 1

77. Skoki narciarskie - Drużynowe Mistrzostwa Świata w lotach w Oberstdorfie - Polska

78. Atletico Madryt - Girona FC 1

79. Heracles Almelo - PSV Eindhoven 2

80. Southampton FC - Tottenham Hotspur 2

81. AS Monaco - FC Metz 1

82. Schalke 04 Gelsenkirchen - Hannover 96 1

83. Cagliari Calcio - AC Milan 2

84. Cucine Lube Civitanova - Azimut Modena 1

85. Real Sociedad - Celta Vigo 2

86. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów 1

87. Real Betis - FC Barcelona 2

88. Inter Mediolan - AS Roma 1

89. MoraBanc Andorra - FC Barcelona 2

90. Olympique Lyon - Paris Saint-Germain 2

91. Los Angeles Lakers - New York Knicks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1. Enea PTPS Piła - Developres SkyRes Rzeszów 2

2. Węgry - Hiszpania 2

3. Washington Wizards - Milwaukee Bucks 1

4. Czarnogóra - Macedonia 2

5. Manchester United - Stoke City 1

6. Real Betis - CD Leganes 1

7. Fluminense Rio de Janeiro - Barcelona Guayaquil X

8. Memphis Grizzlies - Los Angeles Lakers 2

9. Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors 2

10. Minnesota Vikings - New Orleans Saints 2

 

 

11. Zenit Kazań - Jastrzębski Węgiel 2

12. Serbia - Islandia 2

13. Wybrzeże Gdańsk - KS SPR Chrobry Głogów 2

14. Sparta Rotterdam - Vitesse Arnhem 2

15. Chaumont VB 52 Haute Marne - Lokomotiw Nowosybirsk 2

16. Chorwacja - Szwecja 1

17. AS Monaco - OGC Nice 1

18. Knack Roeselare - Sir Colussi Sicoma Perugia 2

19. Halkbank Ankara - Ford Store Levoranta Sastamala 1

20. Dynamo Moskwa - PGE Skra Bełchatów 2

 

 

21. Niemcy - Macedonia 1

22. SPR Stal Mielec - KS Azoty-Puławy 1

23. ROSA Radom - AEK Ateny 1

24. Atletico Madryt - Sevilla FC 1

25. Berlin Recycling Volleys - Spacer`s Toulouse VB 1

26. Hiszpania - Dania 1

27. Sidigas Avellino - Stelmet Enea Zielona Góra 2

28. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Noliko Maaseik 1

29. Cucine Lube Civitanova - Fenerbahce Stambuł 1

30. Paris Saint-Germain - Dijon FCO 1

 

 

31. Espanyol Barcelona - FC Barcelona 2

32. PAOK Saloniki - VfB Friedrichshafen 2

33. Trentino Diatec - Arkas Izmir 1

34. CD Leganes - Real Madryt  2

35. Philadelphia Eagles - Atlanta Falcons 1

36. Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w lotach w Oberstdorfie - Kamil Stoch

37. GKS Katowice - ONICO Warszawa 2

38. FC Utrecht - AZ Alkmaar 2

39. Hertha Berlin - Borussia Dortmund 2

40. Taiwan Excellence Latina - Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia 1

 

 

41. Derby County - Bristol City 1

42. Unicaja Malaga - Real Madryt 2

43. Getafe CF - Athletic Bilbao 2

44. Washington Capitals - Montreal Canadiens 1

45. Utah Jazz - New York Knicks 1

46. Energa MKS Kalisz - MKS Zagłębie Lubin 2

47. Espanyol Barcelona - Sevilla FC 2

48. Brighton & Hove Albion - Chelsea Londyn 2

49. Trefl Proxima Kraków - ŁKS Commercecon Łódź 1

50. Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w lotach w Oberstdorfie - Kamil Stoch

 

 

51. TSG 1899 Hoffenheim - Bayer Leverkusen 1

52. SC Freiburg - RB Lipsk 2

53. VfL Wolfsburg - Eintracht Frankfurt 1

54. Burnley FC - Manchester United 2

55. Aston Villa - Barnsley FC 1

56. Real Madryt - Deportivo La Coruna 1

57. Manchester City - Newcastle United 1

58. HSV Hamburg - 1.FC Koln 2

59. Villarreal CF - UD Levante 1

60. Sheffield Wednesday - Cardiff City X

 

 

61. myCicero Volley Pesaro - Pomi Casalmaggiore 2

62. UD Las Palmas - Valencia CF 2

63. Arsenal Londyn - Crystal Palace 1

64. Legia Warszawa - Atletico Nacional 1

65. Montreal Canadiens - Boston Bruins 1

66. Errol Spence Jr. - Lamont Peterson 1

67. Deportivo Alaves - CD Leganes X

68. Atalanta Bergamo - SSC Napoli 2

69. Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gdański 2

70. KPR Legionowo - SPR Stal Mielec 2

 

 

71. GKS Tychy - Comarch Cracovia 2

72. Ajax Amsterdam - Feyenoord Rotterdam 1

73. PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel 1

74. Sampdoria Genua - AC Fiorentina 2

75. Lazio Rzym - Chievo Verona 1

76. Bayern Monachium - Werder Brema 1

77. Skoki narciarskie - Drużynowe Mistrzostwa Świata w lotach w Oberstdorfie - Polska

78. Atletico Madryt - Girona FC 1

79. Heracles Almelo - PSV Eindhoven 2

80. Southampton FC - Tottenham Hotspur 2

 

 

81. AS Monaco - FC Metz 1

82. Schalke 04 Gelsenkirchen - Hannover 96 1

83. Cagliari Calcio - AC Milan 2

84. Cucine Lube Civitanova - Azimut Modena 1

85. Real Sociedad - Celta Vigo 2

86. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów 1

87. Real Betis - FC Barcelona 2

88. Inter Mediolan - AS Roma 1

89. MoraBanc Andorra - FC Barcelona 2

90. Olympique Lyon - Paris Saint-Germain 2

91. Los Angeles Lakers - New York Knicks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 2
Obowiązuje na dni: 15-21.01.2018
 
1. Enea PTPS Piła - Developres SkyRes Rzeszów 2
2. Węgry - Hiszpania 2
3. Washington Wizards - Milwaukee Bucks 1
4. Czarnogóra - Macedonia 2
5. Manchester United - Stoke City 1
11. Zenit Kazań - Jastrzębski Węgiel 1
12. Serbia - Islandia 2
15. Chaumont VB 52 Haute Marne - Lokomotiw Nowosybirsk 2
16. Chorwacja - Szwecja 1
17. AS Monaco - OGC Nice 1
18. Knack Roeselare - Sir Colussi Sicoma Perugia 2
19. Halkbank Ankara - Ford Store Levoranta Sastamala 1
20. Dynamo Moskwa - PGE Skra Bełchatów 1
21. Niemcy - Macedonia 1
22. SPR Stal Mielec - KS Azoty-Puławy 2
23. ROSA Radom - AEK Ateny 2
24. Atletico Madryt - Sevilla FC 1
25. Berlin Recycling Volleys - Spacer`s Toulouse VB 1
26. Hiszpania - Dania 2
27. Sidigas Avellino - Stelmet Enea Zielona Góra 1
28. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Noliko Maaseik 1
29. Cucine Lube Civitanova - Fenerbahce Stambuł 1
30. Paris Saint-Germain - Dijon FCO 1
31. Espanyol Barcelona - FC Barcelona 2
32. PAOK Saloniki - VfB Friedrichshafen 2
33. Trentino Diatec - Arkas Izmir 1
34. CD Leganes - Real Madryt 2
39. Hertha Berlin - Borussia Dortmund 2
41. Derby County - Bristol City 1
42. Unicaja Malaga - Real Madryt 2
48. Brighton & Hove Albion - Chelsea Londyn 2
49. Trefl Proxima Kraków - ŁKS Commercecon Łódź 2
54. Burnley FC - Manchester United 2
55. Aston Villa - Barnsley FC 1
56. Real Madryt - Deportivo La Coruna 1
57. Manchester City - Newcastle United 1
59. Villarreal CF - UD Levante 1
62. UD Las Palmas - Valencia CF 1
63. Arsenal Londyn - Crystal Palace 1
71. GKS Tychy - Comarch Cracovia 1
72. Ajax Amsterdam - Feyenoord Rotterdam 1
73. PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel 1
76. Bayern Monachium - Werder Brema 1
78. Atletico Madryt - Girona FC 1
79. Heracles Almelo - PSV Eindhoven 2
80. Southampton FC - Tottenham Hotspur 2
81. AS Monaco - FC Metz 1
82. Schalke 04 Gelsenkirchen - Hannover 96 1
83. Cagliari Calcio - AC Milan 2
84. Cucine Lube Civitanova - Azimut Modena 1
85. Real Sociedad - Celta Vigo 1
86. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów 1
87. Real Betis - FC Barcelona 2
88. Inter Mediolan - AS Roma 1
90. Olympique Lyon - Paris Saint-Germain 2
91. Los Angeles Lakers - New York Knicks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 2

Obowiązuje na dni: 15-21.01.2018

 

 

3. Washington Wizards - Milwaukee Bucks  1

4. Czarnogóra - Macedonia  2

5. Manchester United - Stoke City  1

8. Memphis Grizzlies - Los Angeles Lakers  1 

9. Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors  2

11. Zenit Kazań - Jastrzębski Węgiel  1

17. AS Monaco - OGC Nice  1

21. Niemcy - Macedonia  1

24. Atletico Madryt - Sevilla FC  1

26. Hiszpania - Dania  2

 

 

28. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Noliko Maaseik  1

29. Cucine Lube Civitanova - Fenerbahce Stambuł  1

30. Paris Saint-Germain - Dijon FCO  1

31. Espanyol Barcelona - FC Barcelona  2

33. Trentino Diatec - Arkas Izmir  1

34. CD Leganes - Real Madryt  2

42. Unicaja Malaga - Real Madryt  2

45. Utah Jazz - New York Knicks  1

46. Energa MKS Kalisz - MKS Zagłębie Lubin  1

48. Brighton & Hove Albion - Chelsea Londyn  2

 

 

52. SC Freiburg - RB Lipsk  2

53. VfL Wolfsburg - Eintracht Frankfurt  1

54. Burnley FC - Manchester United  2

56. Real Madryt - Deportivo La Coruna   1

57. Manchester City - Newcastle United  1

58. HSV Hamburg - 1.FC Koln  1

59. Villarreal CF - UD Levante  1

63. Arsenal Londyn - Crystal Palace  1

68. Atalanta Bergamo - SSC Napoli  2

69. Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gdański  1

 

 

70. KPR Legionowo - SPR Stal Mielec  2

71. GKS Tychy - Comarch Cracovia  2

72. Ajax Amsterdam - Feyenoord Rotterdam  1

74. Sampdoria Genua - AC Fiorentina  1

75. Lazio Rzym - Chievo Verona  1

76. Bayern Monachium - Werder Brema  1

78. Atletico Madryt - Girona FC  1

79. Heracles Almelo - PSV Eindhoven  2

80. Southampton FC - Tottenham Hotspur  2

81. AS Monaco - FC Metz  1

 

 

82. Schalke 04 Gelsenkirchen - Hannover 96  1

83. Cagliari Calcio - AC Milan  2

84. Cucine Lube Civitanova - Azimut Modena  1

85. Real Sociedad - Celta Vigo  1

86. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów  1

87. Real Betis - FC Barcelona  2

88. Inter Mediolan - AS Roma  1

89. MoraBanc Andorra - FC Barcelona  2

90. Olympique Lyon - Paris Saint-Germain  2

91. Los Angeles Lakers - New York Knicks  1

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 3
Obowiązuje na dni: 22-28.01.2018
 
1. Trefl Gdańsk - Aluron Virtu Warta Zawiercie (Polsat Sport 18:00 PN) - siatkówka mężczyzn, liga polska
2. Serbia - Francja (TVP Sport 18:05 PN) - piłka ręczna, Mistrzostwa Europy w Chorwacji
3. Szwecja - Białoruś (TVP Sport 20:20 PN) - piłka ręczna, Mistrzostwa Europy w Chorwacji
4. Juventus Turyn - Genoa CFC (Eleven Sports 1 20:40 PN) - piłka nożna, liga włoska
5. Swansea City - Liverpool FC (C+ Sport 20:55 PN) - piłka nożna, liga angielska
6. SD Eibar - Malaga CF (Eleven Sports 2 20:55 PN) - piłka nożna, liga hiszpańska
7. Galatasaray Stambuł - Grot Budowlani Łódź (Polsat Sport 16:55 WT) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
8. Słowenia - Hiszpania (TVP Sport 18:05 WT) - piłka ręczna, Mistrzostwa Europy w Chorwacji
9. Spójnia Gdynia - MMTS Kwidzyn (C+ Sport 18:15 WT) - piłka ręczna, liga polska
10. VfL Bochum - MSV Duisburg (Eleven Sports 1 18:25 WT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
11. Stelmet Enea Zielona Góra - Oostende (Eleven Sports 2 18:25 WT) - koszykówka mężczyzn, Liga Mistrzów
12. Holstein Kiel - 1.FC Union Berlin (Eleven Sports 2 20:25 WT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
13. Bristol City - Manchester City (Eleven Sports 1 20:40 WT) - piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej
14. SAS Epinal - Olympique Marsylia (TVP Sport 20:50 WT) - piłka nożna, Puchar Francji
15. Sevilla FC - Atletico Madryt (C+ Sport 21:25 WT) - piłka nożna, Puchar Króla
16. Macedonia - Czechy (TVP Sport 9:40 ŚR) - piłka ręczna, Mistrzostwa Europy w Chorwacji
17. Banvit BK - ROSA Radom (Eleven Sports 2 15:55 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Liga Mistrzów
18. Dynamo Moskwa - VakifBank Stambuł (Polsat Sport Extra 16:55 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
19. Chemik Police - Marica Płowdiw (Polsat Sport 17:55 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
20. MKS Zagłębie Lubin - PGE VIVE Kielce (C+ Sport 18:15 ŚR) - piłka ręczna, liga polska
21. Lazio Rzym - Udinese Calcio (Eleven Sports 1 18:25 ŚR) - piłka nożna, liga włoska
22. SV Darmstadt - 1.FC Kaiserslautern (Eleven Sports 2 18:25 ŚR) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
23. En Avant Guingamp - Paris Saint-Germain (TVP Sport 18:35 ŚR) - piłka nożna, Puchar Francji
24. Deportivo Alaves - Valencia CF (C+ Sport 2 18:55 ŚR) - piłka nożna, Puchar Króla
25. ASPTT Mulhouse VB - CSM Volei Alba Blaj (Polsat Sport Extra 19:55 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
26. FC Utrecht - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News 20:00 ŚR) - piłka nożna, liga holenderska
27. Anderlecht Bruksela - Waasland-Beveren (Eleven Sports 3 20:25 ŚR) - piłka nożna, liga belgijska
28. Fortuna Dusseldorf - Erzgebirge Aue (Eleven Sports 4 20:25 ŚR) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
29. Sampdoria Genua - AS Roma (Eleven Sports 2 20:40 ŚR) - piłka nożna, liga włoska
30. AS Monaco - Olympique Lyon (TVP Sport 20:50 ŚR) - piłka nożna, Puchar Francji
31. Arsenal Londyn - Chelsea Londyn (Eleven Sports 1 20:55 ŚR) - piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej
32. Real Madryt - CD Leganes (C+ Sport 21:25 ŚR) - piłka nożna, Puchar Króla
33. Fenerbahce Stambuł - Imoco Volley Conegliano (Polsat Sport 16:55 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
34. Dynamo Kazań - Vizura Ruma (Polsat Sport Extra 16:55 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
35. Volero Zurych - Developres SkyRes Rzeszów (Polsat Sport 19:55 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
36. Panathinaikos Ateny - Żalgiris Kowno (Polsat Sport News 20:15 CZW) - koszykówka mężczyzn, Euroliga
37. Dynamo Drezno - FC St. Pauli (Eleven Sports 1 20:25 CZW) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
38. Igor Gorgonzola Novara - Agel Prostejov (Polsat Sport Extra 20:25 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
39. Calzedonia Verona - Taiwan Excellence Latina (Sportklub 20:30 CZW) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
40. Racing Strasbourg - LOSC Lille (TVP Sport 20:50 CZW) - piłka nożna, Puchar Francji
41. FC Barcelona - Espanyol Barcelona (C+ Sport 21:25 CZW) - piłka nożna, Puchar Króla
42. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - BKS Profi Credit Bielsko-Biała (Polsat Sport 18:00 PT) - siatkówka kobiet, liga polska
43. 1.FC Union Berlin - 1.FC Nurnberg (Eleven Sports 1 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
44. CSM Bukareszt - Gyori Audi ETO KC (nSport+ 19:25 PT) - piłka ręczna, Liga Mistrzyń
45. Eintracht Frankfurt - Borussia Monchengladbach (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka
46. Yeovil Town - Manchester United (Eleven Sports 2 20:55 PT) - piłka nożna, Puchar Anglii
47. Athletic Bilbao - SD Eibar (Eleven Sports 3 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska
48. San Antonio Spurs - Philadelphia 76ers (C+ Sport 2:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA
49. Istanbul BBSK - Eskisehir Basket (Sportklub 11:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
50. KS Azoty-Puławy - Wybrzeże Gdańsk (C+ Sport 12:45 SOB) - piłka ręczna, liga polska
51. Deportivo La Coruna - Levante UD (Eleven Sports 1 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
52. 1.FC Kaiserslautern - Fortuna Dusseldorf (Eleven Sports 2 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
53. Muratbey Usak - Yesilgiresun Belediye Spor (Sportklub 13:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
54. Peterborough United - Leicester City (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 13:25 SOB) - piłka nożna, Puchar Anglii
55. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, Puchar Polski
56. Borussia Dortmund - SC Freiburg (C+ Sport 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
57. Bayern Monachium - TSG 1899 Hoffeheim (Eleven Sports 2 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
58. VfB Stuttgart - Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 3 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
59. Cucine Lube Civitanova - Azimut Modena (Sportklub 15:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
60. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Zakopanem* (TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1 16:00 SOB)
61. Valencia CF - Real Madryt (Eleven Sports 1 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
62. Paris Saint-Germain - Montpellier HSC (Eleven Sports 4 16:55 SOB) - piłka nożna, liga francuska
63. PGE Skra Bełchatów - ONICO Warszawa (Polsat Sport 17:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, Puchar Polski
64. US Sassuolo - Atalanta Bergamo (Eleven Sports 3 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
65. Sakarya Buyuksehir Belediye Basketbol - Demir Insaat Buyukcekmece Basketbol (Sportklub 18:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
66. Werder Brema - Hertha Berlin (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
67. Newport County - Tottenham Hotspur (Eleven Sports 2 18:25 SOB) - piłka nożna, Puchar Anglii
68. Twente Enschede - PSV Eindhoven (Polsat Sport Extra 19:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska
69. SAB Volley Legnano - Unet E-Work Busto Arsizio (nSport+ 20:25 SOB) - siatkówka kobiet, liga włoska
70. Liverpool FC - West Bromwich Albion (Eleven Sports 1 20:40 SOB) - piłka nożna, Puchar Anglii
71. Chievo Verona - Juventus Turyn (Eleven Sports 2 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska
72. Villarreal CF - Real Sociedad (Eleven Sports 3 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
73. Golden State Warriors - Boston Celtics (C+ Sport 2:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA
74. Lucas Martin Matthysse - Tewa Kiram (Polsat Sport 3:00 ND) - boks, walka o pas mistrzowski WBA World w Inglewood
75. CD Leganes - Espanyol Barcelona (Eleven Sports 1 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
76. TatrySki Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia (TVP Sport 12:15 ND) - hokej na lodzie, NHL
77. SPAL 2013 - Inter Mediolan (Eleven Sports 2 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
78. FC Utrecht - Ajax Amsterdam (Polsat Sport Extra 12:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska
79. ROSA Radom - Anwil Włocławek (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska
80. Real Madryt - RETAbet Bilbao Basket (Sportklub 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
81. Energa MKS Kalisz - MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski (C+ Sport 12:45 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka
82. FC St. Pauli - SV Darmstadt (Eleven Sports 4 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
83. Chelsea Londyn - Newcastle United (Eleven Sports 2 14:25 ND) - piłka nożna, Puchar Anglii
84. Feyenoord Rotterdam - ADO Den Haag (Polsat Sport Extra 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska
85. SSC Napoli - Bologna FC (Eleven Sports 3 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
86. Bayer Leverkusen - 1.FSV Mainz (Eleven Sports 1 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
87. Gaziantep Basketbol - Galatasaray Odeabank Stambuł (Sportklub 15:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
88. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Zakopanem* (TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1 16:00 ND)
89. Atletico Madryt - UD Las Palmas (Eleven Sports 4 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
90. Cardiff City - Manchester City (Eleven Sports 2 16:55 ND) - piłka nożna, Puchar Anglii
91. Hannover 96 - VfL Wolfsburg (C+ Sport 17:50 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
92. AC Milan - Lazio Rzym (Eleven Sports 1 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
93. Anadolu Efes Stambuł - Pinar Karsiyaka (Sportklub 18:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
94. Sevilla FC - Getafe CF (Eleven Sports 3 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
95. Developres SkyRes Rzeszów - Legionovia Legionowo (Polsat Sport 20:00 ND) - siatkówka kobiet, liga polska
96. FC Barcelona - Deportivo Alaves (Eleven Sports 1 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
97. AS Roma - Sampdoria Genua (Eleven Sports 2 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska
98. Olympique Marsylia - AS Monaco (Eleven Sports 3 20:55 ND) - piłka nożna, liga francuska
99. Chicago Bulls - Milwaukee Bucks (C+ Sport 21:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA
 
 
 
 
 
 
 
1. Trefl Gdańsk - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1
2. Serbia - Francja 2
3. Szwecja - Białoruś 1
4. Juventus Turyn - Genoa CFC 1
5. Swansea City - Liverpool FC 2
6. SD Eibar - Malaga CF 1
7. Galatasaray Stambuł - Grot Budowlani Łódź 1
8. Słowenia - Hiszpania 2
9. Spójnia Gdynia - MMTS Kwidzyn 2
10. VfL Bochum - MSV Duisburg X
11. Stelmet Enea Zielona Góra - Oostende 1
12. Holstein Kiel - 1.FC Union Berlin 1
13. Bristol City - Manchester City 2
14. SAS Epinal - Olympique Marsylia 2
15. Sevilla FC - Atletico Madryt 1
16. Macedonia - Czechy 1
17. Banvit BK - ROSA Radom 1
18. Dynamo Moskwa - VakifBank Stambuł 2
19. Chemik Police - Marica Płowdiw 1
20. MKS Zagłębie Lubin - PGE VIVE Kielce 2
21. Lazio Rzym - Udinese Calcio 1
22. SV Darmstadt - 1.FC Kaiserslautern X
23. En Avant Guingamp - Paris Saint-Germain 2
24. Deportivo Alaves - Valencia CF 2
25. ASPTT Mulhouse VB - CSM Volei Alba Blaj 1
26. FC Utrecht - Feyenoord Rotterdam 2
27. Anderlecht Bruksela - Waasland-Beveren 1
28. Fortuna Dusseldorf - Erzgebirge Aue 1
29. Sampdoria Genua - AS Roma X
30. AS Monaco - Olympique Lyon X
31. Arsenal Londyn - Chelsea Londyn 2
32. Real Madryt - CD Leganes 1
33. Fenerbahce Stambuł - Imoco Volley Conegliano 1
34. Dynamo Kazań - Vizura Ruma 1
35. Volero Zurych - Developres SkyRes Rzeszów 1
36. Panathinaikos Ateny - Żalgiris Kowno 1
37. Dynamo Drezno - FC St. Pauli 2
38. Igor Gorgonzola Novara - Agel Prostejov 1
39. Calzedonia Verona - Taiwan Excellence Latina 1
40. Racing Strasbourg - LOSC Lille 2
41. FC Barcelona - Espanyol Barcelona 1
42. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - BKS Profi Credit Bielsko-Biała 2
43. 1.FC Union Berlin - 1.FC Nurnberg 2
44. CSM Bukareszt - Gyori Audi ETO KC 1
45. Eintracht Frankfurt - Borussia Monchengladbach 2
46. Yeovil Town - Manchester United 2
47. Athletic Bilbao - SD Eibar 1
48. San Antonio Spurs - Philadelphia 76ers 1
49. Istanbul BBSK - Eskisehir Basket 2
50. KS Azoty-Puławy - Wybrzeże Gdańsk 1
51. Deportivo La Coruna - Levante UD 1
52. 1.FC Kaiserslautern - Fortuna Dusseldorf 2
53. Muratbey Usak - Yesilgiresun Belediye Spor 1
54. Peterborough United - Leicester City 2
55. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk 1
56. Borussia Dortmund - SC Freiburg 1
57. Bayern Monachium - TSG 1899 Hoffeheim 1
58. VfB Stuttgart - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
59. Cucine Lube Civitanova - Azimut Modena 1
60. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Zakopanem - Polska
61. Valencia CF - Real Madryt 2
62. Paris Saint-Germain - Montpellier HSC 1
63. PGE Skra Bełchatów - ONICO Warszawa 1
64. US Sassuolo - Atalanta Bergamo 2
65. Sakarya Buyuksehir Belediye Basketbol - Demir Insaat Buyukcekmece Basketbol 1
66. Werder Brema - Hertha Berlin 1
67. Newport County - Tottenham Hotspur 2
68. Twente Enschede - PSV Eindhoven 2
69. SAB Volley Legnano - Unet E-Work Busto Arsizio 1
70. Liverpool FC - West Bromwich Albion 1
71. Chievo Verona - Juventus Turyn 2
72. Villarreal CF - Real Sociedad 1
73. Golden State Warriors - Boston Celtics 1
74. Lucas Martin Matthysse - Tewa Kiram 1
75. CD Leganes - Espanyol Barcelona 2
76. TatrySki Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 2
77. SPAL 2013 - Inter Mediolan 2
78. FC Utrecht - Ajax Amsterdam 2
79. ROSA Radom - Anwil Włocławek 2
80. Real Madryt - RETAbet Bilbao Basket 1
81. Energa MKS Kalisz - MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 1
82. FC St. Pauli - SV Darmstadt 1
83. Chelsea Londyn - Newcastle United 1
84. Feyenoord Rotterdam - ADO Den Haag 1
85. SSC Napoli - Bologna FC 1
86. Bayer Leverkusen - 1.FSV Mainz 1
87. Gaziantep Basketbol - Galatasaray Odeabank Stambuł 2
88. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Zakopanem - Kamil Stoch
89. Atletico Madryt - UD Las Palmas 1
90. Cardiff City - Manchester City 2
91. Hannover 96 - VfL Wolfsburg 2
92. AC Milan - Lazio Rzym 1
93. Anadolu Efes Stambuł - Pinar Karsiyaka 1
94. Sevilla FC - Getafe CF 1
95. Developres SkyRes Rzeszów - Legionovia Legionowo 1
96. FC Barcelona - Deportivo Alaves 1
97. AS Roma - Sampdoria Genua 1
98. Olympique Marsylia - AS Monaco X
99. Chicago Bulls - Milwaukee Bucks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 3

Obowiązuje na dni: 22-28.01.2018

 

 

2. Serbia - Francja  2

3. Szwecja - Białoruś  1

4. Juventus Turyn - Genoa CFC  1

5. Swansea City - Liverpool FC  2

8. Słowenia - Hiszpania  1

13. Bristol City - Manchester City  2

14. SAS Epinal - Olympique Marsylia  2

16. Macedonia - Czechy  1

17. Banvit BK - ROSA Radom  1

20. MKS Zagłębie Lubin - PGE VIVE Kielce  2

 

 

21. Lazio Rzym - Udinese Calcio  1

23. En Avant Guingamp - Paris Saint-Germain  2

27. Anderlecht Bruksela - Waasland-Beveren  1

29. Sampdoria Genua - AS Roma  1

30. AS Monaco - Olympique Lyon  1

32. Real Madryt - CD Leganes  1

41. FC Barcelona - Espanyol Barcelona  1

45. Eintracht Frankfurt - Borussia Monchengladbach  1

46. Yeovil Town - Manchester United  2

47. Athletic Bilbao - SD Eibar  1

 

 

48. San Antonio Spurs - Philadelphia 76ers  1

54. Peterborough United - Leicester City  2

55. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk  2

56. Borussia Dortmund - SC Freiburg  1

57. Bayern Monachium - TSG 1899 Hoffeheim  1

61. Valencia CF - Real Madryt  2

62. Paris Saint-Germain - Montpellier HSC  1

63. PGE Skra Bełchatów - ONICO Warszawa  1

66. Werder Brema - Hertha Berlin  1

67. Newport County - Tottenham Hotspur  2

 

 

68. Twente Enschede - PSV Eindhoven  2

69. SAB Volley Legnano - Unet E-Work Busto Arsizio  1

70. Liverpool FC - West Bromwich Albion  1

71. Chievo Verona - Juventus Turyn  2

73. Golden State Warriors - Boston Celtics  1

77. SPAL 2013 - Inter Mediolan  2

78. FC Utrecht - Ajax Amsterdam  2

80. Real Madryt - RETAbet Bilbao Basket  1

81. Energa MKS Kalisz - MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski  1

83. Chelsea Londyn - Newcastle United  1

 

 

84. Feyenoord Rotterdam - ADO Den Haag  1

85. SSC Napoli - Bologna FC  1

86. Bayer Leverkusen - 1.FSV Mainz  1

88. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Zakopanem - Kamil Stoch

89. Atletico Madryt - UD Las Palmas  1

90. Cardiff City - Manchester City  2

91. Hannover 96 - VfL Wolfsburg  2

92. AC Milan - Lazio Rzym  1

94. Sevilla FC - Getafe CF  1

96. FC Barcelona - Deportivo Alaves  1

 

 

98. Olympique Marsylia - AS Monaco  2

99. Chicago Bulls - Milwaukee Bucks  2

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1. Trefl Gdańsk - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1
2. Serbia - Francja 2
3. Szwecja - Białoruś 1
4. Juventus Turyn - Genoa CFC 1
5. Swansea City - Liverpool FC 2
6. SD Eibar - Malaga CF 1
7. Galatasaray Stambuł - Grot Budowlani Łódź 1
8. Słowenia - Hiszpania 2
9. Spójnia Gdynia - MMTS Kwidzyn 2
10. VfL Bochum - MSV Duisburg X
 
 
11. Stelmet Enea Zielona Góra - Oostende 1
12. Holstein Kiel - 1.FC Union Berlin 1
13. Bristol City - Manchester City 2
14. SAS Epinal - Olympique Marsylia 2
15. Sevilla FC - Atletico Madryt 2
16. Macedonia - Czechy 2
17. Banvit BK - ROSA Radom 1
18. Dynamo Moskwa - VakifBank Stambuł 2
19. Chemik Police - Marica Płowdiw 1
20. MKS Zagłębie Lubin - PGE VIVE Kielce 2
 
 
21. Lazio Rzym - Udinese Calcio 1
22. SV Darmstadt - 1.FC Kaiserslautern X
23. En Avant Guingamp - Paris Saint-Germain 2
24. Deportivo Alaves - Valencia CF 2
25. ASPTT Mulhouse VB - CSM Volei Alba Blaj 1
26. FC Utrecht - Feyenoord Rotterdam 2
27. Anderlecht Bruksela - Waasland-Beveren 1
28. Fortuna Dusseldorf - Erzgebirge Aue 1
29. Sampdoria Genua - AS Roma 2
30. AS Monaco - Olympique Lyon 1
 
 
31. Arsenal Londyn - Chelsea Londyn 2
32. Real Madryt - CD Leganes 1
33. Fenerbahce Stambuł - Imoco Volley Conegliano 1
34. Dynamo Kazań - Vizura Ruma 1
35. Volero Zurych - Developres SkyRes Rzeszów 1
36. Panathinaikos Ateny - Żalgiris Kowno 1
37. Dynamo Drezno - FC St. Pauli 2
38. Igor Gorgonzola Novara - Agel Prostejov 1
39. Calzedonia Verona - Taiwan Excellence Latina 1
40. Racing Strasbourg - LOSC Lille 2
 
 
41. FC Barcelona - Espanyol Barcelona 1
42. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - BKS Profi Credit Bielsko-Biała 2
43. 1.FC Union Berlin - 1.FC Nurnberg 2
44. CSM Bukareszt - Gyori Audi ETO KC 1
45. Eintracht Frankfurt - Borussia Monchengladbach 2
46. Yeovil Town - Manchester United 2
47. Athletic Bilbao - SD Eibar 1
48. San Antonio Spurs - Philadelphia 76ers 1
49. Istanbul BBSK - Eskisehir Basket 2
50. KS Azoty-Puławy - Wybrzeże Gdańsk 2
 
 
51. Deportivo La Coruna - Levante UD 1
52. 1.FC Kaiserslautern - Fortuna Dusseldorf 2
53. Muratbey Usak - Yesilgiresun Belediye Spor 1
54. Peterborough United - Leicester City 2
55. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk 2
56. Borussia Dortmund - SC Freiburg 1
57. Bayern Monachium - TSG 1899 Hoffeheim 1
58. VfB Stuttgart - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
59. Cucine Lube Civitanova - Azimut Modena 1
60. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Zakopanem - Polska
 
 
61. Valencia CF - Real Madryt 2
62. Paris Saint-Germain - Montpellier HSC 1
63. PGE Skra Bełchatów - ONICO Warszawa 1
64. US Sassuolo - Atalanta Bergamo 2
65. Sakarya Buyuksehir Belediye Basketbol - Demir Insaat Buyukcekmece Basketbol 1
66. Werder Brema - Hertha Berlin 1
67. Newport County - Tottenham Hotspur 2
68. Twente Enschede - PSV Eindhoven 2
69. SAB Volley Legnano - Unet E-Work Busto Arsizio 1
70. Liverpool FC - West Bromwich Albion 1
 
 
71. Chievo Verona - Juventus Turyn 2
72. Villarreal CF - Real Sociedad 1
73. Golden State Warriors - Boston Celtics 1
74. Lucas Martin Matthysse - Tewa Kiram 1
75. CD Leganes - Espanyol Barcelona 2
76. TatrySki Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 2
77. SPAL 2013 - Inter Mediolan 2
78. FC Utrecht - Ajax Amsterdam 2
79. ROSA Radom - Anwil Włocławek 2
80. Real Madryt - RETAbet Bilbao Basket 1
 
 
81. Energa MKS Kalisz - MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 1
82. FC St. Pauli - SV Darmstadt 1
83. Chelsea Londyn - Newcastle United 1
84. Feyenoord Rotterdam - ADO Den Haag 1
85. SSC Napoli - Bologna FC 1
86. Bayer Leverkusen - 1.FSV Mainz 1
87. Gaziantep Basketbol - Galatasaray Odeabank Stambuł 2
88. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Zakopanem - Kamil Stoch
89. Atletico Madryt - UD Las Palmas 1
90. Cardiff City - Manchester City 2
 
 
91. Hannover 96 - VfL Wolfsburg 2
92. AC Milan - Lazio Rzym 1
93. Anadolu Efes Stambuł - Pinar Karsiyaka 1
94. Sevilla FC - Getafe CF 1
95. Developres SkyRes Rzeszów - Legionovia Legionowo 1
96. FC Barcelona - Deportivo Alaves 1
97. AS Roma - Sampdoria Genua 1
98. Olympique Marsylia - AS Monaco 2
99. Chicago Bulls - Milwaukee Bucks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 3
Obowiązuje na dni: 22-28.01.2018
 

 

1. Trefl Gdańsk - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1
2. Serbia - Francja 2
3. Szwecja - Białoruś 1
4. Juventus Turyn - Genoa CFC 1
5. Swansea City - Liverpool FC 2
7. Galatasaray Stambuł - Grot Budowlani Łódź 1
8. Słowenia - Hiszpania 2
9. Spójnia Gdynia - MMTS Kwidzyn 2
13. Bristol City - Manchester City 2
14. SAS Epinal - Olympique Marsylia 2

19. Chemik Police - Marica Płowdiw 1
20. MKS Zagłębie Lubin - PGE VIVE Kielce 2
21. Lazio Rzym - Udinese Calcio 1
23. En Avant Guingamp - Paris Saint-Germain 2
27. Anderlecht Bruksela - Waasland-Beveren 1
32. Real Madryt - CD Leganes 1
33. Fenerbahce Stambuł - Imoco Volley Conegliano 1
34. Dynamo Kazań - Vizura Ruma 1
36. Panathinaikos Ateny - Żalgiris Kowno 1
38. Igor Gorgonzola Novara - Agel Prostejov 1

41. FC Barcelona - Espanyol Barcelona 1
46. Yeovil Town - Manchester United 2
47. Athletic Bilbao - SD Eibar 1
48. San Antonio Spurs - Philadelphia 76ers 1
50. KS Azoty-Puławy - Wybrzeże Gdańsk 1
54. Peterborough United - Leicester City 2
55. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk 1
56. Borussia Dortmund - SC Freiburg 1
57. Bayern Monachium - TSG 1899 Hoffeheim 1
59. Cucine Lube Civitanova - Azimut Modena 1

61. Valencia CF - Real Madryt 2
62. Paris Saint-Germain - Montpellier HSC 1
63. PGE Skra Bełchatów - ONICO Warszawa 1
67. Newport County - Tottenham Hotspur 2
68. Twente Enschede - PSV Eindhoven 2
70. Liverpool FC - West Bromwich Albion 1
71. Chievo Verona - Juventus Turyn 2
73. Golden State Warriors - Boston Celtics 1
74. Lucas Martin Matthysse - Tewa Kiram 1
77. SPAL 2013 - Inter Mediolan 2

80. Real Madryt - RETAbet Bilbao Basket 1
83. Chelsea Londyn - Newcastle United 1
84. Feyenoord Rotterdam - ADO Den Haag 1
85. SSC Napoli - Bologna FC 1
86. Bayer Leverkusen - 1.FSV Mainz 1
89. Atletico Madryt - UD Las Palmas 1
90. Cardiff City - Manchester City 2
94. Sevilla FC - Getafe CF 1
95. Developres SkyRes Rzeszów - Legionovia Legionowo 1
96. FC Barcelona - Deportivo Alaves 1

97. AS Roma - Sampdoria Genua 1
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 1 Kolejka:

 

1. BKS Profi Credit Bielsko-Biała - KS Pałac Bydgoszcz  3:0
2. Brighton & Hove Albion - Crystal Palace  2:1
3. Malaga CF - Espanyol Barcelona  0:1
4. RC Lens - US Boulogne  3:2  po dogrywce
5. New Orleans Saints - Carolina Panthers  31:26
6. Dynamo Moskwa - Galatasaray Stambuł  1:3
7. Unia Racibórz - AZS AWF Warszawa  24:11
8. Stelmet Zielona Góra - Besiktas Sompo Japan Stambuł  99:96
9. Atletico Madryt - Lleida Esportiu  3:0
10. Umana Reyer Venezia - ROSA Radom  102:93  po dogrywce
11. Manchester City - Bristol City  2:1
12. OGC Nice - AS Monaco  1:2
13. Valencia CF - UD Las Palmas  4:0
14. VakifBank Stambuł - Grot Budowlani Łódź  3:1
15. Chemik Police - Dynamo Kazań  0:3
16. PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów  3:0
17. Imoco Volley Conegliano - Agel Prostejov  3:1
18. ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel  3:2
19. Chelsea Londyn - Arsenal Londyn  0:0
20. Amiens SC - Paris Saint-Germain  0:2
21. Real Madryt - CD Numancia  2:2
22. Corinthians Sao Paulo - PSV Eindhoven  1:1  po rzutach karnych 5:4
23. Fenerbahce Stambuł - Igor Gorgonzola Novara  2:3
24. Developres SkyRes Rzeszów - CSM Volei Alba Blaj  0:3
25. TatrySki Podhale Nowy Targ - Orlik Opole  2:5
26. Maritza Płowdiw - Vizura Ruma  1:3
27. Volero Zurych - ASPTT Mulhouse VB  2:3
28. Philadelphia 76ers - Boston Celtics  103:114
29. FC Barcelona - Celta Vigo  5:0
30. Atletico Mineiro - Rangers FC  0:1
31. Jacksonville Jaguars - Buffalo Bills  10:3
32. BK Chimki Moskwa - Real Madryt  78:95
33. Polska - Kosowo  30:19
34. Cuprum Lubin - Espadon Szczecin  3:1
35. Portugalia - Cypr  47:16
36. Bayer Leverkusen - Bayern Monachium  1:3
37. Sheffield United - Sheffield Wednesday  0:0
38. Bath Rugby - Scarlets  17:35
39. Getafe CF - Malaga CF  1:0
40. Szwecja - Islandia  24:26
41. PSV Eindhoven - Fluminense Rio de Janeiro  1:1  po rzutach karnych 5:4
42. Columbus Blue Jackets - Vancouver Canucks  2:5
43. Banvit B.K. - Pinar Karsiyaka  84:65
44. Girona FC - UD Las Palmas  6:0
45. Tofas SK - Yesilgiresun Belediye Spor  92:52
46. Cardiff City - Sunderland AFC  4:0
47. Ulster Rugby - La Rochelle  20:13
48. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Tauplitz/Bad Mitterndorfie -  Andreas Stjernen
49. Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  1:3
50. VfB Stuttgart - Hertha Berlin  1:0
51. Werder Brema - TSG 1899 Hoffenheim  1:1
52. Eintracht Frankfurt - SC Freiburg  1:1
53. Chelsea Londyn - Leicester City  0:0
54. Middlesbrough FC - Fulham Londyn  0:1
55. Real Madryt - Villarreal CF  0:1
56. Niemcy - Czarnogóra  32:19
57. IBB Polonia Londyn - Wessex Volleyball Club  3:0
58. Istanbul BBSK - Fenerbahce Dogus Stambuł  70:83
59. Tottenham Hotspur - Everton FC  4:0
60. RB Lipsk - Schalke 04 Gelsenkirchen  3:1
61. SD Eibar - Atletico Madryt  0:1
62. Rangers FC - Corinthians Sao Paulo  4:2
63. Portugalia - Kosowo  36:22
64. ONICO Warszawa - Trefl Gdańsk  3:0
65. Unet E-Work Busto Arsizio - Liu Jo Nordmeccanica Modena  3:1
66. Deportivo La Coruna - Valencia CF  1:2
67. Ospreys - Saracens  15:15
68. Barcelona Guayaquil - Legia Warszawa  3:2
69. Polska - Cypr  46:13
70. Washington Wizards - Brooklyn Nets  119:113  po dogrywce
71. Montreal Canadiens - Boston Bruins  3:3  po rzutach karnych  1:2
72. Levante UD - Celta Vigo  0:1
73. ROSA Radom - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski  80:74
74. UCAM Murcia - Herbalife Gran Canaria  84:78
75. Tauron GKS Katowice - GKS Tychy  3:3  po rutach karnych  3:2
76. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Tauplitz/Bad Mitterndorfie - konkurs odwołany
77. Bournemouth AFC - Arsenal Londyn  2:1
78. Aluron Virtu Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów  3:0
79. 1.FC Koln - Borussia Monchengladbach  2:1
80. Sakarya Buyuksehir Belediye Basketbol - Eskisehir Basket  100:89
81. Deportivo Alaves - Sevilla FC  1:0
82. Racing 92 - Munster Rugby  34:30
83. Liverpool FC - Manchester City  4:3
84. Olympique Lyon - Angers SCO  1:1
85. Borussia Dortmund - VfL Wolfsburg  0:0
86. Espanyol Barcelona - Athletic Bilbao  1:1
87. FC Barcelona - Unicaja Malaga  73:76
88. Atletico Nacional - Atletico Mineiro  2:0
89. Portugalia - Polska  27:27
90. Chemik Police - Grot Budowlani Łódź  3:0
91. Muratbey Usak - Trabzonspor Medical Park  100:71
92. Real Sociedad - FC Barcelona  2:4
93. FC Nantes - Paris Saint-Germain  0:1
94. Islandia - Chorwacja  22:29
95. New York Knicks - New Orleans Pelicans  118:123  po dogrywce

 

Tabela :

 

1.tyrla - 11 pkt

(32-21)

2.aro - 10 pkt

(29-19)

3.lukas_k - 6 pkt

(50-44)

4.bartek2lp2 - -2 pkt

(46-48)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 4

Obowiązuje na dni: 29.01-4.02.2018

 

1. Słowenia - Serbia (Polsat Sport 17:50 WT) - futsal, Mistrzostwa Europy w Słowenii

2. Noliko Maaseik - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polsat Sport Extra 20:25 WT) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

3. Rosja - Polska (Polsat Sport 20:35 WT) - futsal, Mistrzostwa Europy w Słowenii

4. Atalanta Bergamo - Juventus Turyn (Polsat Sport News 20:40 WT) - piłka nożna, Puchar Włoch

5. Huddersfield Town - Liverpool FC (C+ Sport 20:55 WT) - piłka nożna, liga angielska

6. Stade Rennes - Paris Saint-Germain (Eleven Sports 1 21:00 WT) - piłka nożna, Puchar Ligi Francuskiej

7. Spacer`s Toulouse VB - Berlin Recycling Volleys (Polsat Sport News 23:00 WT) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

8. Swansea City - Arsenal Londyn (C+ Sport 23:15 WT) - piłka nożna, liga angielska

9. Lokomotiw Nowosybirsk - Chaumont VB 52 Haute Marne (Polsat Sport 13:25 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

10. Fenerbahce Stambuł - Cucine Lube Civitanova (Polsat Sport News 15:55 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

11. Portugalia - Rumunia (Polsat Sport News 17:50 ŚR) - futsal, Mistrzostwa Europy w Słowenii

12. PGE Skra Bełchatów - Dynamo Moskwa (Polsat Sport 17:55 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

13. Asseco Resovia Rzeszów - Vojvodina NS Seme Nowy Sad (Polsat Sport Extra 17:55 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Puchar CEV

14. Stelmet Zielona Góra - Nanterre 92 (Eleven Sports 2 18:25 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Liga Mistrzów

15. SIG Strasbourg - ROSA Radom (Eleven Sports 2 20:25 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Liga Mistrzów

16. Jastrzębski Węgiel - Zenit Kazań (Polsat Sport 20:25 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

17. Hiszpania - Francja (Polsat Sport Extra 20:35 ŚR) - futsal, Mistrzostwa Europy w Słowenii

18. AC Milan - Lazio Rzym (Polsat Sport News 20:40 ŚR) - piłka nożna, Puchar Włoch

19. Tottenham Hotspur - Manchester United (C+ Sport 20:55 ŚR) - piłka nożna, liga angielska

20. AS Monaco - Montpellier HSC (Eleven Sports 1 21:00 ŚR) - piłka nożna, Puchar Ligi Francuskiej

21. Manchester City - West Bromwich Albion (C+ Sport 2 23:00 ŚR) - piłka nożna, liga angielska

22. VfB Friedrichshafen - PAOK Saloniki (Polsat Sport Extra 23:00 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

23. Sir Colussi Sicoma Perugia - Knack Roeselare (Polsat Sport News 23:00 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

24. Arkas Izmir - Trentino Diatec (Polsat Sport Extra 16:55 CZW) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

25. Polska - Kazachstan (Polsat Sport 17:50 CZW) - futsal, Mistrzostwa Europy w Słowenii

26. Unia Oświęcim - KH Automatyka Gdańsk (TVP Sport 17:50 CZW) - hokej na lodzie, liga polska

27. Ford Store Levoranta Sastamala - Halkbank Ankara (Polsat Sport News 17:55 CZW) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów

28. Olympiakos Pireus - Fenerbahce Dogus Stambuł (Polsat Sport Extra 19:45 CZW) - koszykówka mężczyzn, Euroliga

29. Serbia - Włochy (Polsat Sport 20:35 CZW) - futsal, Mistrzostwa Europy w Słowenii

30. Francja - Azerbejdżan (Polsat Sport Extra 17:50 PT) - futsal, Mistrzostwa Europy w Słowenii

31. GKS Katowice - Trefl Gdańsk (Polsat Sport 18:00 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska

32. Fortuna Dusseldorf - SV Sandhausen (Eleven Sports 1 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

33. 1.FC Koln - Borussia Dortmund (C+ Sport 20:20 PT) - piłka nożna, liga niemiecka

34. Tonno Callipo Calabria Vito Valentia - Revivre Milano (Sportklub 20:30 PT) - siatkówka mężczyzn, liga włoska

35. Rumunia - Ukraina (Polsat Sport 20:35 PT) - futsal, Mistrzostwa Europy w Słowenii

36. Bolton Wanderers - Bristol City (Eleven Sports 1 20:55 PT) - piłka nożna, 2.liga angielska

37. Real Sociedad - Deportivo La Coruna (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska

38. Columbus Blue Jackets - San Jose Sharks (TVP Sport 1:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL

39. Brooklyn Nets - Los Angeles Lakers (C+ Sport 1:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA

40. Yesilgiresun Belediye Spor - Besiktas Sompo Japan Stambuł (Sportklub 11:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka

41. Orlen Wisła Płock - KS Azoty-Puławy (C+ Sport 12:45 SOB) - piłka ręczna, liga polska

42. SD Eibar - Sevilla FC (Eleven Sports 1 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

43. Holstein Kiel - SSV Jahn Regensburg (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

44. Eskisehir Basket - Banvit BK (Sportklub 13:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka

45. Burnley FC - Manchester City (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska

46. Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska

47. VfL Wolfsburg - VfB Stuttgart (C+ 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

48. 1.FSV Mainz - Bayern Monachium (Eleven Sports 1 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

49. Schalke 04 Gelsenkirchen - Werder Brema (Eleven Sports 3 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

50. Manchester United - Huddersfield Town (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska

51. Real Betis - Villarreal CF (Eleven Sports 2 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

52. LOSC Lille - Paris Saint-Germain (Eleven Sports 4 16:55 SOB) - piłka nożna, liga francuska

53. Kazachstan - Rosja (Polsat Sport 17:50 SOB) - futsal, Mistrzostwa Europy w Słowenii

54. Sampdoria Genua - Torino FC (Eleven Sports 3 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska

55. Arsenal Londyn - Everton FC (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska

56. Borussia Monchengladbach - RB Lipsk (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

57. Deportivo Alaves - Celta Vigo (Eleven Sports 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

58. Red Bull Salzburg - Admira Wacker Modling (Sportklub 18:30 SOB) - piłka nożna, liga austriacka

59. PSV Eindhoven - PEC Zwolle (Polsat Sport News 19:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska

60. Polska - Czechy (C+ Sport 20:00 SOB) - sporty walki, gala DSF Kickboxing Challenge 13 we Wrocławiu

61. SV Mattersburg - Sturm Graz (Sportklub 20:30 SOB) - piłka nożna, liga austriacka

62. Włochy - Słowenia (Polsat Sport Extra 20:35 SOB) - futsal, Mistrzostwa Europy w Słowenii

63. Levante UD - Real Madryt (Eleven Sports 1 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

64. Inter Mediolan - Crotone FC (Eleven Sports 2 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska

65. Maksymilian Bratkowicz - Mateusz Kubiszyn (C+ Sport 22:00 SOB) - sporty walki, gala DSF Kickboxing Challenge 13 we Wrocławiu

66. Reece Bellotti - Ben Jones (Polsat Sport 22:00 SOB) - boks, gala w Londynie

67. New Jersy Devils - Pittsburgh Penguins (TVP Sport 1:05 ND) - hokej na lodzie, NHL

68. Cleveland Cavaliers - Houston Rockets (C+ Sport 2:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA

69. Lyoto Machida - Eric Anders (Polsat Sport 4:00 ND) - sporty walki, gala UFC Fight Night

70. Fenerbahce Dogus Stambuł - Anadolu Efes Stambuł (Sportklub 11:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka

71. Getafe CF - CD Leganes (Eleven Sports 1 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

72. Hellas Verona - AS Roma (Eleven Sports 2 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska

73. TBV Start Lublin - Asseco Gdynia (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska

74. KPR Gwardia Opole - NMC Górnik Zabrze (C+ Sport 12:45 ND) - piłka ręczna, liga polska

75. SV Darmstadt - MSV Duisburg (Eleven Sports 3 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

76. VVV-Venlo - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport Extra 14:30 ND) - piłka nożna, liga holenderska

77. Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska

78. Juventus Turyn - US Sassuolo (Eleven Sports 2 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska

79. Crystal Palace - Newcastle United (C+ Sport 15:10 ND) - piłka nożna, liga angielska

80. FC Augsburg - Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 3 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka

81. Espanyol Barcelona - FC Barcelona (Eleven Sports 1 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

82. Rapid Wiedeń - Austria Wiedeń (Sportklub 16:30 ND) - piłka nożna, liga austriacka

83. Ajax Amsterdam - NAC Breda (Polsat Sport Extra 16:40 ND) - piłka nożna, liga holenderska

84. SG BBM Bietigheim - HC Vardar Skopje (nSport+ 16:55 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzyń

85. Liverpool FC - Tottenham Hotspur (C+ Sport 2 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska

86. Ukraina - Portugalia (Polsat Sport 17:50 ND) - futsal, Mistrzostwa Europy w Słowenii

87. HSV Hamburg - Hannover 96 (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka

88. Girona FC - Athletic Bilbao (Eleven Sports 1 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

89. Baskonia Vitoria Gasteiz - FC Barcelona (Sportklub 18:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska

90. Oklahoma City Thunder - Los Angeles Lakers (C+ Sport 20:00 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA

91. Enea PTPS Piła - ŁKS Commercecon Łódź (Polsat Sport 20:00 ND) - siatkówka kobiet, liga polska

92. Gi Group Monza - Kioene Padova (Sportklub 20:30 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska

93. Azerbejdżan - Hiszpania (Polsat Sport Extra 20:35 ND) - futsal, Mistrzostwa Europy w Słowenii

94. Atletico Madryt - Valencia CF (Eleven Sports 1 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

95. Benevento Calcio - SSC Napoli (Eleven Sports 2 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska

96. AS Monaco - Olympique Lyon (Eleven Sports 3 20:55 ND) - piłka nożna, liga francuska

97. Tofas SK - Muratbey Usak (Sportklub 22:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka

 

 

 

 

 

 


 

 

1. Słowenia - Serbia 1

2. Noliko Maaseik - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2

3. Rosja - Polska 1

4. Atalanta Bergamo - Juventus Turyn 2

5. Huddersfield Town - Liverpool FC 2

6. Stade Rennes - Paris Saint-Germain 2

7. Spacer`s Toulouse VB - Berlin Recycling Volleys 2

8. Swansea City - Arsenal Londyn 2

9. Lokomotiw Nowosybirsk - Chaumont VB 52 Haute Marne 1

10. Fenerbahce Stambuł - Cucine Lube Civitanova 1

 

11. Portugalia - Rumunia 1

12. PGE Skra Bełchatów - Dynamo Moskwa 1

13. Asseco Resovia Rzeszów - Vojvodina NS Seme Nowy Sad 1

14. Stelmet Zielona Góra - Nanterre 92 1

15. SIG Strasbourg - ROSA Radom 1

16. Jastrzębski Węgiel - Zenit Kazań 2

17. Hiszpania - Francja 1

18. AC Milan - Lazio Rzym 1

19. Tottenham Hotspur - Manchester United X

20. AS Monaco - Montpellier HSC 1

 

21. Manchester City - West Bromwich Albion 1

22. VfB Friedrichshafen - PAOK Saloniki 1

23. Sir Colussi Sicoma Perugia - Knack Roeselare 1

24. Arkas Izmir - Trentino Diatec 2

25. Polska - Kazachstan 1

26. Unia Oświęcim - KH Automatyka Gdańsk 1

27. Ford Store Levoranta Sastamala - Halkbank Ankara 2

28. Olympiakos Pireus - Fenerbahce Dogus Stambuł 2

29. Serbia - Włochy 2

30. Francja - Azerbejdżan 1

 

31. GKS Katowice - Trefl Gdańsk 2

32. Fortuna Dusseldorf - SV Sandhausen 1

33. 1.FC Koln - Borussia Dortmund 2

34. Tonno Callipo Calabria Vito Valentia - Revivre Milano 2

35. Rumunia - Ukraina 2

36. Bolton Wanderers - Bristol City 2

37. Real Sociedad - Deportivo La Coruna 1

38. Columbus Blue Jackets - San Jose Sharks 1

39. Brooklyn Nets - Los Angeles Lakers 1

40. Yesilgiresun Belediye Spor - Besiktas Sompo Japan Stambuł 2

 

41. Orlen Wisła Płock - KS Azoty-Puławy 1

42. SD Eibar - Sevilla FC 2

43. Holstein Kiel - SSV Jahn Regensburg 1

44. Eskisehir Basket - Banvit BK 2

45. Burnley FC - Manchester City 2

46. Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2

47. VfL Wolfsburg - VfB Stuttgart 1

48. 1.FSV Mainz - Bayern Monachium 2

49. Schalke 04 Gelsenkirchen - Werder Brema 1

50. Manchester United - Huddersfield Town 1

 

51. Real Betis - Villarreal CF 2

52. LOSC Lille - Paris Saint-Germain 2

53. Kazachstan - Rosja 2

54. Sampdoria Genua - Torino FC 1

55. Arsenal Londyn - Everton FC 1

56. Borussia Monchengladbach - RB Lipsk 2

57. Deportivo Alaves - Celta Vigo X

58. Red Bull Salzburg - Admira Wacker Modling 1

59. PSV Eindhoven - PEC Zwolle 1

60. Polska - Czechy 1

 

61. SV Mattersburg - Sturm Graz 2

62. Włochy - Słowenia 1

63. Levante UD - Real Madryt 2

64. Inter Mediolan - Crotone FC 1

65. Maksymilian Bratkowicz - Mateusz Kubiszyn 1

66. Reece Bellotti - Ben Jones 1

67. New Jersy Devils - Pittsburgh Penguins 1

68. Cleveland Cavaliers - Houston Rockets 1

69. Lyoto Machida - Eric Anders 1

70. Fenerbahce Dogus Stambuł - Anadolu Efes Stambuł 1

 

71. Getafe CF - CD Leganes 2

72. Hellas Verona - AS Roma 2

73. TBV Start Lublin - Asseco Gdynia 1

74. KPR Gwardia Opole - NMC Górnik Zabrze 2

75. SV Darmstadt - MSV Duisburg X

76. VVV-Venlo - Feyenoord Rotterdam 2

77. Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 1

78. Juventus Turyn - US Sassuolo 1

79. Crystal Palace - Newcastle United 1

80. FC Augsburg - Eintracht Frankfurt 2

 

81. Espanyol Barcelona - FC Barcelona 2

82. Rapid Wiedeń - Austria Wiedeń 1

83. Ajax Amsterdam - NAC Breda 1

84. SG BBM Bietigheim - HC Vardar Skopje 2

85. Liverpool FC - Tottenham Hotspur 1

86. Ukraina - Portugalia 2

87. HSV Hamburg - Hannover 96 1

88. Girona FC - Athletic Bilbao 2

89. Baskonia Vitoria Gasteiz - FC Barcelona 2

90. Oklahoma City Thunder - Los Angeles Lakers 1

 

91. Enea PTPS Piła - ŁKS Commercecon Łódź 1

92. Gi Group Monza - Kioene Padova 1

93. Azerbejdżan - Hiszpania 2

94. Atletico Madryt - Valencia CF 1

95. Benevento Calcio - SSC Napoli 2

96. AS Monaco - Olympique Lyon 1

97. Tofas SK - Muratbey Usak 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 2 Kolejka:

 

1. Enea PTPS Piła - Developres SkyRes Rzeszów  1:3
2. Węgry - Hiszpania  25:27
3. Washington Wizards - Milwaukee Bucks  95:104
4. Czarnogóra - Macedonia  28:29
5. Manchester United - Stoke City  3:0
6. Real Betis - CD Leganes  3:2
7. Fluminense Rio de Janeiro - Barcelona Guayaquil  1:3
8. Memphis Grizzlies - Los Angeles Lakers  123:114
9. Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors  108:118
10. Minnesota Vikings - New Orleans Saints  29:24
11. Zenit Kazań - Jastrzębski Węgiel  3:0
12. Serbia - Islandia  29:26
13. Wybrzeże Gdańsk - KS SPR Chrobry Głogów  24:30
14. Sparta Rotterdam - Vitesse Arnhem  0:1
15. Chaumont VB 52 Haute Marne - Lokomotiw Nowosybirsk  2:3
16. Chorwacja - Szwecja  31:35
17. AS Monaco - OGC Nice  2:2
18. Knack Roeselare - Sir Colussi Sicoma Perugia  2:3
19. Halkbank Ankara - Ford Store Levoranta Sastamala  3:0
20. Dynamo Moskwa - PGE Skra Bełchatów  2:3
21. Niemcy - Macedonia  25:25
22. SPR Stal Mielec - KS Azoty-Puławy  26:31
23. ROSA Radom - AEK Ateny  63:69
24. Atletico Madryt - Sevilla FC  1:2
25. Berlin Recycling Volleys - Spacer`s Toulouse VB  3:0
26. Hiszpania - Dania  22:25
27. Sidigas Avellino - Stelmet Enea Zielona Góra  57:64
28. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Noliko Maaseik  3:0
29. Cucine Lube Civitanova - Fenerbahce Stambuł  3:1
30. Paris Saint-Germain - Dijon FCO  8:0
31. Espanyol Barcelona - FC Barcelona  1:0
32. PAOK Saloniki - VfB Friedrichshafen  2:3
33. Trentino Diatec - Arkas Izmir  3:0
34. CD Leganes - Real Madryt  0:1
35. Philadelphia Eagles - Atlanta Falcons  mecz nie będzie liczony
36. Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w lotach w Oberstdorfie - Daniel Andre Tande
37. GKS Katowice - ONICO Warszawa  1:3
38. FC Utrecht - AZ Alkmaar  1:1
39. Hertha Berlin - Borussia Dortmund  1:1
40. Taiwan Excellence Latina - Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia  3:0
41. Derby County - Bristol City  0:0
42. Unicaja Malaga - Real Madryt  80:75
43. Getafe CF - Athletic Bilbao  2:2
44. Washington Capitals - Montreal Canadiens  2:3
45. Utah Jazz - New York Knicks  115:117
46. Energa MKS Kalisz - MKS Zagłębie Lubin  28:24
47. Espanyol Barcelona - Sevilla FC  0:3
48. Brighton & Hove Albion - Chelsea Londyn  0:4
49. Trefl Proxima Kraków - ŁKS Commercecon Łódź  1:3
50. Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w lotach w Oberstdorfie - Daniel Andre Tande
51. TSG 1899 Hoffenheim - Bayer Leverkusen  1:4
52. SC Freiburg - RB Lipsk  2:1
53. VfL Wolfsburg - Eintracht Frankfurt  1:3
54. Burnley FC - Manchester United  0:1
55. Aston Villa - Barnsley FC  3:1
56. Real Madryt - Deportivo La Coruna  7:1
57. Manchester City - Newcastle United  3:1
58. HSV Hamburg - 1.FC Koln  0:2
59. Villarreal CF - UD Levante  2:1
60. Sheffield Wednesday - Cardiff City  0:0
61. myCicero Volley Pesaro - Pomi Casalmaggiore  3:1
62. UD Las Palmas - Valencia CF  2:1
63. Arsenal Londyn - Crystal Palace  4:1
64. Legia Warszawa - Atletico Nacional  0:2
65. Montreal Canadiens - Boston Bruins  1:4
66. Errol Spence Jr. - Lamont Peterson  wygrana Errol Spence Jr.
67. Deportivo Alaves - CD Leganes  2:2
68. Atalanta Bergamo - SSC Napoli  0:1
69. Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gdański  84:81
70. KPR Legionowo - SPR Stal Mielec  31:23
71. GKS Tychy - Comarch Cracovia  6:2
72. Ajax Amsterdam - Feyenoord Rotterdam  2:0
73. PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel  2:3
74. Sampdoria Genua - AC Fiorentina  3:1
75. Lazio Rzym - Chievo Verona  5:1
76. Bayern Monachium - Werder Brema  4:2
77. Skoki narciarskie - Drużynowe Mistrzostwa Świata w lotach w Oberstdorfie - Norwegia
78. Atletico Madryt - Girona FC  1:1
79. Heracles Almelo - PSV Eindhoven  1:2
80. Southampton FC - Tottenham Hotspur  1:1
81. AS Monaco - FC Metz  3:1
82. Schalke 04 Gelsenkirchen - Hannover 96  1:1
83. Cagliari Calcio - AC Milan  1:2
84. Cucine Lube Civitanova - Azimut Modena  0:3
85. Real Sociedad - Celta Vigo  1:2
86. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów  1:3
87. Real Betis - FC Barcelona  0:5
88. Inter Mediolan - AS Roma  1:1
89. MoraBanc Andorra - FC Barcelona  102:92
90. Olympique Lyon - Paris Saint-Germain  2:1
91. Los Angeles Lakers - New York Knicks  127:107

 

Tabela :

 

1.tyrla - 25 pkt

(32-21;35-21)

2.aro - 18 pkt

(29-19;29-21)

3.lukas_k - 8 pkt

(50-44;46-44)

4.bartek2lp2 - -4 pkt

(46-48;44-46)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 4
Obowiązuje na dni: 29.01-4.02.2018
 
2. Noliko Maaseik - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
3. Rosja - Polska 1
5. Huddersfield Town - Liverpool FC 2
6. Stade Rennes - Paris Saint-Germain 2
7. Spacer`s Toulouse VB - Berlin Recycling Volleys 2
8. Swansea City - Arsenal Londyn 2
9. Lokomotiw Nowosybirsk - Chaumont VB 52 Haute Marne 1
10. Fenerbahce Stambuł - Cucine Lube Civitanova 2
11. Portugalia - Rumunia 1
12. PGE Skra Bełchatów - Dynamo Moskwa 1

13. Asseco Resovia Rzeszów - Vojvodina NS Seme Nowy Sad 1
15. SIG Strasbourg - ROSA Radom 1
16. Jastrzębski Węgiel - Zenit Kazań 2
17. Hiszpania - Francja 1
19. Tottenham Hotspur - Manchester United 2
20. AS Monaco - Montpellier HSC 1
21. Manchester City - West Bromwich Albion 1
22. VfB Friedrichshafen - PAOK Saloniki 1
23. Sir Colussi Sicoma Perugia - Knack Roeselare 1
24. Arkas Izmir - Trentino Diatec 2

25. Polska - Kazachstan 2
31. GKS Katowice - Trefl Gdańsk 2
32. Fortuna Dusseldorf - SV Sandhausen 1
41. Orlen Wisła Płock - KS Azoty-Puławy 1
45. Burnley FC - Manchester City 2
48. 1.FSV Mainz - Bayern Monachium 2
49. Schalke 04 Gelsenkirchen - Werder Brema 1
50. Manchester United - Huddersfield Town 1
52. LOSC Lille - Paris Saint-Germain 2
55. Arsenal Londyn - Everton FC 1

58. Red Bull Salzburg - Admira Wacker Modling 1
59. PSV Eindhoven - PEC Zwolle 1
63. Levante UD - Real Madryt 2
64. Inter Mediolan - Crotone FC 1
71. Getafe CF - CD Leganes 1
72. Hellas Verona - AS Roma 2
74. KPR Gwardia Opole - NMC Górnik Zabrze 2
77. Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 2
78. Juventus Turyn - US Sassuolo 1
79. Crystal Palace - Newcastle United 1

81. Espanyol Barcelona - FC Barcelona 2
82. Rapid Wiedeń - Austria Wiedeń 1
83. Ajax Amsterdam - NAC Breda 1
85. Liverpool FC - Tottenham Hotspur 1
86. Ukraina - Portugalia 2
90. Oklahoma City Thunder - Los Angeles Lakers 1
93. Azerbejdżan - Hiszpania 2
94. Atletico Madryt - Valencia CF 1
95. Benevento Calcio - SSC Napoli 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Słowenia - Serbia 1

2. Noliko Maaseik - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2

3. Rosja - Polska 2

4. Atalanta Bergamo - Juventus Turyn 2

5. Huddersfield Town - Liverpool FC 2

6. Stade Rennes - Paris Saint-Germain 2

7. Spacer`s Toulouse VB - Berlin Recycling Volleys 2

8. Swansea City - Arsenal Londyn 2

9. Lokomotiw Nowosybirsk - Chaumont VB 52 Haute Marne 1

10. Fenerbahce Stambuł - Cucine Lube Civitanova 1

 

11. Portugalia - Rumunia 1

12. PGE Skra Bełchatów - Dynamo Moskwa 1

13. Asseco Resovia Rzeszów - Vojvodina NS Seme Nowy Sad 1

14. Stelmet Zielona Góra - Nanterre 92 1

15. SIG Strasbourg - ROSA Radom 1

16. Jastrzębski Węgiel - Zenit Kazań 1

17. Hiszpania - Francja 1

18. AC Milan - Lazio Rzym 1

19. Tottenham Hotspur - Manchester United 1

20. AS Monaco - Montpellier HSC 1

 

21. Manchester City - West Bromwich Albion 1

22. VfB Friedrichshafen - PAOK Saloniki 1

23. Sir Colussi Sicoma Perugia - Knack Roeselare 1

24. Arkas Izmir - Trentino Diatec 2

25. Polska - Kazachstan 1

26. Unia Oświęcim - KH Automatyka Gdańsk 1

27. Ford Store Levoranta Sastamala - Halkbank Ankara 2

28. Olympiakos Pireus - Fenerbahce Dogus Stambuł 2

29. Serbia - Włochy 2

30. Francja - Azerbejdżan 1

 

31. GKS Katowice - Trefl Gdańsk 2

32. Fortuna Dusseldorf - SV Sandhausen 1

33. 1.FC Koln - Borussia Dortmund 2

34. Tonno Callipo Calabria Vito Valentia - Revivre Milano 2

35. Rumunia - Ukraina 2

36. Bolton Wanderers - Bristol City 2

37. Real Sociedad - Deportivo La Coruna 1

38. Columbus Blue Jackets - San Jose Sharks 1

39. Brooklyn Nets - Los Angeles Lakers 1

40. Yesilgiresun Belediye Spor - Besiktas Sompo Japan Stambuł 2

 

41. Orlen Wisła Płock - KS Azoty-Puławy 1

42. SD Eibar - Sevilla FC 2

43. Holstein Kiel - SSV Jahn Regensburg 1

44. Eskisehir Basket - Banvit BK 2

45. Burnley FC - Manchester City 2

46. Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2

47. VfL Wolfsburg - VfB Stuttgart 1

48. 1.FSV Mainz - Bayern Monachium 2

49. Schalke 04 Gelsenkirchen - Werder Brema 1

50. Manchester United - Huddersfield Town 1

 

51. Real Betis - Villarreal CF 2

52. LOSC Lille - Paris Saint-Germain 2

53. Kazachstan - Rosja 2

54. Sampdoria Genua - Torino FC 1

55. Arsenal Londyn - Everton FC 1

56. Borussia Monchengladbach - RB Lipsk 2

57. Deportivo Alaves - Celta Vigo X

58. Red Bull Salzburg - Admira Wacker Modling 1

59. PSV Eindhoven - PEC Zwolle 1

60. Polska - Czechy 1

 

61. SV Mattersburg - Sturm Graz 2

62. Włochy - Słowenia 1

63. Levante UD - Real Madryt 2

64. Inter Mediolan - Crotone FC 1

65. Maksymilian Bratkowicz - Mateusz Kubiszyn 1

66. Reece Bellotti - Ben Jones 1

67. New Jersy Devils - Pittsburgh Penguins 1

68. Cleveland Cavaliers - Houston Rockets 1

69. Lyoto Machida - Eric Anders 1

70. Fenerbahce Dogus Stambuł - Anadolu Efes Stambuł 1

 

71. Getafe CF - CD Leganes 2

72. Hellas Verona - AS Roma 2

73. TBV Start Lublin - Asseco Gdynia 1

74. KPR Gwardia Opole - NMC Górnik Zabrze 2

75. SV Darmstadt - MSV Duisburg X

76. VVV-Venlo - Feyenoord Rotterdam 2

77. Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 1

78. Juventus Turyn - US Sassuolo 1

79. Crystal Palace - Newcastle United 1

80. FC Augsburg - Eintracht Frankfurt 2

 

81. Espanyol Barcelona - FC Barcelona 2

82. Rapid Wiedeń - Austria Wiedeń 1

83. Ajax Amsterdam - NAC Breda 1

84. SG BBM Bietigheim - HC Vardar Skopje 2

85. Liverpool FC - Tottenham Hotspur 1

86. Ukraina - Portugalia 2

87. HSV Hamburg - Hannover 96 1

88. Girona FC - Athletic Bilbao 2

89. Baskonia Vitoria Gasteiz - FC Barcelona 2

90. Oklahoma City Thunder - Los Angeles Lakers 1

 

91. Enea PTPS Piła - ŁKS Commercecon Łódź 1

92. Gi Group Monza - Kioene Padova 1

93. Azerbejdżan - Hiszpania 2

94. Atletico Madryt - Valencia CF 1

95. Benevento Calcio - SSC Napoli 2

96. AS Monaco - Olympique Lyon 1

97. Tofas SK - Muratbey Usak 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 4

Obowiązuje na dni: 29.01-4.02.2018

 

 

3. Rosja - Polska  2

4. Atalanta Bergamo - Juventus Turyn  2

5. Huddersfield Town - Liverpool FC  2

6. Stade Rennes - Paris Saint-Germain  2

8. Swansea City - Arsenal Londyn  2

9. Lokomotiw Nowosybirsk - Chaumont VB 52 Haute Marne  1

11. Portugalia - Rumunia  1

12. PGE Skra Bełchatów - Dynamo Moskwa  1

13. Asseco Resovia Rzeszów - Vojvodina NS Seme Nowy Sad  1

14. Stelmet Zielona Góra - Nanterre 92  1

 

 

16. Jastrzębski Węgiel - Zenit Kazań  2

17. Hiszpania - Francja  1

20. AS Monaco - Montpellier HSC  1

21. Manchester City - West Bromwich Albion  1

25. Polska - Kazachstan  1

26. Unia Oświęcim - KH Automatyka Gdańsk  1

29. Serbia - Włochy  2

30. Francja - Azerbejdżan  2

31. GKS Katowice - Trefl Gdańsk  1

33. 1.FC Koln - Borussia Dortmund  2

 

 

41. Orlen Wisła Płock - KS Azoty-Puławy  1

45. Burnley FC - Manchester City  2

46. Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  2

48. 1.FSV Mainz - Bayern Monachium  2

49. Schalke 04 Gelsenkirchen - Werder Brema  1

50. Manchester United - Huddersfield Town  1

52. LOSC Lille - Paris Saint-Germain  2

53. Kazachstan - Rosja  1

54. Sampdoria Genua - Torino FC  1

58. Red Bull Salzburg - Admira Wacker Modling  1

 

 

59. PSV Eindhoven - PEC Zwolle  1

60. Polska - Czechy  1

63. Levante UD - Real Madryt  2

64. Inter Mediolan - Crotone FC  1

67. New Jersy Devils - Pittsburgh Penguins  2

68. Cleveland Cavaliers - Houston Rockets  1

69. Lyoto Machida - Eric Anders  1

70. Fenerbahce Dogus Stambuł - Anadolu Efes Stambuł  1

76. VVV-Venlo - Feyenoord Rotterdam  2

78. Juventus Turyn - US Sassuolo  1

 

 

80. FC Augsburg - Eintracht Frankfurt  2

81. Espanyol Barcelona - FC Barcelona  2

83. Ajax Amsterdam - NAC Breda  1

84. SG BBM Bietigheim - HC Vardar Skopje  2

85. Liverpool FC - Tottenham Hotspur  1

86. Ukraina - Portugalia  2

88. Girona FC - Athletic Bilbao  2

89. Baskonia Vitoria Gasteiz - FC Barcelona  2

90. Oklahoma City Thunder - Los Angeles Lakers  1

91. Enea PTPS Piła - ŁKS Commercecon Łódź  1

 

 

93. Azerbejdżan - Hiszpania  2

94. Atletico Madryt - Valencia CF  1

95. Benevento Calcio - SSC Napoli  2

96. AS Monaco - Olympique Lyon  1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 3 Kolejka :

 

1. Trefl Gdańsk - Aluron Virtu Warta Zawiercie  3:1
2. Serbia - Francja  30:39
3. Szwecja - Białoruś  29:20
4. Juventus Turyn - Genoa CFC  1:0
5. Swansea City - Liverpool FC  1:0
6. SD Eibar - Malaga CF  1:1
7. Galatasaray Stambuł - Grot Budowlani Łódź  3:0
8. Słowenia - Hiszpania  31:26
9. Spójnia Gdynia - MMTS Kwidzyn  22:32
10. VfL Bochum - MSV Duisburg  0:2
11. Stelmet Enea Zielona Góra - Oostende  98:68
12. Holstein Kiel - 1.FC Union Berlin  2:2
13. Bristol City - Manchester City  2:3
14. SAS Epinal - Olympique Marsylia  0:2
15. Sevilla FC - Atletico Madryt  3:1
16. Macedonia - Czechy  24:25
17. Banvit BK - ROSA Radom  74:64
18. Dynamo Moskwa - VakifBank Stambuł  0:3
19. Chemik Police - Marica Płowdiw  3:0
20. MKS Zagłębie Lubin - PGE VIVE Kielce  25:39
21. Lazio Rzym - Udinese Calcio  3:0
22. SV Darmstadt - 1.FC Kaiserslautern  0:0
23. En Avant Guingamp - Paris Saint-Germain  2:4
24. Deportivo Alaves - Valencia CF  2:1  po rzutach karnych 2:3
25. ASPTT Mulhouse VB - CSM Volei Alba Blaj  1:3
26. FC Utrecht - Feyenoord Rotterdam  1:1
27. Anderlecht Bruksela - Waasland-Beveren  2:2
28. Fortuna Dusseldorf - Erzgebirge Aue  2:1
29. Sampdoria Genua - AS Roma  1:1
30. AS Monaco - Olympique Lyon  2:3
31. Arsenal Londyn - Chelsea Londyn  2:1
32. Real Madryt - CD Leganes  1:2
33. Fenerbahce Stambuł - Imoco Volley Conegliano  2:3
34. Dynamo Kazań - Vizura Ruma  3:0
35. Volero Zurych - Developres SkyRes Rzeszów  3:0
36. Panathinaikos Ateny - Żalgiris Kowno  94:93  po dogrywce
37. Dynamo Drezno - FC St. Pauli  1:3
38. Igor Gorgonzola Novara - Agel Prostejov  3:1
39. Calzedonia Verona - Taiwan Excellence Latina  3:1
40. Racing Strasbourg - LOSC Lille  2:1
41. FC Barcelona - Espanyol Barcelona  2:0
42. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - BKS Profi Credit Bielsko-Biała  3:2
43. 1.FC Union Berlin - 1.FC Nurnberg  0:1
44. CSM Bukareszt - Gyori Audi ETO KC  28:22
45. Eintracht Frankfurt - Borussia Monchengladbach  2:0
46. Yeovil Town - Manchester United  0:4
47. Athletic Bilbao - SD Eibar  1:1
48. San Antonio Spurs - Philadelphia 76ers  78:97
49. Istanbul BBSK - Eskisehir Basket  85:71
50. KS Azoty-Puławy - Wybrzeże Gdańsk  36:20
51. Deportivo La Coruna - Levante UD  2:2
52. 1.FC Kaiserslautern - Fortuna Dusseldorf  1:3
53. Muratbey Usak - Yesilgiresun Belediye Spor  85:82
54. Peterborough United - Leicester City  1:5
55. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk  1:3
56. Borussia Dortmund - SC Freiburg  2:2
57. Bayern Monachium - TSG 1899 Hoffeheim  5:2
58. VfB Stuttgart - Schalke 04 Gelsenkirchen  0:2
59. Cucine Lube Civitanova - Azimut Modena  3:1
60. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Zakopanem - Polska
61. Valencia CF - Real Madryt  1:4
62. Paris Saint-Germain - Montpellier HSC  4:0
63. PGE Skra Bełchatów - ONICO Warszawa  3:0
64. US Sassuolo - Atalanta Bergamo  0:3
65. Sakarya Buyuksehir Belediye Basketbol - Demir Insaat Buyukcekmece Basketbol  77:67
66. Werder Brema - Hertha Berlin  0:0
67. Newport County - Tottenham Hotspur  1:1
68. Twente Enschede - PSV Eindhoven  0:2
69. SAB Volley Legnano - Unet E-Work Busto Arsizio  3:1
70. Liverpool FC - West Bromwich Albion  2:3
71. Chievo Verona - Juventus Turyn  0:2
72. Villarreal CF - Real Sociedad  4:2
73. Golden State Warriors - Boston Celtics  109:105
74. Lucas Martin Matthysse - Tewa Kiram  wygrana Lucas Martin Matthysse
75. CD Leganes - Espanyol Barcelona  3:2
76. TatrySki Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia  4:0
77. SPAL 2013 - Inter Mediolan  1:1
78. FC Utrecht - Ajax Amsterdam  0:0
79. ROSA Radom - Anwil Włocławek  65:79
80. Real Madryt - RETAbet Bilbao Basket  95:65
81. Energa MKS Kalisz - MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski  25:22
82. FC St. Pauli - SV Darmstadt  0:1
83. Chelsea Londyn - Newcastle United  3:0
84. Feyenoord Rotterdam - ADO Den Haag  3:1
85. SSC Napoli - Bologna FC  3:1
86. Bayer Leverkusen - 1.FSV Mainz  2:0
87. Gaziantep Basketbol - Galatasaray Odeabank Stambuł  66:77
88. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Zakopanem -  Anze Semenic
89. Atletico Madryt - UD Las Palmas  3:0
90. Cardiff City - Manchester City  0:2
91. Hannover 96 - VfL Wolfsburg  0:1
92. AC Milan - Lazio Rzym  2:1
93. Anadolu Efes Stambuł - Pinar Karsiyaka  89:77
94. Sevilla FC - Getafe CF  1:1
95. Developres SkyRes Rzeszów - Legionovia Legionowo  3:0
96. FC Barcelona - Deportivo Alaves  2:1
97. AS Roma - Sampdoria Genua  0:1
98. Olympique Marsylia - AS Monaco  2:2
99. Chicago Bulls - Milwaukee Bucks  96:110
 

Tabela :

 

1.tyrla - 48 pkt

(32-21;35-21;37-14)

2.lukas_k - 39 pkt

(50-44;46-44;65-34)

3.aro - 36 pkt

(29-19;29-21;35-17)

4.bartek2lp2 - 23 pkt

(46-48;44-46;63-36)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 5

Obowiązuje na dni: 5-11.02.2018

 

1. Enea PTPS Piła - ŁKS Commercecon Łódź (Polsat Sport 18:00 PN) - siatkówka kobiet, liga polska

2. Arminia Bielefeld - 1.FC Union Berlin (Eleven Sports 2 20:25 PN) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

3. Lazio Rzym - Genoa CFC (Eleven Sports 1 20:40 PN) - piłka nożna, liga włoska

4. Watford FC - Chelsea Londyn (C+ Sport 2 20:55 PN) - piłka nożna, liga angielska

5. UD Las Palmas - Malaga CF (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 20:55 PN) - piłka nożna, liga hiszpańska

6. Inter Mediolan - Spartak Moskwa (nSport+ 15:55 WT) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów

7. Ajax Amsterdam - Paris Saint-Germain (nSport+ 17:55 WT) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów

8. Grot Budowlani Łódź - Galatasaray Stambuł (Polsat Sport 17:55 WT) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń

9. SC Paderborn - Bayern Monachium (TVP Sport 18:15 WT) - piłka nożna, Puchar Niemiec

10. ROSA Radom - Petrol-Olimpija Lublana (Eleven Sports 2 18:25 WT) - koszykówka mężczyzn, Liga Mistrzów

11. Jyvaskylan Pallo - Vaxjo Lakers (Eurosport 2 18:45 WT) - hokej na lodzie, Liga Mistrzów

12. Vizura Ruma - Dinamo Kazań (Polsat Sport Extra 20:25 WT) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń

13. Bayer Leverkusen - Werder Brema (TVP Sport 20:35 WT) - piłka nożna, Puchar Niemiec

14. Swansea City - Notts County (Eleven Sports 1 21:00 WT) - piłka nożna, Puchar Anglii

15. FK Żeljaznicar Sarajewo - Atletico Madryt (nSport+ 15:55 ŚR) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów

16. Agel Prostejov - Igor Gorgonzola Novara (Polsat Sport Extra 16:55 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń

17. Red Bull Salzburg - Sporting Lizbona (nSport+ 17:55 ŚR) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów

18. Developres SkyRes Rzeszów - Volero Zurych (Polsat Sport 17:55 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń

19. KS Azoty-Puławy - NMC Górnik Zabrze (C+ Sport 18:15 ŚR) - piłka ręczna, liga polska

20. Eintracht Frankfurt - 1.FSV Mainz (TVP Sport 18:15 ŚR) - piłka nożna, Puchar Niemiec

21. CEZ Nymburk - Stelmet Zielona Góra (Eleven Sports 2 18:25 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Liga Mistrzów

22. PSV Eindhoven - Excelsior Rotterdam (Polsat Sport News 18:25 ŚR) - piłka nożna, liga holenderska

23. THW Kiel - Telekom Veszprem (C+ Sport 2, Eleven Sports 3 19:25 ŚR) - piłka ręczna, Liga Mistrzów

24. Imoco Volley Conegliano - Fenerbahce Stambuł (Polsat Sport Extra 20:25 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń

25. Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel (Polsat Sport 20:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, liga polska

26. Fraikin BM. Granollers - Helvetia Anaitasuna (Sportklub 20:30 ŚR) - piłka ręczna, liga hiszpańska

27. Schalke 04 Gelsenkirchen - VfL Wolfsburg (TVP Sport 20:35 ŚR) - piłka nożna, Puchar Niemiec

28. Tottenham Hotspur - Newport County (Eleven Sports 2 20:40 ŚR) - piłka nożna, Puchar Anglii

29. Roda JC Kerkrade - Ajax Amsterdam (Polsat Sport News 20:40 ŚR) - piłka nożna, liga holenderska

30. Sevilla FC - CD Leganes (C+ Sport 21:25 ŚR) - piłka nożna, Puchar Króla

31. CSM Volei Alba Blaj - ASPTT Mulhouse VB (Polsat Sport News 22:50 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń

32. VakifBank Stambuł - Dinamo Moskwa (Polsat Sport News 16:55 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń

33. Marica Płowdiw - Chemik Police (Polsat Sport 17:25 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń

34. Tauron GKS Katowice - Comarch Cracovia (TVP Sport 17:50 CZW) - hokej na lodzie, liga polska

35. Rhein-Neckar Lowen - TBV Lemgo (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka

36. Unicaja Malaga - Anadolu Efes Stambuł (Polsat Sport News 20:30 CZW) - koszykówka mężczyzn, Euroliga

37. BCC Castellana Grotte - Bunge Ravenna (Sportklub 20:30 CZW) - siatkówka mężczyzn, liga włoska

38. Feyenoord Rotterdam - FC Groningen (Polsat Sport Extra 20:40 CZW) - piłka nożna, liga holenderska

39. Valencia CF - FC Barcelona (C+ Sport 21:25 CZW) - piłka nożna, Puchar Króla

40. Washington Wizards - Boston Celtics (C+ Sport 2:00 PT) - koszykówka mężczyzn, NBA

41. Polska U-18 - Czechy U-18 (TVP Sport 15:10 PT) - piłka nożna, towarzyski turniej reprezentacji do lat 18 w La Mandze

42. Wisła Płock - Górnik Zabrze (Eurosport 2 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska

43. KTS ENEA Siarka Tarnobrzeg - Linz AG Froschberg (TVP Sport 17:50 PT) - tenis stołowy, Liga Mistrzyń

44. PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn (Polsat Sport 18:00 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska

45. VfL Bochum - SV Darmstadt (Eleven Sports 1 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

46. KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska

47. RB Lipsk - FC Augsburg (Eleven Sports 1 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka

48. AC Fiorentina - Juventus Turyn (Eleven Sports 2 20:40 PT) - piłka nożna, liga włoska

49. Athletic Bilbao - UD Las Palmas (Eleven Sports 3 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska

50. Chicago Bulls - Minnesota Timberwolves (C+ Sport 2:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska

51. Winnipeg Jets - St. Louis Blues (TVP Sport 2:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL

52. Banvit BK - Besiktas Sompo Japan Stambuł (Sportklub 11:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka

53. Villarreal CF - Deportivo Alaves (Eleven Sports 1 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

54. 1.FC Union Berlin - Fortuna Dusseldorf (Eleven Sports 3 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

55. Tottenham Hotspur - Arsenal Londyn (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska

56. Sheffield United - Leeds United (Eleven Sports 4 13:25 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska

57. Skoki narciarskie - konkurs Zimowych Igrzysk Olimpijskich na skoczni normalnej* (Eurosport 1 13:40 SOB)

58. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska

59. SPAL 2013 - AC Milan (Eleven Sports 3 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska

60. Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz (nSport+ 15:10 SOB) - piłka nożna, liga polska

61. Borussia Dortmund - HSV Hamburg (C+ Sport 2 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

62. Bayer Leverkusen - Hertha Berlin (Eleven Sports 1 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

63. Orlen Wisła Płock - HC Zagrzeb (C+, Eleven Sports 4 15:30 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów

64. Estonia - Polska (TVP Sport 15:50 SOB) - koszykówka kobiet, Eliminacje Mistrzostw Europy

65. Sportclub Rheindorf Altach - Red Bull Salzburg (Sportklub 16:00 SOB) - piłka nożna, liga austriacka

66. Malaga CF - Atletico Madryt (Eleven Sports 2 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

67. Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław (C+ Sport 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska

68. FC Barcelona - HC Vardar Skopje (nSport+ 17:55 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów

69. Crotone FC - Atalanta Bergamo (Eleven Sports 4 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska

70. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin (Polsat Sport 18:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska

71. Manchester City - Leicester City (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska

72. Bayern Monachium - Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

73. CD Leganes - SD Eibar (Eleven Sports 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

74. Sturm Graz - Wolfsberger AC (Sportklub 18:30 SOB) - piłka nożna, liga austriacka

75. Sparta Rotterdam - PSV Eindhoven (Polsat Sport News 19:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska

76. Angers SCO - AS Monaco (Eleven Sports 4 19:55 SOB) - piłka nożna, liga francuska

77. Krzysztof Włodarczyk - Adam Gadajew (Polsat Sport 20:00 SOB) - boks, gala w Nysie

78. Lechia Gdańsk - Wisła Kraków (C+ Sport 20:10 SOB) - piłka nożna, liga polska

79. Liu Jo Nordmeccanica Modena - Imoco Volley Conegliano (nSport+ 20:25 SOB) - siatkówka kobiet, liga włoska

80. Die Eulen Ludwigshafen - Fuchse Berlin (Sportklub 20:30 SOB) - piłka ręczna, liga niemiecka

81. Real Madryt - Real Sociedad (Eleven Sports 1 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

82. SSC Napoli - Lazio Rzym (Eleven Sports 2 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska

83. Everton FC - Crystal Palace (C+ Sport 2 21:00 SOB) - piłka nożna, liga angielska

84. Austria Wiedeń - LASK Linz (Sportklub 22:15 SOB) - piłka nożna, liga austriacka

85. Tampa Bay Lightning - Los Angeles Kings (TVP Sport 1:05 ND) - hokej na lodzie, NHL

86. Golden State Warriors - San Antonio Spurs (C+ Sport 2:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA

87. Yoel Romero - Luke Rockhold (Polsat Sport 4:00 ND) - sporty walki, gala UFC 221

88. Sevilla FC - Girona FC (Eleven Sports 1 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

89. US Sassuolo - Cagliari Calcio (Eleven Sports 2 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska

90. Ajax Amsterdam - Twente Enschede (Polsat Sport Extra 12:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska

91. MKS Dąbrowa Górnicza - Polpharma Starogard Gdański (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska

92. Huddersfield Town - Bournemouth AFC (C+ Sport 12:55 ND) - piłka nożna, liga angielska

93. Aston Villa - Birmingham City (Eleven Sports 3 12:55 ND) - piłka nożna, 2.liga angielska

94. Vitesse Arnhem - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport Extra 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska

95. MKS Będzin - GKS Katowice (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska

96. Inter Mediolan - Bologna FC (Eleven Sports 3 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska

97. Newcastle United - Manchester United (C+ 15:10 ND) - piłka nożna, liga angielska

98. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Korona Kielce (C+ Sport 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska

99. VfB Stuttgart - Borussia Monchengladbach (Eleven Sports 2 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka

100. Sakarya Buyuksehir Basketbol - Yesilgiresun Belediyespor (Sportklub 16:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka

101. FC Barcelona - Getafe CF (Eleven Sports 1 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

102. NFH - Nykoebing Falster Handboldklub - FC Midtjylland (nSport+ 16:45 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzyń

103. Rhein-Neckar Lowen - MOL-Pick Szeged (Eleven Sports 3 16:55 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów

104. Southampton FC - Liverpool FC (C+ Sport 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska

105. Arka Gdynia - Lech Poznań (C+ 17:35 ND) - piłka nożna, liga polska

106. Werder Brema - VfL Wolfsburg (C+ Sport 2, Eleven Sports 4 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka

107. Bunge Ravenna - Taiwan Excellence Latina (Sportklub 18:00 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska

108. Celta Vigo - Espanyol Barcelona (Eleven Sports 2 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

109. SG Flensburg-Handewitt - PGE VIVE Kielce (nSport+, Eleven Sports 1 18:55 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów

110. Trefl Proxima Kraków - Grot Budowlani Łódź (Polsat Sport 20:00 ND) - siatkówka kobiet, liga polska

111. Admira Wacker Modling - Rapid Wiedeń (Sportklub 20:30 ND) - piłka nożna, liga austriacka

112. Valencia CF - Levante UD (Eleven Sports 1 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

113. AS Roma - Benevento Calcio (Eleven Sports 2 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska

114. Olympique Lyon - Stade Rennes (Eleven Sports 3 20:55 ND) - piłka nożna, liga francuska

115. Boston Celtics - Cleveland Cavaliers (C+ Sport 2 21:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA

116. Polska U-18 - Rumunia U-18 (TVP Sport 21:40 ND) - piłka nożna, towarzyski turniej reprezentacji do lat 18 w La Mandze

117. FC Barcelona - RETAbet Bilbao Basket (Sportklub 23:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska

 

 

 

 

 

 

 


 

1. Enea PTPS Piła - ŁKS Commercecon Łódź 1

2. Arminia Bielefeld - 1.FC Union Berlin X

3. Lazio Rzym - Genoa CFC 1

4. Watford FC - Chelsea Londyn 2

5. UD Las Palmas - Malaga CF X

6. Inter Mediolan - Spartak Moskwa 1

7. Ajax Amsterdam - Paris Saint-Germain 2

8. Grot Budowlani Łódź - Galatasaray Stambuł 1

9. SC Paderborn - Bayern Monachium 2

10. ROSA Radom - Petrol-Olimpija Lublana 2

 

11. Jyvaskylan Pallo - Vaxjo Lakers 1

12. Vizura Ruma - Dinamo Kazań 2

13. Bayer Leverkusen - Werder Brema 1

14. Swansea City - Notts County 1

15. FK Żeljaznicar Sarajewo - Atletico Madryt 2

16. Agel Prostejov - Igor Gorgonzola Novara 2

17. Red Bull Salzburg - Sporting Lizbona 1

18. Developres SkyRes Rzeszów - Volero Zurych 2

19. KS Azoty-Puławy - NMC Górnik Zabrze 2

20. Eintracht Frankfurt - 1.FSV Mainz 1

 

21. CEZ Nymburk - Stelmet Zielona Góra 2

22. PSV Eindhoven - Excelsior Rotterdam 1

23. THW Kiel - Telekom Veszprem 1

24. Imoco Volley Conegliano - Fenerbahce Stambuł 1

25. Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 1

26. Fraikin BM. Granollers - Helvetia Anaitasuna 1

27. Schalke 04 Gelsenkirchen - VfL Wolfsburg 1

28. Tottenham Hotspur - Newport County 1

29. Roda JC Kerkrade - Ajax Amsterdam 2

30. Sevilla FC - CD Leganes 1

 

31. CSM Volei Alba Blaj - ASPTT Mulhouse VB 1

32. VakifBank Stambuł - Dinamo Moskwa 1

33. Marica Płowdiw - Chemik Police 2

34. Tauron GKS Katowice - Comarch Cracovia 2

35. Rhein-Neckar Lowen - TBV Lemgo 1

36. Unicaja Malaga - Anadolu Efes Stambuł 2

37. BCC Castellana Grotte - Bunge Ravenna 1

38. Feyenoord Rotterdam - FC Groningen 1

39. Valencia CF - FC Barcelona 2

40. Washington Wizards - Boston Celtics 1

 

41. Polska U-18 - Czechy U-18 1

42. Wisła Płock - Górnik Zabrze 2

43. KTS ENEA Siarka Tarnobrzeg - Linz AG Froschberg 1

44. PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 1

45. VfL Bochum - SV Darmstadt 1

46. KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2

47. RB Lipsk - FC Augsburg 1

48. AC Fiorentina - Juventus Turyn 2

49. Athletic Bilbao - UD Las Palmas 1

50. Chicago Bulls - Minnesota Timberwolves 1

 

51. Winnipeg Jets - St. Louis Blues 2

52. Banvit BK - Besiktas Sompo Japan Stambuł 1

53. Villarreal CF - Deportivo Alaves 1

54. 1.FC Union Berlin - Fortuna Dusseldorf 2

55. Tottenham Hotspur - Arsenal Londyn 1

56. Sheffield United - Leeds United 2

57. Skoki narciarskie - konkurs Zimowych Igrzysk Olimpijskich na skoczni normalnej - Kamil Stoch

58. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 2

59. SPAL 2013 - AC Milan 2

60. Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz 1

 

61. Borussia Dortmund - HSV Hamburg 1

62. Bayer Leverkusen - Hertha Berlin 1

63. Orlen Wisła Płock - HC Zagrzeb 1

64. Estonia - Polska 2

65. Sportclub Rheindorf Altach - Red Bull Salzburg 2

66. Malaga CF - Atletico Madryt 2

67. Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 1

68. FC Barcelona - HC Vardar Skopje 1

69. Crotone FC - Atalanta Bergamo 2

70. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin 1

 

71. Manchester City - Leicester City 1

72. Bayern Monachium - Schalke 04 Gelsenkirchen 1

73. CD Leganes - SD Eibar 1

74. Sturm Graz - Wolfsberger AC 1

75. Sparta Rotterdam - PSV Eindhoven 2

76. Angers SCO - AS Monaco 2

77. Krzysztof Włodarczyk - Adam Gadajew 1

78. Lechia Gdańsk - Wisła Kraków X

79. Liu Jo Nordmeccanica Modena - Imoco Volley Conegliano 1

80. Die Eulen Ludwigshafen - Fuchse Berlin 2

 

81. Real Madryt - Real Sociedad 1

82. SSC Napoli - Lazio Rzym 1

83. Everton FC - Crystal Palace 1

84. Austria Wiedeń - LASK Linz 1

85. Tampa Bay Lightning - Los Angeles Kings 1

86. Golden State Warriors - San Antonio Spurs 1

87. Yoel Romero - Luke Rockhold 1

88. Sevilla FC - Girona FC 1

89. US Sassuolo - Cagliari Calcio 2

90. Ajax Amsterdam - Twente Enschede 1

 

91. MKS Dąbrowa Górnicza - Polpharma Starogard Gdański 1

92. Huddersfield Town - Bournemouth AFC 1

93. Aston Villa - Birmingham City 1

94. Vitesse Arnhem - Feyenoord Rotterdam 2

95. MKS Będzin - GKS Katowice 2

96. Inter Mediolan - Bologna FC 1

97. Newcastle United - Manchester United 2

98. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Korona Kielce 2

99. VfB Stuttgart - Borussia Monchengladbach 2

100. Sakarya Buyuksehir Basketbol - Yesilgiresun Belediyespor 1

 

101. FC Barcelona - Getafe CF 1

102. NFH - Nykoebing Falster Handboldklub - FC Midtjylland 2

103. Rhein-Neckar Lowen - MOL-Pick Szeged 1

104. Southampton FC - Liverpool FC 2

105. Arka Gdynia - Lech Poznań 2

106. Werder Brema - VfL Wolfsburg 2

107. Bunge Ravenna - Taiwan Excellence Latina 1

108. Celta Vigo - Espanyol Barcelona 1

109. SG Flensburg-Handewitt - PGE VIVE Kielce 2

110. Trefl Proxima Kraków - Grot Budowlani Łódź 2

 

111. Admira Wacker Modling - Rapid Wiedeń 2

112. Valencia CF - Levante UD 1

113. AS Roma - Benevento Calcio 1

114. Olympique Lyon - Stade Rennes 1

115. Boston Celtics - Cleveland Cavaliers 2

116. Polska U-18 - Rumunia U-18 1

117. FC Barcelona - RETAbet Bilbao Basket 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1. Enea PTPS Piła - ŁKS Commercecon Łódź 1

2. Arminia Bielefeld - 1.FC Union Berlin X

3. Lazio Rzym - Genoa CFC 1

4. Watford FC - Chelsea Londyn 2

5. UD Las Palmas - Malaga CF 2

6. Inter Mediolan - Spartak Moskwa 1

7. Ajax Amsterdam - Paris Saint-Germain 2

8. Grot Budowlani Łódź - Galatasaray Stambuł 1

9. SC Paderborn - Bayern Monachium 2

10. ROSA Radom - Petrol-Olimpija Lublana 2

 

11. Jyvaskylan Pallo - Vaxjo Lakers 1

12. Vizura Ruma - Dinamo Kazań 2

13. Bayer Leverkusen - Werder Brema 1

14. Swansea City - Notts County 1

15. FK Żeljaznicar Sarajewo - Atletico Madryt 2

16. Agel Prostejov - Igor Gorgonzola Novara 2

17. Red Bull Salzburg - Sporting Lizbona 1

18. Developres SkyRes Rzeszów - Volero Zurych 2

19. KS Azoty-Puławy - NMC Górnik Zabrze 2

20. Eintracht Frankfurt - 1.FSV Mainz 1

 

21. CEZ Nymburk - Stelmet Zielona Góra 2

22. PSV Eindhoven - Excelsior Rotterdam 1

23. THW Kiel - Telekom Veszprem 1

24. Imoco Volley Conegliano - Fenerbahce Stambuł 1

25. Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 1

26. Fraikin BM. Granollers - Helvetia Anaitasuna 1

27. Schalke 04 Gelsenkirchen - VfL Wolfsburg 1

28. Tottenham Hotspur - Newport County 1

29. Roda JC Kerkrade - Ajax Amsterdam 2

30. Sevilla FC - CD Leganes 1

 

31. CSM Volei Alba Blaj - ASPTT Mulhouse VB 1

32. VakifBank Stambuł - Dinamo Moskwa 1

33. Marica Płowdiw - Chemik Police 2

34. Tauron GKS Katowice - Comarch Cracovia 2

35. Rhein-Neckar Lowen - TBV Lemgo 1

36. Unicaja Malaga - Anadolu Efes Stambuł 2

37. BCC Castellana Grotte - Bunge Ravenna 1

38. Feyenoord Rotterdam - FC Groningen 1

39. Valencia CF - FC Barcelona 2

40. Washington Wizards - Boston Celtics 1

 

41. Polska U-18 - Czechy U-18 1

42. Wisła Płock - Górnik Zabrze 2

43. KTS ENEA Siarka Tarnobrzeg - Linz AG Froschberg 1

44. PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 1

45. VfL Bochum - SV Darmstadt 1

46. KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2

47. RB Lipsk - FC Augsburg 1

48. AC Fiorentina - Juventus Turyn 2

49. Athletic Bilbao - UD Las Palmas 1

50. Chicago Bulls - Minnesota Timberwolves 1

 

51. Winnipeg Jets - St. Louis Blues 2

52. Banvit BK - Besiktas Sompo Japan Stambuł 1

53. Villarreal CF - Deportivo Alaves 1

54. 1.FC Union Berlin - Fortuna Dusseldorf 2

55. Tottenham Hotspur - Arsenal Londyn 1

56. Sheffield United - Leeds United 2

57. Skoki narciarskie - konkurs Zimowych Igrzysk Olimpijskich na skoczni normalnej - Kamil Stoch

58. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 2

59. SPAL 2013 - AC Milan 2

60. Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz 1

 

61. Borussia Dortmund - HSV Hamburg 1

62. Bayer Leverkusen - Hertha Berlin 1

63. Orlen Wisła Płock - HC Zagrzeb 1

64. Estonia - Polska 2

65. Sportclub Rheindorf Altach - Red Bull Salzburg 2

66. Malaga CF - Atletico Madryt 2

67. Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 1

68. FC Barcelona - HC Vardar Skopje 1

69. Crotone FC - Atalanta Bergamo 2

70. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin 1

 

71. Manchester City - Leicester City 1

72. Bayern Monachium - Schalke 04 Gelsenkirchen 1

73. CD Leganes - SD Eibar 1

74. Sturm Graz - Wolfsberger AC 1

75. Sparta Rotterdam - PSV Eindhoven 2

76. Angers SCO - AS Monaco 2

77. Krzysztof Włodarczyk - Adam Gadajew 1

78. Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1

79. Liu Jo Nordmeccanica Modena - Imoco Volley Conegliano 1

80. Die Eulen Ludwigshafen - Fuchse Berlin 2

 

81. Real Madryt - Real Sociedad 1

82. SSC Napoli - Lazio Rzym 1

83. Everton FC - Crystal Palace 1

84. Austria Wiedeń - LASK Linz 1

85. Tampa Bay Lightning - Los Angeles Kings 1

86. Golden State Warriors - San Antonio Spurs 1

87. Yoel Romero - Luke Rockhold 1

88. Sevilla FC - Girona FC 1

89. US Sassuolo - Cagliari Calcio 2

90. Ajax Amsterdam - Twente Enschede 1

 

91. MKS Dąbrowa Górnicza - Polpharma Starogard Gdański 2

92. Huddersfield Town - Bournemouth AFC 1

93. Aston Villa - Birmingham City 1

94. Vitesse Arnhem - Feyenoord Rotterdam 2

95. MKS Będzin - GKS Katowice 2

96. Inter Mediolan - Bologna FC 1

97. Newcastle United - Manchester United 2

98. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Korona Kielce 2

99. VfB Stuttgart - Borussia Monchengladbach 2

100. Sakarya Buyuksehir Basketbol - Yesilgiresun Belediyespor 1

 

101. FC Barcelona - Getafe CF 1

102. NFH - Nykoebing Falster Handboldklub - FC Midtjylland 2

103. Rhein-Neckar Lowen - MOL-Pick Szeged 1

104. Southampton FC - Liverpool FC 2

105. Arka Gdynia - Lech Poznań 1

106. Werder Brema - VfL Wolfsburg 2

107. Bunge Ravenna - Taiwan Excellence Latina 1

108. Celta Vigo - Espanyol Barcelona 1

109. SG Flensburg-Handewitt - PGE VIVE Kielce 2

110. Trefl Proxima Kraków - Grot Budowlani Łódź 2

 

111. Admira Wacker Modling - Rapid Wiedeń 2

112. Valencia CF - Levante UD 1

113. AS Roma - Benevento Calcio 1

114. Olympique Lyon - Stade Rennes 1

115. Boston Celtics - Cleveland Cavaliers 2

116. Polska U-18 - Rumunia U-18 1

117. FC Barcelona - RETAbet Bilbao Basket 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 5
Obowiązuje na dni: 5-11.02.2018

 

1. Enea PTPS Piła - ŁKS Commercecon Łódź 2
3. Lazio Rzym - Genoa CFC 1
4. Watford FC - Chelsea Londyn 2
6. Inter Mediolan - Spartak Moskwa 1
7. Ajax Amsterdam - Paris Saint-Germain 2
8. Grot Budowlani Łódź - Galatasaray Stambuł 2
9. SC Paderborn - Bayern Monachium 2
10. ROSA Radom - Petrol-Olimpija Lublana 1
12. Vizura Ruma - Dinamo Kazań 2
13. Bayer Leverkusen - Werder Brema 1

14. Swansea City - Notts County 1
15. FK Żeljaznicar Sarajewo - Atletico Madryt 2
16. Agel Prostejov - Igor Gorgonzola Novara 2
18. Developres SkyRes Rzeszów - Volero Zurych 1
20. Eintracht Frankfurt - 1.FSV Mainz 1
21. CEZ Nymburk - Stelmet Zielona Góra 1
22. PSV Eindhoven - Excelsior Rotterdam 1
24. Imoco Volley Conegliano - Fenerbahce Stambuł 1
25. Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 1
27. Schalke 04 Gelsenkirchen - VfL Wolfsburg 1

28. Tottenham Hotspur - Newport County 1
29. Roda JC Kerkrade - Ajax Amsterdam 2
30. Sevilla FC - CD Leganes 1
32. VakifBank Stambuł - Dinamo Moskwa 1
33. Marica Płowdiw - Chemik Police 2
35. Rhein-Neckar Lowen - TBV Lemgo 1
36. Unicaja Malaga - Anadolu Efes Stambuł 1
38. Feyenoord Rotterdam - FC Groningen 1
40. Washington Wizards - Boston Celtics 1
44. PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 1

47. RB Lipsk - FC Augsburg 1
48. AC Fiorentina - Juventus Turyn 2
49. Athletic Bilbao - UD Las Palmas 1
53. Villarreal CF - Deportivo Alaves 1
55. Tottenham Hotspur - Arsenal Londyn 1
57. Skoki narciarskie - konkurs Zimowych Igrzysk Olimpijskich na skoczni normalnej -  Kamil Stoch
59. SPAL 2013 - AC Milan 2
60. Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz 1
61. Borussia Dortmund - HSV Hamburg 1
62. Bayer Leverkusen - Hertha Berlin 1

63. Orlen Wisła Płock - HC Zagrzeb 1
64. Estonia - Polska 2
66. Malaga CF - Atletico Madryt 2
68. FC Barcelona - HC Vardar Skopje 1
70. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin 1
71. Manchester City - Leicester City 1
72. Bayern Monachium - Schalke 04 Gelsenkirchen 1
75. Sparta Rotterdam - PSV Eindhoven 2
77. Krzysztof Włodarczyk - Adam Gadajew 1
81. Real Madryt - Real Sociedad 1

82. SSC Napoli - Lazio Rzym 1
86. Golden State Warriors - San Antonio Spurs 1
88. Sevilla FC - Girona FC 1
90. Ajax Amsterdam - Twente Enschede 1
96. Inter Mediolan - Bologna FC 1
97. Newcastle United - Manchester United 2
101. FC Barcelona - Getafe CF 1
104. Southampton FC - Liverpool FC 2
105. Arka Gdynia - Lech Poznań 2
112. Valencia CF - Levante UD 1

113. AS Roma - Benevento Calcio 1
114. Olympique Lyon - Stade Rennes 1
115. Boston Celtics - Cleveland Cavaliers 1
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 5

Obowiązuje na dni: 5-11.02.2018

 

 

3. Lazio Rzym - Genoa CFC  1

4. Watford FC - Chelsea Londyn  2

6. Inter Mediolan - Spartak Moskwa  1

9. SC Paderborn - Bayern Monachium  2

13. Bayer Leverkusen - Werder Brema  1

14. Swansea City - Notts County  1

15. FK Żeljaznicar Sarajewo - Atletico Madryt  2

20. Eintracht Frankfurt - 1.FSV Mainz  1

22. PSV Eindhoven - Excelsior Rotterdam  1

27. Schalke 04 Gelsenkirchen - VfL Wolfsburg  1

 

 

28. Tottenham Hotspur - Newport County  1

29. Roda JC Kerkrade - Ajax Amsterdam  2

30. Sevilla FC - CD Leganes  1

34. Tauron GKS Katowice - Comarch Cracovia  2

35. Rhein-Neckar Lowen - TBV Lemgo  1

38. Feyenoord Rotterdam - FC Groningen  1

39. Valencia CF - FC Barcelona  2

40. Washington Wizards - Boston Celtics  1

41. Polska U-18 - Czechy U-18  1

42. Wisła Płock - Górnik Zabrze  2

 

 

44. PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn  1

47. RB Lipsk - FC Augsburg  1

48. AC Fiorentina - Juventus Turyn  2

49. Athletic Bilbao - UD Las Palmas  1

50. Chicago Bulls - Minnesota Timberwolves  2

53. Villarreal CF - Deportivo Alaves  1

57. Skoki narciarskie - konkurs Zimowych Igrzysk Olimpijskich na skoczni normalnej - Kamil Stoch

58. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów  2

59. SPAL 2013 - AC Milan  2

61. Borussia Dortmund - HSV Hamburg  1

 

 

62. Bayer Leverkusen - Hertha Berlin  1

64. Estonia - Polska  2

65. Sportclub Rheindorf Altach - Red Bull Salzburg  2

66. Malaga CF - Atletico Madryt  2

67. Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław  1

68. FC Barcelona - HC Vardar Skopje  1

69. Crotone FC - Atalanta Bergamo  2

70. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin  1

71. Manchester City - Leicester City  1

72. Bayern Monachium - Schalke 04 Gelsenkirchen  1

 

 

75. Sparta Rotterdam - PSV Eindhoven  2

76. Angers SCO - AS Monaco 2

80. Die Eulen Ludwigshafen - Fuchse Berlin  2

81. Real Madryt - Real Sociedad  1

82. SSC Napoli - Lazio Rzym  1

83. Everton FC - Crystal Palace  1 

84. Austria Wiedeń - LASK Linz  1

85. Tampa Bay Lightning - Los Angeles Kings  2

86. Golden State Warriors - San Antonio Spurs  1

88. Sevilla FC - Girona FC  1

 

 

89. US Sassuolo - Cagliari Calcio  2   

90. Ajax Amsterdam - Twente Enschede  1

91. MKS Dąbrowa Górnicza - Polpharma Starogard Gdański  1

92. Huddersfield Town - Bournemouth AFC  X

95. MKS Będzin - GKS Katowice  1

96. Inter Mediolan - Bologna FC  1

97. Newcastle United - Manchester United  2

98. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Korona Kielce  1

99. VfB Stuttgart - Borussia Monchengladbach  1

101. FC Barcelona - Getafe CF  1

 

 

104. Southampton FC - Liverpool FC  2

105. Arka Gdynia - Lech Poznań  2

112. Valencia CF - Levante UD  1

113. AS Roma - Benevento Calcio  1

114. Olympique Lyon - Stade Rennes  1

115. Boston Celtics - Cleveland Cavaliers  1

116. Polska U-18 - Rumunia U-18  1

117. FC Barcelona - RETAbet Bilbao Basket  1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 4 Kolejka :

 

1. Słowenia - Serbia  2:2
2. Noliko Maaseik - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  3:2
3. Rosja - Polska  1:1
4. Atalanta Bergamo - Juventus Turyn  0:1
5. Huddersfield Town - Liverpool FC  0:3
6. Stade Rennes - Paris Saint-Germain  2:3
7. Spacer`s Toulouse VB - Berlin Recycling Volleys  1:3
8. Swansea City - Arsenal Londyn  3:1
9. Lokomotiw Nowosybirsk - Chaumont VB 52 Haute Marne  3:1
10. Fenerbahce Stambuł - Cucine Lube Civitanova  0:3
11. Portugalia - Rumunia  4:1
12. PGE Skra Bełchatów - Dynamo Moskwa  3:1
13. Asseco Resovia Rzeszów - Vojvodina NS Seme Nowy Sad  3:0
14. Stelmet Zielona Góra - Nanterre 92  85:82
15. SIG Strasbourg - ROSA Radom  98:81
16. Jastrzębski Węgiel - Zenit Kazań  0:3
17. Hiszpania - Francja  4:4
18. AC Milan - Lazio Rzym  0:0
19. Tottenham Hotspur - Manchester United  2:0
20. AS Monaco - Montpellier HSC  2:0
21. Manchester City - West Bromwich Albion  3:0
22. VfB Friedrichshafen - PAOK Saloniki  3:0
23. Sir Colussi Sicoma Perugia - Knack Roeselare  3:0
24. Arkas Izmir - Trentino Diatec  1:3
25. Polska - Kazachstan  1:5
26. Unia Oświęcim - KH Automatyka Gdańsk  3:0
27. Ford Store Levoranta Sastamala - Halkbank Ankara  0:3
28. Olympiakos Pireus - Fenerbahce Dogus Stambuł  95:70
29. Serbia - Włochy  1:1
30. Francja - Azerbejdżan  3:5
31. GKS Katowice - Trefl Gdańsk  0:3
32. Fortuna Dusseldorf - SV Sandhausen  1:0
33. 1.FC Koln - Borussia Dortmund  2:3
34. Tonno Callipo Calabria Vito Valentia - Revivre Milano  0:3
35. Rumunia - Ukraina  2:3
36. Bolton Wanderers - Bristol City  1:0
37. Real Sociedad - Deportivo La Coruna  5:0
38. Columbus Blue Jackets - San Jose Sharks  1:3
39. Brooklyn Nets - Los Angeles Lakers  99:102
40. Yesilgiresun Belediye Spor - Besiktas Sompo Japan Stambuł  58:82
41. Orlen Wisła Płock - KS Azoty-Puławy  31:21
42. SD Eibar - Sevilla FC  5:1
43. Holstein Kiel - SSV Jahn Regensburg  1:1
44. Eskisehir Basket - Banvit BK  80:81
45. Burnley FC - Manchester City  1:1
46. Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  0:3
47. VfL Wolfsburg - VfB Stuttgart  1:1
48. 1.FSV Mainz - Bayern Monachium  0:2
49. Schalke 04 Gelsenkirchen - Werder Brema  1:2
50. Manchester United - Huddersfield Town  2:0
51. Real Betis - Villarreal CF  2:1
52. LOSC Lille - Paris Saint-Germain  0:3
53. Kazachstan - Rosja  1:1
54. Sampdoria Genua - Torino FC  1:1
55. Arsenal Londyn - Everton FC  5:1
56. Borussia Monchengladbach - RB Lipsk  0:1
57. Deportivo Alaves - Celta Vigo  2:1
58. Red Bull Salzburg - Admira Wacker Modling  2:1
59. PSV Eindhoven - PEC Zwolle  4:0
60. Polska - Czechy  wygana Czechy
61. SV Mattersburg - Sturm Graz  1:0
62. Włochy - Słowenia  1:2
63. Levante UD - Real Madryt  2:2
64. Inter Mediolan - Crotone FC  1:1
65. Maksymilian Bratkowicz - Mateusz Kubiszyn  wygrana Maksymilian Bratkowicz
66. Reece Bellotti - Ben Jones  wygrana Reece Bellotti
67. New Jersy Devils - Pittsburgh Penguins  3:1
68. Cleveland Cavaliers - Houston Rockets  88:120
69. Lyoto Machida - Eric Anders  wygrana Lyoto Machida
70. Fenerbahce Dogus Stambuł - Anadolu Efes Stambuł  100:74
71. Getafe CF - CD Leganes  0:0
72. Hellas Verona - AS Roma  0:1
73. TBV Start Lublin - Asseco Gdynia  78:76
74. KPR Gwardia Opole - NMC Górnik Zabrze  27:31
75. SV Darmstadt - MSV Duisburg  1:2
76. VVV-Venlo - Feyenoord Rotterdam  1:0
77. Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów  2:3
78. Juventus Turyn - US Sassuolo  7:0
79. Crystal Palace - Newcastle United  1:1
80. FC Augsburg - Eintracht Frankfurt  3:0
81. Espanyol Barcelona - FC Barcelona  1:1
82. Rapid Wiedeń - Austria Wiedeń  1:1
83. Ajax Amsterdam - NAC Breda  3:1
84. SG BBM Bietigheim - HC Vardar Skopje  26:38
85. Liverpool FC - Tottenham Hotspur  2:2
86. Ukraina - Portugalia  3:5
87. HSV Hamburg - Hannover 96  1:1
88. Girona FC - Athletic Bilbao  2:0
89. Baskonia Vitoria Gasteiz - FC Barcelona  96:72
90. Oklahoma City Thunder - Los Angeles Lakers  104:108
91. Enea PTPS Piła - ŁKS Commercecon Łódź  mecz nie będzie liczony
92. Gi Group Monza - Kioene Padova  3:1
93. Azerbejdżan - Hiszpania  0:1
94. Atletico Madryt - Valencia CF  1:0
95. Benevento Calcio - SSC Napoli  0:2
96. AS Monaco - Olympique Lyon  3:2
97. Tofas SK - Muratbey Usak  97:72

 

 

Tabela :

 

1.tyrla - 67 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15)

2.lukas_k - 47 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44)

3.aro - 45 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22)

4.bartek2lp2 - 31 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...