Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj Jaga przegrywała ale gra była, cisnęła Arkę. A dzisiaj widzę Legię troszkę tak jakby sparaliżowaną. To co zrobił Carlitos z Eduardo to przy 2 bramce to jest majstersztyk. Ograł jak juniora i te dośrodkowanie a raczej podcinka bajka. Cóż mecz dalej trwa (90minut a nawet dłużej) przykład z wczoraj bramki 93min i 94min. Końcówka pierwszej połowy dla Legii  :sciana: . Ale kciuki  zdecydowanie za Wisłą :jupi: . Var działa jak by był na stop klatce dzisiaj wybija zawodników z rytmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła to taki klub obecnie, raz na kilka meczów grają jak z LM a później przez kilka kolejek odpoczywają, taki hiszpański styl :P

Z drugiej strony takim technicznym piłkarzom łatwiej grać z czołowymi zespołami, bo mają więcej miejsca niż gdy grają przeciwko autobusom.

Szkoda że Jaga wczoraj nie przegrała, bo TOP3 byłby w 2 pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się kończy zatrudnienie jakiegoś no name'a Romeo w roli trenera. Pomysł idiotyczny od samego początku i teraz widać skutki. Parę razy się pofarciło, jak np z Lechem a w najważniejszych meczach sezonu drużyna gra jak dzieci we mgle.

Mam nadzieję, że zwolnią tego nieudacznika jeszcze przed końcem rundy.

Edytowane przez Tomo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja te transfery krytykowałem od początku.  Z reszta jak dziś zobaczył skład i Eduardo to wiedziałem, że będzie bardzo ciężko i pewnie źle to się skończy i niestety miałem racje. Dlaczego grał Eduardo i do tego 90 minut to nie mam pojęcia. To był gorszy mecz od tego z Jagą i od tego co było za Magiery na początku sezonu. Ale jak pisałem wiele rady z tymi pseudo fachowcami z Chorwacji  dobrze to się nie skończy. Zresztą tak samo jak rzekome odmładzanie składu które było widać w tym okienku.  Mioduski chyba chce być tak inny i lepszy od Leśnego, że zrobi wszystko aby to udowodnić nawet z przegraniem tytułu włącznie. To co mówił Jozak na konferencji to jakiś totalny odjazd. 

 

Tylko szybkie ruchy i zwolnienie trenera może uratować ten sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zamiast postępu jest regres. Oby przerwa na kadrę pomogła, ale mój optymizm maleje z każdym meczem. Jak zobaczyłem skład przed spotkaniem byłem, delikatnie mówiąc, zdziwiony. Najgorsze jest to, że ten zespół nie ma totalnie pomysłu na grę. Zresztą sformułowanie zespół to za dużo powiedziane, to zlepek indywidualności. Ciemność widzę, ciemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydawało, ja takiego wrażenie nie miałem. Mecze w Lubinie, Gdańsku, Krakowie i te 3 u nas były podobne z tą różnica, że 3 udało się wygrać i one inaczej były oceniane ale gra wcale lepsza nie było.

 

I bądźmy szczerze większy wpływ na jesień skończyła się w sumie dobrze miała ta pogadanka po Poznaniu niż ten sztab z Chorwacji

 

 

Legia nie zagrała tak dobrego meczu jak np. dziś Wisła a to Carillo jest w Krakowie raptem 3 miesiące a Jozak w Warszawie 2x tyle. 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serie a czego ty się spodziewałeś ? Do USA pojechali robić wytrzymałość i siłę i było wiadomo, że to będzie tak wyglądać. Na grę przyjdzie czas.

Nie żebym się czepiał :)

Edytowane przez flot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak było ale problem polega na tym, że sztab szkoleniowy to pseudo fachowcy z Chorwacji o czym wielokrotnie pisałem wcześniej i później. W USA miała być siła i wytrzymałość  a Hiszpanii taktyka tylko do dobrego planu są potrzebnie odpowiedni ludzie w sztabie a takich w Legii brak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...