Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W czwartek leciał film "500 Days of Summer" i był oznaczony jako premiera. Dziwne, bo kiedyś widziałem ten film w polsat film. O co biega? Najpierw pokazali film w polsacie film a pozniej w zwykłym polsacie? Ani to kanał premium ani nic.

 

P.S.

Zaznaczam, że nie oglądam filmów w polskich stacjach, więc "500 Days of Summer" widziałem już dużo wcześniej i jedynie go sobie przypominałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem "Kabaretobranie 2014 - VI Zielonogórska Noc Kabaretowa " . Największe plusy tego widowiska kabaretowego to dobra konferansjerka K. Ibisza , występ Andrzeja Grabowskiego i skecze Kabaretu Młodych Panów . Moja ogólna ocena Kabaretonu to średni , a to dlatego , że nie brakowało słabych występów (m.in. Cezary Pazura , Kabaret OT.TO, Kabaret Słuchajcie ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był to chyba jeden z najsłabszych kabaretonów Polsatu. Kiepski jak zwykle dowcip A. Grabowskiego. Wolę go już jako aktora. Pazura jak zwykle ciągnął swój monolog żenujący. Na szczęście nie za długi, bo kiedyś usnąłem przy jego [beep]nach. :P Kabareton ratował jeszcze jakoś "Kabaret Młodych Panów". Ogólnie wg. mnie to słabo wypadło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem "Kabaretobranie 2014 - VI Zielonogórska Noc Kabaretowa " . Największe plusy tego widowiska kabaretowego to dobra konferansjerka K. Ibisza , występ Andrzeja Grabowskiego i skecze Kabaretu Młodych Panów . Moja ogólna ocena Kabaretonu to średni , a to dlatego , że nie brakowało słabych występów (m.in. Cezary Pazura , Kabaret OT.TO, Kabaret Słuchajcie ) .

 

Ja troszkę zmodyfikuję ten tekst.

 

Wczoraj oglądałem "Kabaretobranie 2014 - VI Zielonogórska Noc Kabaretowa ". Jakimkolwiek plusem tego widowiska kabaretowego były skecze Kabaretu Młodych Panów i fragment, gdzie Kabaret Ciach tam ukazał Kabaretobranie za jakieś 30 lat. Oceniam to "widowisko" co najwyżej przeciętnie, bo reszta zaproszonych tam kabareciarzy po prostu się nie sprawdziła i wypadła tak sobie. I tak się nastawiałem przed tym programem, choć myślałem, że Polsat wyśle tam więcej swoich "prowadzących", a z tej strony to nie było dramatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dzisiaj powtórkę, i nawet mi się podobało. Najlepiej według mnie wyszedł Kabaret Ciach (szczególnie skecz o sprzedawcy AGD), inni artyści też jakoś sobie radzili, chociaż niektóre skecze były słabe.

 

Przy okazji: jak była dzisiaj powtórka, to nie ocenzurowano przekleństw. Pewnie zapomnieli przejrzeć materiał. Z drugiej strony to i tak bardzo szybko to powtórzono, myślałem że powtórka będzie gdzieś na zimę, albo potną całe na kawałki i będą puszczać jesienią w soboty o 17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem częściowo i bardzo podobał mi się występ Andrzeja Grabowskiego.

Przy okazji: jak była dzisiaj powtórka, to nie ocenzurowano przekleństw. Pewnie zapomnieli przejrzeć materiał..

 

Tym powinna zająć się KRRiT albo trzeba było dać oznaczenie 16+. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...