Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o tegoroczną Gale Mistrzów Sportu, to muszę powiedzieć że była bardzo dobra - jak na Polsat, to nawet im bardzo dobrze wyszła realizacja gali. Prowadzący Chylewska i Mielewski byli OK, jednak największym minusem byli tzw. celebryci Polsatu (np. aktorki z ''Przyjaciółek'' czy Kaczorowska vel Bożenka), którzy wręczali statuetki sportowcom - moim zdaniem statuetki powinni wręczać byli sportowcy typu Szewińska czy Kozakiewicz, a nie aktorzy.

 

Nie zgodzę się z Tobą. Aktorzy dużo lepszy pomysł, ze sportowcami było tak, że wręczali osobom ze swojego sportu, czyli wiedziałeś kto mniej więcej je dostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gala słaba, pod względem tych celebrytów. Żona Stocha o wiele lepiej wyglądała, niż te pseudo gwiazdki typu Lewandowska.

 

 

Szkoda tylko, że osoba realizująca transmisję pokazywała nie tę kobietę co trzeba..... Jakoś właśnie celebrytki Lewandowskiej nie pomylili. 

 

@golbi_84, Tutaj trafiłeś w sedno, jak mnie śmieszyło w tych galach TVP, że zawsze czytali wręczającego i człowiek wiedział kto dostanie statuetkę.... Już lepsza Liszowska, która nie widzi różnicy między miastem, a krajem.  :mrgreen:

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że osoba realizująca transmisję pokazywała nie tę kobietę co trzeba..... Jakoś właśnie celebrytki Lewandowskiej nie pomylili. 

 

@golbi_84, Tutaj trafiłeś w sedno, jak mnie śmieszyło w tych galach TVP, że zawsze czytali wręczającego i człowiek wiedział kto dostanie statuetkę.... Już lepsza Liszowska, która nie widzi różnicy między miastem, a krajem.  :mrgreen:

Oj ostatnio tak nie było, nagrody wręczała między innymi Jędrzejczak,a pływaka nie było . Sam pamiętam sytuację jak Lang czy Szurkowski wręczali własnie nie kolarzowi. Wolałem ich nic próbujących zabłysnąć aktorów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw po zakończeniu Samego Życia  (2 miesiące) a później po skończeniu Linii Życia ( w tym roku minie już 7 lat).

 

*w nawiasie podano ile lat trwa emisja powtórek Kiepskich o 19:30.

Edytowane przez pawlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie nowy program : http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/talk-show-the-story-of-my-life-wiosna-w-polsacie-celebryci-dowiedza-sie-jak-beda-wygladac-na-starosc

Jestem ciekawy jak oni to wszystko poukładają. Bo tak : będą dwa programy randkowe "Wyjdź za mnie", "Take me out","Makaronowy zawrót głowy",   wraca "Top Chef" ,"Taniec z Gwiazdami", "Twoja Twarz brzmi znajomo", 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...