Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Mad

Nawet Mamrot pochwalił lepszą organizację Legii w Białymstoku. Tego ja nie widzę w Lechu. Poza tym zobacz na listę kontuzjowanych u Wojskowych Niezgoda i trzech reprezentantów Polski Pazdan, Mąka i Jędza. Bjelica ma właściwie komfort wyboru i co? Na stadionie w Warszawie był ponoć Cibicki, którym podobno interesuje się Legia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja o tym pisałem przecież po meczu z Jagą a dziś też to było w sumie widać jak brak Pazdana i Niezgody sprawił ogromny chaos na boisku.

 

By był widziałem go i pisałem o tym wyżej ale mam nadzieję, że tu nie zagra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I fajnie! Tylko jakie szanse mieliby w tej Ekstraklasie. Żeby też szybko z niej nie spadli.


Miedź Legnica coraz bliżej Ekstraklasy.  :D

I fajnie! Tylko jakie szanse mieliby w tej Ekstraklasie. Żeby też szybko z niej nie spadli.

I fajnie! Tylko jakie szanse mieliby w tej Ekstraklasie. Żeby też szybko z niej nie spadli.

 

Tak jak Bruk-Bet Termalica Nieciecza, która jeszcze niedawno całkiem nieźle grała, a teraz już na dnie.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Wisla gotowa na puchary, Górnik za filozofię i cały sezon bardziej na to zasługuje i piszę to jako kibic Białej Gwiazdy.

Górnik też nie jest gotowy na puchary, tak jak i Wisła, ktoś jednak to czwarte miejsce zajmie. Może Płock...

Co do nas to zazwyczaj gdy zaczyna się pompowanie balonika i przychodzi pełny stadion to dostajemy w trąbkę, więc na Lecha się nie spinam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś źródło??

 

Btw proszę nie mówić że Miedź na pewno awansuje, są teraz pod ogromną presją i jadą teraz do drużyny która rozpaczliwie broni się przed spadkiem więc mają najgorzej ze wszystkich. Presja + przeciwnik to drużyna która może we własnym polu karnym stawiać autobus i liczyć tylko na kontry. A mówi to kibic Miedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 

Btw proszę nie mówić że Miedź na pewno awansuje, są teraz pod ogromną presją i jadą teraz do drużyny która rozpaczliwie broni się przed spadkiem więc mają najgorzej ze wszystkich. Presja + przeciwnik to drużyna która może we własnym polu karnym stawiać autobus i liczyć tylko na kontry. A mówi to kibic Miedzi.

Kibicuje Miedzi , bo będą ciekawe mecze w Ekstraklasie z ich udziałem oraz Śląska Wrocław. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulatowski trenerem Lecha.

Kabaret. Innych chętnych nie znaleźli? :)

Nikt w tym czasie pracy się nie podejmie poza pracownikiem klubu z licencją. Zresztą ta zmiana na celu ma 1, nie ważne kto będzie trenerem a to, że wstrząs może przynieść jakiś cud w postaci pozbycia się komfortu i wywołaniu u nich dodatkowej motywacji, woli walki.

 

Jozak jest do wzięcia. :D

Nie jest, nie można pracować w 2 klubach w 1 rundzie.

 

 

A co do ogółu, to Rumak miał lepszą średnia punktową w Lechu od niego.  Zagraniczni trenerzy i piłkarze bardzo są przeceniani u nas, mają większy kredyt zaufania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie skomentuje wczorajszych doniesień Dębińskiego jakoby Legia złożyła ofertę za Carlitosa? Jak już wielokrotnie pisałem gra żadnego gracza innych ekip ekstraklasy nie podoba mi się tak bardzo jak Hiszpana. Przy okazji nie wygląda na konfliktowego gościa. Ja wiem, że ma już 28 lat i wcześniejsze jego dokonania nie powalały, ale mnie by taki transfer do Legii niezwykle ucieszył. Mogliby stworzyć zabójczy duet z Niezgodą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że nic takiego nie miało miejsca. Zresztą sam Carlitos po sezonie z dużą pewnością odejdzie do poważniejszej ligi niż nasza cotygodniowa maratońska kopanina po czołach. Poza tym nawet, gdyby taka oferta się pojawiła to Wisła zażądałaby wielkiej kwoty na którą żadnego naszego klubu nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie skomentuje wczorajszych doniesień Dębińskiego jakoby Legia złożyła ofertę za Carlitosa? Jak już wielokrotnie pisałem gra żadnego gracza innych ekip ekstraklasy nie podoba mi się tak bardzo jak Hiszpana. Przy okazji nie wygląda na konfliktowego gościa. Ja wiem, że ma już 28 lat i wcześniejsze jego dokonania nie powalały, ale mnie by taki transfer do Legii niezwykle ucieszył. Mogliby stworzyć zabójczy duet z Niezgodą. :)

Przecież to jakaś głupota, za Carlitosem to lata Lech. Zresztą jego agent uważa, że będzie wolnym graczem. 

 

@Vinni jakieś poważnej ligi gość budzi zainteresowanie klubów z Turcji, Chin i Rosji z klubów dolnych rejonów gdzie więcej zapłacą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Carlitosa to długo byłem do niego bardzo sceptycznie nastawiony. Nie wierzyłem, że udało się znaleźć gościa na takim poziomie na hiszpańskich pastwiskach za darmo. To że odejdzie to niemal pewniak, wątpię że zostanie w naszej lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...