Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Paski po bokach są teraz nawet w trakcie normalnej emisji... cały czas

 

Opisując tutaj tę sytuację trochę niejasno się wyraziłem. Chodziło mi oto, że kiedy pojawia się zapowiedź lektora Grzegorza Pawlaka, pojawiają się bordery (czarne obramowanie czy pasy - jak zwał, tak zwał) i zostają do samego końca dnia emisji, więc w takim przypadku są prawie cały dzień na ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisze wam co mi sie przydarzylo... Zawsze sobie nagrywam wszystkie eventy z gwiazdami DP, tak wiec bylo i tym razem. Moj zestaw to ProgDvb + videoredo. W piatek po nagraniu zaraz zabaralem sie za obrobke. Standardowo zostawiam zawsze tylko sciezke DD+. Wszystko poszlo bez najmniejszego problemu. Niestety wczoraj juz tak nie bylo. Wycinam reklamy, daje zapis do kontenera mkv z tylko sciezka dd i... Nic. Pasek postepu ani drgnie. Bledy rowniez nie wyskakuja. Mysle co jest, przeciez dzien wczesniej wszystko dzialalo bez problemu, naelwet zrobilem przywrocenie partycji i dalej nie idzie. W koncu uzywam opcji quickstream fix z zapisem do.ts. Wszystko ladnie przebieglo. Wlaczam nagranie, a tam jest tylko sciezka mp2 i audiodeskrypcja. Brakuje sciezki DD+ 256 kbs. Potem jeszcze raz probuje zapisac juz z wycietymi reklamami i sama sciezka dd do kontenera ts. W koncowym komunikacie pokazuje "Audio frames 0". Wlaczam plik, a tam wgl nie ma zadnej sciezki. Co ciekawe dzis rano nagralem polminutowe nagranie i juz wszystko ok, ale przeciez nie zmienialem zadnych ustawien. Kiedys tez byly problemy z sciezka dd na Polsacie. Jak sie zapisywalo wszystkie strumienie audio razem, to ten z dd malal do 128kbs, a jak sie zapisywalo TYLKO TEN, to dzwiek byl jak z porysowanej plyty. Co o tym myslicie? Na zadnym innym kanale nie mialem takich problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie lubie takie eventy Disco Polo, ale ten był beznadziejny.

Po pierwsze Misiek Koterski. Ja nie wiem po co go brać? Ani on śmieszny, ani fajny. Latał, przystawiał majtki Dowborowi do twarzy. Żenada.

Po drugie, urywanie piosenki w połowie żeby nadać reklamy to zwykłe [beep]two. Ten koncert był robiony chyba tylko po to żeby wszędzie pokazal tablety z LTE i inne badziewia zwane ogólnie "Lokowanie produktu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos Miśka Koterskiego. Jest główną twarzą Polsatu, powoli zastępuje Ibisza. Wczoraj trapiło mnie jedno pytanie : Czy on jest upośledzony? Wpisując w google "misiek koterski u" google samo sugeruje "misiek koterski upośledzony", no ale nic konkretnego nie znalazlem. Na filmwebie jest pare tematów, poza tym na innych forach, ludzie piszą że od narkotyków taka sieka mu się w głowie zrobiła.

Chyba żadnej szkołynie skonczył, bo na wiki nawet nie ma takich informacji.

 

A impreza rzeczywiście beznadziejna, czekam za to na przyszly tydzien i koncert w Sopocie z latami 90', mają być Vengaboys :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i do tego damy państwu w każdy dzień mistrzostw za darmo na PSN magazyn MŚ o 23 :lol2:

Wiedziałeś o tym magazynie już?? Bo owszem będzie o 23.00 . Meczólw nie zobaczę,a podsumowanie i owszem..:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmowe premiery we wrześniu:

 

Niesamowity Spiderman [2012]

Inwazja: Bitwa o Los Angeles [2011]

Pamięć absolutna [2012]

Snajper: kolejne starcie [2011]

Czas zbrodni [2011]

Arena [2011]

Ralph Demolka [2012]

Hanna [2011]

SWAT: Miasto w ogniu [2011]

Żona na niby[2011]

Smerfy [2011]

Przygody Tintina [2011]

Hotel Transylwania [2012]

 

Z ciekawostek: pokażą tezKevin sam w domu po raz czwarty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczyło mnie również totalnie, że zamiast francuskiego ''Taxi'' zobaczyłem wersję ''Taxi'' z USA, w której występuje czarnoskóra aktorka. Co do spotów ''Sopot Festival 2014'' to też mnie wkurzają i wyczuwam, że tam będzie Product Placement a'la LTE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[beep]ki product placement z LTE to już standard w Polsacie, więc nie ma co wyczuwać ;) Te reklamy są też 2 x na godzinę w tv4 ( w innych to nie wiem bo nie oglądam). Pewnie dużo zainwestowali i nie chcą stracic, cieszmy się , że nie stworzyli kanałów Polsat Sopot festival 1-4 ( w tym jeden w hd) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...