Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HSV no proszę Cię. To taki rodzynek, a nie normalka w tej lidze. Właśnie o tym mówię, że u nas to nie są incydentalne przypadki tylko codzienność. Anglicy na trybunach żyją meczem i akcjami na boisku. 

Posłuchaj wypowiedzi większości piłkarzy odnośnie dopingu. Tylko takich prywatnych, a nie bzdur do kibiców. Oni mówią wprost, że im to zwisa. Z resztą to widać po wynikach meczów. Legia z Realem Madryt bez kibiców zremisowała 3-3. Doping niczego nie zmienia i to jest fakt. Gdyby miał wpływ na wyniki to kluby jak FC Barcelona by mogły sobie dać spokój z rozgrywaniem spotkań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że co ? Anglicy to się piorą po meczach a nie czymś żyjąc. Takie sytuacje jak choćby przed meczem Roma - Liverpool w LM to norma ale one zawsze są tuszowane i prawie nigdy do mediów nie idzie.

 

Z dopingiem byśmy ten mecz wygrali. Ktoś kto nigdy nie był na stadionie tego nie zrozumie co to jest doping i w czym on pomaga.

 

 

Ta, jakieś anonimy z Twittera z rzekomymi kontaktami, nie szkodzą ci takich głupot czytać. Dekoracje była zaplanowana na 2 stadionach i żadnych alternatywnych rozwiązań nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mad85 Po meczach się mogą bić. Dla mnie to w Polsce też mogą sobie legalne ustawki robić, ale PO MECZACH. Zawsze te media takie złe dla polskiego kibica. Zaśmiałem się teraz :D Z dopingiem byście wygrali z Realem Madryt. Piłkarze mówią, że doping nie pomaga, ale przecież wiadomo, że kibol/kibic siedzi w ich głowie. Nawet wie kiedy jakiś zawodnik nie daje z siebie 100% na boisku i to lepiej od trenera czy kolegów z drużyny. No po prostu jak Smuda, który popatrzy na takie drewno jak Lewandowski i powie, że po schodach to on nawet chodzić nie potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę polemizował z twoim szechterowych źródłem bo to nie ma sensu. Nie masz pojęcia o czym piszesz, ale skoro czytasz tą gazetę to nie dziwne bo z przed TV bzdur tam pisanych nie da się zweryfikować.  U nas to jeszcze nic, ale takie Derby Stambułu i ilość decybeli to jest miazga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłkarze mówią, że doping nie pomaga, ale przecież wiadomo, że kibol/kibic siedzi w ich głowie.

Którzy? <szok> Ja jeszcze nie słyszałem takiej wypowiedzi nawet jednej, a ty twierdzisz, że ogół... Wow. W gruncie rzeczy, to wielokrotnie słyszałem, że "dzisiaj daliśmy radę dzięki naszym kibicom".

A mówisz HSV tylko... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie wielu zagranicznych piłkarzy twierdzi jak znakomity jest doping na Ł3. Choćby Ljuboja, który nawet po zakończeniu kariery podkreślał ten fakt.

Jak powiedział Mioduski jest trzech kandydatów do objęcia Legii po sezonie- obecny trener, szczególnie jak zdobędzie mistrza(choć to pewnie kurtuazja), Fischer(były trener Basel) i jakiś tajemniczy gość, podobno doświadczony i ponoć on jest najbliżej(jego asystent podobno ogląda wszystkie mecze Legii). Spekuluje się też o jakimś tajemniczym Bałkańcu na pozycję napastnika, Balliu na bok obrony i podobno nawet rozmawiają z Vadisem, choć to bardzo mało prawdopodobne. Podobno transfery mają być załatwione równie szybko jak te zimowe. Oby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którzy? <szok> Ja jeszcze nie słyszałem takiej wypowiedzi nawet jednej, a ty twierdzisz, że ogół... Wow. W gruncie rzeczy, to wielokrotnie słyszałem, że "dzisiaj daliśmy radę dzięki naszym kibicom".

A mówisz HSV tylko... :lol2:

Do kamer mówią, że dzięki kibicom. Taka jest polityka klubów bo nie chcą pustych trybun i obrażonych fanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za przeproszeniem gadasz totalne głupoty. Zapytaj jakiegokolwiek aktora jak fajnie jest występować przed pustą widownią w teatrze. Poza tym podałem Ci przykład choćby Ljuboji, który nadal podkreśla fakt znakomitej atmosfery na Łazienkowskiej. I kto go zmusza do takich wypowiedzi? Prezes Mioduski czy może Leśnodorski? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za przeproszeniem gadasz totalne głupoty. Zapytaj jakiegokolwiek aktora jak fajnie jest występować przed pustą widownią w teatrze. Poza tym podałem Ci przykład choćby Ljuboji, który nadal podkreśla fakt znakomitej atmosfery na Łazienkowskiej. I kto go zmusza do takich wypowiedzi? Prezes Mioduski czy może Leśnodorski? :)

Akurat Legia i akorstwo to sporo wspólnego :D Czy ja mówię, że atmosfera nie może być super? Mówię, że to nie ma znaczenia dla boiskowych wydarzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie wielu zagranicznych piłkarzy twierdzi jak znakomity jest doping na Ł3. Choćby Ljuboja, który nawet po zakończeniu kariery podkreślał ten fakt.

Jak powiedział Mioduski jest trzech kandydatów do objęcia Legii po sezonie- obecny trener, szczególnie jak zdobędzie mistrza(choć to pewnie kurtuazja), Fischer(były trener Basel) i jakiś tajemniczy gość, podobno doświadczony i ponoć on jest najbliżej(jego asystent podobno ogląda wszystkie mecze Legii). Spekuluje się też o jakimś tajemniczym Bałkańcu na pozycję napastnika, Balliu na bok obrony i podobno nawet rozmawiają z Vadisem, choć to bardzo mało prawdopodobne. Podobno transfery mają być załatwione równie szybko jak te zimowe. Oby.

Z VOO to bzdura. Nie stać nas na wykup.  Najgorsze w tym wszystkim jest to, że skoro 2 kandydatami są gość polecony przez doradce i tymczasowy trener to klub nie ma pojęcia co robi a dyrektor Kepcija nadaje się do pchania karuzeli bo nie umie znaleźć kilku kandydatów. 

 

 

@tcg polecam wczorajszy wywiad z Broszem w Przeglądzie Sportowym i dlaczego organizuje sparingi dla młodych przy pełnym stadionie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tam w Białymstoku to chyba zbyt rozgarnięci nie jesteście skoro nie rozumiesz sensu tej propozycji. Ale ci wytłumaczę to  wbicie szpilki tylko..  Nie rozumiem całego zmieszanie a tym bardzie postawy ESA,  mecz ma odbyć się w Poznaniu i tam mają być wręczone medale i puchar i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co do ma do Lechii ? Lechia by w Warszawie odebrała. Co do Jagiellonii nic nie pisałem i nie mam pojęcia ale tam w sumie to byłoby normalna postawa.

 

Tak czy inaczej farsa ze strony ESA, Animucki powinien podać się do dymisji.  A stacje TV się przyglądają i liczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrała. bo była zaplanowana dekoracja.  Ostatnio na Legii to chyba Zagłębie odbierało mistrzostwo, u nas po prostu każdy miałby to gdzieś. 

 

Ale co do decyzji ESA, kibice Legii będą ale medali wręczyć się nie da, gdzie tu logika ESY ?Z jednej strony umieją zapewnić bezpieczeństwo z 2 nie ?  Ta decyzja z logicznego punktu widzenia jest bezsensu no chyba, że zaraz się okażę, że wyjazdu do Poznania nie będzie jednak to przynajmniej na logikę będzie zrozumiałe. 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie problem Lecha a ESA. Weźcie pod uwagę ligi top 5 czy MU kiedyś gra z City czy Napoli z Juventusem albo innym Milanem czyli takim nie lubianym zespołem czy Real z Barceloną czy Atletico ? Nie ale u nas najpierw sami to planują a potem nie mają pojęcia co zrobić, to farsa.

 

Skoro rzekomo czegoś się boją nie można zrobić kolejki gdzie Top 3 czy Top 4 ostatni mecz gra u siebie jak w 33 kolejce ? Jest po problemie ale dla ESA to za trudne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...