Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jagiellonia wygrała i umocniła się na pozycji lidera, za tydzień szlagier Lech-Jagiellonia, będzie ciekawie. Lech musi wygrać, bo ma aż 8 punktów straty do zespołu z Białegostoku. :)

Przez te całe burdy w Gliwicach najbardziej straciły oba kluby, Górnikowi może tych trzech punktów zabraknąć do europejskich pucharów, a Piast myślę tak czy siak utrzyma się w lidze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon podajesz link do artykułu, którego sam nie czytałeś, czy nie zrozumiałeś? Chodzi raczej o niesprawiedliwe traktowanie drużyn, a przykładem było palenie flagi Sandecji przez kiboli Legii. Bez konsekwencji, bez odjęcia punktów. Równi i równiejsi, jak zawsze w tej lidze absurdalnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górnikowi może tych trzech punktów zabraknąć do europejskich pucharów

Górnikowi tych punktów to może nawet zabraknąć do ósemki. Wychodzi wreszcie granie jednym składem przez cały sezon. Coś mi się wydaje, że Górnik już za wiele nie ugra w tym sezonie.

Kara za Piast-Górnik bezsensownie sprawiedliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całego serca trzymam kciuki, żeby tych trzech punktów zabrakło Piastowi do utrzymania. Może i niektórych piłkarzy byłoby mi szkoda ale to bydło z trybun zasługuje na niższą ligę w kolejnym sezonie. 

Patrząc na grę Jagi może być naprawdę ciekawie w końcówce sezonu. Fajnie, większość lig które mnie interesują już dawno rozstrzygnięte, chociaż emocje w naszej Ekstraklasie będą.

 

 

Po 1 - no jak zawsze decyzja pod Legię, żeby biedny Górnik ich nie dogonił  :)

Dlaczego pod Legię a nie pod Jagiellonie albo Lecha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górnikowi tych punktów to może nawet zabraknąć do ósemki. Wychodzi wreszcie granie jednym składem przez cały sezon. Coś mi się wydaje, że Górnik już za wiele nie ugra w tym sezonie.

Kara za Piast-Górnik bezsensownie sprawiedliwa.

Ugra więcej od Wisły, wolę Górnika w Pucharach niż Korone, jak Legia zwycięży w Pucharze Polski to czwarty też zagra w Europie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominacja Jagi w meczu z Wisłą - bezsprzeczna. Kolejna ofiara za Nami. Czułem przed meczem ,że z Wisłą 3pkt dopiszemy po raz kolejny. Nie którzy coś za słabo trzymali kciuki za Wisłę :wink:  :wink:  :wink: . No nic liga trwa dalej. Jaga zaczyna odjeżdżać reszcie. 10pkt nad czwartym Górnikiem i 8pkt na trzecim Lechem to jest duża zaliczka. Przyszła kolejka okaże się jeszcze ciekawsza. Lech z Jagą. Lechia z Legią. Jak wskazuje historia meczy pomiędzy Lechem a Jagą ostatnie zwycięstwo Lecha to sezon 14/15 potem 5 porażek i 2 remisy Lecha z Jagą. Lechia natomiast po zmianie ''trenera Owena'' na Stokowca zechce się zapewne pokazać z jak najlepszej strony w tym  meczu dodatkowo musi zacząć zbierać punkty aby mieć spokojny byt w lidze. Niedziela zapowiada się wyśmienicie. :mrgreen:  :beer:   :brawo:

 

DXjWj_UWsAE1o-N.jpg

Edytowane przez Madekp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...