Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tydzień temu sensacyjnie odpadła jedna z faworytek Lisowska. Teraz wchodzi i zastępuje kontuzjowaną Annę Cieślak. Czyli osoba, która została wyeliminowana, zajęła ostatnie miejsce znów bierze udział i może nadal wygrać program. Dziwny zbieg okoliczności. Może przypadek, ale już i innych w programach Polsatu jak Bar czy Big Brother w TV4 takie sytuacje zdarzały się często, uczestnik wyeliminowany potem jakimś cudem znów powracał. Czyżby tu też Polsat się zreflektował i wcisnął Lisowską licząc na większą oglądalność i większy zarobek na SMS-ach, a Cieślak zapłacili za rezygnację? Wszystko na to wskazuje.

Tak jak słusznie zauważył widz666- Lisowska wygrała cały program, oczywiście nie zabrakło wzmianki,że to pierwszy taki przypadek w historii,że osoba, która odpadła wygrała program. Miałem wydaje się podobne odczucia,że ta uczestniczka wygra cały program gdy przeczytałem tę historię. Inna sprawa,że nigdy nie miałem zaufania do tego typu programów, bo zweryfikować wyników głosowania nie można. Ba była historia ujawniona przez Magdalenę Modrę,że Ibisz błędnie odczytał wynik głosowania w programie "Bar" i nie zostało to sprostowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam tego programu. Ale wiecie cos jest najlepsze, poprzednią edycję wygrała Bożenka z Klanu i jakiś nieznany szerzej typ, nie zdziwiło mnie to. Teraz ostanio patrze zapowiedzi że w finale znowu Bożenka i kolejny nieznany szerzej typ. Dopiero wtedy zasięgnąłem informacji że Bożenka jest tam tancerką. Obawiam się że ludzie głosują głownie ze względu na nią :D a nie jej partnera (ktoregokolwiek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nie kojarzę z twarzy, akurat siatkówkę ale tylko mecze reprezentacji obejrzę i dużą część bym skojarzył z twarzy. lol. Nie musze oglądać Klanu żeby wiedzieć kto to Rysiek lub Bożenka z Klanu. Popytaj ludzi w otoczeniu i ciekawe ile bedzie znało tego siatkarza a ile Bozene z klanu.

Edytowane przez dilf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nie kojarzę z twarzy, akurat siatkówkę ale tylko mecze reprezentacji obejrzę i dużą część bym skojarzył z twarzy. lol. Nie musze oglądać Klanu żeby wiedzieć kto to Rysiek lub Bożenka z Klanu. Popytaj ludzi w otoczeniu i ciekawe ile bedzie znało tego siatkarza a ile Bozene z klanu.

 

Tylko, że ten nieznany typ to siatkarz, który grał kilkanaście lat jako główny zawodnik reprezentacji Polski, więc widać jak oglądałeś siatkówkę.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się o co kłócić. Agnieszka Kaczorowska to nie jedyna tancerka czy tancerz, na którą mogą głosować ludzie ze względu na sympatię i pewną wyrobioną markę. Przykładowo Agnieszka Kaczorowska nie odniosła sukcesu ze swoim pierwszym partnerem, więc twierdzenie,że głosuje się wyłącznie na nią jest chyba troszkę niesprawiedliwe. Głosuje się po prostu na parę. 

Rozumiem,że ktoś mógł nie poznać Kadziewicza, który jednak trochę zmienił image, ale po usłyszeniu imienia czy nazwiska nie wyobrażam sobie by osoba, która deklaruje,że ogląda mecze reprezentacji od lat tej osoby nie kojarzyła. Inna sprawa czy fani sportu oglądają tego typu programy. Ja wyjątkowo oglądałem Taniec z Gwiazdami może 1 czy dwa odcinki, gdyż moja mama jest ogromną fanką osoby Łukasza Kadziewicza. Także nie zgodzę się,że stwierdzeniem,że nie było powodu by na niego głosować. Dla kobiet mógł być po prostu przystojny, poza tym myślę,że części osób mogła się podobać jego postawa- zachowywał się normalnie, nie miał spazmatycznych napadów radości , płaczu itd. Jeśli ktoś stracił w moich oczach to była to Kaczorowska, po której było widać jak mocno jej zależy itd.. Sodówka troszkę chyba uderzyła do głowy. Już o innych aspektach pisać nie będę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kevin sam w domu" w Wigilię na Polsacie (źródło: Kevin sam w domu na Facebooku). Co ciekawe, w tym roku to Polsat pokaże "Pada Shrek", "Kung Fu Panda - święta, święta i po" oraz "Mamucią gwiazdkę" (to akurat chyba zawsze pokazywali, "Madagwiazdka" była na TVN i nie będzie jej na Polsacie).

Edytowane przez T.A. Music
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po Kiepskich puszczono taki krótki reklamowy program "Gwiazdy w sieci". Kiedyś już to było, ze 3 lata temu. Teraz wymyślono coś takiego: Ibisz przychodzi z dzieciakiem (nie wiem czy to jego syn czy tylko aktor grający syna) do salonu Plusa, żeby wybrać internet. Oczywiście masa tam jest zachwalania tego rozwiązania technicznego. A potem jest o montażu przez montera (bo to instalacja łączona z TV-SAT jest).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kevin sam w domu" w Wigilię na Polsacie (źródło: Kevin sam w domu na Facebooku). Co ciekawe, w tym roku to Polsat pokaże "Pada Shrek", "Kung Fu Panda - święta, święta i po" oraz "Mamucią gwiazdkę" (to akurat chyba zawsze pokazywali, "Madagwiazdka" była na TVN i nie będzie jej na Polsacie).

Właściwym źródłem tej informacji jest Polsat Media gdzie opublikowano te informacje. Poza tym Polsat w święta postawi nie na paradokumenty ale świąteczne odcinki sitcomów oraz "Naszego Nowego Domu" oraz na blisko 5 godzin kolęd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kevin na święta znowu w Polsacie :)

Bardzo dobrze, bo zawsze święta kojarzyły mi się z Kevinem po Wigilijnej uczcie lub na drugi dzień świąt :)

Tylko z Kevinem z żadnym innym filmem i również w tym roku obejrze Kevina chociaż latka już leca :)

 

To tak samo jak musi być Pawlak i Kargul co najmniej raz na rok w TV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakończył się ostatni odcinek 26 sezonu serialu Świat według Kiepskich. Jak oceniacie ten sezon? Ja oceniam pozytywnie. Nie było Waldka i Jolasi w tym sezonie i było zupełnie inaczej bez nich.

 

Kiepscy jak zawsze mają klimacik. To jest typowy serial dla ludzi dla mas, z uwagi na prosty łatwy humor, ale jest to też serial dla bardziej wyszukanego widza, bo każdy odcinek ma ukryty morał, sarkazm i ironię z przywar narodowych ;) Ja oceniam każdy kolejny sezon bardzo pozytywnie, jasne zdarzają się słabsze odcinki, ale mimo wszystko każdy nowy odcinek ogląda się z przyjemnością, bo nie wiadomo kiedy i jak się skończy, a ponadto trzeba się zastanowić do jakiej wady narodowej pili tym razem ;)

 

Ponadto podziwiam za pomysłowość, wracanie do tematów z innej strony. Pod tym kątem szacun dla rezyserów. No i oby aktorzy żyli nam jak najdłużej, bo klimat tworzą Grabowski i Kotys, są po prostu genialni ;) Dla Pana Kotysa naprawdę gratulacje, w takim wieku trzymać taką formę aktorką - Paździoch to postać wręcz kultowa ;) Pamiętam jak będąc w kinie na filmie "Bogowie", w którym grał autorytet lekarski połowa sali zaczęła gadać - "Paździoch, Paździoch" :D

Edytowane przez Intermario
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, profil Polsatu na Facebooku prowadzą jacyś niechlujni analfabeci. W każdym prawie poście, komentarzu są literówki, błędy, brak znaków interpunkcyjnych etc. Składania również leży, mam wrażenie, że pisze to osoba, która miała problemy, żeby zdać z klasy do klasy w podstawówce. 

Najlepiej zobrazuje to post w wydarzeniu dot. Kevina, które założył Polsat:

 

Czy możńa sobie wyobrazić Święta bez "Kevina" w Polsacie? No nie można! 

Na szczęście nie trzeba. 

Niec tradycji stanie się zadość! Wspólnie obejrzyjmy film "Kevin sam w domu", w Polsacie w Wiilię o 20:05

https://www.facebook.com/events/703205409781516/

 

 

 

Moim zdaniem to jest mega kompromitacja. 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słaby wynik, co jednak nie oznacza, że ten program jest słaby. Nie oglądałem tego programu, więc nie mogę go ocenić, ale uważam, że wpływ na tak słabe wyniki miały mocno wypromowane programy konkurencji, z którymi Polsat nie ma szans konkurować. Dlatego uważam, że Polsat powinien powrócić do emisji premier filmowych. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...