Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi chodzi o szrot w sensie w skali Europejskiej, bo w żadnej innej lidze na zachodzie ci Hiszpanie z Wisły sobie nie poradzą. 

 

Obawiam się, że obecni gracze Górnika na chwilę obecną w skali Europejskiej też sobie nie poradzą.

 

A co do Górnika to było oczywiste że formy nie będziemy, to tylko beniaminek, ja tylko stwierdzam fakty a ty nie musisz się zgadzać.

 

No to jak to?

Górnik was zjada w każdym aspekcie

 No to zjada czy nie zjada? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie słychać nic, żeby Jozak miał zostać zwolniony. Jeśli tak dalej będzie to mam nadzieję, że przegramy w Gdyni i będzie kolejny argument do jego zwolnienia. Ten gościu musi odejść, nieważne jakim kosztem.

Edytowane przez Tomo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz nadzieję, że przegramy w Gdyni? Ty na pewno kibicujesz Legii? Też mam wiele wątpliwości związanych z kierunkiem w jakim zmierzają Wojskowi, ale nigdy nie życzę im porażki. To tak jakby @Kunkore wściekł się na Bjelicę i życzył porażki Lechowi albo @Madek Jadze. Jakoś sobie tego nie wyobrażam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno kibicuję Legii i chcę żebyśmy mieli dobrego trenera. Czasem trzeba coś poświęcić żeby osiągnąć długofalową korzyść. Jeżeli ceną za to ma być porażka w kilku meczach to jestem w stanie to zaakceptować.

Wyobraź sobie np, że do końca rundy będziemy grali słabo, ale jakimś fartem będziemy ciułać punkty, ze słabszymi powygrywamy a z Lechem czy Jagiellonią się w rundzie finałowej pofarci i koniec końców zajmiemy na koniec sezonu dobre miejsce. Jaki będzie efekt? Obawiam się, że może być taki, że trener zostanie i w kolejnym sezonie będzie powtórka z rozrywki. 

A ja nie chcę Legii grającej beznadziejnie i zdobywającej punkty fartem zamiast dobrym poziomem. Ja chcę Legii kontrolującej to co się dzieje na boisku, potrafiącej zdominować przeciwnika, grającej w równej mierze efektownie jak i efektywnie, bez głupich wpadek i miernoty.

Edytowane przez Tomo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, rozumiem Twoją argumentację, ale nadal nie jestem w stanie pojąć, że ktoś chce żeby jego drużyna przegrała. To nie mieści mi się w głowie. Liczę na to, że Miodek trzyma rękę na pulsie i nawet jak będą szczęśliwe zwycięstwa, to zareaguje, jeśli nadal będzie się utrzymywał ten "styl". A może Jozak nas wszystkich zaskoczy i po przerwie na reprezentację zobaczymy Legię grającą z rozmachem? Nadzieja umiera ostatnia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie słychać nic, żeby Jozak miał zostać zwolniony. Jeśli tak dalej będzie to mam nadzieję, że przegramy w Gdyni i będzie kolejny argument do jego zwolnienia. Ten gościu musi odejść, nieważne jakim kosztem.

I co myślisz, że teraz przyjdzie serio teraz jakiś dobry trener teraz który podejmie się teraz ratowania sezonu ? Nie nie przyjdzie, możemy jedynie zatrudnić trenera tymczasowego którego musielibyśmy i tak zmienić po sezonie a to tak samo bez sensu. Jozak nie zostanie zwolniony przed czerwcem bo tam ma furtkę do rozstania bez kosztów. Podobnie jak @Arkon nie rozumie twojej argumentacji a zwolennikiem Jozaka ani obecnej wizji to ja na pewno nie jestem i to od samego początku.

 

@Arkon za marzenia nie karają więc można marzyć ale rzeczywistość jest brutalna, jeszcze wszystko może się stać i na moje oko około 19-20 punktów powinno dać mistrzostwo i w sumie każdy może je zdobyć i my i Lech no i Jaga.  Tak czy inaczej problemem nie jest sam trener tylko wizja bo z 1 strony mówią o odmładzaniu a z 2 chcą mistrzostwo i ściągają innych graczy a to się totalnie wyklucza. Latem mam nadzieję, że Kapustka np. będzie do wzięcia bo raczej nie dostanie już szansy w mocnej lidze a w Leicester jest skreślony. I takich trzeba szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znamy już terminarz Ekstraklasy na sezon 2018/19 : 

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2018-03-22/ramowy-terminarz-ekstraklasy-na-sezon-201819/?ref=aside_najwazniejsze

Co o tym sądzicie?

 

Przy okazji zostały też przywrócone trzy punkty Górnikowi Zabrze za mecz z Piastem Gliwice:

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2018-03-22/najwyzsza-komisja-odwolawcza-pzpn-uznala-odwolanie-gornika/?ref=aside_najwazniejsze

Edytowane przez Gierek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi. Chodzi o wynoszenie info z szatni, tylko problem polega na tym że to nie Kuchy mówił o pani psycholog która prowadziła odprawę przed Jagą Zresztą nawet na logikę. Kuchy i dobre stosunki z mediami to brzmi jak dowcip. Tonący brzytwy się chwyta jak to mawiają, Jozak odpływa coraz bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to z tym wynoszeniem to jednak nie prawda. Potwierdza to też stan, że w szatni jest niezły syf a Kuchy powiedział prawdę i poszedł do rezerw.

 

Wiesz w pewnym sensie jest to dobre rozwiązanie, bo zdobycie mistrzostwa może przynieść złe skutki jeśli patrzymy na przyszłość i utwierdzenie w przekonaniu, że obecna wizja i trener są dobrzy a tak nie jest. Napewno nie będę cieszył się po porażkach ale na pewno jeśli go nie zdobędziemy to też nie będę rozpaczał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak zawsze w sumie było tylko kiedyś ta porażka było co sezon, zawsze były oczekiwania i zawsze problemy były głownie poza boiskiem. Taki Kałużny był w zasadzie w Legii za Koreańczyków bo było wszystko dogadane i wystarczyło go potraktować poważnie i znaleźć mu mieszkanie. Podobnie było z Żurawskim jak grał w Lechu ale tak rozeszło się o drobne sumy,  Cóż taka to jest Legia. 

 

 

Ale żeby nie było tylko o Legii to jakaś plaga Paixao, Małecki Kuchy kto będzie następny ? Sezon wchodzi w decydująca fazą a w zasadzie więcej ciekawego dzieje się poza boiskiem niż na nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małecki to odleciał totalnie. Zamiast brać się do roboty to żali się, że nie będzie chodził do trenera z pytaniem dlaczego nie gra. A do dziennikarza z żalami to poszedł. Swoją drogą to on ostatni dobry mecz to chyba jeszcze za Wdowczyka zagrał.

Wieść niesie, że po sezonie pożegnamy się z Brożkiem, Głowackim i Boguskim. Ciekawe jak to wpłynie na układ w szatni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://legionisci.com/propozycje_kl_2018.doc

 

Ti masz cały projekt kar KL. Absurd. Na czerwono najciekawsze.

 

W skrócie np. KL może sobie wymyślić np. ,  że na ten mecz kibice gości nie wchodzą bo mają taki kaprys, za okrzyki 2-3 mecze zakazu, telefon to niebezpieczny przedmiot (to chyba wzieli z Barcelony i Realu bo tam tym rzucają).

 

Jest protest nic o nas bez nas.  https://legionisci.com/news/73739_Kibice_do_Ekstraklasy_i_PZPN_Nic_o_nas_bez_nas.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mad85 W skrócie np. mimo decyzji KL klub może wpuścić kibiców gości zapewniając środki bezpieczeństwa mające zapobiec incydentom. 

 

Najbardziej mi się podoba jedna część apelu (szantażu) kibiców do władz Ekstraklasy i innych organów: "W przeciwnym razie, jako zorganizowany ruch kibicowski, zmuszeni będziemy podjąć kroki prowadzące do ogólnopolskiego protestu, który w swej skrajnej formie może doprowadzić do całkowitego bojkotu rozgrywek i ich paraliżu

Bojkot OK, ale paraliż rozgrywek bo nie będzie kibiców? Ciekawe. Przecież da się grać mecze bez udziału publiczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Bo grać się niby da ale jeśli na całą kolejkę ESA przyjdzie z 30k kibiców max to klubu dostaną tak po tyłkach bo  sponsorzy będą się wycofywać, jest przetarg na TV co wpłynie na wysokość kontraktu i w pewnym momencie nie będzie opłacało się klubom rozgrywać meczy. Frekwencja już dziś na Śląsku czy Lechii jest mała bardzo ale jeśli na Lechii czy Śląsku będzie po 1-2 k to rozgrywanie meczy na tych stadionach będzie ogromnym problem i kluby będą musiały dokładać do każdego meczu. Polecam cofnąć się do czasów ITI i bojkotu na Legii gdzie o ile była 1 trybuna to było ok ale gdy oddawano nowy stadion Walter od razu się dogadał bo wiedział, że pusty stadion to koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...