Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W siódmej edycji ''Tańca z Gwiazdami'' wystąpią m.in. Katarzyna Sawczuk, Mariusz Kałamaga, Dominika Gwit, Tomasz Zimoch czy Paulina Chylewska.

Dziwi mnie natomiast udział w programie Pauliny Chylewskiej, która jest związana z konkurencyjnym od Polsatu TVP przecież.

Z jednej strony tak, z drugiej nie. Wszak to żona Marcina Feddka dziennikarza Polsatu Sport. Zapewne TVP wyraziła zgodę. W TVN -owskim Tańcu z Gwiazdami" występowała Anna Popek. Był to krótki występ,ale jednak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie Hella. Ogromna strata dla mnie. Szacunek dla Polsatu za zaangażowanie K. Sawczuk i nieuleganie nagonce po "Szopce" pewnej grupy.

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby jeszcze kogoś zastanawiała obecność Chylewskiej w "Tańcu z Gwiazdami", to to powinno rozwiać wątpliwości: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/paulina-chylewska-taniec-z-gwiazdami-polsat-tvp

 

W okresie, kiedy Chylewska będzie w tym programie, nie będzie ona prowadzić informacji sportowych.

Telewizja Polska w obecnych czasach jest zdolna do wszystkiego, więc nie zdziwię się jak pani Chylewska jednak straci pracę.

Tymczasem ja po długiej dyskusji na konkurencyjnym forum doszedłem do wniosku że w Polsacie nadszedł czas zmian, rzecz jasna tych obejmujących grafikę i logo, bo w ramówce zapewne jeszcze długo rewolucji nie będzie. Myślę że po 11 latach męczenia obecnej oprawy (wraz logiem) nareszcie powinni zainwestować w coś nowego i świeżego i przy okazji w stacjach tematycznych na przykład zamienić te wielgachne loga na coś prostszego, na bazie loga Polsatu Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie w przypadku stacji tematycznych wskazana byłaby zmiana loga na te, na bazie stacji sportowych. Natomiast jeżeli chodzi o logo główne logo to skoro częściej w logach jest wykorzystywany napis Polsat niż słoneczko to czemu by nie zrobić chociażby takie logo na jego podstawie:

yTDtTCL.jpg

Wówczas tylko Polsat 1, Polsat 2, Polsat Cafe, Polsat Romans, Polsat Play, Super Polsat, Polsat Film, Polsat Doku, Polsat News i Polsat News 2 musiałyby wraz z główną anteną zmienić logo.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym przy zmianie loga głównego Polsatu pojawiłby się problem, co z logotypami stacji tematycznych? Bo obecnie prawie wszystkie (poza sportowymi) mają loga na bazie tego głównego.

To zmieniliby jednocześnie wszystkie. O ile w ogóle mieliby takie plany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnej sytuacji wystarczy tylko zbudować nowe logo na bazie obecnego, głównego skoro na przykład ta belka z napisem POLSAT jest bardziej wykorzystywana od słoneczka.

Przy zmianie loga głównego Polsatu problemu z stacjami tematycznymi by nie było, bo te mogłyby być wymieniane stopniowo a nie naraz zwłaszcza że to byłby tylko lifting gdyż połowa loga (napis Polsat) zostałaby bez zmian.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie w przypadku stacji tematycznych wskazana byłaby zmiana loga na te, na bazie stacji sportowych.

Tylko żeby na ekranie nie były wyświetlane w taki sposób jak na stacjach sportowych, tzn. wielgaśne, nieprzezroczyste i obrzydzające widzowi oglądanie. A po za tym, w sprawie zmiany logotypu, to ja już w tej sprawie pisałem tu jakiś czas temu.

Edytowane przez Peterownys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dziś kawałek filmu "Pamietnik księżniczki" na Polsacie, emisja była z lektorem (z tego co pamiętam kiedyś ten film miał dubbing). Jestem ciekawy, co za mądra głowa wpadła, żeby nazwę państwa Genovia (wymawianą przez aktorów jako "Dżenowia"), tłumaczyć jako "Żenowia" :D.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...