Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To co się tam stało jest po prostu straszne. PIłkarze powinni teraz wypowiedzieć umowy z winy klubu i zostawić ich na lodzie. Ciekawa jaka będzie reakcja jak zagrają rezerwami, a może młode chłopaki też będą bały się wyjść na boisko ?

 

I w ten sposób Legia ogrywająca Sporting w zeszłym sezonie stacza się coraz bardziej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żal patrzeć na to co się dzieje. Drużyna gra jeszcze gorzej niż za Magiery, do tego klub nie potrafi zapewnić piłkarzom bezpieczeństwa, a prymitywy i kanalie mianujące się "kibicami" są jak zwykle bezkarne.

W złym kierunku to zmierza. O ile w ogóle dokądś zmierza prócz chaosu totalnego.

Edytowane przez Tomo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby po tylu tłustych latach nie przyszły lata chude. Nawet nie chce mi się komentować zachowania "kibiców", to jest po prostu niepojęte. Jakim trzeba być inteligentnym inaczej, żeby pobić kogokolwiek, w tym Vuko!? Wypowiedź "trenera" Jozaka też jest skandaliczna, ale czemu się dziwić jak gość ma zerowe doświadczenie w tym względzie. Ciemność widzę, ciemność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie kluby niestety nie potrafią od lat postawić na kibiców, którzy w cywilizowanych krajach zapewniają dobre pieniądze. Wywalić tych łysych przestępców z trybun to ludzie zaczną chodzić na mecze z dziećmi. Teraz po co pójdą? Posłuchać wulgaryzmów bojąc się o bezpieczeństwo swoje i najbliższych? Zorganizowany doping? Kogo to kręci? Łebków z gimnazjum? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle pismaki napisali bzdury i idzie wielka fama, Żadnego pobicia nie było, żaden piłkarz nie ma takiego śladu..  Było nerwowo i to dość bardzo ale nikt nikogo nie pobił. A najśmieszniejsze są te bzdury o rozwiązywaniu kontraktu itd. Jak zwykle pismaki koloryzują i chyba nie wiedzą co to jest pobicie.

 

 

@Arkon nie będzie, wszystko to co się dzieje można określić w jeden sposób : Wszystkie obawy nad temat Mioduskiego przed przejęciem przez niego klubu wcielają się w życie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

@Arkon nie będzie, wszystko to co się dzieje można określić w jeden sposób : Wszystkie obawy nad temat Mioduskiego przed przejęciem przez niego klubu wcielają się w życie. 

Sorry, bo nie zrozumiałem czego nie będzie? Oby Mioduski nie przeszedł do historii jako najgorszy prezes Legii w dziejach. Do tej pory prym w tej dziedzinie, według mnie, dzierży Miklas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja napisałem, że nie wydarzyło ? Nie.  Napisałem, że nie było żądnego pobicia, żaden piłkarz nie ma śladu. Było nerwowa, nawet bardzo , trochę szarpaniny tyle. 

 

Czyli rozumiem, że bezkarnie mogę podejść do gościa na ulicy zrobić mu od tyłu ręką "samolocik", a potem przywalić z liścia w twarz i nie będzie problemu ?

 

Naruszenie nietykalności cielesnej i tyle...

 

 

@thecableguy - i właśnie z tego powodu nie chodzę na mecze, nie chce przypadkowo dostać w r... ;) A wyjazdowe to już tylko dla koksów :D, bo nigdy nie wiesz czy autokaru lub pociągu nie obrzucą kamieniami...

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nic takiego nie napisał.  Po prostu podpada to pod inny paragraf a to zasadnicza różnica, zresztą nikt tego na psy nie zgłaszał więc to też dużo mówi. 

 

Nie jesteśmy Angolami aby rzucać kamieniami. 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty nic takiego nawet nie było, nikt na nikogo łapy nie podniósł. Trochę nerwowych pogadanek, przepychanek tyle. Cała afera polega na tym, że Przegląd doborem odpowiednich słów narobił sobie klików artykułu.

 

Wiesz, że niektórzy  z każdą bzdurą latają na psy.

 

Serio jakby niektórzy widzieli w szatni w przerwie niektórych trenerów to też chyba pod 112 by dzwonili .

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legii na rękę, że są pośmiewiskiem? To myślenie na poziomie tych kiboli, którzy swoim zachowaniem chcieli zmotywować piłkarzy do lepszej postawy ;) 

Jeżeli Mioduski nie zareaguje tak jak powinien (dożywotnie zakazy stadionowe, walka z kibolstwem i patologią legijną na poważnie) to może sobie już darować cel jaki postawił sobie przejmują ten klub. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kwestię sportową to ja tu nie widzę żadnego sensu w tym co się dzieje. Przychodzi nowy trener i co? I gra wciąż tym samym składem i tym samym ustawieniem co poprzednik zamiast spróbować coś poprzestawiać.

Nadal poza kadrą zostawia Chukwu i Hildeberto, nadal sadza na ławce Niezgodę a wypuszcza tego nieszczęsnego Sadiku. O Szymańskim chyba już też zapomniał.

To jak ma być cały czas tak samo to jak może być lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no sam pomysł gry jest trochę inny, inną kwestią jest to  jak on jest relizowany na boisku. Choć wczoraj to nie mam pojęcia jaki był pomysł.

 

A co do Berto to nie jest jeszcze na 100% gotowy po kontuzji, już normalnie trenuje, zagrał w 2 po przerwie będzie do dyspozycji. 

 

Własnie Sadiku tak sobie własnie skojarzyłem Necid dostał piłki po ziemie (jego atut gra w powietrzu), Sadiqu dostaje dużo górnych (jego atut gra po ziemi) i wygląda jak wygląda.

 

DCC już skreślony, on chyba nie umiał się odnaleźć u nas w grupie czy coś bo to cień gracza z Molde czy nawet Chin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...