Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Śmiejecie się z Kevina czy Szklanej pułapki a co powiecie na to? :)

http://www.tvn24.pl/-1,1635178,0,1,co-r ... omosc.html

Właśnie o to mi chodziło. ;) A co do drugiej połowy wypowiedzi @Mihalek ma rację, nic ciekawego nie było w TV w tym czasie. Dlatego Kevina również oglądałem (ale tylko 3 część, 2 poprzednie nie przypadły mi do gustu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najchętniej oglądaną propozycją fabularną okazał się hit TVP1 "Ranczo", który przyciągnął 6,99 mln osób a udział w rynku w wieczornym paśmie ukształtował się na poziomie 41,16 proc. Za "Ranczem" uplasowała się propozycja Polsatu "Kevin sam w Nowym

Jorku", którą w pierwszy dzień świąt oglądało 3,7 mln widzów, a udział w rynku w czasie jej emisji wyniósł 23,96 proc.

http://www.medialink.pl/artykul/6434,Ra ... at_,group4

Ktoś wie ilu oglądało pierwszego Kevina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle... Rating pierwszej części Kevina wyniósł 9,7 a to wynik rewelacyjny.

 

Wyniki w liczbach widzów (które nie koniecznie oddają ogladalność, bo jak wiadomo nie wszyscy w swieta ogladają telewizje ;])

2009-12-24 KEVIN SAM W DOMU 3 429 190

2009-12-25 KEVIN SAM W NOWYM JORKU 3 424 400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądalność Kevina daje nam obraz liczby widzów nie posiadających dostępu do anteny sat dysponujących tylko anteną naziemną z dostępem do kilku podstawowych stacji i z braku laku czy nudów oglądających Kevina do niczego innego nie posiadający dostępu. Z TVN i jego powtórkami jest podobnie, w przypadku TVP publicznej też. Ludzie po raz 10-ty obejrzą Samych Swoich i będą sie dobrze przy tym bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądalność Kevina daje nam obraz liczby widzów nie posiadających dostępu do anteny sat.

Nie zgadzam się. Powód wysokiej oglądalności w kółko powtarzanych filmów jest taki:

Ludzie po raz 10-ty obejrzą Samych Swoich i będą sie dobrze przy tym bawić.

Ludzie lubią sprawdzone rzeczy i wiedzą czego się mogą spodziewać. Przecież nie zaczną oglądać nowego filmu bo jeszcze im się nie spodoba i stracą tylko czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądalność Kevina daje nam obraz liczby widzów nie posiadających dostępu do anteny sat dysponujących tylko anteną naziemną z dostępem do kilku podstawowych stacji i z braku laku czy nudów oglądających Kevina do niczego innego nie posiadający dostępu.

 

Na podstawie czego ten wniosek? Badania telemetryczne prowadzi sie nie tylko u tych z naziemną anteną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam chętnie obejrzałem w te święta Kevina i Szklaną pułapkę, chociaż Polsat mam w kiepskiej jakości z anteny naziemnej. Ale w święta zazwyczaj jesteśmy w rodzinnym gronie i oglądamy coś co dobrze znamy. Wiadomo że przy stole toczymy różne dyskusje, tylko czasem zerkając na film, więc nie będziemy oglądać jakiejś premiery bo i tak nic byśmy z takiego filmu nie wiedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Kevina oglądam co rok, i chociaż 'znam go prawie na pamięć', to nadal śmieję się przy oglądaniu. Ja bym to tak ujął: Stare, ale jare. Są oczywiście osoby, którym się ten film znudził, ale ja nadal z chęcią go oglądam i cieszę się, że Polsat go puszcza. Oczywiście oprócz Kevina 4, który Polsat puścił chyba rok temu, bo on mi się nie podobał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym był prezesem KRRiT to zabrałbym Polsatowi koncesje jeśli jeszcze raz puszczą Kevina w ciągu najbliższych 5 lat.

Ale raczej nie jesteś i nie będziesz :wink:

A w ogóle, to co KRRiT do Polsatu? Puszczają co chcą, przecież im nie zabronią czegoś puszczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończąc temat tego nieszczęsnego Kevina, to powiem, że wiele jest dzieci, które tego filmu jeszcze nie widziały ;) Niech nowe dzieci też poznają Kevina :wink:

 

A tak na marginesie już: K. rozburzył taką wrzawę w Internecie, że Polsat nie potrzebował żadnej reklamy, aby każdy wiedział o tym filmie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem całego, tylko urywkami, ale Sylwester w Polsacie był w 16:9, lecz pasek z pozdrowieniami opuszczony poniżej obrazu - na czarnym pasie, nie pomyślano o tym, że na telewizorach 16:9 już nie będzie go widać. Taka sama dziwna sytuacja jest ze znaczkiem ograniczenia wiekowego, którego nie było od początku transmisji (został dodany trochę później). Powód? Miejsce znaczka zajmuje zegarek, który też wychodzi poza krawędź obrazu, na te czarne pasy. A znaczek ograniczenia wiekowego jest widoczny w połowie, tak został dziwnie przesunięty.

 

Dla porównania dodam, że sylwester w TVP jest lepiej zrealizowany: 16:9, pasek z pozdrowieniami jest umieszczony na obrazie właściwym, nie ma żadnych elementów wychodzących poza obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla porównania dodam, że sylwester w TVP jest lepiej zrealizowany: 16:9, pasek z pozdrowieniami jest umieszczony na obrazie właściwym, nie ma żadnych elementów wychodzących poza obraz.

 

Bo w DVB-T leciał w FULL 16:9 zapewne, ja go oglądałem w UPC Cyfrowej gdzie jakość kanału była straszna przy dynamicznych ruchach kamerą, a pasek ledwo dało sie odczytać.

 

"Jarinho" ty masz jakies problemy z snem ?? :shock: Piszesz na forum o 04:00 rano :shock: normalni i powazni ludzie juz wtedy RACZEJ spia :P

 

Nie wszyscy :P Są tacy, którzy w nocy mają czas na Fora, ja wróciłem z imprezy sylwestrowej na której dużo rozmawialiśmy o transmisjach w TV Polskiej jak i zagranicznej skacząc po kanałach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to ci wyjaśni.

 

Miasto Stołeczne Warszawa i Telewizja Polsat hucznie pożegnały 2009 rok współorganizując najgorętszą zabawę sylwestrową w Polsce. Na warszawski plac Konstytucji przyszło blisko 100 tys. osób, natomiast w czasie 6-godzinnej transmisji przy „Sylwestrowej Mocy Przebojów” bawiło się łącznie 14 mln widzów Polsatu, Polsatu 2 i Polsatu News (oglądając chociaż fragment imprezy).

 

Polsat podczas Sylwestra 2009 uzyskał wyższy wynik niż przed rokiem. Średni udział stacji w rynku telewizyjnym w czasie transmisji w grupie komercyjnej 16-49 wyniósł 28,8 proc., natomiast w grupie 4+ – 26,4 proc. W grupie wszystkich odbiorców stanowi to 250 tys. widzów więcej niż w roku poprzednim (AGB Nielsen Media Research).

 

Rozbieżności nie ma jak widzisz. Info pochodzi ze strony tvpolsat.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można już wyczytać,że jesienią Polsat reaktywuje swój najlepszy program rozrywkowy- Idol. Niestety nie wszystko będzie takie fajne ponieważ w jury zasiądzie niezrównoważona emocjonalnie

Edyta Górniak a

zamiast Maćka Rocka program prowiadzić będzie ( co za [beep] pomysł ! ) Kasia Cichopek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się tak stanie to z pewnością będzie to już ostatnia edycja Idola. Tym bardziej zdenerwowało mnie to, że zawsze oglądałem Idola i to właśnie dzięki Maćkowi Rockowi, który pracował wtedy w Tok FM. Chciałem zobaczyć jak wygląda i tak się wciągnąłem w ten program. Precz z Górniak i precz z Cichopek (i nie wynika to z mojej niechęci do obu Pań).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...