Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poprawnie, mam wrażenie, że czasem mu brakuje zrozumienia z kolegami jeszcze. Ja mam generalnie trochę negatywną opinię o nim bo gole w Górniku zamazywała jego grę, popełniał mimo wszystko sporo błędów.

 

Cafu to akurat mnie nie dziwi, ma dobre warunki, dobrą technikę, słyszałem sporo dobrych opinii o nim i z meczu na mecz powinno być lepiej, Hama taki jest jego jest mało na boisku, a liczby ma dobre on nigdy nie grał dobrze czy u nas czy w Lechu.

 

Raczej chyba nie po to to ćwiczą aby grać inaczej tak mi się wydaje, Irlandczycy będą dobrą okazją do dalszego ćwiczenia systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak. To nie Eduardo który bez dobrego przygotowania fizycznego nie nadaje się do niczego. Wiadomo, że to nie będzie ten Rado co był ale jestem pewien, że jeszcze dużo da zespołowi. Bym zapomniał Kuchy pokazał kolejnemu, że miejsca nie odda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transfer Carlitosa mnie zaskoczył, zostały ponoć tylko formalności. Wreszcie jakiś ruch, który powinien być normą w naszej lidze, czyli Mistrz przed eliminacjami LM kupuje dwóch wyróżniających się graczy z innych klubów naszej ligi. Chociaż oczywiście Carlitos trafi do Legii tylko dlatego, że Wisła ma problemy, a nikt z zachodu nie chce wyłożyć więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy na serio myślicie, że Radovic jeszcze poważnie w piłkę będzie grał?

Tak jak przedmówca- zdecydowanie tak. To nigdy nie był koleś opierający swoją grę na szybkości czy sile, które można stracić z wiekiem. Na zgrupowaniu wszyscy go chwalili i ja sobie po nim wiele obiecuje.

 

Transfer Carlitosa mnie zaskoczył, zostały ponoć tylko formalności. Wreszcie jakiś ruch, który powinien być normą w naszej lidze, czyli Mistrz przed eliminacjami LM kupuje dwóch wyróżniających się graczy z innych klubów naszej ligi. Chociaż oczywiście Carlitos trafi do Legii tylko dlatego, że Wisła ma problemy, a nikt z zachodu nie chce wyłożyć więcej.

To jest typowa sytuacja win- win. Wisła dostaje kasę, która pozwoli jej spłacić zadłużenie, a Legia świetnego gracza. Nawet, delikatnie mówiąc, sceptycznie nastawiony do Legii Stanowski nazywa ten transfer jednym z najlepszych w historii ligi. Jak widziałem wczoraj świetną grę Kante, do którego nie byłem przekonany, to tym bardziej jestem pewien, że i Carlitos w otoczeniu dużo lepszych graczy pokaże jeszcze wyższe umiejętności. Transfer małego ryzyka. Cały czas liczę na Kurzawę, bo wielu już miało wyjechać, a na końcu trafiło do Legii. Według mnie idealnie pasowałby na lewe wahadło. Mioduski coraz bardziej mnie do siebie przekonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie, ale pokazuje w jaką stronę zmierza Legia i mnie się to podoba, bo dawno nie widziałem tak kreatywnej gry mistrzów Polski. A nie grali przecież Rado, Niezgoda i Carlitos. Trudno nie być optymistą. Po drugie przed eliminacjami nikogo istotnego nie straciliśmy, a znacząco wzmocniliśmy siłę w ataku. To też nie jest norma w polskiej lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że Klafurić poleci góra za pół roku i Nawałka obejmie Legię. Chociaż pewnie jakieś oferty z zagranicy dostanie. Teraz priorytetem dla Legii i całej polskiej piłki klubowej jest dostanie się Legii do grupy Ligi Europy, bo na LM nie mam nadziei.

Nowego sezonu Ekstraklasy się bardzo obawiam, Lech kupił Portugalczyka i śpi, ale co by nie zrobili, to na grupę LE nie mają większych szans.

Z większości polskich drużyn odchodzą najlepsi zawodnicy. Zivec z Piasta, kwestia czasu aż Jaga sprzeda Frankowskiego i można tak dalej wymieniać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że się mylisz. Poza tym jak mówi przysłowie- pożyjemy, zobaczymy. Liczę, że długo nie zobaczę Nawałki w Legii, bo to by oznaczało świetną pracę i wyniki Klafa. I tego się trzymam.

Chyba koniec zakupów w Legii https://twitter.com/janekx89/status/1014793987188764672

Jedyna pozycja, na której były braki. Oby był dobry, choć to tylko wypożyczenie.

Tu jeszcze opinia speca od ligi chorwackiej https://twitter.com/_mogiel_/status/1014813792222564352

@Mad nie będziesz zadowolony, ponoć podobny typ zawodnika jak Veso. :)

Piękny tekst http://weszlo.com/2018/07/05/lech-carlitosa-podrywal-legia-zabrala-go-domu/

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest typowa sytuacja win- win. Wisła dostaje kasę, która pozwoli jej spłacić zadłużenie, a Legia świetnego gracza.

Niestety na tym transferze wygrała tylko Legia (chociaż nadal uważam, że Carlitos w przyszłym sezonie znacząco spuści z tonu), kupiliście go w mega promocyjnej cenie, dzięki naszym długom względem miasta. Kasa od Was ledwo pokrywa połowę zadłużenia względem dzierżawy stadionu, a po sezonie mówiło się o kwotach rzędu 2mln euro.

Wy na serio myślicie, że Radovic jeszcze poważnie w piłkę będzie grał?

Yhm... w dalszym ciągu będzie robił to co potrafi najlepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz za jak stosunkowo niewielkie pieniądze odchodzili z Legii Vadis czy Prijo, za Pazdana też jakoś nikt nie chce dać marnych 2 mln czy nawet 1,5 mln. Z tego co czytam kwota transferu może wzrosnąć do ponad miliona euro. Nawet wiele osób w Legii nie było do końca przekonanych do tego transferu. Ja jestem jego entuzjastą, a @Mad czy Ty nie do końca. Poza tym koleś ma jednak 28 lat na karku i dopiero pierwszy udany sezon, więc ryzyko jakieś jest. Pojawiły się też plotki, że gdyby Wisła nie puściła go za te pieniądze, mogła nic nie zarobić i procesować się z Carlitosem w sądzie. Ja nadal trzymam za Was kciuki, bo liga bez Wisły Kraków byłaby jakaś dziwna, tak samo jak jest bez Widzewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach większość piłkarzy to najemnicy, chorągiewki które wieją tak by przypodobać się kibicom danego klubu. Dlatego wszystkie te gesty i deklaracje typu "nie pójdę do Legii" są śmieszne. Na palcach jednej ręki można policzyć piłkarzy prawdziwie przywiązanych danemu klubowi. Tym bardziej zagranicznych.

To samo Czerczesow, czy on jest świadomy, że tym gestem wkurza 90% kibiców w Polsce?

Edytowane przez wisl@k06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...