Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale przecież tak jest w każdym serialu, który trwa dłuższy czas, pierwsze serie są najlepsze, a późniejsze oglądają tylko fanatycy serialu i są robione na siłę. Przecież np. Dexter, fantastyczny amerykański serial w ostatnim sezonie nie dało się tego oglądać. Takich przykładów można mnożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się co do Miodowych Lat i co do Rodziny zastępczej. Ba, nawet 13 posterunek 2 już nie był takich hitem jak pierwsza część. Tak jak pisałem, im dalej w las w tworzeniu takich seriali, tym reżyserzy bardziej myśla o podtrzymaniu trupa i zarabianiu na nim kasy od pasjonatów danego serialu aniżeli na wyciąganiu ciekawych wątków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem lata miodowe były rzeczywiście gorsze od Miodowych lat, ale ostatnie kilkanaście odcinków Miodowych lat też świetne, wiadomo jedne genialne, drugie trochę gorszę, ale w sumie fajne. ( z ostatnich dwóch serii najlepsze to odcinki z tytułami Koh-I-Noor, Dola idola, Medium, Trup w szafie,SMS,Tajny szyfr(genialny)).Zgodzę się z tym jednak, że pierwsza Alina była lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy serial się wypala, brakuje pomysłów, świeżości. Wiadomo też nie wpływa pozytywnie sytuacja zmian w obsadzie, a także jak w przypadku takiego serialu jak "Rodzina Zastępcza" dorastanie dzieci, gdzie jednak trudno wymyślać już ciekawe wątki z ich udziałem. Zmieniono więc środek ciężkości. Ja jako fan tej produkcji zostałem, choć lepsza była pierwotna formuła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatniego sezonu widziałem niewiele, ale twierdzenia, że "Kiepscy" się wypalili nie mają żadnego potwierdzenia w rzeczywistości. Temat powraca jak bumerang co pół roku, a prawda jest taka, że te najbardziej uwielbiane pierwsze sezony są jednymi z najsłabszych, najbardziej bezsensownych i pozbawionych jakiegokolwiek sensu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd Kiepscy mają nowego reżysera, niektóre odcinki też są zabawne (Opowieść Wigilijna, oraz pierwsze odcinki z tym reżyserem). Widok Ferdka siedzącego przed telewizorem z piwkiem w ręku, w dresach [beep]zący w fotel raczej każdemu się znudził. Za to dobrze, że Miodowe Lata zakończono na takim poziomie, jaki zapamiętano, czyli dobrym. Taki jest urok tasiemców. Wolę skończoną historię w jednym sezonie jak w True Detective.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatniego sezonu widziałem niewiele, ale twierdzenia, że "Kiepscy" się wypalili nie mają żadnego potwierdzenia w rzeczywistości. Temat powraca jak bumerang co pół roku, a prawda jest taka, że te najbardziej uwielbiane pierwsze sezony są jednymi z najsłabszych, najbardziej bezsensownych i pozbawionych jakiegokolwiek sensu ;)

Szkoda,że tego słupki nie potwierdzają. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja np. nie lubiłem za bardzo tych odcinków z kosmitami, czy innymi bajerami. Lepiej obejrzeć nowy zwyczajny odcinek taki, na którym się nie myśli, aby odprężyć się wieczorem. Oczywiście to raczej dotyczy tych, którzy mają tylko naziemną, i niskie pakiety, bo weselszej czy poważniejszej alternatywy w tym samym czasie co lecą Kiepscy nie znajdą. Wiadomości to i tak istna propaganda, np. Co ruscy robią na wschodzie Ukrainy, i że wchodzą bardziej na zachód tego kraju. Raz się z Wiadomości dowiedziałem, że Polscy żołnierze są gotowi na konflikt z Rosją.

Wracając do tematu, ciekawe kiedy reżyser zakończy ten serial. Oby nie po śmierci któregoś z głównych aktorów, bo to kompletnie byłaby lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat te najbardziej "niewymagające myślenia" to te najstarsze, może dlatego te nowsze są tak hejtowane :P

 

Szkoda,że tego słupki nie potwierdzają. 8)

 

Jakość odcinków też nie ma tu nic do rzeczy. Często np. zdarzało mi się oglądać odcinek o 19:30, a o premierze o 20 zapomnieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŚWK to już nie to samo. Ferdek to już dziadek, któremu nawet po piwo nie chce się iść. Nie ma już "pomysła", a Jolasia i Waldek dobili jeszcze ten serial. Myślałem, że po powrocie Waldemara będzie lepiej, a wyszło odwrotnie. Stare odcinki z kosmitami były nawet fajne, ale te nowe, które zahaczają o zjawiska paranormalne są po prostu badziewne. Jeszcze wszędzie greenbox. Około 2008 serial obniżył loty, a mniej więcej w 2012 jeszcze bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...