Jump to content
lukas_k

Kurierowy Bukmacher 2018

Recommended Posts

Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 31

Obowiązuje na dni: 6-12.08.2018

 

1. Cracovia Kraków - Arka Gdynia (Eurosport 1 17:30 PN) - piłka nożna, liga polska

2. Dukla Praga - Bohemians Praga (Polsat Sport Extra 18:00 PN) - piłka nożna, liga czeska

3. Dynamo Drezno - MSV Duisburg (Eleven Sports 1 20:25 PN) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

4. Hull City - Aston Villa (Eleven Sports 2 20:40 PN) - piłka nożna, 2.liga angielska

5. Nottingham Forest - West Bromwich Albion (Eleven Sports 2 20:40 WT) - piłka nożna, 2.liga angielska

6. Chelsea Londyn - Olympique Lyon (TVP Sport 23:05 WT) - piłka nożna, turniej International Champions Cup

7. Real Madryt - AS Roma (TVP Sport 2:00 ŚR) - piłka nożna, turniej International Champions Cup

8. Jagiellonia Białystok - KAA Gent (Polsat Sport 19:20 CZW) - piłka nożna, Liga Europejska

9. Orzeł Łódź - Car Gwarant Start Gniezno (Eleven Sports 1 17:30 PT) - żużel, 1.liga polska

10. Lechia Gdańsk - Miedź Legnica (Eurosport 2 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska

11. SC Paderborn - SSV Jahn Regensburg (Eleven Sports 2 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

12. Mlada Boleslav - Slavia Praga (Polsat Sport Extra 18:25 PT) - piłka nożna, liga czeska

13. Raków Częstochowa - Odra Opole (Polsat Sport 20:15 PT) - piłka nożna, 1.liga polska

14. Wisła Kraków - Wisła Płock (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska

15. FC St. Pauli - SV Darmstadt (Eleven Sports 1 20:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

16. Manchester United - Leicester City (C+ Sport 2 20:55 PT) - piłka nożna, liga angielska

17. MSV Duisburg - VfL Bochum (Eleven Sports 1 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

18. Newcastle United - Tottenham Hotspur (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska

19. Arminia Bielefeld - Dynamo Drezno (Eleven Sports 2 15:25 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

20. Huddersfield Town - Chelsea Londyn (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska

21. Orzeł Łódź - KS ROW Rybnik (Eleven Sports 1 16:00 SOB) - żużel, 1.liga polska

22. Queens Park Rangers - Sheffield United (Eleven Sports 3 16:00 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska

23. GKS Jastrzębie - Chojniczanka Chojnice (Polsat Sport 17:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska

24. Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków (C+ Sport, nSport+ 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska

25. Wolverhampton Wanderers - Everton FC (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska

26. Derby County - Leeds United (Eleven Sports 2 18:25 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska

27. Ajax Amsterdam - Heracles Almelo (Polsat Sport Extra 18:25 SOB) - piłka nożna, liga holenderska

28. Grand Prix Skandynawii na żużlu* (C+ 18:30 SOB)

29. Piast Gliwice - Legia Warszawa (C+ Sport 20:10 SOB) - piłka nożna, liga polska

30. PSV Eindhoven - FC Utrecht (Polsat Sport 20:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska

31. Atletico Madryt - Inter Mediolan (TVP Sport 2:05 ND) - piłka nożna, turniej International Champions Cup 

32. SV Sandhausen - HSV Hamburg (Eleven Sports 1 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

33. De Graafschap - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport Extra 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska

34. Speed Car Motor Lublin - Zdunek Wybrzeże Gdańsk (Polsat Sport 14:30 ND) - żużel, 1.liga polska

35. Arka Gdynia - Górnik Zabrze (C+ Sport 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska

36. Holstein Kiel - 1.FC Heidenheim (Eleven Sports 1 15:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

37. Arsenal Londyn - Manchester City (C+ Sport 2 16:55 ND) - piłka nożna, liga angielska

38. KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok (C+ 17:30 ND) - piłka nożna, liga polska

39. Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec (C+ Sport 17:35 ND) - piłka nożna, liga polska

40. FK Teplice - Sparta Praga (Polsat Sport 17:55 ND) - piłka nożna, 1.liga polska

41. Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium (Eleven Sports 1 20:25 ND) - piłka nożna, Superpuchar Niemiec

42. FC Barcelona - Sevilla FC (C+ Sport 21:55 ND) - piłka nożna, Superpuchar Hiszpanii 

43. D.C. United - Orlando City SC (Eurosport 2 0:15 PN) - piłka nożna, MLS 

 

 

 

 

 


 

1. Cracovia Kraków - Arka Gdynia 1

2. Dukla Praga - Bohemians Praga 1

3. Dynamo Drezno - MSV Duisburg 1

4. Hull City - Aston Villa X

5. Nottingham Forest - West Bromwich Albion 1

6. Chelsea Londyn - Olympique Lyon 1

7. Real Madryt - AS Roma 1

8. Jagiellonia Białystok - KAA Gent 1

9. Orzeł Łódź - Car Gwarant Start Gniezno 1

10. Lechia Gdańsk - Miedź Legnica 1

 

11. SC Paderborn - SSV Jahn Regensburg 1

12. Mlada Boleslav - Slavia Praga 2

13. Raków Częstochowa - Odra Opole 1

14. Wisła Kraków - Wisła Płock 1

15. FC St. Pauli - SV Darmstadt 1

16. Manchester United - Leicester City 1

17. MSV Duisburg - VfL Bochum 2

18. Newcastle United - Tottenham Hotspur 2

19. Arminia Bielefeld - Dynamo Drezno 2

20. Huddersfield Town - Chelsea Londyn 2

 

21. Orzeł Łódź - KS ROW Rybnik 1

22. Queens Park Rangers - Sheffield United 1

23. GKS Jastrzębie - Chojniczanka Chojnice 2

24. Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków X

25. Wolverhampton Wanderers - Everton FC 2

26. Derby County - Leeds United 2

27. Ajax Amsterdam - Heracles Almelo 1

29. Piast Gliwice - Legia Warszawa 1

30. PSV Eindhoven - FC Utrecht 1

 

31. Atletico Madryt - Inter Mediolan X

32. SV Sandhausen - HSV Hamburg 2

33. De Graafschap - Feyenoord Rotterdam 2

34. Speed Car Motor Lublin - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1

35. Arka Gdynia - Górnik Zabrze X

36. Holstein Kiel - 1.FC Heidenheim 1

37. Arsenal Londyn - Manchester City 2

38. KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok X

39. Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec 1

40. FK Teplice - Sparta Praga 2

 

41. Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium 2

42. FC Barcelona - Sevilla FC 1

43. D.C. United - Orlando City SC 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
1. Cracovia Kraków - Arka Gdynia 2

2. Dukla Praga - Bohemians Praga 1

3. Dynamo Drezno - MSV Duisburg 1

4. Hull City - Aston Villa X

5. Nottingham Forest - West Bromwich Albion 1

6. Chelsea Londyn - Olympique Lyon 1

7. Real Madryt - AS Roma 1

8. Jagiellonia Białystok - KAA Gent 1

9. Orzeł Łódź - Car Gwarant Start Gniezno 1

10. Lechia Gdańsk - Miedź Legnica 1

 

11. SC Paderborn - SSV Jahn Regensburg 1

12. Mlada Boleslav - Slavia Praga 2

13. Raków Częstochowa - Odra Opole 1

14. Wisła Kraków - Wisła Płock 1

15. FC St. Pauli - SV Darmstadt 1

16. Manchester United - Leicester City 2

17. MSV Duisburg - VfL Bochum 2

18. Newcastle United - Tottenham Hotspur 2

19. Arminia Bielefeld - Dynamo Drezno 2

20. Huddersfield Town - Chelsea Londyn 2

 

21. Orzeł Łódź - KS ROW Rybnik 1

22. Queens Park Rangers - Sheffield United 1

23. GKS Jastrzębie - Chojniczanka Chojnice 2

24. Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków 2

25. Wolverhampton Wanderers - Everton FC 2

26. Derby County - Leeds United 2

27. Ajax Amsterdam - Heracles Almelo 1

29. Piast Gliwice - Legia Warszawa 2

30. PSV Eindhoven - FC Utrecht 1

 

31. Atletico Madryt - Inter Mediolan 1

32. SV Sandhausen - HSV Hamburg 2

33. De Graafschap - Feyenoord Rotterdam 2

34. Speed Car Motor Lublin - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1

35. Arka Gdynia - Górnik Zabrze 1

36. Holstein Kiel - 1.FC Heidenheim 1

37. Arsenal Londyn - Manchester City 2

38. KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 2

39. Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec 1

40. FK Teplice - Sparta Praga 2

 

41. Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium 2

42. FC Barcelona - Sevilla FC 1

43. D.C. United - Orlando City SC 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018


Zestaw par na tydzień: 31

Obowiązuje na dni: 6-12.08.2018

 

1. Cracovia Kraków - Arka Gdynia 1

2. Dukla Praga - Bohemians Praga 1

3. Dynamo Drezno - MSV Duisburg 1

4. Hull City - Aston Villa X

6. Chelsea Londyn - Olympique Lyon 1

7. Real Madryt - AS Roma 1

8. Jagiellonia Białystok - KAA Gent 1

9. Orzeł Łódź - Car Gwarant Start Gniezno 2

10. Lechia Gdańsk - Miedź Legnica 1

11. SC Paderborn - SSV Jahn Regensburg 1

 

12. Mlada Boleslav - Slavia Praga 2

14. Wisła Kraków - Wisła Płock 1

15. FC St. Pauli - SV Darmstadt 1

16. Manchester United - Leicester City 1

18. Newcastle United - Tottenham Hotspur 2

20. Huddersfield Town - Chelsea Londyn 2

21. Orzeł Łódź - KS ROW Rybnik 2

22. Queens Park Rangers - Sheffield United 1

23. GKS Jastrzębie - Chojniczanka Chojnice 2

26. Derby County - Leeds United 1

 

27. Ajax Amsterdam - Heracles Almelo 1

29. Piast Gliwice - Legia Warszawa 2

30. PSV Eindhoven - FC Utrecht 1

31. Atletico Madryt - Inter Mediolan 1

32. SV Sandhausen - HSV Hamburg 2

33. De Graafschap - Feyenoord Rotterdam 2

34. Speed Car Motor Lublin - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1

35. Arka Gdynia - Górnik Zabrze 1

36. Holstein Kiel - 1.FC Heidenheim 1

37. Arsenal Londyn - Manchester City 2

 

39. Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec 1

40. FK Teplice - Sparta Praga 2

41. Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium 2

42. FC Barcelona - Sevilla FC 1

43. D.C. United - Orlando City SC 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 31

Obowiązuje na dni: 6-12.08.2018

 

 

1. Cracovia Kraków - Arka Gdynia  X
2. Dukla Praga - Bohemians Praga  1
3. Dynamo Drezno - MSV Duisburg  1
4. Hull City - Aston Villa  1
5. Nottingham Forest - West Bromwich Albion  1
6. Chelsea Londyn - Olympique Lyon  1
7. Real Madryt - AS Roma  1
8. Jagiellonia Białystok - KAA Gent  1
9. Orzeł Łódź - Car Gwarant Start Gniezno  1
10. Lechia Gdańsk - Miedź Legnica  1
 
 
13. Raków Częstochowa - Odra Opole  1
14. Wisła Kraków - Wisła Płock  1
16. Manchester United - Leicester City  1
18. Newcastle United - Tottenham Hotspur  2
20. Huddersfield Town - Chelsea Londyn  2
21. Orzeł Łódź - KS ROW Rybnik  1
22. Queens Park Rangers - Sheffield United  1
23. GKS Jastrzębie - Chojniczanka Chojnice  2
24. Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków  2
25. Wolverhampton Wanderers - Everton FC  1
 
 
26. Derby County - Leeds United  2
27. Ajax Amsterdam - Heracles Almelo  1
30. PSV Eindhoven - FC Utrecht  1
31. Atletico Madryt - Inter Mediolan  2
32. SV Sandhausen - HSV Hamburg  2
33. De Graafschap - Feyenoord Rotterdam  2
34. Speed Car Motor Lublin - Zdunek Wybrzeże Gdańsk  2
35. Arka Gdynia - Górnik Zabrze  1
36. Holstein Kiel - 1.FC Heidenheim  1
37. Arsenal Londyn - Manchester City  2
 
 
38. KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok  1
39. Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec  1
40. FK Teplice - Sparta Praga  2
41. Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium  2
42. FC Barcelona - Sevilla FC  1
43. D.C. United - Orlando City SC  1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 30 Kolejka :

 

1. Pogoń Szczecin - Piast Gliwice  0:2
2. KŻ Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils  50:40
3. Viktoria Pilzno - Slovan Liberec  1:0
4. Kings Lynn Stars - Somerset Rebels  49:41
5. West Ham United - 1.FSV Mainz  1:1  po rzutach karnych 7:6
6. Spartak Trnawa - Legia Warszawa  0:1
7. Manchester United - Real Madryt  2:1
8. FC Barcelona - AS Roma  2:4
9. MLS All-Stars - Juventus Turyn  1:1  po rzutach karnych 3:5
10. Lech Poznań - Szachtior Soligorsk  3:1  po dogrywce
11. Włochy - Polska  8:4
12. Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski na żużlu - Daniel Kaczmarek
13. Białoruś - Turcja  9:4
14. Wisła Płock - Korona Kielce  1:2
15. GKS Katowice - GKS Tychy  1:1
16. Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin  3:0
17. HSV Hamburg - Holstein Kiel  0:3
18. Reading FC - Derby County  1:2
19. VfL Bochum - 1.FC Koln  0:2
20. SSV Jahn Regensburg - FC Ingolstadt  2:1
21. Ipswich Town - Blackburn Rovers  2:2
22. Turcja - Włochy  0:3
23. Białoruś - Polska  5:4  po dogrywce
24. Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz  0:0
25. Piast Gliwice - KGHM Zagłębie Lubin  2:1
26. Sheffield United - Swansea City  1:2
27. Indywidualne Mistrzostwa Polski na żużlu - Piotr Pawlicki
28. Joe Cordina - Sean Dodd  wygrana Joe Cordina
29. Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 0:0
30. Atlanta United - Toronto FC  2:2
31. Real Madryt - Juventus Turyn  3:1
32. Sergey Kovaliev - Eleider Alvarez  wygrana Eleider Alvarez
33. AC Milan - FC Barcelona  1:0
34. TJ Dillashaw - Cody Garbrandt  wygrana TJ Dillashaw
35. 1.FC Magdeburg - FC St. Pauli  1:2
36. Śląsk Wrocław - Lech Poznań  0:1
37. 1.FC Heidenheim - Arminia Bielefeld  1:1
38. Chelsea Londyn - Manchester City  0:2
39. Polska - Turcja  7:9
40. Włochy - Białoruś  5:6  po dogrywce
41. Leeds United - Stoke City  3:1
42. Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków  1:0
43. Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi na żużlu - Patryk Dudek
44. Miedź Legnica - Górnik Zabrze  1:3
45. Sparta Praga - 1.FC Slovacko  1:0
46. Bayern Monachium - Manchester United  1:0
47. Rayo Vallecano - CF Belenenses  1:1  po rzutach karnych 2:3
48. New York Red Bulls - Los Angeles FC  2:1

 

Tabela :

 

1.tyrla - 568 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10;40-19;50-22;42-14;52-21;32-5;44-14;41-27;41-32;42-33;51-21;34-22;41-24;36-19;47-12;46-14;41-12;31-20;25-9;15-9;11-7;6-4;17-11;17-11;17-20)

2.lukas_k - 398 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32;55-39;79-51;55-41;66-47;34-22;50-41;53-48;57-49;60-53;59-41;45-29;49-41;35-38;56-30;51-33;45-20;41-30;32-12;12-15;10-8 ;5-5;16-15;24-14;18-27)

3.bartek2lp2 - 359 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34;51-43;76-54;57-39;61-52;32-24;52-39;52-49;57-49;57-56;57-43;37-31;47-43;42-31;57-29;50-27;46-19;39-30;32-12;16-11;10-8 ;4-6;17-14;21-17;20-25)

4.aro - 310 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21;40-19;46-31;38-18;36-24;19-9;40-20;34-32;29-27;32-37;40-30;25-27;33-26;37-17;47-19;50-27;43-11;41-22;22-18;9-11;7-10;3-3;6-16;11-17;15-18)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 32

Obowiązuje na dni: 13-19.08.2018

 

1. Korona Kielce - Śląsk Wrocław (Eurosport 1 17:30 PN) - piłka nożna, liga polska

2. 1.FC Koln - 1.FC Union Berlin (Eleven Sports 1 20:25 PN) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

3. Poole Pirates - Somerset Rebels (Eleven Sports 2 20:25 PN) - żużel, liga angielska

4. Polska - Anglia (Polsat Sport 18:00 WT) - piłka nożna plażowa, mecz towarzyski

5. Leeds United - Bolton Wanderers (Eleven Sports 2 20:40 WT) - piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej

6. Polska - Anglia (Polsat Sport 12:00 ŚR) - piłka nożna plażowa, mecz towarzyski

7. Real Madryt - Atletico Madryt (Polsat, Polsat Sport 20:55 ŚR) - piłka nożna, Superpuchar Europy

8. F91 Dudelange - Legia Warszawa (TVP Sport, TVP 1 19:00 CZW) - piłka nożna, eliminacje Ligi Europy

9. Lech Poznań - KRC Genk (Polsat Sport 20:15 CZW) - piłka nożna, eliminacje Ligi Europy

10. Sunderland AFC - Sheffield Wednesday (Eleven Sports 2 20:40 CZW) - piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej

11. Cracovia Kraków - KGHM Zagłębie Lubin (Eurosport 2 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska

12. Girona FC - Real Valladolid (Eleven Sports 1 20:10 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska

13. 1.FC Schweinfurt - Schalke 04 Gelsenkirchen (Eurosport 2 20:10 PT) - piłka nożna, Puchar Niemiec

14. Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biała (Polsat Sport Extra 20:15 PT) - piłka nożna, 1.liga polska

15. Miedź Legnica - Korona Kielce (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska

16. Birmingham City - Swansea City (Eleven Sports 2 20:40 PT) - piłka nożna, 2.liga angielska

17. Real Betis - UD Levante (C+ Sport 2 22:10 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska

18. Cardiff City - Newcastle United (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska

19. SV Drochtersen/Assel - Bayern Monachium (Eurosport 1 15:15 SOB) - piłka nożna, Puchar Niemiec

20. West Ham United - Bournemouth AFC (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska

21. Millwall FC - Derby County (Eleven Sports 1 16:00 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska

22. Red Bull Salzburg - TSV Hartberg (Sportklub 17:00 SOB) - piłka nożna, liga austriacka

23. Chrobry Głogów - Raków Częstochowa (Polsat Sport 17:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska

24. Wisła Płock - Arka Gdynia (C+ Sport, nSport+ 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska

25. Chievo Verona - Juventus Turyn (Eleven Sports 2 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska

26. Celta Vigo - Espanyol Barcelona (Eleven Sports 1 18:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

27. Chelsea Londyn - Arsenal Londyn (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska

28. Preston North End - Stoke City (Eleven Sports 3 18:25 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska

29. Slavia Praga - FK Jablonec (Polsat Sport News 19:00 SOB) - piłka nożna, liga czeska

30. Polska - Kamerun (Polsat Sport 20:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, mecz towarzyski

31. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk (C+ Sport 20:05 SOB) - piłka nożna, liga polska

32. Villarreal CF - Real Sociedad (C+ 20:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

33. Lazio Rzym - SSC Napoli (Eleven Sports 2 20:25 SOB) - piłka nożna, liga włoska

34. Tottenham Hotspur - Fulham Londyn (C+ Sport 2 21:00 SOB) - piłka nożna, liga angielska

35. Seattle Sounders - Los Angeles Galaxy (Eurosport 2 22:00 SOB) - piłka nożna, MLS

36. FC Barcelona - Deportivo Alaves (Eleven Sports 1 22:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

37. Tyson Fury - Francesco Pianeta (Polsat Sport 22:30 SOB) - boks, gala w Belfaście

38. Fortuna Sittard - PSV Eindhoven (Polsat Sport Extra 23:00 SOB) - piłka nożna, liga holenderska

39. VVV Venlo - Ajax Amsterdam (Polsat Sport Extra 1:00 ND) - piłka nożna, liga holenderska

40. Manchester City - Huddersfield Town (C+ 14:25 ND) - piłka nożna, liga angielska

41. Feyenoord Rotterdam - Excelsior Rotterdam (Polsat Sport Extra 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska

42. Car Gwarant Start Gniezno - Speed Car Motor Lublin (Polsat Sport 14:30 ND) - żużel, 1.liga polska

43. Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec (C+ Sport 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska

44. Viktoria Koln - RB Lipsk (Eurosport 1 15:15 ND) - piłka nożna, Puchar Niemiec

45. Grupa Azoty Unia Tarnów - forBET Włókniarz Częstochowa (nSport+ 16:30 ND) - żużel, liga polska

46. Brighton & Hove Albion - Manchester United (C+ Sport 2 16:55 ND) - piłka nożna, liga angielska

47. Lech Poznań - Wisła Kraków (C+ 17:35 ND) - piłka nożna, liga polska

48. Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice (C+ Sport 17:35 ND) - piłka nożna, liga polska

49. Torino FC - AS Roma (Eleven Sports 1 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska

50. Sparta Praga - 1.FK Przybram (Polsat Sport Extra 17:55 ND) - piłka nożna, liga czeska

51. SD Eibar - SD Huesca (C+ Now 18:15 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

52. MRGARDEN GKM Grudziądz - Falubaz Zielona Góra (nSport+ 19:00 ND) - żużel, liga polska

53. Rayo Vallecano - Sevilla FC (Eleven Sports 2 20:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

54. US Sassuolo - Inter Mediolan (Eleven Sports 1 20:25 ND) - piłka nożna, liga włoska

55. AC Milan - Genoa CFC (Eleven Sports 3 20:25 ND) - piłka nożna, liga włoska

56. Atlanta United - Columbus Crew (Eurosport 2 22:00 ND) - piłka nożna, MLS

57. Real Madryt - Getafe CF (C+ Sport 22:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

 

 

 

 

 


 

 

1. Korona Kielce - Śląsk Wrocław X

2. 1.FC Koln - 1.FC Union Berlin 1

3. Poole Pirates - Somerset Rebels 1

4. Polska - Anglia 1

5. Leeds United - Bolton Wanderers 1

6. Polska - Anglia 1

7. Real Madryt - Atletico Madryt 1

8. F91 Dudelange - Legia Warszawa 2

9. Lech Poznań - KRC Genk 2

10. Sunderland AFC - Sheffield Wednesday 1

 

11. Cracovia Kraków - KGHM Zagłębie Lubin 2

12. Girona FC - Real Valladolid X

13. 1.FC Schweinfurt - Schalke 04 Gelsenkirchen 2

14. Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1

15. Miedź Legnica - Korona Kielce 1

16. Birmingham City - Swansea City 2

17. Real Betis - UD Levante 1

18. Cardiff City - Newcastle United 2

19. SV Drochtersen/Assel - Bayern Monachium 2

20. West Ham United - Bournemouth AFC 1

 

21. Millwall FC - Derby County 2

22. Red Bull Salzburg - TSV Hartberg 1

23. Chrobry Głogów - Raków Częstochowa 2

24. Wisła Płock - Arka Gdynia 2

25. Chievo Verona - Juventus Turyn 2

26. Celta Vigo - Espanyol Barcelona 1

27. Chelsea Londyn - Arsenal Londyn 1

28. Preston North End - Stoke City 2

29. Slavia Praga - FK Jablonec 1

30. Polska - Kamerun 1

 

31. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk X

32. Villarreal CF - Real Sociedad 1

33. Lazio Rzym - SSC Napoli 2

34. Tottenham Hotspur - Fulham Londyn 1

35. Seattle Sounders - Los Angeles Galaxy 2

36. FC Barcelona - Deportivo Alaves 1

37. Tyson Fury - Francesco Pianeta 1

38. Fortuna Sittard - PSV Eindhoven 2

39. VVV Venlo - Ajax Amsterdam 2

40. Manchester City - Huddersfield Town 1

 

41. Feyenoord Rotterdam - Excelsior Rotterdam 1

42. Car Gwarant Start Gniezno - Speed Car Motor Lublin 1

43. Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 1

44. Viktoria Koln - RB Lipsk 2

45. Grupa Azoty Unia Tarnów - forBET Włókniarz Częstochowa 1

46. Brighton & Hove Albion - Manchester United 2

47. Lech Poznań - Wisła Kraków 1

48. Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1

49. Torino FC - AS Roma 2

50. Sparta Praga - 1.FK Przybram 1

 

51. SD Eibar - SD Huesca 1

52. MRGARDEN GKM Grudziądz - Falubaz Zielona Góra 2

53. Rayo Vallecano - Sevilla FC 2

54. US Sassuolo - Inter Mediolan 2

55. AC Milan - Genoa CFC 1

56. Atlanta United - Columbus Crew 1

57. Real Madryt - Getafe CF 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018


Zestaw par na tydzień: 32


Obowiązuje na dni: 13-19.08.2018

 

 

1. Korona Kielce - Śląsk Wrocław  1

2. 1.FC Koln - 1.FC Union Berlin  1

3. Poole Pirates - Somerset Rebels  1

4. Polska - Anglia  1

5. Leeds United - Bolton Wanderers  1

6. Polska - Anglia  1

7. Real Madryt - Atletico Madryt  1

9. Lech Poznań - KRC Genk  1

10. Sunderland AFC - Sheffield Wednesday  1

11. Cracovia Kraków - KGHM Zagłębie Lubin  1

 

 

12. Girona FC - Real Valladolid  1

13. 1.FC Schweinfurt - Schalke 04 Gelsenkirchen  2

15. Miedź Legnica - Korona Kielce  1

16. Birmingham City - Swansea City  2

18. Cardiff City - Newcastle United  1

19. SV Drochtersen/Assel - Bayern Monachium  2

20. West Ham United - Bournemouth AFC  1

22. Red Bull Salzburg - TSV Hartberg  1

24. Wisła Płock - Arka Gdynia  X

25. Chievo Verona - Juventus Turyn  2

 

 

26. Celta Vigo - Espanyol Barcelona  1

27. Chelsea Londyn - Arsenal Londyn  1

28. Preston North End - Stoke City  2

29. Slavia Praga - FK Jablonec  1

30. Polska - Kamerun  1

31. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk  1

32. Villarreal CF - Real Sociedad  1

33. Lazio Rzym - SSC Napoli  2

34. Tottenham Hotspur - Fulham Londyn  1

35. Seattle Sounders - Los Angeles Galaxy  2

 

 

36. FC Barcelona - Deportivo Alaves  1

38. Fortuna Sittard - PSV Eindhoven  2

39. VVV Venlo - Ajax Amsterdam  2

40. Manchester City - Huddersfield Town  1

41. Feyenoord Rotterdam - Excelsior Rotterdam  1

42. Car Gwarant Start Gniezno - Speed Car Motor Lublin  1

44. Viktoria Koln - RB Lipsk  2

46. Brighton & Hove Albion - Manchester United  2

47. Lech Poznań - Wisła Kraków  1

48. Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice  1

 

 

49. Torino FC - AS Roma  2

50. Sparta Praga - 1.FK Przybram  1 

53. Rayo Vallecano - Sevilla FC  2

54. US Sassuolo - Inter Mediolan  2

55. AC Milan - Genoa CFC  1

56. Atlanta United - Columbus Crew  1

57. Real Madryt - Getafe CF  1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1. Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2

2. 1.FC Koln - 1.FC Union Berlin 1

3. Poole Pirates - Somerset Rebels 1

4. Polska - Anglia 1

5. Leeds United - Bolton Wanderers 1

6. Polska - Anglia 1

7. Real Madryt - Atletico Madryt 2

8. F91 Dudelange - Legia Warszawa 2

9. Lech Poznań - KRC Genk 2

10. Sunderland AFC - Sheffield Wednesday 1

 

11. Cracovia Kraków - KGHM Zagłębie Lubin 2

12. Girona FC - Real Valladolid X

13. 1.FC Schweinfurt - Schalke 04 Gelsenkirchen 2

14. Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1

15. Miedź Legnica - Korona Kielce 1

16. Birmingham City - Swansea City 2

17. Real Betis - UD Levante 1

18. Cardiff City - Newcastle United 2

19. SV Drochtersen/Assel - Bayern Monachium 2

20. West Ham United - Bournemouth AFC 1

 

21. Millwall FC - Derby County 2

22. Red Bull Salzburg - TSV Hartberg 1

23. Chrobry Głogów - Raków Częstochowa 2

24. Wisła Płock - Arka Gdynia 2

25. Chievo Verona - Juventus Turyn 2

26. Celta Vigo - Espanyol Barcelona 1

27. Chelsea Londyn - Arsenal Londyn 1

28. Preston North End - Stoke City 2

29. Slavia Praga - FK Jablonec 1

30. Polska - Kamerun 1

 

31. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 2

32. Villarreal CF - Real Sociedad 1

33. Lazio Rzym - SSC Napoli 2

34. Tottenham Hotspur - Fulham Londyn 1

35. Seattle Sounders - Los Angeles Galaxy 2

36. FC Barcelona - Deportivo Alaves 1

37. Tyson Fury - Francesco Pianeta 1

38. Fortuna Sittard - PSV Eindhoven 2

39. VVV Venlo - Ajax Amsterdam 2

40. Manchester City - Huddersfield Town 1

 

41. Feyenoord Rotterdam - Excelsior Rotterdam 1

42. Car Gwarant Start Gniezno - Speed Car Motor Lublin 1

43. Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 1

44. Viktoria Koln - RB Lipsk 2

45. Grupa Azoty Unia Tarnów - forBET Włókniarz Częstochowa 1

46. Brighton & Hove Albion - Manchester United 2

47. Lech Poznań - Wisła Kraków 1

48. Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1

49. Torino FC - AS Roma 2

50. Sparta Praga - 1.FK Przybram 1

 

51. SD Eibar - SD Huesca 1

52. MRGARDEN GKM Grudziądz - Falubaz Zielona Góra 2

53. Rayo Vallecano - Sevilla FC 2

54. US Sassuolo - Inter Mediolan 2

55. AC Milan - Genoa CFC 1

56. Atlanta United - Columbus Crew 1

57. Real Madryt - Getafe CF 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 32

Obowiązuje na dni: 13-19.08.2018

 

1. Korona Kielce - Śląsk Wrocław 1

2. 1.FC Koln - 1.FC Union Berlin 1

3. Poole Pirates - Somerset Rebels 1

4. Polska - Anglia 1

5. Leeds United - Bolton Wanderers 1

6. Polska - Anglia 1

7. Real Madryt - Atletico Madryt 1

8. F91 Dudelange - Legia Warszawa 2

9. Lech Poznań - KRC Genk 1

12. Girona FC - Real Valladolid 1

 

13. 1.FC Schweinfurt - Schalke 04 Gelsenkirchen 2

15. Miedź Legnica - Korona Kielce 1

17. Real Betis - UD Levante 1

19. SV Drochtersen/Assel - Bayern Monachium 2

20. West Ham United - Bournemouth AFC 1

22. Red Bull Salzburg - TSV Hartberg 1

24. Wisła Płock - Arka Gdynia 1

25. Chievo Verona - Juventus Turyn 2

26. Celta Vigo - Espanyol Barcelona 1

27. Chelsea Londyn - Arsenal Londyn 1

 

29. Slavia Praga - FK Jablonec 1

30. Polska - Kamerun 1

32. Villarreal CF - Real Sociedad 1

33. Lazio Rzym - SSC Napoli 2

34. Tottenham Hotspur - Fulham Londyn 1

35. Seattle Sounders - Los Angeles Galaxy 1

36. FC Barcelona - Deportivo Alaves 1

37. Tyson Fury - Francesco Pianeta 1

38. Fortuna Sittard - PSV Eindhoven 2

39. VVV Venlo - Ajax Amsterdam 2

 

40. Manchester City - Huddersfield Town 1

41. Feyenoord Rotterdam - Excelsior Rotterdam 1

42. Car Gwarant Start Gniezno - Speed Car Motor Lublin 1

43. Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 1

44. Viktoria Koln - RB Lipsk 2

46. Brighton & Hove Albion - Manchester United 2

47. Lech Poznań - Wisła Kraków 1

48. Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1

49. Torino FC - AS Roma 2

50. Sparta Praga - 1.FK Przybram 1

 

51. SD Eibar - SD Huesca 1

53. Rayo Vallecano - Sevilla FC 2

54. US Sassuolo - Inter Mediolan 2

55. AC Milan - Genoa CFC 1

56. Atlanta United - Columbus Crew 1

57. Real Madryt - Getafe CF 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 31 Kolejka :

 

1. Cracovia Kraków - Arka Gdynia  0:0
2. Dukla Praga - Bohemians Praga  0:1
3. Dynamo Drezno - MSV Duisburg  1:0
4. Hull City - Aston Villa  1:3
5. Nottingham Forest - West Bromwich Albion  1:1
6. Chelsea Londyn - Olympique Lyon  0:0  po rzutach karnych 5:4
7. Real Madryt - AS Roma  2:1
8. Jagiellonia Białystok - KAA Gent  0:1
9. Orzeł Łódź - Car Gwarant Start Gniezno  45:45
10. Lechia Gdańsk - Miedź Legnica  2:0
11. SC Paderborn - SSV Jahn Regensburg  2:0
12. Mlada Boleslav - Slavia Praga  0:1
13. Raków Częstochowa - Odra Opole  1:0
14. Wisła Kraków - Wisła Płock  1:1
15. FC St. Pauli - SV Darmstadt  2:0
16. Manchester United - Leicester City  2:1
17. MSV Duisburg - VfL Bochum  0:2
18. Newcastle United - Tottenham Hotspur  1:2
19. Arminia Bielefeld - Dynamo Drezno  2:1
20. Huddersfield Town - Chelsea Londyn  0:3
21. Orzeł Łódź - KS ROW Rybnik  41:49
22. Queens Park Rangers - Sheffield United  1:2
23. GKS Jastrzębie - Chojniczanka Chojnice  0:0
24. Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków  1:1
25. Wolverhampton Wanderers - Everton FC  2:2
26. Derby County - Leeds United  1:4
27. Ajax Amsterdam - Heracles Almelo  1:1
28. Grand Prix Skandynawii na żużlu - Nicki Pedersen
29. Piast Gliwice - Legia Warszawa  1:3
30. PSV Eindhoven - FC Utrecht  4:0
31. Atletico Madryt - Inter Mediolan   0:1
32. SV Sandhausen - HSV Hamburg  0:3
33. De Graafschap - Feyenoord Rotterdam  2:0
34. Speed Car Motor Lublin - Zdunek Wybrzeże Gdańsk  42:48
35. Arka Gdynia - Górnik Zabrze  1:1
36. Holstein Kiel - 1.FC Heidenheim  1:1
37. Arsenal Londyn - Manchester City  0:2
38. KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok  0:2
39. Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec  4:0
40. FK Teplice - Sparta Praga  0:4
41. Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium  0:5
42. FC Barcelona - Sevilla FC  2:1
43. D.C. United - Orlando City SC  3:2

 

Tabela :

 

1.tyrla - 573 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10;40-19;50-22;42-14;52-21;32-5;44-14;41-27;41-32;42-33;51-21;34-22;41-24;36-19;47-12;46-14;41-12;31-20;25-9;15-9;11-7;6-4;17-11;17-11;17-20;20-15)

2.lukas_k - 400 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32;55-39;79-51;55-41;66-47;34-22;50-41;53-48;57-49;60-53;59-41;45-29;49-41;35-38;56-30;51-33;45-20;41-30;32-12;12-15;10-8 ;5-5;16-15;24-14;18-27;22-20)

3.bartek2lp2 - 359 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34;51-43;76-54;57-39;61-52;32-24;52-39;52-49;57-49;57-56;57-43;37-31;47-43;42-31;57-29;50-27;46-19;39-30;32-12;16-11;10-8 ;4-6;17-14;21-17;20-25;21-21)

4.aro - 314 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21;40-19;46-31;38-18;36-24;19-9;40-20;34-32;29-27;32-37;40-30;25-27;33-26;37-17;47-19;50-27;43-11;41-22;22-18;9-11;7-10;3-3;6-16;11-17;15-18;20-16)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 33

Obowiązuje na dni: 20-26.08.2018

 

1. Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin (Eurosport 2 17:30 PN) - piłka nożna, liga polska

2. Valencia CF - Atletico Madryt (Eleven Sports 1 19:55 PN) - piłka nożna, liga hiszpańska

3. Atalanta Bergamo - Frosinone Calcio (Eleven Sports 2 20:25 PN) - piłka nożna, liga włoska

4. Somerset Rebels - Poole Pirates (Eleven Sports 3 20:25 PN) - żużel, liga angielska

5. SpVgg Greuther Furth - Borussia Dortmund (Eurosport 2 20:45 PN) - piłka nożna, Puchar Niemiec

6. Crystal Palace - Liverpool FC (C+ Sport 2 20:55 PN) - piłka nożna, liga angielska

7. Athletic Bilbao - CD Leganes (C+ Sport 21:55 PN) - piłka nożna, liga hiszpańska

8. Swansea City - Leeds United (Eleven Sports 2 20:40 WT) - piłka nożna, 2.liga angielska

9. Benfica Lizbona - PAOK Saloniki (Polsat Sport Premium 1 21:00 WT) - piłka nożna, eliminacje Ligi Mistrzów

10. BATE Borysów - PSV Eindhoven (Polsat Sport Premium 2 21:00 WT) - piłka nożna, eliminacje Ligi Mistrzów

11. Crvena Zvezda Belgrad - Red Bull Salzburg (Polsat Sport Premium 3 21:00 WT) - piłka nożna, eliminacje Ligi Mistrzów

12. Club Atletico Independiente - Santos FC (Sportklub 2:45 ŚR) - piłka nożna, Copa Libertadores

13. ŁKS Łódź - Stal Mielec (Polsat Sport 17:30 ŚR) - piłka nożna, 1.liga polska

14. SG Flensburg-Handewitt - Rhein-Neckar Lowen (Sportklub 19:30 ŚR) - piłka ręczna, Superpuchar Niemiec

15. GKS Tychy - Garbarnia Kraków (Polsat Sport 20:15 ŚR) - piłka nożna, 1.liga polska

16. Aston Villa - Brentford FC (Eleven Sports 1 20:40 ŚR) - piłka nożna, 2.liga angielska

17. Ajax Amsterdam - Dynamo Kijów (Polsat Sport Premium 1 21:00 ŚR) - piłka nożna, eliminacje Ligi Mistrzów

18. Young Boys Berno - Dinamo Zagrzeb (Polsat Sport Premium 2 21:00 ŚR) - piłka nożna, eliminacje Ligi Mistrzów

19. MOL Vidi FC - AEK Ateny (Polsat Sport Premium 3 21:00 ŚR) - piłka nożna, eliminacje Ligi Mistrzów

20. MT Melsungen - SC Magdeburg (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka

21. Rosja - Hiszpania (Polsat Sport Extra 16:00 PT) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League

22. Francja - Niemcy (Polsat Sport Extra 17:20 PT) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League

23. Piast Gliwice - Cracovia Kraków (Eurosport 2 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska

24. Polska - Kanada (Polsat Sport 17:30 PT) - siatkówka mężczyzn, Memoriał Huberta Wagnera

25. SV Darmstadt - MSV Duisburg (Eleven Sports 2 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

26. Bohemians Praga - Sparta Praga (Polsat Sport Extra 18:25 PT) - piłka nożna, liga czeska

27. Getafe CF - SD Eibar (Eleven Sports 3 20:10 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska

28. Korona Kielce - Arka Gdynia (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska

29. Bayern Monachium - TSG 1899 Hoffenheim (Eleven Sports 1 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka

30. Francja - Rosja (Polsat Sport 20:30 PT) - siatkówka mężczyzn, Memoriał Huberta Wagnera

31. Middlesbrough FC - West Bromwich Albion (Eleven Sports 2 20:40 PT) - piłka nożna, 2.liga angielska

32. CD Leganes - Real Sociedad (C+ Sport 2 22:10 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska

33. 1.FC Koln - FC Erzgebirge Aue (Eleven Sports 2 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

34. Wolverhampton Wanderers - Manchester City (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska

35. Hiszpania - Niemcy (Polsat Sport News 13:50 SOB) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League

36. Polska - Francja (Polsat Sport 14:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, Memoriał Huberta Wagnera

37. VfL Wolfsburg - Schalke 04 Gelsenkirchen (C+ Sport 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

38. Werder Brema - Hannover 96 (Eleven Sports 2 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

39. Hertha Berlin - 1.FC Nurnberg (Eleven Sports 4 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

40. Fortuna Dusseldorf - FC Augsburg (Eleven Sports 3 15:30 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

41. Arsenal Londyn - West Ham United (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska

42. Rosja - Francja (Polsat Sport News 16:20 SOB) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League

43. Rosja - Kanada (Polsat Sport 17:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, Memoriał Huberta Wagnera

44. Sportclub Rheindorf Altach - Red Bull Salzburg (Sportklub 17:00 SOB) - piłka nożna, liga austriacka

45. Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk (C+ Sport, nSport+ 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska

46. Juventus Turyn - Lazio Rzym (Eleven Sports 2 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska

47. Deportivo Alaves - Real Betis (Eleven Sports 3 18:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

48. Liverpool FC - Brighton & Hove Albion (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska

49. Borussia Monchengladbach - Bayer Leverkusen (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

50. Ajax Amsterdam - FC Emmen (Polsat Sport News 18:25 SOB) - piłka nożna, liga holenderska

51. Grand Prix Polski na żużlu* (C+ 18:30 SOB)

52. Nottingham Forest - Birmingham City (Eleven Sports 4 18:30 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska

53. GKS Katowice - GKS Jastrzębie (Polsat Sport 19:45 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska

54. Wisła Kraków - Górnik Zabrze (C+ Sport 20:10 SOB) - piłka nożna, liga polska

55. Atletico Madryt - Rayo Vallecano (Eleven Sports 2 20:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

56. SSC Napoli - AC Milan (Eleven Sports 1 20:30 SOB) - piłka nożna, liga włoska

57. TSV GWD Minden - SG Flensburg-Handewitt (Sportklub 20:30 SOB) - piłka ręczna, liga niemiecka

58. PEC Zwolle - PSV Eindhoven (Polsat Sport News 20:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska

59. Southampton FC - Leicester City (C+ Sport 2 21:00 SOB) - piłka nożna, liga angielska

60. Real Valladolid - FC Barcelona (C+ Sport 2 22:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

61. FK Teplice - Slavia Praga (Polsat Sport Extra 1:00 ND) - piłka nożna, liga czeska

62. Raymundo Beltran - Jose Pedraza (Polsat Sport Extra 3:00 ND) - boks, walka o mistrzowski pas federacji WBO w Glendale

63. Justin Gaethje - James Vick (Polsat Sport 4:00 ND) - sporty walki, gala UFC Fight Night

64. 1.FC Union Berlin - FC St. Pauli (Eleven Sports 2 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

65. Rhein-Neckar Lowen - TBV Lemgo (Sporktlub 13:30 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka

66. Francja - Kanada (Polsat Sport Extra 14:00 ND) - siatkówka mężczyzn, Memoriał Huberta Wagnera

67. Watford FC - Crystal Palace (C+ Sport 2 14:25 ND) - piłka nożna, liga angielska

68. Orzeł Łódź - Speed Car Motor Lublin (Polsat Sport 14:30 ND) - żużel, 1.liga polska

69. Formuła 1 - Grand Prix Belgii* (Eleven Sports 1 15:05 ND)

70. Legia Warszawa - Wisła Płock (C+ 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska

71. Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica (C+ Sport 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska

72. 1.FSV Mainz - VfB Stuttgart (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 15:30 ND) - piłka nożna, liga niemiecka

73. Niemcy - Rosja (Polsat Sport Extra 16:20 ND) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League

74. Falubaz Zielona Góra - Grupa Azoty Unia Tarnów (nSport+ 16:30 ND) - żużel, liga polska

75. Newcastle United - Chelsea Londyn (C+ Sport 2 16:55 ND) - piłka nożna, liga angielska

76. KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań (C+ 17:30 ND) - piłka nożna, liga polska

77. Polska - Rosja (Polsat Sport 17:30 ND) - siatkówka mężczyzn, Memoriał Huberta Wagnera

78. Borussia Dortmund - RB Lipsk (C+ Sport 17:50 ND) - piłka nożna, liga niemiecka

79. SPAL 2013 - Parma FC (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska

80. Hiszpania - Francja (Polsat Sport Extra 18:00 ND) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League

81. Espanyol Barcelona - Valencia CF (C+ Now 18:15 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

82. FOGO Unia Leszno - BETARD Sparta Wrocław (nSport+ 19:00 ND) - żużel, liga polska

83. Sevilla FC - Villarreal CF (C+ Sport 2 20:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

84. Inter Mediolan - Torino FC (Eleven Sports 2 20:25 ND) - piłka nożna, liga włoska

85. Udinese Calcio - Sampdoria Genua (Eleven Sports 3 20:25 ND) - piłka nożna, liga włoska

86. Girona FC - Real Madryt (Eleven Sports 1 22:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

87. sc Heerenveen - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News 23:00 ND) - piłka nożna, liga holenderska

 

 

 

 


 

1. Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 1

2. Valencia CF - Atletico Madryt 2

3. Atalanta Bergamo - Frosinone Calcio 1

4. Somerset Rebels - Poole Pirates 2

5. SpVgg Greuther Furth - Borussia Dortmund 2

6. Crystal Palace - Liverpool FC 2

7. Athletic Bilbao - CD Leganes 1

8. Swansea City - Leeds United 2

9. Benfica Lizbona - PAOK Saloniki 1

10. BATE Borysów - PSV Eindhoven 2

 

11. Crvena Zvezda Belgrad - Red Bull Salzburg X

12. Club Atletico Independiente - Santos FC 2

13. ŁKS Łódź - Stal Mielec 1

14. SG Flensburg-Handewitt - Rhein-Neckar Lowen 1

15. GKS Tychy - Garbarnia Kraków 1

16. Aston Villa - Brentford FC 1

17. Ajax Amsterdam - Dynamo Kijów 1

18. Young Boys Berno - Dinamo Zagrzeb 1

19. MOL Vidi FC - AEK Ateny 2

20. MT Melsungen - SC Magdeburg 2

 

21. Rosja - Hiszpania 2

22. Francja - Niemcy 1

23. Piast Gliwice - Cracovia Kraków 1

24. Polska - Kanada 1

25. SV Darmstadt - MSV Duisburg 1

26. Bohemians Praga - Sparta Praga 2

27. Getafe CF - SD Eibar 2

28. Korona Kielce - Arka Gdynia X

29. Bayern Monachium - TSG 1899 Hoffenheim 1

30. Francja - Rosja 2

 

31. Middlesbrough FC - West Bromwich Albion 1

32. CD Leganes - Real Sociedad 2

33. 1.FC Koln - FC Erzgebirge Aue 1

34. Wolverhampton Wanderers - Manchester City 2

35. Hiszpania - Niemcy 1

36. Polska - Francja 1

37. VfL Wolfsburg - Schalke 04 Gelsenkirchen 2

38. Werder Brema - Hannover 96 1

39. Hertha Berlin - 1.FC Nurnberg 1

40. Fortuna Dusseldorf - FC Augsburg 1

 

41. Arsenal Londyn - West Ham United 1

42. Rosja - Francja 1

43. Rosja - Kanada 1

44. Sportclub Rheindorf Altach - Red Bull Salzburg 2

45. Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 2

46. Juventus Turyn - Lazio Rzym 1

47. Deportivo Alaves - Real Betis 2

48. Liverpool FC - Brighton & Hove Albion 1

49. Borussia Monchengladbach - Bayer Leverkusen X

50. Ajax Amsterdam - FC Emmen 1

 

52. Nottingham Forest - Birmingham City 1

53. GKS Katowice - GKS Jastrzębie 1

54. Wisła Kraków - Górnik Zabrze 1

55. Atletico Madryt - Rayo Vallecano 1

56. SSC Napoli - AC Milan 1

57. TSV GWD Minden - SG Flensburg-Handewitt 2

58. PEC Zwolle - PSV Eindhoven 2

59. Southampton FC - Leicester City 1

60. Real Valladolid - FC Barcelona 2

 

61. FK Teplice - Slavia Praga 2

62. Raymundo Beltran - Jose Pedraza 1

63. Justin Gaethje - James Vick 1

64. 1.FC Union Berlin - FC St. Pauli 2

65. Rhein-Neckar Lowen - TBV Lemgo 1

66. Francja - Kanada 1

67. Watford FC - Crystal Palace 2

68. Orzeł Łódź - Speed Car Motor Lublin 1

70. Legia Warszawa - Wisła Płock 1

 

71. Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica 1

72. 1.FSV Mainz - VfB Stuttgart 1

73. Niemcy - Rosja 1

74. Falubaz Zielona Góra - Grupa Azoty Unia Tarnów 1

75. Newcastle United - Chelsea Londyn 2

76. KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań 2

77. Polska - Rosja 1

78. Borussia Dortmund - RB Lipsk 1

79. SPAL 2013 - Parma FC X

80. Hiszpania - Francja 1

 

81. Espanyol Barcelona - Valencia CF 2

82. FOGO Unia Leszno - BETARD Sparta Wrocław 1

83. Sevilla FC - Villarreal CF 1

84. Inter Mediolan - Torino FC 1

85. Udinese Calcio - Sampdoria Genua 2

86. Girona FC - Real Madryt 2

87. sc Heerenveen - Feyenoord Rotterdam 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 33

Obowiązuje na dni: 20-26.08.2018

 

2. Valencia CF - Atletico Madryt 2

3. Atalanta Bergamo - Frosinone Calcio 1

4. Somerset Rebels - Poole Pirates 1

5. SpVgg Greuther Furth - Borussia Dortmund 2

6. Crystal Palace - Liverpool FC 2

7. Athletic Bilbao - CD Leganes 1

9. Benfica Lizbona - PAOK Saloniki 1

10. BATE Borysów - PSV Eindhoven 2

11. Crvena Zvezda Belgrad - Red Bull Salzburg 2

12. Club Atletico Independiente - Santos FC 1

 

15. GKS Tychy - Garbarnia Kraków 1

17. Ajax Amsterdam - Dynamo Kijów 1

18. Young Boys Berno - Dinamo Zagrzeb 1

21. Rosja - Hiszpania 1

22. Francja - Niemcy 1

23. Piast Gliwice - Cracovia Kraków 1

24. Polska - Kanada 1

25. SV Darmstadt - MSV Duisburg 1

26. Bohemians Praga - Sparta Praga 2

27. Getafe CF - SD Eibar 1

 

29. Bayern Monachium - TSG 1899 Hoffenheim 1

30. Francja - Rosja 1

31. Middlesbrough FC - West Bromwich Albion 1

33. 1.FC Koln - FC Erzgebirge Aue 1

34. Wolverhampton Wanderers - Manchester City 2

35. Hiszpania - Niemcy 1

36. Polska - Francja 1

37. VfL Wolfsburg - Schalke 04 Gelsenkirchen 2

38. Werder Brema - Hannover 96 1

39. Hertha Berlin - 1.FC Nurnberg 1

 

41. Arsenal Londyn - West Ham United 1

42. Rosja - Francja 1

43. Rosja - Kanada 1

44. Sportclub Rheindorf Altach - Red Bull Salzburg 2

46. Juventus Turyn - Lazio Rzym 1

48. Liverpool FC - Brighton & Hove Albion 1

50. Ajax Amsterdam - FC Emmen 1

52. Nottingham Forest - Birmingham City 1

53. GKS Katowice - GKS Jastrzębie 1

54. Wisła Kraków - Górnik Zabrze 1

 

55. Atletico Madryt - Rayo Vallecano 1

56. SSC Napoli - AC Milan 1

57. TSV GWD Minden - SG Flensburg-Handewitt 2

58. PEC Zwolle - PSV Eindhoven 2

60. Real Valladolid - FC Barcelona 2

61. FK Teplice - Slavia Praga 2

64. 1.FC Union Berlin - FC St. Pauli 1

65. Rhein-Neckar Lowen - TBV Lemgo 1

66. Francja - Kanada 1

68. Orzeł Łódź - Speed Car Motor Lublin 2

 

70. Legia Warszawa - Wisła Płock 1

71. Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica 1

73. Niemcy - Rosja 2

74. Falubaz Zielona Góra - Grupa Azoty Unia Tarnów 1

75. Newcastle United - Chelsea Londyn 2

76. KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań 2

77. Polska - Rosja 1

78. Borussia Dortmund - RB Lipsk 1

80. Hiszpania - Francja 1

82. FOGO Unia Leszno - BETARD Sparta Wrocław 1

 

83. Sevilla FC - Villarreal CF 1

84. Inter Mediolan - Torino FC 1

86. Girona FC - Real Madryt 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
 

1. Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 1

2. Valencia CF - Atletico Madryt 2

3. Atalanta Bergamo - Frosinone Calcio 1

4. Somerset Rebels - Poole Pirates 2

5. SpVgg Greuther Furth - Borussia Dortmund 2

6. Crystal Palace - Liverpool FC 2

7. Athletic Bilbao - CD Leganes 1

8. Swansea City - Leeds United 2

9. Benfica Lizbona - PAOK Saloniki 1

10. BATE Borysów - PSV Eindhoven 2

 

11. Crvena Zvezda Belgrad - Red Bull Salzburg 2

12. Club Atletico Independiente - Santos FC 2

13. ŁKS Łódź - Stal Mielec 1

14. SG Flensburg-Handewitt - Rhein-Neckar Lowen 1

15. GKS Tychy - Garbarnia Kraków 1

16. Aston Villa - Brentford FC 1

17. Ajax Amsterdam - Dynamo Kijów 1

18. Young Boys Berno - Dinamo Zagrzeb 1

19. MOL Vidi FC - AEK Ateny 2

20. MT Melsungen - SC Magdeburg 2

 

21. Rosja - Hiszpania 2

22. Francja - Niemcy 1

23. Piast Gliwice - Cracovia Kraków 1

24. Polska - Kanada 1

25. SV Darmstadt - MSV Duisburg 1

26. Bohemians Praga - Sparta Praga 2

27. Getafe CF - SD Eibar 2

28. Korona Kielce - Arka Gdynia 2

29. Bayern Monachium - TSG 1899 Hoffenheim 1

30. Francja - Rosja 2

 

31. Middlesbrough FC - West Bromwich Albion 1

32. CD Leganes - Real Sociedad 2

33. 1.FC Koln - FC Erzgebirge Aue 1

34. Wolverhampton Wanderers - Manchester City 2

35. Hiszpania - Niemcy 1

36. Polska - Francja 1

37. VfL Wolfsburg - Schalke 04 Gelsenkirchen 2

38. Werder Brema - Hannover 96 1

39. Hertha Berlin - 1.FC Nurnberg 1

40. Fortuna Dusseldorf - FC Augsburg 1

 

41. Arsenal Londyn - West Ham United 1

42. Rosja - Francja 1

43. Rosja - Kanada 1

44. Sportclub Rheindorf Altach - Red Bull Salzburg 2

45. Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 2

46. Juventus Turyn - Lazio Rzym 1

47. Deportivo Alaves - Real Betis 2

48. Liverpool FC - Brighton & Hove Albion 1

49. Borussia Monchengladbach - Bayer Leverkusen 1

50. Ajax Amsterdam - FC Emmen 1

 

52. Nottingham Forest - Birmingham City 1

53. GKS Katowice - GKS Jastrzębie 1

54. Wisła Kraków - Górnik Zabrze 2

55. Atletico Madryt - Rayo Vallecano 1

56. SSC Napoli - AC Milan 1

57. TSV GWD Minden - SG Flensburg-Handewitt 2

58. PEC Zwolle - PSV Eindhoven 2

59. Southampton FC - Leicester City 2

60. Real Valladolid - FC Barcelona 2

 

61. FK Teplice - Slavia Praga 2

62. Raymundo Beltran - Jose Pedraza 1

63. Justin Gaethje - James Vick 1

64. 1.FC Union Berlin - FC St. Pauli 2

65. Rhein-Neckar Lowen - TBV Lemgo 1

66. Francja - Kanada 1

67. Watford FC - Crystal Palace 2

68. Orzeł Łódź - Speed Car Motor Lublin 1

70. Legia Warszawa - Wisła Płock 1

 

71. Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica 1

72. 1.FSV Mainz - VfB Stuttgart 1

73. Niemcy - Rosja 1

74. Falubaz Zielona Góra - Grupa Azoty Unia Tarnów 1

75. Newcastle United - Chelsea Londyn 2

76. KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań 2

77. Polska - Rosja 1

78. Borussia Dortmund - RB Lipsk 1

79. SPAL 2013 - Parma FC X

80. Hiszpania - Francja 1

 

81. Espanyol Barcelona - Valencia CF 2

82. FOGO Unia Leszno - BETARD Sparta Wrocław 1

83. Sevilla FC - Villarreal CF 1

84. Inter Mediolan - Torino FC 1

85. Udinese Calcio - Sampdoria Genua 2

86. Girona FC - Real Madryt 2

87. sc Heerenveen - Feyenoord Rotterdam 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 33
Obowiązuje na dni: 20-26.08.2018
 
 
1. Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin  1
2. Valencia CF - Atletico Madryt  2
3. Atalanta Bergamo - Frosinone Calcio  1
4. Somerset Rebels - Poole Pirates  2
5. SpVgg Greuther Furth - Borussia Dortmund  2
6. Crystal Palace - Liverpool FC  2
7. Athletic Bilbao - CD Leganes  1
8. Swansea City - Leeds United  2
9. Benfica Lizbona - PAOK Saloniki  1
10. BATE Borysów - PSV Eindhoven  2
 
 
11. Crvena Zvezda Belgrad - Red Bull Salzburg  X
12. Club Atletico Independiente - Santos FC  2
13. ŁKS Łódź - Stal Mielec  1
15. GKS Tychy - Garbarnia Kraków  2
16. Aston Villa - Brentford FC  1
17. Ajax Amsterdam - Dynamo Kijów  1
18. Young Boys Berno - Dinamo Zagrzeb  2
19. MOL Vidi FC - AEK Ateny  2
23. Piast Gliwice - Cracovia Kraków  2
24. Polska - Kanada  1
 
 
26. Bohemians Praga - Sparta Praga  2
28. Korona Kielce - Arka Gdynia  2
29. Bayern Monachium - TSG 1899 Hoffenheim  1
34. Wolverhampton Wanderers - Manchester City  2
35. Hiszpania - Niemcy  1
36. Polska - Francja  1
41. Arsenal Londyn - West Ham United  1
43. Rosja - Kanada  2
44. Sportclub Rheindorf Altach - Red Bull Salzburg  2
46. Juventus Turyn - Lazio Rzym  1
 
 
48. Liverpool FC - Brighton & Hove Albion  1
50. Ajax Amsterdam - FC Emmen  1
53. GKS Katowice - GKS Jastrzębie  1
55. Atletico Madryt - Rayo Vallecano  1
56. SSC Napoli - AC Milan  1
58. PEC Zwolle - PSV Eindhoven  2
60. Real Valladolid - FC Barcelona  2
61. FK Teplice - Slavia Praga  2
66. Francja - Kanada  1
71. Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica  1
 
 
75. Newcastle United - Chelsea Londyn  2
76. KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań  2
77. Polska - Rosja  1
78. Borussia Dortmund - RB Lipsk  1
79. SPAL 2013 - Parma FC  2
82. FOGO Unia Leszno - BETARD Sparta Wrocław  1
83. Sevilla FC - Villarreal CF  1
84. Inter Mediolan - Torino FC  1
85. Udinese Calcio - Sampdoria Genua  2
86. Girona FC - Real Madryt  2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 32 Kolejka :

 

1. Korona Kielce - Śląsk Wrocław  2:1
2. 1.FC Koln - 1.FC Union Berlin  1:1
3. Poole Pirates - Somerset Rebels  47:43
4. Polska - Anglia  1:1  po rzutach karnych  5:4
5. Leeds United - Bolton Wanderers  2:1
6. Polska - Anglia  4:3
7. Real Madryt - Atletico Madryt  2:4  po dogrywce
8. F91 Dudelange - Legia Warszawa  2:2
9. Lech Poznań - KRC Genk  1:2
10. Sunderland AFC - Sheffield Wednesday  0:2
11. Cracovia Kraków - KGHM Zagłębie Lubin  0:1
12. Girona FC - Real Valladolid  0:0
13. 1.FC Schweinfurt - Schalke 04 Gelsenkirchen  0:2
14. Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biała  0:1
15. Miedź Legnica - Korona Kielce  1:1
16. Birmingham City - Swansea City  0:0
17. Real Betis - UD Levante  0:3
18. Cardiff City - Newcastle United  0:0
19. SV Drochtersen/Assel - Bayern Monachium  0:1
20. West Ham United - Bournemouth AFC  1:2
21. Millwall FC - Derby County  2:1
22. Red Bull Salzburg - TSV Hartberg  2:0
23. Chrobry Głogów - Raków Częstochowa  0:1
24. Wisła Płock - Arka Gdynia  1:3
25. Chievo Verona - Juventus Turyn  2:3
26. Celta Vigo - Espanyol Barcelona  1:1
27. Chelsea Londyn - Arsenal Londyn  3:2
28. Preston North End - Stoke City  2:2
29. Slavia Praga - FK Jablonec  0:2
30. Polska - Kamerun  4:0
31. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk  0:2
32. Villarreal CF - Real Sociedad  1:2
33. Lazio Rzym - SSC Napoli  1:2
34. Tottenham Hotspur - Fulham Londyn  3:1
35. Seattle Sounders - Los Angeles Galaxy  5:0
36. FC Barcelona - Deportivo Alaves  3:0
37. Tyson Fury - Francesco Pianeta  wygrana Tyson Fury
38. Fortuna Sittard - PSV Eindhoven  1:2
39. VVV Venlo - Ajax Amsterdam  0:1
40. Manchester City - Huddersfield Town  6:1
41. Feyenoord Rotterdam - Excelsior Rotterdam  3:0
42. Car Gwarant Start Gniezno - Speed Car Motor Lublin  47:43
43. Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec  2:1
44. Viktoria Koln - RB Lipsk  1:3
45. Grupa Azoty Unia Tarnów - forBET Włókniarz Częstochowa  51:39
46. Brighton & Hove Albion - Manchester United  3:2
47. Lech Poznań - Wisła Kraków  2:5
48. Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice  2:1
49. Torino FC - AS Roma  0:1
50. Sparta Praga - 1.FK Przybram  2:2
51. SD Eibar - SD Huesca  1:2
52. MRGARDEN GKM Grudziądz - Falubaz Zielona Góra  55:35
53. Rayo Vallecano - Sevilla FC  1:4
54. US Sassuolo - Inter Mediolan  1:0
55. AC Milan - Genoa CFC  mecz przełożony
56. Atlanta United - Columbus Crew  3:1
57. Real Madryt - Getafe CF  2:0

 

Tabela :

 

1.tyrla - 584 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10;40-19;50-22;42-14;52-21;32-5;44-14;41-27;41-32;42-33;51-21;34-22;41-24;36-19;47-12;46-14;41-12;31-20;25-9;15-9;11-7;6-4;17-11;17-11;17-20;20-15;28-17)

2.lukas_k - 408 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32;55-39;79-51;55-41;66-47;34-22;50-41;53-48;57-49;60-53;59-41;45-29;49-41;35-38;56-30;51-33;45-20;41-30;32-12;12-15;10-8 ;5-5;16-15;24-14;18-27;22-20;32-24)

3.bartek2lp2 - 371 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34;51-43;76-54;57-39;61-52;32-24;52-39;52-49;57-49;57-56;57-43;37-31;47-43;42-31;57-29;50-27;46-19;39-30;32-12;16-11;10-8 ;4-6;17-14;21-17;20-25;21-21;34-22)

4.aro - 318 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21;40-19;46-31;38-18;36-24;19-9;40-20;34-32;29-27;32-37;40-30;25-27;33-26;37-17;47-19;50-27;43-11;41-22;22-18;9-11;7-10;3-3;6-16;11-17;15-18;20-16;25-21)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 34

Obowiązuje na dni: 27.08-2.09.2018

 

1. PAOK Saloniki - Benfica Lizbona (Polsat Sport Premium 1 21:00 ŚR) - piłka nożna, eliminacje Ligi Mistrzów

2. PSV Eindhoven - BATE Borysów (Polsat Sport Premium 2 21:00 ŚR) - piłka nożna, eliminacje Ligi Mistrzów

3. Red Bull Salzburg - Crvena Zvezda Belgrad (Polsat Sport Premium 3 21:00 ŚR) - piłka nożna, eliminacje Ligi Mistrzów

4. SG Flensburg-Handewitt - FRISCH AUF! Goppingen (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka

5. Rekord Bielsko-Biała - Cardiff University FC (Sportklub 20:45 CZW) - futsal, Liga Mistrzów

6. Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin (Eurosport 2 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska

7. Odra Opole - Chrobry Głogów (Polsat Sport 17:30 PT) - piłka nożna, 1.liga polska

8. Gwardia Opole - PGE VIVE Kielce (nSport+ 18:00 PT) - piłka ręczna, liga polska

9. FC Ingolstadt - FC Erzgebirge Aue (Eleven Sports 1 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

10. Rekord Bielsko-Biała - Racing Fursal Luxemburg (Sportklub 19:00 PT) - futsal, Liga Mistrzów

11. Getafe CF - Real Valladolid (Eleven Sports 2 19:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska

12. Mateusz Tryc - Geard Ajetović (Polsat Sport 20:00 PT) - boks, gala w Kałuszynie

13. AC Milan - AS Roma (Eleven Sports 1 20:25 PT) - piłka nożna, liga włoska

14. Hannover 96 - Borussia Dortmund (C+ Sport 2 20:20 PT) - piłka nożna, liga niemiecka

15. Lechia Gdańsk - Korona Kielce (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska

16. SD Eibar - Real Sociedad (nSport+ 21:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska

17. Villarreal CF - Girona FC (Eleven Sports 2 22:00 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska

18. Dynamo Drezno - HSV Hamburg (Eleven Sports 2 13:00 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

19. Leicester City - Liverpool FC (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska

20. SC Magdeburg - SC DHfK Leipzig (Sportklub 15:00 SOB) - piłka ręczna, liga niemiecka

21. Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec (C+ Sport, nSport+ 15:10 SOB) - piłka nożna, liga polska

22. Bayer Leverkusen - VfL Wolfsburg (Eleven Sports 2 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

23. Eintracht Frankfurt - Werder Brema (Eleven Sports 3 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

24. TSG 1899 Hoffenheim - SC Freiburg (Eleven Sports 4 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

25. Polska - Reszta Świata (TVP 2, TVP Sport 15:30 SOB) - żużel, mecz towarzyski

26. Celta Vigo - Atletico Madryt (C+ Now 16:15 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

27. ŁKS Łódź - Bytovia Bytów (Polsat Sport 17:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska

28. Śląsk Wrocław - Wisła Kraków (C+ Sport 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska

29. Bologna FC - Inter Mediolan (Eleven Sports 2 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska

30. Manchester City - Newcastle United (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska

31. Rayo Vallecano - Athletic Bilbao (nSport+ 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

32. VfB Stuttgart - Bayern Monachium (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka

33. Millwall FC - Swansea City (Eleven Sports 3 18:30 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska

34. PSV Eindhoven - Willem II Tilburg (Polsat Sport Extra 19:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska

35. Miedź Legnica - KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport 20:05 SOB) - piłka nożna, liga polska

36. Parma FC - Juventus Turyn (Eleven Sports 1 20:30 SOB) - piłka nożna, liga włoska

37. Real Madryt - CD Leganes (C+ Sport 2 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska

38. Levante UD - Valencia CF (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 12:00 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

39. Energa MKS Kalisz - Orlen Wisła Płock (nSport+ 12:45 ND) - piłka ręczna, liga polska

40. FC St. Pauli - 1.FC Koln (Eleven Sports 3 13:30 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka

41. Cardiff City - Arsenal Londyn (C+ Sport 2 14:25 ND) - piłka nożna, liga angielska

42. Vitesse Arnhem - Ajax Amsterdam (Polsat Sport News 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska

43. Lech Poznań - Piast Gliwice (C+ 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska

44. Wisła Płock - Jagiellonia Białystok (C+ Sport 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska

45. RB Lipsk - Fortuna Dusseldorf (Eleven Sports 2 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka

46. Feyenoord Rotterdam - NAC Breda (Polsat Sport News 16:45 ND) - piłka nożna, liga holenderska

47. Watford FC - Tottenham Hotspur (C+ Sport 2 16:55 ND) - piłka nożna, liga angielska

48. Red Bull Salzburg - Admira Wacker Modling (Sportklub 17:00 ND) - piłka nożna, liga austriacka

49. Cracovia Kraków - Legia Warszawa (C+ 17:30 ND) - piłka nożna, liga polska

50. Schalke 04 Gelsenkirchen - Hertha Berlin (C+ Sport 17:50 ND) - piłka nożna, liga niemiecka

51. AC Fiorentina - Udinese Calcio (Eleven Sports 2 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska

52. FC Barcelona - SD Huesca (Eleven Sports 1 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

53. Deportivo Alaves - Espanyol Barcelona (C+ Sport 2 19:00 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

54. Varna City - Rekord Bielsko-Biała (Sportklub 19:00 ND) - futsal, Liga Mistrzów

55. Sampdoria Genua - SSC Napoli (Eleven Sports 1 20:30 ND) - piłka nożna, liga włoska

56. Lazio Rzym - Frosinone Calcio (Eleven Sports 3 20:30 ND) - piłka nożna, liga włoska

57. Chievo Verona - Empoli FC (Eleven Sports 4 20:30 ND) - piłka nożna, liga włoska

58. Real Betis - Sevilla FC (Eleven Sports 2 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

 

 

 

 

 

 

 


 

 

1. PAOK Saloniki - Benfica Lizbona X

2. PSV Eindhoven - BATE Borysów 1

3. Red Bull Salzburg - Crvena Zvezda Belgrad 1

4. SG Flensburg-Handewitt - FRISCH AUF! Goppingen 1

5. Rekord Bielsko-Biała - Cardiff University FC 1

6. Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 1

7. Odra Opole - Chrobry Głogów 1

8. Gwardia Opole - PGE VIVE Kielce 2

9. FC Ingolstadt - FC Erzgebirge Aue 1

10. Rekord Bielsko-Biała - Racing Fursal Luxemburg 1

11. Getafe CF - Real Valladolid 1

12. Mateusz Tryc - Geard Ajetović 1

13. AC Milan - AS Roma 1

14. Hannover 96 - Borussia Dortmund 2

15. Lechia Gdańsk - Korona Kielce 1

16. SD Eibar - Real Sociedad 2

17. Villarreal CF - Girona FC 1

18. Dynamo Drezno - HSV Hamburg 2

19. Leicester City - Liverpool FC 2

20. SC Magdeburg - SC DHfK Leipzig 1

21. Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 1

22. Bayer Leverkusen - VfL Wolfsburg 1

23. Eintracht Frankfurt - Werder Brema 1

24. TSG 1899 Hoffenheim - SC Freiburg 1

25. Polska - Reszta Świata 1

26. Celta Vigo - Atletico Madryt 2

27. ŁKS Łódź - Bytovia Bytów 1

28. Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 2

29. Bologna FC - Inter Mediolan 2

30. Manchester City - Newcastle United 1

31. Rayo Vallecano - Athletic Bilbao 2

32. VfB Stuttgart - Bayern Monachium 2

33. Millwall FC - Swansea City 2

34. PSV Eindhoven - Willem II Tilburg 1

35. Miedź Legnica - KGHM Zagłębie Lubin X

36. Parma FC - Juventus Turyn 2

37. Real Madryt - CD Leganes 1

38. Levante UD - Valencia CF 2

39. Energa MKS Kalisz - Orlen Wisła Płock 2

40. FC St. Pauli - 1.FC Koln X

41. Cardiff City - Arsenal Londyn 2

42. Vitesse Arnhem - Ajax Amsterdam 2

43. Lech Poznań - Piast Gliwice 1

44. Wisła Płock - Jagiellonia Białystok X

45. RB Lipsk - Fortuna Dusseldorf 1

46. Feyenoord Rotterdam - NAC Breda 1

47. Watford FC - Tottenham Hotspur 2

48. Red Bull Salzburg - Admira Wacker Modling 1

49. Cracovia Kraków - Legia Warszawa X

50. Schalke 04 Gelsenkirchen - Hertha Berlin 1

51. AC Fiorentina - Udinese Calcio 1

52. FC Barcelona - SD Huesca 1

53. Deportivo Alaves - Espanyol Barcelona 2

54. Varna City - Rekord Bielsko-Biała 2

55. Sampdoria Genua - SSC Napoli 2

56. Lazio Rzym - Frosinone Calcio 1

57. Chievo Verona - Empoli FC 1

58. Real Betis - Sevilla FC 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
1. PAOK Saloniki - Benfica Lizbona 2

2. PSV Eindhoven - BATE Borysów 1

3. Red Bull Salzburg - Crvena Zvezda Belgrad 1

4. SG Flensburg-Handewitt - FRISCH AUF! Goppingen 1

5. Rekord Bielsko-Biała - Cardiff University FC 1

6. Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 1

7. Odra Opole - Chrobry Głogów 1

8. Gwardia Opole - PGE VIVE Kielce 2

9. FC Ingolstadt - FC Erzgebirge Aue 1

10. Rekord Bielsko-Biała - Racing Fursal Luxemburg 1

 

 

11. Getafe CF - Real Valladolid 1

12. Mateusz Tryc - Geard Ajetović 1

13. AC Milan - AS Roma 1

14. Hannover 96 - Borussia Dortmund 2

15. Lechia Gdańsk - Korona Kielce 1

16. SD Eibar - Real Sociedad 2

17. Villarreal CF - Girona FC 1

18. Dynamo Drezno - HSV Hamburg 2

19. Leicester City - Liverpool FC 2

20. SC Magdeburg - SC DHfK Leipzig 1

 

 

21. Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 1

22. Bayer Leverkusen - VfL Wolfsburg 1

23. Eintracht Frankfurt - Werder Brema 1

24. TSG 1899 Hoffenheim - SC Freiburg 1

25. Polska - Reszta Świata 1

26. Celta Vigo - Atletico Madryt 2

27. ŁKS Łódź - Bytovia Bytów 2

28. Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 2

29. Bologna FC - Inter Mediolan 2

30. Manchester City - Newcastle United 1

 

 

31. Rayo Vallecano - Athletic Bilbao 2

32. VfB Stuttgart - Bayern Monachium 2

33. Millwall FC - Swansea City 2

34. PSV Eindhoven - Willem II Tilburg 1

35. Miedź Legnica - KGHM Zagłębie Lubin 1

36. Parma FC - Juventus Turyn 2

37. Real Madryt - CD Leganes 1

38. Levante UD - Valencia CF 2

39. Energa MKS Kalisz - Orlen Wisła Płock 2

40. FC St. Pauli - 1.FC Koln X

 

 

41. Cardiff City - Arsenal Londyn 2

42. Vitesse Arnhem - Ajax Amsterdam 2

43. Lech Poznań - Piast Gliwice 1

44. Wisła Płock - Jagiellonia Białystok 2

45. RB Lipsk - Fortuna Dusseldorf 1

46. Feyenoord Rotterdam - NAC Breda 1

47. Watford FC - Tottenham Hotspur 2

48. Red Bull Salzburg - Admira Wacker Modling 1

49. Cracovia Kraków - Legia Warszawa 2

50. Schalke 04 Gelsenkirchen - Hertha Berlin 1

 

 

51. AC Fiorentina - Udinese Calcio 1

52. FC Barcelona - SD Huesca 1

53. Deportivo Alaves - Espanyol Barcelona 2

54. Varna City - Rekord Bielsko-Biała 2

55. Sampdoria Genua - SSC Napoli 2

56. Lazio Rzym - Frosinone Calcio 1

57. Chievo Verona - Empoli FC 1

58. Real Betis - Sevilla FC 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 34

Obowiązuje na dni: 27.08-2.09.2018

 

1. PAOK Saloniki - Benfica Lizbona 2

2. PSV Eindhoven - BATE Borysów 1

3. Red Bull Salzburg - Crvena Zvezda Belgrad 1

4. SG Flensburg-Handewitt - FRISCH AUF! Goppingen 1

5. Rekord Bielsko-Biała - Cardiff University FC 1

6. Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 1

8. Gwardia Opole - PGE VIVE Kielce 2

9. FC Ingolstadt - FC Erzgebirge Aue 1

10. Rekord Bielsko-Biała - Racing Fursal Luxemburg 1

11. Getafe CF - Real Valladolid 1

 

12. Mateusz Tryc - Geard Ajetović 1

13. AC Milan - AS Roma 1

14. Hannover 96 - Borussia Dortmund 2

15. Lechia Gdańsk - Korona Kielce 1

17. Villarreal CF - Girona FC 1

19. Leicester City - Liverpool FC 2

20. SC Magdeburg - SC DHfK Leipzig 1

21. Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 1

22. Bayer Leverkusen - VfL Wolfsburg 1

24. TSG 1899 Hoffenheim - SC Freiburg 1

 

25. Polska - Reszta Świata 1

26. Celta Vigo - Atletico Madryt 2

27. ŁKS Łódź - Bytovia Bytów 1

29. Bologna FC - Inter Mediolan 2

30. Manchester City - Newcastle United 1

32. VfB Stuttgart - Bayern Monachium 2

33. Millwall FC - Swansea City 1

34. PSV Eindhoven - Willem II Tilburg 1

36. Parma FC - Juventus Turyn 2

37. Real Madryt - CD Leganes 1

 

38. Levante UD - Valencia CF 2

39. Energa MKS Kalisz - Orlen Wisła Płock 2

40. FC St. Pauli - 1.FC Koln 2

41. Cardiff City - Arsenal Londyn 2

42. Vitesse Arnhem - Ajax Amsterdam 2

43. Lech Poznań - Piast Gliwice 1

45. RB Lipsk - Fortuna Dusseldorf 1

46. Feyenoord Rotterdam - NAC Breda 1

47. Watford FC - Tottenham Hotspur 2

48. Red Bull Salzburg - Admira Wacker Modling 1

 

49. Cracovia Kraków - Legia Warszawa 1

50. Schalke 04 Gelsenkirchen - Hertha Berlin 1

51. AC Fiorentina - Udinese Calcio 1

52. FC Barcelona - SD Huesca 1

54. Varna City - Rekord Bielsko-Biała 2

55. Sampdoria Genua - SSC Napoli 2

56. Lazio Rzym - Frosinone Calcio 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurierowy Bukmacher 2018

Zestaw par na tydzień: 34

Obowiązuje na dni: 27.08-2.09.2018

 

 

4. SG Flensburg-Handewitt - FRISCH AUF! Goppingen  1

5. Rekord Bielsko-Biała - Cardiff University FC  1

6. Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin  1

7. Odra Opole - Chrobry Głogów  1

8. Gwardia Opole - PGE VIVE Kielce  2

10. Rekord Bielsko-Biała - Racing Fursal Luxemburg  1

13. AC Milan - AS Roma  1

14. Hannover 96 - Borussia Dortmund  2

15. Lechia Gdańsk - Korona Kielce  1

16. SD Eibar - Real Sociedad  1

 

 

17. Villarreal CF - Girona FC 1

18. Dynamo Drezno - HSV Hamburg  2

19. Leicester City - Liverpool FC  2

21. Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec  1

22. Bayer Leverkusen - VfL Wolfsburg  X

23. Eintracht Frankfurt - Werder Brema  1

24. TSG 1899 Hoffenheim - SC Freiburg  1

25. Polska - Reszta Świata  1

26. Celta Vigo - Atletico Madryt  2

27. ŁKS Łódź - Bytovia Bytów  1

 

 

28. Śląsk Wrocław - Wisła Kraków  2

29. Bologna FC - Inter Mediolan  2

30. Manchester City - Newcastle United  1

32. VfB Stuttgart - Bayern Monachium  2

33. Millwall FC - Swansea City  2

34. PSV Eindhoven - Willem II Tilburg  1

35. Miedź Legnica - KGHM Zagłębie Lubin  1

36. Parma FC - Juventus Turyn  2

37. Real Madryt - CD Leganes  1

38. Levante UD - Valencia CF  2

 

 

39. Energa MKS Kalisz - Orlen Wisła Płock  2

40. FC St. Pauli - 1.FC Koln  2

41. Cardiff City - Arsenal Londyn  2

42. Vitesse Arnhem - Ajax Amsterdam  2

43. Lech Poznań - Piast Gliwice  1

44. Wisła Płock - Jagiellonia Białystok  1

45. RB Lipsk - Fortuna Dusseldorf  1

46. Feyenoord Rotterdam - NAC Breda  1

47. Watford FC - Tottenham Hotspur  2

48. Red Bull Salzburg - Admira Wacker Modling  1

 

 

51. AC Fiorentina - Udinese Calcio  1

52. FC Barcelona - SD Huesca  1

54. Varna City - Rekord Bielsko-Biała  2

55. Sampdoria Genua - SSC Napoli  2

56. Lazio Rzym - Frosinone Calcio  1

57. Chievo Verona - Empoli FC  1

58. Real Betis - Sevilla FC  2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 33 Kolejka :

 

1. Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin  0:0
2. Valencia CF - Atletico Madryt  1:1
3. Atalanta Bergamo - Frosinone Calcio  4:0
4. Somerset Rebels - Poole Pirates  51:39
5. SpVgg Greuther Furth - Borussia Dortmund  1:2  po dogrywce
6. Crystal Palace - Liverpool FC  0:2
7. Athletic Bilbao - CD Leganes  2:1
8. Swansea City - Leeds United  2:2
9. Benfica Lizbona - PAOK Saloniki  1:1
10. BATE Borysów - PSV Eindhoven  2:3
11. Crvena Zvezda Belgrad - Red Bull Salzburg  0:0
12. Club Atletico Independiente - Santos FC  0:0
13. ŁKS Łódź - Stal Mielec  0:2
14. SG Flensburg-Handewitt - Rhein-Neckar Lowen  26:33
15. GKS Tychy - Garbarnia Kraków  5:0
16. Aston Villa - Brentford FC  2:2
17. Ajax Amsterdam - Dynamo Kijów  3:1
18. Young Boys Berno - Dinamo Zagrzeb  1:1
19. MOL Vidi FC - AEK Ateny  1:2
20. MT Melsungen - SC Magdeburg  23:28
21. Rosja - Hiszpania  2:6
22. Francja - Niemcy  4:1
23. Piast Gliwice - Cracovia Kraków  3:1
24. Polska - Kanada  3:0
25. SV Darmstadt - MSV Duisburg  3:0
26. Bohemians Praga - Sparta Praga  1:1
27. Getafe CF - SD Eibar  2:0
28. Korona Kielce - Arka Gdynia  2:1
29. Bayern Monachium - TSG 1899 Hoffenheim  3:1
30. Francja - Rosja  1:3
31. Middlesbrough FC - West Bromwich Albion  1:0
32. CD Leganes - Real Sociedad  2:2
33. 1.FC Koln - FC Erzgebirge Aue  3:1
34. Wolverhampton Wanderers - Manchester City  1:1
35. Hiszpania - Niemcy  9:5
36. Polska - Francja  3:2
37. VfL Wolfsburg - Schalke 04 Gelsenkirchen  2:1
38. Werder Brema - Hannover 96  1:1
39. Hertha Berlin - 1.FC Nurnberg  1:0
40. Fortuna Dusseldorf - FC Augsburg  1:2
41. Arsenal Londyn - West Ham United  3:1
42. Rosja - Francja  6:1
43. Rosja - Kanada  3:2
44. Sportclub Rheindorf Altach - Red Bull Salzburg  2:3
45. Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk  2:3
46. Juventus Turyn - Lazio Rzym  2:0
47. Deportivo Alaves - Real Betis  0:0
48. Liverpool FC - Brighton & Hove Albion  1:0
49. Borussia Monchengladbach - Bayer Leverkusen  2:0
50. Ajax Amsterdam - FC Emmen  5:0
51. Grand Prix Polski na żużlu - Martin Vaculík
52. Nottingham Forest - Birmingham City  2:2
53. GKS Katowice - GKS Jastrzębie  0:1
54. Wisła Kraków - Górnik Zabrze  3:0
55. Atletico Madryt - Rayo Vallecano  1:0
56. SSC Napoli - AC Milan  3:2
57. TSV GWD Minden - SG Flensburg-Handewitt  28:31
58. PEC Zwolle - PSV Eindhoven  1:2
59. Southampton FC - Leicester City  1:2
60. Real Valladolid - FC Barcelona  0:1
61. FK Teplice - Slavia Praga  0:3
62. Raymundo Beltran - Jose Pedraza  wygrana Jose Pedraza
63. Justin Gaethje - James Vick  wygrana Justin Gaethje
64. 1.FC Union Berlin - FC St. Pauli  4:1
65. Rhein-Neckar Lowen - TBV Lemgo  28:21
66. Francja - Kanada  3:1
67. Watford FC - Crystal Palace  2:1
68. Orzeł Łódź - Speed Car Motor Lublin  48:42
69. Formuła 1 - Grand Prix Belgii -  Sebastian Vettel
70. Legia Warszawa - Wisła Płock  1:4
71. Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica  2:3
72. 1.FSV Mainz - VfB Stuttgart  1:0
73. Niemcy - Rosja  0:4
74. Falubaz Zielona Góra - Grupa Azoty Unia Tarnów  51:39
75. Newcastle United - Chelsea Londyn  1:2
76. KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań  2:1
77. Polska - Rosja  3:2
78. Borussia Dortmund - RB Lipsk  4:1
79. SPAL 2013 - Parma FC  1:0
80. Hiszpania - Francja  3:2
81. Espanyol Barcelona - Valencia CF  2:0
82. FOGO Unia Leszno - BETARD Sparta Wrocław  55:35
83. Sevilla FC - Villarreal CF  0:0
84. Inter Mediolan - Torino FC  2:2
85. Udinese Calcio - Sampdoria Genua  1:0
86. Girona FC - Real Madryt  1:4
87. sc Heerenveen - Feyenoord Rotterdam  3:5

 

Tabela :

 

1.tyrla - 609 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10;40-19;50-22;42-14;52-21;32-5;44-14;41-27;41-32;42-33;51-21;34-22;41-24;36-19;47-12;46-14;41-12;31-20;25-9;15-9;11-7;6-4;17-11;17-11;17-20;20-15;28-17;44-19)

2.lukas_k - 423 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32;55-39;79-51;55-41;66-47;34-22;50-41;53-48;57-49;60-53;59-41;45-29;49-41;35-38;56-30;51-33;45-20;41-30;32-12;12-15;10-8 ;5-5;16-15;24-14;18-27;22-20;32-24;50-35)

3.bartek2lp2 - 386 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34;51-43;76-54;57-39;61-52;32-24;52-39;52-49;57-49;57-56;57-43;37-31;47-43;42-31;57-29;50-27;46-19;39-30;32-12;16-11;10-8 ;4-6;17-14;21-17;20-25;21-21;34-22;50-35)

4.aro - 324 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21;40-19;46-31;38-18;36-24;19-9;40-20;34-32;29-27;32-37;40-30;25-27;33-26;37-17;47-19;50-27;43-11;41-22;22-18;9-11;7-10;3-3;6-16;11-17;15-18;20-16;25-21;28-22)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 34 Kolejka :

 

1. PAOK Saloniki - Benfica Lizbona  1:4
2. PSV Eindhoven - BATE Borysów  3:0
3. Red Bull Salzburg - Crvena Zvezda Belgrad  2:2
4. SG Flensburg-Handewitt - FRISCH AUF! Goppingen  26:15
5. Rekord Bielsko-Biała - Cardiff University FC  10:1
6. Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin  1:1
7. Odra Opole - Chrobry Głogów  3:0
8. Gwardia Opole - PGE VIVE Kielce  26:36
9. FC Ingolstadt - FC Erzgebirge Aue  3:2
10. Rekord Bielsko-Biała - Racing Fursal Luxemburg  11:2
11. Getafe CF - Real Valladolid  0:0
12. Mateusz Tryc - Geard Ajetović  walka się nie odbyła
13. AC Milan - AS Roma  2:1
14. Hannover 96 - Borussia Dortmund  0:0
15. Lechia Gdańsk - Korona Kielce  2:0
16. SD Eibar - Real Sociedad  2:1
17. Villarreal CF - Girona FC  0:1
18. Dynamo Drezno - HSV Hamburg  mecz przełożony
19. Leicester City - Liverpool FC  1:2
20. SC Magdeburg - SC DHfK Leipzig  28:20
21. Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec  2:2
22. Bayer Leverkusen - VfL Wolfsburg  1:3
23. Eintracht Frankfurt - Werder Brema  1:2
24. TSG 1899 Hoffenheim - SC Freiburg  3:1
25. Polska - Reszta Świata  46:44
26. Celta Vigo - Atletico Madryt  2:0
27. ŁKS Łódź - Bytovia Bytów  2:3
28. Śląsk Wrocław - Wisła Kraków  0:1
29. Bologna FC - Inter Mediolan  0:3
30. Manchester City - Newcastle United  2:1
31. Rayo Vallecano - Athletic Bilbao  mecz przełożony
32. VfB Stuttgart - Bayern Monachium  0:3
33. Millwall FC - Swansea City  1:2
34. PSV Eindhoven - Willem II Tilburg  6:1
35. Miedź Legnica - KGHM Zagłębie Lubin  2:0
36. Parma FC - Juventus Turyn  1:2
37. Real Madryt - CD Leganes  4:1
38. Levante UD - Valencia CF  2:2
39. Energa MKS Kalisz - Orlen Wisła Płock  26:29
40. FC St. Pauli - 1.FC Koln  3:5
41. Cardiff City - Arsenal Londyn  2:3
42. Vitesse Arnhem - Ajax Amsterdam  0:4
43. Lech Poznań - Piast Gliwice  1:1
44. Wisła Płock - Jagiellonia Białystok  1:1
45. RB Lipsk - Fortuna Dusseldorf  1:1
46. Feyenoord Rotterdam - NAC Breda  4:2
47. Watford FC - Tottenham Hotspur  2:1
48. Red Bull Salzburg - Admira Wacker Modling  3:1
49. Cracovia Kraków - Legia Warszawa  0:0
50. Schalke 04 Gelsenkirchen - Hertha Berlin  0:2
51. AC Fiorentina - Udinese Calcio  1:0
52. FC Barcelona - SD Huesca  8:2
53. Deportivo Alaves - Espanyol Barcelona  2:1
54. Varna City - Rekord Bielsko-Biała  1:2
55. Sampdoria Genua - SSC Napoli  3:0
56. Lazio Rzym - Frosinone Calcio  1:0
57. Chievo Verona - Empoli FC  0:0
58. Real Betis - Sevilla FC  1:0

 

Tabela :

 

1.tyrla - 621 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10;40-19;50-22;42-14;52-21;32-5;44-14;41-27;41-32;42-33;51-21;34-22;41-24;36-19;47-12;46-14;41-12;31-20;25-9;15-9;11-7;6-4;17-11;17-11;17-20;20-15;28-17;44-19;29-17)

2.lukas_k - 432 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32;55-39;79-51;55-41;66-47;34-22;50-41;53-48;57-49;60-53;59-41;45-29;49-41;35-38;56-30;51-33;45-20;41-30;32-12;12-15;10-8 ;5-5;16-15;24-14;18-27;22-20;32-24;50-35;32-23)

3.bartek2lp2 - 395 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34;51-43;76-54;57-39;61-52;32-24;52-39;52-49;57-49;57-56;57-43;37-31;47-43;42-31;57-29;50-27;46-19;39-30;32-12;16-11;10-8 ;4-6;17-14;21-17;20-25;21-21;34-22;50-35;32-23)

4.aro - 338 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21;40-19;46-31;38-18;36-24;19-9;40-20;34-32;29-27;32-37;40-30;25-27;33-26;37-17;47-19;50-27;43-11;41-22;22-18;9-11;7-10;3-3;6-16;11-17;15-18;20-16;25-21;28-22;30-16)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 35
Obowiązuje na dni: 10-16.09.2018

 

1. Francja - Chiny (Polsat Sport 12:50 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
2. Kamerun - Tunezja (Polsat Sport Extra 13:50 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
3. Iran - Portoryko (Polsat Sport 15:50 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
4. Holandia - Kanada (Polsat Sport News 15:50 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
5. Australia - Rosja (Polsat Sport Extra 16:50 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
6. Riihimäki Cocks - CB Ademar León (Eleven Sports 1 17:10 ŚR) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
7. HC Motor Zaporoże - Paris Saint-Germain Handball (nSport+ 17:55 ŚR) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
8. Brazylia - Egipt (Polsat Sport News 19:20 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
9. Kuba - Polska (Polsat Sport, TVP Sport 19:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
10. Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock (nSport+ 20:00 ŚR) - piłka ręczna, liga polska
11. USA - Serbia (Polsat Sport Extra 20:20 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
12. Rhein-Neckar Löwen - FC Barcelona (nSport+ 22:15 ŚR) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
13. Dominikana - Słowenia (Polsat Sport Extra 23:00 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
14. Belgia - Argentyna (Polsat Sport Extra 1:00 CZW) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
15. Egipt - Kanada (Polsat Sport Extra 15:50 CZW) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
16. Portoryko - Polska (Polsat Sport, TVP Sport 16:00 CZW) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
17. Dominikana - Japonia (Polsat Sport News 16:50 CZW) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
18. HC CSA Steaua Bukareszt - HC Vojvodina Nowy Sad (Sportklub 18:00 CZW) - piłka ręczna, Liga SEHA
19. Iran - Bułgaria (Polsat Sport 19:20 CZW) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
20. Brazylia - Francja (Polsat Sport Extra 19:20 CZW) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
21. SC Magdeburg - THW Kiel (Sportklub 19:45 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka
22. Włochy - Belgia (Polsat Sport News 21:05 CZW) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
23. Australia - USA (Polsat Sport Extra 23:00 CZW) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
24. Kamerun - Serbia (Polsat Sport Extra 1:00 PT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
25. Finlandia - Kuba (Polsat Sport 15:50 PT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
26. Chiny - Holandia (Polsat Sport News 15:50 PT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
27. Japonia - Słowenia (Polsat Sport Extra 16:50 PT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
28. KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław (Eurosport 2 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska
29. Wybrzeże Gdańsk - MMTS Kwidzyn (nSport+ 18:15 PT) - piłka ręczna, liga polska
30. 1.FC Union Berlin - MSV Duisburg (Eleven Sports 1 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
31. Bułgaria - Portoryko (Polsat Sport 19:20 PT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
32. Francja - Egipt (Polsat Sport News 19:20 PT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
33. Robert Świerzbiński - Rafał Jackiewicz (Polsat Sport Fight 20:00 PT) - boks, walka o tytuł Mistrza Polski w Białymstoku
34. Włochy - Polska (TVP Sport 20:05 PT) - koszykówka mężczyzn, Eliminacje Mistrzostw Świata 
35. Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt (C+ Sport 2 20:20 PT) - piłka nożna, liga niemiecka
36. Argentyna - Dominikana (Polsat Sport Extra 20:20 PT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
37. Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska
38. Birmingham City - West Bromwich Albion (Eleven Sports 1 20:40 PT) - piłka nożna, 2.liga angielska
39. SD Huesca - Rayo Vallecano (nSport+ 21:00 PT) - piłka nożna, liga polska
40. Australia - Kamerun (Polsat Sport Extra 23:00 PT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
41. Chorwacja - Litwa (TVP Sport 23:25 PT) - koszykówka mężczyzn, Eliminacje Mistrzostw Świata 
42. Rosja - Tunezja (Polsat Sport Extra 1:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
43. GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała (Polsat Sport 12:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska
44. Atletico Madryt - SD Eibar (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
45. HSV Hamburg - 1.FC Heidenheim (Eleven Sports 3 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
46. Tottenham Hotspur - Liverpool FC (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
47. Inter Mediolan - Parma FC (Eleven Sports 3 15:00 SOB) - piłka nożna, liga włoska
48. Wisła Płock - Miedź Legnica (nSport+ 15:10 SOB) - piłka nożna, liga polska
49. RB Lipsk - Hannover 96 (C+ Sport 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
50. Bayern Monachium - Bayer Leverkusen (Eleven Sports 2 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
51. Fortuna Dusseldorf - TSG 1899 Hoffenheim (Eleven Sports 4 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
52. Kuba - Iran (Polsat Sport 15:50 SOB) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
53. Kanada - Chiny (Polsat Sport Extra 15:50 SOB) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
54. Manchester City - Fulham Londyn (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska
55. Real Sociedad - FC Barcelona (C+ 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
56. Serbia - Tunezja (Polsat Sport News 16:50 SOB) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
57. Piast Gliwice - Arka Gdynia (C+ Sport 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
58. SSC Napoli - AC Fiorentina (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
59. Telekom Veszprém HC - PGE Vive Kielce (nSport+, Eleven Sports 3 17:55 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
60. Valencia CF - Real Betis (C+ 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
61. Watford FC - Manchester United (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
62. Borussia Monchengladbach - Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
63. Holandia - Brazylia (Polsat Sport News 19:20 SOB) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
64. IFK Kristianstad - HC Meskov Brest (Eleven Sports 3 19:30 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
65. Polska - Finlandia (Polsat Sport, TVP Sport 19:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
66. Indywidualne Mistrzostwa Europy na żużlu* (Eurosport 1 20:00 SOB)
67. Mark Hunt - Aleksey Oleynik (Polsat Sport Extra 20:00 SOB) - sporty walki, gala UFC Fight Night
68. Jan Błachowicz - Nikita Krylov (Polsat Sport Extra 20:00 SOB) - sporty walki, gala UFC Fight Night
69. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk (C+ Sport 20:05 SOB) - piłka nożna, liga polska
70. Frosinone Calcio - Sampdoria Genua (Eleven Sports 2 20:25 SOB) - piłka nożna, liga włoska
71. Athletic Bilbao - Real Madryt (Eleven Sports 1 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
72. Chelsea Londyn - Cardiff City (C+ Sport 2 21:00 SOB) - piłka nożna, liga angielska
73. USA - Rosja (Polsat Sport News 21:05 SOB) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
74. Belgia - Słowenia (Polsat Sport Extra 23:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
75. Włochy - Argentyna (Polsat Sport Extra 1:00 ND) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
76. Gennadiy Golovkin - Saul Alvarez (TVP Sport, TVP 1 3:00 ND) -boks, walka o pasy mistrzowskie federacji WBC i WBA w Las Vegas
77. Ajax Amsterdam - FC Groningen (Polsat Sport News 8:00 ND) - piłka nożna, liga holenderska
78. ADO Den Haag - PSV Eindhoven (Polsat Sport Extra 10:00 ND) - piłka nożna, liga holenderska
79. CD Leganes - Villarreal CF (C+ Sport 2, nSport+ 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
80. AZ Alkmaar - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport Extra 12:15 ND) - piłka nożna, liga holenderska
81. AS Roma - Chievo Verona (Eleven Sports 2 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
82. Raków Częstochowa - Stal Mielec (Polsat Sport 12:30 ND) - piłka nożna, 1.liga polska
83. 1.FC Koln - SC Paderborn (Eleven Sports 3 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
84. Formuła 1 - Grand Prix Singapuru* (Eleven Sports 1 14:00 ND)
85. Wolverhampton Wanderers - Burnley FC (C+ 14:25 ND) - piłka nożna, liga angielska
86. Juventus Turyn - US Sassuolo (Eleven Sports 2 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
87. Pogoń Szczecin - Korona Kielce (C+ Sport 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska
88. Werder Brema - 1.FC Nurnberg (Eleven Sports 3 15:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
89. Portoryko - Finlandia (Polsat Sport Extra 15:50 ND) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
90. Japonia - Belgia (Polsat Sport 16:50 ND) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
91. Kamerun - USA (Polsat Sport News 16:50 ND) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
92. Everton FC - West Ham United (C+ Sport 2 16:55 ND) - piłka nożna, liga angielska
93. Rapid Wiedeń - Red Bull Salzburg (Sportklub 17:00 ND) - piłka nożna, liga austriacka
94. Legia Warszawa - Lech Poznań (C+ 17:30 ND) - piłka nożna, liga polska
95. SC Freiburg - VfB Stuttgart (Eleven Sports 1 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
96. Empoli FC - Lazio Rzym (Eleven Sports 2 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
97. Real Valladolid - Deportivo Alaves (Eleven Sports 3 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
98. Orlen Wisła Płock - Wacker Thun (C+ Sport, Eleven Sports 4 18:30 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
99. Kuba - Bułgaria (Polsat Sport 19:20 ND) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
100. Holandia - Francja (Polsat Sport Extra 20:20 ND) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
101. Cagliari Calcio - AC Milan (Eleven Sports 1 20:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
102. Sevilla FC - Getafe CF (C+ Sport 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
103. Dominikana - Włochy (Polsat Sport News 21:05 ND) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
104. Serbia - Australia (Polsat Sport Extra 23:00 ND) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
105. Chiny - Egipt (Polsat Sport News 23:00 ND) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
106. Chicago Fire - Orlando City SC (Eurosport 2 23:15 ND) - piłka nożna, MLS

 

 

 

 

 

 

1. Francja - Chiny 1
2. Kamerun - Tunezja 1
3. Iran - Portoryko 1
4. Holandia - Kanada 2
5. Australia - Rosja 2
6. Riihimäki Cocks - CB Ademar León 2
7. HC Motor Zaporoże - Paris Saint-Germain Handball 2
8. Brazylia - Egipt 1
9. Kuba - Polska 2
10. Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock 2


11. USA - Serbia 1
12. Rhein-Neckar Löwen - FC Barcelona 1
13. Dominikana - Słowenia 1
14. Belgia - Argentyna 2
15. Egipt - Kanada 2
16. Portoryko - Polska 2
17. Dominikana - Japonia 2
18. HC CSA Steaua Bukareszt - HC Vojvodina Nowy Sad 1
19. Iran - Bułgaria 1
20. Brazylia - Francja 1


21. SC Magdeburg - THW Kiel 2
22. Włochy - Belgia 1
23. Australia - USA 2
24. Kamerun - Serbia 2
25. Finlandia - Kuba 2
26. Chiny - Holandia 1
27. Japonia - Słowenia 1
28. KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław X
29. Wybrzeże Gdańsk - MMTS Kwidzyn 1
30. 1.FC Union Berlin - MSV Duisburg 1


31. Bułgaria - Portoryko 1
32. Francja - Egipt 1
33. Robert Świerzbiński - Rafał Jackiewicz 2
34. Włochy - Polska 2
35. Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt 1
36. Argentyna - Dominikana 1
37. Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków 1
38. Birmingham City - West Bromwich Albion 2
39. SD Huesca - Rayo Vallecano X
40. Australia - Kamerun 1


41. Chorwacja - Litwa 1
42. Rosja - Tunezja 1
43. GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
44. Atletico Madryt - SD Eibar 1
45. HSV Hamburg - 1.FC Heidenheim 1
46. Tottenham Hotspur - Liverpool FC 2
47. Inter Mediolan - Parma FC 1
48. Wisła Płock - Miedź Legnica 2
49. RB Lipsk - Hannover 96 1
50. Bayern Monachium - Bayer Leverkusen 1


51. Fortuna Dusseldorf - TSG 1899 Hoffenheim 2
52. Kuba - Iran 2
53. Kanada - Chiny 1
54. Manchester City - Fulham Londyn 1
55. Real Sociedad - FC Barcelona 2
56. Serbia - Tunezja 1
57. Piast Gliwice - Arka Gdynia 1
58. SSC Napoli - AC Fiorentina 1
59. Telekom Veszprém HC - PGE Vive Kielce 2
60. Valencia CF - Real Betis 1


61. Watford FC - Manchester United 2
62. Borussia Monchengladbach - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
63. Holandia - Brazylia 2
64. IFK Kristianstad - HC Meskov Brest 1
65. Polska - Finlandia 1
67. Mark Hunt - Aleksey Oleynik 1
68. Jan Błachowicz - Nikita Krylov 1
69. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1
70. Frosinone Calcio - Sampdoria Genua 2


71. Athletic Bilbao - Real Madryt 2
72. Chelsea Londyn - Cardiff City 1
73. USA - Rosja 2
74. Belgia - Słowenia 1
75. Włochy - Argentyna 1
76. Gennadiy Golovkin - Saul Alvarez 1
77. Ajax Amsterdam - FC Groningen 1
78. ADO Den Haag - PSV Eindhoven 2
79. CD Leganes - Villarreal CF 2
80. AZ Alkmaar - Feyenoord Rotterdam 2


81. AS Roma - Chievo Verona 1
82. Raków Częstochowa - Stal Mielec 1
83. 1.FC Koln - SC Paderborn 1
85. Wolverhampton Wanderers - Burnley FC 1
86. Juventus Turyn - US Sassuolo 1
87. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
88. Werder Brema - 1.FC Nurnberg 1
89. Portoryko - Finlandia 2
90. Japonia - Belgia 1


91. Kamerun - USA 2
92. Everton FC - West Ham United 1
93. Rapid Wiedeń - Red Bull Salzburg 2
94. Legia Warszawa - Lech Poznań 2
95. SC Freiburg - VfB Stuttgart 2
96. Empoli FC - Lazio Rzym 2
97. Real Valladolid - Deportivo Alaves x
98. Orlen Wisła Płock - Wacker Thun 1
99. Kuba - Bułgaria 2
100. Holandia - Francja 2


101. Cagliari Calcio - AC Milan 2
102. Sevilla FC - Getafe CF 1
103. Dominikana - Włochy 2
104. Serbia - Australia 1
105. Chiny - Egipt 1
106. Chicago Fire - Orlando City SC 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 35
Obowiązuje na dni: 10-16.09.2018

 

1. Francja - Chiny 1
2. Kamerun - Tunezja 2
3. Iran - Portoryko 1
4. Holandia - Kanada 2
5. Australia - Rosja 2
6. Riihimäki Cocks - CB Ademar León 2
7. HC Motor Zaporoże - Paris Saint-Germain Handball 2
8. Brazylia - Egipt 1
9. Kuba - Polska 2
10. Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock 2


11. USA - Serbia 1
12. Rhein-Neckar Löwen - FC Barcelona 2
13. Dominikana - Słowenia 2
15. Egipt - Kanada 2
16. Portoryko - Polska 2
17. Dominikana - Japonia 2
19. Iran - Bułgaria 2
20. Brazylia - Francja 1
22. Włochy - Belgia 1
23. Australia - USA 2


24. Kamerun - Serbia 2
25. Finlandia - Kuba 2
27. Japonia - Słowenia 2
28. KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 1
30. 1.FC Union Berlin - MSV Duisburg 1
31. Bułgaria - Portoryko 1
32. Francja - Egipt 1
35. Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt 1
36. Argentyna - Dominikana 1
37. Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków 1


40. Australia - Kamerun 1
41. Chorwacja - Litwa 1
42. Rosja - Tunezja 1
44. Atletico Madryt - SD Eibar 1
45. HSV Hamburg - 1.FC Heidenheim 1
47. Inter Mediolan - Parma FC 1
48. Wisła Płock - Miedź Legnica 1
49. RB Lipsk - Hannover 96 1
50. Bayern Monachium - Bayer Leverkusen 1
51. Fortuna Dusseldorf - TSG 1899 Hoffenheim 2


52. Kuba - Iran 2
53. Kanada - Chiny 1
54. Manchester City - Fulham Londyn 1
55. Real Sociedad - FC Barcelona 2
56. Serbia - Tunezja 1
57. Piast Gliwice - Arka Gdynia 1
58. SSC Napoli - AC Fiorentina 1
59. Telekom Veszprém HC - PGE Vive Kielce 1
60. Valencia CF - Real Betis 1
61. Watford FC - Manchester United 2


63. Holandia - Brazylia 2
64. IFK Kristianstad - HC Meskov Brest 2
65. Polska - Finlandia 1
67. Mark Hunt - Aleksey Oleynik 1
68. Jan Błachowicz - Nikita Krylov 1
69. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1
70. Frosinone Calcio - Sampdoria Genua 2
71. Athletic Bilbao - Real Madryt 2
72. Chelsea Londyn - Cardiff City 1
73. USA - Rosja 2


74. Belgia - Słowenia 2
75. Włochy - Argentyna 1
76. Gennadiy Golovkin - Saul Alvarez 1
77. Ajax Amsterdam - FC Groningen 1
78. ADO Den Haag - PSV Eindhoven 2
81. AS Roma - Chievo Verona 1
82. Raków Częstochowa - Stal Mielec 1
83. 1.FC Koln - SC Paderborn 1
85. Wolverhampton Wanderers - Burnley FC 1
86. Juventus Turyn - US Sassuolo 1


88. Werder Brema - 1.FC Nurnberg 1
89. Portoryko - Finlandia 2
90. Japonia - Belgia 2
91. Kamerun - USA 2
92. Everton FC - West Ham United 1
93. Rapid Wiedeń - Red Bull Salzburg 1
94. Legia Warszawa - Lech Poznań 2
96. Empoli FC - Lazio Rzym 2
98. Orlen Wisła Płock - Wacker Thun 1
99. Kuba - Bułgaria 2


100. Holandia - Francja 2
101. Cagliari Calcio - AC Milan 2
102. Sevilla FC - Getafe CF 1
103. Dominikana - Włochy 2
104. Serbia - Australia 2
105. Chiny - Egipt 1
106. Chicago Fire - Orlando City SC 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Francja - Chiny 1
2. Kamerun - Tunezja 2
3. Iran - Portoryko 1
4. Holandia - Kanada 2
5. Australia - Rosja 2
6. Riihimäki Cocks - CB Ademar León 2
7. HC Motor Zaporoże - Paris Saint-Germain Handball 2
8. Brazylia - Egipt 1
9. Kuba - Polska 2
10. Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock 2 


11. USA - Serbia 2
12. Rhein-Neckar Löwen - FC Barcelona 2
13. Dominikana - Słowenia 2
14. Belgia - Argentyna 2
15. Egipt - Kanada 2
16. Portoryko - Polska 2
17. Dominikana - Japonia 2
18. HC CSA Steaua Bukareszt - HC Vojvodina Nowy Sad 1
19. Iran - Bułgaria 2
20. Brazylia - Francja 2


21. SC Magdeburg - THW Kiel 2
22. Włochy - Belgia 1
23. Australia - USA 2
24. Kamerun - Serbia 2
25. Finlandia - Kuba 2
26. Chiny - Holandia 1
27. Japonia - Słowenia 1
28. KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 2
29. Wybrzeże Gdańsk - MMTS Kwidzyn 1
30. 1.FC Union Berlin - MSV Duisburg 1


31. Bułgaria - Portoryko 1
32. Francja - Egipt 1
33. Robert Świerzbiński - Rafał Jackiewicz 2
34. Włochy - Polska 2
35. Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt 1
36. Argentyna - Dominikana 1
37. Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków 1
38. Birmingham City - West Bromwich Albion 2
39. SD Huesca - Rayo Vallecano X
40. Australia - Kamerun 1


41. Chorwacja - Litwa 1
42. Rosja - Tunezja 1
43. GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
44. Atletico Madryt - SD Eibar 1
45. HSV Hamburg - 1.FC Heidenheim 1
46. Tottenham Hotspur - Liverpool FC 2
47. Inter Mediolan - Parma FC 1
48. Wisła Płock - Miedź Legnica 2
49. RB Lipsk - Hannover 96 1
50. Bayern Monachium - Bayer Leverkusen 1


51. Fortuna Dusseldorf - TSG 1899 Hoffenheim 2
52. Kuba - Iran 2
53. Kanada - Chiny 1
54. Manchester City - Fulham Londyn 1
55. Real Sociedad - FC Barcelona 2
56. Serbia - Tunezja 1
57. Piast Gliwice - Arka Gdynia 1
58. SSC Napoli - AC Fiorentina 1
59. Telekom Veszprém HC - PGE Vive Kielce 2
60. Valencia CF - Real Betis 1


61. Watford FC - Manchester United 2
62. Borussia Monchengladbach - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
63. Holandia - Brazylia 2
64. IFK Kristianstad - HC Meskov Brest 1
65. Polska - Finlandia 1
67. Mark Hunt - Aleksey Oleynik 1
68. Jan Błachowicz - Nikita Krylov 1
69. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 2
70. Frosinone Calcio - Sampdoria Genua 2


71. Athletic Bilbao - Real Madryt 2
72. Chelsea Londyn - Cardiff City 1
73. USA - Rosja 2
74. Belgia - Słowenia 1
75. Włochy - Argentyna 1
76. Gennadiy Golovkin - Saul Alvarez 1
77. Ajax Amsterdam - FC Groningen 1
78. ADO Den Haag - PSV Eindhoven 2
79. CD Leganes - Villarreal CF 2
80. AZ Alkmaar - Feyenoord Rotterdam 2


81. AS Roma - Chievo Verona 1
82. Raków Częstochowa - Stal Mielec 1
83. 1.FC Koln - SC Paderborn 1
85. Wolverhampton Wanderers - Burnley FC 1
86. Juventus Turyn - US Sassuolo 1
87. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
88. Werder Brema - 1.FC Nurnberg 1
89. Portoryko - Finlandia 2
90. Japonia - Belgia 1


91. Kamerun - USA 2
92. Everton FC - West Ham United 1
93. Rapid Wiedeń - Red Bull Salzburg 2
94. Legia Warszawa - Lech Poznań 2
95. SC Freiburg - VfB Stuttgart 2
96. Empoli FC - Lazio Rzym 2
97. Real Valladolid - Deportivo Alaves x
98. Orlen Wisła Płock - Wacker Thun 1
99. Kuba - Bułgaria 2
100. Holandia - Francja 2


101. Cagliari Calcio - AC Milan 2
102. Sevilla FC - Getafe CF 1
103. Dominikana - Włochy 2
104. Serbia - Australia 1
105. Chiny - Egipt 1
106. Chicago Fire - Orlando City SC 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 35

Obowiązuje na dni: 10-16.09.2018

 


12. Rhein-Neckar Löwen - FC Barcelona  2
13. Dominikana - Słowenia  2
14. Belgia - Argentyna  1
15. Egipt - Kanada  2
16. Portoryko - Polska    2
17. Dominikana - Japonia  2
19. Iran - Bułgaria  2
20. Brazylia - Francja  1
21. SC Magdeburg - THW Kiel  2
22. Włochy - Belgia  1

 


23. Australia - USA  2
24. Kamerun - Serbia  2
25. Finlandia - Kuba  2
26. Chiny - Holandia  2
27. Japonia - Słowenia  2
28. KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław  1
31. Bułgaria - Portoryko  1
32. Francja - Egipt  1
34. Włochy - Polska  2
35. Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt  1

 


36. Argentyna - Dominikana  1
40. Australia - Kamerun  1
41. Chorwacja - Litwa  1
42. Rosja - Tunezja  1
43. GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała  1
44. Atletico Madryt - SD Eibar  1
45. HSV Hamburg - 1.FC Heidenheim  1
46. Tottenham Hotspur - Liverpool FC  2
47. Inter Mediolan - Parma FC  1
48. Wisła Płock - Miedź Legnica  2

 


49. RB Lipsk - Hannover 96  1
50. Bayern Monachium - Bayer Leverkusen  1
51. Fortuna Dusseldorf - TSG 1899 Hoffenheim  2
52. Kuba - Iran  2
53. Kanada - Chiny  1
54. Manchester City - Fulham Londyn  1
55. Real Sociedad - FC Barcelona  2
56. Serbia - Tunezja  1
57. Piast Gliwice - Arka Gdynia  2
58. SSC Napoli - AC Fiorentina  1

 


59. Telekom Veszprém HC - PGE Vive Kielce  2
60. Valencia CF - Real Betis  1
61. Watford FC - Manchester United  2
62. Borussia Monchengladbach - Schalke 04 Gelsenkirchen  1
63. Holandia - Brazylia  2
64. IFK Kristianstad - HC Meskov Brest  1
65. Polska - Finlandia  1
69. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk  1
70. Frosinone Calcio - Sampdoria Genua  2
71. Athletic Bilbao - Real Madryt  2

 


72. Chelsea Londyn - Cardiff City  1
75. Włochy - Argentyna  1
76. Gennadiy Golovkin - Saul Alvarez  1
77. Ajax Amsterdam - FC Groningen  1
78. ADO Den Haag - PSV Eindhoven  2
79. CD Leganes - Villarreal CF  2
80. AZ Alkmaar - Feyenoord Rotterdam  2
81. AS Roma - Chievo Verona  1
82. Raków Częstochowa - Stal Mielec  1
83. 1.FC Koln - SC Paderborn  1

 


84. Formuła 1 - Grand Prix Singapuru - Lewis Hamilton
85. Wolverhampton Wanderers - Burnley FC  1
86. Juventus Turyn - US Sassuolo  1
88. Werder Brema - 1.FC Nurnberg 1
89. Portoryko - Finlandia  1
90. Japonia - Belgia  2
91. Kamerun - USA  2
92. Everton FC - West Ham United   X
93. Rapid Wiedeń - Red Bull Salzburg  2
94. Legia Warszawa - Lech Poznań  2

 


95. SC Freiburg - VfB Stuttgart  1
96. Empoli FC - Lazio Rzym  2
97. Real Valladolid - Deportivo Alaves  1
98. Orlen Wisła Płock - Wacker Thun  1
99. Kuba - Bułgaria  2
100. Holandia - Francja  2
101. Cagliari Calcio - AC Milan  2
102. Sevilla FC - Getafe CF  1
103. Dominikana - Włochy  2
104. Serbia - Australia  1

 


106. Chicago Fire - Orlando City SC  1

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...