Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Większość społeczeństwa? Platformy satelitarne to 5-6 mln abonentów. Kablówki ok. 4,8 mln abonentów. W Polsce jest ok 13,5 mln gospodarstw domowych. 500-700 tys z nich nie ma w ogóle telewizora. Myślę można przyjąć że liczba widzów DVB-T to góra 3 mln nie raczej nie większość. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie naziemna telewizja cyfrowa jako wyłączny sposób odbierania telewizji jest w 4,32 mln domów, co w ujęciu rocznym oznacza wzrost o 11 proc. Płatna oferta platform satelitarnych odbierana jest w 4,66 mln gospodarstw domowych (spadek z 36,7 do 35,9 proc.), natomiast płatne oferty platform kablowych dobierane są w 4,24 mln domach (spadek z 33 do 30,8 proc.).

 

Dane na lipiec 2014 : NAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tydzień temu wierciłeś ludziom w brzuchu, że widziałeś reportaż w Wydarzeniach, gdzie mówili o Kevinie i się śmiałeś jak to Polsat mógł reklamować film, który będzie u nich leciał ( notabene cały czas upierałeś się, że nie chodzi tu o akcje promocyjną, a nie o Wydarzenia), a teraz piszesz, że nic nie wiedziałes o Kevinie? Dobre sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zle odczytałeś mojego posta, napisałem to drwiąc z tej intensywności promocji tego filmu, ze nawet gdyby przez całą dobę był pasek z informacją o emisji tego filmu, to i tak by to do mnie nie dotarło na tyle, żeby zmusić mnie do obejrzenia tego filmu, którego i tak nie oglądłem i nie oglądał bym.

Choć trochę lat wstecz, widziałem ten film kilka razy właśnie na Polsacie, ale również na TVP, więc dla tego już mi się ten film przejadł i nie oglądał bym go czy to na Polsacie czy w każdej innej stacji. A gdybym chciał go sobie obejrzeć to na pewno już teraz nie na kanale z reklamami, tylko tam gdzie nie ma reklam, lub z neta i na pena do TV. I dziwię się że małoletnich na to zciągaja, jakby małolatowi nie mógł rodzic puścić z płyty czy neta bez reklam przynajmniej.

Ps. Bo sam film jest już obcykany na pamięć u większości widzów. Dla tego dziwię się, jak ktoś może być zmuszany co roku w święta do oglądania go. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni chcą oglądać, ponieważ to dla nich tradycja, a inni muszą oglądać, bo nie ma nic lepszego. W ten sposób ten film osiąga lepsze wyniki oglądalności, niż niejedna premiera. Dlatego Polsat tak łatwo nie zrezygnuje z emisji, tym bardziej, że widzowie już raz pokazali, co myślą o takich zmianach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w domu Kevin leciał, ale w drugie święto po obiadku, bo tradycja. W wigilię akurat nie włączaliśmy telewizora, ponieważ jest to czas na spędzanie z rodziną a nie telewizorem. A tradycja się wzięła bo przecież najpierw był emitowany w TVP1, a potem pałeczkę przejął Polsat. Nawet jakby TVP już teraz zarezerwowała że w Wigilię wyemituje Kevina, to będą mieli jeszcze większe zyski w oglądalności gdyż wyemitują bez reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...