Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w ostateczności dałbym Przemysława Iwańczyka, który przecież prowadził studio podczas EURO i nawet sobie nie najgorzej radził ;)

 

Ja po tym, jak zobaczyłem, że będzie Hajto z Borkiem komentował, to się załamałem. Wczoraj przekonałem się, że to jakaś katastrofa. Hajto w swoim żywiole, wali teksty ni z gruchy, ni z pietruchy i teraz jego teksty stały się sentencjami - jak zwykle - w Internecie w memach :mrgreen: Co będzie we wtorek? Czyżby kolejne fenomenalne teksty "geniusza" komentatora pobocznego piłki nożnej? Osobiście wolę duet Borek i Kołtoń, najbardziej rzeczowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie Iwańczyk! On jest jeszcze dużo gorszy. Pamiętam, co działo się podczas Euro i dzisiaj też komentował. Rozciąga jakiś jeden temat, aby potem potem nagle powiedzieć coś co można skwitować - no dobra, coś tam jeszcze, nieważne, nie zajmijmy się tym. Narzuca innym zdanie, niedopuszcza często innego zdania i czasami trochę wydaje się zagubiony w szczegółach. Do publicystyki około sportowej to tak, do czysto pilkarskiego studia dla mnie nie.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej z nich wg mnie wypada Sikora przy prowadzeniu studia, za to wspomnianego Rojka nie trawię, strasznie irytujący chłop, non stop przerywa w pół zdania, bo on ma materiał. :-P Za to dzisiaj podczas komentowania meczu Feddek stwierdził... "oddał niecelny strzał w światło bramki". :lol2:

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą część puścili już we wrześniu, więc jeszcze szybciej. Poza tym w Polsacie wiedzą, że wiele ludzi i tak to obejrzy, mimo iż do Świąt mamy jeszcze ponad 2 miesiące i nie za bardzo ten film pasuje do obecnego klimatu przed-listopadowego. Oczywiście na Święta Keviny też polecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą część puścili już we wrześniu, więc jeszcze szybciej. Poza tym w Polsacie wiedzą, że wiele ludzi i tak to obejrzy, mimo iż do Świąt mamy jeszcze ponad 2 miesiące i nie za bardzo ten film pasuje do obecnego klimatu przed-listopadowego. Oczywiście na Święta Keviny też polecą.

Niekoniecznie. Może po prostu Polsatowi właśnie wygasa licencja na emisję tych filmów. Dlatego emitują je teraz, bo w grudniu już nie będą mogli. :smile:

Edytowane przez Tim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem, że nikt ich wcześniej nie ubiegnie. :wink: Sporo tych samych filmów wędruje między głównymi nadawcami (TVP, Polsat, TVN i TV Puls). A pamiętajmy, że niebawem startują kolejne stacje na MUX-8 i też na początku będą chciały ruszyć z rozmachem.

Co prawda "Keviny" są już bardzo długo w posiadaniu Polsatu, ale rekord mimo wszystko chyba należy do TVN-u (z posiadaniem "Akademii policyjnej"). :smile:

Edytowane przez Tim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Mielewski nie zajmował się piłką nigdy,a zajmuje się od Czerwca.. Zarzucano TVP, że studia prowadzą osoby pokroju Babiarz, Sobczyński i słusznie. Polsat to ma być premium, a nie standardy TVP.

 

Ja wolałbym Mielewskiego widzieć tylko przy okazji transmisji siatkarskich - mecze komentowane z Kadziewiczem w zeszłym sezonie wychodziły mu świetnie. W jego przypadku im mniej siłowania się na jakieś takie dziennikarstwo uniwersalne, tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i warto zwrócić uwagę - film zaczyna się przed 20.00.

Dokładniej to o 19:40, a zrobiono to zapewne dlatego, by "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" mogła zacząć się o 22:05. Gdyby film był wyemitowany o tej zwyczajowej 20:05, to "TTBZ" zaczynało by się około 22:30-22:40, a już wcześniej się okazywało, że gdy ten program zaczyna się bliżej 23, to mniej osób zostaje do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 listopada ostatni odcinek pierwszego sezonu "Kabaretu na żywo" (czyli wychodzi na to, że będzie łącznie 10 odcinków). Od 13 listopada w tym paśmie będą premierowe emisje programów, które zostaną zarejestrowane wcześniej. I właśnie 13 listopada będzie program z okazji 15-lecia Kabaretu Neo-Nówka (tutaj będzie to najszybsza emisja po rejestracji, bo koncert z obsługą telewizyjną odbędzie się 11 listopada).

 

20 listopada koncert finałowy 21. Rybnickiej Jesieni Kabaretowej (rejestracja 29 października), a 27 listopada jubileusz 20-lecia Grupy MoCarta (rejestracja 30 października, koncert w ramach "Ryjka").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...