Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Rosja 2018 - turniej finałowy


Pepek94
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A widzisz w  studio gośc mówił że  w momeciue  faulu pilka juz w zasadzie przeroczyła linie  .  Ogólnie w VARze  brakuje   jeszcze  do ogarnięcia spalonych.

 

Zaraz  po tym gdy  Portugalia i Argentyna  odpadły   to  madrycki  AS   wymienił    Mbappe  Griezzmana  oraz  Neymara   do  ZP.   W tej chwili  raczej   Griezzmann. Za   Lige Europejską  2  gole i jeśli  wygra mundial.  Notowania Mbappe powinny spaść  po meczu z Urugwajem i jego symulce.

 

Ogólnie licze że sedziowie  nie  [beep]  pozostałych meczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja z Karnym niepodyktowanym byla gdzies w 60-65 minucie wiec gdyby ten karny byl i zostal trafiony to mysle ze Brazylia dogonilaby Belgie. Smiesza mnie opinie Polaczkow. Odpada Messi to krzycza dobrze Ci Karzelku. Odpada Ronaldo krzycza dobrze Ci tak lalusiu. Odpada Lewy dobrze Ci tak Roberciku. Odpada Neymar Krzycza dobrze Ci tak aktorzyku. To takie male i zasciankowe jest ze hej. A wracajac do meczu to byl mega. Co pilki brpnil Courtois to nie mam pytan. A ten strzal idacy pod poprzeczke Neymara w 93 minucie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość breaking

Mało mnie obchodzi co cię śmieszy, a co nie wielki światowcu. Swoją drogą jednak jako Polaka najbardziej mnie ucieszyła przegrana Naszych "somsiadów niemców"  :wink:  Nie wiem, być może jest to uwarunkowane już genetycznie  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak uważam że w przypadku VARu powinno być powiedzmy jedno żądanie przez kapitana każdej drużyny na jedną połowę meczu, tak również przyklasnąłbym podgląd na VARze i dawanie żółtych kartek za symulowanie fauli. Skończyłoby się aktorstwo Neymara. Facet wyraźnie się marnuje -  to co robi to jakaś brazylijska telenowela pod tytułem "psze pani, on mnie popchnął".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt o tym nie napisał, ale to co wczoraj zrobił Hazard przejdzie do historii http://weszlo.com/2018/07/07/o-hazardzie-co-zabral-nas-w-pilkarski-eden-21/

Odchodzi CR7, przychodzi Eden i Real jest w raju. :) Szkoda, że nie do Barcy, ale on zawsze w samych superlatywach wypowiadał się o Królewskich. Po takim występie to kolejny Galactico.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie płakać na poprzednich mundialach nie było varu i wszyscy jakoś żyli. To pierwszy duży turniej sędziowie się uczą bo nawet w większości lig tego nie ma a wy oczekujecie niewiadomo czego. Może jeszcze niech zamątują 100 dodatkowych kamer i 3D. Panie do towarzystwa z 40 letnim stażem łatwiej zadowolić niż was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to nie ma związku z przepisami, ale dobrze, że sędzia nie podyktował. Za całokształt popisów aktorskich Neymara. Wczoraj jak wynik nie pasował, to jakoś nie leżał ciągle na murowie po każdym faulu. Jeszcze powinien dostać żółtą kartkę za próbę nabrania sędziego w jednej z akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwecja Czy Anglia ? Komu dzisiaj kibicujecie?

U mnie Go England. :)

 

Nie pałam sympatią do Szwecji ani tym bardziej do Anglii. Będzie to pierwszy mecz w tej fazie turnieju który kompletnie mnie nie interesuje.W drugim meczu będę za Chorwacją ale coś czuje ze to jednak Rosja przejdzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to nie ma związku z przepisami, ale dobrze, że sędzia nie podyktował. Za całokształt popisów aktorskich Neymara. Wczoraj jak wynik nie pasował, to jakoś nie leżał ciągle na murowie po każdym faulu. Jeszcze powinien dostać żółtą kartkę za próbę nabrania sędziego w jednej z akcji.

w tym przypadku akurat to nie Neymar byl raulowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...