Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie jestem po rozmowie z konsultantem, dzieki wszystkim za rady;

 

pogadalem profesjonalnie o kodach promocji, wczorajszej przerwie w dostawie uprawnien i bledzie pracownika, pokazalem, ze jestem w temacie, konsultant poprosil mnie o dane - nazwisko, adres, telefon, zlozyl wniosek, ktory w ciagu 2 dni, jak mi powiedzial, powinien byc pozytywnie rozpatrzony;

 

pytanie tylko, ile ja na tym strace... bo chyba MINI nie bedzie dzialal do grudnia 2011, tak jak bylo planowo, za te kilka dni familijnego z Relaxem, pewnie sobie cos odlicza;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzisiaj dzwonilem zapytac jak stoi sprawa - Pani na infolinii powiedziala mi, ze wniosek pozytywnie przeszedl pierwszy etap, zostal skierowany do rozpatrzenia; teraz w ciagu 30 dni sprawa zostanie rozwiazana; odsluchaja rozmowe z aktywacji, jesli stwierdza moja racje - powroca do MINI, a ten czas z Familijnym + Relax bede mial niejako w gratisie;

 

zapytala, skad wiem, o kodach promocji - hehe, powiedzialem, ze od kolegow z forum satkurier.pl ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pree-paidową promocję "Wakacje z CP".

 

Wczoraj na mój dekdoer wszedł komunikat, którego niesety nie zdążyłem w całości przeczytać :( :

 

"NIEZMIERNIE NAM MIŁO ŻE KORZYSTA PAN Z PROMOCJI WAKACJE Z CYFROWYM POLSATEM. JEDNOCZEŚNIE INFORMUJEMY, ŻE OD 01.09.2010. ULEGNIE ZMIANIE.... "

 

No właśnie co ulegnie ??? Komunikat zniknął zanim zdążyłem przewinąć, a w menu dek. (Samsung SD) nie mam go zapisanego.

Komunikat miał prawdopodobnie nr 6199.

 

Czy ktoś z Was wczoraj go też otrzymał ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do familijnego można zamówić wszystko poza pakietem HD

 

ale po co skoro w pre-paidzie jest teraz promocja wakacyjna i za 40zł masz wszsystkie HBO, AXNy, Cinemaxy i całą resztę

 

Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

 

Wszystko można włączyć w pre-paidzie zgodnie z tym cennikiem:

 

http://www.cyfrowypolsat.pl/obrazki/roz ... 7-2010.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do "satsklep.pl", które mówią, że to nie jest możliwe, bo to jest pre-paid... :/http://satsklep.pl/index.php?s=produkty&id_kat=83&producent=0

 

nie mam dostępu do "iCok", tylko satsklep.pl ma.

 

:cry::cry::cry:

 

Tak samo jest błąd na tej stronie co do modułu i nadania na 4 kanały HD. W ramach ceny jest nadanie pakietu HD w którym jest wszystko bez HBO HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie pakiety wyszczegolnione w cenniku mozna dokupic do pakietu familijnego. ;)

 

ale jest coś dziwnego z tymi pakietami, przecież pakiet rozrywka jest normalnie od mini a w wykazie jest od familijnego, dodam że udało się włączyć ten pakiet w minimaxie prepaid, a niestety nie było możliwości włączenia pakietu HD i HBO HD na familijnym prepaid ale było to miesiąc temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coś lepszego niż "satsklep.pl"? Które oferują CP Pre-paid "Pakiet HBO"?

 

Znalazłem "Hollex.pl", ale trzeba mieć "PESEL" i adres w polsce...

Ale nie mam "PESEL" i adres w Polsce, mieszkam w Austrii.

Ale wiem, że niektórzy mogą mi "pożyczyć" PESEL. Czy mogę w "iCok" zapłacić w kartą kredytową z inną nazwą niz zarejestrowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne gdzie kupisz: wszędzie jest identyczna oferta i zasady (nie sprzedawcy, a usługodawcy czyli Cyfrowego Polsatu).

Aby zarejestrować moduł na siebie musisz podać wspomniane dane, czyli PESEL oraz adres w Polsce. Istnieje również możliwość anonimowej rejestracji. Było już o tym mówione na Forum, całkiem niedawno, tylko nie pamiętam w którym wątku, przejżyj ten wątek parę stron wstecz oraz wątek o module.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko na infolinii Polsatu, numer +48 222 127 222

 

Polsat nie wysyła umów za granicę, więc podany adres musi być polski. Anonimowo nie ma konieczności podawania adresu ale praktycznie traci się możliwość kontaktu z CP. Pesel to numer ewidencyjny w formacie rrmmdd###p# wymagany jest do logowania do iCOK, więc nie możesz go pominąć jak chcesz płacić kartą!

 

rrmmdd - data urodzenia, p - cyfra nieparzysta dla mężczyzn, parzysta dla kobiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mnie poprawić jeśli się mylę ale z tego co zdążyłem się zorientować sprawa wygląda tak - kupuję moduł cam z kartą polsatu np w sklepie hollex za 199zł. Mam przez miesiąc wszystko, po miesiącu znika HBO, Cinemaxy i Zone Europa. Po 4 miesiącach zostaje pakiet familijny. I działa przez następne 2 miesiące. Po upływie pół roku karta przestaje działać, chyba że podpiszę umowę np na rok na familijny za 37,90zł. Ale jeśli nie podpiszę i kupię następny moduł cam to sytuacja się powtarza. Tyle że 199zł dzielone na 6 miesięcy to jakby nie było 33,17zł. Zyskuję więc 4,73zł miesięcznie czyli 56,80zł na rok. Więc po co podpisywać umowę? Czy moje myślenie jest prawidłowe czy gdzieś tkwi w nim błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...