Skocz do zawartości

GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś jeszcze oglądał wczorajsza rozmowę po 22 w PN z Terlikowskim i Szostkiewiczem? Mimo, że za tym pierwszym nie przepadam to na tle burackiej postawy "autorytetu" Polityki (powiedział, że mamy do czynienia z przejawem złej woli ze strony k. Dziwisza oraz zagrywkami wyborczymi sztabu wyborczego Jarosława Kaczyńskiego) wypadł niesamowicie pozytywnie, nie odnosząc się do [beep]kich i bardzo agresywnych zaczepek słownych Szostkiewicza w kwestii polityki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w średnim wieku i do wypowiedzi panów Szostkiewiczów i jemu podobnych przyzwyczaiłem się.

O pochówku na Wawelu, czy gdziekolwiek nie powinna decydować Rodzina czy Biskup, tylko Polityka, Gazeta Wyborcza i TVN i kilkudziesięciu "historyków" mających mleko pod wąsem, protestujących na Franciszkańskiej w Krakowie. Nie wiedzieliście o tym ?

Na przestrzeni dziejów zawsze były protesty, kogo chować na Wawelu, a kogo nie. Nihil novi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Polsat News to dobry kanal, ale nie potrafie zrozumiec jednego. Czy polsat jest tak biedny ze nie stac ich na porzadne studio do prowadzenia tego kanalu? Pokazuja 24h jeden "pokoik" gdzie sa wszystkie programy. Czasami tylko zmienia miejsce ( albo na ten pasek posrodku LOGO lub tam z boku studia ). Niech popatrza na TVN24. Prawie kazdy program ma wlasne "pomieszczenie" ( oczywiscie wszystko jest otwarte ) i to mi sie podoba. Dynamiczna zmiana studia i prowadzimy dalej. A PN? Wszystko w tym samym miejscu, nawet INTERWENCJA EXTRA !! No bez jaj z takim czyms. Strasznie mnie to denerwuje. Gdy patrze sie na inne programy informacyjne w Polsce czy w Europie, Świecie to wszedzie jest porzadne studio a nie jeden "pokoik" i to jest moim zdaniem najwieksze nieporozumienie jestli chodzi o Polsat News. Chca konkurowac z innym kanalami na swiecie a nawet studia nie maja dobrego :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kanale informacyjnym najważniejsze są scenografie poszczególnych programów :roll:

Mnie to nie razi - ważne, że merytoryczne się wyrabiają, nie szukają taniej sensacji i stawiają na poziom informacji i analizy, a nie wodotryski dla gawiedzi. Wiem, nie każdemu to odpowiada (tacy wolą płytkie, bezsensowne gadanie w RR, aniżeli w tym samym czasie TBDnŚ z znającymi się na swoim fachu ekspertach i nie przeszkadzających, a jedynie modulujących dyskusję prowadzących), tak samo jak dla wielu akustycznych analfabetów muzyka poważna.

Solorz idac przykładem ABC News postawił nie na walkę na wyniki oglądalności z najpopularniejszą stacją informacyjną w kraju (CNN), ale pewną niszę, która wymaga jakości, a nie samej ilości i wodotrysków wizualnych. Oczywiście problemem jest zasięg i reklama i liczę na rozwiązanie tych problemów.

Zresztą popatrzmy na wydarzenia ostatniego tygodnia - TVN i TVP postawiły na tanie granie na emocji widzów spłycając przekaz do wyciskacza łez, PN, a nawet Superstacja (!!!) postawiły na mniej efekciarską, ale pełną informację i dobra jakość analizy (gdy w TVP Info i TVN24 robiono rozmowy z "autorytetami" z łapanki, w PN dano na żywo przekazy z Rosji z konferencji Putina i Miedwiejewa).

 

Po kilku dniach, gdy emocje ostygły, a pustosłowie i obłuda wielu osób opłakujących parę prezydencką i inne ofiary wychodzi na wierzch jasno widać ile jest warte łatwe efekciarstwo i robienie sieczki w głowach widzów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nawet Superstacja (!!!) postawiły na mniej efekciarską, ale pełną informację i dobra jakość analizy

Nie mieli innego wyjścia. Superstacja nie ma takiego zaplecza technicznego oraz korespondentów aby relacjonować na żywo niektóre wydarzenia, tym bardziej jak są one nagłe. Nie należy liczyć, że to się kiedykolwiek zmieni, bo skoro Solorz nie potrafi zainwestować w rozwój PN, to z pewnością nie zrobi tego w przypadku SS. Zresztą - Superstacja pod względem ilości "analiz" wypada chyba najlepiej, ponieważ zazwyczaj brakuje im materiałów zdjęciowych i relacjonują tak naprawdę wydarzenia na podstawie doniesień agencyjnych i informacji innych stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...