Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem nagraną powtórkę, podkreślam nagraną, bo to ważna część tego zdania. Gdybym tego nie odtwarzał na PC i pomijał duże fragmenty to w życiu bym tego od początku do końca nie obejrzał. Z roku na rok coraz gorzej. Jedynie Neo-Nówka ze skeczem "Samolot" nieźle wypadła, co było także widać po reakcjach publiczności, ale ogólnie ten skecz to składowa fajnego programu "Paciaciaki na pielgrzymce". Pazura przeciętnie, a na niego liczyłem, bo kiedyś miał świetne monologi. Reszty nawet nie wspominam. Grupa improwizacyjna udowodniła, że ten trend w Polsce jest na dnie. Już bym wolał występ Kacpra ze Stand-Up, chyba żeby znów leciał tym samym tekstem to by była bida. A tak to panowie z żonami latali i kiepsko to wyszło.

Co do tej pustej sali gdzieś po połowie to się nie dziwię. Jak sami występujący wspominali w Operze Leśnej było bardzo zimno, a kabareton kończył się po północy gdzie może z 2,3 stopnie na plusie były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie zgodzę, znakomity Daniec, świetny Kryszak. Neonówka, czy to ten chłop w bereci [beep]rowym- skoro tak to po tylu latach mogli by się nauczyć ciut dykcji, mówić ciut wolniej, bo część rzeczy była zwyczajnie niezrozumiała..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne święto wolności, tylko 26 rocznica częściowo wolnych wyborów , choć nie wiem czy to właściwie słowo. To tak jak twierdzić,że trochę jest się w ciąży. Skoro nie były to całkowicie wolne wybory to nie były wolne wybory. W ramach tego święta zwyczajna ramówka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądałem Noc w Muzeum i że tak nazwę bezczelnie w trakcie filmu walneli zapowiedzi co dziś w ciągu dnia na antenie , tak właśnie jak tak można gdy trwa film "ściszyc go w trakcie" i walnąć swoje zapowiedzi, od tego jest czas reklamy a nie marzucać to na film. :evil:

 

Już na dekiel upadli.

 

Tak samo sekundy przed wprowadzeniem reklam zwęrzaja ekran by wrypac własną reklame plusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat co raz wiecej emituje paradokumentów w soboty, początkowo było to godzina, potem dwie, trzy, a teraz już 4 godziny paradokumentów w soboty. :dammit:

Może to by jakoś nie irytowało gdyby zamiast tych samych produkcji wsadzili chociażby Pamiętniki z Wakacji czy paradokumenty z Czwórki (z Stop Drogówką i Na Patrolu włącznie) a nawet Zdrady zamiast powiedzmy Kiepskich po 20 w środy. Od biedy nawet bym "Dom nie do poznania" do ramówki wcisnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moje wyobrażenie na temat możliwych zmian w ofercie filmowo-serialowej Polsatu:

Widziałbym z chęcią zamiast ciągłych i nudnych powtórek Kiepskich jakieś porządniejsze amerykańskie seriale komediowe. Po Wydarzeniach można byłoby wyemitować coś luźniejszego (przynajmniej od poniedziałku do czwartku), np. wszystkie sezony Jak poznałem waszą matkę lub Jess i chłopaków (New Girl). Jeżeli konkurencja wśród ogólnodostępnych kanałów nie robiłaby przeszkód, Polsat mógłby się jeszcze postarać o emisję seriali od Universalu tj. Świat według Mindy czy Brooklyn Nine-Nine. Gdyby zaistniała jakaś możliwość, Polsat mógłby starać się o kontynuację Chirurgów po latach przerwy, a przy okazji pokazać jeszcze Czarną listę, Zaprzysiężonych i Elementary.

Z repertuaru filmowego najlepiej wyrzucić definitywnie filmy współprodukowane przez Regency Enterprises, bo teraz większość z nich emituje TVP (np. Agent XXL). Zamiast "odgrzewanych kotletów" kina akcji ze Snipesem, Seagalem czy Van Damme'em warto zaproponować klasyczny repertuar z filmoteki Foxa i Sony. Czyż nie lepiej wyemitować dwie części Lawrence'a z Arabii zamiast wałkować "w koło Macieju" Titanica?

Ograniczenie paradokumentów dla Polsatu mogłoby oznaczać pokaźną stratę oglądalności i przychodów z reklam, więc można wtedy się zastanowić, jak taki obrót zdarzeń zoptymalizować. Mimo wszystko, teraz nie trzeba tylko liczyć się z zyskiem, ale także z różnorodnością (żeby widzowie z każdego segmentu byli choć trochę zadowoleni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...