Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oooo!! O "ciamciaramci" miałem właśnie napisać ale zostałem uprzedzony i dobrze. :) Kasperczak! Cóż to całe nieszczęście Wisły! :lol2:

Ale to jest już ich sprawa. :P

Lech? Lech przeważnie sam nie strzelał. :lol2: Za to dla Lecha inni strzelali. :roll::lol2: "mistrz"? Szczęśliwy? Przypadkowy? Raczej marny "mistrz"!

Dla Ruchu Chorzów składam gratulacje.

Legia szkoda gadać.

I żeby dać upust "wszystkiemu" - moje małe podsumowanie. Cyfra+ może być. "pzpn" dziadostwem był i jest.

Już jesienią zaczynamy od nowa :wink: Czyli na froncie "ekstraklasy" dalej bez zmian :P

A my? Marzenia mamy i marzymy. - Dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo!! O "ciamciaramci" miałem właśnie napisać ale zostałem uprzedzony i dobrze. :) Kasperczak! Cóż to całe nieszczęście Wisły!

Teraz to wszyscy psy wieszaja na Kasperczaku a jak Wisla wygrywala kilka lat temu z Shalke w pucharze UEFA to kazdy mu w d :censored: wlazil i juz go wszyscy wybierali na trenera reprezentacji bo to przeciez taki dobry trener.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, ze mistrzostwa Wisle nie zawalil Jop, ale zabrali sedziowie swoimi blednymi decyzjami.Wpadek na ich niekorzysc troche sie uzbieralo na przestrzeni calego sezonu.Moze swoja gra na MP nie zaslugiwali, ale to oni -a nie Lech- powinni sie teraz cieszyc."Futbol News" prowadzil tabele, w ktorej po kazdej kolejce naprawial bledy sedziow i zmienial wyniki na takie jakie bylby, gdyby nie pomylki.A tabela powinna wygladac tak:

1.Wisla - 65 pkt.

2.Lech. - 57 pkt.

Widac wyraznie komu pomagali.Wisle okantowali na 3 pkt., a Lechowi podarowali 8 pkt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wiarygodność tego pisma to inna sprawa. Chyba, że sam weryfikowałeś to, co tam pisali. Wtedy jak najbardziej jest to prawda.

A tak właściwie, to czy byłaby ta dyskusja, gdyby Wisła nie przegrała choćby "meczu" z Arką? Sami sobie są winni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co zwalać na sędziów. Wisła wiosną grała tragicznie. Z Polonią wygrała fartem, z Piastem dostała w prezencie od sędziów 2 gole ze spalonego, z Koroną powinien być karny po ręce w polu karnym. Także sędziowie w niektórych meczach "sprzyjali" także i Wiśle, nie można więc powiedzieć, że zabrali im mistrzostwo - oni SAMI je sobie zabrali. Podobnie zresztą jak Legia SAMA się pobawiła gry w pucharach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiarygodność tego pisma to inna sprawa. Chyba, że sam weryfikowałeś to, co tam pisali. Wtedy jak najbardziej jest to prawda.

A tak właściwie, to czy byłaby ta dyskusja, gdyby Wisła nie przegrała choćby "meczu" z Arką? Sami sobie są winni.

Czytam regularnie od kiedy ta gazeta sie pojawila."PS" mialem juz dosc, a w "FN" pisza o wiele ciekawiej.

Moje zdanie jest takie, ze trudno sie z nimi nie zgodzic.Kazda decyzje uzasadniali, wiec zadnej sciemy nie ma.

 

Prawda, ze Wisla grala tragicznie, prawda tez ze gra Lecha mogla sie podobac.Ale za efekty specjalne punktow nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys tez kupiłem TF ale niestety ta gazeta przypomina mi Fakt tez mający dużo zwolenników

A jesli mówimy o pucharach to mozemy liczyc tylko na lecha lub wisłe bo chorzów sie skompromituje tego jestem pewien. Niestety cieżko jest byc kibicem piłki nożnej w polsce przynajmniej sie infrastruktura poprawia to jedyna nadzieja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wladze Lecha zapowiadaly, ze po sezonie z druzyny odejdzie tylko Lewandowski a z tego co podaje 90minut.pl prawdopodbnie odejdzie tez Peszko w gre wchodza takie kluby jak Panathinaikós, VfL Wolfsburg i TSV Bayer 04 Leverkusen. Oczywiscie ciezko tez zatrzymac kogos w klubie jesli ktos nie chce w nim grac i dostaje oferty od ciekawszych i mocniejszych druzyn a z drugiej strony ciezko myslec o LM jesli traci sie czolowych zawodnikow. Oby te wzmocnienia ktore sie szykuja byly tak mocne jak zapowiadaly wlodaze Lecha i zastapia te straty po odejsciu Lewandowskiego i ewentualnie Peszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peszko w kontrakcie ma tak mala kwote odstepnego, ze nawet polski klub bylby w stanie taka kase wylozyc.I to najwiekszy problem Lecha, bo mysle, że gdyby nie ta klauzula to ze 2 mln euro mogli by za niego dostac.No, ale kto sie 2 lata temu spodziewal, ze to moze byc jeden z najlepszych zawodnikow ligi...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo jeszcze jak to bedzie z transferem Lewandowskiego podobno Borussia poczatkowo zgodzila sie na te 5 milionow euro a teraz chca zaplacic tylko 4 miliony. Dyrektor sportowy Lecha Poznan Marek Pogorzelczyk zapewnia, ze jeśli klub z Dortmundu nie zapłaci za Lewandowskiego tyle ile oczekuje Lech to pilkarz zostanie w Lechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...