Jump to content
lukas_k

Kurierowy Bukmacher 2018

Recommended Posts

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 36
Obowiązuje na dni: 17-23.09.2018

1. Kuba - Portoryko (Polsat Sport 15:50 PN) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
2. Egipt - Holandia (Polsat Sport Extra 15:50 PN) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
3. Belgia - Dominikana (Polsat Sport News 16:50 PN) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
4. Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze (Eurosport 1 17:30 PN) - piłka nożna, liga polska
5. Iran - Polska (Polsat Sport, TVP Sport 19:20 PN) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
6. Brazylia - Kanada (Polsat Sport Extra 19:20 PN) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
7. Argentyna - Słowenia (Polsat Sport News 20:20 PN) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
8. SPAL 2013 - Atalanta Bergamo (Eleven Sports 1 20:25 PN) - piłka nożna, liga włoska
9. FC Magdeburg - Arminia Bielefeld (Eleven Sports 3 20:30 PN) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
10. Southampton FC - Brighton & Hove Albion (C+ Sport 20:55 PN) - piłka nożna, liga angielska
11. Girona FC - Celta Vigo (Eleven Sports 2 20:55 PN) - piłka nożna, liga hiszpańska
12. Polska - Chorwacja (TVP Sport 21:30 PN) - koszykówka mężczyzn, Eliminacje Mistrzostw Świata
13. Rosja - Kamerun (Polsat Sport Extra 22:00 PN) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
14. Australia - Tunezja (Polsat Sport Extra 0:30 WT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
15. Inter Mediolan - Tottenham Hotspur (Polsat Sport Premium 1 14:00 WT) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów
16. Finlandia - Iran (Polsat Sport 15:50 WT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
17. Chiny - Brazylia (Polsat Sport News 15:50 WT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
18. Liverpool FC - Paris Saint-Germain (Polsat Sport Premium 1 16:00 WT) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów
19. USA - Tunezja (Polsat Sport Extra 16:50 WT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
20. Dynamo Drezno - HSV Hamburg (Eleven Sports 2 18:25 WT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
21. FC Barcelona - PSV Eindhoven (Polsat Sport Premium 1 19:00 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
22. Inter Mediolan - Tottenham Hotspur (Polsat Sport Premium 2 19:00 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
23. Bułgaria - Polska (Polsat Sport, TVP Sport 19:20 WT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
24. MKS Zagłębie Lubin - PGE VIVE Kielce (nSport+ 20:00 WT) - piłka ręczna, liga polska
25. Serbia - Rosja (Polsat Sport Extra 20:20 WT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
26. AS Monaco - Atletico Madryt (Polsat Sport Premium 1 21:00 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
27. Liverpool FC - Paris Saint-Germain (Polsat Sport Premium 2 21:00 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
28. Crvena Zvezda Belgrad - SSC Napoli (Polsat Sport Premium 3 21:00 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
29. Galatasaray Stambuł - Lokomotiw Moskwa (Polsat Sport Premium 4 21:00 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
30. Club Brugge - Borussia Dortmund (Polsat Sport Premium 5 21:00 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
31. Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Porto (Polsat Sport Premium 6 21:00 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
32. Kanada - Francja (Polsat Sport 23:00 WT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
33. Japonia - Argentyna (Polsat Sport Extra 23:00 WT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
34. Włochy - Słowenia (Polsat Sport 1:00 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
35. Benfica Lizbona - Bayern Monachium (Polsat Sport Premium 1 14:00 ŚR) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów
36. Sampdoria Genua - AC Fiorentina (Eleven Sports 2 16:55 ŚR) - piłka nożna, liga włoska
37. GKS Katowice - Odra Opole (Polsat Sport 18:45 ŚR) - piłka nożna, 1.liga polska
38. SG Flensburg-Handewitt - RK Prvo Plinarsko Drustvo Zagrzeb (nSport+, Eleven Sports 2 18:55 ŚR) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
39. Ajax Amsterdam - AEK Ateny (Polsat Sport Premium 1 19:00 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
40. Szachtar Donieck - TSG 1899 Hoffenheim (Polsat Sport Premium 2 19:00 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
41. Benfica Lizbona - Bayern Monachium (Polsat Sport Premium 1 21:00 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
42. Real Madryt - AS Roma (Polsat Sport Premium 2, TVP 1, TVP Sport 21:00 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
43. Valencia CF - Juventus Turyn (Polsat Sport Premium 3 21:00 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
44. Manchester City - Olympique Lyon (Polsat Sport Premium 4 21:00 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
45. Young Boys Berno - Manchester United (Polsat Sport Premium 5 21:00 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
46. Viktoria Pilzno - CSKA Moskwa (Polsat Sport Premium 6 21:00 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
47. PAOK Saloniki - Chelsea Londyn (Polsat Sport Premium 1 18:55 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
48. Dynamo Kijów - FK Astana (Polsat Sport Premium 2 18:55 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
49. RB Lipsk - Red Bull Salzburg (Polsat Sport Premium 1 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
50. Ludogorec Razgrad - Bayer Leverkusen (Polsat Sport Premium 2 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
51. F91 Dudelange - AC Milan (Polsat Sport Premium 3 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
52. Arsenal Londyn - Worskla Połtawa (Polsat Sport Premium 4 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
53. Slavia Praga - Girondins Bordeaux (Polsat Sport Premium 5 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
54. Dinamo Zagrzeb - Fenerbahce Stambuł (Polsat Sport Premium 6 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
55. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków (Eurosport 2 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska
56. MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - NMC Górnik Zabrze (nSport+ 18:15 PT) - piłka ręczna, liga polska
57. FC Ingolstadt - FC St. Pauli (Eleven Sports 1 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
58. Arka Gdynia - Lech Poznań (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska
59. VfB Stuttgart - Fortuna Dusseldorf (Eleven Sports 1 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka
60. US Sassuolo - Empoli FC (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 20:30 PT) - piłka nożna, liga włoska
61. SD Huesca - Real Sociedad (Eleven Sports 2 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska
62. Damian Jonak - Szerzod Chusanow (Polsat Sport 22:00 PT) - boks, JSW Boxing Night w Jastrzębiu-Zdroju
63. Łotwa - Chiny (TVP Sport 11:55 SOB) - koszykówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Hiszpanii
64. Warta Poznań - Raków Częstochowa (Polsat Sport 12:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska
65. Holstein Kiel - VfL Bochum (Eleven Sports 1 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
66. Rayo Vallecano - Deportivo Alaves (nSport+ 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
67. Fulham Londyn - Watford FC (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
68. Parma FC - Cagliari Calcio (Eleven Sports 2 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
69. Cracovia Kraków - Wisła Płock (nSport+ 15:10 SOB) - piłka nożna, liga polska
70. TSG 1899 Hoffenheim - Borussia Dortmund (C+ Sport 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
71. Hertha Berlin - Borussia Monchengladbach (Eleven Sports 1 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
72. Celta Vigo - Real Valladolid (Eleven Sports 4 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
73. PGE VIVE Kielce - Rhein-Neckar Lowen (nSport+, Eleven Sports 2 17:30 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
74. Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
75. AC Fiorentina - SPAL 2013 (Eleven Sports 3 18:00 SOB) - piłka nożna, liga włoska
76. Brighton & Hove Albion - Tottenham Hotspur (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
77. Schalke 04 Gelsenkirchen - Bayern Monachium (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
78. Queens Park Rangers - Norwich City (Eleven Sports 4 18:25 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska
79. Grand Prix Niemiec na żużlu* (C+ 18:30 SOB)
80. Miedź Legnica - Legia Warszawa (C+ Sport 20:00 SOB) - piłka nożna, liga polska
81. FC Barcelona - Telekom Veszprem HC (nSport+ 20:00 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
82. Sampdoria Genua - Inter Mediolan (Eleven Sports 1 20:25 SOB) - piłka nożna, liga włoska
83. Real Madryt - Espanyol Barcelona (C+ Sport 2 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
84. Sparta Praga - Slovan Liberec (Polsat Sport Extra 21:30 SOB) - piłka nożna, liga czeska
85. New York Red Bulls - Toronto FC (Eurosport 1 23:00 SOB) - piłka nożna, MLS
86. Anthony Joshua - Aleksander Powietkin (TVP Sport 23:05 SOB) - boks, walka o pasy IBF World, IBO World, WBA SuperWorld i WBO World w Londynie
87. Kamil Szeremeta - Ruben Diaz (TVP Sport 0:15 ND) - boks, walka o pas EBU w Łomży
88. Jimi Manuwa - Thiago Santos (Polsat Sport 4:30 ND) - sporty walki, gala UFC Fight Night
89. Levante UD - Sevilla FC (C+ Sport 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
90. Torino FC - SSC Napoli (Eleven Sports 1 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
91. Feyenoord Rotterdam - FC Utrecht (Polsat Sport News 12:30 ND) - piłka nożna, liga holenderska
92. Kanada - Korea Południowa (TVP Sport 12:25 ND) - koszykówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Hiszpanii
93. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz (Polsat Sport 12:30 ND) - piłka nożna, 1.liga polska
94. HSV Hamburg - SSV Jahn Regensburg (Eleven Sports 3 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
95. West Ham United - Chelsea Londyn (C+ Sport 2 14:25 ND) - piłka nożna, liga angielska
96. PSV Eindhoven - Ajax Amsterdam (Polsat Sport News 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska
97. Speed Car Motor Lublin - ROW Rybnik (Polsat Sport 14:30 ND) - żużel, 1.liga polska
98. Lazio Rzym - Genoa CFC (Eleven Sports 1 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
99. Bologna FC - AS Roma (Eleven Sports 4 15:00 ND) - piłka nożna, liga włoska
100. Śląsk Wrocław - Piast Gliwice (C+ 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska
101. Bayer Leverkusen - 1.FSV Mainz (C+ Sport 15:20 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
102. forBet Włókniarz Częstochowa - Batard Sparta Wrocław (nSport+ 15:30 ND) - żużel, liga polska
103. Villarreal CF - Valencia CF (Eleven Sports 3 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
104. Arsenal Londyn - Everton FC (C+ Sport 2 16:55 ND) - piłka nożna, liga angielska
105. Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok (C+ 17:40 ND) - piłka nożna, liga polska
106. Eintracht Frankfurt - RB Lipsk (Eleven Sports 1 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
107. AC Milan - Atalanta Bergamo (Eleven Sports 2 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
108. Elverum Handball - Orlen Wisła Płock (C+ Sport, Eleven Sports 4 18:05 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
109. Real Betis - Athletic Bilbao (Eleven Sports 3 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
110. Fogo Unia Leszno - Cash Broker Stal Gorzów (nSport+ 18:45 ND) - żużel, liga polska
111. Frosinone Calcio - Juventus Turyn (Eleven Sports 2 20:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
112. FC Barcelona - Girona FC (Eleven Sports 1 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
113. Slavia Praga - Bohemians Praga (Polsat Sport News 23:00 ND) - piłka nożna, liga czeska
114. ŁKS Łódź - GKS Tychy (Polsat Sport Extra 23:30 ND) - piłka nożna, 1.liga polska

 

 

 

 

 

 

1. Kuba - Portoryko 1
2. Egipt - Holandia 2
3. Belgia - Dominikana 1
4. Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 2
5. Iran - Polska 2
6. Brazylia - Kanada 1
7. Argentyna - Słowenia 1
8. SPAL 2013 - Atalanta Bergamo 2
9. FC Magdeburg - Arminia Bielefeld 2
10. Southampton FC - Brighton & Hove Albion 1


11. Girona FC - Celta Vigo 2
12. Polska - Chorwacja 1
13. Rosja - Kamerun 1
14. Australia - Tunezja 1
15. Inter Mediolan - Tottenham Hotspur 1
16. Finlandia - Iran 2
17. Chiny - Brazylia 2
18. Liverpool FC - Paris Saint-Germain 1
19. USA - Tunezja 1
20. Dynamo Drezno - HSV Hamburg 2


21. FC Barcelona - PSV Eindhoven 1
22. Inter Mediolan - Tottenham Hotspur 1
23. Bułgaria - Polska 2
24. MKS Zagłębie Lubin - PGE VIVE Kielce 2
25. Serbia - Rosja 2
26. AS Monaco - Atletico Madryt 2
27. Liverpool FC - Paris Saint-Germain 1
28. Crvena Zvezda Belgrad - SSC Napoli 2
29. Galatasaray Stambuł - Lokomotiw Moskwa X
30. Club Brugge - Borussia Dortmund 2


31. Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Porto 1
32. Kanada - Francja 2
33. Japonia - Argentyna 2
34. Włochy - Słowenia 1
35. Benfica Lizbona - Bayern Monachium 2
36. Sampdoria Genua - AC Fiorentina 1
37. GKS Katowice - Odra Opole 1
38. SG Flensburg-Handewitt - RK Prvo Plinarsko Drustvo Zagrzeb 1
39. Ajax Amsterdam - AEK Ateny 1
40. Szachtar Donieck - TSG 1899 Hoffenheim 1


41. Benfica Lizbona - Bayern Monachium 2
42. Real Madryt - AS Roma 1
43. Valencia CF - Juventus Turyn 2
44. Manchester City - Olympique Lyon 1
45. Young Boys Berno - Manchester United 2
46. Viktoria Pilzno - CSKA Moskwa X
47. PAOK Saloniki - Chelsea Londyn 2
48. Dynamo Kijów - FK Astana 1
49. RB Lipsk - Red Bull Salzburg 1
50. Ludogorec Razgrad - Bayer Leverkusen 2


51. F91 Dudelange - AC Milan 2
52. Arsenal Londyn - Worskla Połtawa 1
53. Slavia Praga - Girondins Bordeaux 2
54. Dinamo Zagrzeb - Fenerbahce Stambuł 2
55. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 2
56. MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - NMC Górnik Zabrze 2
57. FC Ingolstadt - FC St. Pauli 2
58. Arka Gdynia - Lech Poznań 2
59. VfB Stuttgart - Fortuna Dusseldorf 2
60. US Sassuolo - Empoli FC 1


61. SD Huesca - Real Sociedad 2
62. Damian Jonak - Szerzod Chusanow 1
63. Łotwa - Chiny 2
64. Warta Poznań - Raków Częstochowa 2
65. Holstein Kiel - VfL Bochum 2
66. Rayo Vallecano - Deportivo Alaves 1
67. Fulham Londyn - Watford FC 2
68. Parma FC - Cagliari Calcio 1
69. Cracovia Kraków - Wisła Płock 1
70. TSG 1899 Hoffenheim - Borussia Dortmund 2


71. Hertha Berlin - Borussia Monchengladbach 1
72. Celta Vigo - Real Valladolid 1
73. PGE VIVE Kielce - Rhein-Neckar Lowen 1
74. Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin X
75. AC Fiorentina - SPAL 2013 1
76. Brighton & Hove Albion - Tottenham Hotspur 2
77. Schalke 04 Gelsenkirchen - Bayern Monachium 2
78. Queens Park Rangers - Norwich City 1
80. Miedź Legnica - Legia Warszawa 1


81. FC Barcelona - Telekom Veszprem HC 1
82. Sampdoria Genua - Inter Mediolan 2
83. Real Madryt - Espanyol Barcelona 1
84. Sparta Praga - Slovan Liberec 1
85. New York Red Bulls - Toronto FC 1
86. Anthony Joshua - Aleksander Powietkin 1
87. Kamil Szeremeta - Ruben Diaz 1
88. Jimi Manuwa - Thiago Santos 2
89. Levante UD - Sevilla FC 2
90. Torino FC - SSC Napoli 2


91. Feyenoord Rotterdam - FC Utrecht 1
92. Kanada - Korea Południowa 1
93. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz 1
94. HSV Hamburg - SSV Jahn Regensburg 1
95. West Ham United - Chelsea Londyn 2
96. PSV Eindhoven - Ajax Amsterdam X
97. Speed Car Motor Lublin - ROW Rybnik 2
98. Lazio Rzym - Genoa CFC 1
99. Bologna FC - AS Roma 2
100. Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 1


101. Bayer Leverkusen - 1.FSV Mainz 1
102. forBet Włókniarz Częstochowa - Batard Sparta Wrocław 1
103. Villarreal CF - Valencia CF X
104. Arsenal Londyn - Everton FC 1
105. Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok X
106. Eintracht Frankfurt - RB Lipsk 2
107. AC Milan - Atalanta Bergamo 1
108. Elverum Handball - Orlen Wisła Płock 2
109. Real Betis - Athletic Bilbao 2
110. Fogo Unia Leszno - Cash Broker Stal Gorzów 1


111. Frosinone Calcio - Juventus Turyn 2
112. FC Barcelona - Girona FC 1
113. Slavia Praga - Bohemians Praga 1
114. ŁKS Łódź - GKS Tychy 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 36
Obowiązuje na dni: 17-23.09.2018

 

1. Kuba - Portoryko 1
2. Egipt - Holandia 2
3. Belgia - Dominikana 1
5. Iran - Polska 2
6. Brazylia - Kanada 1
7. Argentyna - Słowenia 2
8. SPAL 2013 - Atalanta Bergamo 2
10. Southampton FC - Brighton & Hove Albion 1
12. Polska - Chorwacja 2
13. Rosja - Kamerun 1


14. Australia - Tunezja 1
15. Inter Mediolan - Tottenham Hotspur 1
16. Finlandia - Iran 2
17. Chiny - Brazylia 2
18. Liverpool FC - Paris Saint-Germain 1
19. USA - Tunezja 1
21. FC Barcelona - PSV Eindhoven 1
22. Inter Mediolan - Tottenham Hotspur 1
23. Bułgaria - Polska 2
24. MKS Zagłębie Lubin - PGE VIVE Kielce 2


25. Serbia - Rosja 2
26. AS Monaco - Atletico Madryt 2
27. Liverpool FC - Paris Saint-Germain 1
28. Crvena Zvezda Belgrad - SSC Napoli 2
29. Galatasaray Stambuł - Lokomotiw Moskwa 1
30. Club Brugge - Borussia Dortmund 2
32. Kanada - Francja 2
33. Japonia - Argentyna 2
34. Włochy - Słowenia 1
35. Benfica Lizbona - Bayern Monachium 2


37. GKS Katowice - Odra Opole 1
38. SG Flensburg-Handewitt - RK Prvo Plinarsko Drustvo Zagrzeb 1
39. Ajax Amsterdam - AEK Ateny 1
40. Szachtar Donieck - TSG 1899 Hoffenheim 1
41. Benfica Lizbona - Bayern Monachium 2
42. Real Madryt - AS Roma 1
43. Valencia CF - Juventus Turyn 2
44. Manchester City - Olympique Lyon 1
45. Young Boys Berno - Manchester United 2
47. PAOK Saloniki - Chelsea Londyn 2


48. Dynamo Kijów - FK Astana 1
49. RB Lipsk - Red Bull Salzburg 1
50. Ludogorec Razgrad - Bayer Leverkusen 2
51. F91 Dudelange - AC Milan 2
52. Arsenal Londyn - Worskla Połtawa 1
53. Slavia Praga - Girondins Bordeaux 1
54. Dinamo Zagrzeb - Fenerbahce Stambuł 2
55. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 2
56. MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - NMC Górnik Zabrze 2
57. FC Ingolstadt - FC St. Pauli 1


58. Arka Gdynia - Lech Poznań 2
59. VfB Stuttgart - Fortuna Dusseldorf 1
60. US Sassuolo - Empoli FC 1
64. Warta Poznań - Raków Częstochowa 1
66. Rayo Vallecano - Deportivo Alaves 1
70. TSG 1899 Hoffenheim - Borussia Dortmund 2
72. Celta Vigo - Real Valladolid 1
73. PGE VIVE Kielce - Rhein-Neckar Lowen 1
74. Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin 1
75. AC Fiorentina - SPAL 2013 1


76. Brighton & Hove Albion - Tottenham Hotspur 2
77. Schalke 04 Gelsenkirchen - Bayern Monachium 2
80. Miedź Legnica - Legia Warszawa 2
81. FC Barcelona - Telekom Veszprem HC 1
82. Sampdoria Genua - Inter Mediolan 2
83. Real Madryt - Espanyol Barcelona 1
84. Sparta Praga - Slovan Liberec 1
85. New York Red Bulls - Toronto FC 1
86. Anthony Joshua - Aleksander Powietkin 1
87. Kamil Szeremeta - Ruben Diaz 1


89. Levante UD - Sevilla FC 2
90. Torino FC - SSC Napoli 2
91. Feyenoord Rotterdam - FC Utrecht 1
94. HSV Hamburg - SSV Jahn Regensburg 1
95. West Ham United - Chelsea Londyn 2
96. PSV Eindhoven - Ajax Amsterdam 1
97. Speed Car Motor Lublin - ROW Rybnik 1
98. Lazio Rzym - Genoa CFC 1
99. Bologna FC - AS Roma 2
100. Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 1


101. Bayer Leverkusen - 1.FSV Mainz 1
102. forBet Włókniarz Częstochowa - Batard Sparta Wrocław 1
104. Arsenal Londyn - Everton FC 1
106. Eintracht Frankfurt - RB Lipsk 2
107. AC Milan - Atalanta Bergamo 1
108. Elverum Handball - Orlen Wisła Płock 2
110. Fogo Unia Leszno - Cash Broker Stal Gorzów 1
111. Frosinone Calcio - Juventus Turyn 2
112. FC Barcelona - Girona FC 1
113. Slavia Praga - Bohemians Praga 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Kuba - Portoryko 1
2. Egipt - Holandia 2
3. Belgia - Dominikana 1
4. Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 2
5. Iran - Polska 2
6. Brazylia - Kanada 1
7. Argentyna - Słowenia 2
8. SPAL 2013 - Atalanta Bergamo 2
9. FC Magdeburg - Arminia Bielefeld 2
10. Southampton FC - Brighton & Hove Albion 1


11. Girona FC - Celta Vigo 2
12. Polska - Chorwacja 1
13. Rosja - Kamerun 1
14. Australia - Tunezja 1
15. Inter Mediolan - Tottenham Hotspur 1
16. Finlandia - Iran 2
17. Chiny - Brazylia 2
18. Liverpool FC - Paris Saint-Germain 1
19. USA - Tunezja 1
20. Dynamo Drezno - HSV Hamburg 2


21. FC Barcelona - PSV Eindhoven 1
22. Inter Mediolan - Tottenham Hotspur 2
23. Bułgaria - Polska 2
24. MKS Zagłębie Lubin - PGE VIVE Kielce 2
25. Serbia - Rosja 2
26. AS Monaco - Atletico Madryt 2
27. Liverpool FC - Paris Saint-Germain 1
28. Crvena Zvezda Belgrad - SSC Napoli 2
29. Galatasaray Stambuł - Lokomotiw Moskwa X
30. Club Brugge - Borussia Dortmund 2


31. Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Porto 1
32. Kanada - Francja 2
33. Japonia - Argentyna 2
34. Włochy - Słowenia 1
35. Benfica Lizbona - Bayern Monachium 2
36. Sampdoria Genua - AC Fiorentina 1
37. GKS Katowice - Odra Opole 1
38. SG Flensburg-Handewitt - RK Prvo Plinarsko Drustvo Zagrzeb 1
39. Ajax Amsterdam - AEK Ateny 1
40. Szachtar Donieck - TSG 1899 Hoffenheim 1


41. Benfica Lizbona - Bayern Monachium 2
42. Real Madryt - AS Roma 1
43. Valencia CF - Juventus Turyn 2
44. Manchester City - Olympique Lyon 1
45. Young Boys Berno - Manchester United 2
46. Viktoria Pilzno - CSKA Moskwa 1
47. PAOK Saloniki - Chelsea Londyn 2
48. Dynamo Kijów - FK Astana 1
49. RB Lipsk - Red Bull Salzburg 1
50. Ludogorec Razgrad - Bayer Leverkusen 2


51. F91 Dudelange - AC Milan 2
52. Arsenal Londyn - Worskla Połtawa 1
53. Slavia Praga - Girondins Bordeaux 2
54. Dinamo Zagrzeb - Fenerbahce Stambuł 2
55. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 2
56. MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - NMC Górnik Zabrze 2
57. FC Ingolstadt - FC St. Pauli 2
58. Arka Gdynia - Lech Poznań 2
59. VfB Stuttgart - Fortuna Dusseldorf 2
60. US Sassuolo - Empoli FC 1


61. SD Huesca - Real Sociedad 2
62. Damian Jonak - Szerzod Chusanow 1
63. Łotwa - Chiny 2
64. Warta Poznań - Raków Częstochowa 2
65. Holstein Kiel - VfL Bochum 2
66. Rayo Vallecano - Deportivo Alaves 1
67. Fulham Londyn - Watford FC 2
68. Parma FC - Cagliari Calcio 1
69. Cracovia Kraków - Wisła Płock 1
70. TSG 1899 Hoffenheim - Borussia Dortmund 2


71. Hertha Berlin - Borussia Monchengladbach 1
72. Celta Vigo - Real Valladolid 1
73. PGE VIVE Kielce - Rhein-Neckar Lowen 1
74. Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin 1
75. AC Fiorentina - SPAL 2013 1
76. Brighton & Hove Albion - Tottenham Hotspur 2
77. Schalke 04 Gelsenkirchen - Bayern Monachium 2
78. Queens Park Rangers - Norwich City 1
80. Miedź Legnica - Legia Warszawa 2


81. FC Barcelona - Telekom Veszprem HC 1
82. Sampdoria Genua - Inter Mediolan 2
83. Real Madryt - Espanyol Barcelona 1
84. Sparta Praga - Slovan Liberec 1
85. New York Red Bulls - Toronto FC 1
86. Anthony Joshua - Aleksander Powietkin 1
87. Kamil Szeremeta - Ruben Diaz 1
88. Jimi Manuwa - Thiago Santos 2
89. Levante UD - Sevilla FC 2
90. Torino FC - SSC Napoli 2


91. Feyenoord Rotterdam - FC Utrecht 1
92. Kanada - Korea Południowa 1
93. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz 1
94. HSV Hamburg - SSV Jahn Regensburg 1
95. West Ham United - Chelsea Londyn 2
96. PSV Eindhoven - Ajax Amsterdam 2
97. Speed Car Motor Lublin - ROW Rybnik 2
98. Lazio Rzym - Genoa CFC 1
99. Bologna FC - AS Roma 2
100. Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 1


101. Bayer Leverkusen - 1.FSV Mainz 1
102. forBet Włókniarz Częstochowa - Batard Sparta Wrocław 1
103. Villarreal CF - Valencia CF 2
104. Arsenal Londyn - Everton FC 1
105. Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 2
106. Eintracht Frankfurt - RB Lipsk 2
107. AC Milan - Atalanta Bergamo 1
108. Elverum Handball - Orlen Wisła Płock 2
109. Real Betis - Athletic Bilbao 2
110. Fogo Unia Leszno - Cash Broker Stal Gorzów 1


111. Frosinone Calcio - Juventus Turyn 2
112. FC Barcelona - Girona FC 1
113. Slavia Praga - Bohemians Praga 1
114. ŁKS Łódź - GKS Tychy 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień:  36
Obowiązuje na dni: 17-23.09.2018

 


21. FC Barcelona - PSV Eindhoven   1
22. Inter Mediolan - Tottenham Hotspur  1
23. Bułgaria - Polska  2
24. MKS Zagłębie Lubin - PGE VIVE Kielce  2
26. AS Monaco - Atletico Madryt  1
27. Liverpool FC - Paris Saint-Germain  2
28. Crvena Zvezda Belgrad - SSC Napoli  2
29. Galatasaray Stambuł - Lokomotiw Moskwa  X
30. Club Brugge - Borussia Dortmund  2
31. Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Porto  2

 


32. Kanada - Francja  2
33. Japonia - Argentyna  2
34. Włochy - Słowenia  1
35. Benfica Lizbona - Bayern Monachium  2
36. Sampdoria Genua - AC Fiorentina  1
37. GKS Katowice - Odra Opole  1
38. SG Flensburg-Handewitt - RK Prvo Plinarsko Drustvo Zagrzeb  1
39. Ajax Amsterdam - AEK Ateny  1
40. Szachtar Donieck - TSG 1899 Hoffenheim  1
41. Benfica Lizbona - Bayern Monachium  2

 


42. Real Madryt - AS Roma  1
43. Valencia CF - Juventus Turyn  2
44. Manchester City - Olympique Lyon  1
45. Young Boys Berno - Manchester United  2
46. Viktoria Pilzno - CSKA Moskwa  1
47. PAOK Saloniki - Chelsea Londyn  2
48. Dynamo Kijów - FK Astana  1
49. RB Lipsk - Red Bull Salzburg  1
50. Ludogorec Razgrad - Bayer Leverkusen  1
51. F91 Dudelange - AC Milan  2

 


52. Arsenal Londyn - Worskla Połtawa  1
53. Slavia Praga - Girondins Bordeaux  2
54. Dinamo Zagrzeb - Fenerbahce Stambuł  1
55. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków  2
58. Arka Gdynia - Lech Poznań  2
64. Warta Poznań - Raków Częstochowa  1
65. Holstein Kiel - VfL Bochum  1
67. Fulham Londyn - Watford FC  2
68. Parma FC - Cagliari Calcio  1
69. Cracovia Kraków - Wisła Płock  1

 


70. TSG 1899 Hoffenheim - Borussia Dortmund  2
71. Hertha Berlin - Borussia Monchengladbach  1
72. Celta Vigo - Real Valladolid  1
73. PGE VIVE Kielce - Rhein-Neckar Lowen  1
74. Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin  1
75. AC Fiorentina - SPAL 2013  1
76. Brighton & Hove Albion - Tottenham Hotspur  2
77. Schalke 04 Gelsenkirchen - Bayern Monachium  2
78. Queens Park Rangers - Norwich City  1
81. FC Barcelona - Telekom Veszprem HC  1

 


82. Sampdoria Genua - Inter Mediolan  1
83. Real Madryt - Espanyol Barcelona  1
84. Sparta Praga - Slovan Liberec  1
85. New York Red Bulls - Toronto FC  1
89. Levante UD - Sevilla FC  2
90. Torino FC - SSC Napoli  2
91. Feyenoord Rotterdam - FC Utrecht  1
92. Kanada - Korea Południowa  1
93. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz  X
94. HSV Hamburg - SSV Jahn Regensburg  1

 


95. West Ham United - Chelsea Londyn  2
96. PSV Eindhoven - Ajax Amsterdam  2
97. Speed Car Motor Lublin - ROW Rybnik  1
98. Lazio Rzym - Genoa CFC  1
99. Bologna FC - AS Roma  2
100. Śląsk Wrocław - Piast Gliwice  1
101. Bayer Leverkusen - 1.FSV Mainz  1
105. Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok  2
107. AC Milan - Atalanta Bergamo  1
108. Elverum Handball - Orlen Wisła Płock  2

 


110. Fogo Unia Leszno - Cash Broker Stal Gorzów  1
111. Frosinone Calcio - Juventus Turyn  2
112. FC Barcelona - Girona FC  1
114. ŁKS Łódź - GKS Tychy  1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 35 Kolejka :

 

1. Francja - Chiny  3:0
2. Kamerun - Tunezja  3:0
3. Iran - Portoryko  3:0
4. Holandia - Kanada  0:3
5. Australia - Rosja  0:3
6. Riihimäki Cocks - CB Ademar León  19:19
7. HC Motor Zaporoże - Paris Saint-Germain Handball  29:35
8. Brazylia - Egipt  3:0
9. Kuba - Polska  1:3
10. Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock  26:33
11. USA - Serbia  3:2
12. Rhein-Neckar Löwen - FC Barcelona  35:34
13. Dominikana - Słowenia  1:3
14. Belgia - Argentyna  3:1
15. Egipt - Kanada  0:3
16. Portoryko - Polska  0:3
17. Dominikana - Japonia  0:3
18. HC CSA Steaua Bukareszt - HC Vojvodina Nowy Sad  28:27
19. Iran - Bułgaria  3:1
20. Brazylia - Francja  3:2
21. SC Magdeburg - THW Kiel  35:30
22. Włochy - Belgia  3:0
23. Australia - USA  2:3
24. Kamerun - Serbia  0:3
25. Finlandia - Kuba  3:1
26. Chiny - Holandia  1:3
27. Japonia - Słowenia  1:3
28. KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław  4:0
29. Wybrzeże Gdańsk - MMTS Kwidzyn  26:27
30. 1.FC Union Berlin - MSV Duisburg  2:2
31. Bułgaria - Portoryko  3:0
32. Francja - Egipt  3:0
33. Robert Świerzbiński - Rafał Jackiewicz wygrana Robert Świerzbiński
34. Włochy - Polska  101:82
35. Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt  3:1
36. Argentyna - Dominikana  3:0
37. Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków  3:1
38. Birmingham City - West Bromwich Albion  1:1
39. SD Huesca - Rayo Vallecano  0:1
40. Australia - Kamerun  3:1
41. Chorwacja - Litwa  83:84
42. Rosja - Tunezja  3:0
43. GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała  2:2
44. Atletico Madryt - SD Eibar  1:1
45. HSV Hamburg - 1.FC Heidenheim  3:2
46. Tottenham Hotspur - Liverpool FC  1:2
47. Inter Mediolan - Parma FC  0:1
48. Wisła Płock - Miedź Legnica  2:2
49. RB Lipsk - Hannover 96  3:2
50. Bayern Monachium - Bayer Leverkusen  3:1
51. Fortuna Dusseldorf - TSG 1899 Hoffenheim  2:1
52. Kuba - Iran  1:3
53. Kanada - Chiny  3:1
54. Manchester City - Fulham Londyn  3:0
55. Real Sociedad - FC Barcelona  1:2
56. Serbia - Tunezja  3:1
57. Piast Gliwice - Arka Gdynia  1:0
58. SSC Napoli - AC Fiorentina  1:0
59. Telekom Veszprém HC - PGE Vive Kielce  29:27
60. Valencia CF - Real Betis  0:0
61. Watford FC - Manchester United  1:2
62. Borussia Monchengladbach - Schalke 04 Gelsenkirchen  2:1
63. Holandia - Brazylia  3:1
64. IFK Kristianstad - HC Meskov Brest  30:32
65. Polska - Finlandia  3:1
66. Indywidualne Mistrzostwa Europy na żużlu - Leon Madsen
67. Mark Hunt - Aleksey Oleynik  wygrana Aleksey Oleynik
68. Jan Błachowicz - Nikita Krylov  wygrana Jan Błachowicz
69. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk  5:2
70. Frosinone Calcio - Sampdoria Genua  0:5
71. Athletic Bilbao - Real Madryt  1:1
72. Chelsea Londyn - Cardiff City  4:1
73. USA - Rosja  3:1
74. Belgia - Słowenia  2:3
75. Włochy - Argentyna  3:1
76. Gennadiy Golovkin - Saul Alvarez  wygrana Saul Alvarez
77. Ajax Amsterdam - FC Groningen  3:0
78. ADO Den Haag - PSV Eindhoven  0:7
79. CD Leganes - Villarreal CF  0:1
80. AZ Alkmaar - Feyenoord Rotterdam  1:1
81. AS Roma - Chievo Verona  2:2
82. Raków Częstochowa - Stal Mielec  1:1
83. 1.FC Koln - SC Paderborn  3:5
84. Formuła 1 - Grand Prix Singapuru - Lewis Hamilton
85. Wolverhampton Wanderers - Burnley FC  1:0
86. Juventus Turyn - US Sassuolo  2:1
87. Pogoń Szczecin - Korona Kielce  1:1
88. Werder Brema - 1.FC Nurnberg  1:1
89. Portoryko - Finlandia  2:3
90. Japonia - Belgia  1:3
91. Kamerun - USA  0:3
92. Everton FC - West Ham United  1:3
93. Rapid Wiedeń - Red Bull Salzburg  mecz nie będzie liczony
94. Legia Warszawa - Lech Poznań  1:0
95. SC Freiburg - VfB Stuttgart  3:3
96. Empoli FC - Lazio Rzym  0:1
97. Real Valladolid - Deportivo Alaves  0:1
98. Orlen Wisła Płock - Wacker Thun  34:24
99. Kuba - Bułgaria  0:3
100. Holandia - Francja  3:2
101. Cagliari Calcio - AC Milan  1:1
102. Sevilla FC - Getafe CF  0:2
103. Dominikana - Włochy  0:3
104. Serbia - Australia  3:1
105. Chiny - Egipt  1:3
106. Chicago Fire - Orlando City SC  4:0

 

Tabela :

 

1.tyrla - 651 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10;40-19;50-22;42-14;52-21;32-5;44-14;41-27;41-32;42-33;51-21;34-22;41-24;36-19;47-12;46-14;41-12;31-20;25-9;15-9;11-7;6-4;17-11;17-11;17-20;20-15;28-17;44-19;29-17;58-28)

2.lukas_k - 445 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32;55-39;79-51;55-41;66-47;34-22;50-41;53-48;57-49;60-53;59-41;45-29;49-41;35-38;56-30;51-33;45-20;41-30;32-12;12-15;10-8 ;5-5;16-15;24-14;18-27;22-20;32-24;50-35;32-23;58-45)

3.bartek2lp2 - 400 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34;51-43;76-54;57-39;61-52;32-24;52-39;52-49;57-49;57-56;57-43;37-31;47-43;42-31;57-29;50-27;46-19;39-30;32-12;16-11;10-8 ;4-6;17-14;21-17;20-25;21-21;34-22;50-35;32-23;54-49)

4.aro - 356 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21;40-19;46-31;38-18;36-24;19-9;40-20;34-32;29-27;32-37;40-30;25-27;33-26;37-17;47-19;50-27;43-11;41-22;22-18;9-11;7-10;3-3;6-16;11-17;15-18;20-16;25-21;28-22;30-16;49-31)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 37
Obowiązuje na dni: 24-30.09.2018

1. ŁKS Łódź - Lech Poznań (Polsat Sport 14:55 WT) - piłka nożna, Puchar Polski
2. Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa (Polsat Sport 17:25 WT) - piłka nożna, Puchar Polski
3. Werder Brema - Hertha Berlin (C+ Sport 2 18:20 WT) - piłka nożna, liga niemiecka
4. 1.FC Union Berlin - Holstein Kiel (Eleven Sports 1 18:25 WT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
5. Łotwa - USA (TVP Sport 18:55 WT) - koszykówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Hiszpanii
6. Espanyol Barcelona - SD Eibar (C+ Sport 19:55 WT) - piłka nożna, liga hiszpańska
7. Bayern Monachium - FC Augsburg (Eleven Sports 1 20:25 WT) - piłka nożna, liga niemiecka
8. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk (Polsat Sport 20:25 WT) - piłka nożna, Puchar Polski
9. Manchester United - Derby County (Eleven Sports 2 20:40 WT) - piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej
10. Oxford United - Manchester City (Eleven Sports 4 20:40 WT) - piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej
11. Inter Mediolan - AC Fiorentina (Eleven Sports 3 20:55 WT) - piłka nożna, liga włoska
12. Belgia - Hiszpania (TVP Sport 20:55 WT) - koszykówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Hiszpanii
13. Atletico Madryt - SD Huesca (C+ Sport 21:55 WT) - piłka nożna, liga hiszpańska
14. SC Freiburg - Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 1 22:30 WT) - piłka nożna, liga niemiecka
15. Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław (Polsat Sport Extra 14:55 ŚR) - piłka nożna, Puchar Polski
16. GKS Jastrzębie - Piast Gliwice (Polsat Sport Extra 17:25 ŚR) - piłka nożna, Puchar Polski
17. Fortuna Dusseldorf - Bayer Leverkusen (Eleven Sports 2 18:25 ŚR) - piłka nożna, liga niemiecka
18. Orlen Wisła Płock - Riihimaeki Cocks (C+ Now, nSport+, Eleven Sports 3 18:30 ŚR) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
19. CD Leganes - FC Barcelona (C+ Sport 19:55 ŚR) - piłka nożna, liga hiszpańska
20. Athletic Bilbao - Villarreal CF (Eleven Sports 1 19:55 ŚR) - piłka nożna, liga hiszpańska
21. Borussia Dortmund - 1.FC Nurnberg (C+ Sport 2 20:20 ŚR) - piłka nożna, liga niemiecka
22. GKS Katowice - Pogoń Szczecin (Polsat Sport Extra 20:25 ŚR) - piłka nożna, Puchar Polski
23. Liverpool FC - Chelsea Londyn (Eleven Sports 2 20:40 ŚR) - piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej
24. SSC Napoli - Parma FC (Eleven Sports 3 20:55 ŚR) - piłka nożna, liga włoska
25. Juventus Turyn - Bologna FC (Eleven Sports 4 20:55 ŚR) - piłka nożna, liga włoska
26. Valencia CF - Celta Vigo (C+ Sport 21:55 ŚR) - piłka nożna, liga hiszpańska
27. Sevilla FC - Real Madryt (Eleven Sports 1 21:55 ŚR) - piłka nożna, liga hiszpańska
28. Genoa CFC - Chievo Verona (Eleven Sports 2 22:45 ŚR) - piłka nożna, liga włoska
29. SPAL 2013 - US Sassuolo (Eleven Sports 1 18:55 CZW) - piłka nożna, liga włoska
30. THW Kiel - MT Melsungen (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka
31. Deportivo Alaves - Getafe CF (C+ Sport, nSport+ 19:55 CZW) - piłka nożna, liga hiszpańska
32. Real Valladolid - Levante UD (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 19:55 CZW) - piłka nożna, liga hiszpańska
33. SpVgg Greuther Furth - HSV Hamburg (Eleven Sports 3 20:30 CZW) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
34. Empoli FC - AC Milan (Eleven Sports 1 20:55 CZW) - piłka nożna, liga włoska
35. FC Barcelona - Herbalife Gran Canaria (Sportklub 21:30 CZW) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
36. Girona FC - Real Betis (Eleven Sports 2 21:55 CZW) - piłka nożna, liga hiszpańska
37. CSA Steaua Bukareszt - Mieszkow Brześć (Sportklub 17:15 PT) - piłka ręczna, Liga SEHA
38. Wisła Płock - Lechia Gdańsk (Eurosport 2 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska
39. Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn (Polsat Sport Extra 17:45 PT) - piłka nożna, 1.liga polska
40. Polska - Serbia (TVP Sport 18:05 PT) - boks, mecz towarzyski
41. Arminia Bielefeld - 1.FC Koln (Eleven Sports 1 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
42. Viktoria Pilzno - Sparta Praga (Polsat Sport News 18:55 PT) - piłka nożna, liga czeska
43. ratiopharm Ulm - FC Bayern Monachium (Sportklub 19:00 PT) - koszykówka mężczyzn, liga niemiecka
44. Legia Warszawa - Arka Gdynia (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska
45. Hertha Berlin - Bayern Monachium (Eleven Sports 1 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka
46. Sheffield Wednesday - Leeds United (Eleven Sports 2 20:40 PT) - piłka nożna, 2.liga angielska
47. Rayo Vallecano - Espanyol Barcelona (C+ Sport 2, nSport+ 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska
48. Portoryko - Brazylia (Polsat Sport 6:30 SOB) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii
49. Bułgaria - Włochy (Polsat Sport News 6:30 SOB) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii
50. Niemcy - Holandia (Polsat Sport News 8:30 SOB) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii
51. Dominikana - Serbia (Polsat Sport 9:00 SOB) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii
52. Chiny - Kanada (Polsat Sport News 12:10 SOB) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii
53. Odra Opole - Garbarnia Kraków (Polsat Sport 12:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska
54. Real Sociedad - Valencia CF (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
55. 1.FC Heidenheim - VfL Bochum (Eleven Sports 3 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
56. West Ham United - Manchester United (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
57. AS Roma - Lazio Rzym (Eleven Sports 2 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
58. Meksyk - Kamerun (Polsat Sport News 15:00 SOB) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii
59. Piast Gliwice - Górnik Zabrze (nSport+ 15:10 SOB) - piłka nożna, liga polska
60. Fuchse Berlin - SC Magdeburg (Sportklub 15:10 SOB) - piłka ręczna, liga niemiecka
61. VfL Wolfsburg - Borussia Monchengladbach (C+ Sport 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
62. TSG 1899 Hoffenheim - RB Lipsk (Eleven Sports 3 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
63. Hull City - Middlesbrough FC (Eleven Sports 4 15:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska
64. FC Barcelona - Athletic Bilbao (Eleven Sports 1 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
65. Wolfsberger AC - Red Bull Salzburg (Sportklub 17:00 SOB) - piłka nożna, liga austriacka
66. Telekom Veszprem HC - HC Vardar Skopje (Eleven Sports 3 17:30 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
67. KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin (C+ Sport 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
68. Juventus Turyn - SSC Napoli (Eleven Sports 2 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
69. KPR Gwardia Opole - Orlen Wisła Płock (nSport+ 18:15 SOB) - piłka ręczna, liga polska
70. Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund (C+ 18:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
71. Chelsea Londyn - Liverpool FC (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
72. SD Eibar - Sevilla FC (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
73. NAC Breda - PSV Eindhoven (Polsat Sport News 18:30 SOB) - piłka nożna, liga holenderska
74. Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń (Polsat Sport Extra 19:50 SOB) - koszykówka mężczyzn, Superpuchar Polski
75. HC PPD Zagrzeb - Paris Saint-Germain (Eleven Sports 3 19:55 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
76. Wisła Kraków - Korona Kielce (C+ Sport 20:05 SOB) - piłka nożna, liga polska
77. Inter Mediolan - Cagliari Calcio (Eleven Sports 1 20:25 SOB) - piłka nożna, liga włoska
78. IFK Kristianstad - FC Barcelona (nSport+ 20:30 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
79. Real Madryt - Atletico Madryt (C+ Sport 2 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
80. Fortuna Sittard - Ajax Amsterdam (Polsat Sport News 20:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska
81. Chicago Fire - Los Angeles FC (Eurosport 1 21:45 SOB) - piłka nożna, MLS
82. Turcja - Kanada (Polsat Sport Extra 22:30 SOB) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii
83. Korea Południowa - Tajlandia (Polsat Sport News 22:50 SOB) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii
84. Azerbejdżan - USA (Polsat Sport Extra 1:00 ND) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii
85. Rosja - Trynidad i Tobago (Polsat Sport News 1:00 ND) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii
86. Argentyna - Japonia (Polsat Sport News 3:00 ND) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii
87. Brazylia - Dominikana (Polsat Sport 6:30 ND) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii
88. Kamerun - Niemcy (Polsat Sport News 6:30 ND) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii
89. SD Huesca - Girona FC (Eleven Sports 4 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
90. Japonia - Holandia (Polsat Sport News 12:10 ND) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii
91. Bologna FC - Udinese Calcio (Eleven Sports 2 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
92. SPR Chrobry Głogów - Energa MKS Kalisz (nSport+ 12:45 ND) - piłka ręczna, liga polska
93. Formuła 1 - Grand Prix Rosji* (Eleven Sports 1 13:00 ND)
94. HSV Hamburg - FC St. Pauli (Eleven Sports 3 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
95. HSG Wetzlar - Rhein-Neckar Lowen (Sportklub 13:30 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka
96. Frosinone Calcio - Genoa CFC (Eleven Sports 2 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
97. AC Fiorentina - Atalanta Bergamo (Eleven Sports 4 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
98. Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków (C+ Sport 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska
99. Eintracht Frankfurt - Hannover 96 (Eleven Sports 3 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
100. Villarreal CF - Real Valladolid (Eleven Sports 1 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
101. Feyenoord Rotterdam - Vitesse Arnhem (Polsat Sport News 16:40 ND) - piłka nożna, liga holenderska
102. Cardiff City - Burnley FC (C+ Sport 2 16:55 ND) - piłka nożna, liga angielska
103. HC Motor Zaporoże - MOL-Pick Szeged (nSport+ 16:55 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
104. Lech Poznań - Miedź Legnica (C+ 17:40 ND) - piłka nożna, liga polska
105. FC Augsburg - SC Freiburg (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
106. Parma FC - Empoli FC (Eleven Sports 3 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
107. Levante UD - Deportivo Alaves (C+ Sport 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
108. Montpellier HB - PGE Vive Kielce (C+ Sport 2, Eleven Sports 1 18:55 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
109. New York Red Bulls - Atlanta United (Eurosport 1 19:00 ND) - piłka nożna, MLS
110. Banik Ostrawa - Slavia Praga (Polsat Sport News 19:07 ND) - piłka nożna, liga czeska
111. US Sassuolo - AC Milan (Eleven Sports 2 20:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
112. Real Betis - CD Leganes (C+ Sport 2 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
113. USA - Trynidad i Tobago (Polsat Sport News 21:00 ND) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii

 

 

 

 

 

 

 

 

1. ŁKS Łódź - Lech Poznań 2
2. Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa 2
3. Werder Brema - Hertha Berlin 2
4. 1.FC Union Berlin - Holstein Kiel 1
5. Łotwa - USA 2
6. Espanyol Barcelona - SD Eibar 1
7. Bayern Monachium - FC Augsburg 1
8. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1
9. Manchester United - Derby County 1
10. Oxford United - Manchester City 2


11. Inter Mediolan - AC Fiorentina 1
12. Belgia - Hiszpania 2
13. Atletico Madryt - SD Huesca 1
14. SC Freiburg - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
15. Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław 2
16. GKS Jastrzębie - Piast Gliwice 2
17. Fortuna Dusseldorf - Bayer Leverkusen x
18. Orlen Wisła Płock - Riihimaeki Cocks 1
19. CD Leganes - FC Barcelona 2
20. Athletic Bilbao - Villarreal CF 2


21. Borussia Dortmund - 1.FC Nurnberg 1
22. GKS Katowice - Pogoń Szczecin 2
23. Liverpool FC - Chelsea Londyn X
24. SSC Napoli - Parma FC 1
25. Juventus Turyn - Bologna FC 1
26. Valencia CF - Celta Vigo 1
27. Sevilla FC - Real Madryt 2
28. Genoa CFC - Chievo Verona 1
29. SPAL 2013 - US Sassuolo 1
30. THW Kiel - MT Melsungen 1


31. Deportivo Alaves - Getafe CF 1
32. Real Valladolid - Levante UD 2
33. SpVgg Greuther Furth - HSV Hamburg X
34. Empoli FC - AC Milan 2
35. FC Barcelona - Herbalife Gran Canaria 1
36. Girona FC - Real Betis 2
37. CSA Steaua Bukareszt - Mieszkow Brześć 2
38. Wisła Płock - Lechia Gdańsk 2
39. Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn 1
40. Polska - Serbia 1


41. Arminia Bielefeld - 1.FC Koln 2
42. Viktoria Pilzno - Sparta Praga 1
43. ratiopharm Ulm - FC Bayern Monachium 2
44. Legia Warszawa - Arka Gdynia 1
45. Hertha Berlin - Bayern Monachium 2
46. Sheffield Wednesday - Leeds United 2
47. Rayo Vallecano - Espanyol Barcelona 2
48. Portoryko - Brazylia 2
49. Bułgaria - Włochy 2
50. Niemcy - Holandia 1


51. Dominikana - Serbia 2
52. Chiny - Kanada 1
53. Odra Opole - Garbarnia Kraków 1
54. Real Sociedad - Valencia CF 2
55. 1.FC Heidenheim - VfL Bochum X
56. West Ham United - Manchester United 2
57. AS Roma - Lazio Rzym X
58. Meksyk - Kamerun 1
59. Piast Gliwice - Górnik Zabrze 2
60. Fuchse Berlin - SC Magdeburg 2


61. VfL Wolfsburg - Borussia Monchengladbach 1
62. TSG 1899 Hoffenheim - RB Lipsk X
63. Hull City - Middlesbrough FC 2
64. FC Barcelona - Athletic Bilbao 1
65. Wolfsberger AC - Red Bull Salzburg 2
66. Telekom Veszprem HC - HC Vardar Skopje 1
67. KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
68. Juventus Turyn - SSC Napoli 1
69. KPR Gwardia Opole - Orlen Wisła Płock 2
70. Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund 2


71. Chelsea Londyn - Liverpool FC X
72. SD Eibar - Sevilla FC 2
73. NAC Breda - PSV Eindhoven 2
74. Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń 1
75. HC PPD Zagrzeb - Paris Saint-Germain 2
76. Wisła Kraków - Korona Kielce 1
77. Inter Mediolan - Cagliari Calcio 1
78. IFK Kristianstad - FC Barcelona 2
79. Real Madryt - Atletico Madryt 1
80. Fortuna Sittard - Ajax Amsterdam 2


81. Chicago Fire - Los Angeles FC 1
82. Turcja - Kanada 1
83. Korea Południowa - Tajlandia 1
84. Azerbejdżan - USA 2
85. Rosja - Trynidad i Tobago 1
86. Argentyna - Japonia 1
87. Brazylia - Dominikana 1
88. Kamerun - Niemcy 2
89. SD Huesca - Girona FC 1
90. Japonia - Holandia 2


91. Bologna FC - Udinese Calcio 1
92. SPR Chrobry Głogów - Energa MKS Kalisz 1
94. HSV Hamburg - FC St. Pauli 1
95. HSG Wetzlar - Rhein-Neckar Lowen 2
96. Frosinone Calcio - Genoa CFC 2
97. AC Fiorentina - Atalanta Bergamo 1
98. Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków 2
99. Eintracht Frankfurt - Hannover 96 1
100. Villarreal CF - Real Valladolid 1


101. Feyenoord Rotterdam - Vitesse Arnhem 1
102. Cardiff City - Burnley FC 2
103. HC Motor Zaporoże - MOL-Pick Szeged 2
104. Lech Poznań - Miedź Legnica 1
105. FC Augsburg - SC Freiburg 1
106. Parma FC - Empoli FC 1
107. Levante UD - Deportivo Alaves 1
108. Montpellier HB - PGE Vive Kielce 2
109. New York Red Bulls - Atlanta United 1
110. Banik Ostrawa - Slavia Praga 2


111. US Sassuolo - AC Milan 2
112. Real Betis - CD Leganes 1
113. USA - Trynidad i Tobago 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 37
Obowiązuje na dni: 24-30.09.2018

 

1. ŁKS Łódź - Lech Poznań 2
2. Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa 2
4. 1.FC Union Berlin - Holstein Kiel 1
5. Łotwa - USA 2
6. Espanyol Barcelona - SD Eibar 1
7. Bayern Monachium - FC Augsburg 1
8. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1
9. Manchester United - Derby County 1
10. Oxford United - Manchester City 2
11. Inter Mediolan - AC Fiorentina 1


12. Belgia - Hiszpania 2
13. Atletico Madryt - SD Huesca 1
15. Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław 2
16. GKS Jastrzębie - Piast Gliwice 2
17. Fortuna Dusseldorf - Bayer Leverkusen 2
18. Orlen Wisła Płock - Riihimaeki Cocks 1
19. CD Leganes - FC Barcelona 2
21. Borussia Dortmund - 1.FC Nurnberg 1
22. GKS Katowice - Pogoń Szczecin 2
23. Liverpool FC - Chelsea Londyn 1


24. SSC Napoli - Parma FC 1
25. Juventus Turyn - Bologna FC 1
26. Valencia CF - Celta Vigo 1
27. Sevilla FC - Real Madryt 2
28. Genoa CFC - Chievo Verona 1
30. THW Kiel - MT Melsungen 1
32. Real Valladolid - Levante UD 1
34. Empoli FC - AC Milan 2
35. FC Barcelona - Herbalife Gran Canaria 1
38. Wisła Płock - Lechia Gdańsk 1


39. Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn 1
40. Polska - Serbia 1
41. Arminia Bielefeld - 1.FC Koln 2
43. ratiopharm Ulm - FC Bayern Monachium 2
44. Legia Warszawa - Arka Gdynia 1
45. Hertha Berlin - Bayern Monachium 2
48. Portoryko - Brazylia 2
49. Bułgaria - Włochy 2
50. Niemcy - Holandia 2
51. Dominikana - Serbia 2


52. Chiny - Kanada 1
53. Odra Opole - Garbarnia Kraków 1
56. West Ham United - Manchester United 2
57. AS Roma - Lazio Rzym 1
58. Meksyk - Kamerun 1
59. Piast Gliwice - Górnik Zabrze 1
62. TSG 1899 Hoffenheim - RB Lipsk 1
63. Hull City - Middlesbrough FC 2
64. FC Barcelona - Athletic Bilbao 1
65. Wolfsberger AC - Red Bull Salzburg 2


66. Telekom Veszprem HC - HC Vardar Skopje 1
67. KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
68. Juventus Turyn - SSC Napoli 1
69. KPR Gwardia Opole - Orlen Wisła Płock 2
70. Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund 1
71. Chelsea Londyn - Liverpool FC 2
73. NAC Breda - PSV Eindhoven 2
74. Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń 1
75. HC PPD Zagrzeb - Paris Saint-Germain 2
76. Wisła Kraków - Korona Kielce 1


77. Inter Mediolan - Cagliari Calcio 1
78. IFK Kristianstad - FC Barcelona 2
79. Real Madryt - Atletico Madryt 1
80. Fortuna Sittard - Ajax Amsterdam 2
82. Turcja - Kanada 1
83. Korea Południowa - Tajlandia 1
84. Azerbejdżan - USA 2
85. Rosja - Trynidad i Tobago 1
86. Argentyna - Japonia 2
87. Brazylia - Dominikana 1


88. Kamerun - Niemcy 2
90. Japonia - Holandia 2
92. SPR Chrobry Głogów - Energa MKS Kalisz 1
94. HSV Hamburg - FC St. Pauli 1
95. HSG Wetzlar - Rhein-Neckar Lowen 2
97. AC Fiorentina - Atalanta Bergamo 1
99. Eintracht Frankfurt - Hannover 96 1
100. Villarreal CF - Real Valladolid 1
101. Feyenoord Rotterdam - Vitesse Arnhem 1
103. HC Motor Zaporoże - MOL-Pick Szeged 2


104. Lech Poznań - Miedź Legnica 1
105. FC Augsburg - SC Freiburg 1
106. Parma FC - Empoli FC 1
107. Levante UD - Deportivo Alaves 1
108. Montpellier HB - PGE Vive Kielce 2
111. US Sassuolo - AC Milan 2
112. Real Betis - CD Leganes 1
113. USA - Trynidad i Tobago 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. ŁKS Łódź - Lech Poznań 2
2. Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa 1
3. Werder Brema - Hertha Berlin 2
4. 1.FC Union Berlin - Holstein Kiel 1
5. Łotwa - USA 2
6. Espanyol Barcelona - SD Eibar 1
7. Bayern Monachium - FC Augsburg 1
8. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 2
9. Manchester United - Derby County 1
10. Oxford United - Manchester City 2


11. Inter Mediolan - AC Fiorentina 1
12. Belgia - Hiszpania 2
13. Atletico Madryt - SD Huesca 1
14. SC Freiburg - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
15. Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław 2
16. GKS Jastrzębie - Piast Gliwice 2
17. Fortuna Dusseldorf - Bayer Leverkusen x
18. Orlen Wisła Płock - Riihimaeki Cocks 1
19. CD Leganes - FC Barcelona 2
20. Athletic Bilbao - Villarreal CF 2


21. Borussia Dortmund - 1.FC Nurnberg 1
22. GKS Katowice - Pogoń Szczecin 2
23. Liverpool FC - Chelsea Londyn 1
24. SSC Napoli - Parma FC 1
25. Juventus Turyn - Bologna FC 1
26. Valencia CF - Celta Vigo 1
27. Sevilla FC - Real Madryt 2
28. Genoa CFC - Chievo Verona 1
29. SPAL 2013 - US Sassuolo 1
30. THW Kiel - MT Melsungen 1


31. Deportivo Alaves - Getafe CF 1
32. Real Valladolid - Levante UD 2
33. SpVgg Greuther Furth - HSV Hamburg X
34. Empoli FC - AC Milan 2
35. FC Barcelona - Herbalife Gran Canaria 1
36. Girona FC - Real Betis 2
37. CSA Steaua Bukareszt - Mieszkow Brześć 2
38. Wisła Płock - Lechia Gdańsk 2
39. Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn 1
40. Polska - Serbia 1


41. Arminia Bielefeld - 1.FC Koln 2
42. Viktoria Pilzno - Sparta Praga 1
43. ratiopharm Ulm - FC Bayern Monachium 2
44. Legia Warszawa - Arka Gdynia 2
45. Hertha Berlin - Bayern Monachium 2
46. Sheffield Wednesday - Leeds United 2
47. Rayo Vallecano - Espanyol Barcelona 2
48. Portoryko - Brazylia 2
49. Bułgaria - Włochy 2
50. Niemcy - Holandia 1


51. Dominikana - Serbia 2
52. Chiny - Kanada 1
53. Odra Opole - Garbarnia Kraków 1
54. Real Sociedad - Valencia CF 2
55. 1.FC Heidenheim - VfL Bochum X
56. West Ham United - Manchester United 2
57. AS Roma - Lazio Rzym X
58. Meksyk - Kamerun 1
59. Piast Gliwice - Górnik Zabrze 2
60. Fuchse Berlin - SC Magdeburg 2


61. VfL Wolfsburg - Borussia Monchengladbach 1
62. TSG 1899 Hoffenheim - RB Lipsk 2
63. Hull City - Middlesbrough FC 2
64. FC Barcelona - Athletic Bilbao 1
65. Wolfsberger AC - Red Bull Salzburg 2
66. Telekom Veszprem HC - HC Vardar Skopje 1
67. KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
68. Juventus Turyn - SSC Napoli 1
69. KPR Gwardia Opole - Orlen Wisła Płock 2
70. Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund 2


71. Chelsea Londyn - Liverpool FC 2
72. SD Eibar - Sevilla FC 2
73. NAC Breda - PSV Eindhoven 2
74. Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń 1
75. HC PPD Zagrzeb - Paris Saint-Germain 2
76. Wisła Kraków - Korona Kielce 1
77. Inter Mediolan - Cagliari Calcio 1
78. IFK Kristianstad - FC Barcelona 2
79. Real Madryt - Atletico Madryt 1
80. Fortuna Sittard - Ajax Amsterdam 2


81. Chicago Fire - Los Angeles FC 1
82. Turcja - Kanada 1
83. Korea Południowa - Tajlandia 1
84. Azerbejdżan - USA 2
85. Rosja - Trynidad i Tobago 1
86. Argentyna - Japonia 1
87. Brazylia - Dominikana 1
88. Kamerun - Niemcy 2
89. SD Huesca - Girona FC 1
90. Japonia - Holandia 2


91. Bologna FC - Udinese Calcio 1
92. SPR Chrobry Głogów - Energa MKS Kalisz 1
94. HSV Hamburg - FC St. Pauli 1
95. HSG Wetzlar - Rhein-Neckar Lowen 2
96. Frosinone Calcio - Genoa CFC 2
97. AC Fiorentina - Atalanta Bergamo 1
98. Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków 2
99. Eintracht Frankfurt - Hannover 96 1
100. Villarreal CF - Real Valladolid 1


101. Feyenoord Rotterdam - Vitesse Arnhem 1
102. Cardiff City - Burnley FC 2
103. HC Motor Zaporoże - MOL-Pick Szeged 2
104. Lech Poznań - Miedź Legnica 1
105. FC Augsburg - SC Freiburg 1
106. Parma FC - Empoli FC 1
107. Levante UD - Deportivo Alaves 1
108. Montpellier HB - PGE Vive Kielce 2
109. New York Red Bulls - Atlanta United 1
110. Banik Ostrawa - Slavia Praga 2


111. US Sassuolo - AC Milan 2
112. Real Betis - CD Leganes 1
113. USA - Trynidad i Tobago 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 37

Obowiązuje na dni: 24-30.09.2018

 

 

1. ŁKS Łódź - Lech Poznań  2
5. Łotwa - USA  2
6. Espanyol Barcelona - SD Eibar  1
7. Bayern Monachium - FC Augsburg  1
8. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk  1
9. Manchester United - Derby County  1
10. Oxford United - Manchester City  2
11. Inter Mediolan - AC Fiorentina  1
12. Belgia - Hiszpania  2
13. Atletico Madryt - SD Huesca  1

 


14. SC Freiburg - Schalke 04 Gelsenkirchen  1
15. Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław  2
16. GKS Jastrzębie - Piast Gliwice  2
17. Fortuna Dusseldorf - Bayer Leverkusen  2
18. Orlen Wisła Płock - Riihimaeki Cocks  1
19. CD Leganes - FC Barcelona  2
21. Borussia Dortmund - 1.FC Nurnberg  1
22. GKS Katowice - Pogoń Szczecin  2
23. Liverpool FC - Chelsea Londyn  1
24. SSC Napoli - Parma FC  1

 


25. Juventus Turyn - Bologna FC  1
26. Valencia CF - Celta Vigo  1
27. Sevilla FC - Real Madryt  2
28. Genoa CFC - Chievo Verona  1
29. SPAL 2013 - US Sassuolo  1
30. THW Kiel - MT Melsungen  1
33. SpVgg Greuther Furth - HSV Hamburg  2
34. Empoli FC - AC Milan  2
35. FC Barcelona - Herbalife Gran Canaria  1
36. Girona FC - Real Betis  1

 


39. Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn  1
40. Polska - Serbia  1
41. Arminia Bielefeld - 1.FC Koln  2
42. Viktoria Pilzno - Sparta Praga  2
43. ratiopharm Ulm - FC Bayern Monachium  2
45. Hertha Berlin - Bayern Monachium  2
46. Sheffield Wednesday - Leeds United  2
48. Portoryko - Brazylia  2
49. Bułgaria - Włochy  2
50. Niemcy - Holandia  2

 


51. Dominikana - Serbia  2
53. Odra Opole - Garbarnia Kraków  2
54. Real Sociedad - Valencia CF  2
56. West Ham United - Manchester United  2
57. AS Roma - Lazio Rzym  X
58. Meksyk - Kamerun  1
62. TSG 1899 Hoffenheim - RB Lipsk  2
63. Hull City - Middlesbrough FC  1
64. FC Barcelona - Athletic Bilbao  1
65. Wolfsberger AC - Red Bull Salzburg  2

 


66. Telekom Veszprem HC - HC Vardar Skopje  1
67. KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin  1
68. Juventus Turyn - SSC Napoli  2
69. KPR Gwardia Opole - Orlen Wisła Płock  2
70. Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund  2
71. Chelsea Londyn - Liverpool FC  2
72. SD Eibar - Sevilla FC  2
73. NAC Breda - PSV Eindhoven  2
74. Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń  1
75. HC PPD Zagrzeb - Paris Saint-Germain  2

 


76. Wisła Kraków - Korona Kielce  1
77. Inter Mediolan - Cagliari Calcio  1
78. IFK Kristianstad - FC Barcelona  2
79. Real Madryt - Atletico Madryt  1
80. Fortuna Sittard - Ajax Amsterdam  2
81. Chicago Fire - Los Angeles FC  2
82. Turcja - Kanada  1
83. Korea Południowa - Tajlandia 1
84. Azerbejdżan - USA  2
85. Rosja - Trynidad i Tobago  1

 


86. Argentyna - Japonia  2
87. Brazylia - Dominikana  1
88. Kamerun - Niemcy  2
89. SD Huesca - Girona FC  2
90. Japonia - Holandia  2
92. SPR Chrobry Głogów - Energa MKS Kalisz  2
94. HSV Hamburg - FC St. Pauli  1
95. HSG Wetzlar - Rhein-Neckar Lowen  2
96. Frosinone Calcio - Genoa CFC  2
97. AC Fiorentina - Atalanta Bergamo  1

 


98. Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków  2
99. Eintracht Frankfurt - Hannover 96  1
100. Villarreal CF - Real Valladolid  1
101. Feyenoord Rotterdam - Vitesse Arnhem  1
102. Cardiff City - Burnley FC  1
103. HC Motor Zaporoże - MOL-Pick Szeged  2
104. Lech Poznań - Miedź Legnica  1
106. Parma FC - Empoli FC  1
108. Montpellier HB - PGE Vive Kielce  2
109. New York Red Bulls - Atlanta United  1

 


110. Banik Ostrawa - Slavia Praga  2
111. US Sassuolo - AC Milan  2
113. USA - Trynidad i Tobago  1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 36 Kolejka :

 

1. Kuba - Portoryko  3:1
2. Egipt - Holandia  1:3
3. Belgia - Dominikana  3:0
4. Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze  1:1
5. Iran - Polska  0:3
6. Brazylia - Kanada  3:1
7. Argentyna - Słowenia  3:2
8. SPAL 2013 - Atalanta Bergamo  2:0
9. FC Magdeburg - Arminia Bielefeld  0:0
10. Southampton FC - Brighton & Hove Albion  2:2
11. Girona FC - Celta Vigo  3:2
12. Polska - Chorwacja  79:74
13. Rosja - Kamerun  3:0
14. Australia - Tunezja  3:1
15. Inter Mediolan - Tottenham Hotspur  1:1
16. Finlandia - Iran   2:3
17. Chiny - Brazylia  0:3
18. Liverpool FC - Paris Saint-Germain  5:2
19. USA - Tunezja  3:0
20. Dynamo Drezno - HSV Hamburg  0:1
21. FC Barcelona - PSV Eindhoven  4:0
22. Inter Mediolan - Tottenham Hotspur  2:1
23. Bułgaria - Polska  1:3
24. MKS Zagłębie Lubin - PGE VIVE Kielce  26:35
25. Serbia - Rosja  3:2
26. AS Monaco - Atletico Madryt  1:2
27. Liverpool FC - Paris Saint-Germain  3:2
28. Crvena Zvezda Belgrad - SSC Napoli  0:0
29. Galatasaray Stambuł - Lokomotiw Moskwa  3:0
30. Club Brugge - Borussia Dortmund  0:1
31. Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Porto  1:1
32. Kanada - Francja  1:3
33. Japonia - Argentyna  3:2
34. Włochy - Słowenia  3:1
35. Benfica Lizbona - Bayern Monachium  3:0
36. Sampdoria Genua - AC Fiorentina  1:1
37. GKS Katowice - Odra Opole  2:2
38. SG Flensburg-Handewitt - RK Prvo Plinarsko Drustvo Zagrzeb  29:31
39. Ajax Amsterdam - AEK Ateny  3:0
40. Szachtar Donieck - TSG 1899 Hoffenheim  2:2
41. Benfica Lizbona - Bayern Monachium  0:2
42. Real Madryt - AS Roma  3:0
43. Valencia CF - Juventus Turyn  0:2
44. Manchester City - Olympique Lyon  1:2
45. Young Boys Berno - Manchester United  0:3
46. Viktoria Pilzno - CSKA Moskwa  2:2
47. PAOK Saloniki - Chelsea Londyn  0:1
48. Dynamo Kijów - FK Astana  2:2
49. RB Lipsk - Red Bull Salzburg  2:3
50. Ludogorec Razgrad - Bayer Leverkusen  2:3
51. F91 Dudelange - AC Milan  0:1
52. Arsenal Londyn - Worskla Połtawa  4:2
53. Slavia Praga - Girondins Bordeaux  1:0
54. Dinamo Zagrzeb - Fenerbahce Stambuł  4:1
55. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków  2:1
56. MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - NMC Górnik Zabrze  26:28
57. FC Ingolstadt - FC St. Pauli  0:1
58. Arka Gdynia - Lech Poznań  1:0
59. VfB Stuttgart - Fortuna Dusseldorf  0:0
60. US Sassuolo - Empoli FC  3:1
61. SD Huesca - Real Sociedad  0:1
62. Damian Jonak - Szerzod Chusanow  wygrana Damian Jonak
63. Łotwa - Chiny  61:64
64. Warta Poznań - Raków Częstochowa  0:2
65. Holstein Kiel - VfL Bochum  2:2
66. Rayo Vallecano - Deportivo Alaves  1:5
67. Fulham Londyn - Watford FC  1:1
68. Parma FC - Cagliari Calcio  2:0
69. Cracovia Kraków - Wisła Płock  3:1
70. TSG 1899 Hoffenheim - Borussia Dortmund  1:1
71. Hertha Berlin - Borussia Monchengladbach  4:2
72. Celta Vigo - Real Valladolid  3:3
73. PGE VIVE Kielce - Rhein-Neckar Lowen  35:32
74. Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin  3:3
75. AC Fiorentina - SPAL 2013  3:0
76. Brighton & Hove Albion - Tottenham Hotspur  1:2
77. Schalke 04 Gelsenkirchen - Bayern Monachium  0:2
78. Queens Park Rangers - Norwich City  0:1
79. Grand Prix Niemiec na żużlu - Tai Woffinden
80. Miedź Legnica - Legia Warszawa  1:4
81. FC Barcelona - Telekom Veszprem HC  31:28
82. Sampdoria Genua - Inter Mediolan  0:1
83. Real Madryt - Espanyol Barcelona  1:0
84. Sparta Praga - Slovan Liberec  4:1
85. New York Red Bulls - Toronto FC  2:0
86. Anthony Joshua - Aleksander Powietkin  wygrana Anthony Joshua
87. Kamil Szeremeta - Ruben Diaz  wygrana Kamil Szeremeta
88. Jimi Manuwa - Thiago Santos  walka nie będzie liczona
89. Levante UD - Sevilla FC  2:6
90. Torino FC - SSC Napoli  1:3
91. Feyenoord Rotterdam - FC Utrecht  1:0
92. Kanada - Korea Południowa  82:63
93. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz  1:1
94. HSV Hamburg - SSV Jahn Regensburg  0:5
95. West Ham United - Chelsea Londyn  0:0
96. PSV Eindhoven - Ajax Amsterdam  3:0
97. Speed Car Motor Lublin - ROW Rybnik  53:37
98. Lazio Rzym - Genoa CFC  4:1
99. Bologna FC - AS Roma  2:0
100. Śląsk Wrocław - Piast Gliwice  4:1
101. Bayer Leverkusen - 1.FSV Mainz  1:0
102. forBet Włókniarz Częstochowa - Batard Sparta Wrocław  49:41
103. Villarreal CF - Valencia CF  0:0
104. Arsenal Londyn - Everton FC  2:0
105. Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok  1:3
106. Eintracht Frankfurt - RB Lipsk  1:1  
107. AC Milan - Atalanta Bergamo  2:2
108. Elverum Handball - Orlen Wisła Płock  28:30
109. Real Betis - Athletic Bilbao  2:2
110. Fogo Unia Leszno - Cash Broker Stal Gorzów  mecz przełożony
111. Frosinone Calcio - Juventus Turyn  0:2
112. FC Barcelona - Girona FC  2:2
113. Slavia Praga - Bohemians Praga  1:0
114. ŁKS Łódź - GKS Tychy  0:0 

 

Tabela :

 

1.tyrla - 676 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10;40-19;50-22;42-14;52-21;32-5;44-14;41-27;41-32;42-33;51-21;34-22;41-24;36-19;47-12;46-14;41-12;31-20;25-9;15-9;11-7;6-4;17-11;17-11;17-20;20-15;28-17;44-19;29-17;58-28;57-32)

2.lukas_k - 470 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32;55-39;79-51;55-41;66-47;34-22;50-41;53-48;57-49;60-53;59-41;45-29;49-41;35-38;56-30;51-33;45-20;41-30;32-12;12-15;10-8 ;5-5;16-15;24-14;18-27;22-20;32-24;50-35;32-23;58-45;68-43)

3.bartek2lp2 - 419 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34;51-43;76-54;57-39;61-52;32-24;52-39;52-49;57-49;57-56;57-43;37-31;47-43;42-31;57-29;50-27;46-19;39-30;32-12;16-11;10-8 ;4-6;17-14;21-17;20-25;21-21;34-22;50-35;32-23;54-49;65-46)

4.aro - 361 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21;40-19;46-31;38-18;36-24;19-9;40-20;34-32;29-27;32-37;40-30;25-27;33-26;37-17;47-19;50-27;43-11;41-22;22-18;9-11;7-10;3-3;6-16;11-17;15-18;20-16;25-21;28-22;30-16;49-31;39-34)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 38
Obowiązuje na dni: 1-7.10.2018

1. HC Vardar Skopje - HC Vojvodina Nowy Sad (Sportklub 17:15 WT) - piłka ręczna, Liga SEHA
2. Juventus Turyn - Young Boys Berno (Polsat Sport Premium 1 18:45 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
3. TSG 1899 Hoffenheim - Manchester City (Polsat Sport Premium 2 18:45 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
4. Orlen Wisła Płock - NMC Górnik Zabrze (nSport+ 20:00 WT) - piłka ręczna, liga polska
5. Bayern Monachium - Ajax Amsterdam (Polsat Sport Premium 1 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
6. Manchester United - Valencia CF (Polsat Sport Premium 2 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
7. AS Roma - Viktoria Pilzno (Polsat Sport Premium 3 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
8. CSKA Moskwa - Real Madryt (Polsat Sport Premium 4 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
9. AEK Ateny - Benfica Lizbona (Polsat Sport Premium 5 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
10. Olympique Lyon - Szachtar Donieck (Polsat Sport Premium 6 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
11. Argentyna - Holandia (Polsat Sport Extra 6:30 ŚR) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii 
12. Portoryko - Dominikana (Polsat Sport News 6:30 ŚR) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii 
13. Korea Południowa - Rosja (Polsat Sport Extra 9:10 ŚR) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii 
14. Skoki narciarskie - Letnie Grand Prix w Klingenthal* (Eurosport 2 11:30 ŚR)
15. Chiny - Bułgaria (Polsat Sport Extra 12:10 ŚR) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii 
16. Kenia - Brazylia (Polsat Sport News 12:10 ŚR) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii 
17. SSC Napoli - Liverpool FC (Polsat Sport Premium 1 13:50 ŚR) - piłka nożna, Młodzieożowa Liga Mistrzów
18. Turcja - Włochy (Polsat Sport News 14:00 ŚR) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii 
19. Borussia Dortmund - AS Monaco (Polsat Sport Premium 1 15:50 ŚR) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów
20. Kazachstan - Serbia (Polsat Sport News 16:00 ŚR) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii 
21. Kanada - Kuba (Polsat Sport Extra 16:30 ŚR) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii 
22. Riihimaen Cocks - Dinamo Bukareszt (Eleven Sports 1 17:10 ŚR) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
23. Tatran Presov - HC Nexe (Sportklub 17:30 ŚR) - piłka ręczna, Liga SEHA
24. USA - Tajlandia (Polsat Sport News 18:30 ŚR) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii 
25. Lokomotiw Moskwa - Schalke 04 Gelsenkirchen (Polsat Sport Premium 1 18:45 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
26. Paris Saint-Germain - Crvena Zvezda Belgrad (Polsat Sport Premium 2 18:45 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
27. SG Flensburg-Handewitt - HK Motor Zaporoże (nSport+, Eleven Sports 1 18:55 ŚR) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
28. SSC Napoli - Liverpool FC (Polsat Sport Premium 1, TVP 1, TVP Sport 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
29. Tottenham Hotspur - FC Barcelona (Polsat Sport Premium 2 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
30. Borussia Dortmund - AS Monaco (Polsat Sport Premium 3 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
31. Atletico Madryt - Club Brugge (Polsat Sport Premium 4 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
32. PSV Eindhoven - Inter Mediolan (Polsat Sport Premium 5 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
33. FC Porto - Galatasaray Stambuł (Polsat Sport Premium 6 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
34. Japonia - Kamerun (Polsat Sport News 21:00 ŚR) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii 
35. Azerbejdżan - Trynidad i Tobago (Polsat Sport News 23:10 ŚR) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii 
36. Meksyk - Niemcy (Polsat Sport News 1:00 CZW) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii 
37. Serbia - Portoryko (Polsat Sport Extra 6:30 CZW) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii 
38. Holandia - Meksyk (Polsat Sport News 6:30 CZW) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii
39. Kamerun - Argentyna (Polsat Sport Extra 9:10 CZW) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii
40. Kuba - Turcja (Polsat Sport News 9:10 CZW) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii
41. Rosja - USA (Polsat Sport Extra 12:10 CZW) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii
42. Włochy - Chiny (Polsat Sport News 12:10 CZW) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii
43. Trynidad i Tobago - Korea Południowa (Polsat Sport News 14:00 CZW) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii
44. Dominikana - Kenia (Polsat Sport Extra 16:30 CZW) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii
45. Tajlandia - Azerbejdżan (Polsat Sport News 16:30 CZW) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii
46. Arka Gdynia - PGE MKK Siedlce (Sportklub 18:00 CZW) - koszykówka kobiet, liga polska
47. KPS Kielce - BBTS Bielsko-Biała (Polsat Sport 18:30 CZW) - siatkówka mężczyzn, 1.liga polska
48. AC Milan - Olympiakos Pireus (Polsat Sport Premium 1 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
49. Qarabag Agdam - Arsenal Londyn (Polsat Sport Premium 2 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
50. Brazylia - Kazachstan (Polsat Sport News 19:00 CZW) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii
51. Chelsea Londyn - MOL Vidi FC (Polsat Sport Premium 1 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
52. Standard Liege - Akhisar Belediyespor (Polsat Sport Premium 2 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
53. Rangers FC - Rapid Wiedeń (Polsat Sport Premium 3 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
54. Eintracht Frankfurt - Lazio Rzym (Polsat Sport Premium 4 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
55. FK Jablonec - Dynamo Kijów (Polsat Sport Premium 5 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
56. Spartak Moskwa - Villarreal CF (Polsat Sport Premium 6 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
57. Niemcy - Japonia (Polsat Sport Extra 21:00 CZW) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii
58. Bułgaria - Kanada (Polsat Sport News 23:10 CZW) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii
59. Pittsburgh Penguins - Washington Capitals (TVP Sport 1:05 PT) - hokej na lodzie, NHL
60. CSM Bukareszt - FTC-Rail Cargo Hungaria (nSport+ 17:25 PT) - piłka ręczna, Liga Mistrzyń
61. Miedź Legnica - Piast Gliwice (Eurosport 2 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska
62. SV Darmstadt - HSV Hamburg (Eleven Sports 1 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
63. Górnik Zabrze - Lech Poznań (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska
64. Werder Brema - VfL Wolfsburg (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka
65. Torino FC - Frosinone Calcio (Eleven Sports 3 20:25 PT) - piłka nożna, liga włoska
66. Stal Mielec - Odra Opole (Polsat Sport 20:30 PT) - piłka nożna, 1.liga polska
67. Brighton & Hove Albion - West Ham United (C+ Sport 2 20:55 PT) - piłka nożna, liga angielska
68. Athletic Bilbao - Real Sociedad (Eleven Sports 2 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska
69. Columbus Blue Jackets - Carolina Hurricanes (TVP Sport 1:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL
70. Darussafaka Dogus - Gaziantep Basketbol (Sportklub 12:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
71. Spójnia Stargard - King Szczecin (Polsat Sport 12:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska
72. Girona FC - SD Eibar (C+ Sport 2 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
73. SpVgg Greuther Furth - SSV Jahn Regensburg (Eleven Sports 1 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
74. Leeds United - Brentford FC (Eleven Sports 2 13:25 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska
75. ŁKS Łódź - Wigry Suwałki (Polsat Sport 14:45 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska
76. Cagliari Calcio - Bologna FC (Eleven Sports 3 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
77. Pogoń Szczecin - Wisła Płock (nSport+ 15:10 SOB) - piłka nożna, liga polska
78. Borussia Dortmund - FC Augsburg (C+ Sport 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
79. Fortuna Dusseldorf - Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 1 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
80. PGE VIVE Kielce - IFK Kristianstad (C+, Eleven Sports 2 15:30 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
81. Tottenham Hotspur - Cardiff City (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska
82. Getafe CF - Levante UD (Eleven Sports 4 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
83. Paris Saint-Germain - HBC Nantes (nSport+ 17:25 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
84. HC Vardar Skopje - Rhein-Neckar Lowen (Eleven Sports 3 17:25 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
85. Jastrzębski Węgiel - VfB Friedrichshafen (Polsat Sport 17:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, IX Międzynarodowy Turniej Charytatywny Wielton Giganci Siatkówki
86. Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec (C+ Sport 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
87. Udinese Calcio - Juventus Turyn (Eleven Sports 2 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
88. Manchester United - Newcastle United (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
89. Deportivo Alaves - Real Madryt (C+ Now 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
90. Bolton Wanderers - Blackburn Rovers (Eleven Sports 4 18:25 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska
91. Bayern Monachium - Borussia Monchengladbach (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
92. Grand Prix Polski na żużlu* (C+ 18:30 SOB)
93. Istanbul BBSK - Trabzonspor Medical Park (Sportklub 19:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
94. Sigma Ołomuniec - Sparta Praga (Polsat Sport News 19:00 SOB) - piłka nożna, liga czeska
95. ABANCA Ademar Leon - Orlen Wisła Płock (nSport+, Eleven Sports 3 19:25 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
96. PSV Eindhoven - VVV-Venlo (Polsat Sport News 19:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska
97. PGE Skra Bełchatów - Berlin Recycling Volleys (Polsat Sport 20:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, IX Międzynarodowy Turniej Charytatywny Wielton Giganci Siatkówki
98. Śląsk Wrocław - Legia Warszawa (C+ Sport 20:10 SOB) - piłka nożna, liga polska
99. Empoli FC - AS Roma (Eleven Sports 1 20:25 SOB) - piłka nożna, liga włoska
100. CD Leganes - Rayo Vallecano (Eleven Sports 2 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
101. Montreal Impact - Columbus Crew (Eurosport 2 21:00 SOB) - piłka nożna, MLS
102. Toronto FC - Vancouver Whitecaps (Eurosport 2 23:00 SOB) - piłka nożna, MLS
103. Krzysztof Włodarczyk - Al Sands (TVP Sport 23:05 SOB) - boks, gala Knock Out Promotion w Zakopanem
104. Toronto Maple Leafs - Ottawa Senators (TVP Sport 1:05 ND) - hokej na lodzie, NHL
105. Jarrell Miller - Tomasz Adamek (Polsat Sport 2:00 ND) - boks, gala w Chicago
106. Khabib Nurmagomedov - Conor McGregor (Polsat Sport 5:00 ND) - sporty walki, gala UFC 229
107. Formuła 1 - Grand Prix Japonii* (Eleven Sports 1 7:05 ND)
108. Real Valladolid - SD Huesca (C+ Sport 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
109. Genoa CFC - Parma FC (Eleven Sports 1 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
110. Arka Gdynia - Anwil Włocławek (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska
111. Energa MKS Kalisz - Energa Wybrzeże Gdańsk (nSport+ 12:45 ND) - piłka ręczna, liga polska
112. Fulham Londyn - Arsenal Londyn (C+ Sport 2 12:55 ND) - piłka nożna, liga angielska
113. SC Freiburg - Bayer Leverkusen (Eleven Sports 2 13:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
114. TBV Lemgo - TSV GWD Minden (Sportklub 13:30 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka
115. Willem II Tilburg - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska
116. Jastrzębski Węgiel - Berlin Recycling Volleys (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka mężczyzn, IX Międzynarodowy Turniej Charytatywny Wielton Giganci Siatkówki
117. AC Milan - Chievo Verona (Eleven Sports 1 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
118. Atalanta Bergamo - Sampdoria Genua (Eleven Sports 3 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
119. Lazio Rzym - AC Fiorentina (Eleven Sports 4 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
120. SC DHfK Leipzig - THW Kiel (Sportklub 15:00 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka
121. Korona Kielce - Jagiellonia Białystok (C+ 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska
122. Arka Gdynia - KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska
123. Southampton FC - Chelsea Londyn (C+ Sport 2 15:10 ND) - piłka nożna, liga angielska
124. TSG 1899 Hoffenheim - Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 2 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
125. Atletico Madryt - Real Betis (C+ Now 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
126. Ajax Amsterdam - AZ Alkmaar (Polsat Sport Extra 16:40 ND) - piłka nożna, liga holenderska
127. Skjern Handbold - HC PPD Zagrzeb (Eleven Sports 3 16:50 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
128. Sturm Graz - Red Bull Salzburg (Sportklub 17:00 ND) - piłka nożna, liga austriacka
129. Liverpool FC - Manchester City (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska
130. PGE Skra Bełchatów - VfB Friedrichshafen (Polsat Sport 17:30 ND) - siatkówka mężczyzn, IX Międzynarodowy Turniej Charytatywny Wielton Giganci Siatkówki
131. Cracovia Kraków - Wisła Kraków (C+ 17:40 ND) - piłka nożna, liga polska
132. RB Lipsk - 1.FC Nurnberg (C+ Sport 17:50 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
133. SSC Napoli - US Sassuolo (Eleven Sports 1 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
134. KS ROW Rybnik - Falubaz Zielona Góra (nSport+ 18:00 ND) - żużel, mecz barażowy o miejsce w PGE Ekstralidze
135. Slavia Praga - 1.FK Przybram (Polsat Sport Extra 18:00 ND) - piłka nożna, liga czeska
136. Espanyol Barcelona - Villarreal CF (C+ Now 18:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
137. Sevilla FC - Celta Vigo (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
138. D.C. United - Chicago Fire (Eurosport 2 19:00 ND) - piłka nożna, MLS
139. Real Madryt - Unicaja Malaga (Sportklub 19:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
140. SPAL 2013 - Inter Mediolan (Eleven Sports 2 20:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
141. Valencia CF - FC Barcelona (Eleven Sports 1 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

 

 

 

 

 

 

 

 

1. HC Vardar Skopje - HC Vojvodina Nowy Sad 1
2. Juventus Turyn - Young Boys Berno 1
3. TSG 1899 Hoffenheim - Manchester City 2
4. Orlen Wisła Płock - NMC Górnik Zabrze 1
5. Bayern Monachium - Ajax Amsterdam 1
6. Manchester United - Valencia CF 1
7. AS Roma - Viktoria Pilzno 1
8. CSKA Moskwa - Real Madryt 2
9. AEK Ateny - Benfica Lizbona 2
10. Olympique Lyon - Szachtar Donieck 1


11. Argentyna - Holandia 1
12. Portoryko - Dominikana 2
13. Korea Południowa - Rosja 2
15. Chiny - Bułgaria 1
16. Kenia - Brazylia 2
17. SSC Napoli - Liverpool FC 2
18. Turcja - Włochy 1
19. Borussia Dortmund - AS Monaco 1
20. Kazachstan - Serbia 2


21. Kanada - Kuba 2
22. Riihimaen Cocks - Dinamo Bukareszt 2
23. Tatran Presov - HC Nexe 1
24. USA - Tajlandia 1
25. Lokomotiw Moskwa - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
26. Paris Saint-Germain - Crvena Zvezda Belgrad 1
27. SG Flensburg-Handewitt - HK Motor Zaporoże 1
28. SSC Napoli - Liverpool FC 2
29. Tottenham Hotspur - FC Barcelona 2
30. Borussia Dortmund - AS Monaco 1


31. Atletico Madryt - Club Brugge 1
32. PSV Eindhoven - Inter Mediolan 2
33. FC Porto - Galatasaray Stambuł 1
34. Japonia - Kamerun 1
35. Azerbejdżan - Trynidad i Tobago 1
36. Meksyk - Niemcy 2
37. Serbia - Portoryko 1
38. Holandia - Meksyk 1
39. Kamerun - Argentyna 2
40. Kuba - Turcja 2


41. Rosja - USA 2
42. Włochy - Chiny 1
43. Trynidad i Tobago - Korea Południowa 2
44. Dominikana - Kenia 1
45. Tajlandia - Azerbejdżan 1
46. Arka Gdynia - PGE MKK Siedlce 1
47. KPS Kielce - BBTS Bielsko-Biała 1
48. AC Milan - Olympiakos Pireus 1
49. Qarabag Agdam - Arsenal Londyn 2
50. Brazylia - Kazachstan 1


51. Chelsea Londyn - MOL Vidi FC 1
52. Standard Liege - Akhisar Belediyespor 1
53. Rangers FC - Rapid Wiedeń 1
54. Eintracht Frankfurt - Lazio Rzym X
55. FK Jablonec - Dynamo Kijów 2
56. Spartak Moskwa - Villarreal CF 2
57. Niemcy - Japonia 1
58. Bułgaria - Kanada 1
59. Pittsburgh Penguins - Washington Capitals 1
60. CSM Bukareszt - FTC-Rail Cargo Hungaria 1


61. Miedź Legnica - Piast Gliwice 1
62. SV Darmstadt - HSV Hamburg 2
63. Górnik Zabrze - Lech Poznań 2
64. Werder Brema - VfL Wolfsburg 2
65. Torino FC - Frosinone Calcio 1
66. Stal Mielec - Odra Opole X
67. Brighton & Hove Albion - West Ham United 2
68. Athletic Bilbao - Real Sociedad 1
69. Columbus Blue Jackets - Carolina Hurricanes 1
70. Darussafaka Dogus - Gaziantep Basketbol 1


71. Spójnia Stargard - King Szczecin 2
72. Girona FC - SD Eibar X
73. SpVgg Greuther Furth - SSV Jahn Regensburg 1
74. Leeds United - Brentford FC 1
75. ŁKS Łódź - Wigry Suwałki 1
76. Cagliari Calcio - Bologna FC 2
77. Pogoń Szczecin - Wisła Płock X
78. Borussia Dortmund - FC Augsburg 1
79. Fortuna Dusseldorf - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
80. PGE VIVE Kielce - IFK Kristianstad 1


81. Tottenham Hotspur - Cardiff City 1
82. Getafe CF - Levante UD 1
83. Paris Saint-Germain - HBC Nantes 1
84. HC Vardar Skopje - Rhein-Neckar Lowen 1
85. Jastrzębski Węgiel - VfB Friedrichshafen 1
86. Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 1
87. Udinese Calcio - Juventus Turyn 2
88. Manchester United - Newcastle United 1
89. Deportivo Alaves - Real Madryt 2
90. Bolton Wanderers - Blackburn Rovers 1


91. Bayern Monachium - Borussia Monchengladbach 1
93. Istanbul BBSK - Trabzonspor Medical Park 2
94. Sigma Ołomuniec - Sparta Praga 2
95. ABANCA Ademar Leon - Orlen Wisła Płock 2
96. PSV Eindhoven - VVV-Venlo 1
97. PGE Skra Bełchatów - Berlin Recycling Volleys 1
98. Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 2
99. Empoli FC - AS Roma 2
100. CD Leganes - Rayo Vallecano 1


101. Montreal Impact - Columbus Crew 1
102. Toronto FC - Vancouver Whitecaps 1
103. Krzysztof Włodarczyk - Al Sands 1
104. Toronto Maple Leafs - Ottawa Senators 1
105. Jarrell Miller - Tomasz Adamek 2
106. Khabib Nurmagomedov - Conor McGregor 2
108. Real Valladolid - SD Huesca 1
109. Genoa CFC - Parma FC 1
110. Arka Gdynia - Anwil Włocławek 2


111. Energa MKS Kalisz - Energa Wybrzeże Gdańsk 1
112. Fulham Londyn - Arsenal Londyn 2
113. SC Freiburg - Bayer Leverkusen 2
114. TBV Lemgo - TSV GWD Minden 1
115. Willem II Tilburg - Feyenoord Rotterdam 1
116. Jastrzębski Węgiel - Berlin Recycling Volleys 1
117. AC Milan - Chievo Verona 1
118. Atalanta Bergamo - Sampdoria Genua 2
119. Lazio Rzym - AC Fiorentina 1
120. SC DHfK Leipzig - THW Kiel 2


121. Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 2
122. Arka Gdynia - KGHM Zagłębie Lubin 1
123. Southampton FC - Chelsea Londyn 2
124. TSG 1899 Hoffenheim - Eintracht Frankfurt 1
125. Atletico Madryt - Real Betis 1
126. Ajax Amsterdam - AZ Alkmaar 1
127. Skjern Handbold - HC PPD Zagrzeb 2
128. Sturm Graz - Red Bull Salzburg 2
129. Liverpool FC - Manchester City 1
130. PGE Skra Bełchatów - VfB Friedrichshafen 1


131. Cracovia Kraków - Wisła Kraków 2
132. RB Lipsk - 1.FC Nurnberg 1
133. SSC Napoli - US Sassuolo 1
134. KS ROW Rybnik - Falubaz Zielona Góra 2
135. Slavia Praga - 1.FK Przybram 1
136. Espanyol Barcelona - Villarreal CF 2
137. Sevilla FC - Celta Vigo 1
138. D.C. United - Chicago Fire 1
139. Real Madryt - Unicaja Malaga 1
140. SPAL 2013 - Inter Mediolan 2


141. Valencia CF - FC Barcelona 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 38
Obowiązuje na dni: 1-7.10.2018

 

1. HC Vardar Skopje - HC Vojvodina Nowy Sad 1
2. Juventus Turyn - Young Boys Berno 1
3. TSG 1899 Hoffenheim - Manchester City 2
4. Orlen Wisła Płock - NMC Górnik Zabrze 1
5. Bayern Monachium - Ajax Amsterdam 1
6. Manchester United - Valencia CF 1
7. AS Roma - Viktoria Pilzno 1
8. CSKA Moskwa - Real Madryt 2
9. AEK Ateny - Benfica Lizbona 2
10. Olympique Lyon - Szachtar Donieck 1


11. Argentyna - Holandia 2
12. Portoryko - Dominikana 2
13. Korea Południowa - Rosja 2
15. Chiny - Bułgaria 1
16. Kenia - Brazylia 2
17. SSC Napoli - Liverpool FC 2
18. Turcja - Włochy 2
19. Borussia Dortmund - AS Monaco 1
20. Kazachstan - Serbia 2
21. Kanada - Kuba 1


23. Tatran Presov - HC Nexe 2
24. USA - Tajlandia 1
25. Lokomotiw Moskwa - Schalke 04 Gelsenkirchen 1
26. Paris Saint-Germain - Crvena Zvezda Belgrad 1
27. SG Flensburg-Handewitt - HK Motor Zaporoże 1
28. SSC Napoli - Liverpool FC 2
29. Tottenham Hotspur - FC Barcelona 2
30. Borussia Dortmund - AS Monaco 1
31. Atletico Madryt - Club Brugge 1
32. PSV Eindhoven - Inter Mediolan 2


33. FC Porto - Galatasaray Stambuł 1
34. Japonia - Kamerun 1
35. Azerbejdżan - Trynidad i Tobago 1
36. Meksyk - Niemcy 2
37. Serbia - Portoryko 1
38. Holandia - Meksyk 1
39. Kamerun - Argentyna 2
40. Kuba - Turcja 2
41. Rosja - USA 2
42. Włochy - Chiny 2


43. Trynidad i Tobago - Korea Południowa 2
44. Dominikana - Kenia 1
45. Tajlandia - Azerbejdżan 1
46. Arka Gdynia - PGE MKK Siedlce 1
47. KPS Kielce - BBTS Bielsko-Biała 1
48. AC Milan - Olympiakos Pireus 1
49. Qarabag Agdam - Arsenal Londyn 2
50. Brazylia - Kazachstan 1
51. Chelsea Londyn - MOL Vidi FC 1
52. Standard Liege - Akhisar Belediyespor 1


53. Rangers FC - Rapid Wiedeń 1
57. Niemcy - Japonia 2
58. Bułgaria - Kanada 1
60. CSM Bukareszt - FTC-Rail Cargo Hungaria 1
63. Górnik Zabrze - Lech Poznań 2
64. Werder Brema - VfL Wolfsburg 1
65. Torino FC - Frosinone Calcio 1
68. Athletic Bilbao - Real Sociedad 1
70. Darussafaka Dogus - Gaziantep Basketbol 1
71. Spójnia Stargard - King Szczecin 1


75. ŁKS Łódź - Wigry Suwałki 1
76. Cagliari Calcio - Bologna FC 1
77. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1
78. Borussia Dortmund - FC Augsburg 1
79. Fortuna Dusseldorf - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
80. PGE VIVE Kielce - IFK Kristianstad 1
81. Tottenham Hotspur - Cardiff City 1
82. Getafe CF - Levante UD 1
83. Paris Saint-Germain - HBC Nantes 1
84. HC Vardar Skopje - Rhein-Neckar Lowen 1


85. Jastrzębski Węgiel - VfB Friedrichshafen 1
86. Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 1
87. Udinese Calcio - Juventus Turyn 2
88. Manchester United - Newcastle United 2
89. Deportivo Alaves - Real Madryt 2
91. Bayern Monachium - Borussia Monchengladbach 1
93. Istanbul BBSK - Trabzonspor Medical Park 1
94. Sigma Ołomuniec - Sparta Praga 2
95. ABANCA Ademar Leon - Orlen Wisła Płock 2
96. PSV Eindhoven - VVV-Venlo 1


97. PGE Skra Bełchatów - Berlin Recycling Volleys 1
98. Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 2
99. Empoli FC - AS Roma 2
100. CD Leganes - Rayo Vallecano 1
102. Toronto FC - Vancouver Whitecaps 1
103. Krzysztof Włodarczyk - Al Sands 1
105. Jarrell Miller - Tomasz Adamek 1
106. Khabib Nurmagomedov - Conor McGregor 1
108. Real Valladolid - SD Huesca 1
109. Genoa CFC - Parma FC 1


110. Arka Gdynia - Anwil Włocławek 1
111. Energa MKS Kalisz - Energa Wybrzeże Gdańsk 1
112. Fulham Londyn - Arsenal Londyn 2
113. SC Freiburg - Bayer Leverkusen 2
115. Willem II Tilburg - Feyenoord Rotterdam 2
116. Jastrzębski Węgiel - Berlin Recycling Volleys 1
117. AC Milan - Chievo Verona 1
118. Atalanta Bergamo - Sampdoria Genua 1
119. Lazio Rzym - AC Fiorentina 1
120. SC DHfK Leipzig - THW Kiel 2


123. Southampton FC - Chelsea Londyn 2
124. TSG 1899 Hoffenheim - Eintracht Frankfurt 1
125. Atletico Madryt - Real Betis 1
126. Ajax Amsterdam - AZ Alkmaar 1
127. Skjern Handbold - HC PPD Zagrzeb 1
128. Sturm Graz - Red Bull Salzburg 2
129. Liverpool FC - Manchester City 1
130. PGE Skra Bełchatów - VfB Friedrichshafen 1
132. RB Lipsk - 1.FC Nurnberg 1
133. SSC Napoli - US Sassuolo 1
135. Slavia Praga - 1.FK Przybram 1


137. Sevilla FC - Celta Vigo 1
138. D.C. United - Chicago Fire 1
139. Real Madryt - Unicaja Malaga 1
140. SPAL 2013 - Inter Mediolan 2
141. Valencia CF - FC Barcelona 2

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. HC Vardar Skopje - HC Vojvodina Nowy Sad 1
2. Juventus Turyn - Young Boys Berno 1
3. TSG 1899 Hoffenheim - Manchester City 2
4. Orlen Wisła Płock - NMC Górnik Zabrze 1
5. Bayern Monachium - Ajax Amsterdam 1
6. Manchester United - Valencia CF 1
7. AS Roma - Viktoria Pilzno 1
8. CSKA Moskwa - Real Madryt 2
9. AEK Ateny - Benfica Lizbona 2
10. Olympique Lyon - Szachtar Donieck 1 


11. Argentyna - Holandia 1
12. Portoryko - Dominikana 2
13. Korea Południowa - Rosja 2
15. Chiny - Bułgaria 1
16. Kenia - Brazylia 2
17. SSC Napoli - Liverpool FC 2
18. Turcja - Włochy 2
19. Borussia Dortmund - AS Monaco 1
20. Kazachstan - Serbia 2


21. Kanada - Kuba 2
22. Riihimaen Cocks - Dinamo Bukareszt 2
23. Tatran Presov - HC Nexe 1
24. USA - Tajlandia 1
25. Lokomotiw Moskwa - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
26. Paris Saint-Germain - Crvena Zvezda Belgrad 1
27. SG Flensburg-Handewitt - HK Motor Zaporoże 1
28. SSC Napoli - Liverpool FC 2
29. Tottenham Hotspur - FC Barcelona 2
30. Borussia Dortmund - AS Monaco 1


31. Atletico Madryt - Club Brugge 1
32. PSV Eindhoven - Inter Mediolan 2
33. FC Porto - Galatasaray Stambuł 1
34. Japonia - Kamerun 1
35. Azerbejdżan - Trynidad i Tobago 1
36. Meksyk - Niemcy 2
37. Serbia - Portoryko 1
38. Holandia - Meksyk 1
39. Kamerun - Argentyna 2
40. Kuba - Turcja 2


41. Rosja - USA 1
42. Włochy - Chiny 1
43. Trynidad i Tobago - Korea Południowa 2
44. Dominikana - Kenia 1
45. Tajlandia - Azerbejdżan 1
46. Arka Gdynia - PGE MKK Siedlce 1
47. KPS Kielce - BBTS Bielsko-Biała 1
48. AC Milan - Olympiakos Pireus 1
49. Qarabag Agdam - Arsenal Londyn 2
50. Brazylia - Kazachstan 1


51. Chelsea Londyn - MOL Vidi FC 1
52. Standard Liege - Akhisar Belediyespor 1
53. Rangers FC - Rapid Wiedeń 1
54. Eintracht Frankfurt - Lazio Rzym 2
55. FK Jablonec - Dynamo Kijów 2
56. Spartak Moskwa - Villarreal CF 2
57. Niemcy - Japonia 1
58. Bułgaria - Kanada 1
59. Pittsburgh Penguins - Washington Capitals 1
60. CSM Bukareszt - FTC-Rail Cargo Hungaria 1


61. Miedź Legnica - Piast Gliwice 1
62. SV Darmstadt - HSV Hamburg 2
63. Górnik Zabrze - Lech Poznań 2
64. Werder Brema - VfL Wolfsburg 2
65. Torino FC - Frosinone Calcio 1
66. Stal Mielec - Odra Opole X
67. Brighton & Hove Albion - West Ham United 2
68. Athletic Bilbao - Real Sociedad 1
69. Columbus Blue Jackets - Carolina Hurricanes 1
70. Darussafaka Dogus - Gaziantep Basketbol 1


71. Spójnia Stargard - King Szczecin 2
72. Girona FC - SD Eibar X
73. SpVgg Greuther Furth - SSV Jahn Regensburg 1
74. Leeds United - Brentford FC 1
75. ŁKS Łódź - Wigry Suwałki 1
76. Cagliari Calcio - Bologna FC 2
77. Pogoń Szczecin - Wisła Płock X
78. Borussia Dortmund - FC Augsburg 1
79. Fortuna Dusseldorf - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
80. PGE VIVE Kielce - IFK Kristianstad 1


81. Tottenham Hotspur - Cardiff City 1
82. Getafe CF - Levante UD 1
83. Paris Saint-Germain - HBC Nantes 1
84. HC Vardar Skopje - Rhein-Neckar Lowen 1
85. Jastrzębski Węgiel - VfB Friedrichshafen 1
86. Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 1
87. Udinese Calcio - Juventus Turyn 2
88. Manchester United - Newcastle United 1
89. Deportivo Alaves - Real Madryt 2
90. Bolton Wanderers - Blackburn Rovers 1


91. Bayern Monachium - Borussia Monchengladbach 1
93. Istanbul BBSK - Trabzonspor Medical Park 2
94. Sigma Ołomuniec - Sparta Praga 2
95. ABANCA Ademar Leon - Orlen Wisła Płock 2
96. PSV Eindhoven - VVV-Venlo 1
97. PGE Skra Bełchatów - Berlin Recycling Volleys 1
98. Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 2
99. Empoli FC - AS Roma 2
100. CD Leganes - Rayo Vallecano 1


101. Montreal Impact - Columbus Crew 1
102. Toronto FC - Vancouver Whitecaps 1
103. Krzysztof Włodarczyk - Al Sands 1
104. Toronto Maple Leafs - Ottawa Senators 1
105. Jarrell Miller - Tomasz Adamek 2
106. Khabib Nurmagomedov - Conor McGregor 2
108. Real Valladolid - SD Huesca 1
109. Genoa CFC - Parma FC 1
110. Arka Gdynia - Anwil Włocławek 1


111. Energa MKS Kalisz - Energa Wybrzeże Gdańsk 1
112. Fulham Londyn - Arsenal Londyn 2
113. SC Freiburg - Bayer Leverkusen 2
114. TBV Lemgo - TSV GWD Minden 1
115. Willem II Tilburg - Feyenoord Rotterdam 1
116. Jastrzębski Węgiel - Berlin Recycling Volleys 1
117. AC Milan - Chievo Verona 1
118. Atalanta Bergamo - Sampdoria Genua 2
119. Lazio Rzym - AC Fiorentina 1
120. SC DHfK Leipzig - THW Kiel 2


121. Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 2
122. Arka Gdynia - KGHM Zagłębie Lubin 1
123. Southampton FC - Chelsea Londyn 2
124. TSG 1899 Hoffenheim - Eintracht Frankfurt 1
125. Atletico Madryt - Real Betis 1
126. Ajax Amsterdam - AZ Alkmaar 1
127. Skjern Handbold - HC PPD Zagrzeb 2
128. Sturm Graz - Red Bull Salzburg 2
129. Liverpool FC - Manchester City 2
130. PGE Skra Bełchatów - VfB Friedrichshafen 1


131. Cracovia Kraków - Wisła Kraków 2
132. RB Lipsk - 1.FC Nurnberg 1
133. SSC Napoli - US Sassuolo 1
134. KS ROW Rybnik - Falubaz Zielona Góra 2
135. Slavia Praga - 1.FK Przybram 1
136. Espanyol Barcelona - Villarreal CF 2
137. Sevilla FC - Celta Vigo 1
138. D.C. United - Chicago Fire 1
139. Real Madryt - Unicaja Malaga 1
140. SPAL 2013 - Inter Mediolan 2


141. Valencia CF - FC Barcelona 2

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 38

Obowiązuje na dni: 1-7.10.2018 

 


2. Juventus Turyn - Young Boys Berno  1
3. TSG 1899 Hoffenheim - Manchester City  2
4. Orlen Wisła Płock - NMC Górnik Zabrze  1
5. Bayern Monachium - Ajax Amsterdam  1
6. Manchester United - Valencia CF  1
7. AS Roma - Viktoria Pilzno  1
8. CSKA Moskwa - Real Madryt  2
9. AEK Ateny - Benfica Lizbona  X
10. Olympique Lyon - Szachtar Donieck  1
11. Argentyna - Holandia  2

 


12. Portoryko - Dominikana  2
13. Korea Południowa - Rosja  2
15. Chiny - Bułgaria  2
16. Kenia - Brazylia  2
17. SSC Napoli - Liverpool FC  1
18. Turcja - Włochy  2
20. Kazachstan - Serbia  2
21. Kanada - Kuba  2
24. USA - Tajlandia  1
25. Lokomotiw Moskwa - Schalke 04 Gelsenkirchen  1

 


26. Paris Saint-Germain - Crvena Zvezda Belgrad  1
27. SG Flensburg-Handewitt - HK Motor Zaporoże  1
28. SSC Napoli - Liverpool FC  1
29. Tottenham Hotspur - FC Barcelona  2
30. Borussia Dortmund - AS Monaco  1
31. Atletico Madryt - Club Brugge  1
32. PSV Eindhoven - Inter Mediolan  2
33. FC Porto - Galatasaray Stambuł  1
34. Japonia - Kamerun  1
35. Azerbejdżan - Trynidad i Tobago  1

 


36. Meksyk - Niemcy  2
37. Serbia - Portoryko  1
38. Holandia - Meksyk  1
39. Kamerun - Argentyna  2
40. Kuba - Turcja  2
42. Włochy - Chiny  1
43. Trynidad i Tobago - Korea Południowa  2
44. Dominikana - Kenia  1
45. Tajlandia - Azerbejdżan  2
46. Arka Gdynia - PGE MKK Siedlce  1

 


47. KPS Kielce - BBTS Bielsko-Biała  2
48. AC Milan - Olympiakos Pireus  1
49. Qarabag Agdam - Arsenal Londyn  2
50. Brazylia - Kazachstan  1
51. Chelsea Londyn - MOL Vidi FC  1
52. Standard Liege - Akhisar Belediyespor  1
53. Rangers FC - Rapid Wiedeń  1
55. FK Jablonec - Dynamo Kijów  2
57. Niemcy - Japonia  1
58. Bułgaria - Kanada  1

 


59. Pittsburgh Penguins - Washington Capitals  1
61. Miedź Legnica - Piast Gliwice  1
63. Górnik Zabrze - Lech Poznań  2
65. Torino FC - Frosinone Calcio  1
67. Brighton & Hove Albion - West Ham United  2
69. Columbus Blue Jackets - Carolina Hurricanes  2
74. Leeds United - Brentford FC  1
75. ŁKS Łódź - Wigry Suwałki  1
78. Borussia Dortmund - FC Augsburg  1
80. PGE VIVE Kielce - IFK Kristianstad  1

 


81. Tottenham Hotspur - Cardiff City  1
83. Paris Saint-Germain - HBC Nantes  1
84. HC Vardar Skopje - Rhein-Neckar Lowen  1
85. Jastrzębski Węgiel - VfB Friedrichshafen  1
86. Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec  X
87. Udinese Calcio - Juventus Turyn  2
88. Manchester United - Newcastle United  1
89. Deportivo Alaves - Real Madryt  2
91. Bayern Monachium - Borussia Monchengladbach  1
95. ABANCA Ademar Leon - Orlen Wisła Płock  2

 


96. PSV Eindhoven - VVV-Venlo  1
97. PGE Skra Bełchatów - Berlin Recycling Volleys  1
99. Empoli FC - AS Roma  1
100. CD Leganes - Rayo Vallecano  1
109. Genoa CFC - Parma FC  1
110. Arka Gdynia - Anwil Włocławek  1
111. Energa MKS Kalisz - Energa Wybrzeże Gdańsk 1
112. Fulham Londyn - Arsenal Londyn  2
115. Willem II Tilburg - Feyenoord Rotterdam  2
116. Jastrzębski Węgiel - Berlin Recycling Volleys  1

 


117. AC Milan - Chievo Verona  1
118. Atalanta Bergamo - Sampdoria Genua  2
119. Lazio Rzym - AC Fiorentina  1
121. Korona Kielce - Jagiellonia Białystok  1
122. Arka Gdynia - KGHM Zagłębie Lubin  1
123. Southampton FC - Chelsea Londyn  2
124. TSG 1899 Hoffenheim - Eintracht Frankfurt  1
125. Atletico Madryt - Real Betis  1
126. Ajax Amsterdam - AZ Alkmaar  1
128. Sturm Graz - Red Bull Salzburg  1

 


129. Liverpool FC - Manchester City  1
130. PGE Skra Bełchatów - VfB Friedrichshafen  1
131. Cracovia Kraków - Wisła Kraków  1
132. RB Lipsk - 1.FC Nurnberg  1
133. SSC Napoli - US Sassuolo  1
134. KS ROW Rybnik - Falubaz Zielona Góra  1
135. Slavia Praga - 1.FK Przybram  1
137. Sevilla FC - Celta Vigo  1
139. Real Madryt - Unicaja Malaga  1
140. SPAL 2013 - Inter Mediolan  2

 


141. Valencia CF - FC Barcelona  2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 37 Kolejka :

 

1. ŁKS Łódź - Lech Poznań  0:1 po dogrywce
2. Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa  0:1
3. Werder Brema - Hertha Berlin  3:1
4. 1.FC Union Berlin - Holstein Kiel  2:0
5. Łotwa - USA  76:102
6. Espanyol Barcelona - SD Eibar  1:0
7. Bayern Monachium - FC Augsburg  1:1
8. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk  1:1  po rzutach karnych 4:5
9. Manchester United - Derby County  2:2 po rzutach karnych 7:8
10. Oxford United - Manchester City  0:3
11. Inter Mediolan - AC Fiorentina  2:1
12. Belgia - Hiszpania  72:63
13. Atletico Madryt - SD Huesca  3:0
14. SC Freiburg - Schalke 04 Gelsenkirchen  1:0
15. Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław  0:3
16. GKS Jastrzębie - Piast Gliwice  1:2
17. Fortuna Dusseldorf - Bayer Leverkusen  1:2
18. Orlen Wisła Płock - Riihimaeki Cocks  34:18
19. CD Leganes - FC Barcelona  2:1
20. Athletic Bilbao - Villarreal CF  0:3
21. Borussia Dortmund - 1.FC Nurnberg  7:0
22. GKS Katowice - Pogoń Szczecin  1:1  po rzutach karnych 4:3
23. Liverpool FC - Chelsea Londyn  1:2
24. SSC Napoli - Parma FC  3:0
25. Juventus Turyn - Bologna FC  2:0
26. Valencia CF - Celta Vigo  1:1
27. Sevilla FC - Real Madryt  3:0
28. Genoa CFC - Chievo Verona  2:0
29. SPAL 2013 - US Sassuolo  0:2
30. THW Kiel - MT Melsungen  37:20
31. Deportivo Alaves - Getafe CF  1:1
32. Real Valladolid - Levante UD  2:1
33. SpVgg Greuther Furth - HSV Hamburg  0:0
34. Empoli FC - AC Milan  1:1
35. FC Barcelona - Herbalife Gran Canaria  98:78
36. Girona FC - Real Betis  0:1
37. CSA Steaua Bukareszt - Mieszkow Brześć  42:33
38. Wisła Płock - Lechia Gdańsk  1:0
39. Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn  2:0
40. Polska - Serbia  14:4
41. Arminia Bielefeld - 1.FC Koln  1:3
42. Viktoria Pilzno - Sparta Praga  1:0
43. ratiopharm Ulm - FC Bayern Monachium  77:83
44. Legia Warszawa - Arka Gdynia  1:1
45. Hertha Berlin - Bayern Monachium  2:0
46. Sheffield Wednesday - Leeds United  1:1
47. Rayo Vallecano - Espanyol Barcelona  2:2
48. Portoryko - Brazylia  0:3
49. Bułgaria - Włochy  0:3
50. Niemcy - Holandia  1:3
51. Dominikana - Serbia  0:3
52. Chiny - Kanada  mecz nie będzie liczony
53. Odra Opole - Garbarnia Kraków  3:0
54. Real Sociedad - Valencia CF  0:1
55. 1.FC Heidenheim - VfL Bochum  3:2
56. West Ham United - Manchester United  3:1
57. AS Roma - Lazio Rzym  3:1
58. Meksyk - Kamerun  1:3
59. Piast Gliwice - Górnik Zabrze  1:0
60. Fuchse Berlin - SC Magdeburg  27:24
61. VfL Wolfsburg - Borussia Monchengladbach  2:2
62. TSG 1899 Hoffenheim - RB Lipsk  1:2
63. Hull City - Middlesbrough FC  1:1
64. FC Barcelona - Athletic Bilbao  1:1
65. Wolfsberger AC - Red Bull Salzburg  1:4
66. Telekom Veszprem HC - HC Vardar Skopje  25:27
67. KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin  0:2
68. Juventus Turyn - SSC Napoli  3:1
69. KPR Gwardia Opole - Orlen Wisła Płock  24:37
70. Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund  2:4
71. Chelsea Londyn - Liverpool FC  1:1
72. SD Eibar - Sevilla FC  1:3
73. NAC Breda - PSV Eindhoven  0:2
74. Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń  68:72
75. HC PPD Zagrzeb - Paris Saint-Germain  21:32
76. Wisła Kraków - Korona Kielce  0:1
77. Inter Mediolan - Cagliari Calcio  2:0
78. IFK Kristianstad - FC Barcelona  25:44
79. Real Madryt - Atletico Madryt  0:0
80. Fortuna Sittard - Ajax Amsterdam  0:2
81. Chicago Fire - Los Angeles FC  3:1
82. Turcja - Kanada  3:0
83. Korea Południowa - Tajlandia  2:3
84. Azerbejdżan - USA  0:3
85. Rosja - Trynidad i Tobago  3:0
86. Argentyna - Japonia  0:3
87. Brazylia - Dominikana  3:0
88. Kamerun - Niemcy  0:3
89. SD Huesca - Girona FC  1:1
90. Japonia - Holandia  2:3
91. Bologna FC - Udinese Calcio  2:1
92. SPR Chrobry Głogów - Energa MKS Kalisz  22:24
93. Formuła 1 - Grand Prix Rosji - Lewis Hamilton
94. HSV Hamburg - FC St. Pauli  0:0
95. HSG Wetzlar - Rhein-Neckar Lowen  25:26
96. Frosinone Calcio - Genoa CFC  1:2
97. AC Fiorentina - Atalanta Bergamo  2:0
98. Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków  1:1
99. Eintracht Frankfurt - Hannover 96  4:1
100. Villarreal CF - Real Valladolid  0:1
101. Feyenoord Rotterdam - Vitesse Arnhem  2:1
102. Cardiff City - Burnley FC  1:2
103. HC Motor Zaporoże - MOL-Pick Szeged  31:32
104. Lech Poznań - Miedź Legnica  2:1
105. FC Augsburg - SC Freiburg  4:1
106. Parma FC - Empoli FC  1:0
107. Levante UD - Deportivo Alaves  2:1
108. Montpellier HB - PGE Vive Kielce  26:29
109. New York Red Bulls - Atlanta United  2:0
110. Banik Ostrawa - Slavia Praga  2:1
111. US Sassuolo - AC Milan  1:4
112. Real Betis - CD Leganes  1:0
113. USA - Trynidad i Tobago  3:0

 

Tabela :

 

1.tyrla - 707 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10;40-19;50-22;42-14;52-21;32-5;44-14;41-27;41-32;42-33;51-21;34-22;41-24;36-19;47-12;46-14;41-12;31-20;25-9;15-9;11-7;6-4;17-11;17-11;17-20;20-15;28-17;44-19;29-17;58-28;57-32;59-28)

2.lukas_k - 489 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32;55-39;79-51;55-41;66-47;34-22;50-41;53-48;57-49;60-53;59-41;45-29;49-41;35-38;56-30;51-33;45-20;41-30;32-12;12-15;10-8 ;5-5;16-15;24-14;18-27;22-20;32-24;50-35;32-23;58-45;68-43;65-46)

3.bartek2lp2 - 438 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34;51-43;76-54;57-39;61-52;32-24;52-39;52-49;57-49;57-56;57-43;37-31;47-43;42-31;57-29;50-27;46-19;39-30;32-12;16-11;10-8 ;4-6;17-14;21-17;20-25;21-21;34-22;50-35;32-23;54-49;65-46;65-46)

4.aro - 380 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21;40-19;46-31;38-18;36-24;19-9;40-20;34-32;29-27;32-37;40-30;25-27;33-26;37-17;47-19;50-27;43-11;41-22;22-18;9-11;7-10;3-3;6-16;11-17;15-18;20-16;25-21;28-22;30-16;49-31;39-34;56-37)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 39
Obowiązuje na dni: 8-14.10.2018

1. BBTS Bielsko-Biała - Gwardia Wrocław (Polsat Sport 18:30 WT) - siatkówka mężczyzn, 1.liga polska
2. PGE VIVE Kielce - MMTS Kwidzyn (nSport+ 20:00 WT) - piłka ręczna, liga polska
3. Unicaja Malaga - Skyliners Frankfurt (Eurosport 1 20:30 WT) - koszykówka mężczyzn, Eurocup
4. Winnipeg Jets - Los Angeles Kings (TVP Sport 2:00 ŚR) - hokej na lodzie, NHL
5. Bułgaria - Tajlandia (Polsat Sport Extra 6:30 ŚR) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii
6. Holandia - Brazylia (Polsat Sport News 6:30 ŚR) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii
7. Włochy - Rosja (Polsat Sport Extra 9:10 ŚR) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii
8. Niemcy - Portoryko (Polsat Sport News 9:10 ŚR) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii
9. Chiny - USA (Polsat Sport Extra 12:10 ŚR) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii
10. Japonia - Serbia (Polsat Sport News 12:10 ŚR) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii
11. Turcja - Azerbejdżan (Polsat Sport Extra 15:00 ŚR) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii
12. Meksyk - Dominikana (Polsat Sport News 16:00 ŚR) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii
13. GKS Tychy - HC Bolzano (Eurosport 2 17:30 ŚR) - hokej na lodzie, Liga Mistrzów
14. Tofas SK - Arka Gdynia (Eurosport 1 18:45 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Eurocup
15. Rhein-Neckar Lowen - IFK Kristianstad (nSport+, Eleven Sports 2 18:55 ŚR) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
16. Albania - Jordania (Polsat Sport Extra 19:55 ŚR) - piłka nożna, mecz towarzyski
17. Włochy - Ukraina (Polsat Sport 20:40 ŚR) - piłka nożna, mecz towarzyski
18. Turcja - Tajlandia (Polsat Sport Extra 6:30 CZW) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii
19. Niemcy - Dominikana (Polsat Sport News 6:30 CZW) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii
20. Włochy - USA (Polsat Sport Extra 9:10 CZW) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii
21. Holandia - Serbia (Polsat Sport News 9:10 CZW) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii
22. Chiny - Rosja (Polsat Sport Extra 12:10 CZW) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii
23. Japonia - Brazylia (Polsat Sport News 12:10 CZW) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii
24. Bułgaria - Azerbejdżan (Polsat Sport Extra 15:00 CZW) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii
25. Meksyk - Portoryko (Polsat Sport News 16:00 CZW) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Świata w Japonii
26. THW Kiel - HSG Wetzlar (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka
27. Polska - Portugalia (TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport 20:05 CZW) - piłka nożna, Liga Narodów
28. Rosja - Szwecja (Polsat Sport Extra 20:35 CZW) - piłka nożna, Liga Narodów
29. Francja - Islandia (Polsat Sport News 20:35 CZW) - piłka nożna, mecz towarzyski
30. Izrael - Szkocja (Polsat Sport Extra 22:50 CZW) - piłka nożna, Liga Narodów
31. Walia - Hiszpania (Polsat Sport News 23:10 CZW) - piłka nożna, mecz towarzyski
32. CSKA Moskwa - FC Barcelona (Polsat Sport Extra 13:10 PT) - koszykówka mężczyzn, Liga Mistrzów
33. Niemcy U-20 - Holandia U-20 (Eurosport 1 17:15 PT) - piłka nożna, mecz towarzyski
34. Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel (Polsat Sport 18:00 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska
35. Niemcy U-21 - Norwegia U-21 (Eurosport 1 19:45 PT) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 
36. ONICO Warszawa - Cuprum Lubin (Polsat Sport News 20:30 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska
37. Chorwacja - Anglia (Polsat Sport, TVP Sport 20:35 PT) - piłka nożna, Liga Narodów
38. Belgia - Szwajcaria (Polsat Sport Extra 20:35 PT) - piłka nożna, Liga Narodów
39. Austria - Irlandia Północna (Polsat Sport Extra 22:50 PT) - piłka nożna, Liga Narodów
40. Grecja - Węgry (Polsat Sport News 23:10 PT) - piłka nożna, Liga Narodów
41. Białoruś - Luksemburg (Polsat Sport 0:30 SOB) - piłka nożna, Liga Narodów
42. AZS Koszalin - Polski Cukier Toruń (Polsat Sport 12:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska
43. Enea Siarka Tarnobrzeg - LZ Froschberg Linz (TVP Sport 13:00 SOB) - tenis stołowy, Liga Mistrzyń
44. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
45. Słowacja - Czechy (Polsat Sport News 14:50 SOB) - piłka nożna, Liga Narodów
46. Brest Bretagne Handball - Rostów nad Donem (nSport+ 14:55 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzyń
47. Mieszków Brześć - FC Barcelona (C+ Sport, Eleven Sports 1 15:55 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
48. Montpellier HB - Telekom Veszprem HC (Eleven Sports 2 17:25 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
49. Norwegia - Słowenia (Polsat Sport Extra 17:50 SOB) - piłka nożna, Liga Narodów
50. Gruzja - Andora (Polsat Sport News 17:50 SOB) - piłka nożna, Liga Narodów
51. InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski - Pszczółka AZS UMCS Lublin (Sportklub 18:10 SOB) - koszykówka kobiet, liga polska
52. Górnik Zabrze - KS Azoty-Puławy (nSport+ 18:15 SOB) - piłka ręczna, liga polska
53. New York Rangers - Edmonton Oilers (TVP Sport 19:05 SOB) - hokej na lodzie, NHL
54. Minnesota United - Colorado Rapids (Eurosport 2 20:00 SOB) - piłka nożna, MLS
55. Lewis Ritson - Francisco Patera (Polsat Sport Fight 20:00 SOB) - boks, walka o tytuł mistrzowski EBU w Newcastle
56. Holandia - Niemcy (Polsat Sport 20:35 SOB) - piłka nożna, Liga Narodów
57. Irlandia - Dania (Polsat Sport Extra 20:35 SOB) - piłka nożna, Liga Narodów
58. Bułgaria - Cypr (Polsat Sport News 20:35 SOB) - piłka nożna, Liga Narodów
59. Rhein-Neckar Lowen - THW Kiel (Sportklub 21:00 SOB) - piłka ręczna, liga niemiecka
60. D.C. United - FC Dallas (Eurosport 2 23:00 SOB) - piłka nożna, MLS
61. MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polsat Sport News 1:00 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska
62. Terence Crawford - Jose Benavidez (Polsat Sport 3:30 ND) - boks, walka o pas WBO w Omaha
63. Miasto Szkła Krosno - TBV Start Lublin (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska
64. Real Madryt - Divina Seguros Joventut (Sportklub 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
65. Fuchse Berlin - TBV Lemgo (Sportklub 14:30 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka
66. Stocznia Szczecin - Trefl Gdańsk (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska
67. Rumunia - Serbia (Polsat Sport News 14:50 ND) - piłka nożna, Liga Narodów
68. PGE VIVE Kielce - RK Vardar Skopje (C+ Sport, Eleven Sports 1 16:30 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
69. GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn (Polsat Sport News 17:30 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska
70. Rosja - Turcja (Polsat Sport Extra 17:50 ND) - piłka nożna, Liga Narodów
71. Unicaja Malaga - Herbalife Gran Canaria (Sportklub 19:15 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
72. Dinamo Bukareszt - Orlen Wisła Płock (C+ Sport, Eleven Sports 1 19:55 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
73. Polska - Włochy (TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport 20:05 ND) - piłka nożna, Liga Narodów
74. Litwa - Czarnogóra (Polsat Sport Extra 20:35 ND) - piłka nożna, Liga Narodów
75. Izrael - Albania (Polsat Sport News 20:35 ND) - piłka nożna, Liga Narodów
76. Szkocja - Portugalia (Polsat Sport 0:30 PN) - piłka nożna, mecz towarzyski

 

 

 

 

 

 

1. BBTS Bielsko-Biała - Gwardia Wrocław 1
2. PGE VIVE Kielce - MMTS Kwidzyn 1
3. Unicaja Malaga - Skyliners Frankfurt 1
4. Winnipeg Jets - Los Angeles Kings 1
5. Bułgaria - Tajlandia 1
6. Holandia - Brazylia 2
7. Włochy - Rosja 1
8. Niemcy - Portoryko 1
9. Chiny - USA 2
10. Japonia - Serbia 2


11. Turcja - Azerbejdżan 1
12. Meksyk - Dominikana 1
13. GKS Tychy - HC Bolzano 1
14. Tofas SK - Arka Gdynia 2
15. Rhein-Neckar Lowen - IFK Kristianstad 1
16. Albania - Jordania 1
17. Włochy - Ukraina 1
18. Turcja - Tajlandia 1
19. Niemcy - Dominikana 1
20. Włochy - USA 1


21. Holandia - Serbia 1
22. Chiny - Rosja 2
23. Japonia - Brazylia 2
24. Bułgaria - Azerbejdżan 1
25. Meksyk - Portoryko 1
26. THW Kiel - HSG Wetzlar 1
27. Polska - Portugalia 1
28. Rosja - Szwecja 1
29. Francja - Islandia 1
30. Izrael - Szkocja X


31. Walia - Hiszpania 2
32. CSKA Moskwa - FC Barcelona 1
33. Niemcy U-20 - Holandia U-20 1
34. Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel 1
35. Niemcy U-21 - Norwegia U-21 1
36. ONICO Warszawa - Cuprum Lubin 1
37. Chorwacja - Anglia 2
38. Belgia - Szwajcaria 1
39. Austria - Irlandia Północna X
40. Grecja - Węgry 1


41. Białoruś - Luksemburg 1
42. AZS Koszalin - Polski Cukier Toruń 2
43. Enea Siarka Tarnobrzeg - LZ Froschberg Linz 1
44. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 2
45. Słowacja - Czechy 2
46. Brest Bretagne Handball - Rostów nad Donem 2
47. Mieszków Brześć - FC Barcelona 2
48. Montpellier HB - Telekom Veszprem HC 2
49. Norwegia - Słowenia 1
50. Gruzja - Andora 1


51. InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski - Pszczółka AZS UMCS Lublin 1
52. Górnik Zabrze - KS Azoty-Puławy 1
53. New York Rangers - Edmonton Oilers 1
54. Minnesota United - Colorado Rapids X
55. Lewis Ritson - Francisco Patera 1
56. Holandia - Niemcy 2
57. Irlandia - Dania X
58. Bułgaria - Cypr 1
59. Rhein-Neckar Lowen - THW Kiel 2
60. D.C. United - FC Dallas 1


61. MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
62. Terence Crawford - Jose Benavidez 1
63. Miasto Szkła Krosno - TBV Start Lublin 1
64. Real Madryt - Divina Seguros Joventut 1
65. Fuchse Berlin - TBV Lemgo 2
66. Stocznia Szczecin - Trefl Gdańsk 1
67. Rumunia - Serbia 2
68. PGE VIVE Kielce - RK Vardar Skopje 1
69. GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn 2
70. Rosja - Turcja 1


71. Unicaja Malaga - Herbalife Gran Canaria 1
72. Dinamo Bukareszt - Orlen Wisła Płock 2
73. Polska - Włochy 1
74. Litwa - Czarnogóra 2
75. Izrael - Albania 1
76. Szkocja - Portugalia 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 39
Obowiązuje na dni: 8-14.10.2018

 

1. BBTS Bielsko-Biała - Gwardia Wrocław 1
2. PGE VIVE Kielce - MMTS Kwidzyn 1
3. Unicaja Malaga - Skyliners Frankfurt 1
4. Winnipeg Jets - Los Angeles Kings 1
5. Bułgaria - Tajlandia 2
6. Holandia - Brazylia 2
7. Włochy - Rosja 1
8. Niemcy - Portoryko 1
9. Chiny - USA 2
10. Japonia - Serbia 2


11. Turcja - Azerbejdżan 1
12. Meksyk - Dominikana 2
13. GKS Tychy - HC Bolzano 2
14. Tofas SK - Arka Gdynia 1
15. Rhein-Neckar Lowen - IFK Kristianstad 1
16. Albania - Jordania 1
17. Włochy - Ukraina 1
18. Turcja - Tajlandia 1
19. Niemcy - Dominikana 1
20. Włochy - USA 2


21. Holandia - Serbia 2
22. Chiny - Rosja 1
23. Japonia - Brazylia 2
24. Bułgaria - Azerbejdżan 1
25. Meksyk - Portoryko 2
26. THW Kiel - HSG Wetzlar 1
27. Polska - Portugalia 1
28. Rosja - Szwecja 1
29. Francja - Islandia 1
31. Walia - Hiszpania 1


32. CSKA Moskwa - FC Barcelona 1
33. Niemcy U-20 - Holandia U-20 1
34. Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel 2
35. Niemcy U-21 - Norwegia U-21 1
36. ONICO Warszawa - Cuprum Lubin 1
37. Chorwacja - Anglia 1
38. Belgia - Szwajcaria 1
39. Austria - Irlandia Północna 1
40. Grecja - Węgry 1
41. Białoruś - Luksemburg 1


44. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 2
45. Słowacja - Czechy 1
47. Mieszków Brześć - FC Barcelona 2
49. Norwegia - Słowenia 1
50. Gruzja - Andora 1
51. InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski - Pszczółka AZS UMCS Lublin 1
54. Minnesota United - Colorado Rapids 1
55. Lewis Ritson - Francisco Patera 1
56. Holandia - Niemcy 2
58. Bułgaria - Cypr 1


59. Rhein-Neckar Lowen - THW Kiel 1
61. MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
62. Terence Crawford - Jose Benavidez 1
64. Real Madryt - Divina Seguros Joventut 1
65. Fuchse Berlin - TBV Lemgo 1
66. Stocznia Szczecin - Trefl Gdańsk 1
68. PGE VIVE Kielce - RK Vardar Skopje 1
70. Rosja - Turcja 1
71. Unicaja Malaga - Herbalife Gran Canaria 1
72. Dinamo Bukareszt - Orlen Wisła Płock 2


73. Polska - Włochy 1
75. Izrael - Albania 1
76. Szkocja - Portugalia 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. BBTS Bielsko-Biała - Gwardia Wrocław 1
2. PGE VIVE Kielce - MMTS Kwidzyn 1
3. Unicaja Malaga - Skyliners Frankfurt 1
4. Winnipeg Jets - Los Angeles Kings 1
5. Bułgaria - Tajlandia 1
6. Holandia - Brazylia 1
7. Włochy - Rosja 1
8. Niemcy - Portoryko 1
9. Chiny - USA 2
10. Japonia - Serbia 2


11. Turcja - Azerbejdżan 1
12. Meksyk - Dominikana 1
13. GKS Tychy - HC Bolzano 1
14. Tofas SK - Arka Gdynia 2
15. Rhein-Neckar Lowen - IFK Kristianstad 1
16. Albania - Jordania 1
17. Włochy - Ukraina 1
18. Turcja - Tajlandia 1
19. Niemcy - Dominikana 1
20. Włochy - USA 1


21. Holandia - Serbia 2
22. Chiny - Rosja 2
23. Japonia - Brazylia 2
24. Bułgaria - Azerbejdżan 1
25. Meksyk - Portoryko 1
26. THW Kiel - HSG Wetzlar 1
27. Polska - Portugalia 1
28. Rosja - Szwecja 1
29. Francja - Islandia 1
30. Izrael - Szkocja X


31. Walia - Hiszpania 2
32. CSKA Moskwa - FC Barcelona 1
33. Niemcy U-20 - Holandia U-20 1
34. Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel 1
35. Niemcy U-21 - Norwegia U-21 1
36. ONICO Warszawa - Cuprum Lubin 1
37. Chorwacja - Anglia 1
38. Belgia - Szwajcaria 1
39. Austria - Irlandia Północna 1
40. Grecja - Węgry 1


41. Białoruś - Luksemburg 1
42. AZS Koszalin - Polski Cukier Toruń 2
43. Enea Siarka Tarnobrzeg - LZ Froschberg Linz 1
44. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 2
45. Słowacja - Czechy 2
46. Brest Bretagne Handball - Rostów nad Donem 2
47. Mieszków Brześć - FC Barcelona 2
48. Montpellier HB - Telekom Veszprem HC 2
49. Norwegia - Słowenia 1
50. Gruzja - Andora 1


51. InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski - Pszczółka AZS UMCS Lublin 1
52. Górnik Zabrze - KS Azoty-Puławy 1
53. New York Rangers - Edmonton Oilers 1
54. Minnesota United - Colorado Rapids X
55. Lewis Ritson - Francisco Patera 1
56. Holandia - Niemcy 1
57. Irlandia - Dania 2
58. Bułgaria - Cypr 1
59. Rhein-Neckar Lowen - THW Kiel 2
60. D.C. United - FC Dallas 1


61. MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
62. Terence Crawford - Jose Benavidez 1
63. Miasto Szkła Krosno - TBV Start Lublin 1
64. Real Madryt - Divina Seguros Joventut 1
65. Fuchse Berlin - TBV Lemgo 2
66. Stocznia Szczecin - Trefl Gdańsk 1
67. Rumunia - Serbia 2
68. PGE VIVE Kielce - RK Vardar Skopje 1
69. GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn 2
70. Rosja - Turcja 1


71. Unicaja Malaga - Herbalife Gran Canaria 1
72. Dinamo Bukareszt - Orlen Wisła Płock 2
73. Polska - Włochy 1
74. Litwa - Czarnogóra 2
75. Izrael - Albania 1
76. Szkocja - Portugalia 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 39
Obowiązuje na dni: 8-14.10.2018

 


2. PGE VIVE Kielce - MMTS Kwidzyn  1
5. Bułgaria - Tajlandia  1
6. Holandia - Brazylia  2
8. Niemcy - Portoryko  1
9. Chiny - USA  2
10. Japonia - Serbia  2
11. Turcja - Azerbejdżan  1
12. Meksyk - Dominikana  2
13. GKS Tychy - HC Bolzano  1
14. Tofas SK - Arka Gdynia  2

 


15. Rhein-Neckar Lowen - IFK Kristianstad  1
16. Albania - Jordania  1
17. Włochy - Ukraina  1
18. Turcja - Tajlandia  1
19. Niemcy - Dominikana  1
22. Chiny - Rosja  2
23. Japonia - Brazylia  2
25. Meksyk - Portoryko  2
26. THW Kiel - HSG Wetzlar  1
27. Polska - Portugalia  1

 


29. Francja - Islandia  1
30. Izrael - Szkocja  1
31. Walia - Hiszpania  2
35. Niemcy U-21 - Norwegia U-21  1
37. Chorwacja - Anglia  1
38. Belgia - Szwajcaria  1
39. Austria - Irlandia Północna  1
40. Grecja - Węgry  1
41. Białoruś - Luksemburg  2
43. Enea Siarka Tarnobrzeg - LZ Froschberg Linz  1

 


44. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów  2
45. Słowacja - Czechy  X
47. Mieszków Brześć - FC Barcelona  2
50. Gruzja - Andora  1
56. Holandia - Niemcy  1
58. Bułgaria - Cypr  1
61. MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  2
64. Real Madryt - Divina Seguros Joventut  1
67. Rumunia - Serbia  2
68. PGE VIVE Kielce - RK Vardar Skopje  1

 


69. GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn  2
70. Rosja - Turcja  1
73. Polska - Włochy  1
74. Litwa - Czarnogóra  2
75. Izrael - Albania  1
76. Szkocja - Portugalia  2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 38 Kolejka :

 

1. HC Vardar Skopje - HC Vojvodina Nowy Sad  33:26
2. Juventus Turyn - Young Boys Berno  3:0
3. TSG 1899 Hoffenheim - Manchester City  1:2
4. Orlen Wisła Płock - NMC Górnik Zabrze  25:26
5. Bayern Monachium - Ajax Amsterdam  1:1
6. Manchester United - Valencia CF  0:0
7. AS Roma - Viktoria Pilzno  5:0
8. CSKA Moskwa - Real Madryt  1:0
9. AEK Ateny - Benfica Lizbona  2:3
10. Olympique Lyon - Szachtar Donieck  2:2
11. Argentyna - Holandia  0:3
12. Portoryko - Dominikana  0:3
13. Korea Południowa - Rosja  0:3
14. Skoki narciarskie - Letnie Grand Prix w Klingenthal - zawody odwołane
15. Chiny - Bułgaria  3:1
16. Kenia - Brazylia  0:3
17. SSC Napoli - Liverpool FC  1:1
18. Turcja - Włochy  0:3
19. Borussia Dortmund - AS Monaco  0:2
20. Kazachstan - Serbia  0:3
21. Kanada - Kuba  3:1
22. Riihimaen Cocks - Dinamo Bukareszt  31:32
23. Tatran Presov - HC Nexe  26:24
24. USA - Tajlandia  3:2
25. Lokomotiw Moskwa - Schalke 04 Gelsenkirchen  0:1
26. Paris Saint-Germain - Crvena Zvezda Belgrad  6:1
27. SG Flensburg-Handewitt - HK Motor Zaporoże  31:24
28. SSC Napoli - Liverpool FC  1:0
29. Tottenham Hotspur - FC Barcelona  2:4
30. Borussia Dortmund - AS Monaco  3:0
31. Atletico Madryt - Club Brugge  3:1
32. PSV Eindhoven - Inter Mediolan  1:2
33. FC Porto - Galatasaray Stambuł  1:0
34. Japonia - Kamerun  3:0
35. Azerbejdżan - Trynidad i Tobago  3:0
36. Meksyk - Niemcy  0:3
37. Serbia - Portoryko   3:0
38. Holandia - Meksyk  3:0
39. Kamerun - Argentyna  0:3
40. Kuba - Turcja  1:3
41. Rosja - USA  2:3
42. Włochy - Chiny  3:1
43. Trynidad i Tobago - Korea Południowa  0:3
44. Dominikana - Kenia  3:0
45. Tajlandia - Azerbejdżan  3:1
46. Arka Gdynia - PGE MKK Siedlce  92:67
47. KPS Kielce - BBTS Bielsko-Biała  1:3
48. AC Milan - Olympiakos Pireus  3:1
49. Qarabag Agdam - Arsenal Londyn  0:3
50. Brazylia - Kazachstan  3:0
51. Chelsea Londyn - MOL Vidi FC  1:0
52. Standard Liege - Akhisar Belediyespor  2:1
53. Rangers FC - Rapid Wiedeń  3:1
54. Eintracht Frankfurt - Lazio Rzym  4:1
55. FK Jablonec - Dynamo Kijów  2:2
56. Spartak Moskwa - Villarreal CF  3:3
57. Niemcy - Japonia  0:3
58. Bułgaria - Kanada  3:1
59. Pittsburgh Penguins - Washington Capitals  7:6  po dogrywce
60. CSM Bukareszt - FTC-Rail Cargo Hungaria  36:31
61. Miedź Legnica - Piast Gliwice  2:2
62. SV Darmstadt - HSV Hamburg  1:2
63. Górnik Zabrze - Lech Poznań  2:2
64. Werder Brema - VfL Wolfsburg  2:0
65. Torino FC - Frosinone Calcio  3:2
66. Stal Mielec - Odra Opole  1:1
67. Brighton & Hove Albion - West Ham United  1:0
68. Athletic Bilbao - Real Sociedad  1:3
69. Columbus Blue Jackets - Carolina Hurricanes  1:3
70. Darussafaka Dogus - Gaziantep Basketbol  62:63
71. Spójnia Stargard - King Szczecin  64:95
72. Girona FC - SD Eibar  2:3
73. SpVgg Greuther Furth - SSV Jahn Regensburg  1:1
74. Leeds United - Brentford FC  1:1
75. ŁKS Łódź - Wigry Suwałki  2:1
76. Cagliari Calcio - Bologna FC  2:0
77. Pogoń Szczecin - Wisła Płock  4:0
78. Borussia Dortmund - FC Augsburg  4:3
79. Fortuna Dusseldorf - Schalke 04 Gelsenkirchen  0:2
80. PGE VIVE Kielce - IFK Kristianstad  33:31
81. Tottenham Hotspur - Cardiff City  1:0
82. Getafe CF - Levante UD  0:1
83. Paris Saint-Germain - HBC Nantes  35:34
84. HC Vardar Skopje - Rhein-Neckar Lowen  29:27
85. Jastrzębski Węgiel - VfB Friedrichshafen  3:1
86. Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec  4:1
87. Udinese Calcio - Juventus Turyn  0:2
88. Manchester United - Newcastle United  3:2
89. Deportivo Alaves - Real Madryt  1:0
90. Bolton Wanderers - Blackburn Rovers  0:1
91. Bayern Monachium - Borussia Monchengladbach  0:3
92. Grand Prix Polski na żużlu - Tai Woffinden
93. Istanbul BBSK - Trabzonspor Medical Park  mecz nie będzie liczony
94. Sigma Ołomuniec - Sparta Praga  1:0
95. ABANCA Ademar Leon - Orlen Wisła Płock  27:24
96. PSV Eindhoven - VVV-Venlo  4:0
97. PGE Skra Bełchatów - Berlin Recycling Volleys  2:3
98. Śląsk Wrocław - Legia Warszawa  0:1
99. Empoli FC - AS Roma  0:2
100. CD Leganes - Rayo Vallecano  1:0
101. Montreal Impact - Columbus Crew  3:0
102. Toronto FC - Vancouver Whitecaps  1:2
103. Krzysztof Włodarczyk - Al Sands  wygrana Krzysztof Włodarczyk
104. Toronto Maple Leafs - Ottawa Senators  3:5
105. Jarrell Miller - Tomasz Adamek  wygrana Jarrell Miller
106. Khabib Nurmagomedov - Conor McGregor  wygrana Khabib Nurmagomedov
107. Formuła 1 - Grand Prix Japonii - Lewis Hamilton
108. Real Valladolid - SD Huesca  1:0
109. Genoa CFC - Parma FC  1:3
110. Arka Gdynia - Anwil Włocławek  98:89
111. Energa MKS Kalisz - Energa Wybrzeże Gdańsk  29:31
112. Fulham Londyn - Arsenal Londyn  1:5
113. SC Freiburg - Bayer Leverkusen  0:0
114. TBV Lemgo - TSV GWD Minden  23:25
115. Willem II Tilburg - Feyenoord Rotterdam  1:1
116. Jastrzębski Węgiel - Berlin Recycling Volleys  1:3
117. AC Milan - Chievo Verona  3:1
118. Atalanta Bergamo - Sampdoria Genua  0:1
119. Lazio Rzym - AC Fiorentina  1:0
120. SC DHfK Leipzig - THW Kiel  24:25
121. Korona Kielce - Jagiellonia Białystok  1:1
122. Arka Gdynia - KGHM Zagłębie Lubin  3:1
123. Southampton FC - Chelsea Londyn  0:3
124. TSG 1899 Hoffenheim - Eintracht Frankfurt  1:2
125. Atletico Madryt - Real Betis  1:0
126. Ajax Amsterdam - AZ Alkmaar  5:0
127. Skjern Handbold - HC PPD Zagrzeb  31:31
128. Sturm Graz - Red Bull Salzburg  1:2
129. Liverpool FC - Manchester City  0:0
130. PGE Skra Bełchatów - VfB Friedrichshafen  0:3
131. Cracovia Kraków - Wisła Kraków  0:2
132. RB Lipsk - 1.FC Nurnberg  6:0
133. SSC Napoli - US Sassuolo  2:0
134. KS ROW Rybnik - Falubaz Zielona Góra  45:45
135. Slavia Praga - 1.FK Przybram  4:1
136. Espanyol Barcelona - Villarreal CF  3:1
137. Sevilla FC - Celta Vigo  2:1
138. D.C. United - Chicago Fire  2:1
139. Real Madryt - Unicaja Malaga  89:82
140. SPAL 2013 - Inter Mediolan  1:2
141. Valencia CF - FC Barcelona  1:1

 

Tabela :

 

1.tyrla - 750 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10;40-19;50-22;42-14;52-21;32-5;44-14;41-27;41-32;42-33;51-21;34-22;41-24;36-19;47-12;46-14;41-12;31-20;25-9;15-9;11-7;6-4;17-11;17-11;17-20;20-15;28-17;44-19;29-17;58-28;57-32;59-28;79-36)

2.lukas_k - 518 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32;55-39;79-51;55-41;66-47;34-22;50-41;53-48;57-49;60-53;59-41;45-29;49-41;35-38;56-30;51-33;45-20;41-30;32-12;12-15;10-8 ;5-5;16-15;24-14;18-27;22-20;32-24;50-35;32-23;58-45;68-43;65-46;83-54)

3.bartek2lp2 - 469 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34;51-43;76-54;57-39;61-52;32-24;52-39;52-49;57-49;57-56;57-43;37-31;47-43;42-31;57-29;50-27;46-19;39-30;32-12;16-11;10-8 ;4-6;17-14;21-17;20-25;21-21;34-22;50-35;32-23;54-49;65-46;65-46;84-53)

4.aro - 411 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21;40-19;46-31;38-18;36-24;19-9;40-20;34-32;29-27;32-37;40-30;25-27;33-26;37-17;47-19;50-27;43-11;41-22;22-18;9-11;7-10;3-3;6-16;11-17;15-18;20-16;25-21;28-22;30-16;49-31;39-34;56-37;66-35)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 40
Obowiązuje na dni: 15-21.10.2018

1. APP Kristpol Września - KSP Kielce (Polsat Sport 18:30 CZW) - siatkówka mężczyzn, 1.liga polska
2. New Jersey Devils - Colorado Avalanche (TVP Sport 1:00 PT) - hokej na lodzie, NHL
3. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk (Eurosport 2 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska
4. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Chemik Bydgoszcz (Polsat Sport 18:00 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska
5. SV Sandhausen - FC Ingolstadt (Eleven Sports 2 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
6. Żalgiris Kowno - Fenerbahce Stambuł (Polsat Sport Extra 19:30 PT) - koszykówka mężczyzn, Euroliga
7. HC Nexe - HC CSA Steaua Bukareszt (Sportklub 20:00 PT) - piłka ręczna, Liga SEHA
8. Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska
9. Eintracht Frankfurt - Fortuna Dusseldorf (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka
10. Stal Mielec - GKS Katowice (Polsat Sport 20:30 PT) - piłka nożna, 1.liga polska
11. Celta Vigo - Deportivo Alaves (C+ Sport 2, nSport+ 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska
12. Bohemians Praga - Viktoria Pilzno (Polsat Sport Extra 22:00 PT) - piłka nożna, liga czeska
13. Washington Capitals - Florida Panthers (TVP Sport 1:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL
14. Toronto Raptors - Boston Celtics (C+ Sport 2:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA
15. Trefl Sopot - Anwil Włocławek (Polsat Sport 12:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska
16. Real Madryt - Levante UD (Eleven Sports 1 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
17. Holstein Kiel - 1.FC Koln (Eleven Sports 2 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
18. Chelsea Londyn - Manchester City (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
19. Adatip Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol - Gaziantep Basketbol (Sportklub 14:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
20. PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
21. AS Roma - SPAL 2013 (Eleven Sports 2 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
22. Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica (C+ Now, nSport+ 15:10 SOB) - piłka nożna, liga polska
23. VfL Wolfsburg - Bayern Monachium (C+ Sport 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
24. VfB Stuttgart - Borussia Dortmund (Eleven Sports 1 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
25. West Ham United - Tottenham Hotspur (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska
26. Valencia CF - CD Leganes (Eleven Sports 3 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
27. Red Bull Salzburg - Wacker Innsbruck (Sportklub 17:00 SOB) - piłka nożna, liga austriacka
28. GKS Tychy - Raków Częstochowa (Polsat Sport 17:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska
29. Śląsk Wrocław - Arka Gdynia (C+ Sport 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
30. Juventus Turyn - Genoa CFC (Eleven Sports 1 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
31. Schalke 04 Gelsenkirchen - Werder Brema (C+ 18:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
32. Huddersfield Town - Liverpool FC (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
33. Villarreal CF - Atletico Madryt (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
34. PSV Eindhoven - FC Emmen (Polsat Sport News 18:25 SOB) - piłka nożna, liga holenderska
35. Lech Poznań - Korona Kielce (C+ Sport 20:00 SOB) - piłka nożna, liga polska
36. Damian Grabowski - Jose Rodrigo Guelke (Polsat Sport 20:00 SOB) - sporty walki, gala FEN 22
37. HC Metalurg AD Skopje - Tatran Presov (Sportklub 20:15 SOB) - piłka ręczna, Liga SEHA
38. Udinese Calcio - SSC Napoli (Eleven Sports 1 20:25 SOB) - piłka nożna, liga włoska
39. Caldezonia Verona - Sir Safety Conad Perugia (Polsat Sport Extra 20:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
40. FC Barcelona - Sevilla FC (C+ Sport 2 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
41. sc Heerenveen - Ajax Amsterdam (Polsat Sport News 20:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska
42. ratiopharm Ulm - Alba Berlin (Sportklub 22:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga niemiecka
43. Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin (Polsat Sport Extra 22:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
44. Columbus Blue Jackets - Chicago Blackhawks (TVP Sport 1:00 ND) - hokej na lodzie, NHL
45. Billy Joe Saunders - Demetrius Andrade (C+ Sport 3:00 ND) - boks, gala boksu zawodowego w Bostonie
46. Los Angeles Lakers - Houston Rockets (C+ Sport 2 4:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA
47. Rayo Vallecano - Getafe CF (Eleven Sports 2 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
48. Frosinone Calcio - Empoli FC (Eleven Sports 1 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
49. King Szczecin - ROSA Radom (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska
50. HSV Hamburg - VfL Bochum (Eleven Sports 4 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
51. Istanbul BBSK - Pinar Karsiyaka (Sportklub 14:15 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
52. Feyenoord Rotterdam - PEC Zwolle (Polsat Sport News 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska
53. Jastrzębski Węgiel - Stocznia Szczecin (Polsat Sport 14:45 ND - siatkówka mężczyzn, liga polska
54. Parma FC - Lazio Rzym (Eleven Sports 1 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
55. Chievo Verona - Atalanta Bergamo (Eleven Sports 3 15:00 ND) - piłka nożna, liga włoska
56. KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Płock (C+ 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska
57. Hertha Berlin - SC Freiburg (C+ Sport 15:20 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
58. SD Eibar - Athletic Bilbao (nSport+ 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
59. Everton FC - Crystal Palace (C+ Sport 2 16:55 ND) - piłka nożna, liga angielska
60. 1KS Ślęza Wrocław - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (Sportklub 17:00 ND) - koszykówka kobiet, liga polska
61. Legia Warszawa - Wisła Kraków (C+ 17:30 ND) - piłka nożna, liga polska
62. Cuprum Lubin - Cerrad Czarni Radom (Polsat Sport 17:30 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska
63. Borussia Monchengladbach - 1.FSV Mainz (Eleven Sports 2 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
64. AC Fiorentina - Cagliari Calcio (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
65. BCC Castellana Grotte - Azimut Leo Shoes Modena (Polsat Sport Extra 18:00 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
66. SD Huesca - Espanyol Barcelona (C+ Sport 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
67. Valencia BC - FC Barcelona (Sportklub 19:15 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
68. ONICO Warszawa - Aluron Virtu Warta Zawiercie (Polsat Sport 20:00 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska
69. Formuła 1 - Grand Prix USA* (Eleven Sports 1 20:05 ND)
70. Inter Mediolan - AC Milan (Eleven Sports 2 20:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
71. Real Betis - Real Valladolid (C+ Sport 2 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
72. Rhein-Neckar Löwen - Füchse Berlin (Sportklub 21:15 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka
73. Cleveland Cavaliers - Atlanta Hawks (C+ Sport 0:00 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA

 

 

 

 

 

 

 

1. APP Kristpol Września - KSP Kielce 2
2. New Jersey Devils - Colorado Avalanche 1
3. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 2
4. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Chemik Bydgoszcz 1
5. SV Sandhausen - FC Ingolstadt 1
6. Żalgiris Kowno - Fenerbahce Stambuł 1
7. HC Nexe - HC CSA Steaua Bukareszt 2
8. Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1
9. Eintracht Frankfurt - Fortuna Dusseldorf 1
10. Stal Mielec - GKS Katowice 2


11. Celta Vigo - Deportivo Alaves 1
12. Bohemians Praga - Viktoria Pilzno 2
13. Washington Capitals - Florida Panthers 1
14. Toronto Raptors - Boston Celtics 2
15. Trefl Sopot - Anwil Włocławek 2
16. Real Madryt - Levante UD 1
17. Holstein Kiel - 1.FC Koln 2
18. Chelsea Londyn - Manchester City 1
19. Adatip Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol - Gaziantep Basketbol 2
20. PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk 1


21. AS Roma - SPAL 2013 1
22. Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 2
23. VfL Wolfsburg - Bayern Monachium 2
24. VfB Stuttgart - Borussia Dortmund 2
25. West Ham United - Tottenham Hotspur 2
26. Valencia CF - CD Leganes 1
27. Red Bull Salzburg - Wacker Innsbruck 1
28. GKS Tychy - Raków Częstochowa 2
29. Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 1
30. Juventus Turyn - Genoa CFC 1


31. Schalke 04 Gelsenkirchen - Werder Brema 1
32. Huddersfield Town - Liverpool FC 2
33. Villarreal CF - Atletico Madryt 2
34. PSV Eindhoven - FC Emmen 1
35. Lech Poznań - Korona Kielce 1
36. Damian Grabowski - Jose Rodrigo Guelke 1
37. HC Metalurg AD Skopje - Tatran Presov 2
38. Udinese Calcio - SSC Napoli 2
39. Caldezonia Verona - Sir Safety Conad Perugia 2
40. FC Barcelona - Sevilla FC X


41. sc Heerenveen - Ajax Amsterdam 2
42. ratiopharm Ulm - Alba Berlin 2
43. Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin 1
44. Columbus Blue Jackets - Chicago Blackhawks 2
45. Billy Joe Saunders - Demetrius Andrade 2
46. Los Angeles Lakers - Houston Rockets 1
47. Rayo Vallecano - Getafe CF 1
48. Frosinone Calcio - Empoli FC 2
49. King Szczecin - ROSA Radom 1
50. HSV Hamburg - VfL Bochum 1


51. Istanbul BBSK - Pinar Karsiyaka 2
52. Feyenoord Rotterdam - PEC Zwolle 1
53. Jastrzębski Węgiel - Stocznia Szczecin 1
54. Parma FC - Lazio Rzym 2
55. Chievo Verona - Atalanta Bergamo 2
56. KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Płock 1
57. Hertha Berlin - SC Freiburg 1
58. SD Eibar - Athletic Bilbao 2
59. Everton FC - Crystal Palace 1
60. 1KS Ślęza Wrocław - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 1


61. Legia Warszawa - Wisła Kraków 1
62. Cuprum Lubin - Cerrad Czarni Radom 2
63. Borussia Monchengladbach - 1.FSV Mainz 1
64. AC Fiorentina - Cagliari Calcio 1
65. BCC Castellana Grotte - Azimut Leo Shoes Modena 2
66. SD Huesca - Espanyol Barcelona 2
67. Valencia BC - FC Barcelona 2
68. ONICO Warszawa - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1
70. Inter Mediolan - AC Milan 1


71. Real Betis - Real Valladolid 1
72. Rhein-Neckar Löwen - Füchse Berlin 1
73. Cleveland Cavaliers - Atlanta Hawks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 40
Obowiązuje na dni: 15-21.10.2018

 

1. APP Kristpol Września - KSP Kielce 1
2. New Jersey Devils - Colorado Avalanche 1
4. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Chemik Bydgoszcz 1
6. Żalgiris Kowno - Fenerbahce Stambuł 2
7. HC Nexe - HC CSA Steaua Bukareszt 1
8. Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1
9. Eintracht Frankfurt - Fortuna Dusseldorf 1
11. Celta Vigo - Deportivo Alaves 1
12. Bohemians Praga - Viktoria Pilzno 2
13. Washington Capitals - Florida Panthers 1


14. Toronto Raptors - Boston Celtics 1
15. Trefl Sopot - Anwil Włocławek 2
16. Real Madryt - Levante UD 1
17. Holstein Kiel - 1.FC Koln 2
19. Adatip Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol - Gaziantep Basketbol 1
20. PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk 1
21. AS Roma - SPAL 2013 1
23. VfL Wolfsburg - Bayern Monachium 2
24. VfB Stuttgart - Borussia Dortmund 2
25. West Ham United - Tottenham Hotspur 2


26. Valencia CF - CD Leganes 1
27. Red Bull Salzburg - Wacker Innsbruck 1
29. Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 1
30. Juventus Turyn - Genoa CFC 1
31. Schalke 04 Gelsenkirchen - Werder Brema 1
32. Huddersfield Town - Liverpool FC 2
34. PSV Eindhoven - FC Emmen 1
35. Lech Poznań - Korona Kielce 1
36. Damian Grabowski - Jose Rodrigo Guelke 1
37. HC Metalurg AD Skopje - Tatran Presov 2


38. Udinese Calcio - SSC Napoli 2
39. Caldezonia Verona - Sir Safety Conad Perugia 2
40. FC Barcelona - Sevilla FC 1
41. sc Heerenveen - Ajax Amsterdam 2
42. ratiopharm Ulm - Alba Berlin 2
43. Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin 1
45. Billy Joe Saunders - Demetrius Andrade 2
46. Los Angeles Lakers - Houston Rockets 1
49. King Szczecin - ROSA Radom 1
50. HSV Hamburg - VfL Bochum 1


51. Istanbul BBSK - Pinar Karsiyaka 1
52. Feyenoord Rotterdam - PEC Zwolle 1
53. Jastrzębski Węgiel - Stocznia Szczecin 1
54. Parma FC - Lazio Rzym 2
55. Chievo Verona - Atalanta Bergamo 2
56. KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Płock 1
57. Hertha Berlin - SC Freiburg 1
59. Everton FC - Crystal Palace 1
60. 1KS Ślęza Wrocław - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 1
61. Legia Warszawa - Wisła Kraków 1


62. Cuprum Lubin - Cerrad Czarni Radom 2
63. Borussia Monchengladbach - 1.FSV Mainz 1
64. AC Fiorentina - Cagliari Calcio 1
65. BCC Castellana Grotte - Azimut Leo Shoes Modena 2
66. SD Huesca - Espanyol Barcelona 2
68. ONICO Warszawa - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1
70. Inter Mediolan - AC Milan 1
71. Real Betis - Real Valladolid 1
72. Rhein-Neckar Löwen - Füchse Berlin 1
73. Cleveland Cavaliers - Atlanta Hawks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. APP Kristpol Września - KSP Kielce 2
2. New Jersey Devils - Colorado Avalanche 1
3. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 2
4. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Chemik Bydgoszcz 1
5. SV Sandhausen - FC Ingolstadt 1
6. Żalgiris Kowno - Fenerbahce Stambuł 1
7. HC Nexe - HC CSA Steaua Bukareszt 2
8. Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1
9. Eintracht Frankfurt - Fortuna Dusseldorf 1
10. Stal Mielec - GKS Katowice 2


11. Celta Vigo - Deportivo Alaves 1
12. Bohemians Praga - Viktoria Pilzno 2
13. Washington Capitals - Florida Panthers 1
14. Toronto Raptors - Boston Celtics 2
15. Trefl Sopot - Anwil Włocławek 1
16. Real Madryt - Levante UD 1
17. Holstein Kiel - 1.FC Koln 2
18. Chelsea Londyn - Manchester City 2
19. Adatip Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol - Gaziantep Basketbol 2
20. PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk 2


21. AS Roma - SPAL 2013 1
22. Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 2
23. VfL Wolfsburg - Bayern Monachium 2
24. VfB Stuttgart - Borussia Dortmund 2
25. West Ham United - Tottenham Hotspur 2
26. Valencia CF - CD Leganes 1
27. Red Bull Salzburg - Wacker Innsbruck 1
28. GKS Tychy - Raków Częstochowa 2
29. Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 2
30. Juventus Turyn - Genoa CFC 1


31. Schalke 04 Gelsenkirchen - Werder Brema 1
32. Huddersfield Town - Liverpool FC 2
33. Villarreal CF - Atletico Madryt 2
34. PSV Eindhoven - FC Emmen 1
35. Lech Poznań - Korona Kielce 1
36. Damian Grabowski - Jose Rodrigo Guelke 1
37. HC Metalurg AD Skopje - Tatran Presov 2
38. Udinese Calcio - SSC Napoli 2
39. Caldezonia Verona - Sir Safety Conad Perugia 2
40. FC Barcelona - Sevilla FC X


41. sc Heerenveen - Ajax Amsterdam 2
42. ratiopharm Ulm - Alba Berlin 2
43. Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin 1
44. Columbus Blue Jackets - Chicago Blackhawks 2
45. Billy Joe Saunders - Demetrius Andrade 2
46. Los Angeles Lakers - Houston Rockets 1
47. Rayo Vallecano - Getafe CF 1
48. Frosinone Calcio - Empoli FC 2
49. King Szczecin - ROSA Radom 1
50. HSV Hamburg - VfL Bochum 1


51. Istanbul BBSK - Pinar Karsiyaka 2
52. Feyenoord Rotterdam - PEC Zwolle 1
53. Jastrzębski Węgiel - Stocznia Szczecin 2
54. Parma FC - Lazio Rzym 2
55. Chievo Verona - Atalanta Bergamo 2
56. KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Płock 1
57. Hertha Berlin - SC Freiburg 1
58. SD Eibar - Athletic Bilbao 2
59. Everton FC - Crystal Palace 1
60. 1KS Ślęza Wrocław - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 1


61. Legia Warszawa - Wisła Kraków 2
62. Cuprum Lubin - Cerrad Czarni Radom 2
63. Borussia Monchengladbach - 1.FSV Mainz 1
64. AC Fiorentina - Cagliari Calcio 1
65. BCC Castellana Grotte - Azimut Leo Shoes Modena 2
66. SD Huesca - Espanyol Barcelona 2
67. Valencia BC - FC Barcelona 2
68. ONICO Warszawa - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1
70. Inter Mediolan - AC Milan 1


71. Real Betis - Real Valladolid 1
72. Rhein-Neckar Löwen - Füchse Berlin 1
73. Cleveland Cavaliers - Atlanta Hawks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 40
Obowiązuje na dni: 15-21.10.2018 

 


8. Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin  1
9. Eintracht Frankfurt - Fortuna Dusseldorf  1
10. Stal Mielec - GKS Katowice  1
11. Celta Vigo - Deportivo Alaves  1
14. Toronto Raptors - Boston Celtics  1
15. Trefl Sopot - Anwil Włocławek  2
16. Real Madryt - Levante UD  1
17. Holstein Kiel - 1.FC Koln  2
18. Chelsea Londyn - Manchester City  1
20. PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk  1

 


21. AS Roma - SPAL 2013  1
22. Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica  1
23. VfL Wolfsburg - Bayern Monachium  2
24. VfB Stuttgart - Borussia Dortmund  2
25. West Ham United - Tottenham Hotspur    2
27. Red Bull Salzburg - Wacker Innsbruck  1
28. GKS Tychy - Raków Częstochowa  2
29. Śląsk Wrocław - Arka Gdynia  2
30. Juventus Turyn - Genoa CFC  1
31. Schalke 04 Gelsenkirchen - Werder Brema  1

 


32. Huddersfield Town - Liverpool FC  2
33. Villarreal CF - Atletico Madryt  2
34. PSV Eindhoven - FC Emmen  1
35. Lech Poznań - Korona Kielce  1
38. Udinese Calcio - SSC Napoli  3
39. Caldezonia Verona - Sir Safety Conad Perugia  2
40. FC Barcelona - Sevilla FC  1
41. sc Heerenveen - Ajax Amsterdam  2
46. Los Angeles Lakers - Houston Rockets  1
48. Frosinone Calcio - Empoli FC  1

 


49. King Szczecin - ROSA Radom  1
50. HSV Hamburg - VfL Bochum  1
52. Feyenoord Rotterdam - PEC Zwolle  1
53. Jastrzębski Węgiel - Stocznia Szczecin  1
54. Parma FC - Lazio Rzym  2
55. Chievo Verona - Atalanta Bergamo  2
56. KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Płock  1
57. Hertha Berlin - SC Freiburg  1
59. Everton FC - Crystal Palace  1
63. Borussia Monchengladbach - 1.FSV Mainz  1

 


64. AC Fiorentina - Cagliari Calcio  1
67. Valencia BC - FC Barcelona  2
68. ONICO Warszawa - Aluron Virtu Warta Zawiercie  1
70. Inter Mediolan - AC Milan  2
71. Real Betis - Real Valladolid  2
72. Rhein-Neckar Löwen - Füchse Berlin  2
73. Cleveland Cavaliers - Atlanta Hawks  2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 41
Obowiązuje na dni: 22-28.10.2018

1. Cracovia Kraków - Górnik Zabrze (Eurosport 1 17:30 PN) - piłka nożna, liga polska
2. Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice (Polsat Sport 18:00 PN) - siatkówka mężczyzn, liga polska
3. FC Toruń - Rekord Bielsko-Biała (Sportklub 20:00 PN) - futsal, liga polska
4. Sampdoria Genua - US Sassuolo (Eleven Sports 1 20:25 PN) - piłka nożna, liga włoska
5. MSV Duisburg - FC St. Pauli (Eleven Sports 3 20:25 PN) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
6. Arsenal Londyn - Leicester City (C+ Sport 20:55 PN) - piłka nożna, liga angielska
7. Real Sociedad - Girona FC (Eleven Sports 2 20:55 PN) - piłka nożna, liga hiszpańska
8. Sparta Praga - Mlada Boleslav (Polsat Sport News 21:00 PN) - piłka nożna, liga czeska
9. Darussafaka Dogus - Bahcesehir Koleji (Sportklub 22:00 PN) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
10. Ajax Amsterdam - Benfica Lizbona (Polsat Sport Premium 1 13:50 WT) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów
11. Manchester United - Juventus Turyn (Polsat Sport Premium 1 15:50 WT) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów
12. GKS Katowice - Garbarnia Kraków (Polsat Sport Extra 16:45 WT) - piłka nożna, 1.liga polska
13. AEK Ateny - Bayern Monachium (Polsat Sport Premium 1 18:45 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
14. Young Boys Berno - Valencia CF (Polsat Sport Premium 2 18:45 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
15. ALBA Berlin - Arka Gdynia (Eurosport 1 20:00 WT) - koszykówka mężczyzn, Eurocup
16. Sidigas Avellino - Anwil Włocławek (Eleven Sports 1 20:25 WT) - koszykówka mężczyzn, Liga Mistrzów
17. Manchester United - Juventus Turyn (Polsat Sport Premium 1 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
18. Ajax Amsterdam - Benfica Lizbona (Polsat Sport Premium 2 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
19. Real Madryt - Viktoria Pilzno (Polsat Sport Premium 3 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
20. AS Roma - CSKA Moskwa (Polsat Sport Premium 4 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
21. Szachtar Donieck - Manchester City (Polsat Sport Premium 5 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
22. TSG 1899 Hoffenheim - Olympique Lyon (Polsat Sport Premium 6 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
23. River Plate Buenos Aires - Gremio Porto Alegre (Sportklub 2:45 ŚR) - piłka nożna, Copa Libertadores
24. Borussia Dortmund - Atletico Madryt (Polsat Sport Premium 1 13:50 ŚR) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów
25. Paris Saint-Germain - SSC Napoli (Polsat Sport Premium 1 15:50 ŚR) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów
26. Raków Częstochowa - ŁKS Łódź (Polsat Sport News 16:45 ŚR) - piłka nożna, liga polska
27. Polska - Kosowo (TVP Sport 17:55 ŚR) - piłka ręczna mężczyzn, ELiminacje do Mistrzostw Europy
28. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów (Polsat Sport Extra 18:00 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Superpuchar Polski
29. Club Brugge - AS Monaco (Polsat Sport Premium 1 18:45 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
30. PSV Eindhoven - Tottenham Hotspur (Polsat Sport Premium 2 18:45 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
31. Rayo Vallecano - Athletic Bilbao (C+ Sport 18:55 ŚR) - piłka nożna, liga hiszpańska
32. Cedevita Zagrzeb - Lokomotiw Kubań (Eurosport 1 19:30 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Eurocup
33. Paris Saint-Germain - SSC Napoli (Polsat Sport Premium 1 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
34. FC Barcelona - Inter Mediolan (Polsat Sport Premium 2, TVP Sport, TVP 1 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
35. Borussia Dortmund - Atletico Madryt (Polsat Sport Premium 3 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
36. Liverpool FC - Crvena Zvezda Belgrad (Polsat Sport Premium 4 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
37. Lokomotiw Moskwa - FC Porto (Polsat Sport Premium 5 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
38. Galatasaray Stambuł - Schalke 04 Gelsenkirchen (Polsat Sport Premium 6 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
39. Unicaja Malaga - UNICS Kazań (Eurosport 1 21:15 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Eurocup
40. Boca Juniors Buenos Aires - Palmeiras Sao Paulo (Sportklub 2:45 CZW) - piłka nożna, Copa Libertadores
41. Linamar Bekescsabai RSE - Grot Budowlani Łódź (C+ Sport 16:50 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
42. Tauron AZS Częstochowa - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki (Polsat Sport 18:30 CZW) - siatkówka mężczyzn, 1.liga polska
43. Sporting Lizbona - Arsenal Londyn (Polsat Sport Premium 1 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 
44. AC Milan - Real Betis (Polsat Sport Premium 2 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
45. RB Lipsk - Celtic Glasgow (Polsat Sport Premium 3 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy  
46. Zenit Sankt Petersburg - Girondins Bordeaux (Polsat Sport Premium 4 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 
47. Anderlecht Bruksela - Fenerbahce Stambuł (Polsat Sport Premium 5 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 
48. Spartak Trnawa - Dinamo Zagrzeb (Polsat Sport Premium 6 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 
49. Olympique Marsylia - Lazio Rzym (Polsat Sport Premium 1 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 
50. Chelsea Londyn - BATE Borysów (Polsat Sport Premium 2 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 
51. Standard Liege - FK Krasnodar (Polsat Sport Premium 3 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 
52. Rangers FC - Spartak Moskwa (Polsat Sport Premium 4 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 
53. Stade Rennes - Dynamo Kijów (Polsat Sport Premium 5 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 
54. Villarreal CF - Rapid Wiedeń (Polsat Sport Premium 6 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 
55. New Jersey Devils - Nashville Predators (TVP Sport 1:00 PT) - hokej na lodzie, NHL
56. Miedź Legnica - Śląsk Wrocław (Eurosport 2 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska
57. GKS Katowice - Cuprum Lubin (Polsat Sport 18:00 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska
58. 1.FC Magdeburg - HSV Hamburg (Eleven Sports 2 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
59. Polska - Litwa (TVP Sport 18:50 PT) - boks, mecz towarzyski
60. Bahcesehir Koleji - Banvit BK (Sportklub 19:00 PT) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
61. SC Freiburg - Borussia Monchengladbach (C+ Sport 2 20:20 PT) - piłka nożna, liga niemiecka
62. Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska
63. Ewa Brodnicka - Nozipho Bell (Polsat Sport 20:30 PT) - boks, walka o pas WBO w Lublinie
64. Cerrad Czarni Radom - ONICO Warszawa (Polsat Sport Extra 20:30 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska
65. Real Valladolid - Espanyol Barcelona (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska
66. Herbalife Gran Canaria - CSKA Moskwa (Polsat Sport Extra 23:00 PT) - koszykówka mężczyzn, Euroliga
67. Vegas Golden Knights - Tampa Bay Lightning (TVP Sport 0:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL
68. New York Knicks - Golden State Warriors (C+ Sport 1:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA
69. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Istanbul BBSK (Sportklub 12:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
70. Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń (Polsat Sport 12:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska
71. Girona FC - Rayo Vallecano (Eleven Sports 1 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
72. 1.FC Koln - 1.FC Heidenheim (Eleven Sports 2 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
73. Queens Park Rangers - Aston Villa (Eleven Sports 3 13:00 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska
74. PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
75. Atalanta Bergamo - Parma FC (Eleven Sports 3 15:00 SOB) - piłka nożna, liga włoska
76. ENEA AZS Poznań - Widzew Łódź (Sportklub 15:00 SOB) - koszykówka kobiet, liga polska
77. Wisła Płock - Piast Gliwice (C+ Now 15:10 SOB) - piłka nożna, liga polska
78. 1.FSV Mainz - Bayern Monachium (C+ Sport 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
79. Borussia Dortmund - Hertha Berlin (Eleven Sports 2 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
80. Fortuna Dusseldorf - VfL Wolfsburg (Eleven Sports 3 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
81. Liverpool FC - Cardiff City (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska
82. Athletic Bilbao - Valencia CF (C+ 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
83. Gaziantep Basketbol - Fenerbahce Stambuł (Sportklub 17:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
84. GKS Katowice - Warta Poznań (Polsat Sport 17:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska
85. Chemik Bydgoszcz - Aluron Virtu Warta Zawiercie (Polsat Sport Extra 17:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
86. Lechia Gdańsk - Arka Gdynia (C+ Sport 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
87. Empoli FC - Juventus Turyn (Eleven Sports 2 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
88. Leicester City - West Ham United (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
89. Levante UD - CD Leganes (C+ Now 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
90. TSG 1899 Hoffenheim - VfB Stuttgart (Eleven Sports 3 18:30 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
91. Celta Vigo - SD Eibar (Eleven Sports 4 18:30 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
92. Philadelphia Flyers - New York Islanders (TVP Sport 19:05 SOB) - hokej na lodzie, NHL
93. Tofas SK - Galatasaray Stambuł (Sportklub 19:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
94. FC Groningen - PSV Eindhoven (Polsat Sport News 19:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska
95. Robert Talarek - John Rene (Polsat Sport 20:00 SOB) - boks, gala Underground Boxing Show X w Wieliczce
96. John Ryder - Andrey Sirotkin (Polsat Sport Fight 20:00 SOB) - boks, gala w Londynie
97. Pogoń Szczecin - Lech Poznań (C+ Sport 20:10 SOB) - piłka nożna, liga polska
98. Torino FC - AC Fiorentina (Eleven Sports 2 20:25 SOB) - piłka nożna, liga włoska
99. Atletico Madryt - Real Sociedad (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
100. FC Fastav Zlin - Sparta Praga (Polsat Sport News 21:50 SOB) - piłka nożna, liga czeska
101. Revivre Axopower Mediolan - Top Volley Latina (Polsat Sport News 0:00 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
102. Boston Bruins - Montreal Canadiens (TVP Sport 1:00 ND) - hokej na lodzie, NHL
103. San Antonio Spurs - Los Angeles Lakers (C+ Sport 2:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA
104. Daniel Jacobs - Sergey Derevyanchenko (Polsat Sport 3:00 ND) - boks, walka o pas IBF World w Nowym Jorku
105. Volkan Ozdemir - Anthony Smith (Polsat Sport Extra 3:00 ND) - sporty walki, gala UFC Fight Night
106. Pinar Karsiyaka - Afyon Belediyespor (Sportklub 11:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
107. Getafe CF - Real Betis (C+ Sports 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
108. US Sassuolo - Bologna FC (Eleven Sports 2 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
109. GTK Gliwice - Polpharma Starogard Gdański (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska
110. 1.FC Nurnberg - Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 3 13:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
111. Crystal Palace - Arsenal Londyn (C+ Sport 2 14:25 ND) - piłka nożna, liga angielska
112. Grot Budowlani Łódź - Chemik Police (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka kobiet, liga polska
113. Genoa CFC - Udinese Calcio (Eleven Sports 2 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
114. Cagliari Calcio - Chievo Verona (Eleven Sports 4 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
115. Eisbaren Bremerhaven - FC Bayern Monachium (Sportklub 15:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga niemiecka
116. Korona Kielce - Cracovia Kraków (C+ Sport 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska
117. RB Lipsk - Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 3 15:30 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
118. FC Barcelona - Real Madryt (C+, Eleven Sports 1 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
119. Manchester United - Everton FC (C+ Sport 2 16:55 ND) - piłka nożna, liga angielska
120. LASK Linz - Red Bull Salzburg (Sportklub 17:00 ND) - piłka nożna, liga austriacka
121. Izrael - Polska (TVP Sport 17:25 ND) - piłka ręczna, Eliminacje do Mistrzostw Europy
122. Górnik Zabrze - KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport 17:30 ND) - piłka nożna, liga polska
123. GKS Jastrzębie - GKS Tychy (Polsat Sport 17:30 ND) - piłka nożna, 1.liga polska
124. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk (Polsat Sport Extra 17:30 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska
125. AC Milan - Sampdoria Genua (Eleven Sports 2 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
126. Werder Brema - Bayer Leverkusen (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
127. Sir Safety Conad Perugia - Itas Trentino (Polsat Sport News 18:00 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
128. Deportivo Alaves - Villarreal CF (nSport+ 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
129. Movistar Estudiantes - Kirolbet Baskonia (Sportklub 19:15 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
130. Stocznia Szczecin - Asseco Resovia Rzeszów (Polsat Sport 20:00 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska
131. Formuła 1 - Grand Prix Meksyku* (Eleven Sports 1 20:05 ND)
132. SSC Napoli - AS Roma (Eleven Sports 2 20:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
133. Ajax Amsterdam - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News 20:30 ND) - piłka nożna, liga holenderska
134. Sevilla FC - SD Huesca (C+ Sport 2 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
135. AZ Alkmaar - sc Heerenveen (Polsat Sport News 22:30 ND) - piłka nożna, liga holenderska
136. Slavia Praga - Dukla Praga (Polsat Sport Extra 23:30 ND) - piłka nożna, liga czeska
137. Los Angeles Clippers - Washington Wizards (C+ Sport 2:30 PN) - koszykówka mężczyzn, NBA

 

 

 

 

 

 

 

1. Cracovia Kraków - Górnik Zabrze X
2. Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice 1
3. FC Toruń - Rekord Bielsko-Biała 2
4. Sampdoria Genua - US Sassuolo 1
5. MSV Duisburg - FC St. Pauli 2
6. Arsenal Londyn - Leicester City 1
7. Real Sociedad - Girona FC 1
8. Sparta Praga - Mlada Boleslav 1
9. Darussafaka Dogus - Bahcesehir Koleji 1
10. Ajax Amsterdam - Benfica Lizbona 2


11. Manchester United - Juventus Turyn 1
12. GKS Katowice - Garbarnia Kraków 1
13. AEK Ateny - Bayern Monachium 2
14. Young Boys Berno - Valencia CF 2
15. ALBA Berlin - Arka Gdynia 2
16. Sidigas Avellino - Anwil Włocławek 2
17. Manchester United - Juventus Turyn X
18. Ajax Amsterdam - Benfica Lizbona X
19. Real Madryt - Viktoria Pilzno 1
20. AS Roma - CSKA Moskwa 1


21. Szachtar Donieck - Manchester City 2
22. TSG 1899 Hoffenheim - Olympique Lyon X
23. River Plate Buenos Aires - Gremio Porto Alegre 1
24. Borussia Dortmund - Atletico Madryt 1
25. Paris Saint-Germain - SSC Napoli 1
26. Raków Częstochowa - ŁKS Łódź X
27. Polska - Kosowo 1
28. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 2
29. Club Brugge - AS Monaco 2
30. PSV Eindhoven - Tottenham Hotspur 2


31. Rayo Vallecano - Athletic Bilbao 2
32. Cedevita Zagrzeb - Lokomotiw Kubań 2
33. Paris Saint-Germain - SSC Napoli 1
34. FC Barcelona - Inter Mediolan X
35. Borussia Dortmund - Atletico Madryt 1
36. Liverpool FC - Crvena Zvezda Belgrad 1
37. Lokomotiw Moskwa - FC Porto 2
38. Galatasaray Stambuł - Schalke 04 Gelsenkirchen X
39. Unicaja Malaga - UNICS Kazań 1
40. Boca Juniors Buenos Aires - Palmeiras Sao Paulo 1


41. Linamar Bekescsabai RSE - Grot Budowlani Łódź 2
42. Tauron AZS Częstochowa - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
43. Sporting Lizbona - Arsenal Londyn X
44. AC Milan - Real Betis 1
45. RB Lipsk - Celtic Glasgow 1
46. Zenit Sankt Petersburg - Girondins Bordeaux 1
47. Anderlecht Bruksela - Fenerbahce Stambuł 2
48. Spartak Trnawa - Dinamo Zagrzeb 2
49. Olympique Marsylia - Lazio Rzym 1
50. Chelsea Londyn - BATE Borysów 1


51. Standard Liege - FK Krasnodar 1
52. Rangers FC - Spartak Moskwa 1
53. Stade Rennes - Dynamo Kijów 2
54. Villarreal CF - Rapid Wiedeń 1
55. New Jersey Devils - Nashville Predators 1
56. Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 2
57. GKS Katowice - Cuprum Lubin 1
58. 1.FC Magdeburg - HSV Hamburg 2
59. Polska - Litwa 1
60. Bahcesehir Koleji - Banvit BK 2


61. SC Freiburg - Borussia Monchengladbach 2
62. Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa X
63. Ewa Brodnicka - Nozipho Bell 1
64. Cerrad Czarni Radom - ONICO Warszawa 1
65. Real Valladolid - Espanyol Barcelona 2
66. Herbalife Gran Canaria - CSKA Moskwa 2
67. Vegas Golden Knights - Tampa Bay Lightning 2
68. New York Knicks - Golden State Warriors 2
69. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Istanbul BBSK 1
70. Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń 1


71. Girona FC - Rayo Vallecano 1
72. 1.FC Koln - 1.FC Heidenheim 1
73. Queens Park Rangers - Aston Villa 2
74. PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 1
75. Atalanta Bergamo - Parma FC 2
76. ENEA AZS Poznań - Widzew Łódź 2
77. Wisła Płock - Piast Gliwice 1
78. 1.FSV Mainz - Bayern Monachium 2
79. Borussia Dortmund - Hertha Berlin 1
80. Fortuna Dusseldorf - VfL Wolfsburg 2


81. Liverpool FC - Cardiff City 1
82. Athletic Bilbao - Valencia CF 2
83. Gaziantep Basketbol - Fenerbahce Stambuł 2
84. GKS Katowice - Warta Poznań 1
85. Chemik Bydgoszcz - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1
86. Lechia Gdańsk - Arka Gdynia X
87. Empoli FC - Juventus Turyn 2
88. Leicester City - West Ham United 1
89. Levante UD - CD Leganes 1
90. TSG 1899 Hoffenheim - VfB Stuttgart 1


91. Celta Vigo - SD Eibar 1
92. Philadelphia Flyers - New York Islanders 2
93. Tofas SK - Galatasaray Stambuł 2
94. FC Groningen - PSV Eindhoven 2
95. Robert Talarek - John Rene 1
96. John Ryder - Andrey Sirotkin 1
97. Pogoń Szczecin - Lech Poznań 2
98. Torino FC - AC Fiorentina 2
99. Atletico Madryt - Real Sociedad 1
100. FC Fastav Zlin - Sparta Praga 2


101. Revivre Axopower Mediolan - Top Volley Latina 2
102. Boston Bruins - Montreal Canadiens 1
103. San Antonio Spurs - Los Angeles Lakers 1
104. Daniel Jacobs - Sergey Derevyanchenko 1
105. Volkan Ozdemir - Anthony Smith 2
106. Pinar Karsiyaka - Afyon Belediyespor 1
107. Getafe CF - Real Betis 2
108. US Sassuolo - Bologna FC X
109. GTK Gliwice - Polpharma Starogard Gdański 2
110. 1.FC Nurnberg - Eintracht Frankfurt 2


111. Crystal Palace - Arsenal Londyn 2
112. Grot Budowlani Łódź - Chemik Police 2
113. Genoa CFC - Udinese Calcio 1
114. Cagliari Calcio - Chievo Verona 1
115. Eisbaren Bremerhaven - FC Bayern Monachium 2
116. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
117. RB Lipsk - Schalke 04 Gelsenkirchen 1
118. FC Barcelona - Real Madryt 2
119. Manchester United - Everton FC 1
120. LASK Linz - Red Bull Salzburg 2


121. Izrael - Polska 2
122. Górnik Zabrze - KGHM Zagłębie Lubin 1
123. GKS Jastrzębie - GKS Tychy 2
124. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk 1
125. AC Milan - Sampdoria Genua 1
126. Werder Brema - Bayer Leverkusen 2
127. Sir Safety Conad Perugia - Itas Trentino 1
128. Deportivo Alaves - Villarreal CF 2
129. Movistar Estudiantes - Kirolbet Baskonia 1
130. Stocznia Szczecin - Asseco Resovia Rzeszów 1


132. SSC Napoli - AS Roma 1
133. Ajax Amsterdam - Feyenoord Rotterdam 1
134. Sevilla FC - SD Huesca 1
135. AZ Alkmaar - sc Heerenveen 1
136. Slavia Praga - Dukla Praga 1
137. Los Angeles Clippers - Washington Wizards 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...