Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodzi wcale o LM w przypadku Wisły ale o to, że nie zbudowali struktur. W gruncie rzeczy tamta Wisła to tylko raz w pucharach zaszalała a mieli też rywali których powinni ograć jak Anderlecht czy Panathinaikos. Cupiał nie zadbał o przyszłość Wisły, a miał do tego warunki.

Cupiał chciał zadbać o przyszłość Wisły w inny sposób, podpinając ją pod kasę z uefa.

Wczorajsza wypowiedź Miodka w jego stylu, typowo pod publiczkę. Gdyby miał taką sytuację jak w Poznaniu nic by nie zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że długo nie trzeba będzie tego sprawdzać, bo seria Legii może trwać wiecznie. :) A tak poważnie to Mioduski mi zaimponował. Weryfikacja nastąpi już niedługo przy wyborze trenera i wzmocnieniach. Piękne słowa nie pomogą jak Legia polegnie w Europie.

A tak z innej beczki jak wyglądają przepisy odnośnie wychowanków? Zawsze myślałem, że Kownacki i Bereś to wychowankowie Lecha, a chyba tak nie jest. Mógłby ktoś podać wykaz obecnych reprezentantów i który z klubów ekstraklasy ma ich najwięcej. Na pewno Mąka to wychowanek Wisły, a Linetty Lecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra co za bzdury, chyba nie masz pojęcia co to scoutinhg. Większość transferów Wisły w szczególności te z Hiszpanii czy Chorwacji to znajomości Junco który penetrował tamte rynki w szczególności ten 2 dla Liverpoolu.  Wisła buduje swoją siatkę ale jest na razie daleko z tyłu. 

Mylisz się i to bardzo. Wymień mi skautów Legi i Lecha? 

 

Piłkarze Lecha wzięli sobie do serca słowa Lewandowskiego ze mistrzem tylko Legia bo tylko ona ma szanse na LM. Proste

 

W dyplomację nie uciekał za to Robert Lewandowski, gdy padło pytanie, komu kibicował w ostatniej kolejce: Legii czy Lechowi, bo z oboma klubami w różnych momentach kariery bywał związany.

– Patrzyłem na to, która z tych drużyn jest silniejsza i co będzie lepsze dla polskiej piłki. I nie ma co ukrywać, że potencjał Legii jest większy. Ona jest w stanie awansować do Ligi Mistrzów. Prędzej niż Lech, któremu oczywiście również życzę awansu do fazy grupowej Ligi Europy. Kierowałem się zatem dobrem polskiej piłki – mówił Lewandowski.

Edytowane przez golbi_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linetty jest wychowankiem klubu Sokół Damasławek ,a z Ekstraklasy są tylko Mączyński (Wisła) ,P.Frankowski ( Lechia) i Grosicki ( Pogoń)

Wychowanek to zawodnik który między 15 a 21 rokiem życia był przez co najmniej 3 lata w jednym klubie, tak jest w przepisach.

Edytowane przez kunkore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Protestować to baran może w mieście.Wczoraj poraz kolejny bandyci zakończyli mecz.Oby ostatni.

 

Naprawdę w to wierzysz, że ostatni? Mentalność polskiego kibola jest jaka jest, Tych ludzi nie da się ucywilizować, a przynajmniej nikt dotąd nie potrafił tego dokonać. Nie sądzę, żeby to się zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpis z forum kibiców Lecha który wyjaśnia dlaczego wczoraj stało się to co się stało który powinien zakończyć dyskusję

http://forum.hejlech.pl/index.php?/topic/44710-lech-poznan-legia-warszawa/page__view__findpost__p__784143

Czytając takie teksty to naprawdę ręce opadają. Nigdy nie będzie normalności! Przecież nikt tym " niezadowolonym kibicom " nie każe na stadion przychodzić. Jak się nie podoba - to droga wolna....

Edytowane przez flot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnością nie można co najwyżej nazwać podejścia prezesów tego klubu a nie zachowania ludzi którym na tym klubie zależy by się nie ośmieszał rok w rok. Nie jest poważne to że rok temu Piotr Rutkowski mówił że w klubie potrzeba więcej zagranicznych graczy z mentalnością zwycięzcy a teraz mówi że potrzeba więcej Polaków, co roku zmieniają strategię.

Edytowane przez kunkore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kunkore

To jak to teraz wygląda w kadrze, kto jest czyim wychowankiem wg. nowych przepisów?

I co myślisz o tym wywiadzie https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/lotto-ekstraklasa/lech-poznan/wiceprezes-lecha-poznan-piotr-rutkowski-podsumowal-sezon-na-konferencji-prasowej/whqd4dd

Dla mnie przerażające, bo o kwalifikacji do LE można zapomnieć przy takiej czystce.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę w to wierzysz, że ostatni? Mentalność polskiego kibola jest jaka jest, Tych ludzi nie da się ucywilizować, a przynajmniej nikt dotąd nie potrafił tego dokonać. Nie sądzę, żeby to się zmieniło.

 

Mam nadzieje.https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/756008/marcin-samsel-trzeba-isc-z-nimi-na-konfrontacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cupiał chciał zadbać o przyszłość Wisły w inny sposób, podpinając ją pod kasę z uefa.

Wczorajsza wypowiedź Miodka w jego stylu, typowo pod publiczkę. Gdyby miał taką sytuację jak w Poznaniu nic by nie zrobił.

Ale to trzeba było powiedzieć.  A co do Cupiała to raz te puchary słabo szły, dwa klub musi mieć swoje struktury

 które w ramach jakiś komplikacji dadzą mu spokojnie funkcjonowanie co Cupiał olał bo tak pewnie te przejście Wisły w tym kryzysie byłoby łatwiejsze niż dziś.

Linetty jest wychowankiem klubu Sokół Damasławek ,a z Ekstraklasy są tylko Mączyński (Wisła) ,P.Frankowski ( Lechia) i Grosicki ( Pogoń)

 

Lol. Tak klub w którym był rok jako 8 czy ta 9 latek go wychował. Głupota. To wychowanek Lecha bo Lech go wychował tak jak Barcelona Inestę czy Messiego.

 

A tak z innej beczki jak wyglądają przepisy odnośnie wychowanków? Zawsze myślałem, że Kownacki i Bereś to wychowankowie Lecha, a chyba tak nie jest. Mógłby ktoś podać wykaz obecnych reprezentantów i który z klubów ekstraklasy ma ich najwięcej. Na pewno Mąka to wychowanek Wisły, a Linetty Lecha.

Jak wyżej to wychowankowie Lecha.

 

Mylisz się i to bardzo. Wymień mi skautów Legi i Lecha? 

 

P

Masakra.  Wiesz, że kluby nigdy nie chwalą się tym poza w zasadzie poza szefem scoutów i ewentualnie jeśli ktoś jest byłym piłkarzem ? Legia ma w tej chwili najliczniejszą siatkę scoutów rozsianych po Europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale nie jest to jakiś TOP polskich młodych zawodników, aby do włoskiej poszedł. Kołakowski ma łeb, nie sądzę tylko po tym transferze, słuchałem parokrotnie wywiady z nim i jak występował w Stanie Futbolu. Uważam go za chyba najlepszego menago w PL, za podejście do piłkarzy (z tego co opowiadał) i zauważyłem, że jego podejście nie jest nacechowane "byle opier... za najwięcej prowizji".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest kwestia spojrzenia, problem polega że u nas nikt nie patrzy do przodu a tylko tu i teraz, ten chłopak powinien trafić do Legii/Lecha. Przykład Glika którego też Jarek robił, ale on chyba z natury takich zawodników bierze z dużym potencjałem rozwoju .

 

Co do Jarka to masz racje, podobne podejście jeszcze Piekarski ma. Oni swój hajs zainwestują aby ułatwić życie zawodnikom na samolot czy coś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...