Jump to content
lukas_k

Kurierowy Bukmacher 2018

Recommended Posts

1. Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 2
2. Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice 1
3. FC Toruń - Rekord Bielsko-Biała 2
4. Sampdoria Genua - US Sassuolo 1
5. MSV Duisburg - FC St. Pauli 2
6. Arsenal Londyn - Leicester City 2
7. Real Sociedad - Girona FC 1
8. Sparta Praga - Mlada Boleslav 1
9. Darussafaka Dogus - Bahcesehir Koleji 1
10. Ajax Amsterdam - Benfica Lizbona 2


11. Manchester United - Juventus Turyn 2
12. GKS Katowice - Garbarnia Kraków 1
13. AEK Ateny - Bayern Monachium 2
14. Young Boys Berno - Valencia CF 2
15. ALBA Berlin - Arka Gdynia 2
16. Sidigas Avellino - Anwil Włocławek 2
17. Manchester United - Juventus Turyn 2
18. Ajax Amsterdam - Benfica Lizbona X
19. Real Madryt - Viktoria Pilzno 1
20. AS Roma - CSKA Moskwa 1


21. Szachtar Donieck - Manchester City 2
22. TSG 1899 Hoffenheim - Olympique Lyon 2
23. River Plate Buenos Aires - Gremio Porto Alegre 1
24. Borussia Dortmund - Atletico Madryt 2
25. Paris Saint-Germain - SSC Napoli 1
26. Raków Częstochowa - ŁKS Łódź X
27. Polska - Kosowo 1
28. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 1
29. Club Brugge - AS Monaco 2
30. PSV Eindhoven - Tottenham Hotspur 2


31. Rayo Vallecano - Athletic Bilbao 2
32. Cedevita Zagrzeb - Lokomotiw Kubań 2
33. Paris Saint-Germain - SSC Napoli 1
34. FC Barcelona - Inter Mediolan X
35. Borussia Dortmund - Atletico Madryt 2
36. Liverpool FC - Crvena Zvezda Belgrad 1
37. Lokomotiw Moskwa - FC Porto 2
38. Galatasaray Stambuł - Schalke 04 Gelsenkirchen X
39. Unicaja Malaga - UNICS Kazań 1
40. Boca Juniors Buenos Aires - Palmeiras Sao Paulo 1


41. Linamar Bekescsabai RSE - Grot Budowlani Łódź 2
42. Tauron AZS Częstochowa - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
43. Sporting Lizbona - Arsenal Londyn 2
44. AC Milan - Real Betis 1
45. RB Lipsk - Celtic Glasgow 1
46. Zenit Sankt Petersburg - Girondins Bordeaux 1
47. Anderlecht Bruksela - Fenerbahce Stambuł 2
48. Spartak Trnawa - Dinamo Zagrzeb 2
49. Olympique Marsylia - Lazio Rzym 1
50. Chelsea Londyn - BATE Borysów 1


51. Standard Liege - FK Krasnodar 1
52. Rangers FC - Spartak Moskwa 1
53. Stade Rennes - Dynamo Kijów 2
54. Villarreal CF - Rapid Wiedeń 1
55. New Jersey Devils - Nashville Predators 1
56. Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 2
57. GKS Katowice - Cuprum Lubin 1
58. 1.FC Magdeburg - HSV Hamburg 2
59. Polska - Litwa 1
60. Bahcesehir Koleji - Banvit BK 2


61. SC Freiburg - Borussia Monchengladbach 2
62. Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa X
63. Ewa Brodnicka - Nozipho Bell 1
64. Cerrad Czarni Radom - ONICO Warszawa 1
65. Real Valladolid - Espanyol Barcelona 2
66. Herbalife Gran Canaria - CSKA Moskwa 2
67. Vegas Golden Knights - Tampa Bay Lightning 2
68. New York Knicks - Golden State Warriors 2
69. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Istanbul BBSK 1
70. Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń 1


71. Girona FC - Rayo Vallecano 1
72. 1.FC Koln - 1.FC Heidenheim 1
73. Queens Park Rangers - Aston Villa 2
74. PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 1
75. Atalanta Bergamo - Parma FC 2
76. ENEA AZS Poznań - Widzew Łódź 2
77. Wisła Płock - Piast Gliwice 1
78. 1.FSV Mainz - Bayern Monachium 2
79. Borussia Dortmund - Hertha Berlin 1
80. Fortuna Dusseldorf - VfL Wolfsburg 2


81. Liverpool FC - Cardiff City 1
82. Athletic Bilbao - Valencia CF 2
83. Gaziantep Basketbol - Fenerbahce Stambuł 2
84. GKS Katowice - Warta Poznań 1
85. Chemik Bydgoszcz - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1
86. Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 1
87. Empoli FC - Juventus Turyn 2
88. Leicester City - West Ham United 1
89. Levante UD - CD Leganes 1
90. TSG 1899 Hoffenheim - VfB Stuttgart 1


91. Celta Vigo - SD Eibar 1
92. Philadelphia Flyers - New York Islanders 2
93. Tofas SK - Galatasaray Stambuł 2
94. FC Groningen - PSV Eindhoven 2
95. Robert Talarek - John Rene 1
96. John Ryder - Andrey Sirotkin 1
97. Pogoń Szczecin - Lech Poznań 2
98. Torino FC - AC Fiorentina 2
99. Atletico Madryt - Real Sociedad 1
100. FC Fastav Zlin - Sparta Praga 2


101. Revivre Axopower Mediolan - Top Volley Latina 2
102. Boston Bruins - Montreal Canadiens 1
103. San Antonio Spurs - Los Angeles Lakers 1
104. Daniel Jacobs - Sergey Derevyanchenko 1
105. Volkan Ozdemir - Anthony Smith 2
106. Pinar Karsiyaka - Afyon Belediyespor 1
107. Getafe CF - Real Betis 2
108. US Sassuolo - Bologna FC X
109. GTK Gliwice - Polpharma Starogard Gdański 2
110. 1.FC Nurnberg - Eintracht Frankfurt 2


111. Crystal Palace - Arsenal Londyn 2
112. Grot Budowlani Łódź - Chemik Police 2
113. Genoa CFC - Udinese Calcio 1
114. Cagliari Calcio - Chievo Verona 1
115. Eisbaren Bremerhaven - FC Bayern Monachium 2
116. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
117. RB Lipsk - Schalke 04 Gelsenkirchen 1
118. FC Barcelona - Real Madryt 2
119. Manchester United - Everton FC 1
120. LASK Linz - Red Bull Salzburg 2


121. Izrael - Polska 2
122. Górnik Zabrze - KGHM Zagłębie Lubin 1
123. GKS Jastrzębie - GKS Tychy 2
124. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk 1
125. AC Milan - Sampdoria Genua 1
126. Werder Brema - Bayer Leverkusen 2
127. Sir Safety Conad Perugia - Itas Trentino 1
128. Deportivo Alaves - Villarreal CF 2
129. Movistar Estudiantes - Kirolbet Baskonia 1
130. Stocznia Szczecin - Asseco Resovia Rzeszów 2


132. SSC Napoli - AS Roma 1
133. Ajax Amsterdam - Feyenoord Rotterdam 1
134. Sevilla FC - SD Huesca 1
135. AZ Alkmaar - sc Heerenveen 1
136. Slavia Praga - Dukla Praga 1
137. Los Angeles Clippers - Washington Wizards 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 41
Obowiązuje na dni: 22-28.10.2018

 

1. Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1
2. Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice 1
3. FC Toruń - Rekord Bielsko-Biała 2
4. Sampdoria Genua - US Sassuolo 1
6. Arsenal Londyn - Leicester City 1
7. Real Sociedad - Girona FC 1
8. Sparta Praga - Mlada Boleslav 1
9. Darussafaka Dogus - Bahcesehir Koleji 1
11. Manchester United - Juventus Turyn 1
12. GKS Katowice - Garbarnia Kraków 1


13. AEK Ateny - Bayern Monachium 2
14. Young Boys Berno - Valencia CF 2
15. ALBA Berlin - Arka Gdynia 1
16. Sidigas Avellino - Anwil Włocławek 1
17. Manchester United - Juventus Turyn 1
18. Ajax Amsterdam - Benfica Lizbona 1
19. Real Madryt - Viktoria Pilzno 1
20. AS Roma - CSKA Moskwa 1
21. Szachtar Donieck - Manchester City 2
23. River Plate Buenos Aires - Gremio Porto Alegre 1


24. Borussia Dortmund - Atletico Madryt 2
25. Paris Saint-Germain - SSC Napoli 1
26. Raków Częstochowa - ŁKS Łódź 1
27. Polska - Kosowo 1
28. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 2
30. PSV Eindhoven - Tottenham Hotspur 2
32. Cedevita Zagrzeb - Lokomotiw Kubań 2
33. Paris Saint-Germain - SSC Napoli 1
34. FC Barcelona - Inter Mediolan 1
35. Borussia Dortmund - Atletico Madryt 1


36. Liverpool FC - Crvena Zvezda Belgrad 1
37. Lokomotiw Moskwa - FC Porto 2
39. Unicaja Malaga - UNICS Kazań 1
40. Boca Juniors Buenos Aires - Palmeiras Sao Paulo 1
41. Linamar Bekescsabai RSE - Grot Budowlani Łódź 2
42. Tauron AZS Częstochowa - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
44. AC Milan - Real Betis 1
45. RB Lipsk - Celtic Glasgow 1
46. Zenit Sankt Petersburg - Girondins Bordeaux 1
47. Anderlecht Bruksela - Fenerbahce Stambuł 1


48. Spartak Trnawa - Dinamo Zagrzeb 2
49. Olympique Marsylia - Lazio Rzym 1
50. Chelsea Londyn - BATE Borysów 1
54. Villarreal CF - Rapid Wiedeń 1
55. New Jersey Devils - Nashville Predators 2
57. GKS Katowice - Cuprum Lubin 1
58. 1.FC Magdeburg - HSV Hamburg 2
59. Polska - Litwa 1
60. Bahcesehir Koleji - Banvit BK 1
62. Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1


63. Ewa Brodnicka - Nozipho Bell 1
64. Cerrad Czarni Radom - ONICO Warszawa 1
66. Herbalife Gran Canaria - CSKA Moskwa 2
68. New York Knicks - Golden State Warriors 2
69. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Istanbul BBSK 1
70. Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń 1
71. Girona FC - Rayo Vallecano 1
72. 1.FC Koln - 1.FC Heidenheim 1
74. PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 1
75. Atalanta Bergamo - Parma FC 1


76. ENEA AZS Poznań - Widzew Łódź 2
78. 1.FSV Mainz - Bayern Monachium 2
79. Borussia Dortmund - Hertha Berlin 1
81. Liverpool FC - Cardiff City 1
83. Gaziantep Basketbol - Fenerbahce Stambuł 2
84. GKS Katowice - Warta Poznań 1
86. Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 1
87. Empoli FC - Juventus Turyn 2
88. Leicester City - West Ham United 1
89. Levante UD - CD Leganes 1


90. TSG 1899 Hoffenheim - VfB Stuttgart 1
91. Celta Vigo - SD Eibar 1
93. Tofas SK - Galatasaray Stambuł 1
94. FC Groningen - PSV Eindhoven 2
95. Robert Talarek - John Rene 1
97. Pogoń Szczecin - Lech Poznań 2
99. Atletico Madryt - Real Sociedad 1
101. Revivre Axopower Mediolan - Top Volley Latina 1
103. San Antonio Spurs - Los Angeles Lakers 2
104. Daniel Jacobs - Sergey Derevyanchenko 1


106. Pinar Karsiyaka - Afyon Belediyespor 1
108. US Sassuolo - Bologna FC 1
109. GTK Gliwice - Polpharma Starogard Gdański 2
111. Crystal Palace - Arsenal Londyn 2
112. Grot Budowlani Łódź - Chemik Police 2
113. Genoa CFC - Udinese Calcio 1
114. Cagliari Calcio - Chievo Verona 1
115. Eisbaren Bremerhaven - FC Bayern Monachium 2
116. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
117. RB Lipsk - Schalke 04 Gelsenkirchen 1
118. FC Barcelona - Real Madryt 2


119. Manchester United - Everton FC 1
120. LASK Linz - Red Bull Salzburg 2
121. Izrael - Polska 2
124. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk 1
125. AC Milan - Sampdoria Genua 1
127. Sir Safety Conad Perugia - Itas Trentino 1
129. Movistar Estudiantes - Kirolbet Baskonia 2
130. Stocznia Szczecin - Asseco Resovia Rzeszów 1
132. SSC Napoli - AS Roma 1
133. Ajax Amsterdam - Feyenoord Rotterdam 1


134. Sevilla FC - SD Huesca 1
135. AZ Alkmaar - sc Heerenveen 1
136. Slavia Praga - Dukla Praga 1
137. Los Angeles Clippers - Washington Wizards 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 41
Obowiązuje na dni: 22-28.10.2018

 


4. Sampdoria Genua - US Sassuolo  1
6. Arsenal Londyn - Leicester City  1
8. Sparta Praga - Mlada Boleslav  1
13. AEK Ateny - Bayern Monachium  2
17. Manchester United - Juventus Turyn  2
18. Ajax Amsterdam - Benfica Lizbona  1
19. Real Madryt - Viktoria Pilzno  1
20. AS Roma - CSKA Moskwa  1
21. Szachtar Donieck - Manchester City  2
22. TSG 1899 Hoffenheim - Olympique Lyon  1

 


26. Raków Częstochowa - ŁKS Łódź  2
27. Polska - Kosowo  1
29. Club Brugge - AS Monaco  2
30. PSV Eindhoven - Tottenham Hotspur  2
33. Paris Saint-Germain - SSC Napoli  X
34. FC Barcelona - Inter Mediolan  1
35. Borussia Dortmund - Atletico Madryt  1
36. Liverpool FC - Crvena Zvezda Belgrad  1
37. Lokomotiw Moskwa - FC Porto  1
38. Galatasaray Stambuł - Schalke 04 Gelsenkirchen  1

 


44. AC Milan - Real Betis  1
45. RB Lipsk - Celtic Glasgow  1
46. Zenit Sankt Petersburg - Girondins Bordeaux  1
48. Spartak Trnawa - Dinamo Zagrzeb  2
50. Chelsea Londyn - BATE Borysów  1
51. Standard Liege - FK Krasnodar  2
52. Rangers FC - Spartak Moskwa  1
53. Stade Rennes - Dynamo Kijów  2
54. Villarreal CF - Rapid Wiedeń  1
56. Miedź Legnica - Śląsk Wrocław  1

 


57. GKS Katowice - Cuprum Lubin  1
58. 1.FC Magdeburg - HSV Hamburg  2
59. Polska - Litwa  1
67. Vegas Golden Knights - Tampa Bay Lightning  1
68. New York Knicks - Golden State Warriors  2
69. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Istanbul BBSK  1
70. Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń  1
74. PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn  1
76. ENEA AZS Poznań - Widzew Łódź  1
78. 1.FSV Mainz - Bayern Monachium  2

 


79. Borussia Dortmund - Hertha Berlin  1
80. Fortuna Dusseldorf - VfL Wolfsburg  1
81. Liverpool FC - Cardiff City  1
82. Athletic Bilbao - Valencia CF  2
84. GKS Katowice - Warta Poznań  2
85. Chemik Bydgoszcz - Aluron Virtu Warta Zawiercie  1
86. Lechia Gdańsk - Arka Gdynia  2
87. Empoli FC - Juventus Turyn  2
88. Leicester City - West Ham United  2
89. Levante UD - CD Leganes  1

 


90. TSG 1899 Hoffenheim - VfB Stuttgart  1
91. Celta Vigo - SD Eibar  1
94. FC Groningen - PSV Eindhoven  2
97. Pogoń Szczecin - Lech Poznań  2
99. Atletico Madryt - Real Sociedad  1
100. FC Fastav Zlin - Sparta Praga  2
103. San Antonio Spurs - Los Angeles Lakers  2
110. 1.FC Nurnberg - Eintracht Frankfurt  2
111. Crystal Palace - Arsenal Londyn  2
113. Genoa CFC - Udinese Calcio  1

 


116. Korona Kielce - Cracovia Kraków  2
117. RB Lipsk - Schalke 04 Gelsenkirchen  1
118. FC Barcelona - Real Madryt  2
119. Manchester United - Everton FC  1
120. LASK Linz - Red Bull Salzburg  2
121. Izrael - Polska  2
122. Górnik Zabrze - KGHM Zagłębie Lubin  1
124. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk  1
125. AC Milan - Sampdoria Genua  X
132. SSC Napoli - AS Roma  1

 


134. Sevilla FC - SD Huesca  1
136. Slavia Praga - Dukla Praga  1
137. Los Angeles Clippers - Washington Wizards  1

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 39 Kolejka :

 

1. BBTS Bielsko-Biała - Gwardia Wrocław  1:3
2. PGE VIVE Kielce - MMTS Kwidzyn  36:27
3. Unicaja Malaga - Skyliners Frankfurt  91:64
4. Winnipeg Jets - Los Angeles Kings  2:1
5. Bułgaria - Tajlandia  3:2
6. Holandia - Brazylia  2:3
7. Włochy - Rosja  3:1
8. Niemcy - Portoryko  3:1
9. Chiny - USA  3:0
10. Japonia - Serbia  3:1
11. Turcja - Azerbejdżan  3:1
12. Meksyk - Dominikana  0:3
13. GKS Tychy - HC Bolzano  5:3
14. Tofas SK - Arka Gdynia  96:79
15. Rhein-Neckar Lowen - IFK Kristianstad  36:27
16. Albania - Jordania  0:0
17. Włochy - Ukraina  1:1
18. Turcja - Tajlandia  3:1
19. Niemcy - Dominikana  0:3
20. Włochy - USA  3:1
21. Holandia - Serbia  3:0
22. Chiny - Rosja  3:1
23. Japonia - Brazylia  2:3
24. Bułgaria - Azerbejdżan  3:0
25. Meksyk - Portoryko  1:3
26. THW Kiel - HSG Wetzlar  29:19
27. Polska - Portugalia  2:3
28. Rosja - Szwecja  0:0
29. Francja - Islandia  2:2
30. Izrael - Szkocja  2:1
31. Walia - Hiszpania  1:4
32. CSKA Moskwa - FC Barcelona  95:75
33. Niemcy U-20 - Holandia U-20  1:1
34. Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel  0:3
35. Niemcy U-21 - Norwegia U-21  2:1
36. ONICO Warszawa - Cuprum Lubin  3:0
37. Chorwacja - Anglia  0:0
38. Belgia - Szwajcaria  2:1
39. Austria - Irlandia Północna  1:0
40. Grecja - Węgry  1:0
41. Białoruś - Luksemburg  1:0
42. AZS Koszalin - Polski Cukier Toruń  73:82
43. Enea Siarka Tarnobrzeg - LZ Froschberg Linz  3:1
44. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów  3:2
45. Słowacja - Czechy  1:2
46. Brest Bretagne Handball - Rostów nad Donem  29:29
47. Mieszków Brześć - FC Barcelona  21:29
48. Montpellier HB - Telekom Veszprem HC  29:30
49. Norwegia - Słowenia  1:0
50. Gruzja - Andora  3:0
51. InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski - Pszczółka AZS UMCS Lublin  87:69
52. Górnik Zabrze - KS Azoty-Puławy  28:25
53. New York Rangers - Edmonton Oilers  1:2
54. Minnesota United - Colorado Rapids  0:2
55. Lewis Ritson - Francisco Patera  wygrana Francisco Patera
56. Holandia - Niemcy  3:0
57. Irlandia - Dania  0:0
58. Bułgaria - Cypr  2:1
59. Rhein-Neckar Lowen - THW Kiel  24:27
60. D.C. United - FC Dallas  1:0
61. MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  1:3
62. Terence Crawford - Jose Benavidez  wygrana Terence Crawford
63. Miasto Szkła Krosno - TBV Start Lublin  73:87
64. Real Madryt - Divina Seguros Joventut  92:69
65. Fuchse Berlin - TBV Lemgo  29:23
66. Stocznia Szczecin - Trefl Gdańsk  mecz przełożony
67. Rumunia - Serbia  0:0
68. PGE VIVE Kielce - RK Vardar Skopje  31:27
69. GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn  3:1
70. Rosja - Turcja  2:0
71. Unicaja Malaga - Herbalife Gran Canaria  89:76
72. Dinamo Bukareszt - Orlen Wisła Płock  24:21
73. Polska - Włochy  0:1
74. Litwa - Czarnogóra  1:4
75. Izrael - Albania  2:0
76. Szkocja - Portugalia  1:3

 

Tabela :

 

1.tyrla - 764 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10;40-19;50-22;42-14;52-21;32-5;44-14;41-27;41-32;42-33;51-21;34-22;41-24;36-19;47-12;46-14;41-12;31-20;25-9;15-9;11-7;6-4;17-11;17-11;17-20;20-15;28-17;44-19;29-17;58-28;57-32;59-28;79-36;38-24)

2.lukas_k - 533 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32;55-39;79-51;55-41;66-47;34-22;50-41;53-48;57-49;60-53;59-41;45-29;49-41;35-38;56-30;51-33;45-20;41-30;32-12;12-15;10-8 ;5-5;16-15;24-14;18-27;22-20;32-24;50-35;32-23;58-45;68-43;65-46;83-54;45-30)

3.bartek2lp2 - 482 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34;51-43;76-54;57-39;61-52;32-24;52-39;52-49;57-49;57-56;57-43;37-31;47-43;42-31;57-29;50-27;46-19;39-30;32-12;16-11;10-8 ;4-6;17-14;21-17;20-25;21-21;34-22;50-35;32-23;54-49;65-46;65-46;84-53;44-31)

4.aro - 425 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21;40-19;46-31;38-18;36-24;19-9;40-20;34-32;29-27;32-37;40-30;25-27;33-26;37-17;47-19;50-27;43-11;41-22;22-18;9-11;7-10;3-3;6-16;11-17;15-18;20-16;25-21;28-22;30-16;49-31;39-34;56-37;66-35;30-16)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 42
Obowiązuje na dni: 29.10-4.11.2018

1. Bytovia Bytów - Śląsk Wrocław (Polsat Sport 14:45 WT) - piłka nożna, Puchar Polski
2. Mieszków Brześć - HC Vardar Skopje (Sportklub 16:15 WT) - piłka ręczna, Liga SEHA
3. Raków Częstochowa - Lech Poznań (Polsat Sport 17:30 WT) - piłka nożna, Puchar Polski
4. Hannover 96 - VfL Wolfsburg (Eurosport 1 18:30 WT) - piłka nożna, Puchar Niemiec
5. HC PPD Zagrzeb - HC Zeleznicar 1949 (Sportklub 19:00 WT) - piłka ręczna, Liga SEHA
6. MHP Riesen Ludwigsburg - Anwil Włocławek (Eleven Sports 1 19:55 WT) - koszykówka mężczyzn, Liga Mistrzów
7. PGE VIVE Kielce - KS Azoty-Puławy (nSport+ 20:00 WT) - piłka ręczn, liga polska
8. Piast Gliwice - Legia Warszawa (Polsat Sport 20:15 WT) - piłka nożna, Puchar Polski
9. Bournemouth AFC - Norwich City (Eleven Sports 2 20:40 WT) - piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej
10. SV Rodinghausen - Bayern Monachium (Eurosport 1 20:45 WT) - piłka nożna, Puchar Niemiec
11. Huragan Morąg - Arka Gdynia (Polsat Sport 23:30 WT) - piłka nożna, Puchar Polski
12. Gremio Porto Alegre - River Plate Buenos Aires (Sportklub 1:45 ŚR) - piłka nożna, Copa Libertadores
13. Legionovia Legionowo - Górnik Zabrze (Polsat Sport 12:45 ŚR) - piłka nożna, Puchar Polski
14. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Cracovia Kraków (Polsat Sport 15:15 ŚR) - piłka nożna, Puchar Polski
15. Lokomotiw Moskwa - Jenisej Krasnojarsk (nSport+ 16:55 ŚR) - piłka nożna, Puchar Rosji
16. HC CSA Steaua Bukareszt - RK Izvidac (Sportklub 17:15 ŚR) - piłka ręczna, Liga SEHA
17. Grot Budowlani Łódź - Linamar Bekescsabai RSE (C+ Sport 17:30 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
18. Lokomotiw Kubań - ALBA Berlin (Eurosport 2 18:00 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Eurocup
19. Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn (Polsat Sport 18:00 ŚR) - siatkówka mężczyzn, liga polska
20. Borussia Dortmund - 1.FC Union Berlin (Eurosport 1 18:30 ŚR) - piłka nożna, Puchar Niemiec
21. HC Nexe - HC Vojvodina Nowy Sad (Sportklub 19:00 ŚR) - piłka ręczna, Liga SEHA
22. Arka Gdynia - CSP Limoges (Eurosport 2 19:45 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Eurocup
23. AC Milan - Genoa CFC (Eleven Sports 1 20:25 ŚR) - piłka nożna, liga włoska
24. GKS Katowice - Jagiellonia Białystok (Polsat Sport 20:30 ŚR) - piłka nożna, Puchar Polski
25. Borussia Monchengladbach - Bayer Leverkusen (Eurosport 1 20:35 ŚR) - piłka nożna, Puchar Niemiec
26. Chelsea Londyn - Derby County (Eleven Sports 2 20:40 ŚR) - piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej
27. West Ham United - Tottenham Hotspur (Eleven Sports 3 20:40 ŚR) - piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej
28. Arsenal Londyn - Blackpool FC (Eleven Sports 3 20:40 ŚR) - piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej
29. Palmeiras Sao Paulo - Boca Juniors Buenos Aires (Sportklub 1:45 CZW) - piłka nożna, Copa Libertadores
30. FK Rostów - Zenit Sankt Petersburg (nSport+ 16:55 CZW) - piłka nożna, Puchar Rosji
31. Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia (Polsat Sport 18:00 CZW) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
32. SG Flensburg-Handewitt - SC Magdeburg (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka
33. Manchester City - Fulham Londyn (Eleven Sports 1 20:40 CZW) - piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej 
34. FC Barcelona - Maccabi FOX Tel-Awiw (Polsat Sport News 20:45 CZW) - koszykówka mężczyzn, Euroliga
35. Bergischer HC - Rhein-Neckar Lowen (Sportklub 21:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka
36. Arka Gdynia - Pogoń Szczecin (Eurosport 2 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska
37. GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice (Polsat Sport 18:00 PT) - piłka nożna, 1.liga polska
38. ENEA PTPS Piła - Grot Budowlani Łódź (Polsat Sport News 18:00 PT) - siatkówka kobiet, liga polska
39. KPR Gwardia Opole - SPR Chrobry Głogów (nSport+ 18:15 PT) - piłka ręczna, liga polska
40. SpVgg Greuther Furth - VfL Bochum (Eleven Sports 1 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
41. Winnipeg Jets - Florida Panthers (TVP Sport 19:05 PT) - hokej na lodzie, NHL
42. Piast Gliwice - Wisła Kraków (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska
43. SSC Napoli - Empoli FC (Eleven Sports 1 20:25 PT) - piłka nożna, liga włoska
44. VfB Stuttgart - Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka
45. Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polsat Sport 20:30 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska
46. Golden State Warriors - Minnesota Timberwolves (C+ Sport 3:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA
47. Arka Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza (Polsat Sport 12:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska
48. CD Leganes - Atletico Madryt (Eleven Sports 1 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
49. MSV Duisburg - SC Paderborn (Eleven Sports 2 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
50. Bournemouth AFC - Manchester United (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
51. Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
52. Inter Mediolan - Genoa CFC (Eleven Sports 2 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
53. Banik Ostrawa - Viktoria Pilzno (Polsat Sport News 14:55 SOB) - piłka nożna, liga czeska
54. Cracovia Kraków - Miedź Legnica (nSport+ 15:10 SOB) - piłka nożna, liga polska
55. VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund (C+ Sport 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
56. Bayern Monachium - SC Freiburg (Eleven Sports 1 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
57. Bayer Leverkusen - TSG 1899 Hoffenheim (Eleven Sports 3 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
58. Galatasaray Stambuł - Pinar Karsiyaka (Sportklub 15:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
59. Walia - Szkocja (C+ Now 15:40 SOB) - rugby, mecz towarzyski
60. Everton FC - Brighton & Hove Albion (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska
61. Real Madryt - Real Valladolid (C+ 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
62. Orlen Wisła Płock - Dinamo Bukareszt (nSport+, Eleven Sports 2 17:30 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
63. Asseco Resovia Rzeszów - MKS Będzin (Polsat Sport 17:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
64. Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie (Polsat Sport Extra 17:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska
65. Śląsk Wrocław - Wisła Płock (C+ Sport 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
66. AC Fiorentina - AS Roma (Eleven Sports 4 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
67. Philadelphia 76ers - Detroit Pistons (C+ Now 18:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA
68. Polska - Litwa (Polsat Sport News 18:00 SOB) - rugby, turniej Rugby Europe Trophy
69. ALBA Berlin - BG Gottingen (Sportklub 18:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga niemiecka
70. Arsenal Londyn - Liverpool FC (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
71. Hertha Berlin - RB Lipsk (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
72. Valencia CF - Girona FC (Eleven Sports 3 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
73. Buffalo Sabres - Ottawa Senators (TVP Sport 19:05 SOB) - hokej na lodzie, NHL
74. Cuprum Lubin - Stocznia Szczecin (Polsat Sport 20:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
75. Clearex Chorzów MOKS - Słoneczny Stok Białystok (Sportklub 20:00 SOB) - futsal, liga polska
76. Legia Warszawa - Górnik Zabrze (C+ Sport 20:10 SOB) - piłka nożna, liga polska
77. Juventus Turyn - Cagliari Calcio (Eleven Sports 2 20:25 SOB) - piłka nożna, liga włoska
78. Wolverhampton Wanderers - Tottenham Hotspur (C+ Sport 2 20:40 SOB) - piłka nożna, liga angielska
79. Rayo Vallecano - FC Barcelona (Eleven Sports 1 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
80. Ajax Amsterdam - Willem II Tilburg (Polsat Sport Extra 20:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska
81. PSV Eindhoven - Vitesse Arnhem (Polsat Sport News 23:00 SOB) - piłka nożna, liga holenderska
82. Pittsburgh Penguins - Toronto Maple Leafs (TVP Sport 0:15 ND) - hokej na lodzie, NHL
83. Miguel Berchelt - Miguel Roman (Polsat Sport Extra 2:30 ND) - boks, walka o pas WBC w El Paso
84. Daniel Cormier - Derrick Lewis (Polsat Sport 3:00 ND) - sporty walki, gala UFC 230 
85. SD Eibar - Deportivo Alaves (Eleven Sports 2 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
86. Lazio Rzym - SPAL 2013 (Eleven Sports 1 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
87. TBV Start Lublin - GTK Gliwice (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska
88. Movistar Estudiantes - Divina Seguros Joventut (Sportklub 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
89. Arminia Bielefeld - FC St. Pauli (Eleven Sports 4 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
90. Leeds United - Wigan Athletic (Eleven Sports 2 14:25 ND) - piłka nożna, 2.liga angielska
91. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska
92. Sampdoria Genua - Torino FC (Eleven Sports 1 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
93. Chievo Verona - US Sassuolo (Eleven Sports 3 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
94. Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia (Sportklub 15:00 ND) - koszykówka kobiet, liga polska
95. KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce (C+ 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska
96. Borussia Monchengladbach - Fortuna Dusseldorf (C+ Sport 15:20 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
97. Villarreal CF - Levante UD (C+ Now, nSport+ 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
98. Chelsea Londyn - Crystal Palace (C+ Sport 2 16:55 ND) - piłka nożna, liga angielska
99. Paris Saint-Germain - MOL-Pick Szeged (Eleven Sports 2 16:55 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
100. Sparta Praga - Slavia Praga (Polsat Sport News 16:55 ND) - piłka nożna, liga czeska
101. Red Bull Salzburg - SV Mattersburg (Sportklub 17:00 ND) - piłka nożna, liga austriacka
102. Lech Poznań - Lechia Gdańsk (C+ 17:30 ND) - piłka nożna, liga polska
103. Trefl Gdańsk - Chemik Bydgoszcz (Polsat Sport 17:30 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska
104. 1.FSV Mainz - Werder Brema (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
105. Bologna FC - Atalanta Bergamo (Eleven Sports 3 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
106. Cucine Lube Civitanova - Itas Trentino (Polsat Sport Extra 18:15 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
107. Real Sociedad - Sevilla FC (C+ Sport 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
108. SD Huesca - Getafe CF (C+ Now, nSport+ 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
109. FC Barcelona - PGE VIVE Kielce (C+ Sport 2, Eleven Sports 2 18:55 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
110. Kirolbet Baskonia - Valencia Basket Club (Sportklub 19:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
111. Feyenoord Rotterdam - VVV-Venlo (Polsat Sport News 19:10 ND) - piłka nożna, liga holenderska
112. Udinese Calcio - AC Milan (Eleven Sports 1 20:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
113. Real Betis - Celta Vigo (Eleven Sports 2 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
114. Milwaukee Bucks - Sacramento Kings (C+ Sport 2 21:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA

 

 

 

 

 

 

 

1. Bytovia Bytów - Śląsk Wrocław 2
2. Mieszków Brześć - HC Vardar Skopje 2
3. Raków Częstochowa - Lech Poznań 2
4. Hannover 96 - VfL Wolfsburg 2
5. HC PPD Zagrzeb - HC Zeleznicar 1949 1
6. MHP Riesen Ludwigsburg - Anwil Włocławek 2
7. PGE VIVE Kielce - KS Azoty-Puławy 1
8. Piast Gliwice - Legia Warszawa 2
9. Bournemouth AFC - Norwich City 1
10. SV Rodinghausen - Bayern Monachium 2


11. Huragan Morąg - Arka Gdynia 2
12. Gremio Porto Alegre - River Plate Buenos Aires X
13. Legionovia Legionowo - Górnik Zabrze 2
14. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Cracovia Kraków 2
15. Lokomotiw Moskwa - Jenisej Krasnojarsk 1
16. HC CSA Steaua Bukareszt - RK Izvidac 1
17. Grot Budowlani Łódź - Linamar Bekescsabai RSE 1
18. Lokomotiw Kubań - ALBA Berlin 1
19. Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn 1
20. Borussia Dortmund - 1.FC Union Berlin 1


21. HC Nexe - HC Vojvodina Nowy Sad 2
22. Arka Gdynia - CSP Limoges 1
23. AC Milan - Genoa CFC 1
24. GKS Katowice - Jagiellonia Białystok 2
25. Borussia Monchengladbach - Bayer Leverkusen 1
26. Chelsea Londyn - Derby County 1
27. West Ham United - Tottenham Hotspur 2
28. Arsenal Londyn - Blackpool FC 1
29. Palmeiras Sao Paulo - Boca Juniors Buenos Aires 2
30. FK Rostów - Zenit Sankt Petersburg 2


31. Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia 1
32. SG Flensburg-Handewitt - SC Magdeburg 1
33. Manchester City - Fulham Londyn 1
34. FC Barcelona - Maccabi FOX Tel-Awiw 1
35. Bergischer HC - Rhein-Neckar Lowen 2
36. Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 1
37. GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 2
38. ENEA PTPS Piła - Grot Budowlani Łódź 2
39. KPR Gwardia Opole - SPR Chrobry Głogów 2
40. SpVgg Greuther Furth - VfL Bochum 1


41. Winnipeg Jets - Florida Panthers 1
42. Piast Gliwice - Wisła Kraków 2
43. SSC Napoli - Empoli FC 1
44. VfB Stuttgart - Eintracht Frankfurt 2
45. Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
46. Golden State Warriors - Minnesota Timberwolves 1
47. Arka Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza 1
48. CD Leganes - Atletico Madryt 2
49. MSV Duisburg - SC Paderborn 1
50. Bournemouth AFC - Manchester United 2


51. Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 2
52. Inter Mediolan - Genoa CFC 1
53. Banik Ostrawa - Viktoria Pilzno 2
54. Cracovia Kraków - Miedź Legnica 1
55. VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund 2
56. Bayern Monachium - SC Freiburg 1
57. Bayer Leverkusen - TSG 1899 Hoffenheim X
58. Galatasaray Stambuł - Pinar Karsiyaka 1
59. Walia - Szkocja 2
60. Everton FC - Brighton & Hove Albion 1


61. Real Madryt - Real Valladolid 1
62. Orlen Wisła Płock - Dinamo Bukareszt 1
63. Asseco Resovia Rzeszów - MKS Będzin 1
64. Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie 1
65. Śląsk Wrocław - Wisła Płock 1
66. AC Fiorentina - AS Roma X
67. Philadelphia 76ers - Detroit Pistons 1
68. Polska - Litwa 1
69. ALBA Berlin - BG Gottingen 1
70. Arsenal Londyn - Liverpool FC 2


71. Hertha Berlin - RB Lipsk 2
72. Valencia CF - Girona FC 1
73. Buffalo Sabres - Ottawa Senators 1
74. Cuprum Lubin - Stocznia Szczecin 2
75. Clearex Chorzów MOKS - Słoneczny Stok Białystok 1
76. Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1
77. Juventus Turyn - Cagliari Calcio 1
78. Wolverhampton Wanderers - Tottenham Hotspur 2
79. Rayo Vallecano - FC Barcelona 2
80. Ajax Amsterdam - Willem II Tilburg 1


81. PSV Eindhoven - Vitesse Arnhem 1
82. Pittsburgh Penguins - Toronto Maple Leafs 1
83. Miguel Berchelt - Miguel Roman 1
84. Daniel Cormier - Derrick Lewis 1
85. SD Eibar - Deportivo Alaves 2
86. Lazio Rzym - SPAL 2013 1
87. TBV Start Lublin - GTK Gliwice 1
88. Movistar Estudiantes - Divina Seguros Joventut 1
89. Arminia Bielefeld - FC St. Pauli 2
90. Leeds United - Wigan Athletic 1


91. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom 2
92. Sampdoria Genua - Torino FC 1
93. Chievo Verona - US Sassuolo 2
94. Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia 2
95. KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1
96. Borussia Monchengladbach - Fortuna Dusseldorf 1
97. Villarreal CF - Levante UD 1
98. Chelsea Londyn - Crystal Palace 1
99. Paris Saint-Germain - MOL-Pick Szeged 1
100. Sparta Praga - Slavia Praga 1


101. Red Bull Salzburg - SV Mattersburg 1
102. Lech Poznań - Lechia Gdańsk 1
103. Trefl Gdańsk - Chemik Bydgoszcz 1
104. 1.FSV Mainz - Werder Brema 1
105. Bologna FC - Atalanta Bergamo X
106. Cucine Lube Civitanova - Itas Trentino 1
107. Real Sociedad - Sevilla FC 2
108. SD Huesca - Getafe CF 1
109. FC Barcelona - PGE VIVE Kielce 2
110. Kirolbet Baskonia - Valencia Basket Club 2


111. Feyenoord Rotterdam - VVV-Venlo 1
112. Udinese Calcio - AC Milan 2
113. Real Betis - Celta Vigo 1
114. Milwaukee Bucks - Sacramento Kings 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Bytovia Bytów - Śląsk Wrocław 1
2. Mieszków Brześć - HC Vardar Skopje 2
3. Raków Częstochowa - Lech Poznań 2
4. Hannover 96 - VfL Wolfsburg 2
5. HC PPD Zagrzeb - HC Zeleznicar 1949 1
6. MHP Riesen Ludwigsburg - Anwil Włocławek 2
7. PGE VIVE Kielce - KS Azoty-Puławy 1
8. Piast Gliwice - Legia Warszawa 2
9. Bournemouth AFC - Norwich City 1
10. SV Rodinghausen - Bayern Monachium 2


11. Huragan Morąg - Arka Gdynia 2
12. Gremio Porto Alegre - River Plate Buenos Aires X
13. Legionovia Legionowo - Górnik Zabrze 2
14. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Cracovia Kraków 2
15. Lokomotiw Moskwa - Jenisej Krasnojarsk 1
16. HC CSA Steaua Bukareszt - RK Izvidac 1
17. Grot Budowlani Łódź - Linamar Bekescsabai RSE 1
18. Lokomotiw Kubań - ALBA Berlin 1
19. Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn 1
20. Borussia Dortmund - 1.FC Union Berlin 1


21. HC Nexe - HC Vojvodina Nowy Sad 2
22. Arka Gdynia - CSP Limoges 1
23. AC Milan - Genoa CFC 1
24. GKS Katowice - Jagiellonia Białystok 2
25. Borussia Monchengladbach - Bayer Leverkusen 1
26. Chelsea Londyn - Derby County 1
27. West Ham United - Tottenham Hotspur 2
28. Arsenal Londyn - Blackpool FC 1
29. Palmeiras Sao Paulo - Boca Juniors Buenos Aires 2
30. FK Rostów - Zenit Sankt Petersburg 2


31. Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia 1
32. SG Flensburg-Handewitt - SC Magdeburg 1
33. Manchester City - Fulham Londyn 1
34. FC Barcelona - Maccabi FOX Tel-Awiw 1
35. Bergischer HC - Rhein-Neckar Lowen 2
36. Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 1
37. GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 2
38. ENEA PTPS Piła - Grot Budowlani Łódź 2
39. KPR Gwardia Opole - SPR Chrobry Głogów 2
40. SpVgg Greuther Furth - VfL Bochum 1


41. Winnipeg Jets - Florida Panthers 1
42. Piast Gliwice - Wisła Kraków 2
43. SSC Napoli - Empoli FC 1
44. VfB Stuttgart - Eintracht Frankfurt 2
45. Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
46. Golden State Warriors - Minnesota Timberwolves 1
47. Arka Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza 1
48. CD Leganes - Atletico Madryt 2
49. MSV Duisburg - SC Paderborn 1
50. Bournemouth AFC - Manchester United 2


51. Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 2
52. Inter Mediolan - Genoa CFC 1
53. Banik Ostrawa - Viktoria Pilzno 2
54. Cracovia Kraków - Miedź Legnica 1
55. VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund 2
56. Bayern Monachium - SC Freiburg 1
57. Bayer Leverkusen - TSG 1899 Hoffenheim X
58. Galatasaray Stambuł - Pinar Karsiyaka 1
59. Walia - Szkocja 2
60. Everton FC - Brighton & Hove Albion 1


61. Real Madryt - Real Valladolid 1
62. Orlen Wisła Płock - Dinamo Bukareszt 1
63. Asseco Resovia Rzeszów - MKS Będzin 1
64. Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie 1
65. Śląsk Wrocław - Wisła Płock 1
66. AC Fiorentina - AS Roma 2
67. Philadelphia 76ers - Detroit Pistons 1
68. Polska - Litwa 1
69. ALBA Berlin - BG Gottingen 1
70. Arsenal Londyn - Liverpool FC 2


71. Hertha Berlin - RB Lipsk 2
72. Valencia CF - Girona FC 1
73. Buffalo Sabres - Ottawa Senators 1
74. Cuprum Lubin - Stocznia Szczecin 2
75. Clearex Chorzów MOKS - Słoneczny Stok Białystok 1
76. Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1
77. Juventus Turyn - Cagliari Calcio 1
78. Wolverhampton Wanderers - Tottenham Hotspur 2
79. Rayo Vallecano - FC Barcelona 2
80. Ajax Amsterdam - Willem II Tilburg 1


81. PSV Eindhoven - Vitesse Arnhem 1
82. Pittsburgh Penguins - Toronto Maple Leafs 1
83. Miguel Berchelt - Miguel Roman 1
84. Daniel Cormier - Derrick Lewis 1
85. SD Eibar - Deportivo Alaves 2
86. Lazio Rzym - SPAL 2013 1
87. TBV Start Lublin - GTK Gliwice 1
88. Movistar Estudiantes - Divina Seguros Joventut 1
89. Arminia Bielefeld - FC St. Pauli 2
90. Leeds United - Wigan Athletic 1


91. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom 2
92. Sampdoria Genua - Torino FC 1
93. Chievo Verona - US Sassuolo 2
94. Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia 2
95. KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1
96. Borussia Monchengladbach - Fortuna Dusseldorf 1
97. Villarreal CF - Levante UD 1
98. Chelsea Londyn - Crystal Palace 1
99. Paris Saint-Germain - MOL-Pick Szeged 1
100. Sparta Praga - Slavia Praga 1


101. Red Bull Salzburg - SV Mattersburg 1
102. Lech Poznań - Lechia Gdańsk 2
103. Trefl Gdańsk - Chemik Bydgoszcz 1
104. 1.FSV Mainz - Werder Brema 1
105. Bologna FC - Atalanta Bergamo X
106. Cucine Lube Civitanova - Itas Trentino 1
107. Real Sociedad - Sevilla FC 2
108. SD Huesca - Getafe CF 1
109. FC Barcelona - PGE VIVE Kielce 2
110. Kirolbet Baskonia - Valencia Basket Club 2


111. Feyenoord Rotterdam - VVV-Venlo 1
112. Udinese Calcio - AC Milan 2
113. Real Betis - Celta Vigo 1
114. Milwaukee Bucks - Sacramento Kings 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 42
Obowiązuje na dni: 29.10-4.11.2018


5. HC PPD Zagrzeb - HC Zeleznicar 1949 1
6. MHP Riesen Ludwigsburg - Anwil Włocławek 1
7. PGE VIVE Kielce - KS Azoty-Puławy 1
8. Piast Gliwice - Legia Warszawa 2
9. Bournemouth AFC - Norwich City 1
10. SV Rodinghausen - Bayern Monachium 2
11. Huragan Morąg - Arka Gdynia 2
12. Gremio Porto Alegre - River Plate Buenos Aires 1
13. Legionovia Legionowo - Górnik Zabrze 2
14. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Cracovia Kraków 2


15. Lokomotiw Moskwa - Jenisej Krasnojarsk 1
16. HC CSA Steaua Bukareszt - RK Izvidac 1
17. Grot Budowlani Łódź - Linamar Bekescsabai RSE 1
18. Lokomotiw Kubań - ALBA Berlin 1
19. Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn 1
20. Borussia Dortmund - 1.FC Union Berlin 1
21. HC Nexe - HC Vojvodina Nowy Sad 1
22. Arka Gdynia - CSP Limoges 1
23. AC Milan - Genoa CFC 1
24. GKS Katowice - Jagiellonia Białystok 2


26. Chelsea Londyn - Derby County 1
27. West Ham United - Tottenham Hotspur 1
28. Arsenal Londyn - Blackpool FC 1
29. Palmeiras Sao Paulo - Boca Juniors Buenos Aires 1
30. FK Rostów - Zenit Sankt Petersburg 2
31. Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia 1
32. SG Flensburg-Handewitt - SC Magdeburg 1
33. Manchester City - Fulham Londyn 1
34. FC Barcelona - Maccabi FOX Tel-Awiw 1
35. Bergischer HC - Rhein-Neckar Lowen 2


36. Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 1
38. ENEA PTPS Piła - Grot Budowlani Łódź 2
39. KPR Gwardia Opole - SPR Chrobry Głogów 1
41. Winnipeg Jets - Florida Panthers 1
42. Piast Gliwice - Wisła Kraków 2
43. SSC Napoli - Empoli FC 1
44. VfB Stuttgart - Eintracht Frankfurt 1
45. Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
46. Golden State Warriors - Minnesota Timberwolves 1
47. Arka Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza 1


48. CD Leganes - Atletico Madryt 2
50. Bournemouth AFC - Manchester United 2
51. Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 2
52. Inter Mediolan - Genoa CFC 1
54. Cracovia Kraków - Miedź Legnica 1
55. VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund 2
56. Bayern Monachium - SC Freiburg 1
57. Bayer Leverkusen - TSG 1899 Hoffenheim 1
60. Everton FC - Brighton & Hove Albion 1

61. Real Madryt - Real Valladolid 1


62. Orlen Wisła Płock - Dinamo Bukareszt 1
63. Asseco Resovia Rzeszów - MKS Będzin 1
65. Śląsk Wrocław - Wisła Płock 1
67. Philadelphia 76ers - Detroit Pistons 1
68. Polska - Litwa 1
69. ALBA Berlin - BG Gottingen 1
70. Arsenal Londyn - Liverpool FC 2
71. Hertha Berlin - RB Lipsk 2
72. Valencia CF - Girona FC 1

73. Buffalo Sabres - Ottawa Senators 1


74. Cuprum Lubin - Stocznia Szczecin 2
76. Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1
77. Juventus Turyn - Cagliari Calcio 1
78. Wolverhampton Wanderers - Tottenham Hotspur 2
79. Rayo Vallecano - FC Barcelona 2
80. Ajax Amsterdam - Willem II Tilburg 1
81. PSV Eindhoven - Vitesse Arnhem 1
84. Daniel Cormier - Derrick Lewis 1
85. SD Eibar - Deportivo Alaves 1

86. Lazio Rzym - SPAL 2013 1


90. Leeds United - Wigan Athletic 2
91. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom 1
93. Chievo Verona - US Sassuolo 2
96. Borussia Monchengladbach - Fortuna Dusseldorf 1
97. Villarreal CF - Levante UD 1
98. Chelsea Londyn - Crystal Palace 1
99. Paris Saint-Germain - MOL-Pick Szeged 1
101. Red Bull Salzburg - SV Mattersburg 1
102. Lech Poznań - Lechia Gdańsk 1

103. Trefl Gdańsk - Chemik Bydgoszcz 1


105. Bologna FC - Atalanta Bergamo 2
106. Cucine Lube Civitanova - Itas Trentino 1
108. SD Huesca - Getafe CF 2
109. FC Barcelona - PGE VIVE Kielce 1
110. Kirolbet Baskonia - Valencia Basket Club 1
111. Feyenoord Rotterdam - VVV-Venlo 1
112. Udinese Calcio - AC Milan 2
113. Real Betis - Celta Vigo 1
114. Milwaukee Bucks - Sacramento Kings 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 42
Obowiązuje na dni: 29.10-4.11.2018

 


9. Bournemouth AFC - Norwich City  1
10. SV Rodinghausen - Bayern Monachium  2
13. Legionovia Legionowo - Górnik Zabrze  2
14. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Cracovia Kraków  2
15. Lokomotiw Moskwa - Jenisej Krasnojarsk  1
17. Grot Budowlani Łódź - Linamar Bekescsabai RSE  1
18. Lokomotiw Kubań - ALBA Berlin  1
20. Borussia Dortmund - 1.FC Union Berlin  1
22. Arka Gdynia - CSP Limoges  1
23. AC Milan - Genoa CFC  1

 


24. GKS Katowice - Jagiellonia Białystok  2
26. Chelsea Londyn - Derby County  1
28. Arsenal Londyn - Blackpool FC  1
30. FK Rostów - Zenit Sankt Petersburg  2
33. Manchester City - Fulham Londyn  1
36. Arka Gdynia - Pogoń Szczecin  1
43. SSC Napoli - Empoli FC  1
44. VfB Stuttgart - Eintracht Frankfurt  2
46. Golden State Warriors - Minnesota Timberwolves  1
47. Arka Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza  1

 


48. CD Leganes - Atletico Madryt  2
50. Bournemouth AFC - Manchester United  2
52. Inter Mediolan - Genoa CFC  1
54. Cracovia Kraków - Miedź Legnica  1
55. VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund  2
56. Bayern Monachium - SC Freiburg  1
61. Real Madryt - Real Valladolid  1
63. Asseco Resovia Rzeszów - MKS Będzin  1
67. Philadelphia 76ers - Detroit Pistons  1
68. Polska - Litwa  1

 


69. ALBA Berlin - BG Gottingen  1
70. Arsenal Londyn - Liverpool FC  2
74. Cuprum Lubin - Stocznia Szczecin  2
77. Juventus Turyn - Cagliari Calcio  1
78. Wolverhampton Wanderers - Tottenham Hotspur  2
79. Rayo Vallecano - FC Barcelona  2
80. Ajax Amsterdam - Willem II Tilburg  1
81. PSV Eindhoven - Vitesse Arnhem  1
82. Pittsburgh Penguins - Toronto Maple Leafs  1
83. Miguel Berchelt - Miguel Roman  1

 


84. Daniel Cormier - Derrick Lewis  1
85. SD Eibar - Deportivo Alaves  1
86. Lazio Rzym - SPAL 2013  1
89. Arminia Bielefeld - FC St. Pauli  1
90. Leeds United - Wigan Athletic  1
91. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom  1
92. Sampdoria Genua - Torino FC  1
96. Borussia Monchengladbach - Fortuna Dusseldorf  1
97. Villarreal CF - Levante UD  1
98. Chelsea Londyn - Crystal Palace  1

 


99. Paris Saint-Germain - MOL-Pick Szeged  1
100. Sparta Praga - Slavia Praga  X
101. Red Bull Salzburg - SV Mattersburg  1
102. Lech Poznań - Lechia Gdańsk  1
107. Real Sociedad - Sevilla FC  2
109. FC Barcelona - PGE VIVE Kielce  2
111. Feyenoord Rotterdam - VVV-Venlo  1
112. Udinese Calcio - AC Milan  2
114. Milwaukee Bucks - Sacramento Kings  1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 40 Kolejka :

 

1. APP Kristpol Września - KSP Kielce  3:1
2. New Jersey Devils - Colorado Avalanche  3:5
3. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk  1:1
4. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Chemik Bydgoszcz  3:0
5. SV Sandhausen - FC Ingolstadt  4:0
6. Żalgiris Kowno - Fenerbahce Stambuł  75:82
7. HC Nexe - HC CSA Steaua Bukareszt  28:23
8. Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin  2:1
9. Eintracht Frankfurt - Fortuna Dusseldorf  7:1
10. Stal Mielec - GKS Katowice  2:0
11. Celta Vigo - Deportivo Alaves  0:1
12. Bohemians Praga - Viktoria Pilzno  2:2
13. Washington Capitals - Florida Panthers  5:5  po rzutach karnych 2:3
14. Toronto Raptors - Boston Celtics  113:101
15. Trefl Sopot - Anwil Włocławek  82:92
16. Real Madryt - Levante UD  1:2
17. Holstein Kiel - 1.FC Koln  1:1
18. Chelsea Londyn - Manchester City  mecz nie będzie liczony
19. Adatip Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol - Gaziantep Basketbol  75:67
20. PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk  3:2
21. AS Roma - SPAL 2013  0:2
22. Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica  3:1
23. VfL Wolfsburg - Bayern Monachium  1:3
24. VfB Stuttgart - Borussia Dortmund  0:4
25. West Ham United - Tottenham Hotspur  0:1
26. Valencia CF - CD Leganes  1:1
27. Red Bull Salzburg - Wacker Innsbruck  1:1
28. GKS Tychy - Raków Częstochowa  0:0
29. Śląsk Wrocław - Arka Gdynia  1:2
30. Juventus Turyn - Genoa CFC  1:1
31. Schalke 04 Gelsenkirchen - Werder Brema  0:2
32. Huddersfield Town - Liverpool FC  0:1
33. Villarreal CF - Atletico Madryt  1:1
34. PSV Eindhoven - FC Emmen  6:0
35. Lech Poznań - Korona Kielce  2:1
36. Damian Grabowski - Jose Rodrigo Guelke  wygrana Damian Grabowski
37. HC Metalurg AD Skopje - Tatran Presov  30:28
38. Udinese Calcio - SSC Napoli  0:3
39. Caldezonia Verona - Sir Safety Conad Perugia  0:3
40. FC Barcelona - Sevilla FC  4:2
41. sc Heerenveen - Ajax Amsterdam  0:4
42. ratiopharm Ulm - Alba Berlin  74:92
43. Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin  3:0
44. Columbus Blue Jackets - Chicago Blackhawks  1:4
45. Billy Joe Saunders - Demetrius Andrade  walka odwołana
46. Los Angeles Lakers - Houston Rockets  115:124
47. Rayo Vallecano - Getafe CF  1:2
48. Frosinone Calcio - Empoli FC  3:3
49. King Szczecin - ROSA Radom  92:71
50. HSV Hamburg - VfL Bochum  0:0
51. Istanbul BBSK - Pinar Karsiyaka  84:89
52. Feyenoord Rotterdam - PEC Zwolle  3:0
53. Jastrzębski Węgiel - Stocznia Szczecin  0:3
54. Parma FC - Lazio Rzym  0:2
55. Chievo Verona - Atalanta Bergamo  1:5
56. KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Płock  3:3
57. Hertha Berlin - SC Freiburg  1:1
58. SD Eibar - Athletic Bilbao  1:1
59. Everton FC - Crystal Palace  2:0
60. 1KS Ślęza Wrocław - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin  80:78
61. Legia Warszawa - Wisła Kraków  3:3
62. Cuprum Lubin - Cerrad Czarni Radom  0:3
63. Borussia Monchengladbach - 1.FSV Mainz  4:0
64. AC Fiorentina - Cagliari Calcio  1:1
65. BCC Castellana Grotte - Azimut Leo Shoes Modena  2:3
66. SD Huesca - Espanyol Barcelona  0:2
67. Valencia BC - FC Barcelona  85:86
68. ONICO Warszawa - Aluron Virtu Warta Zawiercie  3:1
69. Formuła 1 - Grand Prix USA - Kimi Raikkonen
70. Inter Mediolan - AC Milan  1:0
71. Real Betis - Real Valladolid  0:1
72. Rhein-Neckar Löwen - Füchse Berlin  28:25
73. Cleveland Cavaliers - Atlanta Hawks  111:133

 

Tabela :

 

1.tyrla - 775 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10;40-19;50-22;42-14;52-21;32-5;44-14;41-27;41-32;42-33;51-21;34-22;41-24;36-19;47-12;46-14;41-12;31-20;25-9;15-9;11-7;6-4;17-11;17-11;17-20;20-15;28-17;44-19;29-17;58-28;57-32;59-28;79-36;38-24;35-24)

2.lukas_k - 531 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32;55-39;79-51;55-41;66-47;34-22;50-41;53-48;57-49;60-53;59-41;45-29;49-41;35-38;56-30;51-33;45-20;41-30;32-12;12-15;10-8 ;5-5;16-15;24-14;18-27;22-20;32-24;50-35;32-23;58-45;68-43;65-46;83-54;45-30;34-36)

3.bartek2lp2 - 480 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34;51-43;76-54;57-39;61-52;32-24;52-39;52-49;57-49;57-56;57-43;37-31;47-43;42-31;57-29;50-27;46-19;39-30;32-12;16-11;10-8 ;4-6;17-14;21-17;20-25;21-21;34-22;50-35;32-23;54-49;65-46;65-46;84-53;44-31;34-36)

4.aro - 434 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21;40-19;46-31;38-18;36-24;19-9;40-20;34-32;29-27;32-37;40-30;25-27;33-26;37-17;47-19;50-27;43-11;41-22;22-18;9-11;7-10;3-3;6-16;11-17;15-18;20-16;25-21;28-22;30-16;49-31;39-34;56-37;66-35;30-16;27-18)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 43
Obowiązuje na dni: 5-11.11.2018

1. Inter Mediolan - FC Barcelona (Polsat Sport Premium 1 13:50 WT) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów
2. Atletico Madryt - Borussia Dortmund (Polsat Sport Premium 1 15:50 WT) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów
3. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Stelmet Enea BC Zielona Góra (Polsat Sport Extra 17:45 WT) - koszykówka mężczyzn, liga polska
4. Anwil Włocławek - UCAM Murcia (Eleven Sports 1 17:55 WT) - koszykówka mężczyzn, Liga Mistrzów
5. AS Monaco - Club Brugge (Polsat Sport Premium 1 18:45 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
6. Crvena Zvezda Belgrad - Liverpool FC (Polsat Sport Premium 2 18:45 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
7. HC PPD Zagrzeb - HC Mieszkow Brześć (Sportklub 19:00 WT) - piłka ręczna, Liga SEHA
8. Energa MKS Kalisz - PGE VIVE Kielce (nSport+ 20:00 WT) - piłka ręczna, liga polska
9. Stal Nysa - KPS Kielce (Polsat Sport Extra 20:15 WT) - siatkówka mężczyzn, 1.liga polska
10. HC Vardar Skopje - HC Nexe (Sportklub 20:45 WT) - piłka ręczna, Liga SEHA
11. SSC Napoli - Paris Saint-Germain (Polsat Sport Premium 1 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
12. Inter Mediolan - FC Barcelona (Polsat Sport Premium 2 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
13. Atletico Madryt - Borussia Dortmund (Polsat Sport Premium 3 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
14. Tottenham Hotspur - PSV Eindhoven (Polsat Sport Premium 4 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
15. FC Porto - Lokomotiw Moskwa (Polsat Sport Premium 5 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
16. Schalke 04 Gelsenkirchen - Galatasaray Stambuł (Polsat Sport Premium 6 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
17. New York Rangers - Montreal Canadiens (TVP Sport 1:00 ŚR) - hokej na lodzie, NHL
18. Resovia Rzeszów - Lechia Gdańsk (Polsat Sport 12:45 ŚR) - piłka nożna, Puchar Polski
19. Olympique Lyon - TSG 1899 Hoffenheim (Polsat Sport Premium 1 13:50 ŚR) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów
20. Juventus Turyn - Manchester United (Polsat Sport Premium 1 15:50 ŚR) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów
21. HC Metalurg AD Skopje - HC CSA Steaua Bukareszt (Sportklub 17:15 ŚR) - piłka ręczna, Liga SEHA
22. Grot Budowlani Łódź - ASPTT Mulhouse (C+ Sport 17:30 ŚR) - siatkówka kobiet, Eliminacje Ligi Mistrzyń
23. PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów (Polsat Sport Extra 18:00 ŚR) - siatkówka mężczyzn, liga polska
24. Valencia CF - Young Boys Berno (Polsat Sport Premium 1 18:45 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
25. CSKA Moskwa - AS Roma (Polsat Sport Premium 2 18:45 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
26. Rhein-Neckar Lowen - Montpellier Handball (nSport+, Eleven Sports 1 18:55 ŚR) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
27. HC Zeleznicar 1949 - Tatran Presov (Sportklub 19:00 ŚR) - piłka ręczna, Liga SEHA
28. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel (Polsat Sport 20:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, liga polska
29. Juventus Turyn - Manchester United (Polsat Sport Premium 1, TVP Sport, TVP 1 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
30. Bayern Monachium - AEK Ateny (Polsat Sport Premium 2 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
31. Olympique Lyon - TSG 1899 Hoffenheim (Polsat Sport Premium 3 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
32. Benfica Lizbona - Ajax Amsterdam (Polsat Sport Premium 4 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
33. Manchester City - Szachtar Donieck (Polsat Sport Premium 5 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
34. Viktoria Pilzno - Real Madryt (Polsat Sport Premium 6 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
35. RK Izvidac - HC Vojvodina Nowy Sad (Sportklub 17:00 CZW) - piłka ręczna, Liga SEHA
36. UKS Mickiewicz Kluczbork - KPS Siedlce (Polsat Sport 18:00 CZW) - siatkówka mężczyzn, liga polska
37. Lazio Rzym - Olympique Marsylia (Polsat Sport Premium 1 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
38. BATE Borysów - Chelsea Londyn (Polsat Sport Premium 2 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
39. FK Krasnodar - Standard Liege (Polsat Sport Premium 3 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
40. Spartak Moskwa - Rangers FC (Polsat Sport Premium 4 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
41. Rapid Wiedeń - Villarreal CF (Polsat Sport Premium 5 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
42. Dynamo Kijów - Stade Rennes (Polsat Sport Premium 6 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
43. HC Metalurg Skopje - Sporting Lizbona (Eleven Sports 1 18:55 CZW) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
44. TVB 1898 Stuttgart - SC Magdeburg (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemicka
45. Stocznia Szczecin - ONICO Warszawa (Polsat Sport 20:30 CZW) - siatkówka mężczyzn, liga polska
46. Emma Villas Siena - Calzedonia Verona (Polsat Sport News 20:30 CZW) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
47. Arsenal Londyn - Sporting Lizbona (Polsat Sport Premium 1 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
48. Fenerbahce Stambuł - Anderlecht Bruksela (Polsat Sport Premium 2 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
49. Real Betis - AC Milan (Polsat Sport Premium 3 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
50. Bayer Leverkusen - FC Zurych (Polsat Sport Premium 4 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
51. Celtic Glasgow - RB Lipsk (Polsat Sport Premium 5 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
52. Girondins Bordeaux - Zenit Sankt Petersburg (Polsat Sport Premium 6 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
53. Gaziantep Basketbol - Arel Univeritesi Buyukcekmece Basketbol (Sportklub 17:00 PT) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
54. Polska - Dania (TVP Sport 17:25 PT) - hokej na lodzie, turniej EIHC w Gdańsku
55. Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław (Eurosport 2 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska
56. Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Chemik Police (Polsat Sport 18:00 PT) - siatkówka kobiet, liga polska
57. SC Paderborn - Holstein Kiel (Eleven Sports 2 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
58. Pogoń Szczecin - Legia Warszawa (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska
59. Frosinone Calcio - AC Fiorentina (Eleven Sports 1 20:25 PT) - piłka nożna, liga włoska
60. Hannover 96 - VfL Wolfsburg (Eleven Sports 2 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka
61. Igor Jakubowski - Olexey Zhuk (Polsat Sport 20:30 PT) - boks, Rocky Boxing Night w Koninie
62. GKS Tychy - Odra Opole (Polsat Sport Extra 20:30 PT) - piłka nożna, 1.liga polska
63. Levante UD - Real Sociedad (Eleven Sports 3 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska
64. Toronto Maple Leafs - New Jersey Devils (TVP Sport 1:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL
65. Utah Jazz - Boston Celtics (C+ Sport 3:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA
66. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Arka Gdynia (Polsat Sport 12:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska
67. Real Valladolid - SD Eibar (C+ Sport, nSport+ 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
68. 1.FC Koln - Dynamo Drezno (Eleven Sports 2 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
69. Cardiff City - Brighton & Hove Albion (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
70. MFK Karwina - Sparta Praga (Polsat Sport Extra 14:00 SOB) - piłka nożna, liga czeska
71. Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
72. HC Mieszkow Brześć - PGE VIVE Kielce (C+, Eleven Sports 2 14:55 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
73. Torino FC - Parma Calcio (Eleven Sports 4 15:00 SOB) - piłka nożna, liga włoska
74. Sunfreef Yachts Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Sportklub 15:00 SOB) - koszykówka kobiet, liga polska
75. Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec (nSport+ 15:10 SOB) - piłka nożna, liga polska
76. Werder Brema - Borussia Monchengladbach (C+ Sport 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
77. Fortuna Dusseldorf - Hertha Berlin (Eleven Sports 3 15:30 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
78. Getafe CF - Valencia CF (C+ Now 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
79. Orlen Wisła Płock - Elverum Handball (nSport+, Eleven Sports 3 17:30 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
80. Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów (Polsat Sport 17:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
81. Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice (Polsat Sport Extra 17:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska
82. Polska - Norwegia (TVP Sport 17:30 SOB) - hokej na lodzie, turniej EIHC w Gdańsku
83. Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków (C+ Sport 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
84. Herbalife Gran Canaria - Iberostar Tenerife (Sportklub 18:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
85. Walia - Australia (C+ Now 18:15 SOB) - rugby, mecz towarzyski
86. Borussia Dortmund - Bayern Monachium (Eleven Sports 1 18:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
87. Crystal Palace - Tottenham Hotspur (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
88. Atletico Madryt - Athletic Bilbao (Eleven Sports 4 18:30 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
89. HC PPD Zagrzeb - RK Celje Pivovarna Lasko (Eleven Sports 3 20:00 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
90. Olexandr Usyk - Tony Bellew (Polsat Sport 20:00 SOB) - boks, walka o pasy IBF World, WBA Super World, WBC World i WBO World w Manchesterze
91. Indykpol AZS Olsztyn - Chemik Bydgoszcz (Polsat Sport Extra 20:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
92. Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport 20:05 SOB) - piłka nożna, liga polska
93. Irlandia - Argentyna (C+ Now 20:20 SOB) - rugby, mecz towarzyski
94. Genoa CFC - SSC Napoli (Eleven Sports 1 20:25 SOB) - piłka nożna, liga włoska
95. Girona FC - CD Leganes (nSport+ 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
96. Francja - RPA (Eurosport 1 21:00 SOB) - rugby, mecz towarzyski
97. Los Angeles Clippers - Milwaukee Bucks (C+ Sport 2 21:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA
98. De Graafschap - PSV Eindhoven (Polsat Sport News 21:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska
99. Szkocja - Fidżi (C+ Now 22:20 SOB) - rugby, mecz towarzyski
100. Artur Szpilka - Mariusz Wach (TVP Sport 22:30 SOB) - boks, gala KnockOut Promotion w Gliwicach
101. Tampa Bay Lightning - Ottawa Senators (TVP Sport 1:00 ND) - hokej na lodzie, NHL
102. Frankie Edgar - Chan Sung Jung (Polsat Sport 4:00 ND) - sporty walki, gala UFC Fight Night
103. Deportivo Alaves - SD Huesca (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
104. Atalanta Bergamo - Inter Mediolan (Eleven Sports 1 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
105. Polpharma Starogard Gdański - TBV Start Lublin (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska
106. Wybrzeże Gdańsk - KPR Gwardia Opole (nSport+ 12:45 ND) - piłka ręczna, liga polska
107. Liverpool FC - Fulham Londyn (C+ Sport 2 12:55 ND) - piłka nożna, liga angielska
108. 1.FC Union Berlin - SpVgg Greuther Furth (Eleven Sports 3 13:30 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
109. Excelsior Rotterdam - Ajax Amsterdam (Polsat Sport News 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska
110. Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska
111. AS Roma - Sampdoria Genua (Eleven Sports 1 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
112. Chievo Verona - Bologna FC (Eleven Sports 4 15:00 ND) - piłka nożna, liga włoska
113. Korona Kielce - Piast Gliwice (C+ 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska
114. Miedź Legnica - Arka Gdynia (C+ Sport 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska
115. Chelsea Londyn - Everton FC (C+ Sport 2 15:10 ND) - piłka nożna, liga angielska
116. RB Lipsk - Bayer Leverkusen (Eleven Sports 3 15:30 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
117. FC Barcelona - Real Betis (Eleven Sports 2 16:10 ND) - piłka nożna, liga włoska
118. RK Vardar Skopje - FC Barcelona (nSport+ 16:55 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
119. Austria Wiedeń - Red Bull Salzburg (Sportklub 17:00 ND) - piłka nożna, liga austriacka
120. Manchester City - Manchester United (C+ Sport 2 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska
121. Jagiellonia Białystok - Lech Poznań (C+ 17:30 ND) - piłka nożna, liga polska
122. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Stocznia Szczecin (Polsat Sport 17:30 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska
123. Polska - Austria (TVP Sport 17:30 ND) - hokej na lodzie, turniej EIHC w Gdańsku
124. Eintracht Frankfurt - Schalke 04 Gelsenkirchen (C+ Now 17:50 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
125. US Sassuolo - Lazio Rzym (Eleven Sports 3 18:00 ND) - piłka nożna, liga włoska
126. Sir Safety Conad Perugia - Azimut Leo Shoes Modena (Polsat Sport News 18:00 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
127. Formuła 1 - Grand Prix Brazylii* (Eleven Sports 1 18:05 ND)
128. Sevilla FC - Espanyol Barcelona (C+ Sport 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
129. Rayo Vallecano - Villarreal CF (Eleven Sports 2 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
130. Montakit Fuenlabrada - Real Madryt (Sportklub 19:35 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
131. DPD Legionovia Legionowo - Energa MKS Kalisz (Polsat Sport 20:00 ND) - siatkówka kobiet, liga polska
132. AC Milan - Juventus Turyn (Eleven Sports 1 20:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
133. Celta Vigo - Real Madryt (C+ Sport 2 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
134. Bayern Monachium - EWE Baskets Oldenburg (Sportklub 21:35 ND) - koszykówka mężczyzn, liga niemiecka
135. Detroit Pistons - Charlotte Hornets (C+ Sport 2 22:45 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA
136. Slavia Praga - FC Fastav Zlin (Polsat Sport Extra 23:00 ND) - piłka nożna, liga czeska
137. Heracles Almelo - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News 23:30 ND) - piłka nożna, liga holenderska

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Inter Mediolan - FC Barcelona 2
2. Atletico Madryt - Borussia Dortmund 2
3. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Stelmet Enea BC Zielona Góra 2
4. Anwil Włocławek - UCAM Murcia 1
5. AS Monaco - Club Brugge 1
6. Crvena Zvezda Belgrad - Liverpool FC 2
7. HC PPD Zagrzeb - HC Mieszkow Brześć 2
8. Energa MKS Kalisz - PGE VIVE Kielce 2
9. Stal Nysa - KPS Kielce 2
10. HC Vardar Skopje - HC Nexe 1


11. SSC Napoli - Paris Saint-Germain X
12. Inter Mediolan - FC Barcelona X
13. Atletico Madryt - Borussia Dortmund X
14. Tottenham Hotspur - PSV Eindhoven 1
15. FC Porto - Lokomotiw Moskwa 1
16. Schalke 04 Gelsenkirchen - Galatasaray Stambuł 1
17. New York Rangers - Montreal Canadiens 1
18. Resovia Rzeszów - Lechia Gdańsk 2
19. Olympique Lyon - TSG 1899 Hoffenheim 1
20. Juventus Turyn - Manchester United 1


21. HC Metalurg AD Skopje - HC CSA Steaua Bukareszt 1
22. Grot Budowlani Łódź - ASPTT Mulhouse 1
23. PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów 1
24. Valencia CF - Young Boys Berno 1
25. CSKA Moskwa - AS Roma 2
26. Rhein-Neckar Lowen - Montpellier Handball 1
27. HC Zeleznicar 1949 - Tatran Presov 1
28. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 1
29. Juventus Turyn - Manchester United 1
30. Bayern Monachium - AEK Ateny 1


31. Olympique Lyon - TSG 1899 Hoffenheim 1
32. Benfica Lizbona - Ajax Amsterdam X
33. Manchester City - Szachtar Donieck 1
34. Viktoria Pilzno - Real Madryt 2
35. RK Izvidac - HC Vojvodina Nowy Sad 1
36. UKS Mickiewicz Kluczbork - KPS Siedlce 2
37. Lazio Rzym - Olympique Marsylia 1
38. BATE Borysów - Chelsea Londyn 2
39. FK Krasnodar - Standard Liege 1
40. Spartak Moskwa - Rangers FC 1


41. Rapid Wiedeń - Villarreal CF 2
42. Dynamo Kijów - Stade Rennes 1
43. HC Metalurg Skopje - Sporting Lizbona 1
44. TVB 1898 Stuttgart - SC Magdeburg 2
45. Stocznia Szczecin - ONICO Warszawa 1
46. Emma Villas Siena - Calzedonia Verona 2
47. Arsenal Londyn - Sporting Lizbona 1
48. Fenerbahce Stambuł - Anderlecht Bruksela 1
49. Real Betis - AC Milan 2
50. Bayer Leverkusen - FC Zurych 1


51. Celtic Glasgow - RB Lipsk 2
52. Girondins Bordeaux - Zenit Sankt Petersburg 2
53. Gaziantep Basketbol - Arel Univeritesi Buyukcekmece Basketbol 1
54. Polska - Dania 1
55. Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław X
56. Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Chemik Police 2
57. SC Paderborn - Holstein Kiel 1
58. Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2
59. Frosinone Calcio - AC Fiorentina 2
60. Hannover 96 - VfL Wolfsburg 2


61. Igor Jakubowski - Olexey Zhuk 1
62. GKS Tychy - Odra Opole 1
63. Levante UD - Real Sociedad 2
64. Toronto Maple Leafs - New Jersey Devils 1
65. Utah Jazz - Boston Celtics 2
66. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Arka Gdynia 1
67. Real Valladolid - SD Eibar X
68. 1.FC Koln - Dynamo Drezno 1
69. Cardiff City - Brighton & Hove Albion 2
70. MFK Karwina - Sparta Praga 2


71. Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 1
72. HC Mieszkow Brześć - PGE VIVE Kielce 2
73. Torino FC - Parma Calcio 1
74. Sunfreef Yachts Politechnika Gdańska - Widzew Łódź 2
75. Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec 1
76. Werder Brema - Borussia Monchengladbach 2
77. Fortuna Dusseldorf - Hertha Berlin 2
78. Getafe CF - Valencia CF 2
79. Orlen Wisła Płock - Elverum Handball 1
80. Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów 2


81. Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice 1
82. Polska - Norwegia 1
83. Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków 1
84. Herbalife Gran Canaria - Iberostar Tenerife 1
85. Walia - Australia 1
86. Borussia Dortmund - Bayern Monachium 1
87. Crystal Palace - Tottenham Hotspur 2
88. Atletico Madryt - Athletic Bilbao 1
89. HC PPD Zagrzeb - RK Celje Pivovarna Lasko 2
90. Olexandr Usyk - Tony Bellew 1


91. Indykpol AZS Olsztyn - Chemik Bydgoszcz 1
92. Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin 1
93. Irlandia - Argentyna 1
94. Genoa CFC - SSC Napoli 2
95. Girona FC - CD Leganes 1
96. Francja - RPA  1
97. Los Angeles Clippers - Milwaukee Bucks 1
98. De Graafschap - PSV Eindhoven 2
99. Szkocja - Fidżi 1
100. Artur Szpilka - Mariusz Wach 1


101. Tampa Bay Lightning - Ottawa Senators 1
102. Frankie Edgar - Chan Sung Jung 1
103. Deportivo Alaves - SD Huesca 1
104. Atalanta Bergamo - Inter Mediolan 2
105. Polpharma Starogard Gdański - TBV Start Lublin 1
106. Wybrzeże Gdańsk - KPR Gwardia Opole 1
107. Liverpool FC - Fulham Londyn 1
108. 1.FC Union Berlin - SpVgg Greuther Furth 1
109. Excelsior Rotterdam - Ajax Amsterdam 2
110. Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2


111. AS Roma - Sampdoria Genua 1
112. Chievo Verona - Bologna FC 2
113. Korona Kielce - Piast Gliwice 1
114. Miedź Legnica - Arka Gdynia 1
115. Chelsea Londyn - Everton FC 1
116. RB Lipsk - Bayer Leverkusen 1
117. FC Barcelona - Real Betis 1
118. RK Vardar Skopje - FC Barcelona 2
119. Austria Wiedeń - Red Bull Salzburg 2
120. Manchester City - Manchester United 1


121. Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1
122. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Stocznia Szczecin 2
123. Polska - Austria 1
124. Eintracht Frankfurt - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
125. US Sassuolo - Lazio Rzym 2
126. Sir Safety Conad Perugia - Azimut Leo Shoes Modena 1
128. Sevilla FC - Espanyol Barcelona 1
129. Rayo Vallecano - Villarreal CF 2
130. Montakit Fuenlabrada - Real Madryt 2


131. DPD Legionovia Legionowo - Energa MKS Kalisz 2
132. AC Milan - Juventus Turyn 2
133. Celta Vigo - Real Madryt 2
134. Bayern Monachium - EWE Baskets Oldenburg 1
135. Detroit Pistons - Charlotte Hornets 1
136. Slavia Praga - FC Fastav Zlin 1
137. Heracles Almelo - Feyenoord Rotterdam 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 43
Obowiązuje na dni: 5-11.11.2018

 

1. Inter Mediolan - FC Barcelona 2
2. Atletico Madryt - Borussia Dortmund 1
3. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Stelmet Enea BC Zielona Góra 1
4. Anwil Włocławek - UCAM Murcia 1
5. AS Monaco - Club Brugge 1
6. Crvena Zvezda Belgrad - Liverpool FC 2
7. HC PPD Zagrzeb - HC Mieszkow Brześć 1
8. Energa MKS Kalisz - PGE VIVE Kielce 2
9. Stal Nysa - KPS Kielce 1
10. HC Vardar Skopje - HC Nexe 1


12. Inter Mediolan - FC Barcelona 2
13. Atletico Madryt - Borussia Dortmund 1
14. Tottenham Hotspur - PSV Eindhoven 1
15. FC Porto - Lokomotiw Moskwa 1
16. Schalke 04 Gelsenkirchen - Galatasaray Stambuł 1
18. Resovia Rzeszów - Lechia Gdańsk 2
19. Olympique Lyon - TSG 1899 Hoffenheim 1
21. HC Metalurg AD Skopje - HC CSA Steaua Bukareszt 2
22. Grot Budowlani Łódź - ASPTT Mulhouse 1
23. PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów 1


24. Valencia CF - Young Boys Berno 1
25. CSKA Moskwa - AS Roma 2
26. Rhein-Neckar Lowen - Montpellier Handball 1
27. HC Zeleznicar 1949 - Tatran Presov 2
28. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 1
29. Juventus Turyn - Manchester United 1
30. Bayern Monachium - AEK Ateny 1
31. Olympique Lyon - TSG 1899 Hoffenheim 1
33. Manchester City - Szachtar Donieck 1
34. Viktoria Pilzno - Real Madryt 2


36. UKS Mickiewicz Kluczbork - KPS Siedlce 2
37. Lazio Rzym - Olympique Marsylia 1
38. BATE Borysów - Chelsea Londyn 2
39. FK Krasnodar - Standard Liege 1
40. Spartak Moskwa - Rangers FC 1
41. Rapid Wiedeń - Villarreal CF 2
42. Dynamo Kijów - Stade Rennes 1
43. HC Metalurg Skopje - Sporting Lizbona 2
44. TVB 1898 Stuttgart - SC Magdeburg 2
45. Stocznia Szczecin - ONICO Warszawa 1


46. Emma Villas Siena - Calzedonia Verona 2
47. Arsenal Londyn - Sporting Lizbona 1
48. Fenerbahce Stambuł - Anderlecht Bruksela 1
49. Real Betis - AC Milan 1
50. Bayer Leverkusen - FC Zurych 1
51. Celtic Glasgow - RB Lipsk 2
54. Polska - Dania 1
56. Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Chemik Police 2
57. SC Paderborn - Holstein Kiel 1
58. Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2


59. Frosinone Calcio - AC Fiorentina 2
61. Igor Jakubowski - Olexey Zhuk 1
64. Toronto Maple Leafs - New Jersey Devils 1
65. Utah Jazz - Boston Celtics 1
66. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Arka Gdynia 1
68. 1.FC Koln - Dynamo Drezno 1
70. MFK Karwina - Sparta Praga 2
71. Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 1
72. HC Mieszkow Brześć - PGE VIVE Kielce 2
73. Torino FC - Parma Calcio 1


75. Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec 1
77. Fortuna Dusseldorf - Hertha Berlin 2
79. Orlen Wisła Płock - Elverum Handball 1
80. Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów 2
81. Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice 1
82. Polska - Norwegia 1
83. Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków 1
85. Walia - Australia 1
86. Borussia Dortmund - Bayern Monachium 2
87. Crystal Palace - Tottenham Hotspur 2


88. Atletico Madryt - Athletic Bilbao 1
89. HC PPD Zagrzeb - RK Celje Pivovarna Lasko 1
90. Olexandr Usyk - Tony Bellew 1
91. Indykpol AZS Olsztyn - Chemik Bydgoszcz 1
92. Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin 1
93. Irlandia - Argentyna 1
94. Genoa CFC - SSC Napoli 2
95. Girona FC - CD Leganes 1
97. Los Angeles Clippers - Milwaukee Bucks 1
98. De Graafschap - PSV Eindhoven 2


99. Szkocja - Fidżi 1
100. Artur Szpilka - Mariusz Wach 1
101. Tampa Bay Lightning - Ottawa Senators 1
103. Deportivo Alaves - SD Huesca 1
105. Polpharma Starogard Gdański - TBV Start Lublin 1
107. Liverpool FC - Fulham Londyn 1
108. 1.FC Union Berlin - SpVgg Greuther Furth 1
109. Excelsior Rotterdam - Ajax Amsterdam 2
110. Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
111. AS Roma - Sampdoria Genua 1
113. Korona Kielce - Piast Gliwice 1


115. Chelsea Londyn - Everton FC 1
116. RB Lipsk - Bayer Leverkusen 1
117. FC Barcelona - Real Betis 1
118. RK Vardar Skopje - FC Barcelona 2
119. Austria Wiedeń - Red Bull Salzburg 2
121. Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1
122. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Stocznia Szczecin 2
123. Polska - Austria 1
125. US Sassuolo - Lazio Rzym 2
126. Sir Safety Conad Perugia - Azimut Leo Shoes Modena 1


128. Sevilla FC - Espanyol Barcelona 1
130. Montakit Fuenlabrada - Real Madryt 2
132. AC Milan - Juventus Turyn 2
133. Celta Vigo - Real Madryt 2
134. Bayern Monachium - EWE Baskets Oldenburg 1
136. Slavia Praga - FC Fastav Zlin 1
137. Heracles Almelo - Feyenoord Rotterdam 2

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Inter Mediolan - FC Barcelona X
2. Atletico Madryt - Borussia Dortmund 1
3. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Stelmet Enea BC Zielona Góra 2
4. Anwil Włocławek - UCAM Murcia 1
5. AS Monaco - Club Brugge 1
6. Crvena Zvezda Belgrad - Liverpool FC 2
7. HC PPD Zagrzeb - HC Mieszkow Brześć 2
8. Energa MKS Kalisz - PGE VIVE Kielce 2
9. Stal Nysa - KPS Kielce 2
10. HC Vardar Skopje - HC Nexe 1


11. SSC Napoli - Paris Saint-Germain 1
12. Inter Mediolan - FC Barcelona X
13. Atletico Madryt - Borussia Dortmund 1
14. Tottenham Hotspur - PSV Eindhoven 1
15. FC Porto - Lokomotiw Moskwa 1
16. Schalke 04 Gelsenkirchen - Galatasaray Stambuł 1
17. New York Rangers - Montreal Canadiens 1
18. Resovia Rzeszów - Lechia Gdańsk 2
19. Olympique Lyon - TSG 1899 Hoffenheim 1
20. Juventus Turyn - Manchester United 1


21. HC Metalurg AD Skopje - HC CSA Steaua Bukareszt 1
22. Grot Budowlani Łódź - ASPTT Mulhouse 1
23. PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów 1
24. Valencia CF - Young Boys Berno 1
25. CSKA Moskwa - AS Roma 2
26. Rhein-Neckar Lowen - Montpellier Handball 1
27. HC Zeleznicar 1949 - Tatran Presov 1
28. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 1
29. Juventus Turyn - Manchester United 1
30. Bayern Monachium - AEK Ateny 1


31. Olympique Lyon - TSG 1899 Hoffenheim 1
32. Benfica Lizbona - Ajax Amsterdam 2
33. Manchester City - Szachtar Donieck 1
34. Viktoria Pilzno - Real Madryt 2
35. RK Izvidac - HC Vojvodina Nowy Sad 1
36. UKS Mickiewicz Kluczbork - KPS Siedlce 2
37. Lazio Rzym - Olympique Marsylia 1
38. BATE Borysów - Chelsea Londyn 2
39. FK Krasnodar - Standard Liege 1
40. Spartak Moskwa - Rangers FC 1


41. Rapid Wiedeń - Villarreal CF 2
42. Dynamo Kijów - Stade Rennes 1
43. HC Metalurg Skopje - Sporting Lizbona 1
44. TVB 1898 Stuttgart - SC Magdeburg 2
45. Stocznia Szczecin - ONICO Warszawa 1
46. Emma Villas Siena - Calzedonia Verona 2
47. Arsenal Londyn - Sporting Lizbona 1
48. Fenerbahce Stambuł - Anderlecht Bruksela 1
49. Real Betis - AC Milan 2
50. Bayer Leverkusen - FC Zurych 1


51. Celtic Glasgow - RB Lipsk 2
52. Girondins Bordeaux - Zenit Sankt Petersburg 2
53. Gaziantep Basketbol - Arel Univeritesi Buyukcekmece Basketbol 1
54. Polska - Dania 1
55. Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 1
56. Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Chemik Police 2
57. SC Paderborn - Holstein Kiel 1
58. Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2
59. Frosinone Calcio - AC Fiorentina 2
60. Hannover 96 - VfL Wolfsburg 2


61. Igor Jakubowski - Olexey Zhuk 1
62. GKS Tychy - Odra Opole 1
63. Levante UD - Real Sociedad 2
64. Toronto Maple Leafs - New Jersey Devils 1
65. Utah Jazz - Boston Celtics 2
66. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Arka Gdynia 1
67. Real Valladolid - SD Eibar X
68. 1.FC Koln - Dynamo Drezno 1
69. Cardiff City - Brighton & Hove Albion 2
70. MFK Karwina - Sparta Praga 2


71. Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 2
72. HC Mieszkow Brześć - PGE VIVE Kielce 2
73. Torino FC - Parma Calcio 1
74. Sunfreef Yachts Politechnika Gdańska - Widzew Łódź 2
75. Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec 1
76. Werder Brema - Borussia Monchengladbach 2
77. Fortuna Dusseldorf - Hertha Berlin 2
78. Getafe CF - Valencia CF 2
79. Orlen Wisła Płock - Elverum Handball 1
80. Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów 2


81. Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice 1
82. Polska - Norwegia 1
83. Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków 1
84. Herbalife Gran Canaria - Iberostar Tenerife 1
85. Walia - Australia 1
86. Borussia Dortmund - Bayern Monachium 1
87. Crystal Palace - Tottenham Hotspur 2
88. Atletico Madryt - Athletic Bilbao 1
89. HC PPD Zagrzeb - RK Celje Pivovarna Lasko 2
90. Olexandr Usyk - Tony Bellew 1


91. Indykpol AZS Olsztyn - Chemik Bydgoszcz 1
92. Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin 1
93. Irlandia - Argentyna 1
94. Genoa CFC - SSC Napoli 2
95. Girona FC - CD Leganes 1
96. Francja - RPA  1
97. Los Angeles Clippers - Milwaukee Bucks 1
98. De Graafschap - PSV Eindhoven 2
99. Szkocja - Fidżi 1
100. Artur Szpilka - Mariusz Wach 1


101. Tampa Bay Lightning - Ottawa Senators 1
102. Frankie Edgar - Chan Sung Jung 1
103. Deportivo Alaves - SD Huesca 1
104. Atalanta Bergamo - Inter Mediolan 2
105. Polpharma Starogard Gdański - TBV Start Lublin 1
106. Wybrzeże Gdańsk - KPR Gwardia Opole 1
107. Liverpool FC - Fulham Londyn 1
108. 1.FC Union Berlin - SpVgg Greuther Furth 1
109. Excelsior Rotterdam - Ajax Amsterdam 2
110. Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1


111. AS Roma - Sampdoria Genua 1
112. Chievo Verona - Bologna FC 2
113. Korona Kielce - Piast Gliwice 1
114. Miedź Legnica - Arka Gdynia 2
115. Chelsea Londyn - Everton FC 1
116. RB Lipsk - Bayer Leverkusen 1
117. FC Barcelona - Real Betis 1
118. RK Vardar Skopje - FC Barcelona 2
119. Austria Wiedeń - Red Bull Salzburg 2
120. Manchester City - Manchester United 1


121. Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1
122. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Stocznia Szczecin 2
123. Polska - Austria 1
124. Eintracht Frankfurt - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
125. US Sassuolo - Lazio Rzym 2
126. Sir Safety Conad Perugia - Azimut Leo Shoes Modena 1
128. Sevilla FC - Espanyol Barcelona 1
129. Rayo Vallecano - Villarreal CF 2
130. Montakit Fuenlabrada - Real Madryt 2


131. DPD Legionovia Legionowo - Energa MKS Kalisz 2
132. AC Milan - Juventus Turyn 2
133. Celta Vigo - Real Madryt 2
134. Bayern Monachium - EWE Baskets Oldenburg 1
135. Detroit Pistons - Charlotte Hornets 1
136. Slavia Praga - FC Fastav Zlin 1
137. Heracles Almelo - Feyenoord Rotterdam 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 43
Obowiązuje na dni: 5-11.11.2018

 


8. Energa MKS Kalisz - PGE VIVE Kielce  2
11. SSC Napoli - Paris Saint-Germain  1
12. Inter Mediolan - FC Barcelona  1
13. Atletico Madryt - Borussia Dortmund  X
14. Tottenham Hotspur - PSV Eindhoven  1
15. FC Porto - Lokomotiw Moskwa  1
16. Schalke 04 Gelsenkirchen - Galatasaray Stambuł  1
18. Resovia Rzeszów - Lechia Gdańsk  2
19. Olympique Lyon - TSG 1899 Hoffenheim  1
20. Juventus Turyn - Manchester United  1

 


23. PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów  1
24. Valencia CF - Young Boys Berno  1
25. CSKA Moskwa - AS Roma  2
26. Rhein-Neckar Lowen - Montpellier Handball  1
28. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel  1
29. Juventus Turyn - Manchester United  1
30. Bayern Monachium - AEK Ateny  1
31. Olympique Lyon - TSG 1899 Hoffenheim  1
32. Benfica Lizbona - Ajax Amsterdam  1
33. Manchester City - Szachtar Donieck  1

 


34. Viktoria Pilzno - Real Madryt  2
38. BATE Borysów - Chelsea Londyn  2
40. Spartak Moskwa - Rangers FC  1
42. Dynamo Kijów - Stade Rennes  1
47. Arsenal Londyn - Sporting Lizbona  1
49. Real Betis - AC Milan  2
50. Bayer Leverkusen - FC Zurych  1
51. Celtic Glasgow - RB Lipsk  2
54. Polska - Dania  1
65. Utah Jazz - Boston Celtics  2

 


66. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Arka Gdynia  2
69. Cardiff City - Brighton & Hove Albion  1
70. MFK Karwina - Sparta Praga  2
72. HC Mieszkow Brześć - PGE VIVE Kielce  2
75. Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec  2
77. Fortuna Dusseldorf - Hertha Berlin  2
79. Orlen Wisła Płock - Elverum Handball  1
80. Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów  2
82. Polska - Norwegia  1
83. Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków  2

 


84. Herbalife Gran Canaria - Iberostar Tenerife  1
85. Walia - Australia  1
86. Borussia Dortmund - Bayern Monachium  2
88. Atletico Madryt - Athletic Bilbao  1
89. HC PPD Zagrzeb - RK Celje Pivovarna Lasko  1
92. Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin  1
94. Genoa CFC - SSC Napoli  2
96. Francja - RPA  1
97. Los Angeles Clippers - Milwaukee Bucks  2
98. De Graafschap - PSV Eindhoven  2

 


99. Szkocja - Fidżi  2
104. Atalanta Bergamo - Inter Mediolan  2
107. Liverpool FC - Fulham Londyn  1
109. Excelsior Rotterdam - Ajax Amsterdam  2
114. Miedź Legnica - Arka Gdynia  2
115. Chelsea Londyn - Everton FC  1
116. RB Lipsk - Bayer Leverkusen  1
117. FC Barcelona - Real Betis  1
118. RK Vardar Skopje - FC Barcelona  2
119. Austria Wiedeń - Red Bull Salzburg  2

 


120. Manchester City - Manchester United  1
121. Jagiellonia Białystok - Lech Poznań  2
122. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Stocznia Szczecin  2
123. Polska - Austria  1
128. Sevilla FC - Espanyol Barcelona  1
130. Montakit Fuenlabrada - Real Madryt  2
131. DPD Legionovia Legionowo - Energa MKS Kalisz  2
132. AC Milan - Juventus Turyn  2
133. Celta Vigo - Real Madryt  2
134. Bayern Monachium - EWE Baskets Oldenburg  1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 41 Kolejka :

 

1. Cracovia Kraków - Górnik Zabrze  2:0
2. Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice  0:3
3. FC Toruń - Rekord Bielsko-Biała  2:1
4. Sampdoria Genua - US Sassuolo  0:0
5. MSV Duisburg - FC St. Pauli  0:1
6. Arsenal Londyn - Leicester City  3:1
7. Real Sociedad - Girona FC  0:0
8. Sparta Praga - Mlada Boleslav  4:1
9. Darussafaka Dogus - Bahcesehir Koleji  77:72
10. Ajax Amsterdam - Benfica Lizbona  3:0
11. Manchester United - Juventus Turyn  4:1
12. GKS Katowice - Garbarnia Kraków  1:2
13. AEK Ateny - Bayern Monachium  0:2
14. Young Boys Berno - Valencia CF  1:1
15. ALBA Berlin - Arka Gdynia  82:68
16. Sidigas Avellino - Anwil Włocławek  105:102  po dogrywce
17. Manchester United - Juventus Turyn  0:1
18. Ajax Amsterdam - Benfica Lizbona  1:0
19. Real Madryt - Viktoria Pilzno  2:1
20. AS Roma - CSKA Moskwa  3:0
21. Szachtar Donieck - Manchester City  0:3
22. TSG 1899 Hoffenheim - Olympique Lyon  3:3
23. River Plate Buenos Aires - Gremio Porto Alegre  0:1
24. Borussia Dortmund - Atletico Madryt  3:4
25. Paris Saint-Germain - SSC Napoli  0:0
26. Raków Częstochowa - ŁKS Łódź  1:1
27. Polska - Kosowo  37:13
28. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów  0:3
29. Club Brugge - AS Monaco  1:1
30. PSV Eindhoven - Tottenham Hotspur  2:2
31. Rayo Vallecano - Athletic Bilbao  1:1
32. Cedevita Zagrzeb - Lokomotiw Kubań  81:85
33. Paris Saint-Germain - SSC Napoli  2:2
34. FC Barcelona - Inter Mediolan  2:0
35. Borussia Dortmund - Atletico Madryt  4:0
36. Liverpool FC - Crvena Zvezda Belgrad  4:0
37. Lokomotiw Moskwa - FC Porto  1:3
38. Galatasaray Stambuł - Schalke 04 Gelsenkirchen  0:0
39. Unicaja Malaga - UNICS Kazań  82:80  po dogrywce
40. Boca Juniors Buenos Aires - Palmeiras Sao Paulo  2:0
41. Linamar Bekescsabai RSE - Grot Budowlani Łódź  1:3
42. Tauron AZS Częstochowa - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki  0:3
43. Sporting Lizbona - Arsenal Londyn  0:1
44. AC Milan - Real Betis  1:2
45. RB Lipsk - Celtic Glasgow  2:0
46. Zenit Sankt Petersburg - Girondins Bordeaux  2:1
47. Anderlecht Bruksela - Fenerbahce Stambuł   2:2
48. Spartak Trnawa - Dinamo Zagrzeb  1:2
49. Olympique Marsylia - Lazio Rzym   1:3
50. Chelsea Londyn - BATE Borysów  3:1
51. Standard Liege - FK Krasnodar  2:1
52. Rangers FC - Spartak Moskwa  0:0
53. Stade Rennes - Dynamo Kijów   1:2
54. Villarreal CF - Rapid Wiedeń  5:0
55. New Jersey Devils - Nashville Predators  3:4 po dogrywce
56. Miedź Legnica - Śląsk Wrocław  0:5
57. GKS Katowice - Cuprum Lubin  0:3
58. 1.FC Magdeburg - HSV Hamburg  0:1
59. Polska - Litwa  10:8
60. Bahcesehir Koleji - Banvit BK  86:78
61. SC Freiburg - Borussia Monchengladbach  3:1
62. Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa  1:1
63. Ewa Brodnicka - Nozipho Bell  wygrana Ewa Brodnicka
64. Cerrad Czarni Radom - ONICO Warszawa  3:0
65. Real Valladolid - Espanyol Barcelona  1:1
66. Herbalife Gran Canaria - CSKA Moskwa  91:106
67. Vegas Golden Knights - Tampa Bay Lightning  2:3
68. New York Knicks - Golden State Warriors  100:128
69. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Istanbul BBSK  87:83
70. Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń  76:79  po dogrywce
71. Girona FC - Rayo Vallecano  2:1
72. 1.FC Koln - 1.FC Heidenheim  1:1
73. Queens Park Rangers - Aston Villa  1:0
74. PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn  0:3
75. Atalanta Bergamo - Parma FC  3:0
76. ENEA AZS Poznań - Widzew Łódź  81:70
77. Wisła Płock - Piast Gliwice  1:1
78. 1.FSV Mainz - Bayern Monachium  1:2
79. Borussia Dortmund - Hertha Berlin  2:2
80. Fortuna Dusseldorf - VfL Wolfsburg  0:3
81. Liverpool FC - Cardiff City  4:1
82. Athletic Bilbao - Valencia CF  0:0
83. Gaziantep Basketbol - Fenerbahce Stambuł  55:67
84. GKS Katowice - Warta Poznań  0:2
85. Chemik Bydgoszcz - Aluron Virtu Warta Zawiercie  0:3
86. Lechia Gdańsk - Arka Gdynia  2:1
87. Empoli FC - Juventus Turyn  1:2
88. Leicester City - West Ham United  1:1
89. Levante UD - CD Leganes  2:0
90. TSG 1899 Hoffenheim - VfB Stuttgart  4:0
91. Celta Vigo - SD Eibar  4:0
92. Philadelphia Flyers - New York Islanders  1:6
93. Tofas SK - Galatasaray Stambuł  97:82
94. FC Groningen - PSV Eindhoven  1:2
95. Robert Talarek - John Rene  wygrana Robert Talarek
96. John Ryder - Andrey Sirotkin  wygrana John Ryder
97. Pogoń Szczecin - Lech Poznań  3:0
98. Torino FC - AC Fiorentina  1:1
99. Atletico Madryt - Real Sociedad  2:0
100. FC Fastav Zlin - Sparta Praga  1:0
101. Revivre Axopower Mediolan - Top Volley Latina  2:3
102. Boston Bruins - Montreal Canadiens  0:3
103. San Antonio Spurs - Los Angeles Lakers  110:106
104. Daniel Jacobs - Sergey Derevyanchenko  wygrana Daniel Jacobs
105. Volkan Ozdemir - Anthony Smith  wygrana Anthony Smith
106. Pinar Karsiyaka - Afyon Belediyespor  86:70
107. Getafe CF - Real Betis  2:0
108. US Sassuolo - Bologna FC  2:2
109. GTK Gliwice - Polpharma Starogard Gdański  82:85
110. 1.FC Nurnberg - Eintracht Frankfurt  1:1
111. Crystal Palace - Arsenal Londyn  2:2
112. Grot Budowlani Łódź - Chemik Police  3:2
113. Genoa CFC - Udinese Calcio  2:2
114. Cagliari Calcio - Chievo Verona  2:1
115. Eisbaren Bremerhaven - FC Bayern Monachium  72:89
116. Korona Kielce - Cracovia Kraków  0:1
117. RB Lipsk - Schalke 04 Gelsenkirchen  0:0
118. FC Barcelona - Real Madryt  5:1
119. Manchester United - Everton FC  2:1
120. LASK Linz - Red Bull Salzburg  3:3
121. Izrael - Polska  25:24
122. Górnik Zabrze - KGHM Zagłębie Lubin  2:0
123. GKS Jastrzębie - GKS Tychy  1:1
124. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk  3:0
125. AC Milan - Sampdoria Genua  3:2
126. Werder Brema - Bayer Leverkusen  2:6
127. Sir Safety Conad Perugia - Itas Trentino  3:1
128. Deportivo Alaves - Villarreal CF  2:1
129. Movistar Estudiantes - Kirolbet Baskonia  67:100
130. Stocznia Szczecin - Asseco Resovia Rzeszów  3:0
131. Formuła 1 - Grand Prix Meksyku - Max Verstappen
132. SSC Napoli - AS Roma  1:1
133. Ajax Amsterdam - Feyenoord Rotterdam  3:0
134. Sevilla FC - SD Huesca  2:1
135. AZ Alkmaar - sc Heerenveen  2:3
136. Slavia Praga - Dukla Praga  4:1
137. Los Angeles Clippers - Washington Wizards  136:104

 

Tabela :

 

1.tyrla - 804 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10;40-19;50-22;42-14;52-21;32-5;44-14;41-27;41-32;42-33;51-21;34-22;41-24;36-19;47-12;46-14;41-12;31-20;25-9;15-9;11-7;6-4;17-11;17-11;17-20;20-15;28-17;44-19;29-17;58-28;57-32;59-28;79-36;38-24;35-24;67-38)

2.lukas_k - 539 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32;55-39;79-51;55-41;66-47;34-22;50-41;53-48;57-49;60-53;59-41;45-29;49-41;35-38;56-30;51-33;45-20;41-30;32-12;12-15;10-8 ;5-5;16-15;24-14;18-27;22-20;32-24;50-35;32-23;58-45;68-43;65-46;83-54;45-30;34-36;72-64)

3.bartek2lp2 - 484 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34;51-43;76-54;57-39;61-52;32-24;52-39;52-49;57-49;57-56;57-43;37-31;47-43;42-31;57-29;50-27;46-19;39-30;32-12;16-11;10-8 ;4-6;17-14;21-17;20-25;21-21;34-22;50-35;32-23;54-49;65-46;65-46;84-53;44-31;34-36;70-66)

4.aro - 441 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21;40-19;46-31;38-18;36-24;19-9;40-20;34-32;29-27;32-37;40-30;25-27;33-26;37-17;47-19;50-27;43-11;41-22;22-18;9-11;7-10;3-3;6-16;11-17;15-18;20-16;25-21;28-22;30-16;49-31;39-34;56-37;66-35;30-16;27-18;40-33)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 44
Obowiązuje na dni: 12-18.11.2018

1. Banvit BK - Anwil Włocławek (Eleven Sports 1 17:55 WT) - koszykówka mężczyzn, Liga Mistrzów
2. BC Kalev - Stelmet Enea BC Zielona Góra (Eurosport 1 18:00 WT) - koszykówka mężczyzn, Liga VTB
3. MKS Ślepsk Suwałki - BBTS Bielsko-Biała (Polsat Sport Extra 18:30 WT) - siatkówka mężczyzn, 1.liga polska
4. Arka Gdynia - Tofas SK (Eurosport 1 19:55 WT) - koszykówka mężczyzn, Eurocup
5. ASPTT Mulhouse - Grot Budowlani Łódź (C+ Sport 20:00 WT) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
6. Philadelphia Flyers - Florida Panthers (TVP Sport 1:00 ŚR) - hokej na lodzie, NHL
7. Developres SkyRes Rzeszów - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz (Polsat Sport Extra 18:00 ŚR) - siatkówka kobiet, liga polska
8. SG Flensburg-Handewitt - Paris Saint-Germain (C+ Sport, Eleven Sports 1 18:40 ŚR) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
9. Fraport Skyliners Frankfurt - Unicaja Malaga (Eurosport 1 19:00 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Eurocup
10. Sandra Spa Pogoń Szczecin - Energa MKS Kalisz (nSport+ 20:00 ŚR) - piłka ręczna, liga polska
11. Enea PTPS Piła - #Volley Wrocław (Polsat Sport Extra 20:30 ŚR) - siatkówka kobiet, liga polska
12. Montpellier HB - Rhein Neckar-Lowen (Eleven Sports 1 20:45 ŚR) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
13. Limoges CSP - Lokomotiv Kubań (Eurosport 1 20:45 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Eurocup
14. Kazachstan - Łotwa (Polsat Sport News 15:50 CZW) - piłka nożna, Liga Narodów
15. Polska - Czechy (TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport 17:50 CZW) - piłka nożna, mecz towarzyski
16. Fuchse Berlin - MT Melsungen (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka
17. Wacker Thun - Orlen Wisła Płock (C+ Sport, Eleven Sports 1 19:55 CZW) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
18. Chorwacja - Hiszpania (Polsat Sport 20:35 CZW) - piłka nożna, Liga Narodów
19. Belgia - Islandia (Polsat Sport Extra 20:35 CZW) - piłka nożna, Liga Narodów
20. Irlandia - Irlandia Północna (Polsat Sport News 20:35 CZW) - piłka nożna, mecz towarzyski
21. Niemcy - Rosja (Polsat Sport 0:30 PT) - piłka nożna, mecz towarzyski
22. Houston Rockets - Golden State Warriors (C+ Sport 2:00 PT) - koszykówka mężczyzn, NBA
23. Polska U-21 - Portugalia U-21 (Polsat Sport Extra 17:45 PT) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy
24. Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów (Polsat Sport News 18:00 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska
25. Niemcy U-21 - Holandia U-21 (Eurosport 2 19:45 PT) - piłka nożna, mecz towarzyski
26. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin (Polsat Sport Extra 20:30 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska
27. Holandia - Francja (Polsat Sport 20:35 PT) - piłka nożna, Liga Narodów
28. Walia - Dania (Polsat Sport News 20:35 PT) - piłka nożna, Liga Narodów
29. Brazylia - Urugwaj (TVP Sport 20:55 PT) - piłka nożna, mecz towarzyski
30. Słowacja - Ukraina (Polsat Sport 0:30 SOB) - piłka nożna, Liga Narodów
31. Argentyna - Meksyk (TVP Sport 0:55 SOB) - piłka nożna, mecz towarzyski
32. Boston Celtics - Toronto Raptors (C+ Sport 1:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA
33. Winnipeg Jets - Buffalo Sabres (TVP Sport 2:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL 
34. Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye Basketbol - Tofas SK (Sportklub 11:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
35. Spójnia Stargard - Legia Warszawa (Polsat Sport 12:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska
36. Garbarnia Kraków - Warta Poznań (Polsat Sport Extra 12:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska
37. Besiktas Mogaz Stambuł - HC Metalurg Skopje (Eleven Sports 1 13:55 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
38. PGE Skra Bełchatów - ONICO Warszawa (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
39. Serbia - Czarnogóra (Polsat Sport Extra 14:50 SOB) - piłka nożna, Liga Narodów
40. Polska - Holandia (Polsat Sport News 15:00 SOB) - rugby, turniej Europe Trophy
41. MMTS Kwidzyn - Orlen Wisła Płock (nSport+ 15:15 SOB - piłka ręczna, liga polska
42. Walia - Tonga (C+ Sport 15:25 SOB) - rugby, mecz towarzyski
43. Banvit BK - Pinar Karsiyaka (Sportklub 15:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
44. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Wiśle* (Eurosport 1, TVP Sport, TVP 1 16:00 SOB)
45. PGE VIVE Kielce - Mieszków Brześć (C+ Sport, Eleven Sports 1 17:30 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
46. Turcja - Szwecja (Polsat Sport Extra 17:50 SOB) - piłka nożna, Liga Narodów
47. Azerbejdżan - Wyspy Owcze (Polsat Sport News 17:50 SOB) - piłka nożna, Liga Narodów
48. Szkocja - RPA (C+ Sport 2 18:15 SOB) - rugby, mecz towarzyski
49. Polska - Turcja (TVP Sport 18:25 SOB) - koszykówka kobiet, Eliminacje Mistrzostw Europy
50. FC Barcelona - RK Vardar Skopje (nSport+ 18:55 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
51. Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów (Polsat Sport News 20:00 SOB) - siatkówka kobiet, liga polska
52. Irlandia - Nowa Zelandia (C+ Sport 2 20:15 SOB) - rugby, mecz towarzyski
53. Morabanc Andorra - Unicaja Malaga (Sportklub 20:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
54. Włochy - Portugalia (Polsat Sport, TVP Sport 20:35 SOB) - piłka nożna, Liga Narodów
55. Albania - Szkocja (Polsat Sport Extra 20:35 SOB) - piłka nożna, Liga Narodów
56. Francja - Argentyna (Eurosport 2 21:00 SOB) - rugby, mecz towarzyski
57. Chemik Bydgoszcz - GKS Katowice (Polsat Sport News 22:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
58. Tonno Callipo Calabria Vido - Kioene Padwa (Polsat Sport News 1:00 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
59. Vancouver Canuks - Montreal Canadiens (TVP Sport 1:00 ND) - hokej na lodzie, NHL
60. Boston Celtics - Utah Jazz (C+ Sport 1:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA
61. Neil Magny - Santiago Ponzinibbio (Polsat Sport 4:00 ND) - sporty walki, gala UFC Fight Night
62. Darussafaka Tekfen - Istanbul BBSK (Sportklub 11:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
63. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polpharma Starogard Gdański (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska
64. Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel (Polsat Sport Extra 14:45 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska
65. Anglia - Chorwacja (Polsat Sport 14:50 ND) - piłka nożna, Liga Narodów
66. Metz Handball - Odense HC (nSport+ 14:55 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzyń
67. ALBA Berlin - Brose Bamberg (Sportklub 15:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
68. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Wiśle* (Eurosport 1, TVP Sport, TVP 1 16:00 ND)
69. MOL-Pick Szeged - Skjern Handbold (Eleven Sports 1 16:55 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
70. Movistar Estudiantes - FC Barcelona (Sportklub 17:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
71. Irlandia Północna - Austria (Polsat Sport News 17:50 ND) - piłka nożna, Liga Narodów
72. Szwajcaria - Belgia (Polsat Sport 20:35 ND) - piłka nożna, Liga Narodów
73. Grecja - Estonia (Polsat Sport News 20:35 ND) - piłka nożna, Liga Narodów
74. Minnesota Timberwolves - Memphis Grizzlies (C+ Sport 21:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA
75. Azimut Leo Shoes Modena - Cucine Lube Civitanova (Polsat Sport News 23:00 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
76. Hiszpania - Bośnia i Hercegowina (Polsat Sport 0:30 PN) - piłka nożna, mecz towarzyski
77. Stocznia Szczecin - Cerrad Czarni Radom (Polsat Sport Extra 0:30 PN) - siatkówka mężczyzn, liga polska

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Banvit BK - Anwil Włocławek 2
2. BC Kalev - Stelmet Enea BC Zielona Góra 2
3. MKS Ślepsk Suwałki - BBTS Bielsko-Biała 2
4. Arka Gdynia - Tofas SK 1
5. ASPTT Mulhouse - Grot Budowlani Łódź 2
6. Philadelphia Flyers - Florida Panthers 1
7. Developres SkyRes Rzeszów - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 1
8. SG Flensburg-Handewitt - Paris Saint-Germain 1
9. Fraport Skyliners Frankfurt - Unicaja Malaga 2
10. Sandra Spa Pogoń Szczecin - Energa MKS Kalisz 1


11. Enea PTPS Piła - #Volley Wrocław 1
12. Montpellier HB - Rhein Neckar-Lowen 2
13. Limoges CSP - Lokomotiv Kubań 2
14. Kazachstan - Łotwa 1
15. Polska - Czechy 1
16. Fuchse Berlin - MT Melsungen 1
17. Wacker Thun - Orlen Wisła Płock 2
18. Chorwacja - Hiszpania 2
19. Belgia - Islandia 1
20. Irlandia - Irlandia Północna 1


21. Niemcy - Rosja 1
22. Houston Rockets - Golden State Warriors 2
23. Polska U-21 - Portugalia U-21 2
24. Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów 1
25. Niemcy U-21 - Holandia U-21 1
26. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin 1
27. Holandia - Francja X
28. Walia - Dania 2
29. Brazylia - Urugwaj 1
30. Słowacja - Ukraina X


31. Argentyna - Meksyk 1
32. Boston Celtics - Toronto Raptors 1
33. Winnipeg Jets - Buffalo Sabres 1
34. Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye Basketbol - Tofas SK 2
35. Spójnia Stargard - Legia Warszawa 2
36. Garbarnia Kraków - Warta Poznań X
37. Besiktas Mogaz Stambuł - HC Metalurg Skopje 1
38. PGE Skra Bełchatów - ONICO Warszawa 1
39. Serbia - Czarnogóra 1
40. Polska - Holandia 1


41. MMTS Kwidzyn - Orlen Wisła Płock 2
42. Walia - Tonga 1
43. Banvit BK - Pinar Karsiyaka 2
44. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Wiśle - Polska
45. PGE VIVE Kielce - Mieszków Brześć 1
46. Turcja - Szwecja 1
47. Azerbejdżan - Wyspy Owcze 1
48. Szkocja - RPA 1
49. Polska - Turcja 1
50. FC Barcelona - RK Vardar Skopje 1


51. Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów 1
52. Irlandia - Nowa Zelandia 1
53. Morabanc Andorra - Unicaja Malaga 2
54. Włochy - Portugalia 2
55. Albania - Szkocja 2
56. Francja - Argentyna 1
57. Chemik Bydgoszcz - GKS Katowice 2
58. Tonno Callipo Calabria Vido - Kioene Padwa 1
59. Vancouver Canuks - Montreal Canadiens 2
60. Boston Celtics - Utah Jazz 1


61. Neil Magny - Santiago Ponzinibbio 1
62. Darussafaka Tekfen - Istanbul BBSK 1
63. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polpharma Starogard Gdański 1
64. Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 2
65. Anglia - Chorwacja 1
66. Metz Handball - Odense HC 1
67. ALBA Berlin - Brose Bamberg 1
68. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Wiśle - Kamil Stoch
69. MOL-Pick Szeged - Skjern Handbold 1
70. Movistar Estudiantes - FC Barcelona 2


71. Irlandia Północna - Austria 2
72. Szwajcaria - Belgia X
73. Grecja - Estonia 1
74. Minnesota Timberwolves - Memphis Grizzlies 1
75. Azimut Leo Shoes Modena - Cucine Lube Civitanova 2
76. Hiszpania - Bośnia i Hercegowina 1
77. Stocznia Szczecin - Cerrad Czarni Radom 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

witam...

Panowie czy można do Was dołączyć ? z chęcia jutro bym dołożył coś od siebie...

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 44
Obowiązuje na dni: 12-18.11.2018

 

1. Banvit BK - Anwil Włocławek 1
2. BC Kalev - Stelmet Enea BC Zielona Góra 2
3. MKS Ślepsk Suwałki - BBTS Bielsko-Biała 1
4. Arka Gdynia - Tofas SK 1
5. ASPTT Mulhouse - Grot Budowlani Łódź 2
7. Developres SkyRes Rzeszów - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 1
8. SG Flensburg-Handewitt - Paris Saint-Germain 2
9. Fraport Skyliners Frankfurt - Unicaja Malaga 2
10. Sandra Spa Pogoń Szczecin - Energa MKS Kalisz 2
11. Enea PTPS Piła - #Volley Wrocław 1


12. Montpellier HB - Rhein Neckar-Lowen 2
13. Limoges CSP - Lokomotiv Kubań 2
14. Kazachstan - Łotwa 1
15. Polska - Czechy 1
16. Fuchse Berlin - MT Melsungen 1
17. Wacker Thun - Orlen Wisła Płock 2
18. Chorwacja - Hiszpania 2
19. Belgia - Islandia 1
20. Irlandia - Irlandia Północna 1
21. Niemcy - Rosja 1


22. Houston Rockets - Golden State Warriors 1
24. Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów 1
25. Niemcy U-21 - Holandia U-21 1
26. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin 1
27. Holandia - Francja 1
29. Brazylia - Urugwaj 1
31. Argentyna - Meksyk 1
32. Boston Celtics - Toronto Raptors 1
33. Winnipeg Jets - Buffalo Sabres 1
34. Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye Basketbol - Tofas SK 2


37. Besiktas Mogaz Stambuł - HC Metalurg Skopje 1
38. PGE Skra Bełchatów - ONICO Warszawa 1
39. Serbia - Czarnogóra 1
40. Polska - Holandia 1
41. MMTS Kwidzyn - Orlen Wisła Płock 2
42. Walia - Tonga 1
43. Banvit BK - Pinar Karsiyaka 2
44. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Wiśle - Polska
45. PGE VIVE Kielce - Mieszków Brześć 1
47. Azerbejdżan - Wyspy Owcze 1


48. Szkocja - RPA 1
49. Polska - Turcja 1
50. FC Barcelona - RK Vardar Skopje 1
51. Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów 1
52. Irlandia - Nowa Zelandia 1
53. Morabanc Andorra - Unicaja Malaga 2
54. Włochy - Portugalia 1
57. Chemik Bydgoszcz - GKS Katowice 1
59. Vancouver Canuks - Montreal Canadiens 1
60. Boston Celtics - Utah Jazz 1


61. Neil Magny - Santiago Ponzinibbio 2
63. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polpharma Starogard Gdański 1
64. Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 2
65. Anglia - Chorwacja 1
66. Metz Handball - Odense HC 1
67. ALBA Berlin - Brose Bamberg 1
68. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Wiśle - Kamil Stoch
69. MOL-Pick Szeged - Skjern Handbold 1
70. Movistar Estudiantes - FC Barcelona 2
71. Irlandia Północna - Austria 2


72. Szwajcaria - Belgia 2
73. Grecja - Estonia 1
74. Minnesota Timberwolves - Memphis Grizzlies 2
75. Azimut Leo Shoes Modena - Cucine Lube Civitanova 1
76. Hiszpania - Bośnia i Hercegowina 1
77. Stocznia Szczecin - Cerrad Czarni Radom 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 44
Obowiązuje na dni: 12-18.11.2018

 


4. Arka Gdynia - Tofas SK  1
8. SG Flensburg-Handewitt - Paris Saint-Germain  2
10. Sandra Spa Pogoń Szczecin - Energa MKS Kalisz  2
11. Enea PTPS Piła - #Volley Wrocław   1
14. Kazachstan - Łotwa  1
15. Polska - Czechy  1
17. Wacker Thun - Orlen Wisła Płock  2
18. Chorwacja - Hiszpania  2
19. Belgia - Islandia  1
20. Irlandia - Irlandia Północna  X

 


21. Niemcy - Rosja  1
22. Houston Rockets - Golden State Warriors  2
23. Polska U-21 - Portugalia U-21  1
24. Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów  1
25. Niemcy U-21 - Holandia U-21  1
26. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin  1
27. Holandia - Francja  2
28. Walia - Dania  2
29. Brazylia - Urugwaj  1
30. Słowacja - Ukraina  1

 


31. Argentyna - Meksyk  1
32. Boston Celtics - Toronto Raptors  1
36. Garbarnia Kraków - Warta Poznań  2
38. PGE Skra Bełchatów - ONICO Warszawa  1
39. Serbia - Czarnogóra  X
40. Polska - Holandia  1
41. MMTS Kwidzyn - Orlen Wisła Płock  2
42. Walia - Tonga  2
45. PGE VIVE Kielce - Mieszków Brześć  1
46. Turcja - Szwecja  2

 


47. Azerbejdżan - Wyspy Owcze  X
48. Szkocja - RPA  2
49. Polska - Turcja  1
50. FC Barcelona - RK Vardar Skopje  1
52. Irlandia - Nowa Zelandia  2
54. Włochy - Portugalia  X
55. Albania - Szkocja  1
60. Boston Celtics - Utah Jazz  1
63. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polpharma Starogard Gdański  1
65. Anglia - Chorwacja  1

 


69. MOL-Pick Szeged - Skjern Handbold  1
70. Movistar Estudiantes - FC Barcelona  2
71. Irlandia Północna - Austria  1
72. Szwajcaria - Belgia  2
73. Grecja - Estonia  1
74. Minnesota Timberwolves - Memphis Grizzlies  1
76. Hiszpania - Bośnia i Hercegowina  1
77. Stocznia Szczecin - Cerrad Czarni Radom 1

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Banvit BK - Anwil Włocławek 2
2. BC Kalev - Stelmet Enea BC Zielona Góra 2
3. MKS Ślepsk Suwałki - BBTS Bielsko-Biała 2
4. Arka Gdynia - Tofas SK 1
5. ASPTT Mulhouse - Grot Budowlani Łódź 2
6. Philadelphia Flyers - Florida Panthers 1
7. Developres SkyRes Rzeszów - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 1
8. SG Flensburg-Handewitt - Paris Saint-Germain 2
9. Fraport Skyliners Frankfurt - Unicaja Malaga 2
10. Sandra Spa Pogoń Szczecin - Energa MKS Kalisz 1


11. Enea PTPS Piła - #Volley Wrocław 1
12. Montpellier HB - Rhein Neckar-Lowen 2
13. Limoges CSP - Lokomotiv Kubań 2
14. Kazachstan - Łotwa 1
15. Polska - Czechy 1
16. Fuchse Berlin - MT Melsungen 1
17. Wacker Thun - Orlen Wisła Płock 2
18. Chorwacja - Hiszpania 1
19. Belgia - Islandia 1
20. Irlandia - Irlandia Północna


21. Niemcy - Rosja 1
22. Houston Rockets - Golden State Warriors 2
23. Polska U-21 - Portugalia U-21 1
24. Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów 1
25. Niemcy U-21 - Holandia U-21 1
26. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin 1
27. Holandia - Francja 1
28. Walia - Dania 2
29. Brazylia - Urugwaj 2
30. Słowacja - Ukraina X


31. Argentyna - Meksyk 2
32. Boston Celtics - Toronto Raptors 1
33. Winnipeg Jets - Buffalo Sabres 1
34. Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye Basketbol - Tofas SK 2
35. Spójnia Stargard - Legia Warszawa 2
36. Garbarnia Kraków - Warta Poznań X
37. Besiktas Mogaz Stambuł - HC Metalurg Skopje 1
38. PGE Skra Bełchatów - ONICO Warszawa 1
39. Serbia - Czarnogóra 1
40. Polska - Holandia 1


41. MMTS Kwidzyn - Orlen Wisła Płock 2
42. Walia - Tonga 1
43. Banvit BK - Pinar Karsiyaka 2
44. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Wiśle - Polska
45. PGE VIVE Kielce - Mieszków Brześć 1
46. Turcja - Szwecja 1
47. Azerbejdżan - Wyspy Owcze 1
48. Szkocja - RPA 1
49. Polska - Turcja 1
50. FC Barcelona - RK Vardar Skopje 1


51. Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów 1
52. Irlandia - Nowa Zelandia 1
53. Morabanc Andorra - Unicaja Malaga 2
54. Włochy - Portugalia 1
55. Albania - Szkocja 2
56. Francja - Argentyna 1
57. Chemik Bydgoszcz - GKS Katowice 2
58. Tonno Callipo Calabria Vido - Kioene Padwa 1
59. Vancouver Canuks - Montreal Canadiens 2
60. Boston Celtics - Utah Jazz 1


61. Neil Magny - Santiago Ponzinibbio 1
62. Darussafaka Tekfen - Istanbul BBSK 1
63. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polpharma Starogard Gdański 1
64. Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 2
65. Anglia - Chorwacja 2
66. Metz Handball - Odense HC 1
67. ALBA Berlin - Brose Bamberg 1
68. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Wiśle - Kamil Stoch
69. MOL-Pick Szeged - Skjern Handbold 1
70. Movistar Estudiantes - FC Barcelona 2


71. Irlandia Północna - Austria 2
72. Szwajcaria - Belgia X
73. Grecja - Estonia 1
74. Minnesota Timberwolves - Memphis Grizzlies 1
75. Azimut Leo Shoes Modena - Cucine Lube Civitanova 2
76. Hiszpania - Bośnia i Hercegowina 1
77. Stocznia Szczecin - Cerrad Czarni Radom 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 42 Kolejka :

 

1. Bytovia Bytów - Śląsk Wrocław  0:3
2. Mieszków Brześć - HC Vardar Skopje  35:20
3. Raków Częstochowa - Lech Poznań  1:0
4. Hannover 96 - VfL Wolfsburg  0:2
5. HC PPD Zagrzeb - HC Zeleznicar 1949  30:28
6. MHP Riesen Ludwigsburg - Anwil Włocławek  85:93
7. PGE VIVE Kielce - KS Azoty-Puławy  35:18
8. Piast Gliwice - Legia Warszawa  1:1  po rzutach karnych  2:4
9. Bournemouth AFC - Norwich City  2:1
10. SV Rodinghausen - Bayern Monachium  1:2
11. Huragan Morąg - Arka Gdynia  0:1
12. Gremio Porto Alegre - River Plate Buenos Aires  1:2
13. Legionovia Legionowo - Górnik Zabrze  0:1
14. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Cracovia Kraków  2:0
15. Lokomotiw Moskwa - Jenisej Krasnojarsk  4:1
16. HC CSA Steaua Bukareszt - RK Izvidac  36:32
17. Grot Budowlani Łódź - Linamar Bekescsabai RSE  3:0
18. Lokomotiw Kubań - ALBA Berlin  75:83
19. Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn  3:2
20. Borussia Dortmund - 1.FC Union Berlin  3:2  po dogrywce
21. HC Nexe - HC Vojvodina Nowy Sad  29:23
22. Arka Gdynia - CSP Limoges  87:78
23. AC Milan - Genoa CFC  2:1
24. GKS Katowice - Jagiellonia Białystok  0:1  po dogrywce
25. Borussia Monchengladbach - Bayer Leverkusen  0:5
26. Chelsea Londyn - Derby County  3:2
27. West Ham United - Tottenham Hotspur  1:3
28. Arsenal Londyn - Blackpool FC  2:1
29. Palmeiras Sao Paulo - Boca Juniors Buenos Aires  2:2
30. FK Rostów - Zenit Sankt Petersburg  3:1
31. Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia  0:3
32. SG Flensburg-Handewitt - SC Magdeburg  26:25
33. Manchester City - Fulham Londyn  2:0
34. FC Barcelona - Maccabi FOX Tel-Awiw  74:58
35. Bergischer HC - Rhein-Neckar Lowen  25:30
36. Arka Gdynia - Pogoń Szczecin  2:3
37. GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice  0:1
38. ENEA PTPS Piła - Grot Budowlani Łódź  1:3
39. KPR Gwardia Opole - SPR Chrobry Głogów  29:27
40. SpVgg Greuther Furth - VfL Bochum  2:2
41. Winnipeg Jets - Florida Panthers  2:4
42. Piast Gliwice - Wisła Kraków  2:0
43. SSC Napoli - Empoli FC  5:1
44. VfB Stuttgart - Eintracht Frankfurt  0:3
45. Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  1:3
46. Golden State Warriors - Minnesota Timberwolves  116:99
47. Arka Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza  76:86
48. CD Leganes - Atletico Madryt  1:1
49. MSV Duisburg - SC Paderborn  2:0
50. Bournemouth AFC - Manchester United  1:2
51. Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów  3:1
52. Inter Mediolan - Genoa CFC  5:0
53. Banik Ostrawa - Viktoria Pilzno  0:1
54. Cracovia Kraków - Miedź Legnica  0:0
55. VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund  0:1
56. Bayern Monachium - SC Freiburg  1:1
57. Bayer Leverkusen - TSG 1899 Hoffenheim  1:4
58. Galatasaray Stambuł - Pinar Karsiyaka  81:71
59. Walia - Szkocja  21:10
60. Everton FC - Brighton & Hove Albion  3:1
61. Real Madryt - Real Valladolid  2:0
62. Orlen Wisła Płock - Dinamo Bukareszt  29:28
63. Asseco Resovia Rzeszów - MKS Będzin  0:3
64. Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie  1:1
65. Śląsk Wrocław - Wisła Płock  0:3
66. AC Fiorentina - AS Roma  1:1
67. Philadelphia 76ers - Detroit Pistons  109:99
68. Polska - Litwa  33:0
69. ALBA Berlin - BG Gottingen  95:68
70. Arsenal Londyn - Liverpool FC  1:1
71. Hertha Berlin - RB Lipsk  0:3
72. Valencia CF - Girona FC  0:1
73. Buffalo Sabres - Ottawa Senators  9:2
74. Cuprum Lubin - Stocznia Szczecin  0:3
75. Clearex Chorzów MOKS - Słoneczny Stok Białystok  3:3
76. Legia Warszawa - Górnik Zabrze  4:0
77. Juventus Turyn - Cagliari Calcio  3:1
78. Wolverhampton Wanderers - Tottenham Hotspur  2:3
79. Rayo Vallecano - FC Barcelona  2:3
80. Ajax Amsterdam - Willem II Tilburg  2:0
81. PSV Eindhoven - Vitesse Arnhem  1:0
82. Pittsburgh Penguins - Toronto Maple Leafs  0:5
83. Miguel Berchelt - Miguel Roman  wygrana  Miguel Berchelt
84. Daniel Cormier - Derrick Lewis  wygrana  Daniel Cormier
85. SD Eibar - Deportivo Alaves  2:1
86. Lazio Rzym - SPAL 2013  4:1
87. TBV Start Lublin - GTK Gliwice  85:73
88. Movistar Estudiantes - Divina Seguros Joventut  69:83
89. Arminia Bielefeld - FC St. Pauli  1:2
90. Leeds United - Wigan Athletic  2:1
91. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom  0:3
92. Sampdoria Genua - Torino FC  1:4
93. Chievo Verona - US Sassuolo  0:2
94. Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia  59:65
95. KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce  0:1
96. Borussia Monchengladbach - Fortuna Dusseldorf  3:0
97. Villarreal CF - Levante UD  1:1
98. Chelsea Londyn - Crystal Palace  3:1
99. Paris Saint-Germain - MOL-Pick Szeged  33:31
100. Sparta Praga - Slavia Praga  2:2
101. Red Bull Salzburg - SV Mattersburg  2:1
102. Lech Poznań - Lechia Gdańsk  0:1
103. Trefl Gdańsk - Chemik Bydgoszcz  3:1
104. 1.FSV Mainz - Werder Brema  2:1
105. Bologna FC - Atalanta Bergamo  1:2
106. Cucine Lube Civitanova - Itas Trentino  3:2
107. Real Sociedad - Sevilla FC  0:0
108. SD Huesca - Getafe CF  1:1
109. FC Barcelona - PGE VIVE Kielce  31:27
110. Kirolbet Baskonia - Valencia Basket Club  77:56
111. Feyenoord Rotterdam - VVV-Venlo  mecz nie będzie liczony
112. Udinese Calcio - AC Milan  0:1
113. Real Betis - Celta Vigo  3:3
114. Milwaukee Bucks - Sacramento Kings  144:109

 

Tabela :

 

1.tyrla - 836 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10;40-19;50-22;42-14;52-21;32-5;44-14;41-27;41-32;42-33;51-21;34-22;41-24;36-19;47-12;46-14;41-12;31-20;25-9;15-9;11-7;6-4;17-11;17-11;17-20;20-15;28-17;44-19;29-17;58-28;57-32;59-28;79-36;38-24;35-24;67-38;60-28)

2.lukas_k - 568 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32;55-39;79-51;55-41;66-47;34-22;50-41;53-48;57-49;60-53;59-41;45-29;49-41;35-38;56-30;51-33;45-20;41-30;32-12;12-15;10-8 ;5-5;16-15;24-14;18-27;22-20;32-24;50-35;32-23;58-45;68-43;65-46;83-54;45-30;34-36;72-64;71-42)

3.bartek2lp2 - 511 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34;51-43;76-54;57-39;61-52;32-24;52-39;52-49;57-49;57-56;57-43;37-31;47-43;42-31;57-29;50-27;46-19;39-30;32-12;16-11;10-8 ;4-6;17-14;21-17;20-25;21-21;34-22;50-35;32-23;54-49;65-46;65-46;84-53;44-31;34-36;70-66;70-43)

4.aro - 463 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21;40-19;46-31;38-18;36-24;19-9;40-20;34-32;29-27;32-37;40-30;25-27;33-26;37-17;47-19;50-27;43-11;41-22;22-18;9-11;7-10;3-3;6-16;11-17;15-18;20-16;25-21;28-22;30-16;49-31;39-34;56-37;66-35;30-16;27-18;40-33;40-18)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 43 Kolejka :

 

1. Inter Mediolan - FC Barcelona  0:2
2. Atletico Madryt - Borussia Dortmund  4:0
3. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Stelmet Enea BC Zielona Góra  81:72
4. Anwil Włocławek - UCAM Murcia  68:87
5. AS Monaco - Club Brugge  0:4
6. Crvena Zvezda Belgrad - Liverpool FC  2:0
7. HC PPD Zagrzeb - HC Mieszkow Brześć  29:24
8. Energa MKS Kalisz - PGE VIVE Kielce  27:37
9. Stal Nysa - KPS Kielce  3:1
10. HC Vardar Skopje - HC Nexe  31:26
11. SSC Napoli - Paris Saint-Germain  1:1
12. Inter Mediolan - FC Barcelona  1:1
13. Atletico Madryt - Borussia Dortmund  2:0
14. Tottenham Hotspur - PSV Eindhoven  2:1
15. FC Porto - Lokomotiw Moskwa  4:1
16. Schalke 04 Gelsenkirchen - Galatasaray Stambuł  2:0
17. New York Rangers - Montreal Canadiens  5:3
18. Resovia Rzeszów - Lechia Gdańsk  1:3
19. Olympique Lyon - TSG 1899 Hoffenheim  3:3
20. Juventus Turyn - Manchester United  2:2
21. HC Metalurg AD Skopje - HC CSA Steaua Bukareszt  28:29
22. Grot Budowlani Łódź - ASPTT Mulhouse  3:1
23. PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów  3:1
24. Valencia CF - Young Boys Berno  3:1
25. CSKA Moskwa - AS Roma  1:2
26. Rhein-Neckar Lowen - Montpellier Handball  37:27
27. HC Zeleznicar 1949 - Tatran Presov  25:36
28. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel  3:0
29. Juventus Turyn - Manchester United  1:2
30. Bayern Monachium - AEK Ateny  2:0
31. Olympique Lyon - TSG 1899 Hoffenheim  2:2
32. Benfica Lizbona - Ajax Amsterdam  1:1
33. Manchester City - Szachtar Donieck  6:0
34. Viktoria Pilzno - Real Madryt  0:5
35. RK Izvidac - HC Vojvodina Nowy Sad  23:25
36. UKS Mickiewicz Kluczbork - KPS Siedlce  2:3
37. Lazio Rzym - Olympique Marsylia  2:1
38. BATE Borysów - Chelsea Londyn  0:1
39. FK Krasnodar - Standard Liege  2:1
40. Spartak Moskwa - Rangers FC  4:3
41. Rapid Wiedeń - Villarreal CF  0:0
42. Dynamo Kijów - Stade Rennes  3:1
43. HC Metalurg Skopje - Sporting Lizbona  24:31
44. TVB 1898 Stuttgart - SC Magdeburg  27:40
45. Stocznia Szczecin - ONICO Warszawa  3:1
46. Emma Villas Siena - Calzedonia Verona  2:3
47. Arsenal Londyn - Sporting Lizbona  0:0
48. Fenerbahce Stambuł - Anderlecht Bruksela  2:0
49. Real Betis - AC Milan  1:1
50. Bayer Leverkusen - FC Zurych  1:0
51. Celtic Glasgow - RB Lipsk  2:1
52. Girondins Bordeaux - Zenit Sankt Petersburg  1:1
53. Gaziantep Basketbol - Arel Univeritesi Buyukcekmece Basketbol  76:60
54. Polska - Dania  mecz nie będzie liczony
55. Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław  2:2
56. Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Chemik Police  0:3
57. SC Paderborn - Holstein Kiel  4:4
58. Pogoń Szczecin - Legia Warszawa  2:1
59. Frosinone Calcio - AC Fiorentina  1:1
60. Hannover 96 - VfL Wolfsburg  2:1
61. Igor Jakubowski - Olexey Zhuk  wygrana Igor Jakubowski
62. GKS Tychy - Odra Opole  4:2
63. Levante UD - Real Sociedad  1:3
64. Toronto Maple Leafs - New Jersey Devils  6:1
65. Utah Jazz - Boston Celtics  123:115
66. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Arka Gdynia  113:93
67. Real Valladolid - SD Eibar  0:0
68. 1.FC Koln - Dynamo Drezno  8:1
69. Cardiff City - Brighton & Hove Albion  2:1
70. MFK Karwina - Sparta Praga  1:3
71. Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk  3:0
72. HC Mieszkow Brześć - PGE VIVE Kielce  26:35
73. Torino FC - Parma Calcio  1:2
74. Sunfreef Yachts Politechnika Gdańska - Widzew Łódź  50:82
75. Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec  2:0
76. Werder Brema - Borussia Monchengladbach  1:3
77. Fortuna Dusseldorf - Hertha Berlin  4:1
78. Getafe CF - Valencia CF  0:1
79. Orlen Wisła Płock - Elverum Handball  30:28
80. Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów  0:3
81. Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice  0:2
82. Polska - Norwegia  2:4
83. Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków  1:0
84. Herbalife Gran Canaria - Iberostar Tenerife  77:91
85. Walia - Australia  9:6
86. Borussia Dortmund - Bayern Monachium  3:2
87. Crystal Palace - Tottenham Hotspur  0:1
88. Atletico Madryt - Athletic Bilbao  3:2
89. HC PPD Zagrzeb - RK Celje Pivovarna Lasko  24:22
90. Olexandr Usyk - Tony Bellew  wygrana  Olexandr Usyk
91. Indykpol AZS Olsztyn - Chemik Bydgoszcz  3:0
92. Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin  3:2
93. Irlandia - Argentyna  28:17
94. Genoa CFC - SSC Napoli  1:2
95. Girona FC - CD Leganes  0:0
96. Francja - RPA  26:29
97. Los Angeles Clippers - Milwaukee Bucks  128:126  po dogrywce
98. De Graafschap - PSV Eindhoven  1:4
99. Szkocja - Fidżi  54:17
100. Artur Szpilka - Mariusz Wach  wygrana  Artur Szpilka
101. Tampa Bay Lightning - Ottawa Senators  4:6
102. Frankie Edgar - Chan Sung Jung  walka nie będzie liczona
103. Deportivo Alaves - SD Huesca  2:1
104. Atalanta Bergamo - Inter Mediolan  4:1
105. Polpharma Starogard Gdański - TBV Start Lublin  96:77
106. Wybrzeże Gdańsk - KPR Gwardia Opole  25:28
107. Liverpool FC - Fulham Londyn  2:0
108. 1.FC Union Berlin - SpVgg Greuther Furth  4:0
109. Excelsior Rotterdam - Ajax Amsterdam  1:7
110. Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  2:3
111. AS Roma - Sampdoria Genua  4:1
112. Chievo Verona - Bologna FC  2:2
113. Korona Kielce - Piast Gliwice  1:0
114. Miedź Legnica - Arka Gdynia  0:4
115. Chelsea Londyn - Everton FC  0:0
116. RB Lipsk - Bayer Leverkusen  3:0
117. FC Barcelona - Real Betis  3:4
118. RK Vardar Skopje - FC Barcelona  26:30
119. Austria Wiedeń - Red Bull Salzburg  0:2
120. Manchester City - Manchester United  3:1
121. Jagiellonia Białystok - Lech Poznań  2:2
122. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Stocznia Szczecin  3:0
123. Polska - Austria  0:2
124. Eintracht Frankfurt - Schalke 04 Gelsenkirchen  3:0
125. US Sassuolo - Lazio Rzym  1:1
126. Sir Safety Conad Perugia - Azimut Leo Shoes Modena  3:1
127. Formuła 1 - Grand Prix Brazylii - Lewis Hamilton
128. Sevilla FC - Espanyol Barcelona  2:1
129. Rayo Vallecano - Villarreal CF  2:2
130. Montakit Fuenlabrada - Real Madryt  80:95
131. DPD Legionovia Legionowo - Energa MKS Kalisz  3:1
132. AC Milan - Juventus Turyn  0:2
133. Celta Vigo - Real Madryt  2:4
134. Bayern Monachium - EWE Baskets Oldenburg  95:74
135. Detroit Pistons - Charlotte Hornets  103:113
136. Slavia Praga - FC Fastav Zlin  3:1
137. Heracles Almelo - Feyenoord Rotterdam  0:2

 

Tabela :

 

1.tyrla - 887 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10;40-19;50-22;42-14;52-21;32-5;44-14;41-27;41-32;42-33;51-21;34-22;41-24;36-19;47-12;46-14;41-12;31-20;25-9;15-9;11-7;6-4;17-11;17-11;17-20;20-15;28-17;44-19;29-17;58-28;57-32;59-28;79-36;38-24;35-24;67-38;60-28;79-28)

2.lukas_k - 602 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32;55-39;79-51;55-41;66-47;34-22;50-41;53-48;57-49;60-53;59-41;45-29;49-41;35-38;56-30;51-33;45-20;41-30;32-12;12-15;10-8 ;5-5;16-15;24-14;18-27;22-20;32-24;50-35;32-23;58-45;68-43;65-46;83-54;45-30;34-36;72-64;71-42;84-50)

3.bartek2lp2 - 539 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34;51-43;76-54;57-39;61-52;32-24;52-39;52-49;57-49;57-56;57-43;37-31;47-43;42-31;57-29;50-27;46-19;39-30;32-12;16-11;10-8 ;4-6;17-14;21-17;20-25;21-21;34-22;50-35;32-23;54-49;65-46;65-46;84-53;44-31;34-36;70-66;70-43;81-53)

4.aro - 474 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21;40-19;46-31;38-18;36-24;19-9;40-20;34-32;29-27;32-37;40-30;25-27;33-26;37-17;47-19;50-27;43-11;41-22;22-18;9-11;7-10;3-3;6-16;11-17;15-18;20-16;25-21;28-22;30-16;49-31;39-34;56-37;66-35;30-16;27-18;40-33;40-18;40-29)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018 - 44 Kolejka :

 

1. Banvit BK - Anwil Włocławek  75:68
2. BC Kalev - Stelmet Enea BC Zielona Góra  80:77
3. MKS Ślepsk Suwałki - BBTS Bielsko-Biała  1:3
4. Arka Gdynia - Tofas SK  77:87
5. ASPTT Mulhouse - Grot Budowlani Łódź  2:3
6. Philadelphia Flyers - Florida Panthers  1:2
7. Developres SkyRes Rzeszów - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz  3:1
8. SG Flensburg-Handewitt - Paris Saint-Germain  20:27
9. Fraport Skyliners Frankfurt - Unicaja Malaga  78:84
10. Sandra Spa Pogoń Szczecin - Energa MKS Kalisz  25:28
11. Enea PTPS Piła - #Volley Wrocław  3:2
12. Montpellier HB - Rhein Neckar-Lowen  31:26
13. Limoges CSP - Lokomotiv Kubań  64:72
14. Kazachstan - Łotwa  1:1
15. Polska - Czechy  0:1
16. Fuchse Berlin - MT Melsungen  24:26
17. Wacker Thun - Orlen Wisła Płock  23:25
18. Chorwacja - Hiszpania  3:2
19. Belgia - Islandia  2:0
20. Irlandia - Irlandia Północna  0:0
21. Niemcy - Rosja  3:0
22. Houston Rockets - Golden State Warriors  107:86
23. Polska U-21 - Portugalia U-21  0:1
24. Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów  1:3
25. Niemcy U-21 - Holandia U-21  3:0
26. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin  3:0
27. Holandia - Francja  2:0
28. Walia - Dania  1:2
29. Brazylia - Urugwaj  1:0
30. Słowacja - Ukraina  4:1
31. Argentyna - Meksyk  2:0
32. Boston Celtics - Toronto Raptors  123:116  po dogrywce
33. Winnipeg Jets - Buffalo Sabres  1:1  po rzutach karnych  2:3
34. Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye Basketbol - Tofas SK  69:73
35. Spójnia Stargard - Legia Warszawa  72:94
36. Garbarnia Kraków - Warta Poznań  2:1
37. Besiktas Mogaz Stambuł - HC Metalurg Skopje  23:22
38. PGE Skra Bełchatów - ONICO Warszawa  3:0
39. Serbia - Czarnogóra  2:1
40. Polska - Holandia  0:49
41. MMTS Kwidzyn - Orlen Wisła Płock  21:21  po rzutach karnych  3:4
42. Walia - Tonga  74:24
43. Banvit BK - Pinar Karsiyaka  84:75
44. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Wiśle - Polska
45. PGE VIVE Kielce - Mieszków Brześć  34:31
46. Turcja - Szwecja  0:1
47. Azerbejdżan - Wyspy Owcze  2:0
48. Szkocja - RPA  20:26
49. Polska - Turcja  49:68
50. FC Barcelona - RK Vardar Skopje  34:26
51. Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów  3:1
52. Irlandia - Nowa Zelandia  16:9
53. Morabanc Andorra - Unicaja Malaga  84:95
54. Włochy - Portugalia  0:0
55. Albania - Szkocja  0:4
56. Francja - Argentyna  28:13
57. Chemik Bydgoszcz - GKS Katowice  3:1
58. Tonno Callipo Calabria Vido - Kioene Padwa  3:1
59. Vancouver Canuks - Montreal Canadiens  2:3
60. Boston Celtics - Utah Jazz  86:98
61. Neil Magny - Santiago Ponzinibbio  wygrana  Santiago Ponzinibbio
62. Darussafaka Tekfen - Istanbul BBSK  93:65
63. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polpharma Starogard Gdański  101:79
64. Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel  1:3
65. Anglia - Chorwacja  2:1
66. Metz Handball - Odense HC  41:26
67. ALBA Berlin - Brose Bamberg  92:88
68. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Wiśle - Jewgienij Klimov
69. MOL-Pick Szeged - Skjern Handbold  33:33
70. Movistar Estudiantes - FC Barcelona  84:101
71. Irlandia Północna - Austria  1:2
72. Szwajcaria - Belgia  5:2
73. Grecja - Estonia  0:1
74. Minnesota Timberwolves - Memphis Grizzlies  87:100
75. Azimut Leo Shoes Modena - Cucine Lube Civitanova  2:3
76. Hiszpania - Bośnia i Hercegowina  1:0
77. Stocznia Szczecin - Cerrad Czarni Radom  3:1

 

Tabela :

 

1.tyrla - 907 pkt

(32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10;40-19;50-22;42-14;52-21;32-5;44-14;41-27;41-32;42-33;51-21;34-22;41-24;36-19;47-12;46-14;41-12;31-20;25-9;15-9;11-7;6-4;17-11;17-11;17-20;20-15;28-17;44-19;29-17;58-28;57-32;59-28;79-36;38-24;35-24;67-38;60-28;79-28;43-23)

2.lukas_k - 613 pkt

(50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32;55-39;79-51;55-41;66-47;34-22;50-41;53-48;57-49;60-53;59-41;45-29;49-41;35-38;56-30;51-33;45-20;41-30;32-12;12-15;10-8 ;5-5;16-15;24-14;18-27;22-20;32-24;50-35;32-23;58-45;68-43;65-46;83-54;45-30;34-36;72-64;71-42;84-50;44-33)

3.bartek2lp2 - 551 pkt

(46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34;51-43;76-54;57-39;61-52;32-24;52-39;52-49;57-49;57-56;57-43;37-31;47-43;42-31;57-29;50-27;46-19;39-30;32-12;16-11;10-8 ;4-6;17-14;21-17;20-25;21-21;34-22;50-35;32-23;54-49;65-46;65-46;84-53;44-31;34-36;70-66;70-43;81-53;44-32)

4.aro - 478 pkt

(29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21;40-19;46-31;38-18;36-24;19-9;40-20;34-32;29-27;32-37;40-30;25-27;33-26;37-17;47-19;50-27;43-11;41-22;22-18;9-11;7-10;3-3;6-16;11-17;15-18;20-16;25-21;28-22;30-16;49-31;39-34;56-37;66-35;30-16;27-18;40-33;40-18;40-29;26-22)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 45
Obowiązuje na dni: 19-25.11.2018

1. Dynamo Moskwa - Fenerbahce Stambuł (C+ Sport 2 16:55 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
2. Eczacibasi VItrA Stambuł - Urałoczka-NTMK Jekaterynburg (C+ Now 17:25 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
3. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - VK Cez Karlovarsko (C+ Sport 17:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
4. Anwil Włocławek - Le Mans (Eleven Sports 1 17:55 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Liga Mistrzów
5. Cuprum Lubin - ONICO Warszawa (Polsat Sport 18:00 ŚR) - siatkówka mężczyzn, liga polska
6. Zenit Kazań - United Volleys Frankfurt (nSport+ 18:55 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
7. KK Cedevita - Arka Gdynia (Eurosport 2 19:30 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Eurocup
8. VfB Friedrichshafen - ACH Volley Lublana (C+ Sport 2 19:55 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
9. Polska - Estonia (TVP Sport 20:00 ŚR) - koszykówka kobiet, Eliminacje Mistrzostw Europy
10. Sir Colussi Sicoma Perugia - Dynamo Moskwa (C+ Sport 20:25 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
11. Imoco Volley Conegliano - Savino Del Bene Scandicci (C+ Now 20:25 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
12. Salford City - Shrewsbury Town (Eleven Sports 2 20:40 ŚR) - piłka nożna, Puchar Anglii
13. Unicaja Malaga - KK Mornar Bar (Eurosport 2 21:15 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Eurocup
14. Arkas Spor - Tours VB (C+ Sport 2 22:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
15. New York Rangers - New York Islanders (TVP Sport 1:00 CZW) - hokej na lodzie, NHL
16. Cleveland Cavaliers - Los Angeles Lakers (C+ Sport 2:00 CZW) - koszykówka mężczyzn, NBA
17. VakifBank Stambuł - Allianz MTV Stuttgart (C+ Sport 2, nSport+ 16:55 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
18. Chemik Police - CSM Bukareszt (C+ Sport 17:30 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
19. KTS Enea Siarka Tarnobrzeg - Mart Hodonin (TVP Sport 17:30 CZW) - tenis stołowy, Liga Mistrzyń
20. Darussafaka Tekfen Stambuł - Anadolu Efes Stambuł (Polsat Sport News 18:00 CZW) - koszykówka mężczyzn, Euroliga
21. Exact Systems Norwid Częstochowa - Tauron AZS Częstochowa (Polsat Sport 18:30 CZW) - siatkówka mężczyzn, 1.liga polska
22. THW Kiel - Fuchse Berlin (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka
23. Berlin Recycling Volleys - Greenyard Maaseik (C+ Now 19:25 CZW) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
24. Igor Gorgonzola Novara - Grot Budowlani Łódź (C+ Sport, nSport+ 20:25 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
25. Cucine Lube Civitanova - Azimut Modena (C+ Sport 2 20:25 CZW) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
26. Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec (Eurosport 2 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska
27. Slovan Liberec - Viktoria Pilzno (Polsat Sport News 17:55 PT) - piłka nożna, liga czeska
28. Brooklyn Nets - Minnesota Timberwolves (C+ Sport 18:00 PT) - koszykówka mężczyzn, NBA
29. Cerrad Czarni Radom - MKS Będzin (Polsat Sport 18:00 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska
30. Energa Wybrzeże Gdańsk - Arka Gdynia (nSport+ 18:15 PT) - piłka ręczna, liga polska
31. Arminia Bielefeld - MSV Duisburg (Eleven Sports 1 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
32. Polska - Rosja (TVP Sport 18:55 PT) - boks, mecz towarzyski
33. Bayer Leverkusen - VfB Stuttgart (Eleven Sports 1 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka
34. Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn (Polsat Sport 20:30 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska
35. Raków Częstochowa - Chojniczanka Chojnice (Polsat Sport Extra 20:30 PT) - piłka nożna, 1.liga polska
36. Ipswich Town - West Bromwich Albion (Eleven Sports 3 20:40 PT) - piłka nożna, 2.liga angielska
37. CD Leganes - Deportivo Alaves (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska
38. Hiszpania - Polska (TVP Sport 21:50 PT) - piłka ręczna kobiet, turniej w Alicante
39. Columbus Blue Jackets - Toronto Maple Leafs (TVP Sport 1:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL 
40. Bahcesehir Koleji - Arel Universitesi Buyukcekmece Basketbol (Sportklub 11:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
41. Legia Warszawa - Anwil Włocławek (Polsat Sport 12:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska
42. SD Eibar - Real Madryt (Eleven Sports 2 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
43. SV Darmstadt - 1.FC Koln (Eleven Sports 3 13:00 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
44. GKS Katowice - Stocznia Szczecin (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
45. Udinese Calcio - AS Roma (Eleven Sports 2 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
46. Korona Kielce - Górnik Zabrze (nSport+ 15:10 SOB) - piłka nożna, liga polska
47. 1.FSV Mainz - Borussia Dortmund (C+ Sport 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
48. Bayern Monachium - Fortuna Dusseldorf (Eleven Sports 1 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
49. VfL Wolfsburg - RB Lipsk (Eleven Sports 4 15:30 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
50. Orlen Wisła Płock - ABANCA Ademar Leon (C+, Eleven Sports 3 15:30 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
51. West Ham United - Manchester City (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska
52. Valencia CF - Rayo Vallecano (C+ Now 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
53. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Ruce* (Eurosport 1, TVP 1, TVP Sport 16:30 SOB)
54. TSV Prolactal Hartberg - Red Bull Salzburg (Sportklub 17:00 SOB) - piłka nożna, liga austriacka
55. Aluron Virtu Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów (Polsat Sport 17:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
56. GKS Tychy - GKS Katowice (Polsat Sport 17:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska
57. PGE VIVE Kielce - FC Barcelona (C+, Eleven Sports 2 17:40 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
58. Lech Poznań - Wisła Płock (C+ Sport 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
59. Juventus Turyn - SPAL 2013 (Eleven Sports 1 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
60. Walia - RPA (C+ Now 18:15 SOB) - rugby, mecz towarzyski
61. Tottenham Hotspur - Chelsea Londyn (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
62. SD Huesca - Levante UD (nSport+ 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
63. Schalke 04 Gelsenkirchen - 1.FC Nurnberg (Eleven Sports 3 18:30 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
64. NAC Breda - Ajax Amsterdam (Polsat Sport News 18:30 SOB) - piłka nożna, liga holenderska
65. Polska - Brazylia (TVP Sport 18:55 SOB) - piłka ręczna kobiet, turniej w Alicante
66. Developres SkyRes Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź (Polsat Sport Extra 20:00 SOB) - siatkówka kobiet, liga polska
67. Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław (C+ Sport 20:05 SOB) - piłka nożna, liga polska
68. Irlandia - USA (C+ Now 20:20 SOB) - rugby, mecz towarzyski
69. Inter Mediolan - Frosinone Calcio (Eleven Sports 1 20:25 SOB) - piłka nożna, liga włoska
70. Il Bisonte Firenze - Igor Gorgonzola Novara (nSport+ 20:25 SOB) - siatkówka kobiet, liga włoska
71. Rhein-Neckar Lowen - Telekom Veszprem HC (Eleven Sports 3 20:30 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
72. Atletico Madryt - FC Barcelona (C+ Sport 2 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
73. Francja - Fidżi (Eurosport 2 20:45 SOB) - rugby, mecz towarzyski
74. PSV Eindhoven - sc Heerenveen (Polsat Sport News 20:45 SOB) - piłka nożna, liga holenderska
75. River Plate Buenos Aires - Boca Juniors Buenos Aires (Sportklub 21:00 SOB) - piłka nożna, Copa Libertadores
76. Denis Lebedev - Mike Wilson (Polsat Sport Extra 22:00 SOB) - boks, gala w Monako
77. Szkocja - Argentyna (C+ Now 22:20 SOB) - rugby, mecz towarzyski
78. Zenit Sankt Petersburg - Stelmet Enea BC Zielona Góra (Eurosport 2 23:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, Liga VTB
79. IBB Polonia Londyn - Malory Eagles (Polsat Sport News 23:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga angielska
80. PEC Zwolle - ADO Den Haag (Polsat Sport News 1:00 ND) - piłka nożna, liga holenderska
81. Montreal Canadiens - Boston Bruins (TVP Sport 1:00 ND) - hokej na lodzie, NHL
82. Oklahoma City Thunder - Denver Nuggets (C+ Sport 2:00 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA
83. Dmitriy Bivol - Jean Pascal (Polsat Sport Extra 3:00 ND) - boks, walka o pas WBA w Atlantic City 
84. Francis Ngannou - Curtis Blaydes (Polsat Sport 4:00 ND) - sporty walki, gala UFC Fight Night
85. Anadolu Efes Stambuł - Gaziantep Basketbol (Sportklub 11:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
86. Athletic Bilbao - Getafe CF (Eleven Sports 2 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
87. Parma FC - US Sassuolo (Eleven Sports 3 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
88. MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska
89. Pogoń Szczecin - Miedź Legnica (C+ Sport 12:40 ND) - piłka nożna, liga polska
90. Górnik Zabrze - Gwardia Opole (nSport+ 12:45 ND) - piłka ręczna, liga polska
91. SSV Jahn Regensburg - FC St. Pauli (Eleven Sports 4 13:30 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
92. Formuła 1 - Grand Prix ZEA* (Eleven Sports 1 14:05 ND)
93. Bournemouth AFC - Arsenal Londyn (C+ 14:25 ND) - piłka nożna, liga angielska
94. Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska
95. SSC Napoli - Chievo Verona (Eleven Sports 2 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
96. Energa Toruń - Arka Gdynia (Sportklub 15:00 ND) - koszykówka kobiet, liga polska
97. KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa (C+ Sport 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska
98. SC Freiburg - Werder Brema (Eleven Sports 4 15:30 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
99. Sevilla FC - Real Valladolid (Eleven Sports 3 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
100. Wolverhampton Wanderers - Huddersfield Town (C+ Sport 2 16:55 ND) - piłka nożna, liga angielska
101. Motor Zaporoże - RK Celje Pivovarna Lasko (C+ Now 16:55 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
102. Montpellier HB - IFK Kristianstad (Eleven Sports 2 16:55 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
103. Sparta Praga - FK Jablonec (Polsat Sport News 16:55 ND) - piłka nożna, liga czeska
104. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Ruce* (Eurosport 1, TVP 1, TVP Sport 17:00 ND)
105. Globo Banca Popolare del Frustinate Sora - Consar Ravenna (Polsat Sport Extra 17:00 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
106. Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok (C+ 17:30 ND) - piłka nożna, liga polska
107. BKS Profi Credit Bielsko-Biała - #Volley Wrocław (Polsat Sport 17:30 ND) - siatkówka kobiet, liga polska
108. Borussia Monchengladbach - Hannover 96 (C+ Sport 17:50 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
109. Lazio Rzym - AC Milan (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
110. Bayern Monachium - Giessen 46ers (Sportklub 18:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga niemiecka
111. Niemcy - Polska (TVP Sport 18:05 ND) - piłka ręczna kobiet, turniej w Alicante
112. Espanyol Barcelona - Girona FC (nSport+ 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
113. FC Barcelona - Real Madryt (Sportklub 19:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
114. Genoa CFC - Sampdoria Genua (Eleven Sports 1 20:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
115. Villarreal CF - Real Betis (Eleven Sports 2 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
116. Los Angeles Lakers - Orlando Magic (C+ Sport 2 21:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA
117. Atlanta United - New York Red Bulls (Eurosport 1 23:15 ND) - piłka nożna, MLS
118. Portland Timbers - Sporting Kansas City (Eurosport 1 1:45 PN) - piłka nożna, MLS 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Dynamo Moskwa - Fenerbahce Stambuł 2
2. Eczacibasi VItrA Stambuł - Urałoczka-NTMK Jekaterynburg 1
3. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - VK Cez Karlovarsko 1
4. Anwil Włocławek - Le Mans 1
5. Cuprum Lubin - ONICO Warszawa 2
6. Zenit Kazań - United Volleys Frankfurt 1
7. KK Cedevita - Arka Gdynia 2
8. VfB Friedrichshafen - ACH Volley Lublana 1
9. Polska - Estonia 1
10. Sir Colussi Sicoma Perugia - Dynamo Moskwa 1


11. Imoco Volley Conegliano - Savino Del Bene Scandicci 1
12. Salford City - Shrewsbury Town 2
13. Unicaja Malaga - KK Mornar Bar 1
14. Arkas Spor - Tours VB 1
15. New York Rangers - New York Islanders 1
16. Cleveland Cavaliers - Los Angeles Lakers 1
17. VakifBank Stambuł - Allianz MTV Stuttgart 1
18. Chemik Police - CSM Bukareszt 1
19. KTS Enea Siarka Tarnobrzeg - Mart Hodonin 1
20. Darussafaka Tekfen Stambuł - Anadolu Efes Stambuł 2


21. Exact Systems Norwid Częstochowa - Tauron AZS Częstochowa 2
22. THW Kiel - Fuchse Berlin 1
23. Berlin Recycling Volleys - Greenyard Maaseik 1
24. Igor Gorgonzola Novara - Grot Budowlani Łódź 1
25. Cucine Lube Civitanova - Azimut Modena 1
26. Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 1
27. Slovan Liberec - Viktoria Pilzno 2
28. Brooklyn Nets - Minnesota Timberwolves 1
29. Cerrad Czarni Radom - MKS Będzin 1
30. Energa Wybrzeże Gdańsk - Arka Gdynia 1


31. Arminia Bielefeld - MSV Duisburg 1
32. Polska - Rosja 1
33. Bayer Leverkusen - VfB Stuttgart 1
34. Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 1
35. Raków Częstochowa - Chojniczanka Chojnice 1
36. Ipswich Town - West Bromwich Albion 2
37. CD Leganes - Deportivo Alaves 2
38. Hiszpania - Polska 2
39. Columbus Blue Jackets - Toronto Maple Leafs 1
40. Bahcesehir Koleji - Arel Universitesi Buyukcekmece Basketbol 1


41. Legia Warszawa - Anwil Włocławek 2
42. SD Eibar - Real Madryt 2
43. SV Darmstadt - 1.FC Koln 2
44. GKS Katowice - Stocznia Szczecin 2
45. Udinese Calcio - AS Roma 2
46. Korona Kielce - Górnik Zabrze X
47. 1.FSV Mainz - Borussia Dortmund 2
48. Bayern Monachium - Fortuna Dusseldorf 1
49. VfL Wolfsburg - RB Lipsk 2
50. Orlen Wisła Płock - ABANCA Ademar Leon 1


51. West Ham United - Manchester City 2
52. Valencia CF - Rayo Vallecano 1
53. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Ruce - Kamil Stoch
54. TSV Prolactal Hartberg - Red Bull Salzburg 2
55. Aluron Virtu Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów 2
56. GKS Tychy - GKS Katowice X
57. PGE VIVE Kielce - FC Barcelona 1
58. Lech Poznań - Wisła Płock 1
59. Juventus Turyn - SPAL 2013 1
60. Walia - RPA 1


61. Tottenham Hotspur - Chelsea Londyn 2
62. SD Huesca - Levante UD 2
63. Schalke 04 Gelsenkirchen - 1.FC Nurnberg 1
64. NAC Breda - Ajax Amsterdam 2
65. Polska - Brazylia 1
66. Developres SkyRes Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź 1
67. Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław X
68. Irlandia - USA 1
69. Inter Mediolan - Frosinone Calcio 1
70. Il Bisonte Firenze - Igor Gorgonzola Novara 2


71. Rhein-Neckar Lowen - Telekom Veszprem HC 1
72. Atletico Madryt - FC Barcelona X
73. Francja - Fidżi 1
74. PSV Eindhoven - sc Heerenveen 1
75. River Plate Buenos Aires - Boca Juniors Buenos Aires 1
76. Denis Lebedev - Mike Wilson1
77. Szkocja - Argentyna 1
78. Zenit Sankt Petersburg - Stelmet Enea BC Zielona Góra 1
79. IBB Polonia Londyn - Malory Eagles 1
80. PEC Zwolle - ADO Den Haag 1


81. Montreal Canadiens - Boston Bruins 1
82. Oklahoma City Thunder - Denver Nuggets 1
83. Dmitriy Bivol - Jean Pascal 1
84. Francis Ngannou - Curtis Blaydes 1
85. Anadolu Efes Stambuł - Gaziantep Basketbol 1
86. Athletic Bilbao - Getafe CF 1
87. Parma FC - US Sassuolo 1
88. MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń 2
89. Pogoń Szczecin - Miedź Legnica 1
90. Górnik Zabrze - Gwardia Opole 1


91. SSV Jahn Regensburg - FC St. Pauli 2
93. Bournemouth AFC - Arsenal Londyn 2
94. Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk 2
95. SSC Napoli - Chievo Verona 1
96. Energa Toruń - Arka Gdynia 2
97. KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2
98. SC Freiburg - Werder Brema X
99. Sevilla FC - Real Valladolid 1
100. Wolverhampton Wanderers - Huddersfield Town 1


101. Motor Zaporoże - RK Celje Pivovarna Lasko 2
102. Montpellier HB - IFK Kristianstad 1
103. Sparta Praga - FK Jablonec 1
104. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Ruce - Kamil Stoch
105. Globo Banca Popolare del Frustinate Sora - Consar Ravenna 2
106. Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 1
107. BKS Profi Credit Bielsko-Biała - #Volley Wrocław 1
108. Borussia Monchengladbach - Hannover 96 1
109. Lazio Rzym - AC Milan 2
110. Bayern Monachium - Giessen 46ers 1


111. Niemcy - Polska 2
112. Espanyol Barcelona - Girona FC 1
113. FC Barcelona - Real Madryt 2
114. Genoa CFC - Sampdoria Genua 1
115. Villarreal CF - Real Betis 1
116. Los Angeles Lakers - Orlando Magic 1
117. Atlanta United - New York Red Bulls 2
118. Portland Timbers - Sporting Kansas City 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Dynamo Moskwa - Fenerbahce Stambuł 2
2. Eczacibasi VItrA Stambuł - Urałoczka-NTMK Jekaterynburg 1
3. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - VK Cez Karlovarsko 1
4. Anwil Włocławek - Le Mans 1
5. Cuprum Lubin - ONICO Warszawa 2
6. Zenit Kazań - United Volleys Frankfurt 1
7. KK Cedevita - Arka Gdynia 2
8. VfB Friedrichshafen - ACH Volley Lublana 1
9. Polska - Estonia 1
10. Sir Colussi Sicoma Perugia - Dynamo Moskwa 1


11. Imoco Volley Conegliano - Savino Del Bene Scandicci 1
12. Salford City - Shrewsbury Town 2
13. Unicaja Malaga - KK Mornar Bar 1
14. Arkas Spor - Tours VB 1
15. New York Rangers - New York Islanders 1
16. Cleveland Cavaliers - Los Angeles Lakers 1
17. VakifBank Stambuł - Allianz MTV Stuttgart 1
18. Chemik Police - CSM Bukareszt 1
19. KTS Enea Siarka Tarnobrzeg - Mart Hodonin 1
20. Darussafaka Tekfen Stambuł - Anadolu Efes Stambuł 2


21. Exact Systems Norwid Częstochowa - Tauron AZS Częstochowa 2
22. THW Kiel - Fuchse Berlin 1
23. Berlin Recycling Volleys - Greenyard Maaseik 1
24. Igor Gorgonzola Novara - Grot Budowlani Łódź 1
25. Cucine Lube Civitanova - Azimut Modena 1
26. Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 1
27. Slovan Liberec - Viktoria Pilzno 2
28. Brooklyn Nets - Minnesota Timberwolves 1
29. Cerrad Czarni Radom - MKS Będzin 1
30. Energa Wybrzeże Gdańsk - Arka Gdynia 1


31. Arminia Bielefeld - MSV Duisburg 1
32. Polska - Rosja 1
33. Bayer Leverkusen - VfB Stuttgart 1
34. Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 1
35. Raków Częstochowa - Chojniczanka Chojnice 2
36. Ipswich Town - West Bromwich Albion 2
37. CD Leganes - Deportivo Alaves 2
38. Hiszpania - Polska 2
39. Columbus Blue Jackets - Toronto Maple Leafs 1
40. Bahcesehir Koleji - Arel Universitesi Buyukcekmece Basketbol 1


41. Legia Warszawa - Anwil Włocławek 2
42. SD Eibar - Real Madryt 2
43. SV Darmstadt - 1.FC Koln 2
44. GKS Katowice - Stocznia Szczecin 2
45. Udinese Calcio - AS Roma 2
46. Korona Kielce - Górnik Zabrze X
47. 1.FSV Mainz - Borussia Dortmund 2
48. Bayern Monachium - Fortuna Dusseldorf 1
49. VfL Wolfsburg - RB Lipsk 2
50. Orlen Wisła Płock - ABANCA Ademar Leon 1


51. West Ham United - Manchester City 2
52. Valencia CF - Rayo Vallecano 1
53. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Ruce - Kamil Stoch
54. TSV Prolactal Hartberg - Red Bull Salzburg 2
55. Aluron Virtu Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów 2
56. GKS Tychy - GKS Katowice X
57. PGE VIVE Kielce - FC Barcelona 1
58. Lech Poznań - Wisła Płock 1
59. Juventus Turyn - SPAL 2013 1
60. Walia - RPA 1


61. Tottenham Hotspur - Chelsea Londyn 1
62. SD Huesca - Levante UD 2
63. Schalke 04 Gelsenkirchen - 1.FC Nurnberg 1
64. NAC Breda - Ajax Amsterdam 2
65. Polska - Brazylia 1
66. Developres SkyRes Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź 1
67. Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław X
68. Irlandia - USA 1
69. Inter Mediolan - Frosinone Calcio 1
70. Il Bisonte Firenze - Igor Gorgonzola Novara 2


71. Rhein-Neckar Lowen - Telekom Veszprem HC 1
72. Atletico Madryt - FC Barcelona 1
73. Francja - Fidżi 1
74. PSV Eindhoven - sc Heerenveen 1
75. River Plate Buenos Aires - Boca Juniors Buenos Aires 1
76. Denis Lebedev - Mike Wilson1
77. Szkocja - Argentyna 1
78. Zenit Sankt Petersburg - Stelmet Enea BC Zielona Góra 1
79. IBB Polonia Londyn - Malory Eagles 1
80. PEC Zwolle - ADO Den Haag 1


81. Montreal Canadiens - Boston Bruins 1
82. Oklahoma City Thunder - Denver Nuggets 1
83. Dmitriy Bivol - Jean Pascal 1
84. Francis Ngannou - Curtis Blaydes 1
85. Anadolu Efes Stambuł - Gaziantep Basketbol 1
86. Athletic Bilbao - Getafe CF 1
87. Parma FC - US Sassuolo 1
88. MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń 2
89. Pogoń Szczecin - Miedź Legnica 1
90. Górnik Zabrze - Gwardia Opole 1


91. SSV Jahn Regensburg - FC St. Pauli 2
93. Bournemouth AFC - Arsenal Londyn 2
94. Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk 2
95. SSC Napoli - Chievo Verona 1
96. Energa Toruń - Arka Gdynia 2
97. KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2
98. SC Freiburg - Werder Brema X
99. Sevilla FC - Real Valladolid 1
100. Wolverhampton Wanderers - Huddersfield Town 1


101. Motor Zaporoże - RK Celje Pivovarna Lasko 2
102. Montpellier HB - IFK Kristianstad 1
103. Sparta Praga - FK Jablonec 1
104. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Ruce - Kamil Stoch
105. Globo Banca Popolare del Frustinate Sora - Consar Ravenna 2
106. Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 1
107. BKS Profi Credit Bielsko-Biała - #Volley Wrocław 1
108. Borussia Monchengladbach - Hannover 96 1
109. Lazio Rzym - AC Milan 2
110. Bayern Monachium - Giessen 46ers 1


111. Niemcy - Polska 2
112. Espanyol Barcelona - Girona FC 1
113. FC Barcelona - Real Madryt 2
114. Genoa CFC - Sampdoria Genua 1
115. Villarreal CF - Real Betis 1
116. Los Angeles Lakers - Orlando Magic 1
117. Atlanta United - New York Red Bulls 2
118. Portland Timbers - Sporting Kansas City 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2018
Zestaw par na tydzień: 45
Obowiązuje na dni: 19-25.11.2018


2. Eczacibasi VItrA Stambuł - Urałoczka-NTMK Jekaterynburg 1
3. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - VK Cez Karlovarsko 1
4. Anwil Włocławek - Le Mans 1
5. Cuprum Lubin - ONICO Warszawa 2
6. Zenit Kazań - United Volleys Frankfurt 1
7. KK Cedevita - Arka Gdynia 1
8. VfB Friedrichshafen - ACH Volley Lublana 1
9. Polska - Estonia 1
10. Sir Colussi Sicoma Perugia - Dynamo Moskwa 1
11. Imoco Volley Conegliano - Savino Del Bene Scandicci 1


13. Unicaja Malaga - KK Mornar Bar 1
15. New York Rangers - New York Islanders 1
16. Cleveland Cavaliers - Los Angeles Lakers 2
17. VakifBank Stambuł - Allianz MTV Stuttgart 1
18. Chemik Police - CSM Bukareszt 1
19. KTS Enea Siarka Tarnobrzeg - Mart Hodonin 1
20. Darussafaka Tekfen Stambuł - Anadolu Efes Stambuł 2
21. Exact Systems Norwid Częstochowa - Tauron AZS Częstochowa 1
22. THW Kiel - Fuchse Berlin 1
23. Berlin Recycling Volleys - Greenyard Maaseik 1


24. Igor Gorgonzola Novara - Grot Budowlani Łódź 1
25. Cucine Lube Civitanova - Azimut Modena 1
26. Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 1
28. Brooklyn Nets - Minnesota Timberwolves 1
29. Cerrad Czarni Radom - MKS Będzin 1
30. Energa Wybrzeże Gdańsk - Arka Gdynia (1
32. Polska - Rosja 1
33. Bayer Leverkusen - VfB Stuttgart 1
34. Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 1
35. Raków Częstochowa - Chojniczanka Chojnice 1


36. Ipswich Town - West Bromwich Albion 2
37. CD Leganes - Deportivo Alaves 1
38. Hiszpania - Polska 1
41. Legia Warszawa - Anwil Włocławek 2
43. SV Darmstadt - 1.FC Koln 2
44. GKS Katowice - Stocznia Szczecin 2
45. Udinese Calcio - AS Roma 2
46. Korona Kielce - Górnik Zabrze 1
47. 1.FSV Mainz - Borussia Dortmund 2
48. Bayern Monachium - Fortuna Dusseldorf 1


50. Orlen Wisła Płock - ABANCA Ademar Leon 1
51. West Ham United - Manchester City 2
52. Valencia CF - Rayo Vallecano 1
54. TSV Prolactal Hartberg - Red Bull Salzburg 2
55. Aluron Virtu Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów 2
57. PGE VIVE Kielce - FC Barcelona 1
58. Lech Poznań - Wisła Płock 1
59. Juventus Turyn - SPAL 2013 1
60. Walia - RPA 1
61. Tottenham Hotspur - Chelsea Londyn 1


63. Schalke 04 Gelsenkirchen - 1.FC Nurnberg 1
64. NAC Breda - Ajax Amsterdam 2
65. Polska - Brazylia 2
66. Developres SkyRes Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź 1
68. Irlandia - USA 1
69. Inter Mediolan - Frosinone Calcio 1
70. Il Bisonte Firenze - Igor Gorgonzola Novara 2
71. Rhein-Neckar Lowen - Telekom Veszprem HC 1
72. Atletico Madryt - FC Barcelona 1
73. Francja - Fidżi 1


74. PSV Eindhoven - sc Heerenveen 1
75. River Plate Buenos Aires - Boca Juniors Buenos Aires 1
76. Denis Lebedev - Mike Wilson 1
77. Szkocja - Argentyna 1
78. Zenit Sankt Petersburg - Stelmet Enea BC Zielona Góra 1
80. PEC Zwolle - ADO Den Haag 1
82. Oklahoma City Thunder - Denver Nuggets 1
83. Dmitriy Bivol - Jean Pascal 1
84. Francis Ngannou - Curtis Blaydes 2
85. Anadolu Efes Stambuł - Gaziantep Basketbol 1


86. Athletic Bilbao - Getafe CF 1
88. MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń 2
89. Pogoń Szczecin - Miedź Legnica 1
90. Górnik Zabrze - Gwardia Opole 1
93. Bournemouth AFC - Arsenal Londyn 2
94. Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk 1
95. SSC Napoli - Chievo Verona 1
97. KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2
99. Sevilla FC - Real Valladolid 1
100. Wolverhampton Wanderers - Huddersfield Town 1


101. Motor Zaporoże - RK Celje Pivovarna Lasko 1
102. Montpellier HB - IFK Kristianstad 1
103. Sparta Praga - FK Jablonec 1
107. BKS Profi Credit Bielsko-Biała - #Volley Wrocław 1
108. Borussia Monchengladbach - Hannover 96 1
109. Lazio Rzym - AC Milan 1
110. Bayern Monachium - Giessen 46ers 1
111. Niemcy - Polska 2
112. Espanyol Barcelona - Girona FC 1
113. FC Barcelona - Real Madryt 2


115. Villarreal CF - Real Betis 1
116. Los Angeles Lakers - Orlando Magic 1
117. Atlanta United - New York Red Bulls 1
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...