Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.07.2024 o 11:18, kolis napisał(a):

wcześniej godzinne programy nagle zajmują w obu stacjach 65 min lub 70 min.

Gdyby tak było, to jeszcze nie byłoby tak źle, od niedawna na Polsacie i nie tylko jest tak, że programy trwające 44 minuty zajmują slot nawet na 65 minut. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.07.2024 o 22:24, matjot napisał(a):

Gdyby tak było, to jeszcze nie byłoby tak źle, od niedawna na Polsacie i nie tylko jest tak, że programy trwające 44 minuty zajmują slot nawet na 65 minut. 

 

Pisząc "wcześniej godzinne programy" miałem właśnie na myśli te po 44 min, które z reklamami wcześniej zawsze mieściły się w godzinie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat zmienia wieczorną ramówkę.

Od września premierowe pozycje będą startować od poniedziałku do czwartku o 20:20. 

O 19:50 będzie emitowany nowy "Malanowski". 

 

"Awantura o kasę" będzie emitowana w soboty i niedziele o 17:45 od października. 

 

Nowe programy we wtorki i środy od 20:20. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę porąbany ten pomysł. Wystarczyło bowiem „Malanowskiego" dać na 16:30 przesuwając na 13:15 „Na Ratunek 112". Osobiście obstawiam że tak Polsat zrobi gdy jego plan nie wypali. Co do „Awantury o kasę" to nie będę zdziwiony tym ruchem skoro dopiero w sierpniu będą nagrywki. 

Pełny komunikat o jesiennej ramówce słonecznej telewizji dostępny jest pod tym linkiem: https://www.polsat.pl/news/2024-08-06/jesien-2024-serwis-prasowy/

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puszczanie paradokumentu w głównej stacji tuż przed prime-time to jest pomysł z jednej strony dość odważny, z drugiej zaś mogący zniechęcić widzów, którzy po bloku informacyjnym chcieliby zobaczyć coś, co ma nieco wyższą jakość.

 

Odważnie też postawiono z tym, żeby kabarety dać w sobotę, tak by konkurowały między innymi z Dwójką. Lekkim zaskoczeniem jest dla mnie fakt zaangażowania kabaretu "Hrabi", który w takich programach pojawia się rzadko, ta formacja raczej jest znana z nagrywania własnych przedstawień. Chociaż możliwe że jeden odcinek z jej udziałem będzie miał właśnie formułę w pełni autorską, monograficzną, tak jak to się zapowiada w przypadku Kabaretu Młodych Panów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesienna ramówka prezentuje się ciekawie.

 

Najbardziej z nowości czekam na premierę nowej "Awantury o kasę", która startuje dopiero miesiąc później, niż jesienna ramówka, a szkoda. Po postach tutaj na forum, a także komentarzach w mediach społecznościowych i innych portalach wydaje mi się, że może to być jeden z większych hitów tej jesieni w Polsacie. :D

 

Nowy "Malanowski" również może być ciekawą propozycją na jesień. Lubię od czasu do czasu obejrzeć odcinki z poprzednich sezonów, a po zapowiedziach mam wrażenie, że nowa seria może być równie dobra lub jeszcze lepsza (oczywiście jak na paradokument). :-D  Pomysł z godziną emisji (19:50) pokazuje tylko, że w Polsacie brakowało "czegoś" pomiędzy blokiem informacyjnym, a głównym momentem dnia. Po jej ujawnieniu wnioskuje, że "Wydarzenia" na głównym Polsacie mogą być trochę krótsze, bo nie sądzę, żeby zrezygnowali z reklam. 😂

 

Dogrywka w TzG to fajny pomysł, aby zachować poziom w programie. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce. Nie zdziwiłbym się, gdyby przez to pojawił się niesłuszny większy hejt na jurorów.

 

Pomysł z rozdzieleniem spotu ramówkowego na dwa oddzielne (1. Pon - Czw / 2. Pt - Niedz) jest interesujący. 

Motywem głównym tej jesieni  jest program "Halo tu Polsat", co nie powinno dziwić, bo w końcu jest to długo zapowiadana śniadaniówka stacji. Cieszy mnie, że ma ona trochę się wyróżnić na tle konkurencji chociażby poprzez publiczność.

 

Co do programu Moja mama i Twój tata (mam nadzieję, że dobrze napisałem tytuł) , mam jedno pytanie. Czy nie mamy już za dużo programów randkowych? Naprawdę ile można? Co stacja wieczorem to program randkowy.

 

Oby to było tylko w zapowiedziach, ale widzę, że kabarety to zlepek skeczy z poprzednich lat. Jeżeli tak będzie to ok, ale szkoda, że nie będzie to nic nowego.

Edytowane przez September77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, rotalplus napisał(a):

Nie za dużo już tych crime soap w tej telewizji? Wszystko o tym samym... 

Wolę oglądać kryminały niż jakieś "Kuchenne Rewolucje", "Top Model" czy inne głupoty

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Poland napisał(a):

Trochę porąbany ten pomysł. Wystarczyło bowiem „Malanowskiego" dać na 16:30 przesuwając na 13:15 „Na Ratunek 112". Osobiście obstawiam że tak Polsat zrobi gdy jego plan nie wypali. Co do „Awantury o kasę" to nie będę zdziwiony tym ruchem skoro dopiero w sierpniu będą nagrywki. 

Pełny komunikat o jesiennej ramówce słonecznej telewizji dostępny jest pod tym linkiem: https://www.polsat.pl/news/2024-08-06/jesien-2024-serwis-prasowy/

I kto to będzie oglądał? Pracujący do 14 jeszcze nie wrócą pracują na 14 już wyjdą 

 

 

Czas wykopać Gościa Wydarzeń z Polsatu są Wydarzenia 24 w naziemnej potem kanały informacyjne Polsatu przegrywają z Republiką bo główny Polsat widzów odbiera. Można dać ewentualnie na Super Polsat troche publicystyki. 

 

Jak walną Lepsza Polskę w czwartek to się skończy po 20 przerywanie publicystyki jest naprawdę bez sensu. W TVP1 musza gościom przerywać by widzów pożegnać strata czasu

Edytowane przez Jock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak ale innego rozwiązania zbytnio nie ma. Zresztą „Malanowski. Nowe Rozdanie" o 16:30 byłby bardziej rozsądnym rozwiązaniem gdyż:

1. Jest to stara pora tej produkcji jeszcze z czasów grania w nim Bronisława Cieślaka. 

2. Serial ten jest moim zdaniem znacznie ciekawszą i lepszą produkcją niż randomowy paradokument medyczny. Na dodatek jest to jedna z kultowych produkcji Polsatu z perspektywą jej emisji przez lata. 

3. Serial ten wraz z „Gliniarzami" mógłby utworzyć codzienne pasmo kryminalne Polsatu uzupełniające te w Czwórce. 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...