Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wisła będzie grała w strojach Adidasa

 

Adidas będzie dostarczycielem strojów Wisły Kraków od sezonu 2010/2011. Tym samym wicemistrzowie Polski kończą współpracę z firmą Umbro.

 

Przez najbliższy rok klub z Reymonta będzie dysponował trykotami na wzór madryckiego Realu, a już od następnych rozgrywek firma będzie produkować unikatowy wzór dla krakowskiej drużyny.

 

by 90minut.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jakiś przepis mówiący o tym, że wszystkie kluby ekstraklasy muszą używać identycznych czcionek na koszulkach? Wszystkie kluby w poprzednim sezonie miały właśnie identyczne czcionki, a wczoraj przeczytałem w jakimś komentarzu na 90minut.pl, że istnieje takie ograniczenie... :roll:

Jeśli to faktycznie prawda to dla mnie jest to trochę dziwne...

 

Ciekawe też jakimi piłkami będą grały kluby od nowego sezonu, bo z tego co wiem to po sezonie 09/10 skończyła się umowa z Pumą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu odpowiedni czlowiek na tym stanowisku w Legii :)

Nowym szkoleniowcem Legii Warszawa został Maciej Skorża. 38-letni szkoleniowiec podpisał dzisiaj trzyletni kontrakt z warszawskim klubem na specjalnie zwołanej konferencji prasowej.

Wielu go krytykuje, ale wyniki przemawiaja za nim.A takie porazki jak z Levadia zdarzaly sie nawet tym, ktorych w ostatnich latach wychwalano(Smuda,Kasperczak).

Ten sezon bedzie nalezal do Legii :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Na razie ani to ani to. Na szczęcie prezesem nie jest "fahowiec" pokroju Cupiała, więc cyrku nie będzie. Maksymalnie 2 odejdą, a na ich miejsce młodzi zdolni, z niezłymi już możliwościami i szansą na rozwój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksymalnie 2 odejdą, a na ich miejsce młodzi zdolni, z niezłymi już możliwościami i szansą na rozwój.

No właśnie.Młodzi, może i zdolni, ale czy to aby od razu będzie wzmocnienie? Kiełb nie musi być drugim Peszką, który od początku gry w Poznaniu ciągnął grę Lecha.Sobiech to samo, Lewego "z marszu" raczej nie zastąpi.Na polską ligę to transfery jak najbardziej dobre, ale puchary to troche inny poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzien dzisiejszy jest cisza odnosnie odejscia z Lecha Roberta Lewandowskiego. Podobno Borussia Dortmund oferuje 4,5 miliona euro a Lech upiera sie przy swoich 5 milionach. Peszko prawdopodobnie trafi do Panathinaikosu Ateny kwota odstepnego ma wyniesc 500 tysiecy euro. Wszystko to jednak sa donisienia prasowe, internetowe jak bdzie czas pokaze. Trzeba pamietac, ze pilka nozna to gra zespolowa i dwoch zawodnikow Europy nie zawojuje wiec nie przesadzajmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze zrobili, bo Peszko to po Lewandowskim najlepszy piłkarz w Lechu. Bez niego ciężko by było awansować do LM. A Lewandowski mógłby zostać, bo na pewno bardzo by pomógł w awansie, ale ważniejszy jest jego dalszy rozwój, bo może to być bardzo dobry gracz w Europie. Cieszy też postawa Lecha, który nie prowadzi wyprzedaży, bo nie chcą się osłabiać. Wielkie brawa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko, że jak narazie Lech jeszcze nikogo oprócz Kiełba nie pozyskał :roll:

Nawet gdyby "Lewy" z "Peszkinem" zostali przy Bułgarskiej to i tak potrzebnych jest jeszcze 2-3 klasowych graczy, aby realnie myśleć o LM.

Lech treningi wznawia chyba 15 czerwca, a zaraz po zdobyciu MP przeczytałem, że cały skład łącznie z nowymi piłkarzami chcą już mieć gotowy na ten termin. Wychodzi na to, że w ciągu najbliższego tygodnia wszystko powinno się rozstrzygnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z transferami w Wiśle to w ogóle jest komedia - pomijam już serial z poszukiwaniami bramkarza (może wreszcie tego Navasa ściągną). Cupiał przede wszystkim musi otworzyć trochę kieszeń na transfery, a nie szukać tylko takich co kontrakty im się kończą i są za darmo do wzięcia.

Gdyby przeznaczył powiedzmy 2 mln euro - jak na polskie realia kwota kosmiczna - Wisła kupiłaby 3 piłkarzy - na każdą pozycję to naprawdę mogłaby awansować co najmniej do fazy grupowej LE w tym sezonie. Wiadomo jakie są przychody z tego tytułu, budowanie marki w Europie itp.

 

Jednak najpierw na miejscu panów z działu marketingu Wisły, pomyślałbym nad znalezieniem sponsora strategicznego, bo to także zasiliłoby budżet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba liczyc na to ze nowy prezes zadziała motywująco na zespól bo szczerze mówiąc wisła ma potencjał ludzki szczególnie ciekawą ma pomoc a gdyby sie wyleczył garguła i doszedł do swojej formy to mogą walczyc o mistrza w polsce w dodatku wrócą na swój stadion będą mocni tylko mają kłopot w defensywie tam nie widze potencjału ludzkiego.

Odnosnie lecha i lewandowskiego to jesli nie przejdzie do borussi to tylko przez swoją pych bo nie chce sie zrzec kasy z kucharskim(szanowałem go jako piłkarza ale jako managera nie), i dla mnie motorem lech był i jest peszko i mam nadzieje ze zostanie w lechu. A odnosnie mojej Legii to tylko szkoda ze kupuja obcokrajowców ale niestety polski piłkarz sie za bardzo ceni, i w sumie tylko można załowac ze ruch sie skompromituje w europie a legia bedzie grała towarzysko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ten Mzenga to według fachowców szrot. Grał tylko co nieco z ogórasami z IV ligi brazyliskiej, albo kopiącymi piłkę w rozgrywkach regionalnych. W innych przypadkach miał co najwyżej ogony. Może jednak wypali - nasza liga jest słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie lecha i lewandowskiego to jesli nie przejdzie do borussi to tylko przez swoją pych bo nie chce sie zrzec kasy z kucharskim(szanowałem go jako piłkarza ale jako managera nie)

Dlaczego ma się zrzekać czegoś co mu się poprostu należy? Takie warunki wynegocjował jego menago i na takie zgodził się Lech podpisując kontrakt.A z umów na piśmie trzeba się wywiązywać.I to Lech powinien się wstydzić tego co próbuje wymusić na zawodniku, a nie odwrotnie.

Ten Mzenga to według fachowców szrot. Grał tylko co nieco z ogórasami z IV ligi brazyliskiej, albo kopiącymi piłkę w rozgrywkach regionalnych. W innych przypadkach miał co najwyżej ogony. Może jednak wypali - nasza liga jest słaba.

Jestem trochę przerażony tym co piszesz, bo na piłce z tamtego regionu się znasz :P Jak się nie sprawdzi to najwyżej go nie wykupią i po wypożyczeniu wróci do Brazylii.

Moja opinia na temat umiejętności Mezengi opiera się na FM'ie :mrgreen: A tam jest całkiem niezły :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...