Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Czy nie wkurza Cię jak ktoś jeździ po Twoim klubie?

 

Jakoś ja gra reprezentacja to kibice potrafią robić ŚWIETNY doping bez bluzgania na przeciwnika (ja przynajmniej nie słyszałem tekstów typu "Anglio ty k***" albo "je**ć Czechy" ) za to o Legii, Cracovi czy wielu innych klubach bardzo często.

I napiszę dokładnie to co Ty: sorry, ale nie rozumiem takich ludzi.

 

Nie przeszkadza mi to, jest to wg. mnie normalne, tak jak mówię takie rzeczy zdarzają się na każdym stadionie świata ;]

 

@Kosa co sie tak rzuczasz. Nie trzeba się znać wystarczy widzęć i czytac co sie dzieje na stadionach. Już teraz Policja alarmuje że kibole zaczynaja handlowac narkotykami i tworzyć strukturu grup zorganizowanych.

Jakby poziom był wysoki a liga ciekawa nie mieli by czasu na takie zabawy tylko zajęli by się dopingiem.

 

No tak, lepiej wierzyć Wybiórczej i całej bandzie nie? Zdanie zwykłego kibica przecież się nie liczy, bo to chuligan. "Zajęliby się dopingiem" - stary Ty wiesz co Ty mówisz? Mamy jednych z najlepszych Ultrasów w Europie i na świecie, możemy równać się spokojnie z zachodem, a nawet ich przewyższamy... do Bałkanów nam daleko, ale doping na polskich stadionach jest bardzo dobry. Byliście w ogóle na jakimś meczu co tak dyskutujecie?.. Albo zwykłe pikniki albo... sam nie wiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Lecha Poznań:

W czwartek na ławkach rezerwowych stadionu przy ulicy Bułgarskiej zamontowane zostały nowe skórzane fotele dla trenerów i rezerwowych. Siedziska są w barwach "Kolejorza", z herbem klubu oraz logo Forda. Po zakończeniu modernizacji stadionu Lecha, ławki rezerwowych - wzorem zachodnich obiektów - zostaną przeniesione na trybuny.

wp.pl

 

bardzo fajna sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia upokorzona, ale losy mistrzostwa wcale nie muszą być już roztrzygnięte. Przed Wisłą teraz dwa mecze z teoretycznie słabszymi rywalami jednak Cracovia jak i Odra mają nóż na gardle i będą napewno podwójnie zmotywowane, by urwać jakieś punkty Wiśle. Podejrzewam, że to będą zdecydowanie trudniejsze mecze dla "Białej Gwiazdy" od tego dzisiejszego z Legią.

 

Lech ma mecze z Ruchem i Zagłębiem, które praktycznie nie walczy już o nic - spadek im nie grozi (swoją drogą ciekawe kto by przypuszczał po pierwszych pięciu kolejkach, że Zagłębie może skończyć sezon w środku stawki :] )

W Chorzowie napewno będzie ciekawie, bo przecież Ruch ciągle walczy o LE...

 

Tak więc, sprawa MP może wyjaśnić się dopiero w ostatniej kolejce. Jeśli mistrzem zostanie Wisła to oby Kasperczak w ciągu tych dwóch miesięcy, które zostaną do pierwszego meczu w el.LM dobrze przygotował zespół (pamiętamy na kiedy formę przed rokiem szykował Skorża...). Wisła musi grać co najmniej o klasę lepiej jeśli chce awansować do LM, a przede wszystkim musi poprawić skuteczność wykańczania akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przepedzic to cale towarzystwo! Nie postawili zadnego oporu Wisle, ktora nie grala wcale takiego nadzwyczajnego meczu.A gdyby musiala wygrac wyzej to pewnie by to zrobila.Im sie poprostu nie chcialo grac :| Wyjatkiem w warszawskim zespole byl Mucha, ktoremu tak wlasciwie mogloby byc wszystko jedno.

 

Od nowego sezonu trenerem ma byc Maciej Skorza(podobno pewne na 100%).Obecnie oglada w Chorwacji(rowniez podobno) kandydatow do gry w Legii.Maja byc najwieksze zakupy w historii(oby dotrzymali slowa,dosc klamstw!), wiec mam nadzieje, ze nowa druzyna bedzie godna stadionu, ktory powstaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że Legia wolała przegrać niż "pomóc" Lechowi i odebrać punkty Wiśle. W pucharach zagrają zatem Wisła,Lech.pewno Ruch i Jagiellonia.

Dla Wisły puchary zakończę się pewnie w połowie sierpnia,Jagiellonia (podboba mi się ta drużyna) zajdzie ciut wyżej niż Ruch.Lechowi znowu przyjdzie w pojedynkę nabijać punkty dla Polski w klasyfikacji UEFA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co tu mówić o pucharach !!!!!!!!!!i taki Ruch czy Jagielonia skompromitują nas w pucharach nie bedę nic mówił o Wiśle jest to najlepsza drużyna w naszym kraju ale niestety ostatnio "dostaje baty" od zespołów z niższych lig np Gruzji Estoni ,Lech jest drużyna solidną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do postawy Legii to uwazam,ze poprostu kase dobra koszą, w klubie nie ma rywalizacji,umowy im sie koncza to wszystko maja w d...Zupelnie inna sytuacja jest w Jagielonii.Wiekszosc pilkarzy jest na dorobku lub po przejsciach np.Grosicki.Im poprostu zalezy na pokazaniu sie z jak najlepszej strony.Budzety obu klubow sa nieporównywalne a gra juz tak lub raczej na korzysc Jagi.Z niewolnika niema pracownika a dobra kasa przecietnego pilkarza "psuje".

Bartezz co do kompromitacji Jagi[jezeli zdobedzie puchar] to ona sie nie skompromituje bo nikt od niej wielkiego nie oczekuje.Ale jestem pewien ze beda trawe grysc i łatwo skory nie sprzedadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rzeczywiscie "wzmocnienia" i przyszlosciowe myslenie klubu.Ci zawodnicy lepsi juz nie beda a i zarobic na nich sie juz nie da.No, ale jak sie nie ma pieniedzy to trzeba brac darmowych.

 

Co do Jagiellonii to jestem pewien, ze druzyna zostanie odpowiednio wzmocniona.Akurat kasy na transfery to oni nie zaluja i trener Probierz dostaje tych zawodnikow, ktorych chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jedno ale wszyscy mówimy ze jaga bedzie w pucharach choc jeszcze nie wygrała pucharu a mecze pucharowe maja ze może im nie wyjsc mecz a pogoni wyjdzie mecz zycie lub postawi autobus w polu karnym i wtedy pogon reprezentuje polske w europie wtedy kompromitacja jest pewna ze zespół z sam marino mógł by powalczyc z pogonią.

A co do legii jestem ich kibicem ale ci ludzie kompromituja L i zdecydowana wiekszosc nie zasługuje na koszulke L bo to jest poniżanie klubu ze tacy zawodnicy graja w tym klubie. Licze na wzmocnienia i licze na to ze w koncu sprzedadza iwanskiego bo on tylko ze słabymi błyszczy a z lepszym przeciwnikiem to dno nie walczy i jest bez perspektyw na lepszą gre.

I mimo wszystko lepiej aby legia grała w LE bo ruch sprzeda swoje gwiazdki i kolejna kompromitacja gotowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co, Legia jak zagra to się nie skompromituje? Z taką grą, jaką obecnie prezentują, to ja im sukcesu w Europie nie wróżę. Jeśli będzie dobry trener, przyjdą nowi, ale wartościowi piłkarze, odejdą "wielcy" piłkarze, to może powalczą, ale na dzień dzisiejszy to nie jest za dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze została jedna kolejka,a patrzac na dzisiejsze spotkania to wszystko w niej jest możliwe.

 

Dla mnie wszysko jasn Lech mistrzem!!!!!. Ostatni mecz Lech gra z Zagłębiem ,które nie walczy już o nic.Kibice Lecha i zagłębia są zaprzyjaźnieni.czy wierzysz ze w takim przypadku Lech nie wygra z zagłębiem? niemozliwe!!! Kibice Zagłębie chyba by nie wybaczyli swoim piłkarzom gdyby odebrali punkty Lechowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli Lech zdobędzie Mistrza to w Pucharach bedzie tradycyjnie blamaż Polskich zespołów.

Żadnemu z naszych klubów nie wróże sukcesów,juz nie mówie o Lidze Mistrzów bo pewnie nasz zespół jak zwykle skończy swoją przygodę na eliminacach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...