Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mi regularnie co tydzień wyłączają pakiet,więc dzwonię do baranów a tam ogólne zdziwienie i zaskoczenie.Zapewniają że wszystko przecież gra.A ja cierpliwie proszę o kolejną już reaktywację. Bo z [beep] to nie ma przecież o czym rozmawiać.Bo kompetentna to jest tam tylko automatyczna sekretarka.

 

Jeżeli jeszcze raz Ci się kanały zablokują to zadzwoń i spytaj czy środki zostały pobrane do opłacenia abonamentu czy pieniądze leżą na nadpłacie. Jeżeli są na nadpłacie to musi zostać utworzona należność, czyli muszę być "ręcznie" pobrane do opłacenia abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest to samo. Promocja opłacona, do 19.07 a już 2 razy miałam wyłączany sygnał. Też w odstępach tygodniowych. Przez ICOK nie dało rady ponowić sygnału, bo "brak nadanych pakietów". A telefonicznie trzeba było aż dwóch osób, aby ponowiono sygnał plus 3 godziny czekania na włączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała logistyka przerasta mózgi pracowników CP.Może czas zwinąć interes i zająć się np.zamiataniem ulic ?

Nieudolne działania CP są nie pierwszymi w jego długoletniej historii.Zamiast do siebie zachęcić czymś przyszłego abonenta.Skutecznie się go od siebie odstrasza.Widać już taki polski standard.

A w ICOK nic kompletnie nie da się zrobić.Trzeba powisieć z 10-15 minut na telefonie,"pogadać" z minimum 2 konsultantami.I czekać do śmierci na reaktywację. :brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mi dzisiaj zakodowali kanaly w promocji Wakacje z CP i ponawialem sygnal przez icok i nic nie dalo i tak samo telefonicznie, jak wroce z urlopu to sie wezme za nich. Place wymagam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę o informację, jak zarejestrować moduł prepaid? Skoro to jest prepaid to dlaczego operator wymaga podania numeru pesel oraz adresu zameldowania? Czy jest możliwość uruchomienia modułu prepaid (tego za 199zł) bez podawania w/w danych? Jeśli tak to proszę o informację. Używałem rok cyfry+ jako prepaid poszedłem do punktu kupiłem kartę zapłaciłem dostałem paragon i to wszystko :) Teraz chce Polsat ale trochę mnie odrzuca z racji podawania danych jak unikatowy PESEL :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie prawda, przy odmowie podania danych ciągle można logować się przez iCOK, konsultant może ustalić hasło w trakcie rozmowy aktywacyjnej, nie można niestety szybko podpisać umowy, w przypadku podania danych podpisanie umowy to pikuś czy to telefonicznie czy poprzez APS, nie można też dokonać cesji umowy przy sprzedaży urządzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mamy 1:1 1 dla podawania danych 1 dla anonimowości. Nie zależy mi na podpisywaniu umowy, nie chce być z nikim związany jakimiś promocjami "z haczykiem". Czy li jak zadzwonię na infolinię mam powiedzieć konsultantowi, że chce aktywować moduł anonimowo? Jak to jest z ICOK? Czy podczas anonimowej rejestracji, będę miał do tego dostęp? Czy to w ogóle mi jest potrzebne do np opłaty po przerwie 4mieś za dany pakiet? Jak to wygląda? Może ktoś miał taki przypadek? Polsat który chcę kupić będzie działał w systemie 4/12 czyli czerwiec,lipiec,sierpień,wrze potem przerwa i za rok znowu w tym okresie. Oczywiście chcę wszystko jako prepaid. Słyszałem o jakiś bloczkach do opłat w przypadku opłaty za kolejne miesiące. Czy do tego potrzebny jest ICOK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ICOK to internetowe biuro obsługi klienta, w zasadzie do niczego jest niepotrzebne, chyba tylko żeby numer do wpłat zdobyć, ale to podadzą Ci też przez telefon, poza tym informacje o wpłatach są niekatualne i możesz sprawdzić na kogo są zarejestrowane, jak masz anonimowy to nic nie ma wpisane, pesel jest wymagany do rejestracji konta ICOK, żeby sobie ktoś dla żartu nie rejestrował czyjegoś dekodera ale to samo zrobić może konsultant, ustalić hasło iCOK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pesel jest wymagany do rejestracji konta ICOK, żeby sobie ktoś dla żartu nie rejestrował czyjegoś dekodera ale to samo zrobić może konsultant, ustalić hasło iCOK

 

Reasumując, można aktywować moduł całkowicie anonimowo na infolinii (bez podawania jakichkolwiek danych, w tym peselu) a także otrzymać hasło do icok od konsultanta (też bez podawania peselu) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...